PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונות/טראי בראור/Trey Brewer-תמונות עדכניות

HardCor3
16-08-08, 08:06
http://forum.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/attachment.php?attachmentid=1479561&d=1218681314

http://forum.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/attachment.php?attachmentid=1479571&d=1218681332

http://forum.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/attachment.php?attachmentid=1479581&d=1218681382

http://forum.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/attachment.php?attachmentid=1479591&d=1218681406

ZoonD
16-08-08, 08:14
חזה חלש לעומת שאר הגוף
ידיים לא מפסיקות לגדול ! :eek:

IsMe
16-08-08, 08:14
איזה תותח
חרא של כתפים - גנטיקה לא משו
מאחורה הכוונה שרואים.

Fiberglass
16-08-08, 11:28
אוי לא הוא שוב מאגר מים

Bodybuilder
16-08-08, 13:18
הבן אדם עולה בצורה מלוכלכת כול פעם, אחריזה לפני תחרות מעבד רבע ממשקלו, ובסופו של דבר נראה אותו דבר !
פשוט מגעיל, המפתח גוף היחיד שאני לא סובל !

TheGift
16-08-08, 13:58
הבנאדם חזק בצורה מפחידה, הוא מרים משקלים שהרבה בודיבלדרים שמדורגים מעליו היו רק חולמים להרים.

לבנאדם יש קוביות בבטן, איפה לעזאזל יש פה עליה מלוכלכת?
הוא טוען שהוא 6 אחוז שומן בתמונות האלה. נראה לי חארטה. הוא מתחת ל-10 זה בטוח, אבל לא 6.
והוא אוגר נוזלים בצורה מפחידה, בייחוד בפנים, כך שתמיד באוף סיזאן יש לו מראה שמנוני כזה. חיסרון עצום

WEST $ SIDE
16-08-08, 15:34
יש לו נטייה לאגור נזולים מה לעשות , אבל הוא חיה רעה ללא ספק העתיד של הפיתוח גוף העולמי הבחור רק בן 23 לעזעזל ...

Bodybuilder
16-08-08, 15:36
גוש חרא !

arbel2
16-08-08, 15:51
מישה בוא נרגע ,אף אחד מאיתנו לא במצב שהוא יכול לקרוא לאדון ברואר גוש חרא
זה פורום פיתוח גוף תחרותי וכולם נדרשים להגיב פה בצורה מכובדת :)

בנוגע לאדון ברואר ? הוא ילמד מהטעויות שלו ,ולכו תדעו ? אולי הוא יראה טוב באליפות הלאומית שלהם שבאה עלינו לטובה בקרוב :)

WEST $ SIDE
16-08-08, 16:07
גוש חרא !

אני מצטער מראש אבל זה בלתי נסבל , מי אתה חושב שאתה? הבן אדם מסתיר אותך רק עם הזרוע שלו , נמאס לי כבר שכל מאונן מקלדת כותב מה שבא לו, הבחור רק בן 23 יש לו נטייה לאגור נזולים וזה ידוע וכולם יודעים מאיפה הנוזלים האלה אז חלאס שהוא חטוב הוא נראה מצויין ויש לו עד הרבה שנים לגדול ולהיות בטופ של הפיתוח גוף העולמי...

Bodybuilder
16-08-08, 16:23
אני מצטער מראש אבל זה בלתי נסבל , מי אתה חושב שאתה? הבן אדם מסתיר אותך רק עם הזרוע שלו , נמאס לי כבר שכל מאונן מקלדת כותב מה שבא לו, הבחור רק בן 23 יש לו נטייה לאגור נזולים וזה ידוע וכולם יודעים מאיפה הנוזלים האלה אז חלאס שהוא חטוב הוא נראה מצויין ויש לו עד הרבה שנים לגדול ולהיות בטופ של הפיתוח גוף העולמי...

בוא תביא לי את כול התקציב שיש לו, ותראה מי יסתיר את מי, ומי יראה כמו בן אדם ומי כמו צמיג של אופניים !

טוב נו, כניראה זה בגלל העצבים שיש לי בזמן האחרון על אמריקקים, מצטער :ph34r:

arbel2
16-08-08, 16:26
בוא תביא לי את כול התקציב שיש לו, ותראה מי יסתיר את מי, ומי יראה כמו בן אדם ומי כמו צמיג של אופניים !

טוב נו, כניראה זה בגלל העצבים שיש לי בזמן האחרון על אמריקקים, מצטער :ph34r:

מישה,אתה יודע שאני מעריך אותך מאוד ,אבל אתה רחוק ממצב שאפשר להשוות אותך באיזושהיא רמה לטרי ברואר

Bodybuilder
16-08-08, 16:29
מישה,אתה יודע שאני מעריך אותך מאוד ,אבל אתה רחוק ממצב שאפשר להשוות אותך באיזושהיא רמה לטרי ברואר

תממן לי חומרים ל 3 שנים :cry:

WEST $ SIDE
16-08-08, 16:36
אתה חשוב חומרים זה הכול ? שכחת מילה נוספת אומץ , אתה נכנס כאן למשהו שהוא 24 שעות פיתוח גוף שבא על חשבון דברים אחרים ...
הוא הגיע לאן שהוא הגיע בלי ספונסרים הוא קיבל ספונסרים רק בשנה האחרונה עד אז כל החומרים היו על חשבונו ...

arbel2
16-08-08, 16:43

תן לי לממן לעצמי קודם

פינגווין מלכותי
16-08-08, 17:14
אני אוהב תבחור,
בסדר פעם אחת לא הגיע בשיא, אבל תתחשבו לפחות הגיע מוכן ויבש
אני חושב שהוא הכיר תגוף יותר טוב ופעם הבאה לא יהיה פאדדיחות

arbel2
16-08-08, 17:15
אני אוהב תבחור,
בסדר פעם אחת לא הגיע בשיא, אבל תתחשבו לפחות הגיע מוכן ויבש
אני חושב שהוא הכיר תגוף יותר טוב ופעם הבאה לא יהיה פאדדיחות
אתה רישמית יכול לחזור ליוזר המקורי שלך :)

פינגווין
16-08-08, 17:20
אתה רישמית יכול לחזור ליוזר המקורי שלך :)

אללה פצצה אחי, תודה רבה :sbb3:
התגעגעתי אליו :):):):) :laughing:

WEST $ SIDE
16-08-08, 17:22
יוסי אני דווקא אהבתי ת'פינגווין הקיסרי :):):):)...

shahar-king
16-08-08, 18:47
אללה פצצה אחי, תודה רבה :sbb3:
התגעגעתי אליו :):):):) :laughing:
צריך לעשות חגיגה!!!!!

StaSus
16-08-08, 20:05
כתף אחורית בפיגור..

Dr. Muscle
16-08-08, 20:11

אתה לא באותה סקאלה כמו טרוי . אם אתה חושב שבשלוש שנים אתה הופך להיות הבאדיבילדר הכי טוב בישראל אי פעם (כי טרוי יותר טוב מכל מי שצמח כאן וכנראה גם שיצמח), אז נראה לי שהעצבים מהמלחמה ברוסיה קצת השפיעו על ההגיון שלך :) אבל אין כמו תקווה, מה אני אגיד לך.

לגבי הבחור, ברמה מקצוענית כשאתה משווה אותו לרמה הגבוהה שהוא אמור להתמודד בה semi-pro, הוא ממש לא משהו מיוחד, אין לי מושג למה יש תצלומים שלו בכלל באינטרנט כי יש עוד עשרות אם לא מאות ברמה שלו שמסתובבים ומחפשים את הפרו הקארד. כנראה שהוא מייחצן את עצמו טוב.

sirlero
16-08-08, 20:24
תותח!!!
יש תמונות שלו מחוטב?

WEST $ SIDE
16-08-08, 20:31
תמונות ישנות שלו :

http://img153.imageshack.us/img153/1331/treyuq1.jpg

http://a5.ac-images.myspacecdn.com/images01/99/l_289aea6e83cb63149286371d3a4c0454.jpg

Holy_Templar
16-08-08, 20:38
כל הכבוד ! אני ממש אוהב איך שהוא נראה :)

BodyKilo
16-08-08, 20:38
כשהוא חטוב לעומת שהוא במאסה עצבנית אי אפשר לזהות אותו בפנים אשכרה בן אדם אחר לגמרי...

חיה רצינית, חברים למה אתם באים לבחור בן 23(אם אני זוכר נכון) בטענות? הוא כולה בן 23 ותראו איזה מפלצת... תנו לו להתבשל עוד כמה שנים... רומא לא נבנתה ביום אחד.

עלוש
16-08-08, 20:49
חחחחח למה לעזאזל הבאת תמונה ערוכה??????.!!!!!!
הנה המקורית
http://www.musculardevelopment.com/photos/transferred/QW5Q7780.jpg

talll
16-08-08, 23:11
הגב נראה עלוב כשהוא לא ערוך

Bodybuilder
17-08-08, 02:33
אני שונא אותו
אני שונא אותו
אני שונאאאאאאא אותוווווווווווווווווווווווו

רשום לא על הפרצוף """אמריקני"""

אני מכבד כול ספורטאי, את כולם, אבל את הדבר הזה אני פשוט לא סובל !
תודה.
חג שמח.
אחלה יום !
דרך אגב הפריסה שלו מקדימה עלובה ברמות כשהיא לא ערוכה (מסכים עם טל)
עלוש תאמין לי אתה מלך שהבת את התמונה הזאת !!!!!!!!!!!

Bodybuilder
17-08-08, 02:40
אתה לא באותה סקאלה כמו טרוי . אם אתה חושב שבשלוש שנים אתה הופך להיות הבאדיבילדר הכי טוב בישראל אי פעם (כי טרוי יותר טוב מכל מי שצמח כאן וכנראה גם שיצמח), אז נראה לי שהעצבים מהמלחמה ברוסיה קצת השפיעו על ההגיון שלך :) אבל אין כמו תקווה, מה אני אגיד לך.

לגבי הבחור, ברמה מקצוענית כשאתה משווה אותו לרמה הגבוהה שהוא אמור להתמודד בה semi-pro, הוא ממש לא משהו מיוחד, אין לי מושג למה יש תצלומים שלו בכלל באינטרנט כי יש עוד עשרות אם לא מאות ברמה שלו שמסתובבים ומחפשים את הפרו הקארד. כנראה שהוא מייחצן את עצמו טוב.

אתה צודק, זה קשור למלחמה ולשנאה שלי לאמריקקים, אבל זה יעבור לי, בעוד כמה ימים אני יבין שכול העם האמריקני לא אשם בטעיות של הנשיא שלהם !
ואני לא אמרתי שאני יגיע לרמה שלו מבחינת מסה-גודל-רוחב וכו'
אבל תאמין לי 3 שנים של ארטילריה כבדה - ואני נראה יותר טוב ממנו, יותר טוב מבחינת מראה, אני לא מדבר איתך על רוחב ומסה (ואני לא אחד בעל גנטיקה יוצאת דופן, אבל אני גם לא גוש כמו הדבר הזה)..... גם מקרר גדול, אז מה ? שצריך להביא לו פרו קארד ?
שתבין אותי, אני מכבד כול ספורטאי, כולם משקיעים, כולם מתעמצים, אבל הדבר הזה נפל אלינו מחוברות קומיקס !
וזה דיי מוזר שמישהו מנסה להשוות אותי 86 קילו למפלצת כזאת... אני יודע שאני לא באותו סקאלה כמו טרוי ואני גם לא יהיה כניראה !

Spit-Fire
17-08-08, 03:05
בונא קשה להבין תשטויות שאתה מדבר.. אל תתעצבן ממה שאני אומר
אבל גם אם היית עובד 10 שנים מהיום עם חומרים זהים לשלו ואוכל מה שהוא אוכל לא היית מגיע למה שהוא הגיע ..
זה בכלל לא לחומרים גם בישראל חצי מאלו שעל הבמה לוקחים חומרים ונראים אפילו לא רבע ממנו אם הוא עולה על הבמה כולם נראים לידו כאילו התחילו אתמול להתאמן אין לך מה להשוות אפילו את עצמך לבן אדם שמתחרה באולמפיה..
לא מזלזל בך.. אבל אתה לא הוא והוא לא אתה..
רוב הבאדי בילדרים של ישראל נראים כמו דוגמנים לא כמו באדי בילדרים ..
זה מה יש ועם זה ננצח..
לילה טוב..
ואגב הוא הבאדי בילדר האהוב עליי..

Bodybuilder
17-08-08, 03:13
בונא קשה להבין תשטויות שאתה מדבר.. אל תתעצבן ממה שאני אומר
אבל גם אם היית עובד 10 שנים מהיום עם חומרים זהים לשלו ואוכל מה שהוא אוכל לא היית מגיע למה שהוא הגיע ..
זה בכלל לא לחומרים גם בישראל חצי מאלו שעל הבמה לוקחים חומרים ונראים אפילו לא רבע ממנו אם הוא עולה על הבמה כולם נראים לידו כאילו התחילו אתמול להתאמן אין לך מה להשוות אפילו את עצמך לבן אדם שמתחרה באולמפיה..
לא מזלזל בך.. אבל אתה לא הוא והוא לא אתה..
רוב הבאדי בילדרים של ישראל נראים כמו דוגמנים לא כמו באדי בילדרים ..
זה מה יש ועם זה ננצח..
לילה טוב..
ואגב הוא הבאדי בילדר האהוב עליי..

בן אדם, אני לא משווה אותו לעצמי, תקרא שוב את מה שרשמתי, זה אחרים עשו השוואה מפגרת !
אני רבע מהבן אדם, הוא ברמה גבוה מאוד ללא ספק, אבל הוא נראה מ-ז-ע-ז-ע !
ואל דבר שטויות, אתה מדבר על הישראלים כאילו ישראלים זה סוג של חיה מכוערת, ישראלים זה רוסים,קווקזים,אפריקאים,מרוקאים, ועוד רבים !
ההבדל הוא שטריי לא משרת בצבא כמו רוב הבודיבילדרים בארה"ב, ואני ואתה צריכים לשרת - וטוב מאוד שכך !
ויש עוד המון גורמים כאלה ואחרים שלא נותנים לישראלים להתקדם !
אין ספונסרים, אין מודעות לספורט, אוכלוסייה קטנה ועוד...
והכי אהבתי את ה """ גם עם היתה אוכל אתה מה שהוא אוכל ולוקח את מה שהוא לוקח 10 שנים, לא היתה מגיע למה שהוא הגיע..."""
נכון, עם 10 שנים של אימונים רצופים, לא היתי מגיע לדבר מזעזע כזה, היתי נראה כמו בן אדם !
וממתי הוא מתחרה באולימפיה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ????

אתה בכלל מבין מה אתה מדבר ?

פינגווין
17-08-08, 03:20
הדבר היחיד שחסר פה בארץ זה חומרים ואומץ
למי שיהיה אומץ לגלגל סייקלים כמו שה"גדולים" מגלגלים אין סיבה שלא יהיו כמוהם.
אולי לא יהיו פרופורציונלים או אסטתיים כי זה כבר עניין גנטי
אבל לגודל וחיטוב אני לא רואה סיבה למה אי אפשר

Holy_Templar
17-08-08, 03:21

לגלגל ?

Bodybuilder
17-08-08, 03:22

יש לי אומץ תיהיה בתוח, אבל כול העסק הזה זה עסק יקר מאוד, אי אפשר לממן את זה בארץ, ומי שכן יכול לממן הוא כבר בן 30 שעובד בעבודה מכובדת ויש לו מזכורת גבוהה, בחור בן 18-20 ואפילו 25 לא יכול לממן לעצמו חומרים !
בגיל 21-22 רק משתחררים מהצבא !

אני לא מדבר על סיקלים כמו: 500 מג' *** בשבוע, 30 מ"ג *** ביום, ואפדרין !
כי זה בכלל לא סייקל חומרים לעומת הסייקלים שלהם ...