PDA

צפה בגרסא המלאה : סיקור: אימון ניסיון בגו-אקטיב ת"א, מרכז ויצמן

The Sun
14-08-08, 20:46
טוב התרשמות מהמכון:
כוסיות 10\10 - יש על מה להסתכל, אבל לא בשביל זה אני בא
מוזיקה 7\10 - האוסים, זורם יותר טוב מהגבעתרון אצלי במכון
דאמבלים 9\10 - יש שניים מכל סוג, לא בדקתי מקסימום משקל אבל היו עוד כמה שורות טובות אחרי ה32.5 שהשתמשתי למסור
מדריכים - לא בדקתי את הידע שלהם, לא עניין אותי
הליכונים - 10\10 - שורות לא נגמרות של הליכונים
ספות, מכשירים, כלובים 5\10 - 2 כלובים, מכונת סמית אחת ( אבל היי מי משתמש בחרא הזה בעצם? ) ספה אחת!!!!!!!!! (!!!!!! פאקינג אחת ) חופשית לבנצ' - מה זה החרא הזה? או שלא מצאתי עוד אחת, פשוט המקום ענק, אבל שוב אם לא מצאתי זה ממש עלוב. הרבה מכשירים מיותרים של כל מיני מכונות מיותרות שמדמות עבודה חופשית... מה בסה"כ ביקשתי? 4-5 ספות חופשיות ( היה דווקא ), 3-4 ספות לבנצ', הרבה דאמבלים והרבה מוטות - היה מאוד קשה לאלתר tbar חופשי כי גם לא היה להם מוט משולש (ביזיון ), בקיצר לא מה שציפיתי מ"המכון בין הטובים בארץ"

שירותים 10\10 - נקי מאוד ונחמד, השארתי להם הפתעה
קהל 7\10 - יכול להיות שזאת השעה שבאתי בה ( 17:30-18:00 ) אבל הקהל היה די מעאפן, הרבה שחיפים שבאים לאמן ידיים וחזה, 2-3 בחורים גדולים שעשו קצת יותר מידיים וחזה אבל בגדול התאכזבתי
מאור זדרז 10\10 - לראות את מאור זדרז תמיד כיף, חתיכת דוב באוף סיזן, הבחור גדול.

בכללי אם נוריד את השטויות כמו קהל - למי אכפת, מאור זדרז - לא שטות אבל הייתי חייב להכניס אותו, שירותים , מוזיקה וכוסיות שזה באמת רק תוספות מיותרות אז הציון הכללי הוא בערך 8, שזה לא מדהים בהתחשב שבטח ביום ראשון הנציג לקוחות יתקשר וינסה לשכנע אותי להרשם בסכום מגוחך של יותר מ5 אלף לפחות.
שורה תחתונה - ממשיך לחפש מכון רציני.

BodyKilo
14-08-08, 21:25
בתכלס בכללי זה מכון כמו שאומרים "כוסיות", מכון של הליכונים... ככה כל הגרייט שייפ והגו אקטיב...
אבל אין ממש מה לצפות ברור שבחדרי כושר כאלה יהיה ים של הליכונים ומכשירי אירובי...

ובכלל אני מתאר לעצמי שהמקום הזה מפוצץ...

החדר כושר של אלי האנה עדיין פעיל?:) נעשה אצלו איזה סיבוב חח..

doldol360
14-08-08, 21:26
טוב התרשמות מהמכון:
כוסיות 10\10 - יש על מה להסתכל, אבל לא בשביל זה אני בא
מוזיקה 7\10 - האוסים, זורם יותר טוב מהגבעתרון אצלי במכון
דאמבלים 9\10 - יש שניים מכל סוג, לא בדקתי מקסימום משקל אבל היו עוד כמה שורות טובות אחרי ה32.5 שהשתמשתי למסור
מדריכים - לא בדקתי את הידע שלהם, לא עניין אותי
הליכונים - 10\10 - שורות לא נגמרות של הליכונים
ספות, מכשירים, כלובים 5\10 - 2 כלובים, מכונת סמית אחת ( אבל היי מי משתמש בחרא הזה בעצם? ) ספה אחת!!!!!!!!! (!!!!!! פאקינג אחת ) חופשית לבנצ' - מה זה החרא הזה? או שלא מצאתי עוד אחת, פשוט המקום ענק, אבל שוב אם לא מצאתי זה ממש עלוב. הרבה מכשירים מיותרים של כל מיני מכונות מיותרות שמדמות עבודה חופשית... מה בסה"כ ביקשתי? 4-5 ספות חופשיות ( היה דווקא ), 3-4 ספות לבנצ', הרבה דאמבלים והרבה מוטות - היה מאוד קשה לאלתר tbar חופשי כי גם לא היה להם מוט משולש (ביזיון ), בקיצר לא מה שציפיתי מ"המכון בין הטובים בארץ"

שירותים 10\10 - נקי מאוד ונחמד, השארתי להם הפתעה
קהל 7\10 - יכול להיות שזאת השעה שבאתי בה ( 17:30-18:00 ) אבל הקהל היה די מעאפן, הרבה שחיפים שבאים לאמן ידיים וחזה, 2-3 בחורים גדולים שעשו קצת יותר מידיים וחזה אבל בגדול התאכזבתי
מאור זדרז 10\10 - לראות את מאור זדרז תמיד כיף, חתיכת דוב באוף סיזן, הבחור גדול.

בכללי אם נוריד את השטויות כמו קהל - למי אכפת, מאור זדרז - לא שטות אבל הייתי חייב להכניס אותו, שירותים , מוזיקה וכוסיות שזה באמת רק תוספות מיותרות אז הציון הכללי הוא בערך 8, שזה לא מדהים בהתחשב שבטח ביום ראשון הנציג לקוחות יתקשר וינסה לשכנע אותי להרשם בסכום מגוחך של יותר מ5 אלף לפחות.
שורה תחתונה - ממשיך לחפש מכון רציני.

כאלה לא חסרים בשום מכון בכל שעה ובכל יום

Ido
14-08-08, 21:31
עולה 5 אלף לשנה?? אתה רציני???

The Sun
14-08-08, 21:33
אמרתי שעדיין לא דיברו איתי על מחיר... ביום ראשון הנציג לקוחות יתקשר אלי, בכל מקרה אם זה עולה יותר מ4 אלף אני אפילו לא מדבר איתו יותר מ20 שניות.
השמועות מדברות על יותר מ5 :| ובכל מקרה אני מעדיף להמשיך לחפש מכון שיתאים לצרכים שלי ולא לכלל האוכלוסיה

P-a-n-1-c
14-08-08, 21:34
מכון פנסי הוא לאו דווקא מכון טוב.
יש חדרי כושר ב1500 בשנה שהם לא פחות טובים.

The Sun
14-08-08, 21:35
מכון פנסי הוא לאו דווקא מכון טוב.
יש חדרי כושר ב1500 בשנה שהם לא פחות טובים.

בדיוק, וזה מה שאני מתכנן לעשות בזמן הקרוב - למצוא לי אחד כזה.
עד עכשיו בדקתי את המכון הזה ואת הולמס פלייס בדיזינגוף סנטר - לטעמי הוא טוב יותר מהגו אקטיב.

MagneZium
14-08-08, 22:22
הדמבלים שם הם עד 70 קילו בהתחלה היו עד 40 אבל אוכלוסית הבדילדירים הגדולה שמתאמנת שם יצאו כנגד ההנלה והיא טפלה בנושא :)
חוץ מזה איך הגעת ל5 בשנה? פה בראשון שרק הברכה בגודל כול החדר כושר שם בוויצמן של הגו אקטיב ופה לוקחים 3~ בשנה איך הגיעו ל5?

The Sun
14-08-08, 22:23
הדמבלים שם הם עד 70 קילו בהתחלה היו עד 40 אבל אוכלוסית הבדילדירים הגדולה שמתאמנת שם יצאו כנגד ההנלה והיא טפלה בנושא :)
חוץ מזה איך הגעת ל5 בשנה? פה בראשון שרק הברכה בגודל כול החדר כושר שם בוויצמן של הגו אקטיב ופה לוקחים 3~ בשנה איך הגיעו ל5?

חבר שמכיר שם אמר לי, אני אעדכן לגבי המחיר שיציעו לי וכמה אני אצליח לגרד מהם :) ואם לא יש עוד מספיק מכונים בעיר לבוא להשתפשף שם עד שאני אמצא אחד טוב

The Sun
16-08-08, 00:10
מקפיץ למי שלא ראה

iinader
16-08-08, 00:31
אחותי נרשמה לשם ביחד עם חברה שלה.
היא אמרה לי שהרוב שם פוזאיסטים שמאמנים פלג גוף עליון ומתלהבים מהגוף שלהם אבל לא מאמנים את הרגליים,ובעצם יש להם מקלות שיפודים ולא רגליים

raiber
16-08-08, 00:37
באמת לא נשמע מכון כל כך טוב..
אין בארץ חדרי כושר בלי הליכונים או אופניים??
אני בטוח שהם הרבה הרבה יותר זולים!!

החדר כושר שיש לי בבית ספר.... אחחחחחחח פשוט תעוג!!!!!!
10 ספות של בנץ', 10 מתקני סקוואט, 8 מכשירים לגב, 6 לג פרס, 2 מכשירים נוספים לרגליים,5 POWER SHRUG,מתקנים לכוח מתפרץ(JAMMER), והרבה הרבה דמבלים שמתחילים ב10 פאונד ונגמרים ב 200!!!!!! :sbb4: :sbb4: :sbb4:
אחלה חדר כושר!!!
מי שיבקר בשיקגו פעם... ממליץ מאוד לבוא!! חח

gilsXM
16-08-08, 00:41
זאוס ברמת גן עולה 4 אלף
וזה מכוןם עם ספא ובריכה בין המושקעים בארץ

toxicity
16-08-08, 01:20
2 כלובים זה לא מספיק? אתה מגזים לדעתי בגישה שלך
כאילו צריכים להיות 10 כלובים לפחות ו10 ספות בנץ' פרס לפחות

tal_s
16-08-08, 01:22
אני מתאמן שם... ויש מוט משולש ו ספה אחת יעודית לבנצ' אבל אתה יכול לשים ספה ישרה בכלוב וזה בדיוק אותו דבר .. ויש 3 כאלה אחלה של מכון ..
תרשם תרשם שיהיה עם מי להתאמן..
דרך אגב.. גם עמית ספיר ואייל מהפורום מתאמנים שמה , וגם מיה מפורום תזונה מאמנת שם

עלוש
16-08-08, 01:29

היה אצלנו מכון הארדקור אמיתי , רק גברים מתאמנים שם כ-ו-ל-ם מזריקים .
אבל לצערי בעל המכון נהרג וסגרו אותו .

joker1
16-08-08, 01:39
באמת לא נשמע מכון כל כך טוב..

החדר כושר שיש לי בבית ספר.... אחחחחחחח פשוט תעוג!!!!!!
10 ספות של בנץ', 10 מתקני סקוואט, 8 מכשירים לגב, 6 לג פרס, 2 מכשירים נוספים לרגליים,5 power shrug,מתקנים לכוח מתפרץ(jammer), והרבה הרבה דמבלים שמתחילים ב10 פאונד ונגמרים ב 200!!!!!! :sbb4: :sbb4: :sbb4:
אחלה חדר כושר!!!
מי שיבקר בשיקגו פעם... ממליץ מאוד לבוא!! חח

נבקר הא?

אני רציני;)

hell
16-08-08, 02:20
הדמבלים שם הם עד 70 קילו
80kg

:wiggle:

Fl3x
16-08-08, 05:55
בתור אחד שהיה מתאמן שם תקופה ארוכה (ומתוך הבנה שאתה גר באיזור), אני יכול להגיד לך שאין שום מכון באיזור ברמה הזאת.
אני לא יודע על איזה מחיר דיברו איתך (אני הייתי רשום שם בפחות מ3500 לשנה).
לגבי הספה לבנץ', יש אמנם אחת, אבל אפשר לשים ספסל ב-2 הכלובים והופ קיבלת בנץ'.
לגבי הדאמבלים - מ-1 ק"ג עד 85 ק"ג (הייתי עד פעם אחת למישהו שעבד איתם), פלטות של 20 ק"ג ו-45 ק"ג - כמו זבל. (תמיד היה מצחיק אותי שלא היה אפשר למצוא שם פלטות של 10).
וחבל שבאת בשעה הזאת, המכון די עמוס.
אין כמו להתאמן בין 13:00 ל-16:00, עם מאור&עמית (שאגב עושים אימונים פשוט מטורפים - עמית נראה מדהים)
שי הררי המפלצת ויניב ואורן ארצי - שאגב לדעתי בין האנשים החזקים והמטורפים בארץ 300 ק"ג rm1, וrm2 260ק"ג )

בקיצור, אני חושב שאתה קצת ממעיט מערכו של המקום - אבל בדבר אחד אני מסכים איתך, המחיר קצת מוגזם לאור העובדה שהמנוי לא כולל מנוי לחניון, ולך תמצא חנייה באיזור בלי לחטוף איזה דו"ח.

The Sun
16-08-08, 10:15
2 כלובים זה לא מספיק? אתה מגזים לדעתי בגישה שלך
כאילו צריכים להיות 10 כלובים לפחות ו10 ספות בנץ' פרס לפחות

2 כלובים זה מספיק עם עוד 4 ספות לבנץ' ו4 חופשיות, זה לפחות מה שראיתי בהולמס פלייס דיזינגוף סנטר - שבנתיים זה המכון הטוב ביותר שיצא לי לראות.

בקיצור - נראה כמה הם יבקשו, אני יצאתי מהאימון מאוכזב.