PDA

צפה בגרסא המלאה : איך מתמודדים עם חוסר מוטיבציה?

tatanka
02-01-07, 17:22
אחר הצהריים טובים.
ראשית אני לא יודע אם זה מתאים לפורום זה, אם לא אנא סילחו לי.

ברמת העיקרון אני מתאמן מגיל 15 מה שאומר 3 שנים.
הייתי שמן ומשמן לרזה ומרזה למפתח גוף בעל מסה מכובדת ביותר... ואז הנפילה, לאחר שהגעתי לשיא שלי לפי דעתי יותר נכון 1.69 במשקל 75 על 11% שומן.
הקפדתי על דיאטה, בחורף הייתי נוסע באוטובוסים ומה לא... רק בכדי להגיע למכון להתאמן, לבצע אירובי ולהתמיד.

מאז הייתה תקופה מאושרת באמת אבל נפלתי, התחיל לזלזל לא להקפיד המסה ירדה עליתי באחוז שומן בקיצור קטסטרופה למרות שהעיצוב והמראה פחות או יותר נשאר.
הבעיה היא לחזור, יש לי תפריטים מגיל הלכתי לייעוץ, יש לי את האבקות חלבונים למינהם ויש לי את כל המצרכים בבית.
אבל אין, לא משנה כמה שאני אומר לעצמי, מתחילים סבבה חצי מהיום הכל טוב ויפה ואז נפילה ואוכלים משו לא קשור לדיאטה ומפה לשם מתפתח עוד אחג ועוד אחד מה שנקרא אפקט ה"יאללה" בדיאטה.

מה גם שבמכון אני מתאמן לבד בעבר הייתי מתאמן עם חברים אבל חלקם עזבו חלקם לא מתראים, מה שנוצר שאני לבד במכון מתאמן וגם אם אני בא עם חבר זה סתם אחד שבא לעשות צחוקים.
ובסוף אני מוצא את עצמי מתאמן רק אנאירובי במשך חצי שעה והבייתה.

אין לי כבר את המוטיבציה הזאת כמו פעם לקום ולהתעסק בכושר, לחשוב על כושר לעשות הכל.. זה די בעיה אולי הגעתי למצב שזהו מבחינתי בעניין הזה שכבר הגעתי לשיא שלי וזהו אני לא יחזור לשם שוב.

בכל אופן אם יש לכם קצת עצות לשיפור המצב זה מאוד מאוד יועיל.
בתודה, ערן.

Powerlifter
02-01-07, 17:24
תקרא את המאמרים על המוטיבציה באתר... דווקא מאמרים טובים =)

יiסי
02-01-07, 17:44
tatanKa :) אני זוכר אותך מcs 1.6 לפני דיי הרבה זמן , מה שלומך?

Yoshi-Moto
02-01-07, 19:31
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=14532

בטח יתנו לו שם כמה טיפים, פשוט תקבל אותם גם עליך.
נתתי גם 3 מאמרים טובים שיעלו לך את המוטיבציה.
שיהיה בהצלחה.