PDA

צפה בגרסא המלאה : קיבלתי עכשיו את הserious mass 5 ק"ג - שאלות...

omer1789
18-08-08, 16:58
לפי החישוב שלי יוצא שיש בשקית של ה5 ק"ג רק 15 מנות הגשה (לפי 336 גרם למנה)
1.הגיוני שיש כל כך קצת?

2.מכיוון שבכל מנה יש 1250 קלוריות אז יותר כדי לקחת אחרי כל אימון "רק" חצי מנה, לא?

3. כף אחת שווה מנה אחת, או חצי מנה?

4. הזמנתי טעם בננה, האם למישהו יש ניסיון? זה טעים?

תודה רבה ושבוע טוב!

gman
18-08-08, 17:35
ה"מנה" שיש לך על הקופסא זה מנה של שני סקופים.
ויש שם סביבות ה-30 סקופים.
לי היה בננה זה אחד הטעימים(עם חלב, עם מים זה סביר)
ואתה צריך לקחת כמה שאתה צריך בהתאם לתפריט שלך.

שייקה
18-08-08, 22:21
לפי החישוב שלי יוצא שיש בשקית של ה5 ק"ג רק 15 מנות הגשה (לפי 336 גרם למנה)
1.הגיוני שיש כל כך קצת?

2.מכיוון שבכל מנה יש 1250 קלוריות אז יותר כדי לקחת אחרי כל אימון "רק" חצי מנה, לא?

3. כף אחת שווה מנה אחת, או חצי מנה?

4. הזמנתי טעם בננה, האם למישהו יש ניסיון? זה טעים?

תודה רבה ושבוע טוב!

בוא נעשה לך קצת סדר, אז ככה שני כפות של סיריוס מאס בעצם נחשבות ה"מנה" שרשמת, מנה אינה כף אחת, מה שאומר שמנה= 2 כפות של האבקה אשר מכילים:
337 גרם אבקה
1250 קלוריות
50 גרם חלבון
251 גרם פחמימה

מה שאומר ש 5:1 לזכות הפחמימה

אם אתה תיקח כף אחת פשוט תחלק את הערכים שרשמתי למלעלה ב-2 וזה מה שיצא לך לערכים של כף אחת, לגבי אופן שימוש אם אתה לא אחד שאוכל מסודר, הייתי ממליץ להיתמש באבקה בצורה הבאה: חצי כף בין ארוחת ביניים של הבוקר לצהריים וכף שלמה אחרי אימון+4 תמרים ככה כדי להקפיץ תאינסולין, הסיריוס מאס מצויינת תשלים לך חלבון פחמימה אין לך מה לדאוג
ודרך אגב זה 5.5 לא 5 קילו, בהצלחה

Rendi Orton
18-08-08, 22:32
בוא נעשה לך קצת סדר, אז ככה שני כפות של סיריוס מאס בעצם נחשבות ה"מנה" שרשמת, מנה אינה כף אחת, מה שאומר שמנה= 2 כפות של האבקה אשר מכילים:
337 גרם אבקה
1250 קלוריות
50 גרם חלבון
251 גרם פחמימה

אם אתה תיקח כף אחת פשוט תחלק את הערכים שרשמתי למלעלה ב-2 וזה מה שיצא לך לערכים של כף אחת, לגבי אופן שימוש אם אתה לא אחד שאוכל מסודר, הייתי ממליץ להיתמש באבקה בצורה הבאה: חצי כף בין ארוחת ביניים של הבוקר לצהריים וכף שלמה אחרי אימון+4 תמרים ככה כדי להקפיץ תאינסולין, הסיריוס מאס מצויינת תשלים לך חלבון פחמימה אין לך מה לדאוג

מה קורה אחי? ברוך הבא ;)

Igor m
18-08-08, 23:38
337 גרם אבקה
1250 קלוריות
50 גרם חלבון
251 גרם פחמימה

אמרת "תמרים להקפצת האיסולין" ... מה זה אינסולין ולמה להקפיץ אותו ?

koriza
19-08-08, 01:27
337 גרם אבקה
1250 קלוריות
50 גרם חלבון
251 גרם פחמימה

שייקה שיחקתה אותה איש..תודה על התשובה
עזרתה גם לי:d

שייקה
19-08-08, 18:04
אמרת "תמרים להקפצת האיסולין" ... מה זה אינסולין ולמה להקפיץ אותו ?

סיפור ארוך אם אני יסביר לך על אינסולין מילה במילה בוא נתמקד בלמה מומלץ להקפיץ את האינסולין אחרי האימון, אז ככה הקפצת האינסולין תגרום לירידה ברמת הקורטיזול (הורמון מפרק שריר) הגואה לאחר האימון לרדת.

עכשיו,למה אחרי אימון נאכל פחמימות עם ערך גליקמי גבוה? כדי לגרום למילוי וחידוש מאגרי הגליקוגן בגוף (צורת האחסון של פחמימות בכבד ובשרירים)

ולמה נשלב פחמימות עם אינדקס גליקמי גבוה ?
כדי לגרום להובלה טובה יותר של החלבון אל תאי השריר.

נראה לכם שטויות אבל זה הוכח במחקרים רבים :eek:

מאכלים עם ערך גליקמי גבוה תוכלו למצוא ב:
פירות מתוקים (אבטיח, ענבים), הרבה מאוד פירות יבשים: בעיקר תמרים, צימוקים משמשים מיובשים וכמובן 2 כפיות של סוכר ענבים יעשו תעבודה פיקס! :ok:

superguitar
20-08-08, 11:56
פשששש איזה תשובה לעניין!

blackbimer
20-08-08, 14:20
אני לא יודע אם יש צורך להוסיף לסיריוס מאס שמלא גם ככה בפחמימות עוד פחמימות

BlackJack`
20-08-08, 15:07
אתה שואל אם זה טעים אחרי שקנית? תטעם!