PDA

צפה בגרסא המלאה : כלוב לסקווט

AAA
16-09-06, 19:44
מישהו יכול לשרטט לי או לתת לי תמונה איך זה נראה? אבא שלי כאמור הוא מסגר ואני רוצה לתת לו מושג מסויים איך זה נראה.

נ.ב
הציוד שלי הגיע :diractor: התחלתי להתאמן בבית עם כל זה וזה אחלההההה! אולי בחודשים הבאים תקבלו תמונות מהחדר כושר הביתי שלי...

Nimrod
16-09-06, 19:54
אתה לא צריך לבנות כלוב סקוואט.
העיקר שיהיה כזה משהו שאחרי הסקוואט תוכל להניח עליו את המוט, משהו כמו בלחיצת חזה רק יותר גבוה נמוך מגובה הכתף שלך 5 ס"מ ככה.

Bullet
16-09-06, 19:55
http://www-sop.inria.fr/meije/personnel/Andrea.Valente/img/wallpapers/Guillotine.jpg

AAA
16-09-06, 20:43
חחחחחח... אני רציני אבל... זה משהו כמו סמית' משין או משהו?

Bullet
16-09-06, 20:44
http://www.carleton.edu/curricular/PEAR/IM/FitnessCenter0/Pics/Squat-Power-Cage.jpg

AAA
16-09-06, 21:00
תודה רבה

dstyle
16-09-06, 21:18
חח לא כמו, בדיוק, סמית משין

THE_JUGGERNAUT
16-09-06, 21:58
חח לא כמו, בדיוק, סמית משין

ממש לא..

THE_JUGGERNAUT
16-09-06, 21:59
מ

נ.ב
הציוד שלי הגיע :diractor: התחלתי להתאמן בבית עם כל זה וזה אחלההההה! אולי בחודשים הבאים תקבלו תמונות מהחדר כושר הביתי שלי...

נשמע ממש מגניב! אולי נעשה אצלך איזה מפגש פורום בחד"כ הפרטי?:jockey:

AAA
16-09-06, 22:04
בעיקרון אני אמור לקבל עוד פלטות ומוטות מגיל ספורט השבוע, בערך עוד 80 ק"ג, מוט W, מוט ישר ו-2 מוטות קצרים...

יש לי בבית מולטי טריינר של Voit, וספת כושר (500 ש"ח), אחי הגדול השתתף איתי בכסף יצא לי אישית 1500 ש"ח הכל, הוא השקיע 750...שזה פייר לגמרי ממילא הוא בא רק פעם בשבוע הבייתה למה שישלם חצי-חצי.. למרות שהוא רצה, לא הרשתי לו...

ואין בעיה תבואו אבל אחרי כמה חודשים שאני אשפר ביצועים, בקיצור עכשיו צריך רק מאוורר, רדיו יש שם ומראות צריך להרכיב... כל זה נמצא בבית נפרד מתחת לבית שלי, אני גר בבית קרקע 2 קומות, זה בקומה התחתונה...

ואל תחשבו שאני הבן של גאיידמק, עבדתי קשה על כל צלחת משקל 1.25 ק"ג שיש לי... חחחחח...

Troya
16-09-06, 22:06
מישהו יכול לשרטט לי או לתת לי תמונה איך זה נראה? אבא שלי כאמור הוא מסגר ואני רוצה לתת לו מושג מסויים איך זה נראה.

נ.ב
הציוד שלי הגיע :diractor: התחלתי להתאמן בבית עם כל זה וזה אחלההההה! אולי בחודשים הבאים תקבלו תמונות מהחדר כושר הביתי שלי... התחלת להתאמן עם כל זה וזה ? וואו מגניב אם רק הייתי יודע מה זה שני דאמבלים של 5 קילו ?

AAA
17-09-06, 12:31
2 דאמבלים של 5 קילו? אל תצחיק אותי. יש לי ציוד שלא מבייש אף חדר כושר ממוצע.

slim shady
17-09-06, 15:31
התחלת להתאמן עם כל זה וזה ? וואו מגניב אם רק הייתי יודע מה זה שני דאמבלים של 5 קילו ?

למה אתה מזלזל יקקה...:disgust:

מגניב אח שלו...הלוואי עלי כל המכשירים האלה....אבל לאט לאט....בסוף הכל יבוא על מוטו בשלום...

AAA
17-09-06, 17:03
שיזלזל, בעוד כמה חודשים כשאני אעלה תמונות אני רוצה לראות מי יוכל לזלזל במי.

Gamerrrrr
17-09-06, 17:07
שיזלזל, בעוד כמה חודשים כשאני אעלה תמונות אני רוצה לראות מי יוכל לזלזל במי.
האמת, הוא צודק, אני לא חושב שאפשר לגדול בבית

n0x
17-09-06, 17:12
http://www.powerlifting-ipf.com/pictures/worlds%20women%202005/609%20Galina%20Karpova%20Squat.jpg

Gamerrrrr
17-09-06, 17:16
http://www.powerlifting-ipf.com/pictures/worlds%20women%202005/609%20Galina%20Karpova%20Squat.jpg

זה מעמד לא כלוב

חוץ מזה אני בעד חצי כלוב, כלומר יש מעמד שאפשר לקחת ממנו, יש שני משטחים למטה שמאפשרים דיפ סקוואט, אבל אפשר לקחת את המוט אחורה כמו בסרטון שלי שראו בו סקוואט היה שם כזה

Psychopath
17-09-06, 17:31

למישהו יש מושג כמה משקל הוא מרים ? ( הבחור בתמונה )

d-undertaker
17-09-06, 17:40
האמת, הוא צודק, אני לא חושב שאפשר לגדול בבית

בטוח גימר?
תראה את נוני:helpsmilie:

Der Metzgermeister
17-09-06, 18:16
בטוח גימר?

הוא לא גדל רק בגלל זה..אם אתה מבין למה אני מתכוון.

גם דניאל ברק מתאמן בבית ותראה איזה ענקי הוא.

הפצצה מעפולה
17-09-06, 18:41
אפשר לגדול טוב מאוד בביית
אני מתאמן בבית וגדול יותר מרב חברי הפורום

igorek
17-09-06, 18:46
אם יש ציוד בבית, מה ההבדל בין הבית לחדר כושר?

Nareznoy
17-09-06, 18:48
בחדר כושר האווירה טובה יותר

igorek
17-09-06, 18:49
בחדר כושר האווירה טובה יותר
כן, במיוחד כשרוב חדרי הכושר מפוצצים בזקנים מסריחים שעושים 100 חזרות בפרפר ומדברים בפלאפון וכל החרטטנים השחיפים שמזיינים את השכל.

n0x
17-09-06, 18:59
כן, במיוחד כשרוב חדרי הכושר מפוצצים בזקנים מסריחים שעושים 100 חזרות בפרפר ומדברים בפלאפון וכל החרטטנים השחיפים שמזיינים את השכל.
איגור.. אפשר לשאול אותך משהו?
יש לך סטיות מניות? (אני מדבר על חתימה):1eye: :1eye: :1eye:

AAA
17-09-06, 19:04
בטח שאפשר לגדול בבית

אולי עם מולטי טריינר אי אפשר לגדול אבל יש לי גם ספה ו הרבה פלטות, מקבילים, מתח, ספה לבטן עם פריצ'ר תהיה בעוד כמה חודשים, וכלוב לסקווט יהיה בקרוב, אני מקווה.

חחח אווירה יותר טובה בח"כ? אתם לא יודעים על מה אתם מדברים... אין יותר כיף כשהמכון הוא מרחק 30 שניות מהחדר שלך, כשהציוד הוא שלך ורק שלך, שאין אף אחד שיתפוס לך מכשירים או יניח לך מגבת שם באמצע סט שלך כשאתה הולך לשתות וחושב שהספה עכשיו תפוסה בשבילו... אני בוחר את המוזיקה, אני מתאמן מתי שאני רוצה, אני לא שומע פלצנים קטנים שיגידו לי שאבקות זה לא טבעי ועוד דבר, יש לי בבית איפה שהמכשירים מקלחות ושירותים וגם מטבח, יש יותר טוב מזה?!

Bullet
17-09-06, 19:08
גם בחד"כ יש שרותים ומקלחת... מטבח... אתה אוכל באמצע אימון?

ומי ישמור עליך בתרגילים? אני לא יודע לגביך אבל אפילו כשאני לא עובד לכשל אני צריך מישהו שיגיש לי את המוט בלחיצות חזה בטווחי חזרות של 6-10.

הפצצה מעפולה
17-09-06, 19:18
גם בחד"כ יש שרותים ומקלחת... מטבח... אתה אוכל באמצע אימון?

ומי ישמור עליך בתרגילים? אני לא יודע לגביך אבל אפילו כשאני לא עובד לכשל אני צריך מישהו שיגיש לי את המוט בלחיצות חזה בטווחי חזרות של 6-10.

זה מוזר שאתה לא יכול להרים לבד
כשאתה מרים את זה בספה כמו במכון ועם המוט וכו' זה קל להרים לבד

Amit
17-09-06, 19:33
זה מוזר שאתה לא יכול להרים לבד
כשאתה מרים את זה בספה כמו במכון ועם המוט וכו' זה קל להרים לבד
אבל להחזיר אותו למקום שאתה בכשל זה סיפור אחר:)

AAA
17-09-06, 19:35
אני מתאמן עם אחי כשהוא בא בסופ"ש, את אבא שלי אני מסנג'ר פעמיים בשבוע ועם חבר אחד יום X ועם חבר אחר יום Y וכך הלאה, לזה אתה דואג? חוץ אני מזה שאני חי בשכונה של סחבקים, כל אחד שעובר בשכונה אני יכול לתפוס אותו שיעזור לי באיזה סט

חוץ מזה, שזה רק ללחיצת חזה, ועל החזה אני עובד פעמיים בשבוע, כך שרק פעמיים בשבוע אני מסנג'ר מישהו.. ואולי גם ליד קידמית...

סקווט אני עוד לא עושה. זה הכל, מה אני צריך מישהו בשביל לבצע פולי עליון, או מתח, או משיכת כבל לתלת ראשי, או לתרגיל הפרפר, או לפשיטת ברכיים.

עכשיו עשיתי אימון, אחלה, שווה כל אגורה שהוצאתי... ומדבר אחד שהיה שנתיים בח"כ ויודע מה זה ח"כ, אני אומר לכם, יותר טוב בבית! אבל איש באמונתו יחיה.

ואני יודע שבחדר כושר יש מקלחות ושירותים, אני ניסיתי להבהיר שיש לי כמעט כל מה שצריך, כמו חדר כושר..

Gamerrrrr
17-09-06, 19:44
בטוח גימר?
נוני לא גדל, הוא משמר את המסה שלו עכשיו הוא גם כתב את זה אחי

בית אי אפשר לגדול, רוב הסיכויים שאין מספיק משקל וגם כשיש אי אפשר להגיע לכשל אין תמיכה של מישהו צמוד אוי אפשר לעשות בנט אוור רוז דדליפט וסקוואטים לך תדע אם אתה עושה נכון

וזה עובדה מי שאומר שגדל בבית משקר

הפצצה מעפולה
17-09-06, 19:47

בית אי אפשר לגדול, רוב הסיכויים שאין מספיק משקל וגם כשיש אי אפשר להגיע לכשל אין תמיכה של מישהו צמוד אוי אפשר לעשות בנט אוור רוז דדליפט וסקוואטים לך תדע אם אתה עושה נכון

אפשר בבית לעשות דדליפט,בנט וסווקאט
ואני באמת יותר גדול ממך

AAA
17-09-06, 20:02

איזה שטויות, אומרים לך שאפשר לגדול בבית, אבל אתה קבוע על זה שכל מי שמתאמן בבית בטח עושה את זה עם ציוד שכולל 2 מוטות של 5 קילו ומזרון. צא מזה! תראה לי את התוכנית אימונים המפוארת שלך בחדר כושר המפואר שלך ותראה שהכל אני יכול לעשות בבית שלי, בדיוק כמוך.

ואגב, 100 ק"ג זה מספיק פלטות בשבילי כרגע. גדלתי, צריך עוד? הולך וקונה, אבל מה ששילמתי, 1500 ש"ח לעומת מה שקניתי זה כלום. בשנה הקרובה 100 ק"ג פלטות אמורים להספיק להכל.

"לך תדע אם אתה עושה נכון" , אתה צודק, אבל אני יודע איך עושים כי עבדתי כבר בחדר כושר עם מדריך.

אני מוכן להסכים על דבר אחד שלמתאמן שלא מבין כלום מהחיים שלו יהיה קשה להתאמן בבית, אבל אחד שכבר התנסה ומכיר הרבה תרגילים ויודע איך מבצעים (כמוני) זה הרבה יותר טוב. לכן למתאמן מתחיל הייתי מציע איזה שנה ככה בחדר כושר ללמוד.

Gamerrrrr
17-09-06, 21:01
תשמע כמה כסף יצא לך בסוף??
2000+?? בכסף הזה הייתה יכול לעשות מנוי לשנתיים בחדר כושר, ותחשוב שפתאום לא בא לך להתאמן?? מה תעשה אז??

Nimrod
17-09-06, 21:04
אפשר בבית לעשות דדליפט,בנט וסווקאט
ואני באמת יותר גדול ממך

פחחח... :disgust:

הפצצה מעפולה
17-09-06, 21:19
פחחח... :disgust:

מה זה הזילזול הזה?
אני באמת יותר גדול מרב הפורום פה
גם "מהסוסים"

Fiberglass
17-09-06, 21:43
טוב זה נכון שבבית אין לך את המוטיווציה שיש לך כשאתה הולך לחדר כושר
אבל לדעתי הייתי מעדיף שהיה לי חדר כושר טוב בבית מאשר לעשות מנויי...
2000+ אתה אומר? אם זה היה כזה זול על המכשרים הייתי עושה בבית גם (מכשירים טובים לא חרטא) שנתיים מנויי בטוח לא
אני לא יודע איפה אתה מיתאמן אבל אני משלם 2700 לשנה

Gamerrrrr
17-09-06, 22:05
טוב זה נכון שבבית אין לך את המוטיווציה שיש לך כשאתה הולך לחדר כושר
אבל לדעתי הייתי מעדיף שהיה לי חדר כושר טוב בבית מאשר לעשות מנויי...
2000+ אתה אומר? אם זה היה כזה זול על המכשרים הייתי עושה בבית גם (מכשירים טובים לא חרטא) שנתיים מנויי בטוח לא
אני לא יודע איפה אתה מיתאמן אבל אני משלם 2700 לשנה
אתה בטח במכון עם בריכה ועשרות אלף הליכונים :) אני מתאמן במקלט שכונית עם 15 מסילות משקולות כמו שצריך אווירה משפחתית והמכון שהכי מצליח פה באזור והמחיר הזול ביותר כנראה

NIRAN
17-09-06, 22:38
אפשר לגדול חופשי בבית.
יש לחבר שלי ציוד מלא בבית,הוא לא מתאמן אז הוא לא גדל אבל שאני לפעמים מתאמן אצלו אני מרביץ אחלה אימונים עם הכל מהכל.

AAA
17-09-06, 23:21
תשמע כמה כסף יצא לך בסוף??
2000+?? בכסף הזה הייתה יכול לעשות מנוי לשנתיים בחדר כושר, ותחשוב שפתאום לא בא לך להתאמן?? מה תעשה אז??

מנוי לשנה בחדר כושר היחיד שיש לי פה בעיר עולה 2400 ש"ח, אני שילמתי 1500 ש"ח, אחי שילם 800 בערך, אז זה 2 מנויים של חדר כושר בעצם, לא אחד.

ואם לא בא לי להתאמן? אין דבר כזה, גם אני אפסיק, תמיד אני ארצה לחזור ואני אחזור, גם עכשיו כשהפסקתי לשנה, אני חוזר עכשיו. חוץ מזה, שתמיד אפשר למכור, גם למכוני כושר.

פשוט הרוב פה הוא בחדר כושר כי הוא הולך עם הזרם וזה בסדר, הוא לא התנסה באימון ביתי, אני התנסתי בשניהם ואני אומר שבבית יותר טוב. בסדר? מספיק, אפשר להתווכח על הנושא בלי סוף.

הפצצה מעפולה
17-09-06, 23:51
בקיצור נסכם את הנושא שאפשר לגדול היטב בבית ואני ההוכחה לכך
העיקר תזונה חבר'ה

HAZIZO
18-09-06, 15:32
אפשר לגדול בבית מצויין . אני לעולם לא מתכוון לחזור למכון כושר ואפילו לא אכפת לי להשקיע פי 3 4 מכמה שיעלה לי לשנה במכון .

AAA
18-09-06, 19:39
תגידו חבר'ה, כדאי לי לדעתכם להשקיע בפריצ'ר וספת בטן עם שיפוע שלילי? זה בא ביחד, ב-465 ש"ח בערך.
זאת:
http://www.sport24.co.il/product.asp?productid=240&CatCode=70

הפצצה מעפולה
18-09-06, 19:46
תגידו חבר'ה, כדאי לי לדעתכם להשקיע בפריצ'ר וספת בטן עם שיפוע שלילי? זה בא ביחד, ב-465 ש"ח בערך.
זאת:
http://www.sport24.co.il/product.asp?productid=240&CatCode=70

בעיקרון זה ספת לחיצה
אבל אין צורך לדעתי
חוץ מזה הפריצ'ר זה יותר לבריאכליס
לא כדאי

elad1987
18-09-06, 22:21
אני מתאמן עם אחי כשהוא בא בסופ"ש, את אבא שלי אני מסנג'ר פעמיים בשבוע ועם חבר אחד יום X ועם חבר אחר יום Y וכך הלאה, לזה אתה דואג? חוץ אני מזה שאני חי בשכונה של סחבקים, כל אחד שעובר בשכונה אני יכול לתפוס אותו שיעזור לי באיזה סט

חוץ מזה, שזה רק ללחיצת חזה, ועל החזה אני עובד פעמיים בשבוע, כך שרק פעמיים בשבוע אני מסנג'ר מישהו.. ואולי גם ליד קידמית...

סקווט אני עוד לא עושה. זה הכל, מה אני צריך מישהו בשביל לבצע פולי עליון, או מתח, או משיכת כבל לתלת ראשי, או לתרגיל הפרפר, או לפשיטת ברכיים.

עכשיו עשיתי אימון, אחלה, שווה כל אגורה שהוצאתי... ומדבר אחד שהיה שנתיים בח"כ ויודע מה זה ח"כ, אני אומר לכם, יותר טוב בבית! אבל איש באמונתו יחיה.

ואני יודע שבחדר כושר יש מקלחות ושירותים, אני ניסיתי להבהיר שיש לי כמעט כל מה שצריך, כמו חדר כושר..

:):):):), לא מזלזל גבר! פשוט הצחיק אותי הקטע עם שכונת הסחבקים, אני מתאר לעצמי אתה עולה מהמרתף כולך מזיע בא לאיזה מישהו ברחוב עושה לו- "כפרה, בוא תן יד רגע אני דוחק עכשיו 6 חזרות והעלתי משקל, שים עין" (::jockey:

slim shady
18-09-06, 22:24
:):):):), לא מזלזל גבר! פשוט הצחיק אותי הקטע עם שכונת הסחבקים, אני מתאר לעצמי אתה עולה מהמרתף כולך מזיע בא לאיזה מישהו ברחוב עושה לו- "כפרה, בוא תן יד רגע אני דוחק עכשיו 6 חזרות והעלתי משקל, שים עין" (::jockey:

יבוא אליו איזה ערס אהבל כזה יעשה לו...."מה אתה שחקן...??"....:disgust:

מאיפה אתה גבר..??
איך אני מקנא בך יזבל קטן...:sad:

OOO
18-09-06, 22:46
אבל להחזיר אותו למקום שאתה בכשל זה סיפור אחר:)
חחחחח כן קרה לי פעם אחת שכימעט נימעך לי הראש מזל שזזתי בזמן ולא קרה כלום
AAA תביא איזה תמונה של כול המכשירים : )

mat321
19-09-06, 09:57
אפשר לגדול מעולה בבית אני הייתי במכון מנוי לשנה מתוך זה הייתי נטו 8 חודשים בלי מוטיוציה בגרוש אחרי זה עשיתי הפסקה חצי שנה וקניתי ציוד לבית ואני מתאמן כבר 7-8 חודשים רצוף עם מוטיוציה בשמיים וגודל טוב מאוד ברוך השם עכשיו אני כבר חודש ושבוע עם תפריט מסה מסודר מגיל בנתיים אחלה עוד מעט מתחיל חיטוב אפילו שאני על 13% חח

Dr. Muscle
19-09-06, 11:27
כל הכבוד על ההשקעה. אתה נשמע בחור רציני.
ואפשר בהחלט לגדול בבית. תזמין אותי שתסיים, אהבתי להתאמן בבתים של אנשים הרבה יותר מאשר שאהבתי מכוני כושר (וניסיתי כמה וכמה במהלך השנים).

AAA
19-09-06, 17:30
אני אביא תמונות כשהכל יושלם, אני אולי מביא עוד ציוד, מחכה למשכורת ספטמבר.

ולא צריך לקנא, סה"כ 2000 ש"ח, אם אתם עובדים וחיים בבית של ההורים אז אין בעיה, ותנסו לשכנע אח גדול או משהו או אח קטן אם יש לו כסף שיעזור לכם ויתחלק בכסף או משהו.
אני לא הבן של גאיידמק או משהו, אני עבדתי קשה על כל סוגר של מוט ישר :1eye:

ותודה רבה אחים שלי, עכשיו זה זמן למעשים ופחות לדיבורים.

AAA
19-09-06, 17:33
זה המולטי
http://cw3.wallashops.co.il//wbl_vcs31_P_Images/aqu/pic/z_KJ9700.jpg

זה הספה
http://cw3.wallashops.co.il//wbl_vcs31_P_Images/aqu/pic/z_KJv150.jpg

ויש גם פלטות ומוטות... אבל אני עוד אשדרג את הח"כ...