PDA

צפה בגרסא המלאה : מישהו פה קנה סיריוס מאס 5.5 קילו ?

Holy_Templar
15-08-08, 17:41
איזה טעם הכי טוב , האם מישהו השתמש פה במוצר ?

הוא טוב ? מומלץ ?

תודה לעונים .

Itay
15-08-08, 18:45
חבר שלי קנה את השק [TheOne מהפורום]
בטעם שוקו אם אני לא טועה, עלה 3 קילו בשבועיים. ועוד הוא בנאדם עם חילוף חומרים סופר מהיר שליפני זה לקח לו 3 חודשים לעלות 3 קילו.
אני לא ניסיתי אבל אני מתכוון בחורף לנסות :sbb2:

uzi
15-08-08, 19:02
אני ניסיתי מאוד נחמד...

ועליתי מאוד נקי...

בוא נגיד שמי שבאמת משקיע באוכרל ובזה יכול לעלות 5 קילו בחודש...

ברור שלא רק שריר...

השבוע לא עליתי אם זה ממש בגלל שלא אכלתי טוב....

כל העלייה היית בשבועיים של תזונה טובה...[2 וחצי קילו]

shahar-king
15-08-08, 19:52
איזה טעם הכי טוב , האם מישהו השתמש פה במוצר ?

הוא טוב ? מומלץ ?

תודה לעונים .
אם אתה בן אדם כמו הרוב אתה תאהב בננה אם אתה חולה על טעמי שוקולד קח את השוקולד ואם אתה בן אדם עם טעם מוזר תילך על התות בכל מיקרה מבין הגיינרים עם היחס הגדול לטובת הפחמימות הוא הכי מומלץ

Holy_Templar
15-08-08, 19:55
אם אתה בן אדם כמו הרוב אתה תאהב בננה אם אתה חולה על טעמי שוקולד קח את השוקולד ואם אתה בן אדם עם טעם מוזר תילך על התות בכל מיקרה מבין הגיינרים עם היחס הגדול לטובת הפחמימות הוא הכי מומלץ

אחלה אני אקח בננה :)

תודה.

ולגבי הקצב עלייה במשקל זה תלוי בגוף ובתפריט ... מוזר עם הגיינר עליתי מלא במשקל בחודש הראשון ואז עכשיו אני עומד לסיים עוד דלי ... ועדיין כלום ..

נתקעתי על אותו משקל העלתי אולי איזה קילו וחצי ... ואני אוכל כמו שצריך , ומרביץ עם הגיינר הזה בנוסף ..

Snacks
15-08-08, 19:59
חבר שלי קנה את השק [TheOne מהפורום]
בטעם שוקו אם אני לא טועה, עלה 3 קילו בשבועיים. ועוד הוא בנאדם עם חילוף חומרים סופר מהיר שליפני זה לקח לו 3 חודשים לעלות 3 קילו.
אני לא ניסיתי אבל אני מתכוון בחורף לנסות :sbb2:

3קילו בשבועיים? אפשר רק חצי קילו שריר בחודש אז תחשוב כמה שומן הוא עלה :confused:

אבקה טובה אבל יקר מאוד..אני מציע לך להכין גיינר מש''ש ואבקת חלבון יותר זול במלא..

Holy_Templar
15-08-08, 20:01
3קילו בשבועיים? אפשר רק חצי קילו שריר בחודש אז תחשוב כמה שומן הוא עלה :confused:

אבקה טובה אבל יקר מאוד..אני מציע לך להכין גיינר מש''ש ואבקת חלבון יותר זול במלא..

אוקיי נאמר שאני לוקח ש"ש ואבקת חלבון , ואני רוצה להוסיף 1200 קלוריות לתפריט שלי כמה ש"ש זה ?

תחשוב שאני כל בוקר , אוכל 125 גרם ש"ש + 125 גרם גיינר :)

שזה יםםםם קלוריות :)

Snacks
15-08-08, 20:05
250גרם ש''ש+סקופ אבקת חלבון+כוס חלב
יוצא זול ב-20ש''ח ממנה של סיריוס מסס,אותם ערכים ולדעתי אפילו יותר חלבון..
תנסה אחי..שים הכל בבלנדר תערבב,אם בא לך תוסיף דבש יוצא טעים מאוד,5דקות לשתות.

Holy_Templar
15-08-08, 20:07
250גרם ש''ש+סקופ אבקת חלבון+כוס חלב
יוצא זול ב-20ש''ח ממנה של סיריוס מסס,אותם ערכים ולדעתי אפילו יותר חלבון..
תנסה אחי..שים הכל בבלנדר תערבב,אם בא לך תוסיף דבש יוצא טעים מאוד,5דקות לשתות.

250 גרם ש"ש זה לא מלאאא?

ולא נשאר מלא בסוף הכוס שצריך לאכול עם כף ? :) קורה לי בבוקר כל הזמן ...

ומה שאומר שעליי לקנות אבקת חלבון ... שהיא תעלה בערך כמו גיינר כרגע ..

Daniel87
15-08-08, 20:42
אוקיי נאמר שאני לוקח ש"ש ואבקת חלבון , ואני רוצה להוסיף 1200 קלוריות לתפריט שלי כמה ש"ש זה ?

תחשוב שאני כל בוקר , אוכל 125 גרם ש"ש + 125 גרם גיינר :)

שזה יםםםם קלוריות :)

אחי שתי שאלות
125 גרם זה חצי מנה נכון? (חצי כף הגשה)
ואיך היית לוקח את הגיינר בימים של אימון/בלי אימון ובאיזה מנות (חצי כף הגשה/כף מלאה)?

oleg1991
15-08-08, 21:10
הבננה טעים עליתי משהו כמו 2-3 קילו בכעמט חודש. ממליץ לך אם יש לך בעיה לאכול ממש לפני שינה או על הבוקר. גם עבודה וכאלה זה כבר שיקולים שלך...

Holy_Templar
15-08-08, 21:32
אחי שתי שאלות
125 גרם זה חצי מנה נכון? (חצי כף הגשה)
ואיך היית לוקח את הגיינר בימים של אימון/בלי אימון ובאיזה מנות (חצי כף הגשה/כף מלאה)?

א. כן 125 גרם זה חצי מנת הגשה. הייתי לוקח חצי מנת הגשה אחרי האימון וחצי מנת הגשה לפני השינה

בימים שאין אימון שזה רק שבת למעשה . אני לוקח את הגיינר חצי מנת הגשה בין ארוחת צהריים לערב ולפני השינה חצי מנה .

וכמובן , ששמתי כף מלאה בכל פעם , כי בגיינר הספציפי שאני לקחתי ... שתי כפות מדידה זה 125 גרם

The-One
15-08-08, 23:17
תראה כאחד שי שלו תגיינר הזה כבר שבועים ויומים חח אני ממליץ לך לקנות אותו דפקה סבבה עליתי 3קילו בערך 2.8-3קילו ונשאר לי 2.5קילו מהגיינר עצמו כי אני לוקח כמות נכבדת אז סביר להניח שזה יגמר עוד שבוע שזה יוצא 3שבועות-20יום שזה נחמד אבל תיקח כמות נכבדת אחרכך זה לא שווה תתיעץ עם ישראל בודי בהצלחה.

עלוש
15-08-08, 23:55
תעשה חיפוש .

Bono
16-08-08, 00:37
א. כן 125 גרם זה חצי מנת הגשה. הייתי לוקח חצי מנת הגשה אחרי האימון וחצי מנת הגשה לפני השינה

בימים שאין אימון שזה רק שבת למעשה . אני לוקח את הגיינר חצי מנת הגשה בין ארוחת צהריים לערב ולפני השינה חצי מנה .
וכמובן , ששמתי כף מלאה בכל פעם , כי בגיינר הספציפי שאני לקחתי ... שתי כפות מדידה זה 125 גרם

מה רק שבת אין אימון?
אחי עם איזה תוכנית אתה עובד?

Holy_Templar
16-08-08, 04:29
מה רק שבת אין אימון?
אחי עם איזה תוכנית אתה עובד?

אני עושה ab

a: - חזה, כתפיים, יד קידמית
b: רגליים, גב , יד אחורית

2 תרגילים לכל שריר - 3 סטים. למרות שאני מגוון גם משקלים גם בחזרות , לפעמים אני נותן יותר סטים על שריר מסויים בשביל להגיע לכשל .

ראשון : A
שני: B
שלישי:a
רביעי:b
חמישי:a
שישי:b
שבת - כלום ..

israelijedi
17-08-08, 22:58
גיינר סבבה נגמר מהר מידי :(((
טעם בננה שווה, אבל אחרי כמה זמן נמאס הטעם לא יודע...