PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלות

mandarine
19-08-08, 15:39
1. האם בתפריט 1800-2000 קל' כפית שמן זית + 12 שקדים זה מספיק שומן? זה נחשב ל-3 מנות.

2. מחפשת איך להוסיף קלוריות בלי להרגיש אותן מלבד תוספת שמן זית ואכילת מזון מרוסק-רך ולהפוך הכל לפירה, אפילו לחם אני מרטיבה שיהיה רך..איך אפשר להוסיף קלוריות "בריאות" בלי להרגיש ללא תוסף?

3. אם בשבוע שצורכים נניח 1800 לא רואים שום עלייה במשקל זה אומר שצריך יותר כדי לעלות? ואם ב2000 גם לא אראה עלייה אז שוב להעלות ב200? הbmr שלי 1200 ואני רוצה לעלות לפחות חצי קילו בשבוע, דחוף לי..

4. האם יש הגבלה על צריכת פירות בתפריט שמטרתו לעלות במשקל 1800-2200? אני אוכלת יותר מ3 ביום, בדרך כלל 5. השאלה במה משפיע ואם מזיק. אני מחפשת מאיפה להוסיף קלוריות שיהיה בריא וגם טעים וקל לעיכול. מסירה קליפות מכל הירקות והפירות כדי להפחית סיבים.

5. יש סיבה להמנע לאכול הרבה אבטיח אם המטרה לעלות במשקל? זה משהו שקל לי לאכול הרבה ולהוסיף ממנו קלוריות בלי לשבוע וגם טעים. אני יודעת שגליקמי מאוד והרבה סוכר אבל אני לא סכרתית ומה מקסימום יקרה?

6. פחמימות מורכבות "בריאות" קלות לעיכול איזה יש? שאפשר לאכול הרבה. לחם תופס נפח.

7. מה עם מיצים טבעיים? אני מבשלת תפוחים ושזיפים ל"מרק פירות", זה נקרא קומפוט, זה משהו שסתם עשיר בסוכר ולא מומלץ או כדאי?