PDA

צפה בגרסא המלאה : התנצלות.. הלבוי, מני.. וכל השאר.

Nadav19
02-01-07, 17:50
אני רוצה להתנצל על הדיבור המגעיל ועל הדרך שהבעתי את הדעה שלי בימים האחרונים..
לא יודע מה קרה לי התעצבנתי על כל דבר קטן והוצאתי את זה על אנשים בפורום..

אני מתעניין באותם נושאים כמו מני, ודווקא מני שהיה נראה שיש מישהו שמבין במחשבים ויש מישהו לדבר איתו נכנסתי איתו לכסאח, יכול להיות שגם לך היה בו חלק אבל זה לא היה צריך לקרות בכלל.

אז אני מבקש סליחה, ומצטער.
לא יודע למה התחלתי לריב סתם הייתי עצבני והוצאתי קריזות מיותרות עליך.

הלבוי, באתי ביציאה לא קשורה אחרי שעיצבנת אותי באיזה אשכול.. לא היתי צריך להגיד את זה ואני בטוח שאם הייתה לי בעיה כמו שלך לא היתי רוצה שיצחקו עלי, מצטער אחי באמת אני מרגיש רע עם הקטע הזה... סליחה.

גם כל השאר, אם זה הבחור המטאליסט מהשרשור של סהר, אם זה איתי גיימר שלא ממש רבנו אבל התווכחנו, כל אדם שפגעתי בו, סליחה.

אני לא הכי טוב עם סליחות אז תנסו להבין.

בברכת גדלו התחטבו ותסלחו, נדב.

VoRteX
02-01-07, 18:03
http://www.orlyowl.com/boring.jpg

Gamerrrrr
02-01-07, 18:05
;) צ'ונג אתה לא צריך לבקש סליחה כי לא רבנו התווכחנו, ואתה עדיין יותר קטן ממני ואני רציני תפנים :)

Nadav19
02-01-07, 18:06
;) צ'ונג אתה לא צריך לבקש סליחה כי לא רבנו התווכחנו, ואתה עדיין יותר קטן ממני ואני רציני תפנים :)

:jockey:

צ'ונג?

^סהר^אבוטבול^
ואני?

Antonator1
ומה זה אמור להביע?

הבן אדם עושה מעשה אצילי ומתנצל, וזה מה שאתה עושה? אני יודע שאני גם מתערב איפה שלא צריך, אבל הפוסט לא מכוון אליך אז אל תגיב פה בכלל אם זה כל כך משעמם אותך.

Gamerrrrr
02-01-07, 18:07
ואני?
אתה בכיין שראה תחרות אחת ועוד תחרות בתמונות ובטוח שהוא ברמה להתחרות והוא לא.

צ'ונג זה צעיר

^סהר^אבוטבול^
02-01-07, 18:07
אתה בכיין שראה תחרות אחת ועוד תחרות בתמונות ובטוח שהוא ברמה להתחרות והוא לא.

צ'ונג זה צעיר
טובבבב עם אתה אומר

Nimrod
02-01-07, 18:12
גיימר אני יותר גדול ממך שתוק :x

Gamerrrrr
02-01-07, 18:23
גיימר אני יותר גדול ממך שתוק :x
חחחחח אתה לא נראה מתאמן :P

Bodybuilder
02-01-07, 18:37
NADAV אני מקבל את הסליחה ! :jockey: ואני סולח לך ...

סתם !!! זה שביקתה סליחה זה רק מוכיח שאתה בחור בוגר :) http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon14.gif (איתי לא רבתה אבל)...

וגימררררר - אתה אכי גדול !!!http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon11.gif

Bodybuilder
02-01-07, 18:41
דרך אגב מה עושים עמ עומרי ? :cry_1:

הבחור אישתגע לגמרי ... הפך פה את הפורום לפורום (כנסת) פרלמנט ...:ph34r:
+משחק כול היום WOW ולא רוצה להיתאמן ...:cry_1:

חחחחחחחחח

VoRteX
02-01-07, 18:42
ומה זה אמור להביע?

הבן אדם עושה מעשה אצילי ומתנצל, וזה מה שאתה עושה? אני יודע שאני גם מתערב איפה שלא צריך, אבל הפוסט לא מכוון אליך אז אל תגיב פה בכלל אם זה כל כך משעמם אותך.

ואני דיברתי איתך? לא אז שב בשקט
לך תרים איזה בקבוק קולה ליד הבית ספר שלך :diractor:

Nadav19
02-01-07, 19:01
NADAV אני מקבל את הסליחה ! :jockey: ואני סולח לך ...

סתם !!! זה שביקתה סליחה זה רק מוכיח שאתה בחור בוגר :) http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon14.gif (איתי לא רבתה אבל)...

וגימררררר - אתה אכי גדול !!!http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon11.gif

תותח אתה עזוב אין מילים :wiggle:

HHHEELLBBOOYY
02-01-07, 21:21
טובבבב עם אתה אומר

אני מציע לך לעשות גם התנצלות למה אתה התנפחת ותפסת פוזה ותוריד תפוזה הזאתי

HHHEELLBBOOYY
02-01-07, 21:24

אתה באמת כדאי שתשתוק,
בחור בא מתנצל, אין לך מושג כמה צריך להתאמץ ואומץ כדי לכתוב כזה דבר כי אתה לא יודע מה התגובות
אז כיבינימאט אתה הצלחת לעצבן אותי עכשיו! חתיכת אידיוט!
תחשוב על מה שכתבתי

ohadhost
02-01-07, 21:25
פיי לא רבתי איתך אבל כל הכבוד שאתה מודה בטעויות ומצטער עליהן !
זה בנאדם (:

ohadhost
02-01-07, 21:25
פיי לא רבתי איתך אבל כל הכבוד שאתה מודה בטעויות ומצטער עליהן !
זה בנאדם (:

ZivX
02-01-07, 21:31
ומה זה אמור להביע?

אהבתי תתמונה חח

כל אחד כבר עושה מעשה אצילי שלא נומר אבירי שואף לאלוהי ומתנצל כמו איזה בחורה מה נהייה איתכם.. אז אנשים בפורום יהיו עצבניים קצת לא נורא.. לא צריך לפתוח פוסט חדש על כל התנצלות מה זה פה בשביל לשמור על אנרגיות טובות?

נדב שומדבר נגדך תמשיך ככה

meni32
02-01-07, 21:33

אני מתעניין באותם נושאים כמו מני, ודווקא מני שהיה נראה שיש מישהו שמבין במחשבים ויש מישהו לדבר איתו נכנסתי איתו לכסאח, יכול להיות שגם לך היה בו חלק אבל זה לא היה צריך לקרות בכלל.

הלבוי, באתי ביציאה לא קשורה אחרי שעיצבנת אותי באיזה אשכול.. לא היתי צריך להגיד את זה ואני בטוח שאם הייתה לי בעיה כמו שלך לא היתי רוצה שיצחקו עלי, מצטער אחי באמת אני מרגיש רע עם הקטע הזה... סליחה.

גם כל השאר, אם זה הבחור המטאליסט מהשרשור של סהר, אם זה איתי גיימר שלא ממש רבנו אבל התווכחנו, כל אדם שפגעתי בו, סליחה.

מקבל את הסליחה.
תם ונשלם מבחינתי.

HHHEELLBBOOYY
02-01-07, 21:34

שמע,
אני מבין אותך, לכל אחד יש שיגעונות,
החל מההודעה ה1 שלך בפורום, אתה דיברת בגסות, תקיפות וכו'
אני לא מבין למה?
במקום לרכוש לך ידידים וחברים בפורום אתה רק הרחקת ממך אנשים וגרמת להם לנטור לך טינה,
שמע, אף אחד לא מכיר פה את השני, ואף אחד לא יודע מה השני מסוגל, אז איך יש לך ביטחון לאיים על אנשים במכות?, לך תידע אולי מני יוצא מטכ'ל ? ויש לו קשרים בעולם התחתון?
ואולי הומיי מסתיר סכינים חדות בשיער? (אפשרי מאוד)
ורק שתידע, היה לי גינו, אני כבר חודשיים אחרי הניתוח, הפטמות שלי יותר שחורות ויותר קטנות מצימוק, אני לא מבין מזה עשה לך שקראת לי גינו?, זה כמו שאני יקרא לך שחיף, אתה לא כי יש לך מסה וזה לא משנה בעצם , מה שמשנה זה שאני מבין את הרצון שלך לבקש סליחה, אבל אני רוצה לדעת מה המניע שלך לבקש את הסליחה, המניע שלי היה פעם שפתחתי את הפוסט של הסליחה שלי זה היה כי רציתי לסגור עם כולם ולהתחיל דף חדש, דף חדש שבו אני יוכל לגלוש בפורום להגיב ולדעת שאני יקבל תגובות טובות, תגובות בונות, ולא להרגיש מאויים, ואז בא אחד כמוך, מעליב אותי צוחק עלי מתחיל להתגרות מחפש להתעסק ומה אני אעשה?, מה לעזעזל הסיבה שאתה מבקש סליחה? ברור שאני יסלח לך, אני מבין באיזה מצב אתה נמצא, אבל למה זה חשוב לך לפתוח דף חדש? , האם זה מאותם סיבות שהיו לי?

ולסהר הזה, שחושב שהוא מתחרה, נדב, תדאג להוריד לו את הפוזה, למה מגעיל אותי לראות את הפוזה שלו , אז הוא קיבל מחמאה מהצוות של ישראלבודי? אז מה? כל אחד יכול לקבל, תמורה ה$$ הנכונים..

Night_Wolf
02-01-07, 22:13
יאלה נשמה בקטנה :jockey:
אתה בן אדם וקורה שבן אדם עצבני מדי פעם מוציא ת'קריזות שלו על אחרים בלי כוונה כועסים אבל מבינים..תמשיך לגדול אחי!

עוז20
02-01-07, 22:24
חח הורג אותי כל פעם מחדש איך כל אחד מבקש סליחה אחד מהשני כולה פורום וירטואלי...

Nimrod
02-01-07, 22:29

כן גם אני לא מבין את זה.

HHHEELLBBOOYY
02-01-07, 22:33
תעיף תיד הזו מהתמונה מזה החצאי איברים אלה תהרוג אותי מזה לא הבהנתי מזה התמונה ששמת ומזה נותן לך

Daniel-Barak
02-01-07, 22:45
שולם שולם לעולם, ברוגז ברוגז אף פעם!

oR1515
03-01-07, 00:07
כן גם אני לא מבין את זה.
זה לא שזה פורום של משחקי מחשב אם ילדים מושפעים וזה זה פורום פיתוח גוף כולם פה ראו את כולם וחלק נפגשים גם מזה פורום וירטואלי מאחוריו עומדים אנשים דיי אמיתיים

Nareznoy
03-01-07, 00:18

תתחיל להירגע ותדבר אליו יפה או שאני יטפל בך
ותאמין לי שאם הוא רוצה הוא מעיף אותך 50 מטר עם אצבע אז שב בשקט

כל הכבוד נדב

Antonator1
03-01-07, 00:25

כל הכבוד נדב
אין צורך בגיבוי בינתיים... אני לא רוצה שתקבל אזהרה בגללי.

Nadav19
03-01-07, 07:32
שמע,
אני לא מבין למה?
במקום לרכוש לך ידידים וחברים בפורום אתה רק הרחקת ממך אנשים וגרמת להם לנטור לך טינה,
שמע, אף אחד לא מכיר פה את השני, ואף אחד לא יודע מה השני מסוגל, אז איך יש לך ביטחון לאיים על אנשים במכות?, לך תידע אולי מני יוצא מטכ'ל ? ויש לו קשרים בעולם התחתון?
ורק שתידע, היה לי גינו, אני כבר חודשיים אחרי הניתוח, הפטמות שלי יותר שחורות ויותר קטנות מצימוק, אני לא מבין מזה עשה לך שקראת לי גינו?, זה כמו שאני יקרא לך שחיף, אתה לא כי יש לך מסה וזה לא משנה בעצם , מה שמשנה זה שאני מבין את הרצון שלך לבקש סליחה, אבל אני רוצה לדעת מה המניע שלך לבקש את הסליחה, המניע שלי היה פעם שפתחתי את הפוסט של הסליחה שלי זה היה כי רציתי לסגור עם כולם ולהתחיל דף חדש, דף חדש שבו אני יוכל לגלוש בפורום להגיב ולדעת שאני יקבל תגובות טובות, תגובות בונות, ולא להרגיש מאויים, ואז בא אחד כמוך, מעליב אותי צוחק עלי מתחיל להתגרות מחפש להתעסק ומה אני אעשה?, מה לעזעזל הסיבה שאתה מבקש סליחה? ברור שאני יסלח לך, אני מבין באיזה מצב אתה נמצא, אבל למה זה חשוב לך לפתוח דף חדש? , האם זה מאותם סיבות שהיו לי?

ולסהר הזה, שחושב שהוא מתחרה, נדב, תדאג להוריד לו את הפוזה, למה מגעיל אותי לראות את הפוזה שלו , אז הוא קיבל מחמאה מהצוות של ישראלבודי? אז מה? כל אחד יכול לקבל, תמורה ה$$ הנכונים..

המניע שלי לבקש סליחה זה שרבתי עם יותר מדי אנשים, אנשים שלאו דווקא עשו לי משהו רע.. ההפך, פשוט אני הוצאתי עצבים עליכם וזה לא היה בסדר מצידי ובגלל זה הפוסט הזה.

ואמרתי לך, אני בדר"כ לא צוחק על חולשות של אנשים, פשוט לא יודע מה נכנס בי.

Nadav19
03-01-07, 07:33
כן גם אני לא מבין את זה.

כשיגיע היום שתרצה לפרסם תמונות ואף אחד לא יגיב לך כי רבת עם כולם, אתה תבין.
זה לא קרה לי עדיין, אני מקדים תרופה למכה.

^סהר^אבוטבול^
03-01-07, 12:21
שמע,
אני לא מבין למה?

שמע אני לא חושב שאני איזה אלי האנה אבל לי ולגיל יש יחסים לא כמו עם סתם אנשים שהולכים אליו לפגישה תבין גיל הוא כמו אבא שלי הוא עוזר לי בכל מה שאני צריך ותומך שתבין גיל לא סתם יבוא ויחרטט אותי כי הוא לא ישקר אותי בחיים תבין את זה עם הוא אמר לי שאני יכול להתחרות זה לא אומר שאני בונה על זה זה רק אומר לי שאני צריך לקרוע יותר תתחת ולעלות לפחות עוד 10 12 קילו נוספים כדי שיהיה עליי כמות מכובדת של מאסה
וגם זה שאני לא ייקח אחד מהשלישייה אני לא יודע עם אני יקח או לא ואני לא בונה על זה יש מוקדמות והם יחליטו עם אני מתאים ולא מתאים ועם התשובה שהם יתנו לי אני יתמודד עם זה וידע להתכונן יותר טוב ויותר חזק לתחרות הבאה
אז לפני שאתה מתחיל להגיד שאני תופס תחת או משהו בגלל שאתה חושב שאני משתמש אז שמע
גם עם אני משתמש אני אוכל יותר ממך בהרבה אוכל כמויות שאתה לא אוכל ביומיים ואני מתאמן פי 2 יותר חזק ממך ויותר קשה
ועם עשיתי לך משהו לא במקום או פגעתי בך גם אני מבקש סליחה ממך וכל מי שניפגע ממני
בפוסט של התמונות רק ביקשתי שתגידו איך המצב שלי וחלק מכם הגיעו עד למצב של ירידות והייתי חייב להגן על הכבוד שלי מה אתה מצפה שיסטלבתו עליי ואני ישתוק?
אז בקיצור עם פגעתי במישהו אני מבקש סליחה!

אליאב קרייסלר
03-01-07, 12:51

שתוק אתה נדב עושה טובה שהוא מתנצל ומגיע לו כל הכבוד על זה
אני לא רוצה לשמוע ממך שום מילה

נדב למרות שלא היו ביני לבינך שום חילוקי דעות לפי מה שאני זוכר
כל הכבוד על היוזמה ועל האומץ להתנצל פה בפומבי
:diractor: הידד לנדב :1eye:

Nadav19
03-01-07, 13:25
נדב למרות שלא היו ביני לבינך שום חילוקי דעות לפי מה שאני זוכר
כל הכבוד על היוזמה ועל האומץ להתנצל פה בפומבי
:diractor: הידד לנדב :1eye:

הידד לאליאב עם גב הפיל :)

אליאב
03-01-07, 14:53
צ'ונג זה צעיר
זה מהצבא בשנה הראשונה שלי כל הזמן חפרו לי ולחברים שלי "צונגי בונגי" עד שקיבלנו קצת דרגות.

HHHEELLBBOOYY
03-01-07, 16:39
המניע שלי לבקש סליחה זה שרבתי עם יותר מדי אנשים, אנשים שלאו דווקא עשו לי משהו רע.. ההפך, פשוט אני הוצאתי עצבים עליכם וזה לא היה בסדר מצידי ובגלל זה הפוסט הזה.

ואמרתי לך, אני בדר"כ לא צוחק על חולשות של אנשים, פשוט לא יודע מה נכנס בי.

סבבה אחי אני מבין אותך, אין לך מושג כמה,
מבחינתי זה נסגר , ודף חדש נפתח בפורום, אבל כמו שרשמתי אין לי חולשה, לכן לא נעלבתי אז זה בסדר, ממה שנעלבתי זה מהתקפות שלך חוץ מזה כלום
ממש שמחתי לראות את הפוסט הזה אין לך מושג כמה
גאה בך אחי

VoRteX
03-01-07, 16:43

רגע, רגע, נדמה לי שעבר בי גל של פחד.....
סע סע יא מסכן שאני לא יאשפז אותך, שב בשקט.

ואליאב קרייסלר יא ראש וינטלטור תתחיל להרגיע ת'פוזה שלך.

אליאב קרייסלר
03-01-07, 18:03

ראינו כבר מי פה עושה פוזות באוויר ומי לא כמו שאמרתי לך בפוסט הקודם
אם אתה חושב שאתה גבר בוא תשאיר פה פלאפון או כתובת ואני ועוד כמה חברים מישראלבדי שלא מהפורום נבוא לבקר אותך

Psychopath
03-01-07, 18:24
סחטיין על ההתנצלות
בתמונה בחתימה שלך נראה שיש לך אחלה של גוף ומאסה נחמדה! תמשיך ככה.

Night_Wolf
03-01-07, 19:35

מה הורג אותך פה?העובדה שלבן אדם יש כבוד והוא מעריך את האנשים בפורום והוא יודע שאם הדיבור שלו היה לא במקום אז הוא מצטער על זה תסביר את עצמך מה רע בזה?

Nareznoy
03-01-07, 23:21

יאפס אני ישחוט אותך, תשאיר כתובת...

HHHEELLBBOOYY
03-01-07, 23:30
מה הורג אותך פה?העובדה שלבן אדם יש כבוד והוא מעריך את האנשים בפורום והוא יודע שאם הדיבור שלו היה לא במקום אז הוא מצטער על זה תסביר את עצמך מה רע בזה?

מחזק את מה שאתה אומר!
אז מה אם זה פרום מחשבים,
זה אומ שלא צריך להעריך אנשים?

סוליקו
04-01-07, 00:10
אחי איתי לא היה ריב ולא היה ויכוח לא איתך ולא עם הרבה פה !!
אני מעריך את זה מאוד שאתה בא ומתנצל במי שפגעת הרי אתה יודע על זה שפגעת במשו
יש לך כבוד ממני !!

סוליקו
04-01-07, 00:20
התחיל סכסוך חדש !!
תחשבו על זה זה קצת מיותר !! שמתי לבד לנדב שהוא בכלל לא עונה לו אז כל הכבוד לך !!
אתם גם תתעלמו למרות שאתם צודקים אחים שלי !! ..
איזה פורום של גברים כולם מהגנים אחד על השני !

HHHEELLBBOOYY
04-01-07, 00:26
מה אתה מספים?

Dino Psaras
04-01-07, 00:29
סבבה אחי אני מבין אותך, אין לך מושג כמה,
מבחינתי זה נסגר , ודף חדש נפתח בפורום, אבל כמו שרשמתי אין לי חולשה, לכן לא נעלבתי אז זה בסדר, ממה שנעלבתי זה מהתקפות שלך חוץ מזה כלום
ממש שמחתי לראות את הפוסט הזה אין לך מושג כמה
גאה בך אחי

גבר, לכל אחד יש חולשות (למעט אלוהים).