PDA

צפה בגרסא המלאה : מה ההורים שלכם חושבים על כל העניין של הבודיבילדינג?

עלוש
19-08-08, 00:32
שתפו אותנו :)

The Sun
19-08-08, 00:35
שאני אידיוט, רק שהם לא אומרים את זה (אתה מגזים, אתה תהיה שמן, הכל ירד לך שתפסיק )

כוסומו מי מתכוון להפסיק בכלל?

הכריש בקרייסלר
19-08-08, 00:36
אמא שלי חושבת שאני לא צריך לגדול יותר ואבא שלי עדיין חושב שאני יכול לגדול יותר אבל שניהם ביחד חושבים שזה מיותר ושבעתיד לא יהיה לי זמן להתעסק עם זה ועדיף ללכת לעבוד חח

Holy_Templar
19-08-08, 00:48
אני בן 24 ככה שההורים שלי לא מהווים מכשול ...

ההורים מפרגנים , האחים מפרגנים ...

אומרים שסוף סוף אני לא שקוף ..

למרות שבעיניי אני שחיף , צריך לגדול :)

למרות ששני אחים שלי התאמנו חודשיים וחצי בזמנו .. והפסיקו ואחד נעשה שמן ...

אז באיזה שיחה שניהם אמרו אם אתה תפסיק אתה תיהיה שמן .. אמרתי להם אני לא כמוכם אני לעולם לא אפסיק :)

TheRock
19-08-08, 00:48
שניהםן אומרים שבצבא הכל כמעט יירד ואני יהיה גוץ כשזה יהיה
מי מקשיב בכלל למרות שלצערי בצבא אני מתכוון להפסיק:(:(:( (קרבי

Rendi Orton
19-08-08, 00:51
הם וויתרו כבר ממזמן :eye:

Real
19-08-08, 00:53
תומכים, הם רואים בזה פוטנציאל לחשפנות אז אין להם בעיה.

eyalamzleg
19-08-08, 00:54
לא תומכים. שונאים את כל העניין הזה

עלוש
19-08-08, 00:57
תומכים ואוהבים את זה :)
מקבל מתנה אבקת חלבון , אוכל מלא חלבון תמיד יש לי בביית , מבשלים יותר , אבל אמא לא אוהבת שהיא שוטפת כלים מליון פעמים ביום ... אתם יודעם :)
אבא אומר לי תאכל עוד תגדלל אתה עדיין קטן , ומביא לי עוד אוכל ..

OmriF
19-08-08, 00:59
תומכים, הם רואים בזה פוטנציאל לחשפנות אז אין להם בעיה.

LOL :clap:

לי ההורים מפרגנים, עוזרים (קונים אוכל), מממ נראה להם מוזר שאחרי שירדתי כל כך הרבה אני רוצה שוב לעלות (קשה להסביר לאמא מזה מסה, אבא מבין.. ). אמא רק מאוכזבת שאני רוצה ללכת ליחידה מובחרת בצבא - היא מטרצת את זה שאם אני אלך לקרבי כזה כל מה שעבדתי עליו ירד.. חח אבל היא פשוט סתם דואגת לי היא לא רוצה שאני יהרג...

בעיקרון גם הם אוהבים שאני משקיע במשהו ולא יושב כל היום מול המחשב כמו שפעם הייתי שמן..

Shauder
מקבל מתנה אבקת חלבון , אוכל מלא חלבון תמיד יש לי בביית , מבשלים יותר , אבל אמא לא אוהבת שהיא שוטפת כלים מליון פעמים ביום ... אתם יודעם :)

תשתוף אתה אחרי כל ארוחה שלך :]

Rendi Orton

הלוואי על כולנו :sad:

sandrik
19-08-08, 01:03
מתאמנים יחד:)

sandrik
19-08-08, 01:05
שאני אידיוט, רק שהם לא אומרים את זה (אתה מגזים, אתה תהיה שמן, הכל ירד לך שתפסיק )

כוסומו מי מתכוון להפסיק בכלל?

בדיוקקקקקקקק!!!!!!!!!!!!!! +1:ok:

Rendi Orton
19-08-08, 01:17
מתאמנים יחד:)

מתאמנות את מתכוונת? :eek:

sandrik
19-08-08, 01:22
מתאמנות את מתכוונת? :eek:

חח נו כן d:

אבל עדיין צר יך להרגיע אותה עם נושא התזונה שאני בולסת כמו סוסה,
והקטע של משקלי העבודה.

אבל ככה לאמא שלי יש גוף פי 10000 יותר טוב משלי><

אבל היא מתאמנת כ20 שנה אז נסלח לעצמי:)

tipakess
19-08-08, 01:29
"זה שטויות חבל שאתה משקיע על דבר שתפסיק ויעלם"

orel
19-08-08, 01:31
אמא ואבא תומכים, אמא קונה ועושה כל מה שצריך גם אם זה עולה 1249-091, ואימא תהפוך עולמות בשבילי, אין אין כמו האימא הזאת :d

Sugarzaza
19-08-08, 03:32
בני זונות שניהם

snirzaharonz
19-08-08, 03:58
בני זונות שניהם

חחחחחחחחחחחחח

אצלי אין לזה כל כך חשיבות הם חושבים שזה תקופה חולפת

The Sun
19-08-08, 08:54
איך אני מקנא בכל מי שההורים שלו תומכים.
אין לכם מושג מה זה לחיות עם הורים שחושבים שזה שטויות, במיוחד שאני עושה קניות,מבשל ושוטף את הכלים :\
מזל שהאוכל זה כסף שלהם אחרת הייתי שוקל התאבדות

Dino Psaras
19-08-08, 09:47
lol :clap:

לי ההורים מפרגנים, עוזרים (קונים אוכל), מממ נראה להם מוזר שאחרי שירדתי כל כך הרבה אני רוצה שוב לעלות (קשה להסביר לאמא מזה מסה, אבא מבין.. ). אמא רק מאוכזבת שאני רוצה ללכת ליחידה מובחרת בצבא - היא מטרצת את זה שאם אני אלך לקרבי כזה כל מה שעבדתי עליו ירד.. חח אבל היא פשוט סתם דואגת לי היא לא רוצה שאני יהרג...

בעיקרון גם הם אוהבים שאני משקיע במשהו ולא יושב כל היום מול המחשב כמו שפעם הייתי שמן..

הסיכוי למות היום ביחידה מובחרת בצבא הרבה יותר נמוך מאשר אם אתה סתם ג'ובניק שמחפש צרות.. :)

ואצלי כשתאמנתי אבא שלי היה משגע אותי ללכת לחדר כושר ולא להפסיק .. כנ"ל לגבי האוכל..

DrGYM
19-08-08, 10:15
סה"כ ההורים שלי דוחפים אותי ותומכים וכו', כי אצלינו במשפחה אין כזה דבר להיות חלש.
מבחינת אוכל קונים לי פשוט הכל, אמא שלי מייצרת תבשילים מתאימים וממש תומכת, ואם אני מכריז שאני צריך דנונה 0% בכמויות, למחרת יש במקרר 30 יחידות.

יש רק בעיה אחת, ברגע שזה מגיע למצב שמה שאני עושה סותר בקצת את ה"ידע" של אמא שלי, אז יש ווטו, ויכוחים בלגאנים וכו'.

The-One
19-08-08, 11:12
אומרים לי שאני מכור למכון כושר ואני סתם חולה נפש והאבקות זה סמים שאני ימות מהם.

dor_dru
19-08-08, 11:20
פעם היה יותר קשה, לא הבינה למה אני צריך לאכול הרבה ולעשות חזה כל יום ולהרוס את המטבח
מצאנו פתרונות והתפשרנו על דברים
היום הם קונים לי מכינים לי אני גמיש יותר
וואלה הרבה יותר טוב

כל מי שההורים שלו לא ממש תומכים, תנו לזה זמן אני מקווה בשבילכםשזה ישתנה שהם יראו את ההשקעה וההתמדה וכמה שזה חשוב לכם. זה בהחלט הרבה יותר קשה כשאין תמיכה בבית במינימום

joker1
19-08-08, 11:47
אני עכשיו גר עם אימא שלי היא מסכימה להכל אבל היא אומרת בערב: "אל תאכל ארוחה גדולה, רק פירות וירקות, שלא תשמין", זה ממש לא נורא כי בכל מקרה אני הולך לישון שעתיים אחריה אז אני אוכל מה שאני רוצה.

כשאני יעבור לגור עם אבא שלי שוב, הזין הזה מה זה חופר, אבל למזלי הוא נהג משאית ויבוא רק פעמיים בשבוע.
אז ממנו אין חפירות. אבל אשתו, חופרת לי, "אם אתה יכול להשקיע כל כך בספורט, למה שלא תשקיע בלימודים? זה מה שחשוב!". לכי זדייני כוסעמק אני משקיע במה שאני אוהב!
ואבא שלי ואשתו חושבים שאבקת חלבון תהפוך אותך לאימפוטנט, נכה, וזה "שרירים ריקים".
ואתם לא מבינים איך אני שונא את אשתו של אבא שלי, אני מבקש טונה במים היא קונה בכוונה טונה בשמן.
וכל שבוע, לפעמים פעמיים בשבועיים עושה 10 ליטר מרק(בורש) כבר יצא מכל החורים לי הבורשט הזה, מרק עם חתיכות תפוחי אדמה. מה מרק מה!? אומרים לי: מרק זה טוב לקיבה, טוב, בסדר זה טוב אז אני אוכל ואחרי זה אני רוצה משהו יותר רציני הם אומרים: הרגע אכלת.

!Demon!
19-08-08, 12:13
שניהם בעד האימונים אבל כשאמא שלי רואה כמה אני תוכן וכמה כסף זה מבזבז היא מתעצבנת אבל בקטנה..
אבא שלי רק אומר לי עוד ועוד הוא לבד כל החיים התאמן

little_friend
19-08-08, 12:20
אבא שלי חושב שאני אובססיבי לגבי בודיבילדינג..
אבא:
"נו בחייך, מה, אתה הולך להיות ככה?" מצביע על תמונה של ג'יי קאטלר במחשב והולך...
וזה מוזר כי גם אבא שלי היה במכון כושר כמה שנים ולקח אבקת חלבון כלשהי..
נו טוב..

האמא לא כל כך מבינה בזה...

sandrik
19-08-08, 12:33
אבא שלי חושב שאני אובססיבי לגבי בודיבילדינג..
אבא:
"נו בחייך, מה, אתה הולך להיות ככה?" מצביע על תמונה של ג'יי קאטלר במחשב והולך...
וזה מוזר כי גם אבא שלי היה במכון כושר כמה שנים ולקח אבקת חלבון כלשהי..
נו טוב..

האמא לא כל כך מבינה בזה...

נראה לי שהאמא שלי החידה שמבינה בתחום :flowers:

חבל שהיא לא מכינה אוכל :):):):)...
כל משק הבית עלי:sad:

little_friend
19-08-08, 12:35
נראה לי שהאמא שלי החידה שמבינה בתחום :flowers:

חבל שהיא לא מכינה אוכל :):):):)...
כל משק הבית עלי:sad:

שטויות...תחשיבי את זה כאירובי .. :10::lol:

Logout
19-08-08, 12:41
מפרגנים :)
שהייתי יותר שומר (בקרוב חוזר יאללה!@#!@#!@) על תזונה...חח אני כזה על המחשב ואמא שלי צועקת לי.."עידן אתה צריך לאכול לא?" חחח..
קונים ת'דברים שאני צריך שואלים אם משו חסר (:

!Demon!
19-08-08, 12:48
מפרגנים :)
שהייתי יותר שומר (בקרוב חוזר יאללה!@#!@#!@) על תזונה...חח אני כזה על המחשב ואמא שלי צועקת לי.."עידן אתה צריך לאכול לא?" חחח..
קונים ת'דברים שאני צריך שואלים אם משו חסר (:

חח זהב אמא שלך!!
שלי היית אומרת מה עוד פעם?לפני שעה אכלת ארוחת צהוריים!בסוף לא תקנס בדלת ואני חושב לעצמי כן!!!אלוואי !! ^^

P-a-n-1-c
19-08-08, 16:42
מפרגנים חבל"ז.

imported_NIR_B
19-08-08, 16:48
וואלה היו הכי תומכים והכל.. ושהפסקתי היו הכי מבואסים בארץ

P-a-n-1-c
19-08-08, 16:55
אתה שוכח ש95% מהאנשים פה בפורום הם חובבנים.. אני מאמין שאם הייתי לוקח את זה יותר ברצינות [סטרואידים וכו'] אז הם לא היו תומכים בי.