PDA

צפה בגרסא המלאה : [תמונות] מתאמן שלושה שבועות תמונות מההתחלה ותמונות עכשיו

TAMIRSUS
16-08-08, 17:11
שלום , אני דיי חדש בפורום גם אז אני יגיד את עצמי
קוראים לי תמיר דוד
בן 14
שוקל 62.6 קילו אחרי אימון
גובה 1.72
אני רוצה שתגידו לי עד כמה השתפרתי\גדלתי

אני מתאמן כבר שלושה שבועות אז בוא נגש ישר לעניין

תמונת גב מההתחלה:
http://www.siz.co.il/my.php?i=mtzozyydqjww.jpg

תמונת גב היום :
http://www.siz.co.il/my.php?i=mutroqzywtk2.jpg

תמונת בטן מההתחלה:
http://www.siz.co.il/my.php?i=yzfw2ommu52l.jpg

תמונת בטן היום:
http://www.siz.co.il/my.php?i=nibelnjm3njx.jpg

פרופיל של הבטן היום
http://www.siz.co.il/my.php?i=iodiktrbtoo5.jpg

פרופיל בטן היום
http://www.siz.co.il/up.php?i=lgxdnnyjfmzt.jpg

תמונת יד בהתתלחה
http://www.siz.co.il/my.php?i=0owmumzngztn.jpg

תמונת יד עכשיו
http://www.siz.co.il/my.php?i=mmn2xzfamzkm.jpg

תגובות

Masquerade
16-08-08, 17:16
שמע אחי.. התמונות קודם כל לא כל כך טובות. את הבטן למשל אתה מצלם קרוב מדיי, את הגב אתה לא באמת פורש.
אי אפשר לראות הרבה ב3 שבועות. תתחיל לעבוד קשה, תתמיד, תעלה שוב תמונות בעוד מספר חודשים. בהצלחה.

king l8
16-08-08, 17:17
אחי אי אפשר לראות שינוי גדול אחרי שלושה שבועות תיהיה רציני ..
תמשיך להתאמן חזק ולאכול הרבה ואז אחרי תקופה שבאמת יהיה שינוי תעלה תמונות ..

Bono
16-08-08, 17:31
למה אתה מעלה תמונות? כולה שלושה שבועות, איזה שיפור אתה מצפה שיהיה בפרק זמן כ"כ קצר?!?!!!

boris92
16-08-08, 18:42
תן בראש במאסה..תתאמן חזק תאכל טוב תישן הרבה
תעלה תמונות עוד חצי שנה
good luck

lidorevah
16-08-08, 19:13
שמע אחי... בנה תפריט טוב למסה ותאכל הרבה בלי חשבון כמה חודשים טובים,תתאמן טוב בלי לעשות שטויות,תישן 7-10 שעות בלילה. ותחזור סוס עוד חצי שנה בייי :]

Holy_Templar
16-08-08, 19:19
תגובות על מה ?

על 3 שבועות אימונים ... ?

תגיד אתה עושה, צחוק ?

מה יש לראות בתמונות האלה ? אתה שלד...

תתאמן חצי שנה אחרי כן תפרסם תמונות ..

רוצה תגובה על התמונות

הכל נראה שם חרא..

JunR
16-08-08, 19:33
אחי שמע לי לך לתזונאי כושר או משהו בוא עוד שלושה חושיים שנראה שיפור רציני

Dr. Muscle
16-08-08, 19:40
כמו שכולם אמרו ממליץ לך לחכות קצת, נאמר שנה, ולפרסם תמונות השוואה. ככה גם תוכל אתה לראות מה עשית בשנה הזו, וגם יוכלו לראות איזה שיפור עשית. גם שנה זה פרק זמן קצר בספורט הזה, שלושה שבועות זה פשוט עוד לא פרק זמן.

לוזון
16-08-08, 20:41
מוריד את הרמה של הפורום יאללה..
בלי לבאס אחי אבל חלאס אם השטויות האלה..
אתה מתאמן כולה 3 שבועות אולי תעלה תמונות אחרי
כל סוף אימון שלך נשמע הגיוני??וככה נראה אם אתה
מתקדם כל יום איך הרעיון?!מעצבן השטויות האלה..

HardCor3
16-08-08, 20:54
בלי להעליב או לפגוע,אבל אפילו לא הסתכלתי בתמונות זה מגוחך לצפות לשינוי בשלוה שבועות ,בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

v_nimrod
16-08-08, 21:16
חחחחחחח מצחיק אתה אחי כמו שאמרו פה כולם אי אפשר לראות בקושי בקושי שינוי

lidorevah
16-08-08, 21:23
תגובות על מה ?

על 3 שבועות אימונים ... ?

תגיד אתה עושה, צחוק ?

מה יש לראות בתמונות האלה ? אתה שלד...

תתאמן חצי שנה אחרי כן תפרסם תמונות ..

רוצה תגובה על התמונות

הכל נראה שם חרא..
אחי לא צריך לתקוף כל אחד,תייעץ לו,הוא חדש מה הוא מבין כולה רצה לשים תמונות.:jockey:

gosu1
16-08-08, 22:09
התמונות של לפני ואחרי נראות אותו דבר O.o
תעלה תמונות עוד כמה חודשים...

Bono
16-08-08, 22:15
התמונות של לפני ואחרי נראות אותו דבר O.o
תעלה תמונות עוד כמה חודשים...

אחי מה שכתוב בחתימה שלך זה באמת מה שהוא כתב ? (מילה במילה?):laughing:

talll
16-08-08, 23:21

כן אחשלי אני גם כן ראיתי את זה וזה מה שהוא כתב :XDemoticon:

Bono
16-08-08, 23:26
כן אחשלי אני גם כן ראיתי את זה וזה מה שהוא כתב :xdemoticon:

אוי ואבוי.....
חחחחח

עלוש
16-08-08, 23:35
*ברוך הבא לפורום ישראלבודי*
אתה מוזמן לקרוא מאמרים באתר הראשי www.israelbody.org
ולקרוא את הפוסטים הנעוצים בפורום אימונים , תזונה ותוספים , וכמבון לקרוא את חוקי הפורום בדיבורים כללי .
תחזור עוד שנה ותביא תמונות .

TAMIRSUS
17-08-08, 00:40
הבנתי את המסר
תודה בכל זאת =/ ומצטער על הבורות

Holy_Templar
17-08-08, 00:40
אחי לא צריך לתקוף כל אחד,תייעץ לו,הוא חדש מה הוא מבין כולה רצה לשים תמונות.:jockey:

תעשה לי טובה , בנאדם שמעלה תמונות אחרי 3 שבועות ? טוב שהוא לא מעלה אחרי כל אימון שלו ...

לא קשור ללתקוף , להשתמש בשכל קצת ...

talll
17-08-08, 02:59
תעשה לי טובה , בנאדם שמעלה תמונות אחרי 3 שבועות ? טוב שהוא לא מעלה אחרי כל אימון שלו ...

לא קשור ללתקוף , להשתמש בשכל קצת ...

נו מה עכשיו אתה פה חודש וחצי מתאמן חודש וחצי אז תפסת פוזה של הארדקור שמתאמן 15 שנה?
יאללה אחי שחרר קצת נער חדש מתאמן יש התלהבות בהתחלה אתה יודע איך זה אתה בן 24 אם היית בגיל הזה היית רואה איך היית מתלהב בהתחלה מה אתה רוצה מה נהיית לי כבד וחשת עכשיו מינימום דניס וולף..
חלאס נמאס וגם אם תגיב לי כנראה שאני לא יראה את זה הולך לישון מחר טס אז זה לא ישנה ממש..
אולי אני יספיק בבוקר לראות

Holy_Templar
17-08-08, 03:15
נו מה עכשיו אתה פה חודש וחצי מתאמן חודש וחצי אז תפסת פוזה של הארדקור שמתאמן 15 שנה?
יאללה אחי שחרר קצת נער חדש מתאמן יש התלהבות בהתחלה אתה יודע איך זה אתה בן 24 אם היית בגיל הזה היית רואה איך היית מתלהב בהתחלה מה אתה רוצה מה נהיית לי כבד וחשת עכשיו מינימום דניס וולף..
חלאס נמאס וגם אם תגיב לי כנראה שאני לא יראה את זה הולך לישון מחר טס אז זה לא ישנה ממש..
אולי אני יספיק בבוקר לראות

א. צא מנוקדת ההנחה שלא מעניין אותי אם תראה את זה או לא . או אם תגיב לזה או לא .

ב. צריך להשתמש בשכל , לא עשיתי את עצמי דניס וולף ולא נעליים לא קשור לכמה זמן אני מתאמן, אני לא חש שהוא מעליב את התחום .. זה בכלל לא הנושא פה , אני גם לא חולק את דעותיו הדביליות של הארדקור בנושא. אם כי אני מתחיל להבין למה הוא מתעצבן .

הילד שפתח את הפוסט לא מתלהב, הוא כנראה פשוט ממש ממש טיפש. שההבנה שלו בפיזיולוגיה של גוף האדם שואפת לאפס, שהוא חושב שיש הבדל במסת שריר תוך 3 שבועות . מעבר לעובדה שראיתי את התמונות ואין שום פאקינג הבדל אחד בהם . כולם פה אומרים תעשה מסה תחזור עוד שנה. מספיק כבר..

כל ילד בן 14 או פחות יודע ש ב 3 שבועות לא רואים כלום, או שלפחות יש לו את הריזיקה או תחושת הזמן להבין שבניית שריר היא תהליך ארוך רצח . (אלא אם הוא טיפש)

המתלהב הכי מתלהב על כדור הארץ , היה מעלה תמונות תוך חודשיים שאולי אם יש לו גנטיקה ממש טובה.. יראו גם שינוי מהותי .

או לפחות היה רואה שינוי מהותי ורק אז היה מעלה תמונות לקבל משוב ... ולא סתם כי הוא מתלהב.

אני שונא ילדודס מחורבנים שמעלים תמונות שלא ניתן לעשות איתם כלום... כבר פתחתי פוסט על כך .
זה לא קשור הארדקור שמרד קור, לא מעניין אותי אם הוא יהיה רציני בתחום או לא.

פשוט שיפסיקו לעלות תמונות חסרות ערך לפורום של "מפתחי גוף"

אתה לא תראה אותי מעלה תמונה לפה של לפני ואחרי, לפני שאני מתאמן לפחות שנה .

שיהיה לך טיסה נעימה ולילה טוב

ttestt
17-08-08, 04:10

ב. צריך להשתמש בשכל , לא עשיתי את עצמי דניס וולף ולא נעליים לא קשור לכמה זמן אני מתאמן, אני לא חש שהוא מעליב את התחום .. זה בכלל לא הנושא פה , אני גם לא חולק את דעותיו הדביליות של הארדקור בנושא. אם כי אני מתחיל להבין למה הוא מתעצבן .

הילד שפתח את הפוסט לא מתלהב, הוא כנראה פשוט ממש ממש טיפש. שההבנה שלו בפיזיולוגיה של גוף האדם שואפת לאפס, שהוא חושב שיש הבדל במסת שריר תוך 3 שבועות . מעבר לעובדה שראיתי את התמונות ואין שום פאקינג הבדל אחד בהם . כולם פה אומרים תעשה מסה תחזור עוד שנה. מספיק כבר..

כל ילד בן 14 או פחות יודע ש ב 3 שבועות לא רואים כלום, או שלפחות יש לו את הריזיקה או תחושת הזמן להבין שבניית שריר היא תהליך ארוך רצח . (אלא אם הוא טיפש)

המתלהב הכי מתלהב על כדור הארץ , היה מעלה תמונות תוך חודשיים שאולי אם יש לו גנטיקה ממש טובה.. יראו גם שינוי מהותי .

או לפחות היה רואה שינוי מהותי ורק אז היה מעלה תמונות לקבל משוב ... ולא סתם כי הוא מתלהב.

אני שונא ילדודס מחורבנים שמעלים תמונות שלא ניתן לעשות איתם כלום... כבר פתחתי פוסט על כך .

פשיי איזה תגובה אחי ,רצחת אותי!
לילה טוב גם לך נסיך!!

YOG558
17-08-08, 04:44
שמור תתמונות האלה טוב תקרא מאמרים לעלייה במאסה תבנה לך תוכנית אימונים ועוד שנה וחצי תעלה תמונות האלה ותתמונות שתהיה בעוד שנה וחצי ואני בטוח שיהיה שינוי ענק

The Sun
17-08-08, 09:05
יוגי הידיים שלך נעלמו :\

gosu1
17-08-08, 09:36

כן אחי...
תרשום superguitar בחיפוש בנושאים שהוא פתח, הבן אדם חי בסרט.......

talll
17-08-08, 12:52

רשום לך בחתימה ואתה לא יודע מזה?
לא התכוונתי למשתמש,התכוונתי למתאמן הארדקור,אתה כולה מתאמן חודש וחצי ואתה כבר חש כאילו אתה בין הגדולים בפורום
אני מבטיח לך שאם היית בגיל הזה היית מתלהב לא פחות ממנו מה אתה רוצה ממנו בסדר הבין ת'טעות אז חלאס אתה סתם מחפש להוריד לו מוטיבציה?
וכנראה הוא מתחיל ולא מבין מי יודע מה אז בסדר מנטלית הוא חשב שיש שינוי וסשמח למה להוריד לו הכל תגיב לפחות בנורמליות תגיד לו אחי בשלוש שבועות אתה לא תראה שינוי,בשלוש חודשים תראה שינוי לא רציני,תמשיך להתאמן להשקיע ולאכול נכון ותחזור עם תמונות עוד חצי שנה-שנה.
וזהו חבל סתם להוריד לו מוטיבציה
ותודה,המשך שבוע טוב אני כבר עף מהבית תכף

xLaes
17-08-08, 13:42
תתחיל לעבוד חזק,ובמיוחד על גב ואלכסונים.
יש לך מותן רחבה.

lidorevah
17-08-08, 14:22
רשום לך בחתימה ואתה לא יודע מזה?
לא התכוונתי למשתמש,התכוונתי למתאמן הארדקור,אתה כולה מתאמן חודש וחצי ואתה כבר חש כאילו אתה בין הגדולים בפורום
אני מבטיח לך שאם היית בגיל הזה היית מתלהב לא פחות ממנו מה אתה רוצה ממנו בסדר הבין ת'טעות אז חלאס אתה סתם מחפש להוריד לו מוטיבציה?
וכנראה הוא מתחיל ולא מבין מי יודע מה אז בסדר מנטלית הוא חשב שיש שינוי וסשמח למה להוריד לו הכל תגיב לפחות בנורמליות תגיד לו אחי בשלוש שבועות אתה לא תראה שינוי,בשלוש חודשים תראה שינוי לא רציני,תמשיך להתאמן להשקיע ולאכול נכון ותחזור עם תמונות עוד חצי שנה-שנה.
וזהו חבל סתם להוריד לו מוטיבציה
ותודה,המשך שבוע טוב אני כבר עף מהבית תכף
+111111:clap:

TAMIRSUS
11-09-08, 16:06
טעוווות שליי !! בטעות הגבתי פה במקום להעלותת אשכול! לנעול

gilsXM
11-09-08, 17:01
אחי אתה לא פורש תגב תמוחץ תמותניים
תתחיל להתאמן ברצינות ולהשקיע ולא לפרשסם תמונות כל שלושה שבועות עוד חיצ שנה אחרי אימונים אינתנסיביים תחזור ותפרסם תמונות

reshos123
11-09-08, 18:36
בואנה mortex יא מסכן מה אתה מוציא תתסכול שלך על ילד בן 14 בפורום באינטרנט?
יאללה תרגע כבר בחייאת רבאק

the animal
11-09-08, 21:30
לפני שראיתי את התמונות אני יכול להגיד לך ששלושה שבועות לא יספיקו לשינוי גדול

ttestt
11-09-08, 21:58
גייז האשכול הזה הוקפץ מה אתם ממשיכים להגיב פה ?

shahard
11-09-08, 21:59
גייז האשכול הזה הוקפץ מה אתם ממשיכים להגיב פה ?
כי המונה שלהם מדבר אליהם בחלום דה?

hronnor
12-09-08, 15:07
וואלה אחי אתה מצחיק!!!!
בשלושה שבועות מה יכול להיותתתתתתתתתתתתתתתתתתתת?!
אנשים קורעים את עצמם שנים עד לתוצאה שנראית ?!!!

אני בדרך כלל לא מגיב אבל אני פשוט בשוק מכל אחד שמרשה לעצמו לעלות תמונות עם כותרות :
"מתאמן שבוע עם טונה אחרי אימון"...

itaiprz1
12-09-08, 20:30
תאכל אחי תאכל אם תאכל הרבה אתה תיראה שינויים ממשים בזמן קצר,
ולא רואין שיפור אולי יש טיפה אבל אתה לא מצלם אותם פוזות

trx--->sus
12-09-08, 21:26
אחי הרגת אותי

"אני יגיד את עצמי"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Meni_Man
05-10-08, 14:05
אי אפשר ליראות הרבה ב3 שבועות תעלה תמונות שאחרי כמה חודשים

ClassicBody
05-10-08, 14:43
אחריי 3 שבועות של אימונים אתה מעלה תמונות?