PDA

צפה בגרסא המלאה : מה אתם אומרים על הקטע של אנשים שלא מתגייסים

מספיק
21-08-08, 13:23
משום שהם קוראים לצבא פה צבא כיבוש?

http://news.walla.co.il/?w=//1334074

מעניין אותי מה דרך חשיבה שלהם...הם באמת מאמינים שאם חיילים לא היו שומרים עלינו עדיין היינו חיים?

באמת שזה מוריד את החשק להתגייס בשביל אנשים כאלה

goldBEN
21-08-08, 13:26
Zודקים...

eyalamzleg
21-08-08, 13:26
סתם תל אביבים מפונקים

Roma
21-08-08, 13:27
סתם שמאלנים דפוקים חסרי חוליות...

אבל רק שתדע...השמאלנים לא מתגייסים כי צהל זה צבא הכיבוש שמתעלל בערבים המסכנים
והימנים לא מתגיסים כי צהל זה "צבא הגירוש" שגירש יהודים מגוש קטיף

כל אחד מוצא את הסיבות שלו לא להתגייס...

Elevation
21-08-08, 13:30
שונא משתמטים מניאקים.:mad:

P-a-n-1-c
21-08-08, 13:32
שונא משתמטים מניאקים.:mad:

:lol::XDemoticon:

מספיק
21-08-08, 13:35

זה מה שמציק לי...למה כל הימניים האלה שמדברים על א"י השלמה והם בכלל לא עושים צבא והמתנחלים שחלק מהם גם לא עושים צבא שבגללם קוראים לנו "צבא כיבוש"והאחרים יעשו צבא בשביל לשמור עליהם ועל השמאלנים באמת שזה מרגיש כבר פראייר לעשות קרבי

Pro_XXL
21-08-08, 13:36
סתכלו איזה חבורה של מכוערים באמא שלכם מה אתם מתיחסים אליהם בכלל אפילו אנשים ברחוב לא מסתכלים עליהם חחח

barak
21-08-08, 13:38

אחוזי הגיוס אצל "הימניים"(בעיקר דתיים-לאומייים, אם אתה מתייחס לגירוש), ובפרט לקרבי הם הגבוהים ביותר בארץ. אלו אנשים עם ערכים ואידיאלים ונכון שהם מאוד כועסים על הגירוש(שהיום כולם מודים שהיה מיותר ורק הרס את המצב) אבל הם ממש לא הפסיקו להתגייס בגללו, זה רק קומץ. אצל השאר אפילו חלה עלייה ברצון להתגייס כדי להיות יותר מחוברים למדינה ולמצב ולהשפיע יותר בפעם הבאה

barak
21-08-08, 13:40
זה מה שמציק לי...למה כל הימניים האלה שמדברים על א"י השלמה והם בכלל לא עושים צבא והמתנחלים שחלק מהם גם לא עושים צבא שבגללם קוראים לנו "צבא כיבוש"והאחרים יעשו צבא בשביל לשמור עליהם ועל השמאלנים באמת שזה מרגיש כבר פראייר לעשות קרבי

אבל זה לא נכון, תבדוק את העובדות לפני שאתה כותב, הימניים מתגייסים הרבה יותר מכל החילונים שרק מחפשים את הפרצה הבאה להשתמט

Bono
21-08-08, 13:40
אחוזי הגיוס אצל "הימניים"(בעיקר דתיים-לאומייים, אם אתה מתייחס לגירוש), ובפרט לקרבי הם הגבוהים ביותר בארץ. אלו אנשים עם ערכים ואידיאלים ונכון שהם מאוד כועסים על הגירוש(שהיום כולם מודים שהיה מיותר ורק הרס את המצב) אבל הם ממש לא הפסיקו להתגייס בגללו, זה רק קומץ. אצל השאר אפילו חלה עלייה ברצון להתגייס כדי להיות יותר מחוברים למדינה ולמצב ולהשפיע יותר בפעם הבאה

צודק ב100 %
מי שלא מתגייסים בקרב הדתיים זה בעיקר הדוסים "תורתו אמנותו" האלו שלומדים בישיבה וחיים על חשבון אחרים.

Logout
21-08-08, 13:45
חחח כוסאמק הייתי צריך לראות את זה במציאות ליזרוק עלהם איזה רימון עשן או משו שייזדיינו מפה :s

barak
21-08-08, 13:46
צודק ב100 %
מי שלא מתגייסים בקרב הדתיים זה בעיקר הדוסים "תורתו אמנותו" האלו שלומדים בישיבה וחיים על חשבון אחרים.

תודה על התמיכה.רק הערה קטנה: אלה שאכן לא משרתים מטעמים אלו הם בעיקר החרדים, שהיחס שלהם למדינת ישראל הוא בפלגים מסוימים דומה לשל החמאס. מבין ה"כיפות סרוגות" כמעט שאין משתמטים, זה נתפס אצלנו כמעט כמו נניח ללכת להתחתן עם גויה וכו'- דברים מאוד לא מקובלים שאסור לעשותם. אלה שקצת יותר דוסים עושים לפעמים מתכונת של "ישיבת הסדר"- לומדים שנה וחצי בישיבה, אח"כ שנה וחצי צבא( שזה גם עדיף מהשתמטות) ואז עוד שנתיים ישיבה, ורבים מביניהם חותמים על ויתור ואז מוותרים על השנתיים האחרונות בישיבה וממשיכים בצבא

BodyKilo
21-08-08, 13:47
צה"ל עד המוות. ! - ! - ! :)

לפעמים אני חושב איך זה להתגייס לצבא בארה"ב, איך התנאים שם(ברור שהרבה יותר טובים), איך ההערכה כלפי החיילים וכו'...

וואלה אם הייתי הולך לצבא בארה"ב הייתי הולך למארינס...

Dino Psaras
21-08-08, 13:50
למה אתה חושב שהיחס שם יותר טוב מאשר היחס פה?

P-a-n-1-c
21-08-08, 13:51
מצחיק שהקשר של כל מי שכותב כאן באשכול לצבא הוא גג צו ראשון...

לא שאני בעד השתמטות, אבל נק' למחשבה.

BodyKilo
21-08-08, 13:51
דרך אגב, אני בתור אחד שרוצה ללכת לקרבי בראש ובראשונה אני בעד לתת פטור לכאלה שמייצגים את ישראל כמו ספורטאים למיניהם שרציניים ויש להם עתיד מובטח בזה. לא לכמה שחקני טלויזיה ו"סלבריטאים" שמשתמטים עלק.

ואני שונא את כל אלה "קרבי זה לא בשבילי, אני לא בנוי לזה", סבבה לא בנויים לזה למה להשתמט? לכו תהיו ג'ובניקים ותתרמו 3 שנים כמו כולם.

BodyKilo
21-08-08, 13:52
למה אתה חושב שהיחס שם יותר טוב מאשר היחס פה?
בוא נגיד ככה אין שם צו גיוס חובה, אז הם מאוד מעריכים את מי שמתגייס..(ובתכלס מי שמתגייס זה גם הרבה בגלל הכסף, יש שם סכומים בכלל לא מובטלים של משכורת וכו')

למה לא להגיב? מי שלא בצבא ועבר צבא לא יכול להביע את דעתו ולהגיב?

אין פה שום נק' למחשבה.

Shauder
21-08-08, 14:00
עם יש מישהו שלא מתגייס...לכמה זמן הוא נכנס לכלא?

eyalamzleg
21-08-08, 14:05

3חודש כלאצבאי

zuko
21-08-08, 14:22
בוא נגיד ככה אין שם צו גיוס חובה, אז הם מאוד מעריכים את מי שמתגייס..(ובתכלס מי שמתגייס זה גם הרבה בגלל הכסף, יש שם סכומים בכלל לא מובטלים של משכורת וכו')

אין פה שום נק' למחשבה.
לא כי אתה ילד,שלא ניתקל במערכת הדפוקה שניקראת צהל.
יום אחד גם לך ימצצו את הרעל

P-a-n-1-c
21-08-08, 14:24

:bow::bow::bow::bow:

amir
21-08-08, 14:36
דרך אגב, אני בתור אחד שרוצה ללכת לקרבי בראש ובראשונה אני בעד לתת פטור לכאלה שמייצגים את ישראל כמו ספורטאים למיניהם שרציניים ויש להם עתיד מובטח בזה. לא לכמה שחקני טלויזיה ו"סלבריטאים" שמשתמטים עלק.

ואני שונא את כל אלה "קרבי זה לא בשבילי, אני לא בנוי לזה", סבבה לא בנויים לזה למה להשתמט? לכו תהיו ג'ובניקים ותתרמו 3 שנים כמו כולם.

יש כזה דבר וזה ניקרא ספורטאי מצטיין.

P-a-n-1-c
21-08-08, 14:38
יש כזה דבר וזה ניקרא ספורטאי מצטיין.

ספורטאי מצטיין לא מקבל פטור מהצבא.

BodyKilo
21-08-08, 14:41
שום דבר לא מובטח :yup:

eyalamzleg
21-08-08, 14:46

תכלס אתה צודק^^^

Eskimo :-)
21-08-08, 14:53
חבורה של לוזרים עם כפית זהב בפה................ מה הם רוצים האפסים האלה עלק כיבוש

בגלל בהמות כאלה שונאים אותנו בעולם שימותו כבר שירססו אותם מה הם רוצים הלוזרים האלה כול אחד מתחיל להמציא תירוצים למה הוא משתמט

BodyKilo
21-08-08, 15:00
אתם יודעים מה? בוא נלך לפי הראש של המשתמטים המפונקים האלה שבוע אחד, נהיה צבא של "כוסיות" לפי איך שהם רוצים שבוע אחד, אני זבל אם הם לא חוזרים על ארבע ומתחננים.

שילכו לגור בעוטף עזה יום אחד אפילו שיראו מה זה. אין ברירה, אנחנו מוקפים במדינות ערב וחייבים להיות קשים, אם נראה חולשה אכלנו אותה.

בחיי שאני לא מבין אותם... יש פה מישהו בפורום הזה שבראש של אלה שעשו ת'הפגנה ויכול לתת הסבר הגיוני?

21-08-08, 15:02
אני הייתי עושה משהו כזה הייתי שם את אלה מעוטף עזה בבית אלף דונם של המכוערים מהשמאל ואת השמאלנים בעוטף עזה שם אפילו מקלט לא הייתי שם ולא שנדבר על לסכן חיילים בשבילם

toxicity
21-08-08, 15:11
חבורה של קוקסינלים זה מה שהם
אפשר להבין מי שלא רוצה להיות קרבי או דברים בסגנון
אבל לא להתגייס מייסורי מצפון מראה שהם פשוט מקבלים אלות בייסבול בתחת

reshos123
21-08-08, 15:40

אין פה שום נק' למחשבה.

לא!
למה? כי כשתהיה בצבא תדע
אני רציני

כולם חושבים על הצבא x וברגע שמתגייסים ומשרתים חודש חודשיים פתאום הכל נראה שונה לטוב ולרע

ZoonD
21-08-08, 15:50
לא משנה

Gil-G
21-08-08, 18:53
אנשים טיפשים...
נחכה לראות מה יקרה שמחבל יכנס להם לבית וירסס להם את המשפחה מול העיניים

amir
21-08-08, 21:46
ספורטאי מצטיין לא מקבל פטור מהצבא.

הוא צריך לעשות קורס אחד שהוא בוחר ופעם בחודש לבוא לשעתיים או משהו כזה.

gil-da91
21-08-08, 21:50
לדעתי כל הקטע הזה של להיות פצפיסט לקרוא לצבא שלך כובש זה גועל נפש!
אני איישת חושב שזה מאוד חשוב וכרגע אני מכוון גובה בקטע הזה(עברתי שלב ראשון לטיס בעזרת ה' גם את ירפ"א א').
אני חושב שאנשים מהסוג הזה צריכים לגרש מהארץ שהצבא ה"כובש" שלנו מגן על הביצים המסריחות שלהם בזמן שהם אמורים לעשות צבא ולהגן ולתרום כמו כל אזרח במדינה הקטנה שלנו...

Dino Psaras
21-08-08, 21:55
להעיף אותם מהמדינה

Tony Montana
21-08-08, 22:21

דווקא כן נראה לי שאתה בעד השתמטות. אני בטוח ב1000% שאם היית יודע שאם לא תעשה צבא זה לא יפגע בך בעתיד כשתלך לבחור משהו לא היית עושה צבא.

ISR
21-08-08, 22:51
לג'ובניק מסריח שמלקק למפקדים את התחת בשביל לצאת הביתה ב4 ולא ב5 כי יש לו טלנובלה לראות - אין זכות לקרוא למי שלא מתגייס "משתמט". במקום ללכת ולהגן על המדינה הוא מדפיס מסמכים
אני מבין את האלה שחוזרים פעם ב21 ימים הביתה ורואים את הבית אולי 20 פעם בשירות
יש להם את הזכות המלאה לקרוא לי ולעוד עשרות אלפי אנשים משתמטים.

ויש הבדל בין משתמט למישהו שלא הסתגל לתנאים של הצבא. אני רציתי, ניסיתי, קיוויתי.
לא הסתדר.

gman
21-08-08, 22:58
לג'ובניק מסריח שמלקק למפקדים את התחת בשביל לצאת הביתה ב4 ולא ב5 כי יש לו טלנובלה לראות - אין זכות לקרוא למי שלא מתגייס "משתמט". במקום ללכת ולהגן על המדינה הוא מדפיס מסמכים

לא הסתדר.
ויש הבדל בין מישהו שלא שם כי הוא יודע שאין מצב שהוא לא יסתגל לתנאים?

goldBEN
21-08-08, 23:12

חחחחחחחחחחחחחחחחחח
אהבתי...

ISR
21-08-08, 23:16

אותם אני לא מכניס לרשימה אפילו, אלה שלא ניסו צריך להשמיד.
אני מדבר על האנשים שבאמת ניסו (כמוני) רצו, והשתדלו.

goldBEN
21-08-08, 23:18

"השתדלו"..
איפה כבר שירתת שאתה השתדלת כל כך ולא יכלת להגיע למקום אחר?

gman
21-08-08, 23:24

אבל אותו דבר אפשר להגיד על נכים, הם רוצים, אבל יודעים מראש שלא יכולים...אז אתה בעצם אומר שהם יהיו בסדר רק אם הם ילכו, יסבלו קצת ואז הם כאילו עברו ת'מבחן?
ונכים זאת סתם דוגמה קיצונית, לא חייב להיות נכה כדי לא להסתגל לצבא, ולדעת שלא תסתגל.

סהר!
21-08-08, 23:33
האלה שצחקו על גובניקים תאמין לי גם גובניקים תורמים גם אם הם עושים 3 11.
זה עדיין משהו להרגיש לפחות חייל לעשות משהו,ללבוש מדים לייצג את המדינה אבל כאלה שבכלל לא ניסו ומזלזלים זה גועל נפש.
וד''א בעניין הדתיים,הדתיים לאומים כיפות סרוגות הם בעיקר הכח של היחידות הקרביות!

blinki
21-08-08, 23:42

לא מתאים לך גם שירות לאומי/סוג אחר של התנדבות/להיות ג'ובניק?

לי זה נראה ותקן אותי אם אני טועה שהתגייסת לצבא חשבת שאתה תיהיה רמבו עם סכין בין השיניים שכל הזמן ירביץ לערבים ויתנו לו כבוד וזה לא היה המצב אז נשבר לך הזין

Yoshi-Moto
21-08-08, 23:46

:):):):) ידידה אחת של אח שלי השתמטה, היה משפט ושלחו אותה לכלא צבאי.
בסוף נקבע שאין מקום בכלא ולכן עוד לא אוסרים אותה.

כרגע היא בבית משוחררת לעשות מה בראש שלה כבר קרוב לחודש עבר ועוד לא נכנסה לכלא.

בקיצור, להשתמש זה דבר אגואיסטי ומסריח אבל מי שרוצה- עושה את זה בקלות

ISR
21-08-08, 23:54
אבל אותו דבר אפשר להגיד על נכים, הם רוצים, אבל יודעים מראש שלא יכולים...אז אתה בעצם אומר שהם יהיו בסדר רק אם הם ילכו, יסבלו קצת ואז הם כאילו עברו ת'מבחן?
ונכים זאת סתם דוגמה קיצונית, לא חייב להיות נכה כדי לא להסתגל לצבא, ולדעת שלא תסתגל.

איך הגעת לנכים ? אני מדבר על אנשים שכן יכולים, ופשוט לא בא להם על זה.

הייתי במשטרה צבאית, ולא , לא ציפיתי להיות רמבו. באותה תקופה הכל נפל לי בבום ..

Gil-G
22-08-08, 00:19

לא הסתדר.

כמה חרטא בצירוף מילים אחד יא אללה

בוא תסביר לי מה ההבדל בין ג'ובניק לחייל קרבי בתאכלס?
ולמה קרבי עדיף על ג'ובניק?
אתה לא חושב שיש אנשים שלא מתאימים לקרבי?
ויכולים לתרום יותר בג'וב?
ובדיוק ההפך
תחשוב קצת לפני שאתה מחרבש

P-a-n-1-c
22-08-08, 09:21
דווקא כן נראה לי שאתה בעד השתמטות. אני בטוח ב1000% שאם היית יודע שאם לא תעשה צבא זה לא יפגע בך בעתיד כשתלך לבחור משהו לא היית עושה צבא.

תכלאס

///Efi///
22-08-08, 12:49
מישו באמת מאמין להם שזה מ"שיקולי מצפון"? ניראה לי זה יותר שיקולים בסיגנון של "בא לי לסיים תואר ראשון עד גיל 22"

http://www.nfo.co.il/pic/user_uploads/SYA.JPG

מספיק
22-08-08, 13:00
מישו באמת מאמין להם שזה מ"שיקולי מצפון"? ניראה לי זה יותר שיקולים בסיגנון של "בא לי לסיים תואר ראשון עד גיל 22"

http://www.nfo.co.il/pic/user_uploads/sya.jpg

גם אני חשבתי על זה אבל יש מאותם אנשים שנוסעים למחסומים ולהפגנות כדי לעזור לפלשתינים...הם היו יכולים פשוט להשתחרר מהצבא וזהו

פינגווין
22-08-08, 13:01
שילכו כוס עמק זה מה אני חושב על המשתמטים

ZoonD
22-08-08, 13:11
שילכו כוס עמק זה מה אני חושב על המשתמטים

יש לך אי סיקיו או משהו
אני צריך לדבר איתך

22-08-08, 13:15
אותי הכי מעצבנים זה אלה שהולכים לעזור לפסטינים, פינגוין אם תתקל בהם תזיין אותם בלי רחמים כמו שק איגרוץ תרביץ להם וסתכל שלא מצלמים מי שמצלם זרוק לו לפנים תמצלמה, שישארא לו איזה סימן ותוריד אותו ובעט בו עד שכבר הבנאדם יהיה סמרטוט......

יענו גם הם לא מתגייסים ולהפך עוזרים לחמאס ולאוייב אני לא היתי נותן להם להיכנס לישראל לשרמוטות האלה... ובכלל את אירגון בצלם הייתי שולח אנשים לכול מנהיג לא משנה לי בחורה גבר ילד ומזיין שם אחד אחד במכות טוב טוב............ הם סופקים תחיילים המסכנים האלה שמגנים על עצמם מהאבנים שהבהמוות האלה זורקים הערבהים....מה הרי הם עושים אומרים לאיזה שמאלן או ערבי(אין הבדל בינהם), שיזרוק על החייל אבן ועוד אבן עד שהחייל מגיב וכשהחייל מגיב הם יענו מצלמים את זה בשביל להראות כמה רעים אנחנו

פינגווין
22-08-08, 13:18
יש לך אי סיקיו או משהו
אני צריך לדבר איתך

214497575

Dino Psaras
22-08-08, 13:26
פינגווין אתה משרת במקרה בגזרת הערבה?

ואני צריך שתביא לי את התוכנה שחותכת קטעים מוידאו (אמרת קבצי avi) כמו של קולמן שיש לך בחתימה..

סוליקו
22-08-08, 14:29
זה לא אמור להוריד את החשק ..אמור להעלות אותו כשרואים שיש לנו אנשים מנאיק במדינה וחיים על חשבון האחרים ....ואז אתה מבין שבאמת אין אף אחד אחר

גם עולה לי החשק לבוא עם איזה משאית ובטעות יעלה על המדרכה שהמפגרים האלה נמצאים

פינגווין
22-08-08, 14:42
פינגווין אתה משרת במקרה בגזרת הערבה?

ואני צריך שתביא לי את התוכנה שחותכת קטעים מוידאו (אמרת קבצי avi) כמו של קולמן שיש לך בחתימה..

אני עדיין בטירונות , בשטחים, בבית חורון שזה בשטחים ליד ירושליים מוקף בכפרים פלסטינים
והבסיס השני זה ליד עפולה גם בשטחים

ןהתכנה שאיתה אני חותך זה התכנה שיש בווינדווס movie maker