PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה איך מרגיעים תהורים בקשר למטבח חח.

The-One
15-08-08, 22:41
בזמן האחרון אני טורף פשוט כמו מטורף אן בררה צרי ךלעלות במקשל לפי תפריט והכול מסודר אבא אמא שלי אבא שלי לא אכפת לו אמא שלי פשוט משתגעת כבר אומרת לי מכור מה אתה עושה וזה ואני רב איתה אומר לה תעזבי אותי בשקט אלוהים אני לא מצליח להרגיע אותה במיוחד שאני משתמש בסריוס מאס מהכסף שלי שעזר ליבנתיים סבבה עם התפריט עלית י3קילו בשבועים בנתיים משגעת לי תמוח כבר מכור לחדר כושר מכור תפסיק לאכול ואני פשוט משתגע כבר אני לא יכול..

איך אפשר להרגיע תהורים?!? איךךךךךךךךךךךךךךךךך

אני פשוט לא יודע מה לעשות כבר..

הכריש בקרייסלר
15-08-08, 22:49
קודם כל חבר'ה תנסו לעלות לאט ובטוח בתקופת מסה אני ממליץ לעלות מקסימום 2 קילו בחודש ואם אתם עולים יותר אז אתם עולים גם בכמות נכבדת של שומן אז קצת להירגע עם זה,ובקשר ל"מכור לחדר כושר" בעיקרון תשתדל להכין את כל הפרוסות וכל שאר הדברים שאתה אוכל לבד,את אלה שצריך לבשל תשאיר לאמא חח שתבשל לך פעם אחת כמות שתספיק לך לכמה ימים ותסביר להם שעכשיו אתה עולה במשקל ושזה תקופה שאתה עובר ושזאת החלטה שלך ושיעזרו לך פשוט תסביר להם למה אתה שואף וכמה זה חשוב לך,בהצלחה.

The-One
15-08-08, 22:51
קודם כל חבר'ה תנסו לעלות לאט ובטוח בתקופת מסה אני ממליץ לעלות מקסימום 2 קילו בחודש ואם אתם עולים יותר אז אתם עולים גם בכמות נכבדת של שומן אז קצת להירגע עם זה,ובקשר ל"מכור לחדר כושר" בעיקרון תשתדל להכין את כל הפרוסות וכל שאר הדברים שאתה אוכל לבד,את אלה שצריך לבשל תשאיר לאמא חח שתבשל לך פעם אחת כמות שתספיק לך לכמה ימים ותסביר להם שעכשיו אתה עולה במשקל ושזה תקופה שאתה עובר וזה החלטה שלך ושיעזרו לך פשוט תסביר לך למה אתה שואף וכמה זה חשוב לך,בהצלחה.

תאמין לי שזה לא הרבה אחי אני לא עליתי הרבה זמן במשקל עקב תזונה לקויה עכשיו אני משקיע התחלתי לעלו תאבל אמא שלי משגעת אותי אבא שלי עוד סבבה...

The-One
15-08-08, 23:18
טוב חברההה עזרו לי מישהו בטוח יש לכם בעיות כאלה עם ההורים!?.

ZoonD
15-08-08, 23:20
או שאתה עושה כמוני ..
קונה לעצמך מקרר אישי :) ושם אותו בחדר , פחות קשר עיין עם האוייב

או שאתה עובר לגור לבד , שזה פחות ריאלי , אבל גם טוב

talll
15-08-08, 23:21
אמן היה לי בעיות כאלה חחחחח
ההורים שלי רק מנסים לדחוף לי אוכל ואני בחיטוב..

lidorevah
15-08-08, 23:23
אין מה לעשות ככה ההורים.

Shauder
15-08-08, 23:28
אין מה לעשות ככה ההורים.

אתה זה הבחור הקווקזי לא? שפעם העלה שתי תמונות שלו של דאבל באק?

חחח זכור לי הכינוי שלך

xdrunkshadow
15-08-08, 23:35
אותה בעיה :\ אמא שלי החליטה ששיבולת שועל לא מבושלת עם חלב פוגע במעיים xd

אין מה לעשות פשוט להכין לעצמך לבד...

הכריש בקרייסלר
15-08-08, 23:36
תאמין לי שזה לא הרבה אחי אני לא עליתי הרבה זמן במשקל עקב תזונה לקויה עכשיו אני משקיע התחלתי לעלו תאבל אמא שלי משגעת אותי אבא שלי עוד סבבה...

אחי גם אם אתה שוקל 10 קילו אתה צריך לשאוף לעלות בכמה שפחות שומן(אל תדאג אתה במסה ובכל מקרה תעלה בשומן)אל תעשה את הטעות שלי שכשהייתי רזה התחלתי לאכול מלא ג'אנק העיקר לעלות במשקל,זה לא נתן לי כלום ואת רוב מה שעליתי הורדתי בחיטוב,ובקשר לאמא שלך תסביר לה וזהו זה יעבור לה לכולנו ההורים עשו פרצופים בהתחלה.

The-One
15-08-08, 23:39
אחי גם אם אתה שוקל 10 קילו אתה צריך לשאוף לעלות בכמה שפחות שומן(אל תדאג אתה במסה ובכל מקרה תעלה בשומן)אל תעשה את הטעות שלי שכשהייתי רזה התחלתי לאכול מלא ג'אנק העיקר לעלות במשקל,זה לא נתן לי כלום ואת רוב מה שעליתי הורדתי בחיטוב,ובקשר לאמא שלך תסביר לה וזהו זה יעבור לה לכולנו ההורים עשו פרצופים בהתחלה.

נמנע מלאכול גאנקים אחי על תדאג אוכל טוב ובריא..

אני מסנה לעלות נקי אבל בכול זאת גם קצת ללכלך כי במצב שלי שאני אומר לך בדוגרי 65קילו עכשיו על 1.81 צריך קצת לאכול הרבה:) אז מקווה לסיים תאמסה ב 80 קילו ++ ואחוז שומן 15 לא יותר..
מקווה שיהיה טוב חייב להמשיך לאכול ולתהקדם ההורים צריכים להבין שפיתוח גוף זה מה שמעניין אותי ... עם יש להם בעיה אני עוזב תבית מיצדי..

Real
15-08-08, 23:48
אתה זה אותו בחור שקנה והחביא מההורים שלו אבקה לעלייה במאסה?

Bono
15-08-08, 23:56

כן, זה הוא.
תשמע אין כ"כ מה לעשות אם היא לא מקשיבה לך...
:rolleyes:תכין אוכל כשהיא לא נמצאת במטבח ותאכל יותר כשההורים ישנים חחח....

lidorevah
15-08-08, 23:57
אתה זה הבחור הקווקזי לא? שפעם העלה שתי תמונות שלו של דאבל באק?

חחח זכור לי הכינוי שלך
מה אחי על מה אתה מדבר??? איזה קווקזי בחיים לא העליתי תמונות פה בפורום

Shauder
16-08-08, 00:03

טוב אולי לא קווקזי חח אבל
מזמן מזן העלתה שתי תמונות של דאבל באק...כמו שאני זוכר בחדר שבו יצטלמתה יהיה לך שטיח על הקיר?

lidorevah
16-08-08, 00:07
טוב אולי לא קווקזי חח אבל
מזמן מזן העלתה שתי תמונות של דאבל באק...כמו שאני זוכר בחדר שבו יצטלמתה יהיה לך שטיח על הקיר?
לא איזה שטיח על הקיר אני לא רוסי : )

TheRock
16-08-08, 00:16

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קרעת אותיי

Shauder
16-08-08, 00:46

:):):):) כנראה אני מתבלבל :emb1:

bigwave1
16-08-08, 00:57
תגיד להם אין בעיה אם זה מה שאתם רוצים אני יפסיק להתאמן ולאכול נכון אני יתחיל לעשן סמים אני יקנה סיגריות אני יתחיל לעשות דברים אחרים בחיים רק תגידו כן...

או שבכל זאת אתם מעדיפים שאני יאכל את כל המטבח?

Danielllo
16-08-08, 09:05

העלית שתי תמונות אני זוכר הייית שחיף שאתה וגיל ניסים רבתם באותו הפוסט זה היה הריב הכי מצחיק שראיתי בחיים שלי

The-One
16-08-08, 09:41
העלית שתי תמונות אני זוכר הייית שחיף שאתה וגיל ניסים רבתם באותו הפוסט זה היה הריב הכי מצחיק שראיתי בחיים שלי

תשלח לינק אני חייב לראות תריב

ד.א הזה שמעליך שאמר להגיד להורים לעשן סיגריות וסמים אחלה רעוין..

The Sun
16-08-08, 10:17
תתחיל לעזור במטלות בבית: תבשל לעצמך, תשטוף כלים, תעזור בקניות, תוציא ת'כלב...
זה מאוד עוזר.

lidorevah
16-08-08, 11:33
חח יחמוד זה לא היה בפורום הישן?

Bono
16-08-08, 11:47
תתחיל לעזור במטלות בבית: תבשל לעצמך, תשטוף כלים, תעזור בקניות, תוציא ת'כלב...
זה מאוד עוזר.

מחזק...(+1)

trx--->sus
16-08-08, 12:08
לי כבר אין בעיה אם זה (תמיד יש את ההערות של אמא "כמה אתה אוכל" זה באמת טעים לך או שאתה סתם דוחף") אבל מסתדרים

///Efi///
16-08-08, 12:24

חחחחח מה החבאת את זה מההורים? מה זה חשיש? בטח גם היית מיתחבא בשירותים ולוקח את זה בשקט... ככה אתה רק תחזק את הדיעה של ההורים שלך שזה משו שלילי

The Sun
16-08-08, 12:25
אשכרה, שים את זה מעל המקרר איפה שהקורנפלקס והכל...
זה הכי בסיסי בעולם.

Shauder
16-08-08, 12:54
חח יחמוד זה לא היה בפורום הישן?

כן...חחח נו אז צדקתי :XDemoticon:

lidorevah
16-08-08, 13:16
כן...חחח נו אז צדקתי :xdemoticon:
לא יכול להיות... זה היה מזמן וגם לא היה לי שטיח על הקיר.

sandrik
16-08-08, 14:20
אצלי זה יותר בעיה...

אני גרה רק עם אמא שלי, והיא אף=פעם לא מבשלת!
היא תמיד אוכלת בעבודה..

וכל כמה ימים הייתה משאירה לי כסף לקנות אוכל...

היא התרגלה שאני אוכלת כמו ציפור והאוכל מספיק,

ועכשיו מסכנה אני מרוששת אותה מבחינה כספית,
זה מגיע למצב שאני משלמת בעצמי על האוכל שלי...

אני בבוקר כמו מכונת השמדה מתעוררת: איפה החלבון שלי?

היא האמת כועסת עלי כי בטוחה שאני הולכת להשממין מזה בטירוף (מה שצחיק אמא שלי מפתחת גוף, והיא בחיים לא שמרה על תזונה...אבל אחרי 20 שנה של אימונים, משהו יצא ממנה, למרות שאם הייתה שומרת הייתה כבר יכולה להגיע לרמת תחרות)

והקטע של האבקת חלבון בכלל מפחיד אותה,שכוי אתנפח...

אבל סך הכל הא לא מדברת על זה הרבה,היא רואה שיש בי התקדמות מאז שהתחלתי לאכל כך,
כל עוד אני נהנת,היא בעדי:)

talll
16-08-08, 16:58
אצלי זה יותר בעיה...

היא תמיד אוכלת בעבודה..

היא האמת כועסת עלי כי בטוחה שאני הולכת להשממין מזה בטירוף (מה שצחיק אמא שלי מפתחת גוף, והיא בחיים לא שמרה על תזונה...אבל אחרי 20 שנה של אימונים, משהו יצא ממנה, למרות שאם הייתה שומרת הייתה כבר יכולה להגיע לרמת תחרות)

לפחות תודי על זה שתומכים בך בקטע הזה :p

sandrik
16-08-08, 17:34
לפחות תודי על זה שתומכים בך בקטע הזה :p

אבל היא עושה לי רגשות אשמה ש נאי אהיה שמנה מגעילה d:

The-One
16-08-08, 18:26
רבאק לא הייתי כל היום בבית צריך להשלים ערכים כמו מטורףףףףףףףףףףףףףףף אילה ביי למטבחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

DrGYM
16-08-08, 20:26
יש תשובה אחת:
אתה פשוט לא אוכל נכון.

בינינו, אם תעלה פעם אחת עם אמא שלך לסופר ותעזור לה בקניות, ותדחוף פנימה בטעות 4 שקיות שיבולת שועל + 15 חבילות טונה אף אחד לא יפשוט מזה את הרגל, תבשל את זה לעצמך ולא תשמע אף תלונה

+

תעלה בצורה איכותית.

talll
16-08-08, 20:38
אבל היא עושה לי רגשות אשמה ש נאי אהיה שמנה מגעילה d:

את מדברת?d:
אבא שלי פעם נכנס למכון בול שעשית סקוואט.. :(
מה שהלך אחרי זה..
קיצור ההורים שלי בכלל לא תומכים בקטע הזה
שלא נדבר על אבקות והשלמת ערכים..
גם ככה ישלי בעיות עם אוכל ולא מוכנים לקנות לי אבקה שתעזור לי להשלים חלבון ולא בגלל הכסף

הכריש בקרייסלר
16-08-08, 22:05
בואנה חבר'ה אל תורידו מהרמה של הפורום,צריך חתימה מההורים כדי לשמור על תזונה נכונה ולהתאמן בחדר כושר?

Real
16-08-08, 23:02
אני זוכר לפני כמה שבועות הייתי באיזה סופרמרקט.. קניתי לעצמי אוכל ופתאום..
ראיתי זוג הורים והבעל אומר לאישתו.. "שמעי הוא מתאמן בפיתוח גוף.. תקני לו 0 אחוז יופלה.."
אז האימא לקחה שתי קופסאות של 3 אחוז ואמרה "יספיק לו שלוש".. זה מבחינתי הכי גרוע..
שלהורים אפילו אין הכרה למאמץ של הילד..

Bono
16-08-08, 23:21
אני זוכר לפני כמה שבועות הייתי באיזה סופרמרקט.. קניתי לעצמי אוכל ופתאום..
ראיתי זוג הורים והבעל אומר לאישתו.. "שמעי הוא מתאמן בפיתוח גוף.. תקני לו 0 אחוז יופלה.."
אז האימא לקחה שתי קופסאות של 3 אחוז ואמרה "יספיק לו שלוש".. זה מבחינתי הכי גרוע..
שלהורים אפילו אין הכרה למאמץ של הילד..

חחח איזה אמא מעצבנת..
ת'אמת גם אמא שלי ככה לפעמים אני מבקש ממנה משו ספציפי והיא מביאה משו אחר (לדוגמה אני מבקש טונה במים היא מביאה בשמן...) אז כשזה קורה אני קונה לעצמי (מהכסף שלי) או שלפעמים מנסה להכניס לתפריט מה שהיא קנתה (מקצץ קלוריות ,בעיקר משומן,ממקומות אחרים בתפריט )אין מה לעשות.
גם תחשבו שההורים קונים אז זה לא רק בשבילך אלא לכל המשפחה אז לא לכולם מתאים לאכול 0 %רק בגלל שאתה אוכל ככה...

The Sun
16-08-08, 23:28
חחח איזה אמא מעצבנת..
ת'אמת גם אמא שלי ככה לפעמים אני מבקש ממנה משו ספציפי והיא מביאה משו אחר (לדוגמה אני מבקש טונה במים היא מביאה בשמן...) אז כשזה קורה אני קונה לעצמי (מהכסף שלי) או שלפעמים מנסה להכניס לתפריט מה שהיא קנתה (מקצץ קלוריות ,בעיקר משומן,ממקומות אחרים בתפריט )אין מה לעשות.
גם תחשבו שההורים קונים אז זה לא רק בשבילך אלא לכל המשפחה אז לא לכולם מתאים לאכול 0 %רק בגלל שאתה אוכל ככה...

תקנו לעצמכם את האוכל ותחסכו כאב ראש, בדיוק חצי שעה בשבוע ללכת ולמלא את המקרר בכל מה שאתם צריכים, אני מניח שההורים ישלמו על האוכל בסופו של דבר אם הם יראו שאתם אוכלים מה שאתם קונים ולא אוכלים מה שהם קונים...
לי אישית יש "מדף מיוחד" במקרר שפשוט כל מה שבפנים רק אני אוכל

Shauder
16-08-08, 23:29
לא יכול להיות... זה היה מזמן וגם לא היה לי שטיח על הקיר.

אולי לא היה שטיח חחח אבל הכינוי שלח זכור לי מהפוסט התמונות שלך עם המריבה

talll
16-08-08, 23:33
חחח איזה אמא מעצבנת..

גם אבא שלי ככה..
בכוונה הוא קונה לי בשמן לעשות דווקא :mad:

orel
16-08-08, 23:34
לא ידע מה איתכם אבל אני בקטע הזה מסודר, אחרי מה שעברתי אימא ואבא שתיהם מה זה תומכים בי, כל מה שאני רוצה קונים ואימא יודעת בדיוק מה לקנות :), איזה אימא איזה אימא ברוך ה'..
מצד שני.. אני לא הולך וקונה גינסים של 1000 שקל..

talll
16-08-08, 23:36
לא ידע מה איתכם אבל אני בקטע הזה מסודר, אחרי מה שעברתי אימא ואבא שתיהם מה זה תומכים בי, כל מה שאני רוצה קונים ואימא יודעת בדיוק מה לקנות :), איזה אימא איזה אימא ברוך ה'..
מצד שני.. אני לא הולך וקונה גינסים של 1000 שקל..

מה עברת עם ההורים?
גם אני לא קונה ג'ינסים ב1000..
ב500 מספיק :cool:

orel
16-08-08, 23:39
זהו שזה גם אני לא.., ועברתי אנורקסיה.. אימא לא חוסכת בקטע של האוכל ומצדם כמה שאני יאכל יותר יותר טוב.., וגם הם דווקא מעודדים לאכול בעיקר אוכל בריא..

Krazy-Hawk
16-08-08, 23:43
תעבוד תקנה כל מה שאתה צריך מהכסף שלך, אחרי שאתה מבשל תנקה הכל אחרייך כלים שאריות הכל פיקס כמו שהיה. ואז תשאל אותה מה מה את רוצה מהחיים שלי מה זה בדיוק מפריע לך מה כואב לך שאני עושה משהו שאני אוהב ?

יש לך תקופה טובה של שקט אתה לא תשמע מילה סמוך עליי.

talll
16-08-08, 23:53
זהו שזה גם אני לא.., ועברתי אנורקסיה.. אימא לא חוסכת בקטע של האוכל ומצדם כמה שאני יאכל יותר יותר טוב.., וגם הם דווקא מעודדים לאכול בעיקר אוכל בריא..

סתם אחי הייתי ציני יש לי "רק" שלוש ג'ינסים שעלו 500...
שאחד מהם הוא בכלל מסוף כיתה ז' ותחשוב אני כבר עולה לי' אז זה ממזמן..
והוא גם גדול עליי בשש מידות זה היה לפני ההרזיה :cool:
ועוד שתיים שהיו במבצע כל אחד 500 במקום 1200 לאחד
והשאר יחסית זולים הרוב זה מבצעים אז יוצא לי 200-300 שקל ג'ינס
לפעמים אפילו פחות :ok:

joker1
17-08-08, 01:06
אני היחיד שקונה ג'ינס ב- 100 שקל ושמח מזה? חלק מכם בטח עכשיו יקבל אותי כמו איזה זקן, אבל אתם משלמים 400 שקל על מדבקה, הג'ינס לא יותר יפה.
אפשר למצוא גינסים ב- 100-200 מאוד יפים, אפילו יותר מהמותגים. כבר יצא מכל החורים הג'ינסים הקרועים האלו, יש לי 3 ג'ינסים, אחד שקניתי בישראל ב- 100 שקל ו2 שהזמנתי דרך קרוב משפחה חורג, כל אחד עלה לו 40 או 60 דולר, ולא שילמתי אגורה:p

נחשו מה, אני גם לא קונה תחתונים ב- 80 שקל:shok1:

orel
17-08-08, 01:19
אני היחיד שקונה ג'ינס ב- 100 שקל ושמח מזה? חלק מכם בטח עכשיו יקבל אותי כמו איזה זקן, אבל אתם משלמים 400 שקל על מדבקה, הג'ינס לא יותר יפה.
אפשר למצוא גינסים ב- 100-200 מאוד יפים, אפילו יותר מהמותגים. כבר יצא מכל החורים הג'ינסים הקרועים האלו, יש לי 3 ג'ינסים, אחד שקניתי בישראל ב- 100 שקל ו2 שהזמנתי דרך קרוב משפחה חורג, כל אחד עלה לו 40 או 60 דולר, ולא שילמתי אגורה:p

לפחות אני מסכים איתך במשהו אחד, ח"ח +1240942019401290421904291041290

Sugarzaza
17-08-08, 02:05
קודם כל חבר'ה תנסו לעלות לאט ובטוח בתקופת מסה אני ממליץ לעלות מקסימום 2 קילו בחודש ואם אתם עולים יותר אז אתם עולים גם בכמות נכבדת של שומן
ממש לא מדוייק, אפשר לעלות גם הרבה יותר בלי לעלות בכמות רצינית של שומן, הכל תלוי בגנטיקה

talll
17-08-08, 03:07

ישלי גם ג'ינסים ב150 שקל...
קניתי מRG512 שלוש ג'ינסים ב450,יקר?:sad:
ותחתונים אין לי שעולים יותר מ25 שקל...
כולה תחתון

OmriF
17-08-08, 04:37
בהתחלה שהתחלתי לאכול נכון ההורים שלי לא הבינו למה אני מחסל לבד קופסת קוטג'. ואז לאחר מכן כשהתחלתי עם גיל איכשהו הרגלתי אותם ועכשיו אבא שלי כבר רגיל לקניות: כל יומיים הוא בסופר. הוא יודע תמיד להביא קוטג', טונה, חזה עוף, פרכיות, לחם קל, ביו, ירקות, ברנפלקס. כל איזה חודש +- יש לי איזה ויכווחון עם ההורים שהאוכל שלי יקר וזה הוצאה ממש מוגזמת, ושאני צריך לאכול אוכל רגיל. אבל אחרי שעתיים זה נרגע. ת'אמת בתוכי אני יודע שבאמת כל האוכל שלי דיי יקר, אבל אני מסביר להם שזה בשביל המטרה שלי..

בגלל זה מההורים אני כמעט ולא מבקש כסף ליציאות, בגדים, רישיון ועוד. משתדל להסתדר לבד...

ZoonD
17-08-08, 05:03
בתאחלס אנחנו צריכים לנשק להורים שלנו את הידיים...
מתחילים להבין רק כשמתחילים לעבוד לבד ורציני
הרי כל שקל אתם חוסכים !
כל ביקור בסופר מוריד לך מהכיס - 500 שקל בערך
למי שלומד נהיגה - כל שיעור 90 +-
למי שיש כבר רישיון - ביטוח, דלק, טיפולים ... :eek:

ותחשבו איזה כוח פיננסי צריך בשביל להחזיק חרא קטן בבית
שרק אוכל ויושן ולא עושה כלום ..
אני מאד מעריך את ההורים שלי על זה
שהם לא חוסכים לי בכלום

אז תנסו להכנס לראש הזה
ולהיות חסכנים
ולהתפשר מתי שצריך , כי זה הרבה כסף
:ok:

הכריש בקרייסלר
17-08-08, 09:58
פשש אני רואה שהחיים של הרוב פה דבש,בחיים לא לקחתי מההורים שלי שקל(רק לטיול השנתי)לא על תזונה נכונה לא על הרישיון ולא על הבגדים,לא פלא שההורים מחליטים בשבילכם.

Snacks
17-08-08, 10:49
תקנו לעצמכם את האוכל ותחסכו כאב ראש, בדיוק חצי שעה בשבוע ללכת ולמלא את המקרר בכל מה שאתם צריכים, אני מניח שההורים ישלמו על האוכל בסופו של דבר אם הם יראו שאתם אוכלים מה שאתם קונים ולא אוכלים מה שהם קונים...
לי אישית יש "מדף מיוחד" במקרר שפשוט כל מה שבפנים רק אני אוכל

:):):):) ואם באים אליכים אורחים?

The Sun
17-08-08, 11:01
:):):):) ואם באים אליכים אורחים?

לא הבנתי

amir
17-08-08, 12:51

כל הבגדים שלי מחול.

2 ג'ינסים של וולקום ב50 דולר...

sandrik
17-08-08, 13:24
מזה אני בחורה ואני לא זוכרת מתי פעם אחרונה נכנסתי לחנות בגדים.

אני פשוט לוקחת את כל הבגדים של אמא שלי.

הכל כולל הכל...
עצוב d:

אבל חסכוני

Bono
17-08-08, 16:36

+1
גם אני ככה
:cool:

Bono
17-08-08, 16:37
דאבלללל

Bono
17-08-08, 16:40
לא הבנתי

חחח נראה לי שהוא התכוון שזה בושות (ליד האורחים) שיש לך מדף לבד עם אוכל בריא

Bono
17-08-08, 16:42
בהתחלה שהתחלתי לאכול נכון ההורים שלי לא הבינו למה אני מחסל לבד קופסת קוטג'. ואז לאחר מכן כשהתחלתי עם גיל איכשהו הרגלתי אותם ועכשיו אבא שלי כבר רגיל לקניות: כל יומיים הוא בסופר. הוא יודע תמיד להביא קוטג', טונה, חזה עוף, פרכיות, לחם קל, ביו, ירקות, ברנפלקס. כל איזה חודש +- יש לי איזה ויכווחון עם ההורים שהאוכל שלי יקר וזה הוצאה ממש מוגזמת, ושאני צריך לאכול אוכל רגיל. אבל אחרי שעתיים זה נרגע. ת'אמת בתוכי אני יודע שבאמת כל האוכל שלי דיי יקר, אבל אני מסביר להם שזה בשביל המטרה שלי..

בגלל זה מההורים אני כמעט ולא מבקש כסף ליציאות, בגדים, רישיון ועוד. משתדל להסתדר לבד...

חחח גם אני ככה... בגלל שהם מוצאים עליי הרבה כסף על האוכל (שהוא דיי יקר) אז אני מנסה כמה שפחות לבקש דמי כיס ליציאות וכו..

orel
17-08-08, 20:39
שכחתי להגיד, אם תעשו יותר למען ההורים גם, תעזרו במטלות, פה ושם בדברים הקטנים ותתאמצו לחסוך תראו שזה יהיה הרבה יותר קליל..

shavit
17-08-08, 22:10
יש לך שתי בעיות:
-צורך לעלות במשקל
-הורים מעצבנים

הפתרון פשוט:
תאכל את ההורים

BodyKilo
17-08-08, 22:13
יש לך שתי בעיות:
-צורך לעלות במשקל
-הורים מעצבנים

הפתרון פשוט:
תאכל את ההורים
rofl חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אהבתי אחי :flowers:

The Sun
17-08-08, 22:13
יש לך שתי בעיות:
-צורך לעלות במשקל
-הורים מעצבנים

הפתרון פשוט:
תאכל את ההורים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Bono
17-08-08, 22:20
יש לך שתי בעיות:
-צורך לעלות במשקל
-הורים מעצבנים

הפתרון פשוט:
תאכל את ההורים

חחחחחחחחחחחזק:D

OmriF
17-08-08, 22:32
תעריכו את ההורים..

The-One
17-08-08, 22:41
יש לך שתי בעיות:
-צורך לעלות במשקל
-הורים מעצבנים

הפתרון פשוט:
תאכל את ההורים

הרגת אותי גם :clap:

SiX PACK
17-08-08, 23:16
אצלי זה יותר בעיה...

היא תמיד אוכלת בעבודה..

מה המטרה שלך..? להייות 90 קילו על 6% שומן..?

:ph34r:

SiX PACK
17-08-08, 23:17
יש לך שתי בעיות:
-צורך לעלות במשקל
-הורים מעצבנים

הפתרון פשוט:
תאכל את ההורים

חחחחחחחח איזה משפט חזק !!!!!1 מישהו צריך לשים אותו בחתימה.. :wiggle:

The-One
17-08-08, 23:27
חחחחחחחח איזה משפט חזק !!!!!1 מישהו צריך לשים אותו בחתימה.. :wiggle:

תשים אתה:sbb2:

joker1
17-08-08, 23:35
יש לך שתי בעיות:
-צורך לעלות במשקל
-הורים מעצבנים

הפתרון פשוט:
תאכל את ההורים

מזכיר לי פרק מסאות'פארק;)

orel
17-08-08, 23:36
מזכיר לי פרק מסאות'פארק;)
מה שהם עשו עם ההתקשרות על ההטרדה המינית?:blush:

shavit
18-08-08, 11:37
מה שהם עשו עם ההתקשרות על ההטרדה המינית?:blush:

הפרק שבו קרטמן עשה צ'ילי מההורים של סקוט טנרמן וגרם לו לאכול אותו:sweatdrop:

joker1
18-08-08, 11:53
הפרק שבו קרטמן עשה צ'ילי מההורים של סקוט טנרמן וגרם לו לאכול אותו:sweatdrop:

אכן:p

Mr.Olimpia
18-08-08, 12:15
walla etzli afuh...orim sheli konim li jeansim be 1000 shekel shel Armani ve male male ohel

aval ma avkot helbon lo yotziu shekel

The-One
18-08-08, 12:18
walla etzli afuh...orim sheli konim li jeansim be 1000 shekel shel armani ve male male ohel

aval ma avkot helbon lo yotziu shekel

אולג המנאיק:) שאוכל 500גרם עוף ביום :):):):) :)..