PDA

צפה בגרסא המלאה : תחליף לממתקים

KOKO16
23-08-08, 10:27
יש לי מחלה קשה מאוד וזה אכילת ממתקים:)
אני פשוט טוחן מתוק בלי רחמים. פתאום באמצע היום אני יכול לפתוח את הארון ולדפוק טבלאות שלמות של שוקולד או שקיות של חטיפים עד שאני שבע.

איזה תחליף אתם מציעים לממתקים וכל הקלוריות הרבות האלה?

התחלתי לאכול הרבה פירות וזה מונע ממני לא רע את אכילת הממתקים. השאלה שלי אם גם פירות הם לא בעלי קלוריות רבות? אני יודע לדוגמה שענבים מכילים הרבה סוכר אז הם יחסית משמינים אבל אני אוכל הרבה נקטרינות, תפוחים, שזיפים....

The Sun
23-08-08, 10:28
תתחיל לאכול ממתקים אמיתיים ;)

סתם, אתה יכול לאכול פירות יבשים עם הארוחת בוקר בסבבה או אחרי האימון, זה מתוק רצח וזה אחלה פחמימה זמינה לאחרי האימון.
חוצמזה, צ'יט פעם בשבוע-שבועיים לא יהרוג אותך, ואם אתה מרגיש שאתה חייב משהו מתוק פשוט תאכל לך איזה 2 שוקולדים.

UltraShay
23-08-08, 10:30
אין תחליף שאפשר להגדיר אותו תחליף טוב לממתקים..תנסה פשוט לשלוט בעצמך ולא לאכול כלכך הרבה מתוק. בהצלחה :)

מתחילן
23-08-08, 10:36
אני הייתי מציע את מה שאני עושה עם ההתמכרות הקשה שלי לשוקולד, שאני מצליח לשלוט בה
דבר ראשון והכי חשוב, אין לי שוקולד בבית אף פעם.
דבר שני, לפני שאני עף על שטויות, אני אומר לעצמי רגע. קודם כול אני אוכל את מה שאני צריך, ואז נראה. אחרי שאני אוכל ארוחה מסודרת ונכונה אני יוצא שבע כמובן (אני במסה!=פול אוכל), והרבה פעמים פשוט עובר לי החשק. אם לא עובר (מה שלא קורה הרבה), אני אומר שיש לי כלל - צ'יט ר ק בסופ"שים (אם בכלל).

נסה ככה, בהצלחה! :)

king l8
23-08-08, 12:08
אני הייתי מציע את מה שאני עושה עם ההתמכרות הקשה שלי לשוקולד, שאני מצליח לשלוט בה
דבר ראשון והכי חשוב, אין לי שוקולד בבית אף פעם.
דבר שני, לפני שאני עף על שטויות, אני אומר לעצמי רגע. קודם כול אני אוכל את מה שאני צריך, ואז נראה. אחרי שאני אוכל ארוחה מסודרת ונכונה אני יוצא שבע כמובן (אני במסה!=פול אוכל), והרבה פעמים פשוט עובר לי החשק. אם לא עובר (מה שלא קורה הרבה), אני אומר שיש לי כלל - צ'יט ר ק בסופ"שים (אם בכלל).

נסה ככה, בהצלחה! :)

זה בעיה שלא יהיה שוקלד בבית .. בכל זאת יש גם את המשפחה שגרים שהם כן אוכלים שוקלדים וזה בכלל מגרה

ArschGesicht
23-08-08, 12:10
אולי איזה שוקולד מריר כלשהו תקח כתחליף לשומן במשך היום.. תנסה לשים כמה קוביות בתפריט עם יוגורט או משהו וזה יצא נחמד
ממתקים זה דבר שמאוד כדאי לך להתרחק כי זה רק יהרוס לך (לא שווה את הדקה וחצי בליסה אם חושבים על זה)

GIL300
23-08-08, 12:55
חח אני מכיר תבעייה תעשה מה שמישהו פה אמר מתי שבא לך שוקולד לך תאכל לחם עם פסטרמה במקום או כל ארוחה טובה אחרת. אני עושה את זה ונגמלתי משטויות :)

Dr. Muscle
23-08-08, 12:57
יש לי את אותה הבעיה.
אצלי תחליפי הסוכר זה משקאות וקרטיבים דיאט.
והמנעות מוחלטת ממתקים אמיתיים (אצל מי שאוהב את זה, עוגיה הופכת לקופסא, גילדה הופכת לליטר גלידה וכו').

Bodybuilder
23-08-08, 13:02
אנשים מוזרים יש כאן בפורום, אני לא סובל ממטקים, שוקולדים, עוגות וכו', אני אשכרה לא מאמין שמישהו אוהב את זה......
ודבר נוסף זה איך אתם בכלל יכולים לחשוב על לאכול את החרא הזה כשאתם מתאמנים, אתם לא רוצים תוצאות ?
חוץ מזה למה להכניס ממטקים לבית כשאתה יודע שאתה נרקומן ?

gosu1
23-08-08, 13:28
גם לי יש תמחלה הזאת אני אוכל חצי חבילת שוקולד פרה ביום תנסה פשוט להיגמל. או שתעבור לחטיפי בריאות

Dr. Muscle
23-08-08, 13:30
אנשים מוזרים יש כאן בפורום, אני לא סובל ממטקים, שוקולדים, עוגות וכו', אני אשכרה לא מאמין שמישהו אוהב את זה......
ודבר נוסף זה איך אתם בכלל יכולים לחשוב על לאכול את החרא הזה כשאתם מתאמנים, אתם לא רוצים תוצאות ?

שמע כשאוהבים משהו וגדלים לתוכו (סבא וסבתא מפנקים בגיל קטן וכו') אז זה פשוט טבוע בך. כמה שהייתי בכל העניין של לגדול , אז אכלתי תפריט מסודר והוספתי המון מתוקים בצדדים. ככה שתפריט שגם ככה עשיר הפך להיות אממ 8000 קלוריות ויותר, ורק בדיעבד אני מבין כמה זה פוגע.

Sugarzaza
23-08-08, 13:33

כנ"ל זה ממש דוחה עושה בחילות.

Koko תאכל ארוחות מסודרות, סיבים, ירקות וזה, יהיה בסדר

trx--->sus
23-08-08, 13:36
זה הכל עניין של סדר עדיפויות

KOKO16
23-08-08, 13:47
יש לי ארוחות מסודרות ואחרי אימונים אני אוכל כמו שצריך. אבל לא משנה כמה שאני אוכל וכמה שאני מכניס ומפוצץ תמיד אני אהיה חייב איזה משהו מתוק להכניס אחרי הארוחה. פשוט חייב!!

לאחרונה די ירדתי בכמות של הממתקים, אני אוכל יותר פירות.
גם ניסתי במקום ממתקים ונשנושים לעשות עוד ארוחות ביניים אבל אני פחות משקיע בזה. חטיפי חלבון היה בא לי בטוב :p אבל זה יקר.........:(

Batito!
23-08-08, 14:33
אני יכול להמליץ לך לעבור לחטיפי בריאות וחטיפי אנרגיה למיניהם
חח הייתה לי אותה הבעיה וזה עזר לי מאוד להוריד בקלוריות חח =]

HardCor3
23-08-08, 14:35
כוס תה עם סוכרלוז .

אישית אני לא זוכר מתי אכלתי משהו מתוק בפעם האחרונה ,במשך השנה וחצי האחרונה אכלתי 2 כדורים גלידה,משום מה אין חשק רציני למתוק.

mandarine
23-08-08, 14:52
תחליפים מתוקים-
*פירות- עדיף אלו שיותר משביעים- תפוח, אגס(אבל זה לא טעים ובקושי מתוק), נקטרינה, תפוז, שזיף צהוב או אדום, בננה, אפרסק מה שאתה אוהב...אפילו אבטיח זה פשוט אלוהי אני מסוגלת לסיים חצי אבטיח ביום..

*ריבות לייט ודבש לייט, דלים בקל' ופח' וללא סוכר בין 12-16 קל' לכפית גדושה. למרוח מעל לחם/קרקר/פריכיות או לערבב עם מעדן חלב/יוגורט/גבינה לבנה.
*גלידות דיאט בכל טעם אפשרי, ארטיקים. יש נטולי סוכר.

תחליפים לשוקולד-
*מעדני חלב בטעם שוקולד/ווניל של 0-1.5-3%,
* יוגורטים באותו סגנון.
*חטיפי אנרגיה דיאטטיים יש מלא עם גרעיני דגנים מלאים-גרנולה ואגוזים אפילו בלי סוכר או עם לחברות אנרג'י, Corny, Chewy או FREE יש להם שמבוסס על גרעיני דגן מלא שקדים ומצופה שקקאו טהור וממתיק- בלי סוכר, וממש טעים. זה גם דל בקל', גם שומנים "בריאים" ויש כאלה ללא סוכר או דלי פחמימות, בכיף יכול בין ארוחות, לפני שינה וסתם בדרך בהליכה/אוטובוס אחרי המכון.
של FREE- http://tohanim.blogli.co.il/files/2007/10/free.jpg יש בוטנים וקקאו ויש דגנים וקקאו
של קורני עם בננה- http://farm3.static.flickr.com/2218/2078019770_d75cf30743.jpg?v=0
של קורני ביג רק שוקולד ודגנים- http://www.jaffo.ie/store/images/product_shots/large/item_id374.jpg
אנרג'י http://www.ynet.co.il/PicServer2/04062007/1288315/Energy-9668_a.jpg
http://www.nfc.co.il/Thumbs/200/XX-92281520366669.jpg
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:9n2dl6359IAzkM:http://www.leyeladim.co.il/archimg/136,220x220,jpg.jpg

*שוקו עם בסיס חלב 1% וקקאו טהור וממתיק
* ממרח שוקולד מגבינה לבנה דלת מלח (כמו ריקוטה 5% של גד מתקתקה טבעי ללא תוספים או גבינה לבנה של טרה 3-5%) עם קקאו טהור וממתיק באבקה כמו סוכרה-דיאט. לערבב ויוצא ממרח.
* גלידות דיאט ללא סוכר בטעם שוקולד של 0-2%.
* אבקת חלבון בטעם שוקולד לערבב עם מעדן/חלב/גבינה לבנה דלת נתרן.
* חטיפי חלבון עם קאו, שוקולד או שבבי שוקולד מריר טהור אחוזי קקאו גבוהים.

מתחילן
23-08-08, 14:58
זה הכל עניין של סדר עדיפויות

יפה אמרת

sandrik
23-08-08, 15:02
ניסית חטיפי אנרגיה???
לא חסר כאלה טעימים,
בתוספת שקולד אגוזים צי מוקים וכו'...

זה מאודד טעים,
וגם כן מגיל כ86 קלוריות לחטיף..
אני אישית אוכלת 2 כאלה כל יום במקום מתוקים

Bar's
23-08-08, 17:44
אני בול כמוך יכול להיות אפילו יותר גורע ממך...
יש את הארטיקים של הדיאט שזה בעצם גלידה כזה... 20 קל' ליחידה זה טעים מאוד וכלום קלוריות...

KOKO16
23-08-08, 22:21
תודה לכולם על התשובות;)

toxicity
23-08-08, 22:25
סלרי.

orel
23-08-08, 23:55
כמה אפשרויות:
1) קח לחם קל, שים בתבנית אינגליש קייק, בצד תכין בערך 70 מ"ל קקאו שעשוי מחלב דל שומן קקאו טהור וסוכרזית ותטבול את הלחם, על זה שים 6 חלבוני בציה מוקצפים, תכניס לתנור ל 20 דקות בערך על 180 מעלות ויש לך משהו קטלני, הנה תמונה של זה:
http://www.zix.co.il/images/z-1136256851.jpg
קרדיט לגל
2) עוגת גבינה נחמדה חפש מתכון שלי
3) ישך קרטיבים דלי קלוריות באלפי סוגים למרות שיש שם חרא כימי
4) שמור על התפריט 100 אחוז ופעם בשבוע וחצי שבוע תפנק את עצמך במשהו מתוק איכותי ואמיתי

Devine
24-08-08, 10:24
שמע כשאוהבים משהו וגדלים לתוכו (סבא וסבתא מפנקים בגיל קטן וכו') אז זה פשוט טבוע בך. כמה שהייתי בכל העניין של לגדול , אז אכלתי תפריט מסודר והוספתי המון מתוקים בצדדים. ככה שתפריט שגם ככה עשיר הפך להיות אממ 8000 קלוריות ויותר, ורק בדיעבד אני מבין כמה זה פוגע.

מצחיק אתה בידיוק כמוני, לי יש את המחלה הזאת בצורה כבר פסיכוטית.. אני חושב על משהו מתוק עולה לי חיוך של אני-הולך-לעשות-משהו-רע-ואני-יהנה-מזה, אני מכור לכל המתוקים והכל התחיל בגלל שהסבאים שלי פינקו אותי בגיל צעיר..

Holy_Templar
24-08-08, 11:37
מצחיק אתה בידיוק כמוני, לי יש את המחלה הזאת בצורה כבר פסיכוטית.. אני חושב על משהו מתוק עולה לי חיוך של אני-הולך-לעשות-משהו-רע-ואני-יהנה-מזה, אני מכור לכל המתוקים והכל התחיל בגלל שהסבאים שלי פינקו אותי בגיל צעיר..

זה נקרא לוותר לעצמך ...

שהתחלת להתאמן, שמת לעצמך מטרה לעשות את זה נכון ולגדול . עכשיו אתה סוטה מהמטרה שלך ואוכל מתוקים שיעשו אותך שמן .. אתה טוען שזו התמכרות .. אני טוען שזה זיבולי שכל של מישהו שרוצה לוותר לעצמו ומחפש תירוץ טוב ... (סבא\סבתא).

זה לא רק אישית אלייך אלא גם לפותח הפוסט... וכל מי שהגיב בצורה דומה לשלך .

אני מגיל 5 בערך הייתי מכור לקולה ולשוקולד .. ואני עוד לא נוטה להשמין בכלל , והייתי טוחן את זה בכמויות שעלו לי בטיפולי שיניים איזה 70,000 שקל לאורך כל השנים עד היום. שהתחלתי להתאמן לפני חודשיים וקצת .. הפסקתי לשתות קולה , והפסקתי לאכול מתוקים .. כי לא בא לי לסבול בחיטוב . וכי יש לי מטרה ואני דובק בה.

CUT THE BULLSHIT

http://i33.tinypic.com/22fihs.jpg

xLaes
24-08-08, 13:23
זה נקרא לוותר לעצמך ...

שהתחלת להתאמן, שמת לעצמך מטרה לעשות את זה נכון ולגדול . עכשיו אתה סוטה מהמטרה שלך ואוכל מתוקים שיעשו אותך שמן .. אתה טוען שזו התמכרות .. אני טוען שזה זיבולי שכל של מישהו שרוצה לוותר לעצמו ומחפש תירוץ טוב ... (סבא\סבתא).

זה לא רק אישית אלייך אלא גם לפותח הפוסט... וכל מי שהגיב בצורה דומה לשלך .

אני מגיל 5 בערך הייתי מכור לקולה ולשוקולד .. ואני עוד לא נוטה להשמין בכלל , והייתי טוחן את זה בכמויות שעלו לי בטיפולי שיניים איזה 70,000 שקל לאורך כל השנים עד היום. שהתחלתי להתאמן לפני חודשיים וקצת .. הפסקתי לשתות קולה , והפסקתי לאכול מתוקים .. כי לא בא לי לסבול בחיטוב . וכי יש לי מטרה ואני דובק בה.

Cut the bullshit

http://i33.tinypic.com/22fihs.jpg

טוב שאתה לא מגזים,כאילו מה אתה מתחרה מקצועני?!
לא כאילו שבודיבלדינג זה 'העבודה שלך'

מדי פעם קולה ושוקלד אפשר.
מה רע?!לא שאתם הולכים לעלות לבמה.
:/

Big_Hand
24-08-08, 14:33
אני לא סובל ממטקים

חחח רואים שאתה לא אוהב :blush:

גם אני לא חובב גדול של ממתקים...
אני לא שונא כמובן (כמובן שאפשר לטרוף קופסא שלמה), אבל אפשר להמנע מהם בקלות.
כמובן שצריך אמון רצון.

reshos123
24-08-08, 16:18

8 אלף קלוריות התפריט שלך??

Big_Hand
24-08-08, 20:23
8 אלף קלוריות התפריט שלך??

הפך, כתוצאה ממתקים.

עלוש
24-08-08, 20:54
אחחחחחחח שנים לא אכלתי ממתקים , יאללה עוד שבוע מתחיל רמדאן ובכל ערב חייבים לאכול ממתקים של סבתא :rolleyes:

orel
24-08-08, 20:55
רעבק אני מעדיף למות מאשר לעשות תצום רמאדן
איך אתהי כול אחי איךךךךךךךךךךךךךךךך
למרות שאני חושב על זה.. אני עשיתי את צום כיפור שנה וחצי ככה במקום יום.. אכלתי 300-500 קלוריות ביום
בעכעעעעע

Devine
24-08-08, 21:03
אחחחחחחח שנים לא אכלתי ממתקים , יאללה עוד שבוע מתחיל רמדאן ובכל ערב חייבים לאכול ממתקים של סבתא :rolleyes:

אם אתה ערבי לפחות אל תצעק את זה אף אחד פה לא מוכן לשמוע והסיבה היחידה שמתייחסים אליך יפה זה כי מרגישים לא נעים להתנהג אחרת.

The Sun
24-08-08, 21:06
אם אתה ערבי לפחות אל תצעק את זה אף אחד פה לא מוכן לשמוע והסיבה היחידה שמתייחסים אליך יפה זה כי מרגישים לא נעים להתנהג אחרת.

סתום ת'פה מטומטם, אני לא מאמין שכתבת את זה ואני בחור שלא מקלל בדר"כ, בטח שלא בפורום כמו ילד בן 15.

עלוש
24-08-08, 21:13

מה אתה רוצה ? שקל או באן ?

Big_Hand
24-08-08, 21:21
סתום ת'פה מטומטם, אני לא מאמין שכתבת את זה ואני בחור שלא מקלל בדר"כ, בטח שלא בפורום כמו ילד בן 15.

:ok::ok::ok::ok:

arbel2
24-08-08, 21:25

לא ,לא ושוב פעם לא
יש הרבה סיבות שעלוש מקבל פה יחס של כבוד
1)הוא גבר שחבל על הזמן ,יהודי או ערבי זה לא משנה.
2)הוא נותן תנשמה שלו גם לתחום פיתוח הגוף בכלל וגם לפורום בפרט
3) הוא מכבד את כל שאר הגולשים פה ,משהו שאתה יכול ללמוד ממנו

לגזענות אין מקום בפורום הזה ,אם זאת הגישה שלך ,אז אתה יודע איפה הדלת ושלא תפגע לך בתחת בדרך החוצה.

Bono
24-08-08, 21:27

+1
חתיכת ילד גזען

orel
24-08-08, 21:50
devine צריך לשרוף ילדים כמוך לשרוףףףףףףףףף אני שונא אותך ואני אפילו לא מכיר אותך
סעמק ערס

UltraShay
24-08-08, 22:05
גזען מטומטם

Elad12
24-08-08, 23:05
דוין אתה fail XD
צימוקים=הממתקים של הטבע מממליץ בחום

Bono
24-08-08, 23:11
דוין אתה fail XD
צימוקים=הממתקים של הטבע מממליץ בחום

גם (ובעיקר) תמרים:)

Devine
24-08-08, 23:47
גם כן יא שמאלנים, המדינה הזאת כולה רפש (לא שאני מכיר אותו או יש לי בעיה אישית איתו) אבל בגלל הערבים (יותר נכון בגלל השמאלנים שנותנים לערבים לעשות לנו בעיות)

יכול להיות שהוא בנאדם נחמד אבל למדינה שלנו אין עתיד כבר, במיוחד לא עם אנשים שרואים דברים כמוך.

יפי נפש, תמשיכו להולל ערבים, תיראו לאן הגענו.

בושה אני אומר לכם.

The Sun
24-08-08, 23:48
גם כן יא שמאלנים, המדינה הזאת כולה רפש (לא שאני מכיר אותו או יש לי בעיה אישית איתו) אבל בגלל הערבים (יותר נכון בגלל השמאלנים שנותנים לערבים לעשות לנו בעיות)

יכול להיות שהוא בנאדם נחמד אבל למדינה שלנו אין עתיד כבר, במיוחד לא עם אנשים שרואים דברים כמוך.

בושה אני אומר לכם.

למה שלא תלך להדרס באיזה כביש מהיר?
אני מחכה שידפקו לך באן.

arbel2
24-08-08, 23:51

בושה אני אומר לכם.

ברור ,כי העובדה שאני נותן לבחור כבוד הדדי בלי קשר לגזע שלו זה מה שהורס את המדינה

אולי הבעיה היא שאנשים כמוך מתרבים בלי שליטה ?

BodyKilo
25-08-08, 00:17

בושה אני אומר לכם.
יטמבל מה קשר לזה שתקפת את עלי בצורה כזאת?

תוריד את הטון דיבור שלך ותן כבוד, בגלל שהוא ערבי אסור לו להגיד מה שהוא רוצה? מה זה "אל תצעק את זה פה", מה הוא יעני נחות ממך? ואין קשר לשמלאנים יא חתיכת אהבל.

אם למדינה שלנו אין עתיד אתה מוזמן לרדת ממנה.
מה הקשר ללהולל ערבים? תגיד מה באיזה סרט ת'חי בנאדם... דיברת אל הבנאדם לא יפה ובגזענות אז כולם נתנו לך בראש כי להם יש הגיון ולך לא מה לעשות..

ואם אנחנו יפי נפש אז מה אתה? מכוער נפש? יאללה סע מפה.

Holy_Templar
25-08-08, 05:33

בושה אני אומר לכם.

אולי באן!?