PDA

צפה בגרסא המלאה : אני לא מאמין!!!!!! תגלית חדשה!

The Sun
23-08-08, 10:22
חבר'ה מוזר לי מאוד לומר את זה, אבל יש לי בחדר כושר מאמן שלא מזיין ת'שכל ומבין עניין!!!

מסתבר שהבחור אימן פעם בטבריה במכון של הניגרי הענק (אביב עומר) והוא אשכרה יודע מה זה מאסה\חיטוב, מדבר באותה שפה שלי (כן תעשה דיפ סקוואט, כן תעשה דדליפט) ויודע על זה שיש תחרות ביום חמישי של מר.ישראל בבית בנגלר!!!!

זהו יום מרגש לאנושות!

galrv
23-08-08, 10:28
זה עוד ייכנס לדפי ההסטוריה!! ילמדו את זה בבתי ספר!

The Sun
23-08-08, 10:31
זה עוד ייכנס לדפי ההסטוריה!! ילמדו את זה בבתי ספר!

אני רציני לגמרי :blink: !!!!!!!!!!!
הוא עוד דיבר איתי רציני על מתחרים וכאלה, והבן אדם לא זקן, לא רוסי שפיץ, סתם תל-אביבי ממוצע עם גוף סבבה...

מאיפה הוא נחת עלינו? מלך!!

galrv
23-08-08, 10:31
אני רציני לגמרי :blink: !!!!!!!!!!!
הוא עוד דיבר איתי רציני על מתחרים וכאלה, והבן אדם לא זקן, לא רוסי שפיץ, סתם תל-אביבי ממוצע עם גוף סבבה...

מאיפה הוא נחת עלינו? מלך!!

חחחחח הלוואי עליי!

goldBEN
23-08-08, 10:37
עכשיו, הוא מבין גם בתרגילים הוא שהוא רק יודע לזיין ת'מוח?

The Sun
23-08-08, 10:38
עכשיו, הוא מבין גם בתרגילים הוא שהוא רק יודע לזיין ת'מוח?

שמע בסקוואטים שעשיתי הוא פשוט שמר שאני לא אתמוטט בחזרות האחרונות, יותר מזה לא עשיתי שום תרגיל שמצריך ידע שלו בתרגילים מסויימים...
נראה כשאני יחזור למאסה ויתחיל לשלב דדליפט באימונים

goldBEN
23-08-08, 10:40
שמע בסקוואטים שעשיתי הוא פשוט שמר שאני לא אתמוטט בחזרות האחרונות, יותר מזה לא עשיתי שום תרגיל שמצריך ידע שלו בתרגילים מסויימים...
נראה כשאני יחזור למאסה ויתחיל לשלב דדליפט באימונים

הוא לא תיקן אותך אפילו קצת?
נראה לי הוא סתם זיין שכל...

The Sun
23-08-08, 10:42
הוא לא תיקן אותך אפילו קצת?
נראה לי הוא סתם זיין שכל...

למה אתה מחפש איפה הוא לא בסדר? ראיתי הרבה מאמנים בחיים שלי ובגלל שהוא לא אידיוט אני מאוד מופתע לטובה...

goldBEN
23-08-08, 10:47
למה אתה מחפש איפה הוא לא בסדר? ראיתי הרבה מאמנים בחיים שלי ובגלל שהוא לא אידיוט אני מאוד מופתע לטובה...

אני לא מבין ממה התלהבת...
זה לא מאמן מה שיש לך שמה במכון זה משתמש בישראלבודי אם כבר...

galrv
23-08-08, 10:52
http://i32.tinypic.com/2a0aw4p.jpg

SiX PACK
23-08-08, 11:02
רק שתדעו שתופעת המאמנים נטולי הידע זה לא רק בארץ שלנו, לא יצא לי להתקל במאמן טוב בשום מקום.

Yoshi-Moto
23-08-08, 11:12
הגזמת... יש מאמנים שמבינים אל תעשה מהם עם של נטולי אינטיליגנציה.

היה לי מאמן היה גולש בbb.com, היה מעלה תמונות לפורום מתחברה פה בארץ(לא שרירים) היה מדבר איתי ברמה מאוד גבוהה..

*DAVID*
23-08-08, 11:24
יש לי שתיים כאלה שתי גאונים שתי רוסים ענקיים אחד מהם היה מרים מישקולות כשה היה צעיר.
ויש את הטמבלים שמתחלפים כל שבוע

ZoonD
23-08-08, 11:30
לי יש את יוסי הענק וזקנו :fellow:
ואת אדמונד ג'וזף , אני מרוצה !!

חבר'ה רציניים

Holy_Templar
23-08-08, 11:32
http://i32.tinypic.com/2a0aw4p.jpg

http://i33.tinypic.com/j0a2hi.jpg

trx--->sus
23-08-08, 11:43
אצלי יש אחלה מאמנים לא מזיינים ת'שכל ולא כלום לא מבין את הבעיה

ZoonD
23-08-08, 11:51
תרשו לי לנצל את נושא המאמנים למשהו שרציתי לשאול ...

יש את השלוחות של וינגיט בבית ספר ליאובק בחיפה
קורס מדריכי כושר ..
זה אותו דברכמו הקורס בוינגיט עצמו או שזה בכלל לא הקורס הזה

http://www.wingate.org.il/Index.asp?CategoryID=961&ArticleID=3603

אני רוצה לעשות לפני הגיוס
יש מצב אני מספיק , וכמה בערך עולה הקורס
תודה חברה

cono
23-08-08, 11:52
באמת לא מבין מה עשיתם מהם... נכון שיש הרבה מפגרים שלא הבנתי איך הם קיבלו תעודה אבל גם יש חלק נכבד מאוד שיודע על מה הוא מדבר... אצלי כל המאמנים הם ברמה גבוה ומבינים עניין

Dr. Muscle
23-08-08, 12:02
אצלי בקאנטרי העלוב גם יש מאמן אחד שהוא סבבה לגמרי, סולד מעניין הבאדיבילדינג לגמרי אבל אני תופס ממנו ומה כל מה שהוא אומר, יש לו המון ניסיון וידע - ולזה בשורה התחתונה אין תחליף. גם מאמנים אחרים אצלנו הם בסדר גמור, לדעתי יכולים לענות במאה אחוז על כל מה שמתאמן ממוצע צריך. יש אולי 2 שהם ליצנים לגמרי...

Holy_Templar
23-08-08, 12:06
אצלי בקאנטרי העלוב גם יש מאמן אחד שהוא סבבה לגמרי, סולד מעניין הבאדיבילדינג לגמרי אבל אני תופס ממנו ומה כל מה שהוא אומר, יש לו המון ניסיון וידע - ולזה בשורה התחתונה אין תחליף. גם מאמנים אחרים אצלנו הם בסדר גמור, לדעתי יכולים לענות במאה אחוז על כל מה שמתאמן ממוצע צריך. יש אולי 2 שהם ליצנים לגמרי...

אצלנו חוץ מאחד שרק עובר כל הזמן ומנסה לתקן את כולם למרות שכמעט כולם עושים עם טכניקה בסדר... כל המאמנים סבבה.

והמאמנות :)