PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בקשר לקריאטין

oleg1991
15-08-08, 21:14
אמא שלי נוסעת למינכן שבגרמניה.. עכשיו בדקתי פה שם התוספים בכלל וקריאטין בפרט עולים משמעותית זול יותר, עכשיו אין לי שום נסיון עם קריאטין רציתי לשאול אם כדאי ללכת על קריאטין מונו בסיסי או שכדאי להביא משהו כמו נו אקספלוד של bsn או פורמולות אחרות. אם זה פורמולות אז אני אשמח לעוד המלצות בנוסף.. תודה מראש לכל העוזרים.
ועוד משהו, סיקס פאק אני אשמח שתעזור לי ותגיד לי איפה בערך עדיף לקנות במינכן באיזה איזור יש חנות הכי טובה או משהו כזה, בהנחה שאתה לא גר במינכן אז תודה בכל מקרה.

Holy_Templar
15-08-08, 21:49
אמא שלי נוסעת למינכן שבגרמניה.. עכשיו בדקתי פה שם התוספים בכלל וקריאטין בפרט עולים משמעותית זול יותר, עכשיו אין לי שום נסיון עם קריאטין רציתי לשאול אם כדאי ללכת על קריאטין מונו בסיסי או שכדאי להביא משהו כמו נו אקספלוד של bsn או פורמולות אחרות. אם זה פורמולות אז אני אשמח לעוד המלצות בנוסף.. תודה מראש לכל העוזרים.
ועוד משהו, סיקס פאק אני אשמח שתעזור לי ותגיד לי איפה בערך עדיף לקנות במינכן באיזה איזור יש חנות הכי טובה או משהו כזה, בהנחה שאתה לא גר במינכן אז תודה בכל מקרה.

מונו'

הפורמולות זה סתם חרטה ...

oleg1991
15-08-08, 21:50
אתה יכול לפרט למה? דווקא ראיתי שהפידבקים באתרים נחשבים ברשת מעולים ומשחבים.

Holy_Templar
15-08-08, 21:51
אתה יכול לפרט למה? דווקא ראיתי שהפידבקים באתרים נחשבים ברשת מעולים ומשחבים.

היו פה המון שרשירים כאלה ... כל אלה שניסו אמרו שמונו' טהור עושה את העבודה ופורמולות דווקא לא הראו תוצאות משהו ...

אם לא עשית קריאטין בכלל , עדיף שתקנה לעצמך מונו'

oleg1991
15-08-08, 21:53
אוקיי.
אני יודע שמבחינת אבקת חלבון אופטימים נחשבים להכי טובים, זה ככה גם בקריאטין? או שיש המלצה למותגים אחרים כמו צ'מפיון וכו'..

Holy_Templar
15-08-08, 21:54
אוקיי.
אני יודע שמבחינת אבקת חלבון אופטימים נחשבים להכי טובים, זה ככה גם בקריאטין? או שיש המלצה למותגים אחרים כמו צ'מפיון וכו'..

שמע מבחינת מותגים לומר את האמת, אינני יודע מה לומר לך ...

לי מביאים של prolab מארה"ב ...

HardCor3
15-08-08, 22:12
תחילה תתחיל עם קריאטין מונו ותראה אם הוא משפיע עלייך ,לאחר מכן תחליט אם להשתמש בפורמולות או לא.

oleg1991
15-08-08, 22:25
תחילה תתחיל עם קריאטין מונו ותראה אם הוא משפיע עלייך ,לאחר מכן תחליט אם להשתמש בפורמולות או לא.

יש המלצות למשהו ספציפי? או שקריאטין זה קריאטין ללא קשר למותג עצמו?

HardCor3
15-08-08, 22:26
יש המלצות למשהו ספציפי?

קרפיור של אופטימום יעשה את העבודה.

The Sun
16-08-08, 22:14
מצטרף לשאלה, יש הבדל בין מונו של אופטימום למונו של יוניברסל נניח? או שמונו זה מונו וזהו?

toxicity
16-08-08, 22:16
מונו זה מונו
אבל בכל מקרה לך על חברה מוכרת

The Sun
16-08-08, 22:16
אוקי, מכיוון שחבר שלי קנה פעם מונו של יוניברסל אני שואל האם יש טעם להשתמש בו? או שזאת רמאות לקרוא ליוניברסל חברה?

HardCor3
16-08-08, 22:20
אוקי, מכיוון שחבר שלי קנה פעם מונו של יוניברסל אני שואל האם יש טעם להשתמש בו? או שזאת רמאות לקרוא ליוניברסל חברה?

לך על הקריאטין של אופטימום.

oleg1991
16-08-08, 23:56
אשמח לעוד תגובות של אנשים.

תודה לעוזרים

liftt
17-08-08, 00:34
אם לא ניסית קריאטין קודם תתחיל ממונו ותראה איך משפיע עליך, פורמולות בד"כ כוללות כל מיני סוגים של קראיטין, וממריצים למיניהם וכו'..

אבל אם יש לך הזדמנות לקנות מחו"ל תפציץ... תביא לך איזה שתי קופסאות שלוש של ננו,נוז,נו אקספלוד... זה עולה כלום כסף בחו"ל

oleg1991
17-08-08, 22:19
עוד משהו לאנשים שכבר זכו להשתמש בקריאטין, מבחינת צריכת המים זה גורם להרגיש צמא? או שפשוט צריך לשתות הרבה?

Holy_Templar
17-08-08, 22:38
עוד משהו לאנשים שכבר זכו להשתמש בקריאטין, מבחינת צריכת המים זה גורם להרגיש צמא? או שפשוט צריך לשתות הרבה?

לשתות הרבה

אחרת יהיו לך התכווצויות בבטן ממש ממש לא נעים ולא מומלץ

oleg1991
17-08-08, 23:42
אני יודע שצריך לשתות הרבה וזה לא מה ששאלתי. שאלתי אם בן אדם שלוקח קריאטין מרגיש צמא למים ככה שמורידים איזה 3-4 ליטר ביום, או שצריך להוריד מים בכוח

Holy_Templar
17-08-08, 23:46
אני יודע שצריך לשתות הרבה וזה לא מה ששאלתי. שאלתי אם בן אדם שלוקח קריאטין מרגיש צמא למים ככה שמורידים איזה 3-4 ליטר ביום, או שצריך להוריד מים בכוח

אתה לא תאלץ להוריד אותם בכוח ואתה לא תרגיש צמא

פשוט תשתה יותר זה מה שאמרתי...

שייקה
18-08-08, 14:24
תמיד אם בוחרים להתחיל עם קריאטין אז הולכים רק על קריאטין מונו טהור ולא משהו אחר ברגע שתהיה מנוסה בקריאטין וההשפעה שלו עליך תהיה חלשה מפעם אתה יכול לעבור לפורמולת קריאטין אקסטרים, ווסיב סי, סל מס ועוד, כמובן שאני ממליץ להישאר תמיד על קריאטין מונוהיידראט