PDA

צפה בגרסא המלאה : כדורי קפאין

Roma
21-08-08, 13:26
מה דעתכם על המוצר?
הבנתי שהפעולה העיקרית שלו זה שהוא נותן המון מרץ לאימון נכון?
אפשר להשתמש בו גם במסה וגם בחיטוב,זה לא משנה
כן?

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=301&CategoryID=102&Page=1

זה טוב או שסתם מיותר ועדיף לשתות קפה לפני האימון וזהו?

HardCor3
21-08-08, 13:28
אני אישית אוהב את התוסף תזונה הזה למה?

א.זה שווה לכמות של 2-3 כוסות קפה שלשתות ככה זה ממש מגעיל.
ב.אתה יודע כמה קפאין אתה מקבל בדיוק.
ג.תוסף זול יחסית.
ד.מתאים גם למסה וגם לחיטוב.

Bono
21-08-08, 13:31
אני אישית אוהב את התוסף תזונה הזה למה?

א.זה שווה לכמות של 2-3 כוסות קפה שלשתות ככה זה ממש מגעיל.
ב.אתה יודע כמה קפאין אתה מקבל בדיוק.
ג.תוסף זול יחסית.
ד.מתאים גם למסה וגם לחיטוב.

יש לי שאלה אליך בושא הזה..
חייבים לעשות את הסקיילים האלו בלי קפאין כדי שזה ישפיע ?
הכוונה אם אני צריך להמנע מקפה ככה במך היום ורק לפני אימון לצרוך קפאין?
תודה גבר

HardCor3
21-08-08, 13:32
תודה גבר

כדי לקבל השפעה חזקה אני ממליץ על 4 ימים של on ו-3 ימים של off.

הכוונה להשתמש בקפאין 4 ימים בשבוע ובשאר הימים להתנזר מקפאין.

Bono
21-08-08, 13:34
כדי לקבל השפעה חזקה אני ממליץ על 4 ימים של on ו-3 ימים של off.

הכוונה להשתמש בקפאין 4 ימים בשבוע ובשאר הימים להתנזר מקפאין.

הבנתי תודה
תגיד גם בתה ובשוקו יש קפאין לא?
חח ומה עושים בימים שאמורים להמנע מקפאין? כי אני שותה בבוקר נס קפה וגם בערב....

HardCor3
21-08-08, 13:47
הבנתי תודה
תגיד גם בתה ובשוקו יש קפאין לא?
חח ומה עושים בימים שאמורים להמנע מקפאין? כי אני שותה בבוקר נס קפה וגם בערב....

לא שותים .

nirbin
21-08-08, 21:22
לא שותים .

:eek: תגיד... מאיפה הנפצת את הקטע הזה על לא לצרוך קפאין 3 ימים ואז לצרוך קפאין 4 ימים?

כאילו, באמת... Give the guy a break

superguitar
21-08-08, 21:45
לקחתי כל יום תתוסף+כולל קפה+שוקו+תה ועדיין הרגשתי אותו...

התוסף מתאים לאירובי בלבד לפי דעתי...

HardCor3
21-08-08, 22:01
:eek: תגיד... מאיפה הנפצת את הקטע הזה על לא לצרוך קפאין 3 ימים ואז לצרוך קפאין 4 ימים?

כאילו, באמת... Give the guy a break

לא המצאתי אם זה מה שאתה חושב, בכל הוראות שימוש של כדורי קפאין תמצא את ההוראה הזו.
לגוף יש הסתגלות לקפאין ואחרי שהוא מסתגל אל החומר אתה לא תרגיש את ההשפעה שלו,יש מבין?

nirbin
21-08-08, 22:03
תודה גבר

לא, לא חייבים כלום.
אם אתה רוצה כדורי קפאין, תנסה ותבדוק את המינון והתיזמון שעוזר לך. אני משתמש לעיתים בכדורי קפאין, אבל קפה שחור חזק עושה לדעתי בדיוק אותה עבודה. אצל רוב האנשים מתפתחת עמידות לקפאין אחרי הרבה זמן של צריכה גבוהה, אבל גם צרכן נורמלי ששותה כוס קפה או שתיים ביום, בדרך כלל מרגיש את ההשפעה של קפה חזק לפני אימון.

חוזר למה שאמרתי קודם - פשוט תנסה ותראה מה עובד לך הכי טוב, אין נוסחאות קסם שנכונות לכולם. דרך אגב, אפשר גם להתאמן נהדר בלי קפאין בכלל.

nirbin
21-08-08, 22:05
לא המצאתי אם זה מה שאתה חושב, בכל הוראות שימוש של כדורי קפאין תמצא את ההוראה הזו.
לגוף יש הסתגלות לקפאין ואחרי שהוא מסתגל אל החומר אתה לא תרגיש את ההשפעה שלו,יש מבין?

לא מחפש התקטננות, אבל אתה מרים לי פה להנחתה וזה טוב מדי בשביל לפספס.
בכל הוראות שימוש אומרים לך לצרוך קפאין 4 ימים ואז להפסיק לשלושה ימים? תן דוגמא, כי אני עוד לא ראיתי כזה.

HardCor3
21-08-08, 22:08
אתה תרגיש את ההשפעה ,אבל היא רק תלך ותקטן עקב הסתגלות הגוף לחומר ככה זה בנוגע להרבה חומרים שאני לא ארחיב עליהם כאן.
אם אפשר להתאמן בלי קפאין?אני לא אמרתי שלא .

"3 ימים מומלץ לצרוך את התוסף כ 3 קפסולות לפני האימון (חצי שעה).
ניתן לשלב 2 קפסולות לפני ארוחת הבוקר.

אח"כ, לשלושה הימים הבאים מומלץ להתזנר לחלוטין מקפאין (תא,קפה,קולה...) ואח"כ להתחיל בתהליך מחדש.
כך נגביר את הרגישות של גופנו לקפאין ווהגברת השפעותיו."

OmriF
21-08-08, 22:25
אני לפני אימון ככה שעה לפני שותה נס עם 2 /3 כפיות נס, 4 כפיות חלב, מוסיף מהממתיק מלאכותי של סוכר לייט וזה ממש אבל ממש מעיר אותי.
היה יום אחד שהייתי גמור והייתי חייב להתאמן, הכנתי 2 כוסות נס, כל אחת 2 וחצי כפיות נס. הגעתי לאימון אחרי שעה הרגשתי מלא מרץץ וערני!

עד כמה באמת צריך לעשות כמה ימים כן וכמה ימים לא? האם צריך לעשות נגיד: ראשון שני שלישי רביעי כן, וחמישי שישי שבת לא?

The Sun
21-08-08, 22:33
אני לפני אימון ככה שעה לפני שותה נס עם 2 /3 כפיות נס, 4 כפיות חלב, מוסיף מהממתיק מלאכותי של סוכר לייט וזה ממש אבל ממש מעיר אותי.
היה יום אחד שהייתי גמור והייתי חייב להתאמן, הכנתי 2 כוסות נס, כל אחת 2 וחצי כפיות נס. הגעתי לאימון אחרי שעה הרגשתי מלא מרץץ וערני!

עד כמה באמת צריך לעשות כמה ימים כן וכמה ימים לא? האם צריך לעשות נגיד: ראשון שני שלישי רביעי כן, וחמישי שישי שבת לא?

אתה יותר אנורקס ממה שחשבתי, אתה סופר כפיות חלב?!?!?!?!?

Bono
21-08-08, 23:08

מה זה 4 כפיות חלב? אתה אמיתי?:confused::confused:
קורן, אתה עושה גם את הסקיילים האלו עם הקפאין? זה עוזר בצורה משמעותית?

The Sun
21-08-08, 23:09
ברצינות omrif יש לך הפרעות אכילה רציניות, ואני מדבר בשיא הרצינות לא בקטע של לפגוע או משהו.

Bono
21-08-08, 23:11
ברצינות omrif יש לך הפרעות אכילה רציניות, ואני מדבר בשיא הרצינות לא בקטע של לפגוע או משהו.

לא עניתה לי;)

Masquerade
21-08-08, 23:13
בחיי שאני מעדיף לשתות 3 כוסות קפה.. זה תענוג.

The Sun
21-08-08, 23:16
לא עניתה לי;)

כי ערכת :cool: זה לא היה בהודעה המקורית אז לא שמתי לב :sbb4:

אף פעם לא הפסקתי עם קפאין כי אף פעם לא צרכתי בצורה שהצריכה את זה... תמיד הייתי שותה רק ספל נס חזק עם שפריץ חלב שהורדתי בשלוק וזהו... אז לא בדיוק היה לי מה "להפסיק" כי לא צרכתי קפאין בכמויות גבוהות...

בסוף החיטוב אני יעצור עם הקפאין לשבוע כי אני מתכנן גם ככה שבוע מנוחה במאזן נייטרלי לפני שאני חוזר לאימונים במאזן נייטרלי ומשם למאסה עד האביב

Bono
21-08-08, 23:20
אז לדעתכם אם אני אשתה בנוסף לקפה שלפני האימון ספל נוסף בבוקר זה ישפיע עליי ויעשה את העבודה? או שאני חייב לעשות סקיילים של 3on ו4off ?

The Sun
21-08-08, 23:22
אז לדעתכם אם אני אשתה בנוסף לקפה שלפני האימון ספל נוסף בבוקר זה ישפיע עליי ויעשה את העבודה? או שאני חייב לעשות סקיילים של 3on ו4off ?

מה הקשר לספל קפה בבוקר למרץ שתקבל לפני אימון? להפך אם תשתה רק לפני האימון קפה חזק עם 2 כפיות תקבל הרבה יותר "מרץ" מאשר אם תשתה קפה בבוקר וקפה לפני אימון...

אתה לא חייב לעשות סייקל קפאין, תשתה לפני אימון וזהו וברגע שאתה מרגיש שאתה כבר לא מקבל מרץ או שתעלה ת'מינון של הקפאין או שתעצור ל3-4 ימים ותחזור לשתות אחריהם

Bono
21-08-08, 23:24
מה הקשר לספל קפה בבוקר למרץ שתקבל לפני אימון? להפך אם תשתה רק לפני האימון קפה חזק עם 2 כפיות תקבל הרבה יותר "מרץ" מאשר אם תשתה קפה בבוקר וקפה לפני אימון...

אתה לא חייב לעשות סייקל קפאין, תשתה לפני אימון וזהו וברגע שאתה מרגיש שאתה כבר לא מקבל מרץ או שתעלה ת'מינון של הקפאין או שתעצור ל3-4 ימים ותחזור לשתות אחריהם

סבבה, תודה:cool:
ותגיד כמה כפיות חלב לשים? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
סתםםםםםם

mitamen
22-08-08, 12:47
תרגישו יותר נמרצים ועירניים מאשר מהכדור הזה...בהחלט חבל על הכסף שלכם

Roma
25-08-08, 21:15
מצטער על ההקפצה...אני פשוט לא רוצה לפתוח אשכול נוסף על המוצר הזה יש לי עוד שאלה

המוצר לא יגרום לכך שהגוף יהיה רגיל לקפאין ואז קפה רגיל לא ישפיע עליו יותר?
וגם כמה אנשים אמרו לי שזה לא טוב בשביל הלב, האם זה באמת מסוכן?

אני אשמח עם מישהו שמבין יוכל לענות לי על השאלות האלה

HardCor3
25-08-08, 21:27
מצטער על ההקפצה...אני פשוט לא רוצה לפתוח אשכול נוסף על המוצר הזה יש לי עוד שאלה

המוצר לא יגרום לכך שהגוף יהיה רגיל לקפאין ואז קפה רגיל לא ישפיע עליו יותר?
וגם כמה אנשים אמרו לי שזה לא טוב בשביל הלב, האם זה באמת מסוכן?

אני אשמח עם מישהו שמבין יוכל לענות לי על השאלות האלה

הכדור זה כמו הקפה הרגיל רק מרוכז יותר ,ברגע שתפסיק להשתמש בכדורים ותעבור לקפה לא תרגיש הבדל.

בקשר לסיכונים בריאותיים,כל עוד אתה לא צורך מינונים מוגזמים לא יקרה שום דבר,אני אישית בימים שאני צורך קפאין בכמות גבוהה של 600 מ"ג אני רק סובל מנדודי שינה.

Bono
25-08-08, 21:28
הכדור זה כמו הקפה הרגיל רק מרוכז יותר ,ברגע שתפסיק להשתמש בכדורים ותעבור לקפה לא תרגיש הבדל.

בקשר לסיכונים בריאותיים,כל עוד אתה לא צורך מינונים מוגזמים לא יקרה שום דבר,אני אישית בימים שאני צורך קפאין בכמות גבוהה של 600 מ"ג אני רק סובל מנדודי שינה.

ללמה אתה צורך כמות כ"כ גבוהה? פחות מזה זה לא משפיע עליך?

HardCor3
25-08-08, 21:29
ללמה אתה צורך כמות כ"כ גבוהה? פחות מזה זה לא משפיע עליך?

לצערי נכון לעכשיו אני מכור לקפאין,אני אקח מתישהו שבוע גמילה.