PDA

צפה בגרסא המלאה : תצילו אותי...

kobon
02-01-07, 19:15
שוב פעם אחרי 5 חודשים של אימון במכון אני פורש...כי אני לא רואה תוצאות נמאס לי כבר.
עשיתי אימון Ab העלאה במסה אבל אני יודע שזה לא אני ומתישהו אני יפסיק להתאמן והכל יחזור למצב הקודם..אני מחליט להפסיק...זרקו לי עצה משו שלפחות יתן לי מוטיבציה להמשיך להתאמן..
תודה

Gamerrrrr
02-01-07, 19:15
אתה עושה Ab ורוצה לעלות במסה ולא עולה מה אתה מצפה??
תשנה תוכנית, תתחיל לשמור על תזונה

kobon
02-01-07, 19:19
זהו שאין לי זייןן כל 3 שעות להתחיל להכין אוכל כל יום טונה חזה הודו מעדן נמאס כבר

Bodybuilder
02-01-07, 19:21
זה לא הספורט שלך ! תפרוש...

Yoshi-Moto
02-01-07, 19:22
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=14278
מאמר ממש טוב שצחי יצר הוא אחר הטובים.

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=352&CategoryID=189&Page=1

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=355&CategoryID=189&Page=1

שאלה לי אליך, אתה שומר על תזונה נכונה? אם כן, תעלה את התפריט שלך יכול להיותץ שאתה לא עובד נכון.

kobon
02-01-07, 19:24
אני שומר כן........אני אוכל כל 3 שעות ..ומגיע ל130 גרם חלבון ביום שוקל 65....
אבל איןן גנטיקה דפוקה כנראה

Antonator1
02-01-07, 19:24
ככה מתייאשים? גם אני הייתי תקוע ולא מזמן התחלתי להתקדם עוד פעם. החכמה היא לא לפרוש כשקשה! הרבה אנשים תקועים, אז מה? עוד כמה שנים אתה תחשוב - כל השנים האלה יכולתי להתאמן ולאכול נכון - מה היה קורה? הדרך היחידה לדעת היא לקחת את עצמך בידיים!

kobon
02-01-07, 19:27
אהבתי את המאמר אבל כל זה השקעה רצינית של תזונה ולשמור ופה ושם וכמה אפשר?!...ניסיתי 5 חודשים ולא הלך אכלתי גבינות חצי אחוז וטונה במים והכל כמו שצריך מה שראיתי מכל האימונים האלו זה שומן בבטן ..ו5 קילו שעליתי חוץ מזה לא רואה רמז לשריר

Antonator1
02-01-07, 19:35
אהבתי את המאמר אבל כל זה השקעה רצינית של תזונה ולשמור ופה ושם וכמה אפשר?!...ניסיתי 5 חודשים ולא הלך אכלתי גבינות חצי אחוז וטונה במים והכל כמו שצריך מה שראיתי מכל האימונים האלו זה שומן בבטן ..ו5 קילו שעליתי חוץ מזה לא רואה רמז לשריר
אין כמו ההרגשה לצאת מהבור, תאמין לי. זה קורה לכל אחד. אתה פשוט לא רואה, כי כל בנאדם מטבעו אוהב להראות את עצמו על הצד הטוב ביותר. אני גם לא מזמן הייתי הולך מאוכזב כמו זומבי בגלל האימנים, אבל עכשיו הכל התחיל לתקתק כמו שעון ואני מאושר!

kobon
02-01-07, 19:37
כן וכל הזמן אני מבואס כזה ומוטרד מהאימונים והתזונה ואני כמו מכונה כזה...זה מתישש

Yoshi-Moto
02-01-07, 19:39
כן וכל הזמן אני מבואס כזה ומוטרד מהאימונים והתזונה ואני כמו מכונה כזה...זה מתישש
תחליף תוכנית אימונים זה עוזר מאוד.
אתה יכול גם לעבוד עם שותף זה נותן מוטיבציה ועניין באימון.

kobon
02-01-07, 19:41
עוד חודש וחצי אני יחליף..זה בא לי בקריזות מחר אני יתן לעצמי כאפות

Leo
02-01-07, 19:45
בעע אז תפסיק , אתה מפסיד למה מה יש לך לעשות בזמן הזה לראות טלוויזיה או לבזבז את הזמן בכל מיני מקומות בילוי עם חברים? שמילא לא בזמן של החדר כושר אצל הרוב

Yoshi-Moto
02-01-07, 19:46
אם זה מה שיגרום לך להמשיך להתאמן אתה יכול גם לנחליף עוד שבועיים או משהו כזה...
ואת התוכנית הזאתא תה תבנה עם התרגילים המועדפים עליך.
תעלה אותה לפורום ואנחנו כבר ניתן את הדעה.
ומה לגבי ספוטר?

kobon
02-01-07, 19:46
צודק..הקטע הוא שאני בקושי מפתח מסת שריר..אני לא יודע למה...והתזונה והאימונים שלי טובים....

Leo
02-01-07, 19:47
זה תלוי אם הם באמת טובים?

התזונה והאימונים באמת מתאימים לך או שסתם לקחת את זה מאיזה מאמר?

kobon
02-01-07, 19:53
לקחתי את זה מעצמי..בבוקר 2 פרוסות לחם עם חצי קופסת גבינה חצי אחוז ומעדן-זה כבר 18 גרם חלבון..זה ב6 וחצי...ב9 2 פרוסות עם גבינה וירק..ב12 2 עופות או שניצלים או בשר עם אורז וירקות וטחינה או חומוס..ב3 בערך...4 פרוסות עם קופסת טונה וירק וחומוס..ב7 בערך אימון..ואז אבקת חלבון ..אחרי שעה 2 שניצלים עם אורז או לחם מה שיש אחרי שעתיים ככה קורני עם חלב ואז לפני שינה שוב 2 פרוסות לחם עם חצי קופסת גבינה ומעדן ..סה''כ בערך 130 גרם חלבון

kobon
02-01-07, 19:56
אגב שוקל 65 מטר 77

אליאב
02-01-07, 20:02
לקחתי את זה מעצמי..בבוקר 2 פרוסות לחם עם חצי קופסת גבינה חצי אחוז ומעדן-זה כבר 18 גרם חלבון..זה ב6 וחצי...ב9 2 פרוסות עם גבינה וירק..ב12 2 עופות או שניצלים או בשר עם אורז וירקות וטחינה או חומוס..ב3 בערך...4 פרוסות עם קופסת טונה וירק וחומוס..ב7 בערך אימון..ואז אבקת חלבון ..אחרי שעה 2 שניצלים עם אורז או לחם מה שיש אחרי שעתיים ככה קורני עם חלב ואז לפני שינה שוב 2 פרוסות לחם עם חצי קופסת גבינה ומעדן ..סה''כ בערך 130 גרם חלבון
אולי אתה לא מתקדם בגלל התפריט שלך - הוא לא מלהיב.
מה גם שהאימונים שלך במסה מאוד חשובים, תתחיל לראות אם אתה באמת עולה במשקלים ועושה את התנועות ככה שתרגיש את השריר עובד.

kobon
02-01-07, 20:04
יכולהיות שחסר לי פחמימות אבל אני לא מנסה להתפוצץ בכל ארוחה ...אני אוכל עד שאני שבע סבבה

Leo
02-01-07, 20:05
תקרא מה שכתבתי לאיזה גל אחד בפורום אימונים ותיישם.

DropDead
02-01-07, 20:33

אתה לוקח פחמימה מהירה אחרי אימון אם השייק ??
זה די קריטי אם לא .. הפחמימה יותר חשובה מהחלבון אחרי האימון

Moshe
02-01-07, 20:41
אין מספיק שומנים וירקות :\\\
ואתה לא היית צריך לחכות 5 חודשים לראות שאין התקדמות בד"כ אם אחרי חודשיים אין התקדמות משנים משהו , מנסים "לרמות את הגוף" , בצורה כזו או אחרת.
אל תאכל כל הזמן ב5 חודשים האלה אותו דבר , תגוון בארוחות תשמור על שומנים-פחמימות-חלבונים תקינים לפי מה שקבעת לעצמך.
עצה שלי תחזור למאזן נטרלי לחודש בערך לסדר לעצמך תמערכות , לאחר מכן תבנה תפריט נורמלי תתיעץ עם תזונאי ספורט (כגון גיל) , או שתבקש פה דעה על תפריט שבנית בעצמך.
שיהיה בהצלחה:wiggle:

kobon
02-01-07, 20:42
סבבה..כן ברור סוכר ענבים עם האבקת חלבון אחרי אימון

Leo
02-01-07, 20:44
אתה לוקח פחמימה מהירה אחרי אימון אם השייק ??
זה די קריטי אם לא .. הפחמימה יותר חשובה מהחלבון אחרי האימון

גם משהו נכון שהזכרת לי שצריך היה שמישהו היה אומר , זה מסתדר לי בראש שהחזרת מאגר הדלק לשריר יותר חשובה מחלבון שמילא יתפרק לגלוקוז אם לא תסופק פחמימה

kobon
02-01-07, 21:37
סבבה תודה