PDA

צפה בגרסא המלאה : שתיית אלכוהול מרובה

Psychopath
16-09-06, 20:07
אתמול (יום שישי) שתיתי המון (המון) המון אלכוהול.. אני מדבר על 20 שוטים של טקילה.
אני לא יספר באיזה מצב הייתי, בוא נגיד שבאיזה שהיא נקודה בלילה הזה מצאתי את עצמי עומד על השולחן בתחתונים פורס את הגב וצועק קבלו איזה גב ישלי .. ועוד ליד בנות ( והגב שלי לא משהו מיוחד)
קיצר אני התעוררתי בתשע וחצי אחרי שישנתי ב4, דיברתי עם כמה אנשים שאני מכיר והם אמרו לי שעאני צריך לעשות הפסקה של שלושה - ארבעה ימים, כדי לתת לאלכוהול לצאת מהגוף או משהו.

זה נכון ? אני חייב לעשות הפסקה ?

Amit
16-09-06, 20:12
לא אבל 48 שעות מהמשקה האחרון סינטזת החלבונים שלך תיפגע
נב הרגת אותי עם הקטע של הפריסת גב שאתה שיכור חח

Psychopath
16-09-06, 20:15
לא אבל 48 שעות מהמשקה האחרון סינטזת החלבונים שלך תיפגע
נב הרגת אותי עם הקטע של הפריסת גב שאתה שיכור חח

אהה הבנתי..
:):):):) זה בגלל שכל הבודי בילדינג נכנס לי חזק לראש .. גם היה לי בוקסר צמוד ושהייתי רק איתו צעקתי גם איזה רגליים יש לי .
התעוררתי בבוקר עם כף יד נפוחה כואבת וסגולה באיזור שנותנים איתו בוקסים - אחרי שיחה עם חבר הבנתי שהבאתי את האגרופים של החיים שלי לכל שמשה / פח / קיר שראיתי..
אני לא יכול לכווץ תיד בטח שלא להרים משקולת.......

AMIT לפי מה שהבנתי אני צריך לחכות 48 שעות ?

Amit
16-09-06, 20:18
חח קרעת אותי:) אבל שטויות רואים שאתה מכור לבודיבילדינג לפי איך אתה שאתה שיכור:)
בקשר למתי לחזור להתאמן אם אתה יכול להתאמן עכשיו לך להתאמן עכשיו רק הסינטזת חלבונים שלך לא תהיה בשיאה זה לא כל כך ישנה כי זה לא הרגל שתיתי רק פעם אחת פשוט תלך להתאמן מתי שאתה מרגיש שאתה חזק מספיק אם זה עכשיו או מחר או עוד יומיים אתה תידע להרגיש מתי אתה תוכל לדפוק אימון כמו שצריך:)

Psychopath
16-09-06, 20:20
חח קרעת אותי:) אבל שטויות רואים שאתה מכור לבודיבילדינג לפי איך אתה שאתה שיכור:)
בקשר למתי לחזור להתאמן אם אתה יכול להתאמן עכשיו לך להתאמן עכשיו רק הסינטזת חלבונים שלך לא תהיה בשיאה זה לא כל כך ישנה כי זה לא הרגל שתיתי רק פעם אחת פשוט תלך להתאמן מתי שאתה מרגיש שאתה חזק מספיק אם זה עכשיו או מחר או עוד יומיים אתה תידע להרגיש מתי אתה תוכל לדפוק אימון כמו שצריך:)

אחלה !
אגב אני מוריד את האימונים ל4-5 בשבוע במקום 6 כל שמונה ימים.
אני מרגיש שאני לא מספיק לגדול כי כל הזמן אני מתאמן.
חוץ מזה אני רק מתחיל.

Amit
16-09-06, 20:22
אחלה !
אגב אני מוריד את האימונים ל4-5 בשבוע במקום 6 כל שמונה ימים.
אני מרגיש שאני לא מספיק לגדול כי כל הזמן אני מתאמן.
חוץ מזה אני רק מתחיל.
זה החלטה חכמה אל תתן לאגו שלך לגרום לך לעשות שטויות
שהתחלתי אחרי איזה 3 חודשים עשיתי כבר ABC 6 פעמים בשבוע בעצימות ממש גבוהה וברור שחטפתי אימון יתר מזה קיצור תתאמן לפי ההרגשה יותר אימונים לא בהכרח אומר יותר גדילה

Psychopath
16-09-06, 20:24
סבבה אחי...
אני גם חייב לומר שאני גודל המו ןבמראה ובשרירים.. אני מעלה משקלים בקילו כל אימון/שניים.
וגם עליתי 7 קילו מאז שהתחלתי ( חודש של מאסה, שלושה שבועות עם תזונה, 2 שבועות עם Ab/abc)

אני יודע שהרוב מים וזה ככה רק בגלל שאני מתחיל.. אבל בכל זאת זה כיף !
אני מקבל מוטיביציה רק להמשיך!

Amit
16-09-06, 20:27
כל הכבוד תמשיך ככה:) וגם שתיעצר במשקלים שלא תרד לך המוטיבציה העיקר שתמשיך לגדול

Psychopath
16-09-06, 20:27
סבבה אחי תודה !

ran_z
16-09-06, 20:44
נראה לי שאתה לא ממש מחכה פה לתשובה לשאלה שלך :)
הפסקה של מה? של אלכוהול 4 ימים? מה אתה אלכוהליסט שותה כל יומיים?
נראה לי סתם רצית להגיד לנו כמה חגגת אתמול בלילה :)))))))

Fatty
16-09-06, 20:46
חחח אשכול מצחיק. נהנתי לקרוא.

גם לי פעם קרה משהו דומה לזה כשהייתי שיכור :)

היום הייתי באימון אחרי שאתמול דפקתי את הראש גם כן, ופתאום באמצע האימון הרגשתי את ההאנגאובר למרות שחשבתי שכבר עבר לי. או וול. לשתות פעם ב- זה טוב לנפש. (וגם לבולבול)

Nimrod
16-09-06, 20:47
איך חברים שלך לא הרביצו לך ..

meni32
16-09-06, 20:49
אתה לא מכור לבודיבילדינג ולא נעליים!
בן אדם שמכור באמת לבודיבילדינג לא ישתה אלכוהול.

BiZzz
16-09-06, 20:50
בטח הרביצו אבל הוא לא זוכר...:p

אני אישית מתפקד טוב אחרי האנגאוברים...למרות שבדר"כ אין לי האנג אוברים רציניים רק פעמיים שהשתכרתי עד הסוף...

PcGunMan
16-09-06, 20:51
מסכים איתך במאה אחוז
בחיים שלי לא השתכרתי לא נגעתי בסיגריות לא נרגילות עד כדי כך שאפילו לא ניסתי זה לא מעניין אותי

ולפתוח הפוסט אתה סטלןןןןןןןןןןןןןן חחחחחחחחח

BiZzz
16-09-06, 20:51

מי ישמע...יאללה איזה כבד...

BiZzz
16-09-06, 20:52
מסכים איתך במאה אחוז
בחיים שלי לא השתכרתי לא נגעתי בסיגריות לא נרגילות עד כדי כך שאפילו לא ניסתי זה לא מעניין אותי

תנסה אין כמו אלכוהול ונרגילה יום שישי (וסיגריות שאין משו אחר לעשן...)

ran_z
16-09-06, 20:53
יש פה אנשים זקנים שזה עצוב,
שתו עד הסוף כמו גברים פעם ב..
מישהו פה חוץ מהניגרי ומקס מתכוננים למר ישראל? לא, יופי אז זהו.

meni32
16-09-06, 21:03
מי ישמע...יאללה איזה כבד...

זה לא קשור לכבד... שישתה כמה שהוא רוצה. אבל בן אדם ששותה אלכוהול לא יכול לכנות את עצמו מכור לבודיבילדינג.
אני יכול להראות לך אנשים שבאמת מכורים לבודיבילדינג, ואם תציע להם שלוק של אלכוהול תסיים במקום לא נעים. אלו אנשים שמכורים לבודיבילדינג...לא אחד שהתחיל להתאמן לפני כמה חודשים ושותה חופשי אלכוהול ואז חושב את עצמו למכור לבודיבילדינג. אתה צריך להרוויח את זה לא לחשוב שאתה כזה כשאתה לא.
ואני בכלל לא אוהב אלכוהול אז ככה שזה בלי קשר לכבדות או לא.

PcGunMan
16-09-06, 21:05
מה הקשר??????:disgust: אני לא רואה את עצמי משתכר כמו דביל מה יצא לי מזה?
להוריד את התחתונים ולצעוק איזה זין מה יצא לי מזה סתם דבילי ואחר כך להקיא את הנשמה סתם
וסיגריות אני מגניב מעשן סתם בזבוז כסף ..כל מי שמעשן בטח לא סובל את זה עושים את זה.. רק ורק לפוזה ומי שמעשן עד היום הוא מכור אין מילה אחרת להגיד

d-undertaker
16-09-06, 21:10

meni is right:jockey:

Psychopath
16-09-06, 21:15
איך חברים שלך לא הרביצו לך ..

אפחד לא היה נוגע בי כולם שחיפים וחבר שלי אמר לי שבגלל שכל הזמן הבאתי אגרופים לדברים אז הם התרחקו

ושאלתי כי רציתי לדעת מתי כדי לחזור להתאמן אחרי לילה של שתייה מרובה.. וזה קורה פעם ב

שאול
16-09-06, 21:19
זה בסדר גמור לשתות פעם ב..
אלא אם אתה הולך לתחרויות..בנאדם רגיל צריך קצת אלכוהול פעם ב(לפחות אני..)

Psychopath
16-09-06, 21:20
זה לא קשור לכבד... שישתה כמה שהוא רוצה. אבל בן אדם ששותה אלכוהול לא יכול לכנות את עצמו מכור לבודיבילדינג.
אני יכול להראות לך אנשים שבאמת מכורים לבודיבילדינג, ואם תציע להם שלוק של אלכוהול תסיים במקום לא נעים. אלו אנשים שמכורים לבודיבילדינג...לא אחד שהתחיל להתאמן לפני כמה חודשים ושותה חופשי אלכוהול ואז חושב את עצמו למכור לבודיבילדינג. אתה צריך להרוויח את זה לא לחשוב שאתה כזה כשאתה לא.
ואני בכלל לא אוהב אלכוהול אז ככה שזה בלי קשר לכבדות או לא.

אני מתאמן רק חודש ואני מאוד אוהב את כל העניין של הבודי בילידינג, קראתי איפשהו שאלכוהול לא טוב לזה אבל זאת הפעם היחידה מאז שהתחלתי שהשתכרתי בכלל

וזה לא בריא להיות כאלה כבדים כמו שאמרו פה אפחד לא מתכונן לתחרויות חוץ מזה שמעתם על אינסטנטיביות ?

בכל מקרה הייתי צריך הפסקה אחרי שבוע וחצי עם תוכנית רצחנית של 6 אימונים בשמונה ימים שלא התאימה לי אז ההפסקה הזאת תבוא בטוב לאחר השינוי של 4-5 אימונים בשבוע.

קיצר חלאס להיות כבדים והשאלה שלי לא הייתה אם אני מכור לבודיבילדינג אלא מה המנוחה האידאלית לאחר לילה של שתייה

BiZzz
16-09-06, 21:29
ולהיות מכור לבודיבילדינג לא סותר התמכרות לאלכוהול :p

Psychopath
16-09-06, 21:31
ולהיות מכור לבודיבילדינג לא סותר התמכרות לאלכוהול :p

זה הפך להתמכרות ?

BiZzz
16-09-06, 21:34
כן לך לגמילה דחוף...:p

Psychopath
16-09-06, 21:37
כן לך לגמילה דחוף...:p

:)

קיצר תודה למי שענה ! אני יתאמן מחרתיים או עוד שלושה ימים עד אז מנוחה ואכילה מרובה