PDA

צפה בגרסא המלאה : שמישהו יסביר לי איך האיתיופים הם יהודים

Dino Psaras
17-08-08, 13:41
...‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏

Bodybuilder
17-08-08, 13:43
תגיד תודה לשלומו המלך שזיין כושית !
או שזה היה אבא שלו ;)

בגלל זה אם אני לא טועה :):):):)

ZoonD
17-08-08, 13:46
אכן ...
ויש סיפור שהבן השחור של שלמה המלך שחזר מאתיופיה לירושלים לביקור
גנב את ארון הקודש לאתיופיה
והוא נמצא שם ונשמר ע''י אתיופית נוצרים כיום
אבל בעבר יהודים ...
עשו על זה כמה סרטים דוקמנטרים
אבל אסור לצלם בתוך המקדש הזה
מכשירים הראו שיש מתח אלקרומגנטי מוזר במקום :huh:

יותר מידי דיסקברי אתם אומרים :sbb4:

blinki
17-08-08, 13:57
האמת זה משהו שאני מתעמק בו הרבהזמן,איך זה שהמרוקאים,התימנים,הפולנים,הרוסים והאתיופים כולם דומים לבני אותו מקום בו הם חיים למרות שאם תבדקו את הdna שלהם המרוקאי הרבה יותר קרוב לאתיופי/לרוסי היהודי מאשר למרוקאי המוסלמי.
האמת היה לי בזמנו השערה שפשוט היו מעט מאוד יהודיים מקוריים-למרות שהשאלה מי הם אותם המקוריים-אולי עיראקים? אברהם אבינו נולד באזור(למרות שאני מקווה שלא) והם חיו בגולה ופשוט הפיצו את הדת היהודית והתחתנו עם המקומיים ופשוט כולם התחתנו בתוך המשפחה שלהם וכך נוצרו קהילות יותר גדולות

Itay
17-08-08, 13:57
אכן ...
ויש סיפור שהבן השחור של שלמה המלך שחזר מאתיופיה לירושלים לביקור
גנב את ארון הקודש לאתיופיה
והוא נמצא שם ונשמר ע''י אתיופית נוצרים כיום
אבל בעבר יהודים ...
עשו על זה כמה סרטים דוקמנטרים
אבל אסור לצלם בתוך המקדש הזה
מכשירים הראו שיש מתח אלקרומגנטי מוזר במקום :huh:

יותר מידי דיסקברי אתם אומרים :sbb4:

מעניין מאוד. חשבתי אני הפריק היחיד של דיסקברי ונישונאל ג'אוגרפיק

יש לי עוד שאלה אליכם- איך יש יהודים סינים? אומנם יש קצת. אבל יש.

Bodybuilder
17-08-08, 14:01
מעניין מאוד. חשבתי אני הפריק היחיד של דיסקברי ונישונאל ג'אוגרפיק

יש לי עוד שאלה אליכם- איך יש יהודים סינים? אומנם יש קצת. אבל יש.

את זה אני יודע, זה קשור לסמוראים וחרבות, בעיקר לעיבר המין ....:ok:
כול מי שנחתח ב***, היה הופך אוטומטית ליהודי !

blinki
17-08-08, 14:01
הסינים והאתיופים זה כמו שתשאל עם רוסיםתימנים וקווקזיף אף אחד לא דומה לשני והם הרבה יותר דומים לבני המקום בו הם נולדו השאלה איך זה קרה אני כמו שאמרתי חושב שהיו מעט מאוד יהודים(כמה אליפם בודדים) והם פשוט הפיצו את הדת והתחתנו עם המקומיים

Dino Psaras
17-08-08, 14:07
האמת זה משהו שאני מתעמק בו הרבהזמן,איך זה שהמרוקאים,התימנים,הפולנים,הרוסים והאתיופים כולם דומים לבני אותו מקום בו הם חיים למרות שאם תבדקו את הdna שלהם המרוקאי הרבה יותר קרוב לאתיופי/לרוסי היהודי מאשר למרוקאי המוסלמי.
האמת היה לי בזמנו השערה שפשוט היו מעט מאוד יהודיים מקוריים-למרות שהשאלה מי הם אותם המקוריים-אולי עיראקים? אברהם אבינו נולד באזור(למרות שאני מקווה שלא) והם חיו בגולה ופשוט הפיצו את הדת היהודית והתחתנו עם המקומיים ופשוט כולם התחתנו בתוך המשפחה שלהם וכך נוצרו קהילות יותר גדולות

אבל זה לא הגיוני..

היהודים היו לבנים, ויהודים התפזרו בכל העולם. ברוסיה, בספרד, בפולין, בליטא, בשאר אירופה וכו'. אבל היהודים תמיד היו לבנים.

איך זה שפתאום יש לך יהודים שחורים?

הסיבה היחידה וההגיונית היא שרובם לא יהודים ואלו שכן הכל אצלם התחיל מאיזה סבתא רבה ש.ר.מ.ו.ט.ה ששכבה עם יהודי נואש לפני כמה מאות או אלפי שנים לא יודע.. וגם במקרה הזה הם לא באמת יהודים...

blinki
17-08-08, 14:17
רוב היהודים לבנים כי רובם חיו באירופה/אמריקה(שגם הם מוצאם מאירופה) כי היה הרבה יותר כדאי לחיות שם מאשר אפריקה/אסיה אבל כל האלה שבאו ממרוקו/תימן/קווקז שחומים ודומים לבני המקום כמו שליטאים הרוסים והפולנים היהדיםן דומים לבני המקום.
והאמת שדווקא במרוקו/תימן הם פחות התערבבו ושמרו על יהדותם ואל תשכח שארץ כנען הייתה הרבה יוותר קרובה לאסיה ואפריקה ככה שיכול להיות שבכל הבצורות וברגעים של חוסר באמונה שאלוהים הם באמת השתרמטו עם כל האשורים הפלישתים היבוסים והמשתרמטיםץ

HardCor3
17-08-08, 14:23
שבט מנשה האבוד.

Dino Psaras
17-08-08, 14:33
רוב היהודים לבנים כי רובם חיו באירופה/אמריקה(שגם הם מוצאם מאירופה) כי היה הרבה יותר כדאי לחיות שם מאשר אפריקה/אסיה אבל כל האלה שבאו ממרוקו/תימן/קווקז שחומים ודומים לבני המקום כמו שליטאים הרוסים והפולנים היהדיםן דומים לבני המקום.
והאמת שדווקא במרוקו/תימן הם פחות התערבבו ושמרו על יהדותם ואל תשכח שארץ כנען הייתה הרבה יוותר קרובה לאסיה ואפריקה ככה שיכול להיות שבכל הבצורות וברגעים של חוסר באמונה שאלוהים הם באמת השתרמטו עם כל האשורים הפלישתים היבוסים והמשתרמטיםץ

מה קשור אמריקה אחי? אני מדבר איתך על תקופות הרבה יותר קדומות. עוד מהתקופות של ימי הביניים ולפני, אני לא ממש בקיא בנושא. היהודים מלכתחילה היו לבנים.

"שחומים" הם לבנים (כל ארצות ערב.. מרוקו, עיראק וכו').

שבט מנשה האבוד.

אה הבנתי... כל 12 האחים היו לבנים, אפרים בנו של יוסף היה לבן ורק מנשה היה שחור... מה אתה שח בנאדם?

HardCor3
17-08-08, 14:39
מה קשור אמריקה אחי? אני מדבר איתך על תקופות הרבה יותר קדומות. עוד מהתקופות של ימי הביניים ולפני, אני לא ממש בקיא בנושא. היהודים מלכתחילה היו לבנים.

"שחומים" הם לבנים (כל ארצות ערב.. מרוקו, עיראק וכו').

אה הבנתי... כל 12 האחים היו לבנים, אפרים בנו של יוסף היה לבן ורק מנשה היה שחור... מה אתה שח בנאדם?

הבעיה הגדולה עם יהודי אתיופיה היא שהייתה שם מכה של נישואי תערובת ונישואים עם "בני מנשה" כנראה, שהם צאצאי שבט מנשה

ZoonD
17-08-08, 14:43
אולי היתה קבוצה שהתגיירה פשוט לפני כמה אלפי שנים
אולי הם קיבלו על עצמם את היהדות ..
לך תדע

אבל בתאכלס
צבע העור לא יכול להשתנות בתקופה של אלפי שנים
זה לוקח יותר זמן

אבל לך תדע
אבל מזה משנה יהודים לא יהודים , הם אנשים טובים
והם משרתים את המדינה .. :ok:

TheRock
17-08-08, 15:18
אז זהו הקטע שהם לא יהודים!!! הם יכולים לזיין ת'שכל כמה שבא להם שהם התגיירו וכו'..
אבל צריך דם יהודי זה לא עוזר להתגייר

gman
17-08-08, 15:27
אני די בטוח שזה בגלל המקום בו הם חיו.
ז"א איך אנשים באפריקה שחורים בכלל? בגלל התנאים הסביבתיים, כנ"ל סינים רוסים וכו'.
מישהו פה אמר שיהודים הם לבנים- טעות! איך הם יכלו להיות לבנים אם הם חיו פה בארץ ישראל, מצריים וכו'? הם היו שחומים.
וככה כשהם התפזרו ברחבי העולם, ב2000 שנים האלה הם לאט לאט נהיו כמו המקומיים...אולי גם התחתנו עם המקומים וככה זורז התהליך...

ענק וחזק
17-08-08, 15:30

בני מנשה הם בכלל מהודו. האתיופים הם בני דן. לפי המסורות הם גלו לפני 2400 שנה ככה שאולי זה מספיק זמן בשביל לקבל קצת צבע.
גם אם לא, סביר להניח שהצטרפו אליהם מקומיים שהתגיירו ומהם הצבע.

תקראו על "ביתא ישראל" בויקיפדיה.

joker1
17-08-08, 15:36
אז זהו הקטע שהם לא יהודים!!! הם יכולים לזיין ת'שכל כמה שבא להם שהם התגיירו וכו'..

burn in hell:ok:

http://threadbombing.com/data/media/30/fail_4.jpg

imported_NIR_B
17-08-08, 15:49
אני רוצה לשאול שאלה אחרת על אתיופים
אך זה שכולם מכירים את כולם? מזה כולם משפחה? כל פעם שאני באוטובוס ונגיד אתיופי או אתיופית יושבים אז כל מי שבא תמיד כולם מכירים את כולם וזה

DrGYM
17-08-08, 16:00
כל היהודים למינם שיש ברחבי העולם (המקור שלהם לפחות) זה תולדה של גלות 10 השבטים (ואחריהם שני השבטים הנותרים יהודה ובנימין).
מבחינה מדעית זה מאוד הגיוני מה שקרה.
תהליך אבולוציוני פשוט לכאורה שקרה ב2000 שנה גרם לכך שגופם יעבור תהליך הסתגלות לסביבה שבה הם גרו..

ZoonD
17-08-08, 16:10

דם יהודי !!
אוי ה' ישמור , לא יאומן שיש עוד אנשים כמוך
אתה והיטלר - לא כל כך רחוקים , לפי הגישה הזאת

כך את עצמך בידיים

Tony Montana
17-08-08, 16:23
מה אתם מבלבלים בשכל אתיופים לא יהודים, לא שאני איתופי אפילו לא קרוב לזה אבל זה מרגיז.
זה כמו שיש יהודי תימני והוא שחום מאוד ויש אחד שהוא יהודי שהוא רוסי לבן לבן אז מה תגידו על זה? זה כמו שתגידו איך ניהיה אדם לבן ואיך ניהיה אדם שחור או איך לבן אדם אחד יש שיער שחור ולאחד יש שיער בלודיני.

barak
17-08-08, 16:53
אנחנו לא יודעים אם היהודים המקוריים(אברהם, יצחק יעקב ובניו וכו') היו לבנים או שחורים(אבל כנראה לבנים) ובשנת 576 לפני הספירה כשנחרב בית המקדש הראשון היהודים הוגלו לכל העולם וכך הם הגיעו לעירק(בבל)אירן(פרס), מצרים ושאר צפון אפריקה ובכלל, במשך ההיסטוריה בגלל הפרעות והחוקים הנוקשים שהיו נגד יהודים הם כל הזמן נאלצו לעזוב ולנדוד למקומות אחרים.
אז דבר ראשון, נכון שהיו פה ושם נישואי תערובת(למרות האיסור) ולכן אפשר להסביר למה יש יהודים שחורים, אבל גם בלי זה, הרי האתיופים או כל שחור אחר הרי שחורים בגלל תנאי המקום, גם אם תלך לאתיופיה ותתחתן רק עם לבנות, אחרי דורות רבים צאצאיך יהיו שחורים- ככה גוף האדם מסתגל למקום בו הוא נמצא ויהודים רבים נמצאים שם 2500 שנה אז בהחלט סביר מאוד שהם נהיו שחורים

joker1
17-08-08, 16:56
אנחנו לא יודעים אם היהודים המקוריים(אברהם, יצחק יעקב ובניו וכו') היו לבנים או שחורים(אבל כנראה לבנים) ובשנת 576 לפני הספירה כשנחרב בית המקדש הראשון היהודים הוגלו לכל העולם וכך הם הגיעו לעירק(בבל)אירן(פרס), מצרים ושאר צפון אפריקה ובכלל, במשך ההיסטוריה בגלל הפרעות והחוקים הנוקשים שהיו נגד יהודים הם כל הזמן נאלצו לעזוב ולנדוד למקומות אחרים.
אז דבר ראשון, נכון שהיו פה ושם נישואי תערובת(למרות האיסור) ולכן אפשר להסביר למה יש יהודים שחורים, אבל גם בלי זה, הרי האתיופים או כל שחור אחר הרי שחורים בגלל תנאי המקום, גם אם תלך לאתיופיה ותתחתן רק עם לבנות, אחרי דורות רבים צאצאיך יהיו שחורים- ככה גוף האדם מסתגל למקום בו הוא נמצא ויהודים רבים נמצאים שם 2500 שנה אז בהחלט סביר מאוד שהם נהיו שחורים

יש איסור על יהודים להתבולל?

barak
17-08-08, 16:57
יש איסור על יהודים להתבולל?

כן, כמובן

Devine
17-08-08, 18:19
שלמה נתן בראש למלכת שווה והיא והמליך את הבן שלו איתה לנסיך איתיופיה.

מלכת שווה הייתה תימניה אבל תימן ואיתיופיה זה כמו מרוקו וספרד.

BodyKilo
17-08-08, 18:20
משעמם בחופש אה...

barak
17-08-08, 18:42

אחי אתה מפגר!

HardCor3
17-08-08, 18:47

מלכת שבא***

TheRock
17-08-08, 18:49
משעמם בחופש אה...

...........

TheRock
17-08-08, 18:54
דם יהודי !!
אוי ה' ישמור , לא יאומן שיש עוד אנשים כמוך
אתה והיטלר - לא כל כך רחוקים , לפי הגישה הזאת

כך את עצמך בידיים

מה הקשר ימטומטם למה אמרתי עליהם מילה רעה? הכוונה שלי שמעטים מעטים מהם יהודים רובם לא!

DrGYM
17-08-08, 19:44
פשוט תקראו את ההודעה שלי בעמוד הראשון....

ענק וחזק
17-08-08, 20:18
מה הקשר ימטומטם למה אמרתי עליהם מילה רעה? הכוונה שלי שמעטים מעטים מהם יהודים רובם לא!

כולם יהודים ויש להם אפילו "דם יהודי" (לא שזה באמת משנה משהו)
חלק מהם התנצרו במאות שנים האחרונות (פלשמורה) ולכן הם מתגיירים.

מי שהתגייר הוא יהודי.

Bullet
17-08-08, 22:07
תגדיר יהודים...
לפי התנ"ך אם אני לא טועה- יהודי זה כל צאצא של שבט יהודה או בנימין או לוי.
יש שטוענים שהאתיופים הם בעצם שבט דן או מנשה... שזה הופך אותם ל"ישראל" אבל לא ליהודה.

reshos123
17-08-08, 22:10
...‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏

תסביר לי איך אתה יהודי???????????

ValkYriE
17-08-08, 22:14
הם לט יהודים הם עושים גיור ואז הם נחשבים ל"יהודים"
אבל בגדול אין כשר בין יהודים לאיתיופים !!!!!!!!!!!!!!

TheRock
17-08-08, 22:22
הם לט יהודים הם עושים גיור ואז הם נחשבים ל"יהודים"
אבל בגדול אין כשר בין יהודים לאיתיופים !!!!!!!!!!!!!!

+1000000

קשר**** אחי

ValkYriE
17-08-08, 22:28
+1000000

קשר**** אחי

אני יודע .....אבל אני לא יכול לערוךךךךךךךךךךךךךךךךךךך....
למה יש בכלל את החרא הזאת שאנחנו לא יכולים לערוך זה דפוק !!!!!

little_friend
17-08-08, 22:37

זה לא קורה ב2500 שנה... גם לא ב-20000....

כל היהודים בעולם נראים כמו האנשים מארצותהגולה בגלל התבוללות. נ ק ו ד ה .
אין דבר כזה להתרבות בתוך עצמך כל כך הרבה שנים בקהילות כל כך קטנות.

Dino Psaras
18-08-08, 07:41
תגדיר יהודים...
לפי התנ"ך אם אני לא טועה- יהודי זה כל צאצא של שבט יהודה או בנימין או לוי.
יש שטוענים שהאתיופים הם בעצם שבט דן או מנשה... שזה הופך אותם ל"ישראל" אבל לא ליהודה.

יהדות זו דת יא סטלן, לא שבט יהודה. אל תטעה בגלל השם..

תסביר לי איך אתה יהודי???????????

אני לבן וסבא שלי היה יהודי וגם כנראה סבא שלו וסבא שלו וסב סבא של סבא שלו וכו'...

לא שזה כל כך משנה לי כן... אני גם ככה "אתאיסט"

ומדבריכם אפשר להבין ששלמה המלך היה קזנובה רציני :o

Dino Psaras
18-08-08, 07:42

למה לא סתכל את רצועת עזה כל שרמוטיטה עם 856 ילדים

ofirdesign
18-08-08, 10:41

+51651

joker1
18-08-08, 11:13
מי שכתב שתוך 2500 שנים הם שינו את הצבע, זה בלתי אפשרי.
רק התבוללות, שינוי צבע זה תהליך כל כך אבולוציונאלי, מילייוני שנים.

למה נראה לכם שבני אדם עדיין חזקים? המצאת השולחן ב- 200 שנים האחרונות לא השפיעה בכלל על האדם, בן אדם יכול עדיין להתחזק כמו שאתם רואים.

P-a-n-1-c
18-08-08, 13:23

למה נראה לכם שבני אדם עדיין חזקים? המצאת השולחן ב- 200 שנים האחרונות לא השפיעה בכלל על האדם, בן אדם יכול עדיין להתחזק כמו שאתם רואים.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מה הקשר שולחן מה?!?!?!!?!?

joker1
18-08-08, 13:29
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מה הקשר שולחן מה?!?!?!!?!?

מה מה קשור?!
המציאו שולחן, אחרי כמה שנים המציאו עבודות לעשות על שולחן, אחרי כמה שנים אנשים עובדים 10-12 שעות על שולחן, בישיבה מבלי לזוז חוץ מהידיים.

אתה חופר אני נשבע, לך תחפש מישהו אחר.
אתה עוד מתווכח עם מארק ריפטו שכתב את זה.

Nicolas
18-08-08, 13:30

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח בלאט איזה בור אלק שולחן 200 שנה חחחחחחח אני מת פה :d:d:d:d

Nicolas
18-08-08, 13:31
אם כבר את השולחן המציאו עוד בתקופת האבן וריפטו יכול למצוץ לי את הזין

joker1
18-08-08, 13:34
אם כבר את השולחן המציאו עוד בתקופת האבן

אבל לא ישבו מלפניו 12 שעות.

DrGYM
18-08-08, 13:35

.

דוגמא בזעיר אנפין(פסיכו, מה לעשות :-) ):
במהפכה התעשייתית פרפרים רבים שהיו קרובים למוקדי המפעלים וכו' שינו את צבעם בתך שנים לא רבות בכלל לצבעים כהים הרבה יותר.

אז אני חושב שבהחלט אפשר לעשות הקשה ולהעריך שתוך 1500-2000 שנה בני אדם משנים את צבע עורם.

Nicolas
18-08-08, 13:41
במהפכה התעשייתית פרפרים רבים שהיו קרובים למוקדי המפעלים וכו' שינו את צבעם בתך שנים לא רבות בכלל לצבעים כהים הרבה יותר.

אז אני חושב שבהחלט אפשר לעשות הקשה ולהעריך שתוך 1500-2000 שנה בני אדם משנים את צבע עורם.

מסכים איתך אבל שינוי צבע האור זה לא חלק מהאבולוציה,למיטב ידיעתי הרכב המוח לא השתנה מליוני שנים בן אדם מלפני מליון שנה אותו בן אדם מלפני 100 שנה רק עם סביבה שונה והסתגלות לסביבה שבמקרה הזה זה צבע האור

Dino Psaras
18-08-08, 13:47
אם כבר את השולחן המציאו עוד בתקופת האבן וריפטו יכול למצוץ לי את הזין

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחצח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

DrGYM
18-08-08, 14:15
מסכים איתך אבל שינוי צבע האור זה לא חלק מהאבולוציה,למיטב ידיעתי הרכב המוח לא השתנה מליוני שנים בן אדם מלפני מליון שנה אותו בן אדם מלפני 100 שנה רק עם סביבה שונה והסתגלות לסביבה שבמקרה הזה זה צבע האור

א. תעשה טובה ותפסק קצת.
ב. שינוי צבע עור* זאת אבולוציה בפני עצמה.

Nicolas
18-08-08, 14:21
Evolution of Skin Color in Humans
http://www.anthropogeny.com/Evolution%20of%20Skin%20Color.htm

בלי קשר לנושא חפשתי עכשיו משהו ותיראו במה נתקלתי,עכשיו אני עוד יותר מבואס למה לא נולדתי שחור

yonip
18-08-08, 15:59
בואנה מה כולכם פה משחקים לי אותה מדענים ..
"לפי דעתי שינוי העור בלה בלה"
לכו תרימו משקולות...

gman
18-08-08, 17:28
לכו תרימו משקולות...

מה אתה מפציר באנשים בפורום להרים משקולות, לך תרים משקולות :clap:

DrGYM
18-08-08, 22:52
לכו תרימו משקולות...

באנה אחי, זה לא קרה לי אף פעם...:ohmy:

איך זה להיות מטומטם?

little_friend
19-08-08, 12:26

חיים של פרפר זה כמה ימים... מה אתה משווה בכלל לחיי אדם?
בתקופת חיי אדם אחת יש אלפי דורות של פרפרים..לכן האבולוציה אצלם יותר מהירה...
שינויים גנטיים רציניים קורים בהפרשים של עשרות אלפי שנים..אם לא מאות.

Dino Psaras
19-08-08, 12:28
לכו תרימו משקולות...

ההורים שלך אחים

ZoonD
19-08-08, 12:56
עוד לא הבנתי
מה הקשר לשולחן ... ?
ואיך אתה הגעת לזה שהמציאו אותו לפני 200 שנה ?
ובכלל לא הבנתי אף מילה שהוצאת מהפה ....