PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה - לקחתי הפסקה של שבוע מהמכון.

gosu1
12-08-08, 16:22
חלטתי לקחת הפפסקה של כשבוע מהמכון כי אני מרגיש שהשרירים שלי עייפים...
השאלה שלי היא שלמרות שאני עושה את ההפסקה אני בכל מקרה צריך לקחת אבקת חלבון בשעה שאני בד"כ מסיים אימון?

Holy_Templar
12-08-08, 16:25
חלטתי לקחת הפפסקה של כשבוע מהמכון כי אני מרגיש שהשרירים שלי עייפים...
השאלה שלי היא שלמרות שאני עושה את ההפסקה אני בכל מקרה צריך לקחת אבקת חלבון בשעה שאני בד"כ מסיים אימון?

אחי למה לקחת הפסקה מהמכון ? השרירים עייפים תן להם יומיים 3 מנוחה ... ותחזור לעבוד ..

וכן :)

לא אמור לשנות את התפריט שלך .. כולל התוספים .. לדעתי

gosu1
12-08-08, 16:26
אחי למה לקחת הפסקה מהמכון ? השרירים עייפים תן להם יומיים 3 מנוחה ... ותחזור לעבוד ..

בסדר תודה ^^

עוד תגובות?

P-a-n-1-c
12-08-08, 16:28
לא, לא צריך.
ואל תקשיב למורטקס, קח שבוע.

buzaglo
12-08-08, 16:35
למה שתאכל את הארוחה של אחרי האימון כשאין לך אימון חחח קח לך שבוע זה יעשה לך רק טוב...

gosu1
12-08-08, 16:39
תודה..
אהה ולא תרד לי מסת שריר בתקופה הזו?

buzaglo
12-08-08, 16:41
לא אתה תראה שכשתחזור לאימונים אתה תרגיש הרבה יותר טוב אני בדרך כלל אחרי המנוחה מתאמן שבוע ומעלה משקלים יחסית מהר, אתה בכל מקרה צריך לשמור על תזונה שלא תטעה..

YOG558
12-08-08, 16:44
תשמור עדיין על תזונה פשוט תשלב תארוחה של אחרי האימון בזמן אחר

trx--->sus
12-08-08, 16:58

מורטקס מה ההגיון ?

Holy_Templar
12-08-08, 16:58
מורטקס מה ההגיון ?

כן אולי התוספים זה ללא היגיון לא צריך לקחת אותם אם אתה לא מתאמן ...
אבל לשמור על תזונה צריך , ולדעתי לקחת 7 ימים הפסקה זה מיותר אבל וואלה אם הבנאדם מרגיש מותק וכו' וצריך שבוע שיבושם לו..

הכריש בקרייסלר
12-08-08, 17:23
אל תוותר על אימונים למי מאיתנו לא תפוסים השרירים?
אני אחרי האימון חזה וגב של אתמול לא יכול לזוז כמעט ויש לי עוד אימון כתפיים+ידיים היום זה לא אומר שאני לא ילך למכון בגלל שהשרירים תפוסים,את ההפסקה תשמור לזמן פציעות.

P-a-n-1-c
12-08-08, 17:23
אבל לשמור על תזונה צריך , ולדעתי לקחת 7 ימים הפסקה זה מיותר אבל וואלה אם הבנאדם מרגיש מותק וכו' וצריך שבוע שיבושם לו..

מיותר כי אתה מתאמן כ"כ הרבה זמן ואתה יודע מה זה כשהגוף עייף ומגיע לאימון יתר?

Holy_Templar
12-08-08, 18:12
מיותר כי אתה מתאמן כ"כ הרבה זמן ואתה יודע מה זה כשהגוף עייף ומגיע לאימון יתר?

אחי כל אחד עושה מה שטוב לו... מה לעשות כל אחד והגוף שלו ... מה לעשות אנחנו אנשים שונים ולא מכונות . ואין פרוטוקולים כתובים האם לקחת 7 ימים מנוחה או 3 ימים מנוחה.

אתה רוצה לקחת שבוע מנוחה תקח שבוע מנוחה אתה רוצה לקחת 3 ימים תקח 3 ימים ..

אין פה נכון ולא נכון אחי ...

אני אישית לא הגעתי למצב שבו השרירים שלי מותשים בצורה כזו שאני אאלץ לא ללכת שבוע.. אבל שוב כל אחד ואיך שהוא מרגיש את הגוף שלו.

P-a-n-1-c
12-08-08, 19:05
אחי כל אחד עושה מה שטוב לו... מה לעשות כל אחד והגוף שלו ... מה לעשות אנחנו אנשים שונים ולא מכונות . ואין פרוטוקולים כתובים האם לקחת 7 ימים מנוחה או 3 ימים מנוחה.

אתה רוצה לקחת שבוע מנוחה תקח שבוע מנוחה אתה רוצה לקחת 3 ימים תקח 3 ימים ..

אין פה נכון ולא נכון אחי ...

אני אישית לא הגעתי למצב שבו השרירים שלי מותשים בצורה כזו שאני אאלץ לא ללכת שבוע.. אבל שוב כל אחד ואיך שהוא מרגיש את הגוף שלו.

3 ימים זה זמן שאתה נותן לגוף להתאושש? ב90% מהתוכניות יש יומיים של מנוחה לפחות בשבוע [נגיד שישי-שבת], אז מה זה עוד יום? זה באמת מה שישנה?

shahar-king
12-08-08, 19:35
קח שבוע תשמור על תזונה!!!!!
אתה תיראה שאתה תחזור יותר חזק יותר רענן ותעלה במישקלים גם המערכת עצבים תיתאושש טוב

joker1
12-08-08, 19:48
למה לקחת מנוחה בכלל?

Nicolas
12-08-08, 21:14

רואים שלא לקחתה אף פעם שבועה הפסקה

Holy_Templar
12-08-08, 23:03
רואים שלא לקחתה אף פעם שבועה הפסקה

לא הייתי זקוק

P-a-n-1-c
12-08-08, 23:04
לא הייתי זקוק

כי אתה מתאמן חודש

Holy_Templar
12-08-08, 23:05
כי אתה מתאמן חודש

חודשיים למען הדיוק .. אני מניח שאם אגיע למצב שבו השרירים יהיו תשושים ברמה כזו של הבחור שפתח את הפוסט אוכל לדעת אם אני זקוק לשבוע או יותר ... או 3 ימים ..