PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לקראיטין cellmass

GIL300
19-08-08, 13:52
שלום לכולם.
רשום באתר שצריך לקחת אותו רק אחרי אימון ולפני שינה.
אבל לפי מה שהבנתי תפקידו העיקרי של הקריאטין הוא לעזור לך לעלות במשקלים ולכן צריך לצרוך אותו לפני האימון..?

Holy_Templar
19-08-08, 13:54
שלום לכולם.
רשום באתר שצריך לקחת אותו רק אחרי אימון ולפני שינה.
אבל לפי מה שהבנתי תפקידו העיקרי של הקריאטין הוא לעזור לך לעלות במשקלים ולכן צריך לצרוך אותו לפני האימון..?

הגוף שלך לא מנצל קריאטין שלא נמצא כבר בתוך השריר... לכן מיותר לצרוך לפני האימון .. כי גם ככה הגוף באימון לא ינצל את זה , עד שזה לא נכנס למאגרים ..

רק שהשריר יהיה רווי בקריאטין ... הוא ינצל אותו באימון .

לכן מומלץ לקחת לפי ההוראות :)

Shlomik
19-08-08, 14:01
מצטרף ל mortex ומוסיף שאלה הן ההוראות של היצרן (חברת bsn) וכיוון שהסלמס הוא פיתוח יחודי שלהם לדעתי עדיף לעקוב אחרי ההוראות שלהם ולא לעבוד לפי ההוראות הסטנדרטיות של קריאטין מונוהיידרט.

GIL300
19-08-08, 14:05
תודה על התשובות המהירות .
בכל זאת אשמח לקבל חוות דעת נוספת במיוחד מאנשים שכבר התנסו בקריאטין זה.

Holy_Templar
19-08-08, 14:05
תודה על התשובות המהירות .
בכל זאת אשמח לקבל חוות דעת נוספת במיוחד מאנשים שכבר התנסו בקריאטין זה.

ידידי מה שאני אמרתי לך יגידו לך כל האחרים :)

אבל בכיף ...

GIL300
19-08-08, 14:28
רגע לפי מה שאתה אומר אם אין לי כבר קריאטין בשריר אז הגוף גם לא ינצל אותו במהלך האימון נכון?
ואם כך מה הבעייה לקחת את הקריאטין הזה כ20 דקות לפני האימון וככה הוא יספג בשריר ואז השריר ינצל אותו על מנת לעלות במשקלים כמו כל קריאטין אחר?

Holy_Templar
19-08-08, 14:30
רגע לפי מה שאתה אומר אם אין לי כבר קריאטין בשריר אז הגוף גם לא ינצל אותו במהלך האימון נכון?
ואם כך מה הבעייה לקחת את הקריאטין הזה כ20 דקות לפני האימון וככה הוא יספג בשריר ואז השריר ינצל אותו על מנת לעלות במשקלים כמו כל קריאטין אחר?

אחי עד שהשריר נעשה רווי בקריאטין זה תהליך שלוקח כמה ימים לא 20 דקות :)

סמוך על היצרן ...

GIL300
19-08-08, 14:35
ז"א שאם אני לוקח לפי היצרן כפית אחרי האימון וכפית בלילה בסופו של דבר אני כן ירגיש עלייה במשקלים?

hypertrophy
19-08-08, 23:42
תאכל'ס ההמלצה היא לאו דווקא לפני השינה
אפשרי לקחת על הבוקר על בטן ריקה [20 דק' לפחות לפני אוכל] ו6-8 שעות אחרי לקחת את המנה השניה[זה אמור להיות מכוון למיד אחרי האימון
הבעיה היא שאם אין לך שעות מדויקות שבהן אתה מתאמן עדיף לקחת אחרי האימון מנה ראשונה ו6-8 שעות אחרי את המנה השניה
ד"א בין המנה לאוכל צריך 20 דק' בערך כדי לאפשר ספיגה אופטימלית של הסלמס....

ואם עדיין לא התמש בזה אחי....תצפה למשהו לא נורמאלי...אתה תיראה התקדמות מהירה מאווווד
אני אישית לקחתי את זה תקופה די קצרה בזמן חיטוב שעשיתי וראיתי תוצאות מדהימות ממש משמ עזר

JaSoN.B
20-08-08, 06:31
but muscle-tech say's to take their nano-vapor 20 min' befor hiting the weight's...and i think to take it after(correct me if i'm wrong) oh, and
sorry i'm writting in english beacus i moved to the usa(boston)and i don't have a hebrew key-bord yet=]

MagneZium
20-08-08, 13:47
למה להסתבך? זאת פורמולה לאחרי אימון
אתה רוצה פורמולה ללפני אימון? לך על הואסיב נו\נו אקספלואוד\נאנו ויאפר

פאראמדיק
21-08-08, 10:17
מניסיון אישי וכפי שנאמר קודם המלצתי היא:
1) בראש ובראשונה צרוך לאחר האימון
2) מנה נוספת ניתן לקחת בבוקר
3) לפני האימון ישנם תוספים כמו הנאנו והוואסיב no שיתנו תוצאות טובות יותר