PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום לכולם - הייתי רוצה שכולם יכנסו, נושא חשוב

Spiner
01-01-07, 21:38
אוקיי, יש לי בעיה שממש חשובה לי והייתי שמח שתגיבו כולם רציני וכל מה שאתם חושבים על ההודעה הזאת.
יש לי ידידה שממש "רזה", אנורקסית לדעתי והיא בטוחה שהיא שמנה היא לא אוכלת הרבה אני מנסה להסביר לה שהיא עוד תמות ככה בקרוב ושהיא בתת משקל רציני אבל היא עדיין חושבת שהיא שמנהה והיא לא מקשיבה לי ואומרת לי שהיא בעודף משקל.
אין לי כח לפרט יותר מדי
אבל היא כבר התעלפה כמה פעמים מחוסר מזון, היא לא אוכלת כל יום בגלל השטויות שלה והיא מקיאה כל מה שהיא כן אוכלת, היא טוענת שהיא הפסיקה אבל זה עדיין עצוב.
בכל מקרה אני רוצה להראות לה את הפוסט הזה אם הדעות שלכם עליה, שתתבין קצת ותתפוס ראש כי לי היא לא מאמינה...
הנה תמונה שלה... שוב תגיבו, זה ממש חשוב לי.. אני רוצה שהיא תבין את זה כבר שהיא בבעיה חמורה.
הנה התמונה חבר'ה... אני אישית די נגעל לראות את זה תגידו לי אתם אם אתם חושבים שהיא כוסית אש
אם היא צריכה להרזות והיא שמנה
אם היא צריכה להישאר ככה
אם היא צריכה להעלות
באמת
כל מה שאתם חושבים תגידו.

התמונה :

http://img299.imageshack.us/img299/1971/maayanushnl7.jpg

דרך אגב :

meni32
01-01-07, 21:41
שתעלה משקל דחוף.
אין שום דבר יפה בלראות את העצמות...
אם היא חושבת שהיא שמנה אז מצבה באמת קשה.
חמישה -שישה קילו נוספים יעשו לה פלאים לדעתי...אולי קצת יותר.

יש לי תחושה שהפוסט הזה יגלוש להשוואה בין בודיבילדינג אובססיבי לאנורקסיה. נקווה שלא.

kibinimat
01-01-07, 21:42
להעלות במשקל בדחוף...אני מקווה שבתמונה היא מכניסה תבטן וזה לא ככה לבד..

yonii
01-01-07, 21:45
זה דוחה! =[ תעלי במשקל באמתתת

עזרה מקצועית אחי זה מה שצריך לא יהיה פיתרון פלא<

Spiner
01-01-07, 21:46
תודה רבה על התגובות חבר'ה.. אני רוצה להראות לה מה אנשים חושבים על דברים שכאלה. תמשיכו להגיב.... ולצערי עד כמה שזה עצוב.. היא לא מכניססה את הבטן בתמונה הזאת

jonathan
01-01-07, 21:49
אמא איזה רזה...מפחיד לראות ..
איפה היא רואה שומן?!?!?!
ועוד היא שמה חזיה הגנובה..

מאמי כשאת רואה את ההודעת שלי(בתקוה)
אני רק רוצה להגיד לך שאם לא תכניסי לך לראש שאת אנורקסית ואת צריכה להשמין,מצבך יגמר בקבר.
אני אומר את זה מנסיון

Yoshi-Moto
01-01-07, 21:49
אותי זה ממש מגעיל!
אם היא לא מכניסה את הבטן אז המצב גרוע מאוד!
אתה צריך לגרום למישהו שמכיר אותה טוב לגרום לה לעשות את השינוי. מישהו שיש לו השפעה עליה כי היא נגררת למצב ממש רע.

Night_Wolf
01-01-07, 21:51
תקחי ת'ידידה שלך לבית קפה או מסעדה תשאירי אותה שם ותזרקי את המפתח!,בכלל אני רוצה לשאול אותך משהו שהרבה ידידות שלי אומרות לי וחיות בסרט על זה...מאיפה אתן הבנות הגעתן למסקנה שאנחנו אוהבים אנורקסיות כאלה?!!?!בחייאט דינק היא ניראת כמו איזה סליחה על הביטויי ניצולת שואה זה מגעיל אש!!!!!!!

Spiner
01-01-07, 21:52
מחזק אני באותה הדעה, רק שאממ אני בן חח

IGOR
01-01-07, 21:52
Oo__oo היא חייבת דחוף לאכול אבל דחוף..תגיד לה שהיא חיה בסרט

gog
01-01-07, 21:55
גועל נפש!!
גם מבחינה בריאותית וגם מבחינת משיכה.

Night_Wolf
01-01-07, 21:55
מחזק אני באותה הדעה, רק שאממ אני בן חח

חחחחחחחחחח בהודעה הראשונה שלך חשבתי שאתה בת חח בקטנה:1eye:
קיצור תעשה מה שאמרתי לך אם הידידה שלך ותסביר לה כמה גרוע ודוחה ומגעיל ונוראי זה להיות "שחיפוני"

Night_Wolf
01-01-07, 21:56
גועל נפש!!
גם מבחינה בריאותית וגם מבחינת משיכה.

כל מה שרשמו פה במשפט אחד :jockey:

Spiner
01-01-07, 21:58
צודקים.... הבעיה היא שהיא לא מבינה את זה..

IGOR
01-01-07, 22:00
בדיוק!! האנורקסיות חושבות שהן שמנות ולכן הן מקיאות כל דבר גם אם הן שוקלות 12 קילו.

Yoshi-Moto
01-01-07, 22:00
איך זה שזה לא הגיע לעיתונים עוד??? התופעה הדפוקה הזאת!
כתבה על 7 אנשים שקיבלו אימון יתר הגיע לעיתון והתופעה הזאת שיש עשרות,אולי מאות בנות כאלה באינטרנט לא הגיע?? זה פשוט לא יאומן איך הן מגיעות למצב הזה!(גם הפסיכולוגי וגם המראה החיצוני)

pohdem
01-01-07, 22:04
זה ממש לא עוזר שאתם רושמים את כל ההודעות האלה... כמה שהם נכונות ואכפתיות, באו ניהיה מציאותיים לרגע.. זה לא משנה כמה הודעות יהיו פה וכמה תגובות היא תקבל ומהיקרים לה מכל, זה לא יעזור.
אנורקסיה זו הפרעה נפשית מאוד מאוד חזקה. לא רבים המקרים שבחורות יצאו מימנה.

Spiner
01-01-07, 22:05
נכון פודם, אבל אני מקווה שהיא תקרא פה קצת מה אנשים חושבים ואלי זה קצת יעורר אותה.. בתקווה.... אנורקסיה זו מחלה נוראית שרבים לא יוצאים ממנה לעולם..

משה.ל
01-01-07, 22:05
מזה אחי?!
דחוף לעלות במשקל זה לא יפה להיראות ככה.
ואני לא מבין למה כול האנורקסיה הזאת מזה נותן לה ? יותר בנים ?
תגיד לה שאם היא לא תעלה מהר במשקל איזה 7 קילו אף בן לא היסתכל עליה.
פשוט בגלל שהיא יותר מידי רזה וזה מפחיד ודוחה..
תעלי במשקל כול עוד את יכולה על תהרסי את החיים שלך בגלל אנשים מפגרים שיגידו "סתכל איזה כוסית"

Ori-Silver
01-01-07, 22:06
כל השיכנועים שלך לא יעזרו אנשים שנכנסים עמוק לתוך המחלה הזאת נדפקים בראש בצורה קיצונית תדבר עם אמא שלה למרות שהיא אפשר לאשפז אותה בכפייה אולי הם ימצאו לה איזה פיתרון

Yoshi-Moto
01-01-07, 22:07
תראה לה את הפוסט הזה שתבין מה אנשים חושבים על זה.

Spiner
01-01-07, 22:08
זו המטרה אחי... וממש ממש לא נעים לי להתערב ולהעביר את זה הלאה.. חיים שלה החלטות שלה..
אבל אני בכל זאת מנסה כמה שאני יכול לעזור לה לצאת מזה, כי המחלה הזאת די קרובה אלייו אני מכיר לא מעט מקרין כאאלה שקרו לקרובים שלי..

Yoshi-Moto
01-01-07, 22:09
זו המטרה אחי... וממש ממש לא נעים לי להתערב ולהעביר את זה הלאה.. חיים שלה החלטות שלה..
אבל אני בכל זאת מנסה כמה שאני יכול לעזור לה לצאת מזה, כי המחלה הזאת די קרובה אלייו אני מכיר לא מעט מקרין כאאלה שקרו לקרובים שלי..
טוב מאוד אל תרגיש רע זה הדבר הנכון לעשות.

Nimrod
01-01-07, 22:16
אמא איזה רזה...מפחיד לראות ..
איפה היא רואה שומן?!?!?!
ועוד היא שמה חזיה הגנובה..

מאמי כשאת רואה את ההודעת שלי(בתקוה)
אני רק רוצה להגיד לך שאם לא תכניסי לך לראש שאת אנורקסית ואת צריכה להשמין,מצבך יגמר בקבר.
אני אומר את זה מנסיון

היית פעם אנורקסית?

ילדה, מסה דחוף, שלא תחשבי על חיטוב בשנתיים הקרובות! אני בעד עלייה מלוכלכת, תקראי את המדריך השלם לעלייה במסה

jonathan
01-01-07, 22:19
היית פעם אנורקסית?

ילדה, מסה דחוף, שלא תחשבי על חיטוב בשנתיים הקרובות! אני בעד עלייה מלוכלכת, תקראי את המדריך השלם לעלייה במסה
תאמין לי אתה טמבל גם כשצריך וגם כשלא צריך

Nimrod
01-01-07, 22:21
תאמין לי אתה טמבל גם כשצריך וגם כשלא צריך חחחחחחחחחחחחחחח :)

Antonator1
01-01-07, 22:23
תאמין לי אתה טמבל גם כשצריך וגם כשלא צריך
מתי צריך להיות טמבל?

Spiner
01-01-07, 22:26
תשמעו שניה, הפוסט מתחי ללגלוש, זה נושא שממש קרוב אליי ואני חחייב שתגיב וכולכם רציני ובלי השטויות שלכם.... לדעתי היא במצב לא קל.... ואני צריך לחזק את זה בכך שאתם תגידו את האמת במה שאתם חושבים עליה על ההתנהגות שלה והגוף שלה.

הייתי מבקש שתגיבו כולכם ברצינות ומי שהוא ילד קטן ומסכן שלא מבין שהנושא חשוב מאוד, שלא יגיב ולא ינסה להצחיק, כי גם ככה לא הולך לו.

Nimrod
01-01-07, 22:26
תשמעו שניה, הפוסט מתחי ללגלוש, זה נושא שממש קרוב אליי ואני חחייב שתגיב וכולכם רציני ובלי השטויות שלכם.... לדעתי היא במצב לא קל.... ואני צריך לחזק את זה בכך שאתם תגידו את האמת במה שאתם חושבים עליה על ההתנהגות שלה והגוף שלה.

אתה סתם מתאמץ, זה לא יעזור.

Ori-Silver
01-01-07, 22:29

הייתי מבקש שתגיבו כולכם ברצינות ומי שהוא ילד קטן ומסכן שלא מבין שהנושא חשוב מאוד, שלא יגיב ולא ינסה להצחיק, כי גם ככה לא הולך לו.
אין לך מה לעשות תפסיק להיות מדוכה בגלל זה תדבר עם אמא שלה כי יכול להיות שהיא לא מודעת לחומרה של המצב ותצא מכל העסק הזה אם הילדה תרצה להשתנות זה יצטרך לבוא ממנה ותיהיה בטוח שהשיכנועים שלך לא עוזרים בגרוש

מתן18
01-01-07, 22:30
מגעיל פשוט מגעיל.

תגיד לידידיה שלך שהרזון שלה דוחה ומגעיל.

אנ'לא מבין אין לה הורים?! שתלך לעזרה מקצועית.

אנשים כאלה-ישר לשלוותא!

pohdem
01-01-07, 22:30
מגעיל פשוט מגעיל.

תגיד לידידיה שלך שהרזון שלה דוחה ומגעיל.

אנ'לא מבין אין לה הורים?! שתלך לעזרה מקצועית.

אנשים כאלה-ישר לשלוותא!
מה אתה לא מבין במושג הפרעה נפשית? למה אתה חושב שלהורים יש חשיבות ממש במקרה הזה?

Yoshi-Moto
01-01-07, 22:33
אתה סתם מתאמץ, זה לא יעזור.
אין לו מה להפסיד.
שמע אם היא תראה שבנים ממש נגעלים זה(לרוב זה מתחיל כדי להראות טוב אחר כך זה נגרר לאנורקסיה) היא תבין שזה לא נראה טוב והיא לא השיגב את מה שהיא רוצה.
הודעה לזאת בתמונה(בתקווה שהיא תראה את זה):
עדיף כבר להיות שמנה.

pohdem
01-01-07, 22:36
אין לו מה להפסיד.
שמע אם היא תראה שבנים ממש נגעלים זה(לרוב זה מתחיל כדי להראות טוב אחר כך זה נגרר לאנורקסיה) היא תבין שזה לא נראה טוב והיא לא השיגב את מה שהיא רוצה.
הודעה לזאת בתמונה(בתקווה שהיא תראה את זה):
עדיף כבר להיות שמנה.
אהההההה ושלום לך דוקטור איתן..

Yoshi-Moto
01-01-07, 22:45
אהההההה ושלום לך דוקטור איתן..
היי:wiggle:

ענק וחזק
01-01-07, 22:50
היא רזה בצורה חולנית. זה נראה נורא.

תדבר עם ההורים שלה או אם אתם תלמידי תיכון עם יועצת או גורמים אחרים בבית הספר.

בנות מתו מזה!

מתן18
01-01-07, 23:00
מה אתה לא מבין במושג הפרעה נפשית? למה אתה חושב שלהורים יש חשיבות ממש במקרה הזה?

נו שלוותא לא אמרתי?

NIRAN
01-01-07, 23:03
שתקרא פה, ושפשוט תבין שהיא נראת מזעזע,היא חושבת שהיא שמנה ומכוערת והיא בעצם רזה ומכוערת אז שתיקח את עצמה בידיים ומהר!
ככה היא לא אמורה להראות, וזה בסוף יתנקם בה.
אין פה יותר מידי מה להסתבך תגיד לה פשוט מאוד שהיא נראת מגעיל, אף אחד בחיים לא ירצה אותה ככה ואם היא תתחיל לאכול החיים שלה יתנהלו באופן נורמלי לחלוטין בלי השיגעון המטומטם הזה.

Danielllo
01-01-07, 23:11
חחחחחחחחחחחחחחח :)

מה אתה צוחק יא אידיוט, ירדו עלייך.

ב'קשר ל - "אני שוקלת 12 קילו ובמבה"
תעשי שינוי דחוף זה לא יעזור לך להראות יפה כל העצמות שואה האלה בחוץ, ואני בטוח שבגלל חוסר מזון את נראית חיוורת נושרות לך שיערות, זה ממש ממש לא נעים לא יפה ולא יעזור, את צריכה דחוף להכניס למוח שאת אנורקסית שזה ל-א ב-ר-י-א שאת תגמרי ב-ק-ב-ר צריכהה לשבת אם עצמך ולהגיד ולשאול ת'עצמך מה את עושה להסתכל במראה ולהבין שזה לא הדרך!! להכניס למוח שצריך לאכול ולהחזיר את השומנים!! כי ככה מצטער להגיד לך את נראית זוועה מצטער שאני מתבטא ככה אבל זאת הדרך היחידה להחדיר לך למוח שזה לא יפה לא אסטטי ופשוט מגעיל!! שום מחמאות לא תקבלי על גוף כזה!! את צריכה לאכול ומהר!! לא יעזור בית דין!!

Shauder
01-01-07, 23:13
אני לא רואה שום שומן

ran_z
01-01-07, 23:13
תשמע, המקרה שלה לא מעודד, אבל פה זה לא פורום תמיכה הדדית, אני גם יכול לעלות תמונה של איזה חבר נרקומן שמזריק פה ושם ולשאול מה לעשות איתו, השאלה זה יעזור?

אתה מכיר אותה אנחנו לא, תנסה לעשות מה שתוכל להכניס בא היגיון שמה שהיא עושה זה גרוע שבגרועים ויכול להסתיים במוות!
יש סרטי תעודה על נשים כאלה שמתו בסוף שאולי אתה יכול לתת לה לצפות, אתה יכול לקחת אותה לבית חולים לאגף שמטפלים בבעיות מהסוג שלה ושתשמע בעצמה מהמומחים מה ההשללכות של מה שהיא עושה לעצמה.
בהצלחה.

NIRAN
01-01-07, 23:14
לדעתי היא צריכה להבין שזו לא הדרך וזהו.
בלי יותר מידי קקה שזה נפשי והיא לא יכולה וכל זה, אני לא מאמין בזה.
היא צריכה להבין שזו לא הדרך להחליט שהיא עושה שינוי, וזהו בעיה נפתרה.
(אני יודע שהפכתי את זה להשמע כאילו זה קלי קלות)

Bullet
01-01-07, 23:17
מה הבעיה?

תקנה לה גיינר (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=903&CategoryID=100&Page=1), תגיד שזאת אבקה להרזיה!!!

NIRAN
01-01-07, 23:17
עזבו...

Ice-Cube
01-01-07, 23:30
יהיה כלכך קשה לקחת אותה לייעוץ פסיכולוגי או אישפוז?
תן לה סיריוס מאס פיתרון סופי...

rgv
01-01-07, 23:37
אם היא רואה את ההודעה הזו אז יש לי כמה דברים להגיד לה:

תתעוררי ותתחילי לעלות במשקל והרבה.. זה פשוט מטורף.. אני אומר לך את רזה שכבר קשה לראות אותך (תרתי משמע..) תתעוררי ותהיי מודעת לבעיה שיש לך.. לכי לפסיכולוג כי זו כבר בעיה נפשית יותר מאשר פיזית.. לכי לפסיכולוג אם את רוצה להמשיך לחיות ולעשות חיים..

חוץ מזה גם עם גברים.. את חושבת שככה מישהו ירצה אותך? עם איך שאת נראת?
את חייבת לאכול תאמיני לי.. תפסיקי לאכול את כל הבולשיט הזה שמראים בטלוויזיה.. די אף גבר לא אוהב בחורה ששוקלת 6.. את צריכה להבין את זה ולהתחיל לדחוף כמויות של אוכל..

את צריכה לעלות לפחות 6,7 אפילו 8 קילו.. מקווה שתעשי את זה ומהר.
באמת.. בשבילך.. לא בשביל אף אחד אחר..

מצטער אם התגובה הייתה קצת בוטה..

שיהיה בהצלחה.

Spiner
01-01-07, 23:53
תודה ע להתגובות.. תמשיכו עם זה... אני רוצה שהיא תראה כמה שיותר תגובות של כמה שיותר אנשים... היא תופתע לראות כמה שכולם חושבים כמוני... ודרך אגב .. אל תדאגו.. היא קוראת את כל ההודעות.....

Yoshi-Moto
02-01-07, 07:52
מה הבעיה?

תקנה לה גיינר (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=903&CategoryID=100&Page=1), תגיד שזאת אבקה להרזיה!!!
חחח יא קרוע הרגת אותיXD

oR1515
02-01-07, 08:23
אבל היא מרימה כיאילו תחזה למעלה כיאילו מותחת תבטן בתמונה לא?

Yoggie
02-01-07, 10:14
פעם כשהייתי בתיכון היתה בחורה שכבה מעלי שהיתה אנורקסית בחורה ממש כוסית וכל החבר'ה מהשכבה שלי פינטזו עליה... יום אחד שהייתי בצבא כבר לקראת שחרור פגשתי אותה ברכבת - השיניים שלה כולן היו מגעילות וכאלה רקובות בגלל החומצתיות של הקיא זה דבר שיכול מאוד לקרות בעקבות ההקאות החוזרות... הפנים שלה היו ממש חיוורות וחולות והעור שלה היה מלא פצעים אולי עקב החלשות מערכת החיסון כנראה. פשוט ריחמתי עליה מאוד ...
אגב זה ידוע שבחורות אנורקסיות יכולות להגיע למצב של אי סדרים במחזור וגם פוגעות בסיכוי שלהן להביא אי פעם ילד לעולם. אולי כדאי שידידה שלך תקח את זה לתשומת ליבה.

גולן
02-01-07, 10:53
פעם כשהייתי בתיכון היתה בחורה שכבה מעלי שהיתה אנורקסית בחורה ממש כוסית וכל החבר'ה מהשכבה שלי פינטזו עליה... יום אחד שהייתי בצבא כבר לקראת שחרור פגשתי אותה ברכבת - השיניים שלה כולן היו מגעילות וכאלה רקובות בגלל החומצתיות של הקיא זה דבר שיכול מאוד לקרות בעקבות ההקאות החוזרות... הפנים שלה היו ממש חיוורות וחולות והעור שלה היה מלא פצעים אולי עקב החלשות מערכת החיסון כנראה. פשוט ריחמתי עליה מאוד ...
אגב זה ידוע שבחורות אנורקסיות יכולות להגיע למצב של אי סדרים במחזור וגם פוגעות בסיכוי שלהן להביא אי פעם ילד לעולם. אולי כדאי שידידה שלך תקח את זה לתשומת ליבה.

יוגי אתה חולה על זה אבל....אנורקסיות זה הקטע שלך!!!

^סהר^אבוטבול^
02-01-07, 11:16
אחי לפי דעתי יש לי רעיון כך אותה לגיל או למאור שיסבירו לה והיא תבין את זה לפי דעתי רק הם יוכלו לעזור לה

Yoshi-Moto
02-01-07, 13:07
לפותח הפוסט, תעדכן אותנו לגבי מה שקרה זה מעניין...

ran_z
02-01-07, 13:20
לפותח הפוסט, תעדכן אותנו לגבי מה שקרה זה מעניין...

כן, תפתח לה לוג בלוג אימונים ותעדכן את המשקלים שלה מפעם לפעם בתקווה שהיא תעלה.

Spiner
02-01-07, 13:23
אממ בעיה... היא קראה את כל מה שאתם חושבים וזה וזה בדיוק מה שאמרתי לה.. אבל היא עדיין אומרת בהיא לא אנורקסית ואני טועה... והיא אומרת שאתם מקצינים חחח

ran_z
02-01-07, 13:31
תן תן תן לי תפלאפון שלה אני אראה לה מזה

SuzukiR
02-01-07, 13:34
משהו צריך לעורר תבחורה הזאת טוב לפני שהיא תהרוס לעצמה תבריאות
אם היא עדיין לא מיתעוררת אחרי מה שרשמו פה
ואלה אחי לא יודע מה להגיד לך

Johnny
02-01-07, 13:58
וואלה סהר, אתה, אתה חמוד אתה, איך עשית מגיל ומאור אלוהים, רק הם יוציאו אותה מזה.

Spiner
02-01-07, 14:04
חחח הבעיה היא שהיא לא גרה בארץ מבינים ? היא יצאה לשליחות בחול לעוד איזה שנה, ושמה נדפק לה השכל.. לפני זה היא לא הייתה כזאת..

Gamerrrrr
02-01-07, 14:07
זאת לא תמונה של ידידה שלך נראה לי.

בכל אופן הייתה לי ידידה מאוד טובה שהיא הייתה אנורקסית ואין מה לעשות, פשוט תפנה להורים שלה, תיידע אותם, אתה יכול לשלוח מייל אנונימי ד"א תיבה שתפתח בוואלה. והם יאשפזו אותה ושם יכריחו אותה לאכול. אבל לבד היא לא תאכל

Spiner
02-01-07, 14:28
זאת לא תמונה של ידידה שלך נראה לי.

עד כמה ששזה נשמע עצוב וכאילו שהתמונה מהאינטרנט.. זאת לא.. זאת באמת היא.... וזה די עצוב.. וכבר אמרתי שלא נעים לפנות להורים שלה כי היא ביקשה שאני לא אפנה, ואני לא רוצה סתם.. אלה החיים שלה אני רק מנסה לעזור כמה שאנ ייכול...

Johnny
02-01-07, 14:30
תשמע, לא מדובר במחלה פיזית לחלוטין, כלומר התסמינים שלה ברובם בכלל לא פיזיים. אמנם היא רזה וכו', אבל רוב המחלה היא בראש, היא חושבת שרק ככה היא נראית טוב, כך שאם באמת המצב כה גרוע, היא לא אחראית למעשיה ואתה בתור ידיד חייב לדווח להוריה, למרות שאם הם לא יודעים על המצב הם לא מי יודע מה הורים.

meni32
02-01-07, 14:50
תן תן תן לי תפלאפון שלה אני אראה לה מזה

חחחח די כבר יא ממזר!
לא הספיק לך הרישומון?

לגבי הבחורה, מסכים שצריך לפנות להורים.

NIRAN
02-01-07, 14:54
אז סבבה, אכן יש לה בעיה נפשית.
אם 7 עמודים של תגובות מאנשים שמבינים בכל הקטע של גוף, ואיך הוא אמור להראות והיא עדיין משכנעת את עצמה שאנחנו מדברים שטויות ומקצינים, אז אני מרחם עליה וכנראה שהיא לא תעזור לעצמה.
תפנה להורים שלה.

יאיר כהן
02-01-07, 15:00
קח אותה לאווזי אחי
תראה איך היא תעלה במסה

ran_z
02-01-07, 15:03
:):):):) די כבר יא ממזר!
לא הספיק לך הרישומון?

לגבי הבחורה, מסכים שצריך לפנות להורים.

חחחחח' אורי הבטיח שהוא מעלה היום את 06 , אני ממתין. :book:

Bodybuilder
02-01-07, 15:09
תגיד לידידה שלך שמישה לא יתחתן איתה !
שתישכך מזה : אישתי צריכה לשקול מינימום 80 קילוhttp://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gif

Johnny
02-01-07, 15:10
וואלה אתה הולך על רזות הא בודיבילדר? הבת של הקצב. :)

dstyle
02-01-07, 15:33
תקעו לה אוכל באינפוזיה - זאת מחלה נפשית שלרוב גומרים איתה במוות לאחר הרבה שנות סבל תטפלו בזה מהר שהיא עוד צעירה
ילדה זה מגעיל זה מכוער את חייבת להשמין זה מסוכן ומכוער ומגעיל אף אחד לא יתקרב אלייך ככה קחי תעצמך בידיים

The Iron Man
02-01-07, 15:59
נראת ממש מגעיל.
ידידה של ספינר אם את רואה את ההודעה שלי תפנימי שאת ממש על הפנים
וזה ממש אבל ממש מגעיל להיות עור ועצמות תתחילי לאכול ולהעלות במשקל דחוףף
עוד משו זה ממש מסוכן מה שאת עושה לגוף שלך וקחי בחשבון שאת בסכנת מוות!!!!
להעלות במשקל בהולללל

P-a-n-1-c
02-01-07, 16:02
תגיד לידידה שלך שמישה לא יתחתן איתה !
שתישכך מזה : אישתי צריכה לשקול מינימום 80 קילוhttp://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Gamerrrrr
02-01-07, 18:46
עד כמה ששזה נשמע עצוב וכאילו שהתמונה מהאינטרנט.. זאת לא.. זאת באמת היא.... וזה די עצוב.. וכבר אמרתי שלא נעים לפנות להורים שלה כי היא ביקשה שאני לא אפנה, ואני לא רוצה סתם.. אלה החיים שלה אני רק מנסה לעזור כמה שאנ ייכול...
כמו שאמרתי, תפנה באופן אנונימי בתור אחד שאיתה בשכבה, יחידה, עבודה

^סהר^אבוטבול^
02-01-07, 18:48
וואלה סהר, אתה, אתה חמוד אתה, איך עשית מגיל ומאור אלוהים, רק הם יוציאו אותה מזה.
לא אחי שמע אני מכיר את שניהם טוב מאוד ואת גיל במיוחד והם יודעים להסביר את הבעיה ויודעים לפתור אותה ואין עוד הרבה כאלה לפי דעתי

jonathan
02-01-07, 18:53
להגיע למצב של אי סדרים במחזור וגם פוגעות בסיכוי שלהן להביא אי פעם ילד לעולם. אולי כדאי שידידה שלך תקח את זה לתשומת ליבה.
בת שהיא אנורקסית כמוה,לא מקבלת בכלל מחזור.

Gamerrrrr
02-01-07, 18:56
תגיד לה שלא יגייסו אותה לצבא וזה ידפוק לה את העתיד (אם היא תגיע לשם)

d-undertaker
02-01-07, 18:59
:diractor: קח אותה לאווזי אחי
תראה איך היא תעלה במסה

חחחחחחח שתזמין לבבות אווז

Nimrod
02-01-07, 19:01
מה אתה צוחק יא אידיוט, ירדו עלייך.

אתה בכלל אין לך זכות להגיד את המילה אדיוט, המציאו אותה עליך.
אני צוחק כי מצחיקים אותי.

Moshe
02-01-07, 19:02
כשיבכו מעל הקבר שלה כולם כל החברים וכדומה , אז כן תפנה להורים שלה? , אתה תאכל את עצמך כמו שלא אכלת את עצמך בחיים וידפק לך השכל יותר ממנה מבחינה פסיכולוגית.
פנה ועכשיו להורים שלה או כל גורם יעוץ ועזרה כזה או אחר , זה מתחיל ככה מ45 קילו המוות הוא בטווח ה30 היו מלא סירטונים ביוטיוב פעם תריץ חיפוש תראה לה , אנורקסיות עם אינפוזיות שקצב הלב שלהן כל כך נמוך שאף אחד בעולם הזה חוץ מאלוהים לא יעזור להן.
בקיצור אני אומר לך ופונה אליך עדיף שהיא לא תדבר איתך בחיים מאשר שהיא תגמור תחיים מתחת לאדמה ואתה תאכל את עצמך על זה שיכלת לעשות משהו אבל לא עשית , "כי היא ביקשה"
שיהיה לכם בהצלחה.

Yoshi-Moto
02-01-07, 19:24
רעיון די דפוק אבל אולי הוא יעזור
תן לה לקרוא על התופעה שתבין את ההשלכות של זה...

http://www.infomed.co.il/questions/q_061002_1.htm

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%A7%D7%A1%D7%99%D7%94

מאז 1976 מוכרת האנורקסיה כאחת ממחלות הנפש המסוכנות ביותר: היא עלולה להיות קטלנית בחמישית מהמקרים. איבוד המשקל כרוך בהפסקת הווסת (אצל נשים), בפגיעות מוגברת של המערכת החיסונית, בנטייה להתקפי לב ובאוסטיאופורוזיס ("בריחת" סידן).

חלקים כאלה ישפיעו אולי.

Leo
02-01-07, 19:46
אוקיי, יש לי בעיה שממש חשובה לי והייתי שמח שתגיבו כולם רציני וכל מה שאתם חושבים על ההודעה הזאת.
יש לי ידידה שממש "רזה", אנורקסית לדעתי והיא בטוחה שהיא שמנה היא לא אוכלת הרבה אני מנסה להסביר לה שהיא עוד תמות ככה בקרוב ושהיא בתת משקל רציני אבל היא עדיין חושבת שהיא שמנהה והיא לא מקשיבה לי ואומרת לי שהיא בעודף משקל.
אין לי כח לפרט יותר מדי
אבל היא כבר התעלפה כמה פעמים מחוסר מזון, היא לא אוכלת כל יום בגלל השטויות שלה והיא מקיאה כל מה שהיא כן אוכלת, היא טוענת שהיא הפסיקה אבל זה עדיין עצוב.
בכל מקרה אני רוצה להראות לה את הפוסט הזה אם הדעות שלכם עליה, שתתבין קצת ותתפוס ראש כי לי היא לא מאמינה...
הנה תמונה שלה... שוב תגיבו, זה ממש חשוב לי.. אני רוצה שהיא תבין את זה כבר שהיא בבעיה חמורה.
הנה התמונה חבר'ה... אני אישית די נגעל לראות את זה תגידו לי אתם אם אתם חושבים שהיא כוסית אש
אם היא צריכה להרזות והיא שמנה
אם היא צריכה להישאר ככה
אם היא צריכה להעלות
באמת
כל מה שאתם חושבים תגידו.

התמונה :

דרך אגב :

פסיכיאטר

מתן18
02-01-07, 20:45
דרך אגב :

מוזר מאוד,יש לי ידידה 156 ס"מ על 44 והיא ממש לא נראת כ"כ רזה,בטח שלא רואים לה את העצמות.

קיצר,או שאתה מבלף אוו שעבדו עליך חבוב

Gamerrrrr
02-01-07, 20:49
[/color]

מוזר מאוד,יש לי ידידה 156 ס"מ על 44 והיא ממש לא נראת כ"כ רזה,בטח שלא רואים לה את העצמות.

קיצר,או שאתה מבלף אוו שעבדו עליך חבוב

בעקרון אתה צודק, אנורקסיה זה לא בהכרל שהיא נראית רזה מאוד, אבל אנורקסיה זאת התנהגות קודם כל. הרבה כושר גופני, מעט מאוד אוכל.

מתן18
02-01-07, 20:56
בעקרון אתה צודק, אנורקסיה זה לא בהכרל שהיא נראית רזה מאוד, אבל אנורקסיה זאת התנהגות קודם כל. הרבה כושר גופני, מעט מאוד אוכל.

למזלי,אני לא מכיר אפחדת כזאת,וטוב(מאודד) שכך.

MagneZium
02-01-07, 20:57
Omg\
אפילו פרו קופלקס גיינר לא יעזור לה
איך היא חושבת שבנים יסתכלו אלייה ביכלל? אני לא רוצה להשמע מגעיל אבל לזיין כזה דבר זה כמו לזיין קרש
תפסיקי לחשוב שאת שמנה ושעם תרזי תהיה דוגמנית
כול הדוגמניות האלו יש לכם מושג ביכלל איזה פגיעה במערכות יש להם חוסר ויטמינים מינרלים בעע
שלא נדבר על העריכות בפוטושופ של לפני הפרסום תמונוות

- Idan -
02-01-07, 21:10
אני חושב שהתבלבלת עם בולמיה. פעם אחרונה שבדקתי, אנורקסיה היא כן בהכרח מחלה פיזית בנוסף לכך שהיא נפשית. והנתונים שלה באמת לא מתאימים לתמונה הזאת, משהו פה לא בסדר. :huh:
אני מכיר הרבה בחורות עם נתונים כאלה והן נראות נורמליות לחלוטין (רזות, אבל נורמליות).

בקיצור, על מחלה פסיכולוגית צריך לעבוד עם פסיכולוגיה הפוכה. קח את החבר הכי רזה שלך (אם יש כזה), תראה לה אותו ותגיד לה שהוא חושב שהוא שמן והוא רוצה לרדת 30 קילו ותשאל אותה מה דעתה על זה. או בכיוון ההפוך, קח מישהו שמן שטוען שהוא רזה מידי והוא רוצה להשמין (למה אני הולך רחוק, זה פורום של באדיבילדינג...) מהנקודה הזאת, תהיה יצירתי, תנסה להפגיש אותה עם אנשים עם "בעיה" דומה וככה היא אולי תוכל לחזור למציאות.

אופיר111
02-01-07, 21:13
זה ממש לא יפה אני מכיר תבעיה הזאת מאחותי... קיצר דחוף עוד 5-6 קילו והיא תעשה הרבה יותר טוב גם לה וגם לאנשים שהיא חשובה להם...עם את רואה את זה תעלי דחוף אבל... אף אחד לא אוהב את זה באמת... אבל בכול זאת אחי צריך טיפול לדברים האלה כדי שתלך לאיזה איש מקצוע...ותאמין לי עם היא תעלה היא תשמע הרבה תגובות מחמיאות מאנשים סביבה...

PcGunMan
02-01-07, 21:22
אם באמת אכפת לך ממנה תפנה להורים שלה אם היא במצב קשה והיא צרכה לפנות לאיש מקצוע שיקח אותה בידים אחרת קפוט עליה :blink:

oR1515
02-01-07, 21:32
Omg\
אפילו פרו קופלקס גיינר לא יעזור לה

איזה מושפע אחי, על הפנים!

Viper
02-01-07, 21:34
שמעי לדעתי פשוט תרד עלייה ברמותת! תהיה אמיתי, תגיד שזה גועל נופשש. אני אישית פשוט הייתי יורד עלייה והמון, ולא בקטע של להיות מגעיל, אלא בקטע של לעזור לה. באמת כואב.

האמת כואבת, אבל עוזרת,
איתי.

Dino Psaras
02-01-07, 22:18
דוחה, מגעיל, חולני, פסיכופטי!

גברת, תתחילי לאכול, תעלי במשקל דחוף, את נראית מגעיל, בחיים לא הייתי מזיין אותך, את נראית מסריח כרגע, איכסה מה זה החרא הזה, תעלי במשקל מבינה?

את נראית מזעזעזעזזעזעזע! גועל נפש! את דופקת לעצמך את החיים, איכס! תתחילי לאכול תעלי 6-7 קילו, את תהי מרוצה וכוסית, תהי בריאה, וכולם יהיו מרוצים ממך.

ולסיום, כרגע את נראית מגעיל!!! את חייבת לעלות במשקל ולשנות את המצב!!! :diractor:

OMRI-TURBO
02-01-07, 22:21
הייתי מעלה אותה בערך ב-15 קילו.

Bullet
02-01-07, 22:28
אני יכול לנחש לאן היית רוצה שה15 קילו האלה יילכו :whistle:

meni32
02-01-07, 22:29

פיטום לא נועד לניסוי על בני אדם.

Nimrod
02-01-07, 22:34

אתה ממליץ לה על מסה מלוכלכת עם דגש על חזה וגלוטס אה?
חחח :)

MagneZium
02-01-07, 22:37
איזה מושפע אחי, על הפנים!
קצת אומור אח שלי

Dino Psaras
02-01-07, 22:45
קצת אומור אח שלי

הומור, בנאדם. :sad:

Spiner
02-01-07, 22:54
חברה מהתמונה היא הייתה שוקל 40... היא עלתה עוד שני קליו כי אמא שלה הכריחה אותה לאכול מולה פעם... ומשם התיחלו ההקאות....
הבעיה העיקרית היא בהתנהגות.. בזה שהיא אוכלת תפוח ליום...
בתחשות שלה ובהרגשת האי נוחות והשמנות... ואממ כמובן שהרצון להקיא ולהיראות טוב יותר.. (אתם מבינים תמצב שהיא גאה בעצמה שהיא כבר לא הקיאה יומיים, ואל תשכחו שהיא ביומיים האלה אחלה לפי מה שהבנתי תפוח + חביתה...) וואלה אני שמח מאוד לראות שכולכם חושבים כמוני.. וחבר'ה.. לכל המזלזלים.. אני ממש ממש ממש לא מבלף, זה נושא רציני מאוד, ולא עושים שטויות בדברים האלה.

Bullet
02-01-07, 22:57
חברה מהתמונה היא הייתה שוקל 40... היא עלתה עוד שני קליו כי אמא שלה הכריחה אותה לאכול מולה פעם... ומשם התיחלו ההקאות....
הבעיה העיקרית היא בהתנהגות.. בזה שהיא אוכלת תפוח ליום...
בתחשות שלה ובהרגשת האי נוחות והשמנות... ואממ כמובן שהרצון להקיא ולהיראות טוב יותר.. (אתם מבינים תמצב שהיא גאה בעצמה שהיא כבר לא הקיאה יומיים, ואל תשכחו שהיא ביומיים האלה אחלה לפי מה שהבנתי תפוח + חביתה...) וואלה אני שמח מאוד לראות שכולכם חושבים כמוני.. וחבר'ה.. לכל המזלזלים.. אני ממש ממש ממש לא מבלף, זה נושא רציני מאוד, ולא עושים שטויות בדברים האלה.
מה אתה רוצה שנעשה? קח אותה אל איש/אשת מקצוע.

oR1515
03-01-07, 00:04
היית פעם אנורקסית?

וואי זה בכלל מושפעות ילדים כאלה צריך לרצוח מי בעד?

oR1515
03-01-07, 00:05
קצת אומור אח שלי
אני יודע חחח אבל כמה? כל אחד אם הגיינרים שלו תקרא מהתחלה ותראה כמה תגובות שקשורות לזה=\

Nareznoy
03-01-07, 00:34
סינטול לבטן?

Deja Vu
03-01-07, 04:09
תשמעו זה יותר מדי מתבקש אתם מודעים לעובדה שהאנשים פה שרואים את רוני קולמן כאידיאל היופי ורוצים להיות כמותו זה דבר חריג תשאלו בכל פורום חוץ מפיתוח הגוף איך האיש הזה נראה לדעתו הוא לא רחב מספיק כולם יגידו תשמע זה מגעיל כבר אף אחת לא תרצה אותך אתה דוחה אה הורס תגוף שלך עם כל החומרים האלה אתה גדול מידי בלה בלה בלה אתם באמת חושבים שיצליחו לשכנע תבחור הזה שרוני קולמן מגעיל?סביר להניח שלא אותו דבר בקשר לבחורה המסכנה:sad:

Nadav19
03-01-07, 07:41
שמע, חברה שלי לפני שהתחלנו לצאת הייתה אנורקסית.

מרגע שהתחלנו לצאת התחלתי להסביר לה שזה לא הולך ככה, היא נראית חולה וזה מסוכן לגוף לנפש ובכלל יש אפילו מקרה מוות מהקטע הזה.

חברה שלי בסופו של דבר העלתה במשקל, אני יכול לנקוב את זה לזכותי, אבל ההצעה שלי בכל מקרה היא:

אולי חבר יוכל לעזור לה.. לאו דווקא ידיד או חברה או אמא יעזרו לה, זה הצליח לי עם החברה שלי.

בדר"כ אנשים במצוקה לא מקשיבים לקרובים שלהם, מידיעה שהקרובים שלהם יגידו להם דברים מעודדים ולאו דווקא נכונים, לכן הם לא סומכים על המילה שלהם.