PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה!! שריפת נוזלים

gil-da91
21-08-08, 21:45
לאחרונה נהייתי דיי נוזלי. כרגע אני במאסה, זה נובע מזה? או שאני יכול להוריד את זה?
אם כן , אז איך?

The-One
21-08-08, 21:53
שלום לך גיל תראה במאסה תמיד עולים נוזלים ושומן ביחד עם השריר אי אפשר לעלות רק שריר אז זה בסדר גמור..

בחיטוב הנוזלים ירדו אחי תמשיך מאסה עוד הרבה זמן בהצלחה.

HardCor3
21-08-08, 22:02
תנסה להמעיט בצריכת הסיבים התזונתיים אתה תרגיש פחות "נפוח" ו"נוזלי".

gil-da91
21-08-08, 22:05

חחח זה בערך חצי תפריט שלי. לפני זה עוד ראו ורידים ופתאום בפעם אחת נהייתי מגעיל בטירוף!
לא רואים כלום כמעט וזה יחסית נוזלי.. הייתי מפסיק אבל אני לא רוצה להרוס את המאסה.:sbb2:

HardCor3
21-08-08, 22:13
חחח זה בערך חצי תפריט שלי. לפני זה עוד ראו ורידים ופתאום בפעם אחת נהייתי מגעיל בטירוף!
לא רואים כלום כמעט וזה יחסית נוזלי.. הייתי מפסיק אבל אני לא רוצה להרוס את המאסה.:sbb2:

מה קשור חצי מהתפריט שלך ולהרוס את המסה לא הבנתי?

אם אתה אוכל פייבר 1 תחליף בש"ש .
אם אתה אוכל לחם חיטה מלאה תחליף בלחם לבן לא יקרה כלום,תנסה פחות סיבים אתה תרגיש יותר טוב במיוחד במסה.

nirbin
21-08-08, 22:19

תגיד... קודם הקפאין ועכשיו זה. מאיפה אתה ממציא את כל הדברים האלה? אני מציע שתחדל להשתתף בדיונים בפורום הזה, לפני שמישהו בטעות ינסה ליישם את הרעיונות שלך.

HardCor3
21-08-08, 22:20
תגיד... קודם הקפאין ועכשיו זה. מאיפה אתה ממציא את כל הדברים האלה? אני מציע שתחדל להשתתף בדיונים בפורום הזה, לפני שמישהו בטעות ינסה ליישם את הרעיונות שלך.

לך תקרא מה הגבתי לך בקפאין ולאחר מכן אולי תשב בשקט למה שכל הרבה אין לך.

nirbin
21-08-08, 22:25
לאחרונה נהייתי דיי נוזלי. כרגע אני במאסה, זה נובע מזה? או שאני יכול להוריד את זה?
אם כן , אז איך?

לא ברור אם אתה מתכוון שצבירת מים בגוף, כי אולי אתה אוכל הרבה מעבר למה שאתה צריך וצובר שומן.
לגבי צבירת מים, הדבר יכול לקרות עקב מעבר לתזונה לא מאוזנת מבחינת מאזן מלחים. אם אתה נוהג להוסיף כמויות גדולות של מלח לאוכל שלך, כדאי שתמתן. כמו כן, דאג לשתות מספיק, או יותר ממספיק ביום. כמות המים המומלצת לגבר ביום (עפ"י הועד התזונתי בארה"ב) היא 3 ליטרים. והכוונה לגבר ממוצע מבחינת מבנה ופעילות. אם אתה בחור גדול מהממוצע ופעיל מהממוצע, הגדל צריכה.

אגב, הרבה גברים פעילים ממש לא מגיעים אפילו ל-3 ליטרים ביום. זה בערך 9 כוסות גבוהות או 12 ספלים ממוצעים.

nirbin
21-08-08, 22:30
לך תקרא מה הגבתי לך בקפאין ולאחר מכן אולי תשב בשקט למה שכל הרבה אין לך.

אני יושב בשקט. ומקליד, כמוך.
אבל עושה פחות נזק.

The Sun
21-08-08, 22:37

הוא דווקא צודק, ומאיפה באת עלינו שאתה מתנשא בצורה כזאת?

nirbin
21-08-08, 23:17
הוא דווקא צודק, ומאיפה באת עלינו שאתה מתנשא בצורה כזאת?

אוהו שלום.
ציטוט: "תנסה להמעיט בצריכת הסיבים התזונתיים אתה תרגיש פחות "נפוח" ו"נוזלי"."
בוא ותסביר מה צודק כאן?

The Sun
21-08-08, 23:20
אוהו שלום.
ציטוט: "תנסה להמעיט בצריכת הסיבים התזונתיים אתה תרגיש פחות "נפוח" ו"נוזלי"."
בוא ותסביר מה צודק כאן?

הסיבים לא מתעכלים והם סופחים מים, ולכן הם נשארים במערכת העיכול בצורתם הטבעית ומכבידים על הבטן עד השיחרור בצואה.

nirbin
21-08-08, 23:25
הסיבים לא מתעכלים והם סופחים מים, ולכן הם נשארים במערכת העיכול בצורתם הטבעית ומכבידים על הבטן עד השיחרור בצואה.

אם הסיבים סופחים מים, אז הגוף מוציא החוצה יותר מים, כך פחות מים נשארים בבטן ומכבידים עליה.

The Sun
21-08-08, 23:28
אם הסיבים סופחים מים, אז הגוף מוציא החוצה יותר מים, כך פחות מים נשארים בבטן ומכבידים עליה.

ממש לא, כי הסיבים אם אלו שסופחים את המים והם נשארים במערכת העיכול ותופסים המון מקום - מכאן באה הנפיחות.

The-One
21-08-08, 23:31
ממש לא, כי הסיבים אם אלו שסופחים את המים והם נשארים במערכת העיכול ותופסים המון מקום - מכאן באה הנפיחות.

:ph34r:

nirbin
21-08-08, 23:32

לא נראה לי שהבנתם את מה שהכותב התכוון לומר.