PDA

צפה בגרסא המלאה : תצרוכת תזונתית - ארחות צהריים

GT707
13-08-08, 07:12
מהי התצרוכת שיש לקחת מבחנית תזונתית בארוחת צהריים לגבר המתאמן במטרה למסה ושוקל 80 קילו
אני לא שואל מה לאכול אני שואל פשוט את הכמות
חלבון?
פחמימות?
שומן?
תודה ויום טוב

Bono
13-08-08, 07:21
זה תלוי בשאר בתפריט.

GT707
13-08-08, 15:37
אני שואל את זה בגלל שבדרך כלל אני לא אוכל ארוחת צהריים בבסיס ואני רוצה לדעת עם אפשר לקחת במקום הארוחה חטיף חלבון פרומקס (20 חלבון - 40 פחמימות) האם זה תופס?

יניב צוות ישראלבודי
13-08-08, 16:30
אל תסתכל על ארוחה אחת כאל ארוחה אחת.

תסתכל על תפריט כאל מכלול שלם ביום, ולכן אם אתה רוצה שנעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו מסוגלים (במסגרת התנאים פה) אתה צריך לפרט לנו את כל הארוחות שלך ביום, את המשקל שלך ואת המטרה שלך

m0she
13-08-08, 17:14
תאמין לי יניב, אתה רציני אתה.. כל הכבוד על ההשקעה

GT707
13-08-08, 17:47
זהו שתאמת אין לי ממש תפריט תזונה קבוע... קבעתי פגישה ליעוץ חודש הבא אבל בכללי הנה מה שאני אוכל במשך היום
בוקר - סקופ מי גבינה + יוגורט 0% שומן + 125 גרם גבינה לבנה + 20 גרם קורנפלקס + שקית שוקו
ביניים-(10 בבוקר) 125 גרם גבינה לבנה 3 אחוז
צהריים - במקרה שיש עוף בבסיס אני אוכל כ 3 חתיכות +אורז + סלט ירקות + חמוצים במקרה ואין אז חטיף חלבון פרומקס (20 חלבון ו 40 פחמימה )
לפני אימון - חמישה חתיכות קרקר
אחרי אימון - סקופ מי גבינה + 50 גרם סוכר ענבים
כשעה לאחר מכן(בסביבות 6 -7 )100 גרם שניצל צמחי +160 גרם שניצל תירס + סלט ירקות
ארוחה לילה - שני גביעי יוגורט 0 אחוז שומן (250 גרם ביחד) + 5 - 6 חתיכות קרקר
מיד לפני שינה - סקופ חלבון פרו קומפלקס + כף שמן זית

אני יודע שהתפריט בכלל לא משו אבל כרגע זה מה יש וקבעתי פגישה כבר עם גיל שבו יוסבר לי ויוכן לי תפריט חדש אז בבקשה לא לקטול בכוונה

המטרה עלייה במסה כרגע שוקל 81 קילו על 12 אחוז שומן ו 185 גובה

יניב צוות ישראלבודי
13-08-08, 18:07
זהו שתאמת אין לי ממש תפריט תזונה קבוע... קבעתי פגישה ליעוץ חודש הבא אבל בכללי הנה מה שאני אוכל במשך היום
בוקר - סקופ מי גבינה + יוגורט 0% שומן + 125 גרם גבינה לבנה + 20 גרם קורנפלקס + שקית שוקו
ביניים-(10 בבוקר) 125 גרם גבינה לבנה 3 אחוז
צהריים - במקרה שיש עוף בבסיס אני אוכל כ 3 חתיכות +אורז + סלט ירקות + חמוצים במקרה ואין אז חטיף חלבון פרומקס (20 חלבון ו 40 פחמימה )
לפני אימון - חמישה חתיכות קרקר
אחרי אימון - סקופ מי גבינה + 50 גרם סוכר ענבים
כשעה לאחר מכן(בסביבות 6 -7 )100 גרם שניצל צמחי +160 גרם שניצל תירס + סלט ירקות
ארוחה לילה - שני גביעי יוגורט 0 אחוז שומן (250 גרם ביחד) + 5 - 6 חתיכות קרקר
מיד לפני שינה - סקופ חלבון פרו קומפלקס + כף שמן זית

אני יודע שהתפריט בכלל לא משו אבל כרגע זה מה יש וקבעתי פגישה כבר עם גיל שבו יוסבר לי ויוכן לי תפריט חדש אז בבקשה לא לקטול בכוונה

המטרה עלייה במסה כרגע שוקל 81 קילו על 12 אחוז שומן ו 185 גובה

היה יכול להיות הרבה יותר טוב אם היית מוסיף כמה פחמימות אתה מקבל מהתפריט הזה כמה חלבון כמה שומן וכמה קלוריות... וגם כמה זמן אתה נמצא בתפריט הזה ואם המשקל שלך יציב עליו.

סתם ממראית עין ראשונית הייתי אומר שמבחינת חלבון אתה מסודר בתפריט הזה, מבחינת פחמימות לא נראה לי (למטרה של עלייה במסה).
אבל אם יש לך פגישה אז אני יכול להגיד לך שאתה יכול להיות רגוע כי ירכיבו לך תפריט כמו שצריך.

GT707
13-08-08, 19:30
:):):):) תראו איזה קטע התקשרו אליי בדיוק עכשיו אמרו לי שמחר אני יבוא במקום בעוד חודש ומשו...
:-) אני מחכה כבר למחר

Bono
13-08-08, 20:35
:):):):) תראו איזה קטע התקשרו אליי בדיוק עכשיו אמרו לי שמחר אני יבוא במקום בעוד חודש ומשו...
:-) אני מחכה כבר למחר

בהצלחה ;)