PDA

צפה בגרסא המלאה : מה העונש על החזקת כלב מסוכן?

BodyKilo
14-08-08, 15:46
עריכה: לא משנה מצאתי

donone
14-08-08, 15:48
אם אני לא טועה זה קנס והרדמה של הכלב
אבל יש כלבים שמותר להחזיק בתנאי שהם מסורסים

BodyKilo
14-08-08, 15:50
הנה מצאתי את העונשים...
* המחזיק כלב ללא רישיון בר תוקף, והמאפשר יציאתו של כלב מחוץ לחצריו - דינו ששה חודשי מאסר.
* המחזיק כלב מסוכן בניגוד להוראות או המוסר מידע כוזב בפרט מהותי - דינו שנת מאסר.

BodyKilo
14-08-08, 16:02
ד"א מישהו פה פעם החזיק כלב מסוכן ללא רישיון?(פיטבול, אמסטף, רוטווילר, בול טרייר וכו'..)

איך הסתדרתם עם החיסונים והבדיקות והכל?

עלוש
14-08-08, 16:12
חחחחחח אם השמטרה תבוא לשכונה שלי תקח יתר מ 50 ילדים לכלא חח

BodyKilo
14-08-08, 16:19
האמת שאני לא יודע אם המשטרה ממש מקפידה על זה...

הבעיה מתחילה שאנשים וערסים למיניהם מחזיקים פיטבולים ואמסטפים לקרבות כלבים במקום לגדל אותם כמו בני אדם..

אפשר לגדל פיטבול ואמסטף וכל הכלבים האלה לתפארת, הכל תלוי איך אתה מחנך אותו, לא מרביץ לו וכו'...
נגד כלבים אחרים יש להם פיוז את זה אני יודע... הם קשים, אבל היום כל אחד ששומע פיטבול אמסטף ישר אומר "כלב רוצח". חבל.....

תראה איזה גור חמוד... כלב יפה לאללה.. (הייתי רוצה אחד כזה :)

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v214/90/20/703375166/n703375166_2353481_3340.jpg

עלוש
14-08-08, 16:21
בשכונה שלנו הכלבים שותים דם :) :d

israel2290
14-08-08, 16:26

הבעיה מתחילה שאנשים וערסים למיניהם מחזיקים פיטבולים ואמסטפים לקרבות כלבים במקום לגדל אותם כמו בני אדם..

אפשר לגדל פיטבול ואמסטף וכל הכלבים האלה לתפארת, הכל תלוי איך אתה מחנך אותו, לא מרביץ לו וכו'...
נגד כלבים אחרים יש להם פיוז את זה אני יודע... הם קשים, אבל היום כל אחד ששומע פיטבול אמסטף ישר אומר "כלב רוצח". חבל.....

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v214/90/20/703375166/n703375166_2353481_3340.jpg

כזאתי יש לי בול רק ששלי רוצחת והיא בת חודש וקצת

BodyKilo
14-08-08, 16:26
תגיד יש אצלכם דוגו ארגנטינו? אם אתה מכיר את הכלב הזה..

BodyKilo
14-08-08, 16:27
אחי תתייחס אליה יפה יהיה שווה את זה... חנך אותה טוב..

ומה אתה עושה בנוגע לחיסונים ולבדיקות?

BodyKilo
14-08-08, 16:30
איזה יופי :)

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v191/77/17/778433463/n778433463_398680_5004.jpg

amir
14-08-08, 17:25

וואי היא רוצחת? איזה תותח אתה. יאללה לך דקור עוד מישהו יא ערס מזדייין.

P-a-n-1-c
14-08-08, 17:33
למה שתחזיק כלב בלי רישיון וחיסונים?

NEATEYE
14-08-08, 17:44
אנחנו חיסנו וסירסנו את האמסטף שלנו, הדרישה דורשת גם שהכלב יהיה עם רסן זה אנחנו פחות מקפידים כי הכלב מאולף ולא תוקף בני אדם ללא סיבה p:

joker1
14-08-08, 18:05
אנחנו חיסנו וסירסנו את האמסטף שלנו, הדרישה דורשת גם שהכלב יהיה עם רסן זה אנחנו פחות מקפידים כי הכלב מאולף ולא תוקף בני אדם ללא סיבה p:
ואם אני במקרה ילך לידך כשאתה יוצא עם הכלב לטיול, ואני אוכל סטייק עשוי-למחצה ונוטף דם או מחזיק ביד סנדוויץ' עם עגבניה ובשר חתול?

NEATEYE
14-08-08, 18:10
ואם אני במקרה ילך לידך כשאתה יוצא עם הכלב לטיול, ואני אוכל סטייק עשוי-למחצה ונוטף דם או מחזיק ביד סנדוויץ' עם עגבניה ובשר חתול?
הוא לא יעשה כלום, הוא מקסימום יבוא לשחק איתך :p
אבל שצריך ונותנים לו הוראה, הוא תוקף.

P-a-n-1-c
14-08-08, 18:14
מה הסיבה שאתה רוצה לגדל כזה כלב? כי לפי התמונה שיש לך בחתימה זה לא "כי הוא חמוד והוא יגן לי על הבית"

BodyKilo
14-08-08, 18:38
האמת פעם הייתי נרתע מהכלבים האלה כי תמיד אמרו "משוגעים, כלבים מסוכנים, לא משנה כמה שתחזיק אותם בסוף הם יתקפו את הבעלים"... אבל אחרי שהכרתי וראיתי כמה פיטבולים הם כאלה כלבים חמודים... הם חזקים ועקשנים אבל הם לא תוקפים סתם... תכלס הם מחזירים אהבה.
לא יודע בא לי הרצון לגדל אחד כזה... (היה לי ויסלה כלב ציד... כלב כ"כ טוב)

ולא הבנתי אם אפשר לקבל רישיון גם אם מסרסרים את הכלב והכל? (לבחור עם האמסטף)
אבל אחרי הכל זה כלב לא חוקי ככה שלא נראה לי שאפשר...

Holy_Templar
14-08-08, 18:40
איזה כלבים חמודים שקורעים פנים של ילד בן 6 לגזרים ..

ולועסים איזה ראש של ילדה בת 4

פוצי קוצי מוצי ...

אין פלא הם לא חוקיים ...

ran7
14-08-08, 18:41
וואי היא רוצחת? איזה תותח אתה. יאללה לך דקור עוד מישהו יא ערס מזדייין.
למה אתה ילד מעפןן יחתיככת אשכנזייי בעוווט

BodyKilo
14-08-08, 18:42
אחי ככה זה שהבעלים הוא ערס מסריח שנותן מכות לכלב שלו כל היום למה אתה מצפה?

Holy_Templar
14-08-08, 18:42
לא קשור אחי... מה לעשות כלב זה לא בנאדם תאלף פיטבול כמה שאתה רוצה .. בסופו של דבר באחד מן הימים

הכלב מאבד את העשתונות רק לרגע קצר וקורע איזה מישהו לגזרים ...

אין לך איך לברוח מזה..

אחד המקרים שהילד נאכל לו הפרצוף למוות היה על ידי פיטבול מאולף .. שלא נתנו לו מכות ולא נעליים .. והוא גם לא של ערס.. וזה הילד של המשפחה שהם הבעלים של הכלב ..

אחי הכלב הזה רוצח .. ככה זה ..

ran7
14-08-08, 18:43
אחי ככה זה שהבעלים הוא ערס מסריח שנותן מכות לכלב שלו כל היום למה אתה מצפה?
מי אמר שהוא נותן לכל שלו מכות?

BodyKilo
14-08-08, 18:46
ran7 לא דיברתי על זה זה שיש לו אמסטף... דיברתי על המקרה בכללי של כל התקיפות האלה...

יש הרבה סתיגמות חברים... אבל מה אני אגיד לכם.. התרשמתי לטובה מהכלב הזה.. הוא מסוכן שצריך, ואין שום סיבה שהוא יתקוף את הבעלים.. למה שיאבד את העשתונות?

Pro_XXL
14-08-08, 18:48
טאחלס?אין כזה דבר באמת כלב מסוכן...יש בעלים מסוכנים..
יש לכם בחור בצפון שמגדל אצלו בבית את כל הכלבים שנחשבים להכי מסוכנים(פיטבול ואמסטפים בעיקר)
אבל מה?כל אחד אם אופי כמו שלו לא נובחים הרבה משחקים לא נושכים...זה הרבה תלוי גם בחינוך ובתשומת לב שנותנים לכלב.

Holy_Templar
14-08-08, 18:50
ran7 לא דיברתי על זה זה שיש לו אמסטף... דיברתי על המקרה בכללי של כל התקיפות האלה...

יש הרבה סתיגמות חברים... אבל מה אני אגיד לכם.. התרשמתי לטובה מהכלב הזה.. הוא מסוכן שצריך, ואין שום סיבה שהוא יתקוף את הבעלים.. למה שיאבד את העשתונות?

למה בנאדם שטיפל בדובים 20 שנה והיה דוב ספציפי שהוא טיפל בו 10 שנים והכל טוב ויפה .. והוא מומחה לדובים ואותו דוב אחרי 10 שנים התפחלץ והרג אותו?

כי ככה זה ... וזה גם מקרה להבדיל אלף הבדלות בין דוב לפיטבול כמובן ... אבל זו דוגמא שחיות אינן צפויות ..

פיטבול זה כלב תוקפני מטבעו, הוא לא סתם "רוצח". אתה לא יכול לאלף פיטבול ... בסוף הוא מתפחלץ אפילו אם זה רק לרגע קצר ... כי הוא תוקפני ואגרסיבי ביותר מטבעו ...

אתה לא יכול לדעת... וחבל לקחת את הסיכון ...

israel2290
14-08-08, 18:57
אמיר אני לא יכנס איתך לדיבור באינטרנט למה אתה עדיין בחיתולים..
מאיפה אתהה ?

BodyKilo
14-08-08, 18:59
חבר'ה בבקשה לא להתחיל עם הריבים דרך האינטרנט בחייכם תהיו בוגרים...

Holy_Templar
14-08-08, 19:01
חבר'ה בבקשה לא להתחיל עם הריבים דרך האינטרנט בחייכם תהיו בוגרים...

נרגעו הרוחות .. חזרה לעניין :)

israel2290
14-08-08, 19:04
לא הבחור צריך להיות מספיק גבר שיגיד מאיפה הוא......
כי זה לא היה במקום בכלל מה שהוא אמר!

BodyKilo
14-08-08, 19:07
אוקיי יש משהו במה שאתה אומר כי לא סתם היו מוציאים חוק כזה... אבל עדיין יש המון אנשים ברחבי העולם שמחזיקים כלבים כאלה והרוב לא תוקפים... הפער בין אלה שמחזיקים כלב כזה ותוקפים לבין אלה שלא הוא גדול ואת זה חשוב שתדע... בנוגע להוא תוקפני מטבעו... זה ידוע כי הוא כלב אגרסיבי דומיננטי ועקשן, זה האופי שלו... אבל עדיין החינוך יכול לעזור מאוד ותמיד יש סיכון זה ידוע.

תשמע, אחרי הכל אלה כלבים שהיו מיועדים והוכלאו למטרה אחת: קרבות.
אבל עדיין זה לא אומר שאי אפשר להחזיק אותם ולהתיידד איתם...

שהייתי בארה"ב אצל דוד שלי, היה לו 3 פיטבולים בחצר והם היו נאמנים וצייתנים באמת... אבל מה שהלכתי איתו ברחוב עם הכלבים הם ראו איזה אמסטף או בול טרייר אם אני זוכר נכון והם ישר נדלקים.. אבל משום מה הוא הצליח להרגיע אותם.. יכול להיות שביום אחר הם היו תוקפים..

שמע זה תלוי בהרבה דברים וכמו שאמרת זה אם לקחת את הסיכון או לא...

Holy_Templar
14-08-08, 19:11
אוקיי יש משהו במה שאתה אומר כי לא סתם היו מוציאים חוק כזה... אבל עדיין יש המון אנשים ברחבי העולם שמחזיקים כלבים כאלה והרוב לא תוקפים... הפער בין אלה שמחזיקים כלב כזה ותוקפים לבין אלה שלא הוא גדול ואת זה חשוב שתדע... בנוגע להוא תוקפני מטבעו... זה ידוע כי הוא כלב אגרסיבי דומיננטי ועקשן, זה האופי שלו... אבל עדיין החינוך יכול לעזור מאוד ותמיד יש סיכון זה ידוע.

תשמע, אחרי הכל אלה כלבים שהיו מיועדים והוכלאו למטרה אחת: קרבות.
אבל עדיין זה לא אומר שאי אפשר להחזיק אותם ולהתיידד איתם...

שהייתי בארה"ב אצל דוד שלי, היה לו 3 פיטבולים בחצר והם היו נאמנים וצייתנים באמת... אבל מה שהלכתי איתו ברחוב עם הכלבים הם ראו איזה אמסטף או בול טרייר אם אני זוכר נכון והם ישר נדלקים.. אבל משום מה הוא הצליח להרגיע אותם.. יכול להיות שביום אחר הם היו תוקפים..

שמע זה תלוי בהרבה דברים וכמו שאמרת זה אם לקחת את הסיכון או לא...

אני הייתי לוקח כלב אחר :)

אבל שוב זו החלטה של הבעלים..

חוצמזה שזה לא חוקי להחזיק אותו בכלל ותחשוב איזה חרא זה, אם יום אחד אחרי 4 שנים שאתה כבר התיידדת עם הכלב ואתה אוהב אותו יבואו ויקחו לך אותו ולא תוכל לעשות כלום ...

חבל על הכאב לב גם

BodyKilo
14-08-08, 19:14
זהו בגלל זה שאלתי את זה... מה אני אתיידד איתו והכל ואני אאבד את הכלב? זה כמו לאבד בן אדם זה אשכרה כאב לב מי שהיה לו כלב פעם יודע את זה..

Holy_Templar
14-08-08, 19:18
זהו בגלל זה שאלתי את זה... מה אני אתיידד איתו והכל ואני אאבד את הכלב? זה כמו לאבד בן אדם זה אשכרה כאב לב מי שהיה לו כלב פעם יודע את זה..

היו לי כבר כמה וכמה כלבים .. שניים מסרתי , אחד נפטר מזקנה אחרי 15 שנה ...

ויש לי עכשיו אחד , קוקר ספנייל אנגלי חמוד רצח :)

BodyKilo
14-08-08, 19:22
איזה כלבים היו לך?
היה לי רועה גרמני ו-ויסלה(פוינטר)..

Holy_Templar
14-08-08, 19:25
איזה כלבים היו לך?
היה לי רועה גרמני ו-ויסלה(פוינטר)..

היה לי טרייר מעורב (זה שנפטר אחרי 15 שנה)
היה לי אסקית גזעית יפהפייה שמסרתי (כי אין לנו חצר פה זה בניין קומות) מסרתי אותה לחבר שיש לו בית פרטי שתיהיה בחצר ... בלאגניסטית לא קטנה ..

וזאב (רועה גרמני) שמסרנו גם ..

את אלה שמסרנו מצאתי , ברחוב ? היו מטופחים ונזרקו מאיזה שהיא סיבה.. מצאתי להם בית :)

אני מת להביא דוברמן ... אלה עם האף הארוך ...

P-a-n-1-c
14-08-08, 20:09
למה בנאדם שטיפל בדובים 20 שנה והיה דוב ספציפי שהוא טיפל בו 10 שנים והכל טוב ויפה .. והוא מומחה לדובים ואותו דוב אחרי 10 שנים התפחלץ והרג אותו?

כי ככה זה ... וזה גם מקרה להבדיל אלף הבדלות בין דוב לפיטבול כמובן ... אבל זו דוגמא שחיות אינן צפויות ..

פיטבול זה כלב תוקפני מטבעו, הוא לא סתם "רוצח". אתה לא יכול לאלף פיטבול ... בסוף הוא מתפחלץ אפילו אם זה רק לרגע קצר ... כי הוא תוקפני ואגרסיבי ביותר מטבעו ...

אתה לא יכול לדעת... וחבל לקחת את הסיכון ...

הנה זה מתחיל...

תגיד ברצינות, לא נמאס לך לזיין בשכל? כל אשכול אתה בא ופשוט מוציא כ"כ הרבה שטויות שזה מדהים

amir
14-08-08, 20:12
אמיר אני לא יכנס איתך לדיבור באינטרנט למה אתה עדיין בחיתולים..
מאיפה אתהה ?

שדות ים. יאללה בו תביא לי מכות.

boris92
14-08-08, 20:13
אני אישית מגדל פיטבולית היא עוד מעט בת 3
התקשורת בארץ שטפה ת'שכל לציבור,הם הוציאו לגזע הזה שם של רוצח שאיאפשר לשלוט בו וכל מה שהוא עושה זה רק נושך..
הכלב הזה אינו תוקפני לאנשים מטבעו,אבל כן אם הוא באמת יתקוף זה לא יהיה כמו תקיפה של פינצ'ר ..
הכל אבל הכל תלוי בבעלים,אם תחנך את הכלב טוב הוא יהיה כלב טוב
כשיורים ברובה,אם מי מאשימים את הרובה או את היורה?

Dino Psaras
14-08-08, 20:29
mortex כמה שטויות אתה כותב..

BodyKilo וboris92 צודקים לגמרי. הכל מתחיל ונגמר באיך אתה מחנך את הכלב, בבעלים. מכלב כלב אתה יכול לעשות רוצח או לעשות ממנו אחלה כלב..

אני מכיר אנשים עם פיטבולים והם כלבים מדהימים :)

jackson%%
14-08-08, 20:41
מורטקס דבר אחד יש לי להגיד לך שביגלל אנשים כמוך יש תחוק הסמריח הזה של "הכלבים מסוכנים"
ביגלל שהיה כמה מקרים וכותבים על זה בעיתונים אנשים מתחילים לפחד כאילו עם יראו פיטבול אז הוא ירצח אותם,
הכול מתחיל וניגמר בחינוך

israel2290
14-08-08, 20:42
שדות ים. יאללה בו תביא לי מכות.

בן כמה אתה?
איפה זה?

amir
14-08-08, 20:48
בן כמה אתה?
איפה זה?

מזה אני שומע פחד בכתב שלך?

israel2290
14-08-08, 20:53
כן אחי אני פוחד ....
עכשיו לענינינו דבר אלי....
כוהכוונה בן כמה אתה שאתה בכלל מדבר עלי בכלל?

amir
14-08-08, 21:00
כן אחי אני פוחד ....
עכשיו לענינינו דבר אלי....
כוהכוונה בן כמה אתה שאתה בכלל מדבר עלי בכלל?

יאללה, אתה יודע טוב מאוד שאנחנו סתם מזיינים תשכל ולא אתה תבוא להביא לי מכות ולא אני אלך אליך. אז בימקום סתם לדבר עדיף שנישתוק.

israel2290
14-08-08, 21:03
א.אני שונא אנשים כמוך שמדברים מאחורי מחשב .......אני לא אחד כזה
ב.איפה אתה גר זה מעניםן אותי כי יש ליד נהריה

imported_NIR_B
14-08-08, 22:10
שיהיה לך פיטבול והוא ינעל לך על היד תזכיר לי כמה הוא חמוד טוב אחי?

israel2290
14-08-08, 22:12
פיטבול זה כלב מסוכן.....
אני מעכשיוו מנסה כמה שיותר להרגיע אותה כי היא מטורפת בת חודש קופצתנושכת

BodyKilo
14-08-08, 22:12
פיטבול ננעל לך על היד?

imported_NIR_B
14-08-08, 22:17
פיטבול ננעל לך על היד?

לא לי
לאבא של חבר שלי
עם הכלב הזה היתי משחק אני עדין לא מאמין
ראיתי נעילה שלו על כדור כדורסל, דבר לא נעים בכללללל

BodyKilo
14-08-08, 22:20
הכלב היה שלו?
וסתם ככה ננעל לו על היד?..

doldol360
14-08-08, 23:10

חח כן נותנים להם מכות וצועקים תפוס'תו אז הם תופסים'תו

Dino Psaras
14-08-08, 23:27

כלב לא סתם ככה ננעל לך על היד וזה לא משנה אם הוא פיטבול או כוסאמק איזה חתיכת צ'יוואווה מעפן :10:

doldol360
14-08-08, 23:30
מזה אני שומע פחד בכתב שלך?

איך אפשר לשמוע פחד בכתב? זה חדש לי

amir
14-08-08, 23:35
פיטבול ננעל לך על היד?

זה הקטע בפיטבול גם שאתה משחק הוא יכול להינעל לך על היד בלי כוונה.

ושדות ים זה קיבוץ ליד קיסריה.

ואם מתאמצים ממש חזק אתה יכול לשמוע דרך הכתב.

doldol360
14-08-08, 23:37
זה הקטע בפיטבול גם שאתה משחק הוא יכול להינעל לך על היד בלי כוונה.

ושדות ים זה קיבוץ ליד קיסריה.

ואם מתאמצים ממש חזק אתה יכול לשמוע דרך הכתב.

טיפול פסיכולוגי דחוף

Bullet
15-08-08, 10:13
תגידו, רועה גרמני נחשב ככלב מסוכן?

Dino Psaras
15-08-08, 10:21
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A8%D7%95%D7%A2%D7%94_%D7%92%D7%A8%D7%9E%D7%A0% D7%99

"גזע הרועים הגרמני נחשב לאחד הגזעים הכי פופולרים בישראל (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C)."

BodyKilo
15-08-08, 14:08
תגידו, רועה גרמני נחשב ככלב מסוכן?
ממש לא.

רועה גרמני זה אחד הכלבים הטובים... חולה על הגזע הזה.

OmriF
15-08-08, 14:48
עזבו אותכם שטויות. תביאו לברדור. הכי כיף לשחק איתם, נאמנים, מצחיקים. אחלה של כלב.

מת להביא אחד..

פינגווין מלכותי
15-08-08, 14:50
היה לשכן של בקווקז פיטבול, או אמסטף אני לא זוכר נירא לי פיטבול
בקיצור אחרי כמה שנים טובות של טיפול ואהבה ואני יכול להיות עד לזה
האבא שכב על המיטה בפיטבול נתפס לו על הצוואר ואכל לו חצי ראש, ובזמן שהוא תקף תאמא והרג אותה
הבן הבכור נכנס לבית ותקע בוא מזלג, הוא כמובן לא הרגיש אתזה והמשיך לאכול את האמא
הבן נכנס למטבח הביא גרזן והוריד לו תמוח, עכשיו מה נשאר שתי ילדים יתומים אחד בן שנה ואחד בן 17 שראה איך אוכלים את אמא שלו

חשוב לציין שאני נגד החוק שמרדים (יותר נכון הורג) כלבים, או בכלל חוק שאוסר על כלב כלשהוא
אבל להגיד שכלב זה לא מסוכן זה לא נכון
אני אוהב כלבים ואני אוהב את כל הכלבים, אבל לפעמים הם יכולים להיות אכזריים מאוד

Holy_Templar
15-08-08, 14:51
מורטקס דבר אחד יש לי להגיד לך שביגלל אנשים כמוך יש תחוק הסמריח הזה של "הכלבים מסוכנים"
ביגלל שהיה כמה מקרים וכותבים על זה בעיתונים אנשים מתחילים לפחד כאילו עם יראו פיטבול אז הוא ירצח אותם,
הכול מתחיל וניגמר בחינוך

אתה טיפש או משהו ?

מעולם לא היה לי פיטבול ... איך זה בכלל קשור?

העובדה שהחוק הזה יצא בגלל שפיטבולים חיסלו ילדים קטנים ... ולא בגלל שאנשים אמרו שפיטבולים מסוכנים ..

http://i36.tinypic.com/2mwtu0j.gif

boris92
15-08-08, 15:47
מתי תבינו שהכל תלוי באילוף...
טוב מה אני מתווכח בכלל