PDA

צפה בגרסא המלאה : שימוש בסיריוס מאס

Daniel87
12-08-08, 21:58
אהלן אנשים
היום לקחתי בפעם הראשונה את האבקה אבל משהו מוזר, אחרי אימון שמתי כף שלמה (לפי כף מדידה שבשק) (וזה כבר ניראה לי כמות מטורפת בשייקר) של אבקה ושתי כוסות(שוב לפי הכף מדידה) של חלב אבל הכמות שמתקבלת היא גדולה בטירוף ויחסית סמיכה וזו מנה מאוד מאוד כבדה וסיימתי אותה בכח..אין לי מושג איך אני אמור אחרי שעה לאכול ארוחה גדולה אחרי אימון אני מפוצץ...
בכל מקרה אני אמור לקחת שתי מנות ביום אימון ומנה ביום בלי אימון(לפני שינה), זה אמור להיות מנה כ"כ כבדה? או שאולי לא השתמשתי נכון באבקה?
תודה

לוזון
12-08-08, 22:03
תראה יש כמה בעיות במה שעשית..
אחרי אימון רצוי(עדיף) עם מים ואתה לא חייב לשים 2 כוסות
חלב אתה יכול לשים מים ככה שזה גם יהיה פחות לשתות וגם
לא יהיה לך גושים בזה ולגבי לפני השינה נראה לי מיותר..
אתה יכול פשוט לאכול ארוחה רגילה סתם חבל על האבקה
נראה לי דיי מיותר..

Big_Hand
12-08-08, 22:05
אוי אוי אוי...
תשמע, זה לא אבקת חלבון!
זה גיינר.
גיינר=ארוחה בפני עצמה.
אבקת חלבון=פשוטה חלבון נקי כמה שיותר משאר אבות המזון (פחמימה ושומן)

אז אם זה כבד לך סביר להניח שצרכת כמות של ארוחה שלמה (מעל ל-600 קלוריות. אני לא ממש מכיר את האבקה הנ"ל)

מה שכן, בדר"כ לוקחים פחות מכף הגשה בגיינרים כבדים.

Daniel87
12-08-08, 22:09
תודה על התגובות המהירות פשוט אני רזה מאוד ולמרות הרמה הקלורית וכמות החלבונים והפחמימות הגדולה בגיימר זו עדיין רק תוספת בשבילי ולא ארוחה בפני עצמה
טני 1.81 ושוקל 54 ק"ג
בגלל זה אני אמור לאכול

לוזון בשעה כזאת אני לא יקח גם לפי שנה רק ביום ללא אימון אבל תודה על העצה

מישהו שלוקח את האבקה הנ"ל או יכול לתת לי תשובה יותר מדויקת יכול לעזור?
לפי דעתי הכף מדידה היא מאוד גדולה אבל תקנו אותי אם אני טועה בקשר לשימוש בגיינר הספציפי הנ"ל

אם זה מעניין
בכף הגשה יש 250 ml/cc

לוזון
12-08-08, 22:12
לא טעית אחי ככה זה הכף מדידה..
ככה צריך לקחת לא טעית בכלום..
ואושר גיינר אחי זה לא תחליף ארוחה
זה להשלים את הקלריות שחסר במשך היום..
זה תוסף זה לא תחליף ארוחה..

The-One
12-08-08, 22:15
תודה על התגובות המהירות פשוט אני רזה מאוד ולמרות הרמה הקלורית וכמות החלבונים והפחמימות הגדולה בגיימר זו עדיין רק תוספת בשבילי ולא ארוחה בפני עצמה
טני 1.81 ושוקל 54 ק"ג
בגלל זה אני אמור לאכול

לוזון בשעה כזאת אני לא יקח גם לפי שנה רק ביום ללא אימון אבל תודה על העצה

מישהו שלוקח את האבקה הנ"ל או יכול לתת לי תשובה יותר מדויקת יכול לעזור?
לפי דעתי הכף מדידה היא מאוד גדולה אבל תקנו אותי אם אני טועה בקשר לשימוש בגיינר הספציפי הנ"ל

וואלק אתה רזה משהו אש אחי גם אני התחלתי במשקל הזה 1.81 55 היום אני 65:] קניתי תסריוס מאס אבל אתה לוקח יותר מידי אן סיבה לקחת 2כפות ביום אימון זה יותר מידי אינ לוקח כף בוים שאן אימון וכף וחצי ביום של אימו ןבערך לפעמים אני לוקח גם כף ביום אימון תלוי שיוצא לי וזה תלוי בהרבה דברים כמה אכלת כל היום וכן".

Daniel87
12-08-08, 22:18
וואלק אתה רזה משהו אש אחי גם אני התחלתי במשקל הזה 1.81 55 היום אני 65:] קניתי תסריוס מאס אבל אתה לוקח יותר מידי אן סיבה לקחת 2כפות ביום אימון זה יותר מידי אינ לוקח כף בוים שאן אימון וכף וחצי ביום של אימו ןבערך לפעמים אני לוקח גם כף ביום אימון תלוי שיוצא לי וזה תלוי בהרבה דברים כמה אכלת כל היום וכן".

ביום שיש לך אימון אתה מחלק את המנה ל2 במהלך היום (חצי כף כל פעם)
וביום שאין לך אימון ל3 חצאי מנות?

פשוט לקחתי את המנה כף שלמה+2 כוסות חלב וזה פוצץ אותי אני לא יכול לאכול כלום עכשיו וסביר להניח שאני לא יאכל כלום עד מחר בבוקר

Big_Hand
12-08-08, 22:27
לא טעית אחי ככה זה הכף מדידה..
ככה צריך לקחת לא טעית בכלום..
ואושר גיינר אחי זה לא תחליף ארוחה
זה להשלים את הקלריות שחסר במשך היום..
זה תוסף זה לא תחליף ארוחה..

נכון, זה בעיקר למה שציינת, אבל גיינר יכול בעצם לשמש כתחליף לארוחה, עצם זה שהוא מכיל את אותם ערכים באותה ארוחה. (במינונים המדוייקים)

Daniel87
12-08-08, 22:41
נכון, זה בעיקר למה שציינת, אבל גיינר יכול בעצם לשמש כתחליף לארוחה, עצם זה שהוא מכיל את אותם ערכים באותה ארוחה. (במינונים המדוייקים)

אבל שוב אני מאוד רזה כמו שכתבתי למעלה
הגיינר אמור לבוא בתוספת לארוחה האם זה אפקטיבי לפצל את המנות ביום ללא אימון (ניראה לי עם אימון פחות אפקטיבי)...

Big_Hand
13-08-08, 10:10
אבל שוב אני מאוד רזה כמו שכתבתי למעלה
הגיינר אמור לבוא בתוספת לארוחה האם זה אפקטיבי לפצל את המנות ביום ללא אימון (ניראה לי עם אימון פחות אפקטיבי)...

אם זה כבד לך, תקח חצי וחצי במהלך היום...
העיקר שאתה אוכל את כל מה שאתה צריך באותו יום.