PDA

צפה בגרסא המלאה : האם ההבדלים בין החלבונים שווים את הפרש המחירים

itaiprz1
23-08-08, 15:12
יש הבדלים גדולים במחרים בין אבקת חלבון אחת לשניה ובעיקר בין החברות,

תיראה דוגמה יש את הmrm שעולה 300/309 שקל שיש בו 76 מנות
ויש
אבקת חלבון מי גבינה - ExForm Whey Protein 5.5 lb שעולה 2560 עם 100 מנות
זה מה שהיה רשום בפרטים שלה

ExForm Whey הינה אבקת חלבון החזקה ביותר, אשר מוצגת כיום בשוק הישראלי. אבקת חלבון זו הינה בעלת ריכוז חלבון חסר תקדים (84% של חלבון טהור) המאפשר לכם ליהנות מ- 100 מנות (!!!) של חלבון איכותי ביותר. כל אריזה סטנדרטית (2.5 ק"ג) של ExForm Whey מכילה 2100 (!) גרם של חלבון טהור נטול לקטוז, שומן, וסוכר. בנוסף כל מנה מומלצת כוללת תוספת של 5 גרם גלוטמין פפטיד. לצורך ההשוואה בלבד: אבקות חלבון מתוצרת חברת "Ultimate Nutrition " מכילות רק 1596 גרם חלבון טהור, אבקות חלבון מתוצרת חברת "Prolab" מכילות רק 1560 גרם של חלבון טהור ואבקות חלבון מתוצרת חברת "Champion Nutrition" (כל הטעמים למאט וניל) מכילות רק 1612 גרם של חלבון טהור בלבד. ומה עם המתחרה העיקרי שלנו, אבקת חלבון של חברת "Optimum Nutrition" אשר הינה היקרה ביותר בשוק וזו שעד עכשיו הייתה נחשבת כחזקה ביותר - היא מכילה רק 1838 גרם של חלבון טהור והמחיר שלה יקר בהרבה מהמחיר שלנו. הבחירה היא בידכם ...

מי שבאמת יודע להגיל לא סתם,
יש הבדל ממשי בין השתים שאפשר להבחין בו ?

toxicity
23-08-08, 15:14
חד וחלק לא
אם 2 החברות מוכרות ואמינות, לך על הזולה שבהם

itaiprz1
23-08-08, 17:08
ןעןד משהוא במחיר 300 אני יכול להביא חלבון

Magnum Whey 2 הינה אבקת חלבון בעלת מנת הגשה הגדולה ביותר שתוכלו למצוא. 26 גר' חלבון במנה. תוספת של מרכיב ייחודי - ל-גליצין - מעודד ייצור קראטין ותומך בייצור הורמון הגדילה הטבעי (GH).

האם זה עוזר כל הדברים האלה שתומכים בייצור של הgh,
(החלבון חוקי בארץ וזה לא סטרואידים,)
מה אתם אומרים הgh הזה עוזר במשהוא

Sugarzaza
23-08-08, 18:22
מה????????? Whey זה לא סטרואידים?! לעזאזל, הלך לי כל החלומות על ניפוח השרירים!!!12

shukila
23-08-08, 18:26
מה????????? Whey זה לא סטרואידים?! לעזאזל, הלך לי כל החלומות על ניפוח השרירים!!!12

חוץ מאתר אחד או שניים שמוכרים את ה חלבון exform לא שמעתי עליהם בשום מקום, לדעתי זו אבקה שמתחרה באבקה של נסראללה מinteractive

תאמין לי אם באמת היה להם חלבון ב 84 אחוז ריכוז אז החברה הזו הייתה מספר 1 בכל אתר שמוכר תוספי מזון

HardCor3
23-08-08, 18:28
מאיפה אתם מוצאים את החברות של החלבונים האלה?
תוסיף עוד 50 שקל תקנה mrm/צ'מפיון/אופטימום ,תדע שאתה מקבל אבקה איכותית ולא תצטרך לשאול עליה שאלות מיותרות.

itaiprz1
23-08-08, 23:35

מתרוצה WTF היתכוונתי לgh (שמעודד הורמון גדולה ) יש כאלה שיחשבו שזה לא חוקי,

וזה מוצר של החברה הזאת

http://www.bioformx.com/index.asp

היא ניראת בסדר לא? בכל מקרה ירדתי מזה לא ביגלל השם אלה שבסוף יוצא לי 300 ש"ח החלבון.
אז זה כבר לא משנה

senate
24-08-08, 12:04
שאתה קונה אבקת חלבון אתה אמור להסתכל לא על כמה היא שוקלת אלא על כמה אחוז חלבון היא

אם חלבון אחד עולה 300 שקל וחברה אחרת עולה 350 שקל ויש בה יותר חלבון מהראשונה אז זה אומר שהשניה שווה יותר ולא הראשונה.

נגיד ב mrm שעולה 300 ל 5 ליברות יש ב 30 גרם 22 חלבון וצמפיון עולה 350 ל 5 ליברות ואתה מקבל בה 26 גרם חלבון ל 30 גרם אז מן הסתם שצ'מפיון משתלמת יותר כי אתה מקבל יותר אחוזי חלבון.
כמו כן אתה מקבל גם פחות דברים שאתה לא צריך כמו שומן וסוכרים.

לא סתם יש 2~ חברות שמוכרות הרבה יותר מכולם למרות שהם טיפה יותר יקרות,
אתה לא הראשון שמחפש אבקה זולה יותר ב 50 שח.
אבל דע לך שהחסכון הזה לא משתלם , הוא לא חיסכון בכלל בגלל שאתה מקבל פחות חלבון וגם מוצרפחות טוב בכללי

itaiprz1
24-08-08, 14:29
שאתה קונה אבקת חלבון אתה אמור להסתכל לא על כמה היא שוקלת אלא על כמה אחוז חלבון היא

אם חלבון אחד עולה 300 שקל וחברה אחרת עולה 350 שקל ויש בה יותר חלבון מהראשונה אז זה אומר שהשניה שווה יותר ולא הראשונה.

נגיד ב mrm שעולה 300 ל 5 ליברות יש ב 30 גרם 22 חלבון וצמפיון עולה 350 ל 5 ליברות ואתה מקבל בה 26 גרם חלבון ל 30 גרם אז מן הסתם שצ'מפיון משתלמת יותר כי אתה מקבל יותר אחוזי חלבון.
כמו כן אתה מקבל גם פחות דברים שאתה לא צריך כמו שומן וסוכרים.

לא סתם יש 2~ חברות שמוכרות הרבה יותר מכולם למרות שהם טיפה יותר יקרות,
אתה לא הראשון שמחפש אבקה זולה יותר ב 50 שח.
אבל דע לך שהחסכון הזה לא משתלם , הוא לא חיסכון בכלל בגלל שאתה מקבל פחות חלבון וגם מוצרפחות טוב בכללי

תגיד מה קרה לך תאומר לי שאם אני יקח אופטימום ואם אני יקח mrm אז יהיה משמעותי בינהם?!
מה זה החרטא הזאת,
שאלתי לגבי החברות הקטנות כמו ההיא שהבאתי ב260 לעומת הגדולות בין הגדולות לגדולות ההבדל זניך. אתה יודה שההבדל בין אופטימום לmrm הוא 3 דולר, וממש אני ירגיש את ההבדל בין ה26 ל22,

senate
24-08-08, 14:38
ואללה אז לך קנה אבקה עם 10% חלבון מה אתה רוצה ממני תעשה את החשבון שלך