PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי בנקט- חשבון בנק לצעיר

שייקה
23-08-08, 23:22
אהלן חברה :) ערב טוב, יש לי שאלה קטנה, אני עוד 3 חודשים בן 16 ולפני שבוע וחצי פתחתי בבנק אוצר החייל חשבון בנק לצעיר- בנקט, עכשיו ברשותי למשוך סכום במזומן 170 ש"ח, האם ההורים יכולים לדעת על המשיכה שביצעתי בגלל שאני נחשב קקטין או שהם לא יכולים? זה דחוף חברה, באמת אני רוצה לקבל תשובה מכאלה שבאמת מבינים, כי מחר אני צריך לקנות משהו אם לא תצליחו אני מקסימום יתקשר לבנק תודה חברה:wiggle: דרך אגב אם זה לא קשור לפה אפשר להעביר לפח הזבל:eek:

snirzaharonz
23-08-08, 23:38
אממ שמע אחי יש לי חשבון בנק צעיר ואני מוציא כסף וההורים שלי לא יודעים מה כמה ומתי
אבל אולי אצלך זה משהו שונה אי אפשר לדעת

talvolik
23-08-08, 23:41
למה שיידעו ? זה לא שיוצא לך פירוט פעולות כל חודש לדואר . תוציא בכיף אחי ... תהנה עם הזונה :)

Bono
23-08-08, 23:42
הם לא ידעו...
חחח עלק תהנה עם הזונה :)

xLaes
24-08-08, 00:01
אתה רוצה לקנות סמים,הא?!

שייקה
24-08-08, 00:41
יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש ששששששששששששששששש קריאטין מונו וחלבון גולד 100% בטעם בננה בדרך יאללה חברה שיהיה לכם שבוע טוב!

gil-Nissim
24-08-08, 00:51
יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש ששששששששששששששששש קריאטין מונו וחלבון גולד 100% בטעם בננה בדרך יאללה חברה שיהיה לכם שבוע טוב!
גם אתה מאלה שמפחד, שההורים ידעו שאתה על חלבונים :eek:

:ok:

שייקה
24-08-08, 01:18
גם אתה מאלה שמפחד, שההורים ידעו שאתה על חלבונים :eek:

:ok:

אבקות חלבונים מכילות אסטרואידים אתה לא יודע את זה, אסור שההורים שלי ידעו שאני משתמש בזה אחרת :emb1: לא יהיה טוב,חחחחח אוף ההורים שלי כאלה נובים שיקראו קצת מאמרים ואחרי זה יבינו למה משתמשים בתוספי תזונה, כיאני פאקינג תקוע על 1.9 גרם חלבון כל קילו בגוף ואני רוצה להגיע ל 2.3 ! וכן יש שם חומצות אמינו bcaa, גלוטמין ועוד לעלייה במסת שריר ? וקריאטין מונוהיידראט טהור ? בעיקר כדי להעלות את הכוח המתפרץ כי זה חשוב לג'ודו וגם כדי לבנות מסת שריר איכותית ולהרים משקלים גבוהים גם בסט 4 ו5 ולא להתעייף את זה ההורים לא יבינו ולא יואהבו

Shauder
24-08-08, 01:20

:blink:

gil-Nissim
24-08-08, 01:22
אבקות חלבונים מכילות אסטרואידים אתה לא יודע את זה, אסור שההורים שלי ידעו שאני משתמש בזה אחרת :emb1: לא יהיה טוב,חחחחח אוף ההורים שלי כאלה נובים שיקראו קצת מאמרים ואחרי זה יבינו למה משתמשים בתוספי תזונה, כיאני פאקינג תקוע על 1.9 גרם חלבון כל קילו בגוף ואני רוצה להגיע ל 2.3 ! וכן יש שם חומצות אמינו bcaa, גלוטמין ועוד לעלייה במסת שריר ? וקריאטין מונוהיידראט טהור ? בעיקר כדי להעלות את הכוח המתפרץ כי זה חשוב לג'ודו וגם כדי לבנות מסת שריר איכותית ולהרים משקלים גבוהים גם בסט 4 ו5 ולא להתעייף את זה ההורים לא יבינו ולא יואהבו
ברדר, יש לך יותר מידי ציפיות <_<

רוצה להרים משקלים גבוהים ?... מזרק... מחט... תקח.. מהר.. תזריק ..ישר לווריד ביפנים.. <_<

Nandi007
24-08-08, 01:34
אבקות חלבונים מכילות אסטרואידים אתה לא יודע את זה,

חח אלק אסטרואידים

שייקה
24-08-08, 01:41
:blink:
:mad:
ברדר, יש לך יותר מידי ציפיות <_<

רוצה להרים משקלים גבוהים ?... מזרק... מחט... תקח.. מהר.. תזריק ..ישר לווריד ביפנים.. <_<
:):):):) אחי עשית מהסטרואידים מינימום דבר מצחיק, אחי אתה חושב שזה קל וואלה מזריקים הכל טוב ויפה?!, אחי אנשים שמשתמים בחומרים קורעים את עצמם פי 100 ממני ממך ומכל חברי הפורום הזה ביחד צריך להעריך אנשים שמשקיעים את כל החיים שלהם בספורט הזה ולא להחשיב אותם לזה שהם עוד אחד מהמוזרקים ושהם לא שווים, זאת החלטה לא קלה לקחת אחי בוא לא ניכנס לזה אתה יודע כמה דברים כלולים בסייקל יש שיקום אחרי, תופעות לוואי מחרידות רק אנשים שבאמת מעריכים את הבאדיבילדינג לוקחים על עצמם כזאת מטלה

חח אלק אסטרואידים

ציניות אחי ציניות

eyalamzleg
24-08-08, 10:18
:mad:

:):):):) אחי עשית מהסטרואידים מינימום דבר מצחיק, אחי אתה חושב שזה קל וואלה מזריקים הכל טוב ויפה?!, אחי אנשים שמשתמים בחומרים קורעים את עצמם פי 100 ממני ממך ומכל חברי הפורום הזה ביחד צריך להעריך אנשים שמשקיעים את כל החיים שלהם בספורט הזה ולא להחשיב אותם לזה שהם עוד אחד מהמוזרקים ושהם לא שווים, זאת החלטה לא קלה לקחת אחי בוא לא ניכנס לזה אתה יודע כמה דברים כלולים בסייקל יש שיקום אחרי, תופעות לוואי מחרידות רק אנשים שבאמת מעריכים את הבאדיבילדינג לוקחים על עצמם כזאת מטלה

ציניות אחי ציניות

dude הוא צחק:x