PDA

צפה בגרסא המלאה : מישהו מתאמן בגו-אקטיב ת"א?

The Sun
13-08-08, 22:23
אני זוכר שמישהו מקצוען מתאמן שם ( מי זה? )
חוץ ממנו, יש שם עוד מישהו? יש למישהו ביקורת על המקום? מחר אני אלך לאימון ניסיון

MagneZium
13-08-08, 22:27
אלי האנה ומאור זרזד מספיק לך?

Danielllo
13-08-08, 22:27
אחלה חדר כושר

arbel2
13-08-08, 22:38
אחד מחדרי כושר הכי טובים בארץ

מאור זרדז
עמית ספיר
לוליק
אורן ארצי

אלו רק חלק מהשמות שמתאמנים שם ,יש שם עוד בהמות שאתה לא מכיר :)

The Sun
13-08-08, 22:45
בטח אני אקבל הלם מוחלט מחר, בפעם הראשונה סקוואט בכלוב ודאמבל מספיק כבד כדי לעבוד מסור כמו שצריך ולא עם 32 קילו מסריחים, קיצר כנראה שזה מכון ראוי... מחר אני אכתוב התרשמותי :)

יש לך מושג מה המחיר למתאמן רגיל שם? ואם אחד מהחבר'ה שרשמתם אולי יוכל לעזור לי להוציא מחיר טוב בנוסף להנחה שאני אבקש תוקף היותי חייל?

Ido
13-08-08, 22:50
אחד מחדרי כושר הכי טובים בארץ

מאור זרדז
עמית ספיר
לוליק
אורן ארצי

אלו רק חלק מהשמות שמתאמנים שם ,יש שם עוד בהמות שאתה לא מכיר :)

ראיתי את אורן ארצי לפני שבוע שמר בתור סלקטור בTLV תפסתי איתו דיבור צפוף :king: יש ממנו שמועות שעמית ספיר ומאור זרדז מתאמנים חזק ביחד..

arbel2
13-08-08, 23:21
ראיתי את אורן ארצי לפני שבוע שמר בתור סלקטור בtlv תפסתי איתו דיבור צפוף :king: יש ממנו שמועות שעמית ספיר ומאור זרדז מתאמנים חזק ביחד..

שמועות נכונות
עמית דיווח לי על סקוואט של 285 קילו ,במילה אחת ? קקי קדוש ! (holy shit )

The Sun
13-08-08, 23:22
ארבל דבר עם הבחורים הגדולים שאתה מכיר אולי יש להם דרך לסדר לי מחיר?

Masquerade
13-08-08, 23:23
חדר כושר מדהים.

DrGYM
14-08-08, 00:46
אתה יכול לתת קצת מידע על טווח המחירים שם?
גם אני קצת מתעניין במקום..
אשמח גם אם תביא איזו חוות דעת על המקום אחרי האימון ניסיון (למרות שאני לא מאמין שאפשר להפתיע כל כך לגבי המקום הנהדר הזה).

הכריש בקרייסלר
14-08-08, 00:54
חדר כושר מושלם מבחינת איכות המכשירים ואיכות המתאמנים שם הוא ליגה למשל מאור זרדז(שהתאמן חודש במכון הקודם שלי נתן לי מוטבציה רק לראות אותו מתאמן)ועמית ספיר,יש מגוון רחב של מכשירים חדשים,מתאמנים תותחים שמעלים את המוטבציה,כוסיות לא חסר חח אבל תשכח מכל השטויות האלה חייל שמייל לא יורידו לך שקל המחירים שם זה שערורייה.

DrGYM
14-08-08, 01:23
המחירים שם זה שערורייה.

מה המחירים?

Ido
14-08-08, 04:36
כנסו לאתר של גו אקטיב ותראו מה כל כך קשה חברייה

DrGYM
14-08-08, 08:19

לא מצאתי :/

The Sun
14-08-08, 09:25

אין שם מחירים.
הכריש - אתה מתאמן שם במקרה? סמוך על סחבק שהוא לא ישלם מחיר מלא, כי כמו השיר: אנחנו בטח, בטח לא פראיירים :boxing:

לדר.ג'ים - אל תדאג אני אתן חוות דעת היום בלילה, בכל אופן אני מתכנן להרשם לשם כי נשבר לי הזין מהמכון המסריח שלי ( שערוריה, במלוא מובן המילה, אפילו דאמבלים כבר אין לי לעבוד איתם למסור )
נראה אם ההורים יסכימו לעזור לי עם המחיר, אם לא אז יאללה חוזרים לעבוד

הכריש בקרייסלר
14-08-08, 09:50
יש גו-אקטיב בבת ים אבל אני לא מתאמן שם בגלל המחיר שכבד עלי אבל בכל זאת במכון שלי לא חסר כלום יש 2 זוגות מכל המשקלים והרבה אנשים טובים קיצר לא משעמם לי שם,תעדכן אותנו...

The Sun
14-08-08, 10:03
אגב המקום רחוק 5 דקות באופניים מהבית שלי :)

P-a-n-1-c
14-08-08, 12:01
עמית עשה 285 קילו סקוואט??? אשכרה קקי קדוש, זה כמעט פי 4 מהמשקל שלו!!!

joker1
14-08-08, 12:23
למה אצלנו בגו אקטיב אשדוד הדאמבל הכי כבד זה 45?
=/

eyalamzleg
14-08-08, 12:31
למה אצלנו בגו אקטיב אשדוד הדאמבל הכי כבד זה 45?
=/

זה משתנה אצלנו בהולמס פלייס הדאמבל הכי כבד זה רק 37 שזה כלום..:/ וסניף אחר יד גם עד 70

The Sun
14-08-08, 15:37
אצלינו גם יש 45, אבל לפניו יש 32 :\ ככה שזה בעיה לקפוץ ל45 אם אני רוצה לתת יותר מ6 חזרות

בקיצור ולעניין עוד שעתיים אני אלך לאימון ונעדכן אחרי מקלחת ואוכל ;]

BodyKilo
14-08-08, 16:06
כל הרשתות האלה של החדרי כושר בארץ הגו אקטיב הגרייט שייפ האלה מגזימים עם המחירים כמו לא יודע מה וזה לא שווה...(המחירים כאלה גבוהים בגלל כל השטויות עם הספא וכל הזין הזה, וגם בגלל השם)

קשה למצוא היום חדרי כושר 'הארדקור'... :\

וואלה החדר כושר שרוני קולמן מתאמן בו שכונתי וענק עם הרבה הרבה ברזלים.. למי שראה ת'סרט שלו :)

The Sun
14-08-08, 16:08
כל הרשתות האלה של החדרי כושר בארץ הגו אקטיב הגרייט שייפ האלה מגזימים עם המחירים כמו לא יודע מה וזה לא שווה...(המחירים כאלה גבוהים בגלל כל השטויות עם הספא וכל הזין הזה, וגם בגלל השם)

קשה למצוא היום חדרי כושר 'הארדקור'... :\

וואלה החדר כושר שרוני קולמן מתאמן בו שכונתי וענק עם הרבה הרבה ברזלים.. למי שראה ת'סרט שלו :)

כמה כאלה יש בארץ? 1? אתה מכיר 1 בת"א? אם כן תאמין לי שאני מעדיף כאלה... גם יעלה לי פחות וגם הקהל יותר מתאים לי מפלצנים שבאים לאמן חזה-יד קדמית-בטן 3 פעמים בשבוע.
ואף מילה על המוזיקה המסריחה

buzaglo
14-08-08, 16:12
בעפולה יש! פשוט עשיתי מנוי שנתי כבר למכון אחר הוא גם סבבה לא יקר מידי 1000 שקל לשנה ואחר כך נראה מה נעשה משקולות עד 50 קילו בהפרשים של 2.5 p: והפיתרון הוא לעבור לעפולה חחח סתם צוחק אתה יכול למצוא מכוני כושר שכונתיים כאלו בתל אביב כמו שאח שלי מתאמן בוא...

BodyKilo
14-08-08, 16:13
איזה אחי אם הייתי מכיר מזמן הייתי הולך...

הם שמים לי באמצע אימון ברייאן אדאמס נו באמת... אפשר להשתגע..

אצלי בכלל כל קיץ כל השחיפים-ערסים למיניהם באים לי עם גופיות עושים דאווינים מאמנים לי רק חזה ויד קדמית והולכים כאילו הם איזה רוני קולמן וסתם תופסים מקום..
בחורף הם נעלמים כאילו בלעה אותם האדמה... חח

The Sun
14-08-08, 16:16
בעפולה יש! פשוט עשיתי מנוי שנתי כבר למכון אחר הוא גם סבבה לא יקר מידי 1000 שקל לשנה ואחר כך נראה מה נעשה משקולות עד 50 קילו בהפרשים של 2.5 p: והפיתרון הוא לעבור לעפולה חחח סתם צוחק אתה יכול למצוא מכוני כושר שכונתיים כאלו בתל אביב כמו שאח שלי מתאמן בוא...

ברור שיש, השאלה מה הציוד שיש בהם... מה יעזור לי מכון עם ספה אחת של בנץ' ו2 ספות חופשיות ודאמבלים עד 30 קילו? זה גם יש במכון שלי...
אני דורש שיהיה מינימום כלוב 1, 2 ספות לבנץ' ו4 ספות חופשיות ודאמבלים לפחות עד 50 קילו אחרת אין מה לדבר..

joker1
14-08-08, 17:40
אין לי במכון אפילו כלוב, איזה מכון עלוב.

חברה תתאפקו, עוד מעט נגמר הקיץ ויהיו פחות אנשים, אחר-כך תקופת החגים ואחר-כך יש לנו חופש מנובים עד פסח.

Dr. Muscle
14-08-08, 17:46
אין שום מכון הארדקור בתל אביב :( כולם גרועים

The Sun
14-08-08, 20:38
טוב התרשמות מהמכון:
כוסיות 10\10 - יש על מה להסתכל, אבל לא בשביל זה אני בא
מוזיקה 7\10 - האוסים, זורם יותר טוב מהגבעתרון אצלי במכון
דאמבלים 9\10 - יש שניים מכל סוג, לא בדקתי מקסימום משקל אבל היו עוד כמה שורות טובות אחרי ה32.5 שהשתמשתי למסור
מדריכים - לא בדקתי את הידע שלהם, לא עניין אותי
הליכונים - 10\10 - שורות לא נגמרות של הליכונים
ספות, מכשירים, כלובים 5\10 - 2 כלובים, מכונת סמית אחת ( אבל היי מי משתמש בחרא הזה בעצם? ) ספה אחת!!!!!!!!! (!!!!!! פאקינג אחת ) חופשית לבנצ' - מה זה החרא הזה? או שלא מצאתי עוד אחת, פשוט המקום ענק, אבל שוב אם לא מצאתי זה ממש עלוב. הרבה מכשירים מיותרים של כל מיני מכונות מיותרות שמדמות עבודה חופשית... מה בסה"כ ביקשתי? 4-5 ספות חופשיות ( היה דווקא ), 3-4 ספות לבנצ', הרבה דאמבלים והרבה מוטות - היה מאוד קשה לאלתר tbar חופשי כי גם לא היה להם מוט משולש (ביזיון ), בקיצר לא מה שציפיתי מ"המכון בין הטובים בארץ"

שירותים 10\10 - נקי מאוד ונחמד, השארתי להם הפתעה
קהל 7\10 - יכול להיות שזאת השעה שבאתי בה ( 17:30-18:00 ) אבל הקהל היה די מעאפן, הרבה שחיפים שבאים לאמן ידיים וחזה, 2-3 בחורים גדולים שעשו קצת יותר מידיים וחזה אבל בגדול התאכזבתי
מאור זדרז 10\10 - לראות את מאור זדרז תמיד כיף, חתיכת דוב באוף סיזן, הבחור גדול.

בכללי אם נוריד את השטויות כמו קהל - למי אכפת, מאור זדרז - לא שטות אבל הייתי חייב להכניס אותו, שירותים , מוזיקה וכוסיות שזה באמת רק תוספות מיותרות אז הציון הכללי הוא בערך 8, שזה לא מדהים בהתחשב שבטח ביום ראשון הנציג לקוחות יתקשר וינסה לשכנע אותי להרשם בסכום מגוחך של יותר מ5 אלף לפחות.
שורה תחתונה - ממשיך לחפש מכון רציני.

Fl3x
14-08-08, 20:48
בתור אחד שהיה מתאמן שם תקופה ארוכה (ומתוך הבנה שאתה גר באיזור), אני יכול להגיד לך שאין שום מכון באיזור ברמה הזאת.
אני לא יודע על איזה מחיר דיברו איתך (אני הייתי רשום שם בפחות מ3500 לשנה).
לגבי הספה לבנץ', יש אמנם אחת, אבל אפשר לשים ספסל ב-2 הכלובים והופ קיבלת בנץ'.
לגבי הדאמבלים - מ-1 ק"ג עד 85 ק"ג (הייתי עד פעם אחת למישהו שעבד איתם), פלטות של 20 ק"ג ו-45 ק"ג - כמו זבל. (תמיד היה מצחיק אותי שלא היה אפשר למצוא שם פלטות של 10).
וחבל שבאת בשעה הזאת, המכון די עמוס.
אין כמו להתאמן בין 13:00 ל-16:00, עם מאור&עמית (שאגב עושים אימונים פשוט מטורפים - עמית נראה מדהים)
שי הררי המפלצת ויניב ואורן ארצי - שאגב לדעתי בין האנשים החזקים והמטורפים בארץ 300 ק"ג rm1, וrm2 260ק"ג :) )

בקיצור, אני חושב שאתה קצת ממעיט מערכו של המקום - אבל בדבר אחד אני מסכים איתך, המחיר קצת מוגזם לאור העובדה שהמנוי לא כולל מנוי לחניון, ולך תמצא חנייה באיזור בלי לחטוף איזה דו"ח.

Snacks
14-08-08, 21:20
טוב התרשמות מהמכון:
כוסיות 10\10 - יש על מה להסתכל, אבל לא בשביל זה אני בא
מוזיקה 7\10 - האוסים, זורם יותר טוב מהגבעתרון אצלי במכון
דאמבלים 9\10 - יש שניים מכל סוג, לא בדקתי מקסימום משקל אבל היו עוד כמה שורות טובות אחרי ה32.5 שהשתמשתי למסור
מדריכים - לא בדקתי את הידע שלהם, לא עניין אותי
הליכונים - 10\10 - שורות לא נגמרות של הליכונים
ספות, מכשירים, כלובים 5\10 - 2 כלובים, מכונת סמית אחת ( אבל היי מי משתמש בחרא הזה בעצם? ) ספה אחת!!!!!!!!! (!!!!!! פאקינג אחת ) חופשית לבנצ' - מה זה החרא הזה? או שלא מצאתי עוד אחת, פשוט המקום ענק, אבל שוב אם לא מצאתי זה ממש עלוב. הרבה מכשירים מיותרים של כל מיני מכונות מיותרות שמדמות עבודה חופשית... מה בסה"כ ביקשתי? 4-5 ספות חופשיות ( היה דווקא ), 3-4 ספות לבנצ', הרבה דאמבלים והרבה מוטות - היה מאוד קשה לאלתר tbar חופשי כי גם לא היה להם מוט משולש (ביזיון ), בקיצר לא מה שציפיתי מ"המכון בין הטובים בארץ"

שירותים 10\10 - נקי מאוד ונחמד, השארתי להם הפתעהקהל 7\10 - יכול להיות שזאת השעה שבאתי בה ( 17:30-18:00 ) אבל הקהל היה די מעאפן, הרבה שחיפים שבאים לאמן ידיים וחזה, 2-3 בחורים גדולים שעשו קצת יותר מידיים וחזה אבל בגדול התאכזבתי
מאור זדרז 10\10 - לראות את מאור זדרז תמיד כיף, חתיכת דוב באוף סיזן, הבחור גדול.

בכללי אם נוריד את השטויות כמו קהל - למי אכפת, מאור זדרז - לא שטות אבל הייתי חייב להכניס אותו, שירותים , מוזיקה וכוסיות שזה באמת רק תוספות מיותרות אז הציון הכללי הוא בערך 8, שזה לא מדהים בהתחשב שבטח ביום ראשון הנציג לקוחות יתקשר וינסה לשכנע אותי להרשם בסכום מגוחך של יותר מ5 אלף לפחות.
שורה תחתונה - ממשיך לחפש מכון רציני.

חחחחחחחחח רצחת אותי :clap: