PDA

צפה בגרסא המלאה : למה אנשים כאלה תמימים ולא מסוגלים לפרגן? אוסיין בולט

BodyKilo
22-08-08, 19:57
לנושא:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3585571,00.html

לדעתי? זה עבר כבר כל גבול אפשרי, אנשים אומרים "הכל סטרואידים" ו"בולט מסומם", כשבעצם כל אחד ואחד באולימפיאדה השתמש בחומרים, רק מי שבאמת לוקח את התואר ושובר שיאים כורכים את צווארו סביב חבל.

חבל שלאנשים היום אין יותר מודעות לכל הנושא של החומרים בספורט והם חושבים "סטרואידים עושים הכל", אם סטרואידים היו עושים הכל אז מדוע תמיד יש תמיד אחד שהוא יותר טוב?

ההנהלה הבכירה באולימפיאדה, וכל אלה שבאמת בתחום לא מוציאים מילה, מעבירים את כולם בשקט עם הבדיקות סמים כי הם יודעים שבלי זה השיאים לא ממש היו נשברים. (לגבי המקרה של בן ג'ונסון ועוד כמה סיפורים, היו שם הרבה דברים מלוכלכים)

רק מלקרוא את כל הטוקבקים האלה בא לי להקיא מחוסר הידע והמודעות של אנשים.

מה דעתכם בעניין?

Yoshi-Moto
22-08-08, 20:06
:\
אתם מדמיינים לכם אחרי אולימפיה אחד המתחרים מאשים את ג'אי על לקיחת חומרים?

Dino Psaras
22-08-08, 20:07
כי הוא כן השתמש בחומרים והם לעומת זאת לא יכלו..

Yoshi-Moto
22-08-08, 20:10
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תקראו את תגובה 70:
אתם חושבים שבאמת בולט הוא המהיר בהיסטוריה?ממש ממש לא.ישנו ישראלי אחד שפשוט אם היה חי בזממנו והיה נשלח לאולימפיאדה,היה שם את כל האתלטים למיניהם ללעג וקלס והיה מדהים את כל העולם כולו.קוראים לו עשהאל.וכך מתאר אותו הפסוק בשמואל ב,,פסוק י"ח-"ויהיו שם שלושה בני צרויה יואב אבנר ועשהאל,ועשהאל קל ברגליו כאחד הצביים אשר בשדה".בהמשך מתואר איך עשהאל רודף אחר אבנר עד שמשיג אותו.חברה,הבנאדם היה ממש קל ומהיר כמו אחד הצביים אשר בשדה!לא פחות!וזה לא הכל,התלמוד מספר שמרוב מהירותו של עשהאל הוא היה יכול לרוץ על ראשי השיבולים מבלי למעוך אותם כלל!משהו על אנושי ועל טבעי לחלוטין.יש לי הרגשה שעשהאל הזה היה עושה 100 מטר ב6 או 7 שניות ואולי אף פחות,מי יודע

אוי עשהאל,אוי עשהאל,כמה שאנחנו צריכים אחד כמוך...איך היית שם ללעג ולקלס את בולט,לואיס,גונסון ושאר האתלטים...איך היית מדהים את העולם כולו...

Goldberg
22-08-08, 20:10
שמע לדעתי הגרמני שאמר את זה פשוט מוציא תיסכול, כי כמו שהוא אומר במדינה שלו שלו כבר בדקו אותו בדיקת סמים 10 פעמים השנה והוא אומר שבג'מייקה למשל ובעוד הרבה מדינות לא עורכים את אותן הבדיקות, ככה שכולם יכולים לקחת שם סטרואידים בכייף.

ofirdesign
22-08-08, 20:16
שלא יפסלו לנו את מייקל פלפס עוד..

The Sun
22-08-08, 20:24
אתם חושבים שבאמת בולט הוא המהיר בהיסטוריה?ממש ממש לא.ישנו ישראלי אחד שפשוט אם היה חי בזממנו והיה נשלח לאולימפיאדה,היה שם את כל האתלטים למיניהם ללעג וקלס והיה מדהים את כל העולם כולו.קוראים לו עשהאל.וכך מתאר אותו הפסוק בשמואל ב,,פסוק י"ח-"ויהיו שם שלושה בני צרויה יואב אבנר ועשהאל,ועשהאל קל ברגליו כאחד הצביים אשר בשדה".בהמשך מתואר איך עשהאל רודף אחר אבנר עד שמשיג אותו.חברה,הבנאדם היה ממש קל ומהיר כמו אחד הצביים אשר בשדה!לא פחות!וזה לא הכל,התלמוד מספר שמרוב מהירותו של עשהאל הוא היה יכול לרוץ על ראשי השיבולים מבלי למעוך אותם כלל!משהו על אנושי ועל טבעי לחלוטין.יש לי הרגשה שעשהאל הזה היה עושה 100 מטר ב6 או 7 שניות ואולי אף פחות,מי יודע

אוי עשהאל,אוי עשהאל,כמה שאנחנו צריכים אחד כמוך...איך היית שם ללעג ולקלס את בולט,לואיס,גונסון ושאר האתלטים...איך היית מדהים את העולם כולו...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גדול

toxicity
22-08-08, 20:41
זה באמת יהיה מגעיל אם הוא על חומרים(מה שאני כמעט בטוח שהוא)
זה ממש לא דרך להוות דוגמא לאנשים אחרים ככה
חבל שהבדיקות שבאולמפיאדה לא מספיק מתקדמות בשביל לתפוס את כל המשתמשים

eyalamzleg
22-08-08, 21:02
:):):):) עוד כמה שנים השימושים בחומרים יהיה מותר גם באולימפידה
האולימפיה הקדימה את האולימפידהd:

אורי א.
22-08-08, 21:13
זה באמת יהיה מגעיל אם הוא על חומרים(מה שאני כמעט בטוח שהוא)
זה ממש לא דרך להוות דוגמא לאנשים אחרים ככה
חבל שהבדיקות שבאולמפיאדה לא מספיק מתקדמות בשביל לתפוס את כל המשתמשים

ומה יעזור לך לתפוס את כל המשתמשים? תתפוס את כולם ולא תהיה לך אולימפיאדה בכלל...

The Sun
22-08-08, 21:15

תהיה פוקימון מאסטר!

gman
22-08-08, 21:19

זה בנאדם שלוקח חומרים...(מי שכתב ת'תגובה למי שקשה קליטה p: )

toxicity
22-08-08, 21:23

מה זה לא תהיה אולימפיאדה בכלל? שילמדו לא להשתמש אז
אני חושב שהשימוש בזה גם לא מהווה דוגמא טובה וגם לא הוגן כלפי אלא שלא משתמשים

eyalamzleg
22-08-08, 21:56
מזה שילמדו לא להשתמש
אם לא היו משתמשים לא היה שיפור ואז זה היה נהיה משעמם
כדי להתקדם צריך לעשות גם דברים שהם "לא חוקיים"

gilsXM
22-08-08, 22:07

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עשה לי תלילה

NEATEYE
22-08-08, 22:40
שאלה מהותית:
אם כל המתחרים באולימפיאדה ישתמשו באותו חומר לא חוקי ונגיד שהם משתמשים רק בו.
יפסלו את כולם? או מכיוון שכולם משתמשים באותו החומר זה יהיה כמו שכולם נקיים.
כמובן באותם מינונים וכו'.

Sugarzaza
23-08-08, 03:06

אוי ואבוי אחי. בטח יהיה סוף העולם. אולי יעשו עם הכסף וההשקעה משהו אחר, פחות מתוחכם, כמו נניח להאכיל את העניים או משהו נוראי כזה.

The Sun
23-08-08, 10:19
בונא אתם לא מבינים שאוסיין בולט על סמים גם בלי שהוא יעשה כלום? הוא גר בג'מייקה כולם שם על סמים פאסיביים... ;)

Yoshi-Moto
23-08-08, 11:15
בונא אתם לא מבינים שאוסיין בולט על סמים גם בלי שהוא יעשה כלום? הוא גר בג'מייקה כולם שם על סמים פאסיביים... ;)

חחחחחחחחחחחחחחחחחח נקודה למחשבה:lol:

אורי א.
23-08-08, 15:40
אוי ואבוי אחי. בטח יהיה סוף העולם. אולי יעשו עם הכסף וההשקעה משהו אחר, פחות מתוחכם, כמו נניח להאכיל את העניים או משהו נוראי כזה.

מי הביא את בונו לפורום?

אם רוצים שזה יהיה בלי סמים, צריכים לאפס את כל שיאי העולם בכל התחומים, כי מי שקבע שיא עולם כשהוא על חומרים לא נותן הרבה סיכוי למישהו טבעי לשבור את השיא הזה.