PDA

צפה בגרסא המלאה : Question| אם יש לי גוף אקטו, וחוץ מחלבונים לא חסר כלום.. איזה אבקה לקנות?

dani571
22-08-08, 00:33
היי כולם.. תקשיבו, זה המצב...

יש לי גוף אקטומורפי אם קצב חילוף חומרים מהיר.. יש לי גם שרירים טבעיים ואני גדל יחסית מהר...
בחודש וחצי גדל לי הבייספס בשתי הידיים ב-4 ס"מ ועליתי 7 ק"ג....
אני יכול לטחון כול היום עוגות,גלידות פיצות בקיצור הכול ולא להשמין בשיט...

הנקודה היא שיש לגוף שלי נטיה לא להשמין אבל לגדול מבחינת שרירים...
אז זה היה קצת על הגוף שלי...

עכשיו לשאלה..... :

תקשיבו... אני מכניס מספיק פחמימות ושומנים ביום לתפריט שלי.. אבל מה.. יש לי חיסרון די גדול בחלבונים במשך היום... וזה חיסרון שאני לא ממש מצליח להשלים אותו...

אז אני לא יודע איזה אבקה לקחת.. בתכלס אקטומורפים לוקחים גיינרים... אבל אני לא צריך גיינר כי אני מצליח להשלים את כול אבות המזון חוץ מהחלבונים...

אבל אם אני ייקח רק חלבונים אני מפחד שזה לא ממש ייעזור לי לעלות במסה וסתם בזבוז כסף...

אז מה אתם ממליצים לי לעשות.....?

UltraShay
22-08-08, 00:39
חשבת על אבקת חלבון?

Bono
22-08-08, 00:42
איזו חפירה גבר
קנה אבקת חלבון ותקרא קצת מאמרים רני מקווה( בשבילך)שאתה לא אוכל כל היום ג'אנק אלא אוכל בריא וארוחות מסודרות

dani571
22-08-08, 00:57
חשבת על אבקת חלבון?
לא יודע... לא חשבתי על זה אפילו..
הבנת את הפואנטה של האשכול אחי..?
אני לא יודע אם לקחת אבקת חלבון או גיינר!!

איזו חפירה גבר
קנה אבקת חלבון ותקרא קצת מאמרים רני מקווה( בשבילך)שאתה לא אוכל כל היום ג'אנק אלא אוכל בריא וארוחות מסודרות

אבל למה דווקא אבקת חלבון?
אני אקטו.. אני צריך הרבה מכול אבות המזון.. אולי רק תוספת חלבון לא תספיק...
ואני אוכל בערך פעם אחת ביום ג'אנק.. אבל תרגע.. זה לא מזיז לי... כמה מומחי תזונה אפילו המליצו לי לאכול איזה משולש פיצה אחד פעם ביום~יומיים...

יניב צוות ישראלבודי
22-08-08, 11:57
אקטומורף, מזמורף, אנדומורף... עזוב הגדרות, זה לא רלוונטי.

אתה אומר שבצריכת פחמימות אין לך בעיה ובצריכת חלבון כן יש לך בעיה.. התשובה בגוף השאלה- תקנה אבקת חלבון.

ככה תשלים את החוסר חלבון, ואם אתה עדיין לא גודל תאכל עוד פחמימות

DanYak
22-08-08, 12:23
תקנה גיינר