PDA

צפה בגרסא המלאה : Metallica - The Day That Never Comes

TheGift
21-08-08, 22:09
הסינגל החדש של מטליקה מהאלבום שיצא בעוד שלושה שבועות.

השיר הועלה לאינטרנט לפני 13 דק' :)

http://www.youtube.com/watch?v=d-JQarWq2Ao

תהנו!

The Sun
21-08-08, 22:51
תודה רבה מלך! שומע עכשיו

sagi10
21-08-08, 22:56
דיי טוב האמת - מחכה לאלבום החדש ! :)

The Sun
21-08-08, 22:56
קצת התאכזבתי האמת

TheGift
21-08-08, 23:10
מטליקה טענו שהשיר הזה יזכיר את one האגדי. הוריאציה בין שני השירים אכן דומה להפליא - פתיחה מלודית עם מיני סולו גיטרה ופזמון יותר חזק, וחלק שני כבד. אבל בסופו של דבר, one זה לא. ממש לא.

השיר דווקא סבבה, החלק המלודי מעולה, החלק הכבד ממש מיותר לטעמי.
בנוסף, התופים נשמעים נורמלי (שזה כבר דבר חיובי בהשוואה לאלבום הקודם).

The Sun
21-08-08, 23:11
לא אהבתי את הסולו גיטרה, היה מיותר לגמרי ונשמע קצת "לעוס" בניסיון למחזר, כמו שאמרת מעליי.

TheGift
22-08-08, 14:52
אחרי כמה פעמים ששמעתי את השיר, אני חייב להגיד שלדעתי זה השיר הכי טוב שלהם מזה 17 שנים (מאז האלבום השחור)

אני מת כבר לשמוע את שאר האלבום ובמיוחד את אנפורגיבן 3

כול המטרה שלהם באלבום הזה היא לנסות כמה שיותר להשכיח את הבושה והביזיון באלבום st anger, אחד האלבומים הגרועים ביותר שיצא לי לשמוע אם לא הגרוע ביותר. הירידה שלהם התחילה מload ו-re load, אבל אני באופן אישי לא כ"כ התבאסתי מהאלבומים האלה. הם בסך הכל ניסו לגוון ולעשות מוסיקה קצת שונה ( דבר דומה היה גם אם מגהדת' - קריפטינג וריסק) והצליח להם לא רע לפי דעתי. בינתיים שמעתי שני שירים מהאלבום החדש, ובהחלט עושה רושם שהם חזרו למקורות. לרמה של מסטר אוף פפטס וג'סטיס הם כבר לא יגיעו לעולם, אבל עדיין נראה שהם סוף סוף הוציאו אלבום ראוי ואולי אפילו יותר מאז 96.

Sugarzaza
22-08-08, 15:10
And Justice For All - יצירת אומנות

Itay
22-08-08, 15:13
שמעו, אני לא יודע מה איתכם- st anger לא היה אלבום כ"כ גרוע. אומנם לא היה שם את הגאוניות שבדרך כלל יש באלבומים האחרים. אלבום פשוט כזה. אבל גרוע? לא.
בכל מקרה- האלבום הבא יהיה פשוט באנזונה! מטאליקה חוזרים לסיגנון הישן והגאוני שכולנו אוהבים.
השיר- מעולה. אבל לא משתווה לone או fade to black. בכל זאת- יש שיפור.

TheGift
22-08-08, 15:18
אם הכרת את הלהקה הזאת לפני סט אנגר, אז אין מצב שתגיד שזה לא אלבום גרוע. אני הכרתי את הלהקה 5 שנים לפני שהם הוציאו את סט אנגר, ואני זוכר שבין רי לואד לאלבום הזה היו הרבה דיבורים על התפרקות וכו'. אני זוכר שכשסט אנגר יצא היתה התלהבות עצומה שבחיים לא ראיתי לפני יציאה של אלבום. אנשים חיכו 6 שנים לאלבום הזה והאכזבה היתה פשוט עצומה. האיכות של התופים שנשמעו כאילו לארס מתופף על סיר והשירים שהזכירו להקות ניו מטאל עלובות שצצו בתקופה הזאת בסיטונות, פשוט הפכו את האלבום הזה לעלוב! בהתחשב בכך שמדובר באחת הלהקות הגדולות בכול הזמנים, הציפויות היו בשמיים, ולא היה באלבום הזה שיר אחד ראוי. אשכרה כול שיר יותר מסריח מהשני.

Sugarzaza
22-08-08, 15:22
השיר st anger היה טוב

TheGift
22-08-08, 15:25
רק התופים הרסו אותו
זה היה כביכול הלהיט שלהם באלבום הזה, אפילו בload המושמץ זה היה יכול להיות בכיף שיר בי-סייד

eyalamzleg
22-08-08, 15:40
מטליקה טענו שהשיר הזה יזכיר את one האגדי. הוריאציה בין שני השירים אכן דומה להפליא - פתיחה מלודית עם מיני סולו גיטרה ופזמון יותר חזק, וחלק שני כבד. אבל בסופו של דבר, one זה לא. ממש לא.

השיר דווקא סבבה, החלק המלודי מעולה, החלק הכבד ממש מיותר לטעמי.
בנוסף, התופים נשמעים נורמלי (שזה כבר דבר חיובי בהשוואה לאלבום הקודם).

צודק גם פה תופים נשמעים חרא
גם הקול של הסולן נשמע חרא כבר הרבה מאוד זמן שום דבר כנראה לא ישנה את זה...
קיצר שיר סביר לא רע.