PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות+בעיה אממ כנסו לפרטים..

The-One
16-08-08, 20:47
אוקי חברה אני משתמש בסריוס מאס כבר שבועים+ עלית יסבבה מ 62 אני עכשיו 65 3קילו ונשאר לי 2.6קילו כמעט חצי שק אני מרוצה והכול..

שהתחלתי להתאמן הייתי 56 קילו היום אני 65 בערך עליתי 9קילו ב 4חודשים בהתחלה התאמנתי כמו כוס*ת בלי ידע בכלל אחרי חודשיים בערך התחלתי לצבור ידע...

הקטע שלי שאני מאוכזב ממשהו קטן בכול זה שאני עולה במשקל ההיקפים שלי נשארים אותו דבר הבייספס שלי 30 כיום ועדיין נשאר למרות שעליתי 3קילו אני נשאר באותו היקף? אולי משהו לא טוב באימון או שפשוט עליתי רק שומן ונוזלים ...? למה אני מתאמן חזק על היד הקידמית וגם על האחורית יחסית אני לא מבין מה הבעיה..
כאילו אני מתקדם עולה במשקל אבל ההיקפים לא מתקדמים היד לא גודלת שאר הגוף בסדריחסית אבל כמובן שצריך מאסה כללית גדולה... אבל עדיין חסרה מאסה כללית גדולה מאוד כמובן אבל עדיין אני דיי מאוכזב מזה שההיקפים שלי לא עולים עם זה שאני עולה במשקל למרות שפקה עלו שהתחלתי להתאמן הייתי אני משער 26-27 היום 30.7 בערך
זה לא שבתפרטי שלי יש 3500קלוריות מטורפות... זה כולה 2500-2400קלוריות בלחץ כי אני מנסה לעלות כמה שיותר נקי שריר בלי לעלות בשומן..

חברה אני לא אחד טיפש בלי ידע אני פשוט בא להתיעץ איתכם ... מקווה שתעזור לי יום טוב .

BodyKilo
16-08-08, 20:53
לדעתי?
תעזוב את כל המדידות, פשוט תאכל תתאמן כמו שצריך תישן והתוצאות יגיעו לבד...

אחי תכלס אתה סתם מתעסק בקקה, עדיף שתנצל את הזמן הזה למשהו אחר...

עלית 3 קילו? יפה מאוד, ה3 קילו האלה הם שריר, שומן, ונוזלים - אתה לא מצפה באמת לעלות כמה סנטימטרים בבייספס כתוצאה מכך נכון?

ותפסיק להתייחס לבייספס, תתייחס לכל הגוף - יכול להיות שאתה מתפתח יותר מהר במקומות אחרים ולאו דווקא ביד הקידמית...

בקיצור מה שאני מנסה להגיד לך שתהיה סבלני, אל תמהר לשום מקום... תמשיך עם המאסה עד כמה שצריך ויהיה טוב.

ואני לא מבין מה אתה רוצה אמרת שאתה מתאמן 4 חודשים ועלית אני רואה 4 ס"מ בבייספס וזה בסדר גמור, עוד כמה חודשים אתה תראה שיפור משמעותי אם תשקיע ותתמיד..

The-One
16-08-08, 20:59
לדעתי?
תעזוב את כל המדידות, פשוט תאכל תתאמן כמו שצריך תישן והתוצאות יגיעו לבד...

אחי תכלס אתה סתם מתעסק בקקה, עדיף שתנצל את הזמן הזה למשהו אחר...

עלית 3 קילו? יפה מאוד, ה3 קילו האלה הם שריר, שומן, ונוזלים - אתה לא מצפה באמת לעלות כמה סנטימטרים בבייספס כתוצאה מכך נכון?

ותפסיק להתייחס לבייספס, תתייחס לכל הגוף - יכול להיות שאתה מתפתח יותר מהר במקומות אחרים ולאו דווקא ביד הקידמית...

בקיצור מה שאני מנסה להגיד לך שתהיה סבלני, אל תמהר לשום מקום... תמשיך עם המאסה עד כמה שצריך ויהיה טוב.

ואני לא מבין מה אתה רוצה אמרת שאתה מתאמן 4 חודשים ועלית אני רואה 4 ס"מ בבייספס וזה בסדר גמור, עוד כמה חודשים אתה תראה שיפור משמעותי אם תשקיע ותתמיד..

אני אשתדל אחי אבל הקטע שאני מאוכזב מזה .........

ואני מתיחס לכול הגוף הקטע שאני גם דואג ליד וזה אנ ירוצה להתקדם בהיקפים אבל נראה כבר נתאמן חזק ונאוכל טוב..

toxicity
16-08-08, 21:28
כולה שבועיים תן לזה זמן

TheRock
16-08-08, 22:59
ילד בלי לעליב אתה ילד יד קידמית וחזה מה אתה מודד רק בביספס לך תדע אולי במקומות אחרים זה השתפר?
אתה כולה מתאמן 3 חודשים מה אתה רוצה כבר לראות היקך 40?

talll
16-08-08, 23:47
אחי חלאס עם ההיקפים עזוב אותך שטויות..
אני מדדתי בתחילת חיטוב ומאז עברו כבר חודשיים וחצי לא מדדתי היקף מאז..
ואני דווקא מאמין שעליתי בהירף כי אני רואה שהיד גדלה אבל מה אכפת לי בינתיים לא מודד עזוב אותך מהשטויות תתאמן רציני תאכל תישן נכון וכל מה שצריך וזהו היקפים אל תמדוד כל יומיים כי לא תראה שינוי תמדוד פעם בשלוש חודשי אולי אולי אפילו חודשיים כי למדוד כל שנייה אתה תתאכזב אבל אם תמדוד כל כמה חודשים אתה כן תראה את השינוי כל פעם

Masquerade
17-08-08, 00:41
היד שלי לפי מדידה באותו הגודל.. אבל אני רואה אותה גדולה יותר. אל תמדוד אחי.