PDA

צפה בגרסא המלאה : אני אומר לכם , עליה נקייה זה הדבר הכי מתסכל שיש

amitbensh
19-08-08, 09:36
אני כבר 3 שבועות בעליה נקייה
ובנתים הדבר היחידי שזז במשקל זה שהורדתי עוד קילו
אני אוכל יכמו שצריך שותה כמו שצרעיך
מרביץ חלבון כמו שצריך אבקה כמו שצריך
אימונים כמו שצריך
ונאדה!!!!
אבל לא מתייאש:):sbb2:

The Sun
19-08-08, 09:37
תעלה פחמימות

amitbensh
19-08-08, 09:46
אני כבר 3 שבועות בעליה נקייה
ובנתים הדבר היחידי שזז במשקל זה שהורדתי עוד קילו
אני אוכל יכמו שצריך שותה כמו שצרעיך
מרביץ חלבון כמו שצריך אבקה כמו שצריך
אימונים כמו שצריך
ונאדה!!!!
אבל לא מתייאש:):sbb2:

ס.נ.ב

מתי שמתם לב לשינויים ולגודל? אחרי כמה זמן?

amitbensh
19-08-08, 09:47
תעלה פחמימות

כן לפני שלושה ימים עששיתי את זה

אבל זה חונק באוכל
למשל סנדביץ טונה במים עם 3-4 פרוסות לחם
גם ככה הטונה יבשה ועכשיו עם תוספת לחם:)

The Sun
19-08-08, 09:51
אתה לא חייב להוסיף לחם.
תוסיף קורנפלקס\ש"ש\תפו"א\פסטה\אורז\פירות\סוכר ענבים אחרי אימון
להוסיף פחמימות זה קל רצח.
בקיצר הוספת פחמימה? חכה שבוע תשקל שוב ותראה מה הולך, לא היתה התקדמות? תוסיף עוד.

The-One
19-08-08, 11:34
אתה לא חייב להוסיף לחם.
תוסיף קורנפלקס\ש"ש\תפו"א\פסטה\אורז\פירות\סוכר ענבים אחרי אימון
להוסיף פחמימות זה קל רצח.
בקיצר הוספת פחמימה? חכה שבוע תשקל שוב ותראה מה הולך, לא היתה התקדמות? תוסיף עוד.

כל מילה זהב.:cool:

שאול
19-08-08, 11:44
אחי יש מצב אתה מביא את התפריט תזונה שלך?

zuko
19-08-08, 12:03
כמה קלוריות אתה מעל הנטרלי?

הכריש בקרייסלר
19-08-08, 12:11
חבר'ה כל הקטע במסה נקיה זה שזה לוקח זמן,amitbensh אם אתה כבר שלושה שבועות במסה נקיה אתה צריך לתת לגוף שלך תקופת מעבר מהחיטוב למסה(אני עשיתי אותה בערך חודשיים)ואז העלתי פחמימות ועוד דברים בתפריט ואני עולה כל חודש בערך 2 קילו,עכשיו כל הבאסה במסה נקיה זה שצריך להתמיד(לאכול עם תפריט כמו חזיר+אימונים קשים)למשך תקופה ארוכה...

יואו איך תפוס לי כל הגוף מהאימונים של ראשון ושני אני לא יכול לזוז איך אני שונא את ההרגשה הזאת אני צריך חופשה במיאמי חח

amitbensh
19-08-08, 12:26
חבר'ה כל הקטע במסה נקיה זה שזה לוקח זמן,amitbensh אם אתה כבר שלושה שבועות במסה נקיה אתה צריך לתת לגוף שלך תקופת מעבר מהחיטוב למסה(אני עשיתי אותה בערך חודשיים)ואז העלתי פחמימות ועוד דברים בתפריט ואני עולה כל חודש בערך 2 קילו,עכשיו כל הבאסה במסה נקיה זה שצריך להתמיד(לאכול עם תפריט כמו חזיר+אימונים קשים)למשך תקופה ארוכה...

יואו איך תפוס לי כל הגוף מהאימונים של ראשון ושני אני לא יכול לזוז איך אני שונא את ההרגשה הזאת אני צריך חופשה במיאמי חח

עשיתי כבר את החודשיים מעבר :)

הכריש בקרייסלר
19-08-08, 13:41
קיצר זה תסכול רצח אני יודע אחי,אבל בנתיים חוץ מלטרוף כמו אריה תעבוד כמו סוס על המקומות החלשים שלך(רגליים,טרפזים)אני נותן דגש על השרירים החלשים שלי+תזונה אני מקווה שבסוף זה יביא תוצאות אבל כמוני כמוך אין לי סבלנות!

Tamir D
19-08-08, 15:27
כמה אתה צורך וכמה הbmr שלך?
יכול להיות שאתה שהתפריט שלך לא מחושב היטב. אם ירדת יכול להיות בכלל שאתה בגירעון.

Big_Hand
19-08-08, 16:42
אין דבר כזה, אם אתה יורד במשקל, אתה במאזן קלוריות שלילי.
תעודד פחמימות, מה חלבונים עכשיו?

LittleNigga
19-08-08, 20:13
עשיתי כבר את החודשיים מעבר :)

זה לא אמור להיות שבועיים מעבר ?! של ניטרלי ?

m0she
19-08-08, 23:25
אם ירדת במשקל זה לא עליה נקיה, זה ירידה נקיה. תוסיף אוכל.

Rendi Orton
19-08-08, 23:27
תעלה תתפריט הכי טוב..

SiX PACK
19-08-08, 23:41
עלייה נקייה זה הדבר הכי אכותי שיש..

בלי עודפי שומן, בלי סימני מתיחה.. והבונוס הוא שנראים טוב כל הזמן.

כמובן שאם מישהו רוצה לעלות 20-30 קילו אז זה לא בשבילו כי זה יקח לו 5-4 שנים אבל אם המטרה היא 10-15 קילו נקיים אז זה אפשרי.

blackbimer
20-08-08, 02:06
בכל מקרה בנאדם שבסה צריך לדחוף פחמימות

מזה נקייה?? אני במסה עכשיו ואוכל חלבונים כפול2 משקל הגוף לפעמים יותר
פחמימות?

כוס וחצי אורז מלא או פסטה בארוחת צהריים בבוקר זה שבולת שעול עם אבקת חלבון אני אוכל גם לחם מלא

בלי ציטים =עלייה נקייה זאת הראיה שלי

פעם ב..אני דופק ציט זה לא שאני בחיטוב יש לאפה? סבבה
3-4 משולשי פיצה אחרי יציאה? גם זורם

אבל פעם ב כמובן

HardCor3
20-08-08, 06:38
כמו שרשמו לך כבר לפני,עלייה במסה לא משנה אם מדובר בעלייה "מלוכלכת" או עלייה "נקייה" אמורה להיות עלייה אם לא משהו נעשה לא בסדר.

לגבי צ'יט,פעם בשבוע ארוחת צ'יט במקום הארוחה הגדולה של היום זה בסדר גמור.

zuko
20-08-08, 06:48
עלייה נקייה זה הדבר הכי אכותי שיש..

בלי עודפי שומן, בלי סימני מתיחה.. והבונוס הוא שנראים טוב כל הזמן.

כמובן שאם מישהו רוצה לעלות 20-30 קילו אז זה לא בשבילו כי זה יקח לו 5-4 שנים אבל אם המטרה היא 10-15 קילו נקיים אז זה אפשרי.
לא יודע בקשר לזה,אבל בסרטון שלך שאתה עולה 2קילו לשנה,זה ניראה לי די מתסכל
ו"לגבי להראות טוב כל השנה" לא הכי מדויק כי גם ככה אתה צובר נוזלים (בפנים זה הכי מבאס)
לטעמי צריך להיות איפהשהו באמצע לא לאכול כמו חזיר אבל גם לא להיות 3 קלוריות מעל הנטרלי(זה ניראה לי הסיפור שלך),להיות על 13-12 % שומן במסה זה בסדר גמור,אפילו על קוביות אפשר לשמור ולעלות יפה מאוד.

HardCor3
20-08-08, 06:52
לא יודע בקשר לזה,אבל בסרטון שלך שאתה עולה 2קילו לשנה,זה ניראה לי די מתסכל
ו"לגבי להראות טוב כל השנה" לא הכי מדויק כי גם ככה אתה צובר נוזלים (בפנים זה הכי מבאס)

אתה נותן כאן דוגמה אישית שבלי לפגוע באלון בתחילת האימונים שלו לא היה לו את הנסייון שיש לו עכשיו ואפשר לראות את זה בקפיצה הפתאומית שלו בעליות במסה האחרונות.
עלייה נקייה זה לא אומר לעלות חצי קילו בשנה.

zuko
20-08-08, 06:56
אתה נותן כאן דוגמה אישית שבלי לפגוע באלון בתחילת האימונים שלו לא היה לו את הנסייון שיש לו עכשיו ואפשר לראות את זה בקפיצה הפתאומית שלו בעליות במסה האחרונות.
אז איך זה עובד בשבילך?
אצל סיקס פאק לפי הסירטון כל ה3 שנים הוא המשיך באותה צורה,7 קילו ב3 שנים,למרות אחוזי השומן המרשימים אני לא בטוח שתוצאות כאלה יספקו כל אחד (ביחס לזמן כמובן)

בנימה אישית יותר...סיקס פאק הוא רק דוגמא קלאסית לעולים נקי נקי.

denous
20-08-08, 07:36
סיקס גם 10 קילו נקי צריך לחכות המון ואני לא בטוח שזה שווה את זה... לאנשים כמוך זה כנראה מתאים וגם לא לכל אחד יש את הגנטיקה המתאימה לעלות נקי... יש כאלו שיורדים מזה ויש כאלו שנתקעים...
כל האקטומורפים למינהם או יותר נכון ממש שחיפים שבתחילת הדרך ממליץ לכם לצאת מהסרט הנקי שלכם ולהתחיל לאכול כי אם אתם רוצים לעלות נקי זה יקח לכם הרבה הרבה זמן ובשביל כלום...
לגבי פותח הדיון בהנחה שאתה לא אחד מאלו שבתחילת דרכם פשוט תעלה את כמות האוכל במאסה זה לא כמו חיטוב... עדיף לאכול מאשר לא לאכול...
אם אתה מרגיש שלא אכלת מספיק היום תוסיף עוד בארוחה האחרונה תאמין לי אתה תעלה כמו שצריך.

SiX PACK
20-08-08, 08:41

נכון, הייתי חסר נסייון ועשיתי הרבה טעויות, אני זה לא דוגמא טובה.