PDA

צפה בגרסא המלאה : without arms :)

denous
25-08-08, 08:53
אוקיי בקיצור ולעניין מתחיל תכנית חדשה בלי לאמן יידים (אחורית וקדמית בלי קשר לכתפיים) מקווה שילך טוב אני מאמין שכן כי גם אני חושב שהיידים לא צריכות עבודה ספציפית בכדי לגדול.
בקיצור נעדכן בהמשך ונראה אם זה נכון אני מאמין שאני גם אחסוף כאן הרבה ויכוחים :)

התכנית היא abcd אחרי שמיצתי כל ab אפשרי ו-abc ....
כמובן מאסה עד המוות !

דגש בא על חזה עליון וגב.

A חזה

b רגליים

c גב

d כתפיים

ראשון a

שני b

רביעי c

חמישי d

a

לחיצת חזה עליון חופשי 3x6
לחיצת חזה שטוח עם מוט 4x8-8-6-6
לחיצת חזה עליון עם דאמבלים 4x8
פרפר במכונה 3x10+ דרופסט

b

דדליפט 4x8-8-6-6
סקוואט 4x8-8-6-6
לחיצת רגליים 3x10
פשיטות ברכיים 3x8+ דרופסט
כפיפות ברכיים 3x12
לחיצת תאומים 3x15
הרמת עקבים 3x12

c

חתירה בכפיפה 4x10-8-8-6
מתח-רחב 4x6
מסור 3x7
פולי עליון רחב 3x10
פול-אובר 4x12

d

לחיצת כתפיים עם דאמבלים 4x8-8-6-6
הנפות לצדדים 3x9+ דרופסט
לחיצת כתפיים במכונה 2x6
חתירה עם מוט w 3x10

מחר אני אמדוד את ההיקף ועם הזמן נראה מה ניהיה...
יום טוב אנשים תנצלו את החופש לא נשאר עוד הרבה בכלל :( !
Seaaaaaa :)

The Sun
25-08-08, 09:17
תחליף את הגב בכתפיים בימים, לא מבין מה יצא לך מלא לעבוד על ידיים, תן 5-6 ליד קדמית בחזה ו5-6 סטים ליד אחורית בכתפיים או בגב וזהו

denous
25-08-08, 09:38
תחליף את הגב בכתפיים בימים, לא מבין מה יצא לך מלא לעבוד על ידיים, תן 5-6 ליד קדמית בחזה ו5-6 סטים ליד אחורית בכתפיים או בגב וזהו

שטויות אחי לא מפריע לי גם אין התנגשות או משהו אז זה לא משנה הסדר בינהם יותר נוח לי לסיים את השבוע עם הכתפיים...
ותאכלס לבדוק אם מה שאני מאמין בו נכון וגם כדי לחסוך זמן וקצת סבל ... לא סובל לעבוד על יידים...
וזה abcd אחי אם כבר אני אעבדד על יידים הם יקבלו 10 סטים מינימום....

joker1
25-08-08, 13:18
אתה לא רוצה להחליף פשיטות בלאנגים?

kashkid@2000
25-08-08, 13:25
תוכנית עלובה
מה אתה לא מאמן ידיים
גם לאמן ידיים זה חשוב ולתת להן דגש הן לא יגדלו יותר מדי רק מתרגילים מורכבים

P-a-n-1-c
25-08-08, 15:08
עזוב אחי אל תאמן רגליים.. אתה עולה במדרגות זה מספיק עבודה
אה וגם כתפיים לא צריך כי נגיד אתה רוצה להוריד משהו ממדף גבוה אז זה זאת עבודה זחקה כל הכתפיים
וחזה מספיק תרגיל פעם בשבועיים גב סבבה

P-a-n-1-c
25-08-08, 15:29
רציתי לערוך את ההודעה אבל לא הספקתי, בכל אופן למה אתה לא רוצה לעבוד על הידיים? זה לא שהידיים שלך מטורפות ביחס לגודל שלך או משהו בסיגנון.

The-One
25-08-08, 15:31
אסף אני לא מבין למה אתה לא מאמן ידיים לא חבל?

תוסיף יד אחורית ביחד עם אימון חזה לדעתי

ויד קידמית תוסיף לאימון גב

עם אתה לא רוצה לתת להם דגש פשוט תוריד מכמות הסטים שלהם אבל זמה לא לעבוד עליהם בכלל...

denous
25-08-08, 19:49
כל אלו שאוהבים רק לזיין את השכל ולא לפתוח קצת את הראש...
אני מאמין שהיידים יכולות לגדול גם בלי תרגילים ספציפיים אלא מתרגילים מורכבים וזה יחסוך לי הרבה עבודה וזמן אם זה נכון אז לדעתי שווה לנסות...
בכל מקרה זה לא מה שיהרוג אותי...
ופאניק מה הקשר לעולה במדרגות ? תפסיק עם השטויות אתה עושה השוואת של לא יודע מה...

joker1
25-08-08, 20:26
אני מאמין שהיידים יכולות לגדול גם בלי תרגילים ספציפיים אלא מתרגילים מורכבים וזה יחסוך לי הרבה עבודה וזמן אם זה נכון אז לדעתי שווה לנסות...
ופאניק מה הקשר לעולה במדרגות ? תפסיק עם השטויות אתה עושה השוואת של לא יודע מה...
מה דעתך על לאנגים במקום פשיטות?

אני רוצה להגיד לך דינאוס, שלא יודע מה עם יד קדמית, אבל כשאתה ברמה של intermediate ומעלה, אתה חייב להכניס עבודה על היד האחורית כדי לדחוק וללחוץ משקלים רציניים.

hypertrophy
26-08-08, 00:13
אחי...בוא רגע נעזוב את הקטע של הידיים שאתה חושב שלא צריך לעבוד עליהם[רעיוןן מטופש כשלעצמו אבל עזוב כרגע]
התכנית שלך ממש אבל ממש לא מקיפה ואתה עושה שם תרגילים שחוזרים על עצמם רק בוריאציות שונות[חזה עליון במוט וחזה עליון בדאמבלים?!?!??!? זה אותו הדבר מבחינת שריר היעד איפה חזה תחתון??]
[פולי עליון רחב ומתח רחב?!?! מה ההבדל?! תעשה פולי צר לפחות!תשנה אה מישור התנועה של השריר]
[לחיצת כתפיים בדאמבלים ולחיצת כתפיים במכונה?!?!מה הפאקינג הבדל?!?!?!?!?]
בנוסף למה אתה עושה תרגיל מורכב ורק אז תרגיל מבודד?תשתמש בטכניקה של פרה אקזוסט שבה קודם תרגיל מבודד ואחריו תרגיל מורכב כדי לגרום לשריר היעד להגיע למיצוי לפני השרירים הסינרגיסטים

עכשיו בגלל חוסר זמן אני לא ממשיך לעיניין של לא לעבוד על ידיים.....תחשוב על זה

The Sun
26-08-08, 00:20
אחי...בוא רגע נעזוב את הקטע של הידיים שאתה חושב שלא צריך לעבוד עליהם[רעיוןן מטופש כשלעצמו אבל עזוב כרגע]
התכנית שלך ממש אבל ממש לא מקיפה ואתה עושה שם תרגילים שחוזרים על עצמם רק בוריאציות שונות[חזה עליון במוט וחזה עליון בדאמבלים?!?!??!? זה אותו הדבר מבחינת שריר היעד איפה חזה תחתון??]
[פולי עליון רחב ומתח רחב?!?! מה ההבדל?! תעשה פולי צר לפחות!תשנה אה מישור התנועה של השריר]
בנוסף למה אתה עושה תרגיל מורכב ורק אז תרגיל מבודד?תשתמש בטכניקה של פרה אקזוסט שבה קודם תרגיל מבודד ואחריו תרגיל מורכב כדי לגרום לשריר היעד להגיע למיצוי לפני השרירים הסינרגיסטים

מציע לך לנוח קצת ולקרוא מחר שוב את ההודעה שרשמת, אתה עייף :XDemoticon:

hypertrophy
26-08-08, 01:29
מה הבעיה איתה? אתה יכול להגיד איפה הטעות פה?
וואלה קראתי שוב ו-וואלה....אני עדיין צודק...

denous
26-08-08, 06:03

הדבר היחידי שאני באמת אקשיב לו זה לגבי הפולי הצר כל השאר באמת תקרא את ההודעה שוב...
ואל תזרוק סתם דברים אם אני לא טועה רשמתי שדגש חזק לחזה עליון.

לגבי היידים כולם... אני לא מבקש שתגידו לי אם לאמן אותם או לא אני יודע למה אני מסוגל ואני רוצה לנסות את זה אני כן מאמין שהם יגדלו מהעבודה על השרירים הגדולים יותר... מה לעשות ? ככה אני.
מישהו יכול להוכיח לי שזה לא נכון ?

denous
26-08-08, 06:10
מה דעתך על לאנגים במקום פשיטות?

אני רוצה להגיד לך דינאוס, שלא יודע מה עם יד קדמית, אבל כשאתה ברמה של intermediate ומעלה, אתה חייב להכניס עבודה על היד האחורית כדי לדחוק וללחוץ משקלים רציניים.

אני ולאנגים אחי זה עולם אחר...מעדיף כל תרגיל אחר.

לגבי ללחוץ ולדחוק משקלים רציינים אחי שמע אני מאמין שהיידים יגדלו ויתחזקו גם בלי עבודה ספציפית ושוב אני אומר את זה....
אנחנו כבר נראה בהמשך אם אני צודק :]

Deus ex machina
26-08-08, 08:23
אני ולאנגים אחי זה עולם אחר...מעדיף כל תרגיל אחר.

לגבי ללחוץ ולדחוק משקלים רציינים אחי שמע אני מאמין שהיידים יגדלו ויתחזקו גם בלי עבודה ספציפית ושוב אני אומר את זה....
אנחנו כבר נראה בהמשך אם אני צודק :]

אמונה זה דבר טוב , אבל עם אתה רוצה לעבוד על תוכנית ללא ידיים הייתי מציע לך לעשות איזה וריאציה שמורכבת מתרגילים מורכבים וכוללת גירוי כמים פעמים בשבוע .
התוכנית לרגליים שלך ולחזה מאוד לא טובה , אני לא מבין למה להתעקש לעבוד abcd בכלל ?

ArschGesicht
26-08-08, 08:31

ונגיד שלא.. אז ייצא שבזבזת איזה חודשיים על אימון שלא היה אפקטיבי לידיים
יד אחורית עוד מילא בגלל הלחיצות, אבל באימון גב אני בקושי מרגיש את הבייספס
אם לא הייתי מאמן את היד ובמיוחד הקדמית אני לא יודע איך היא הייתה נראית עכשיו
אם כבר בלי ידיים אז מה לגבי fbw עם תרגילים מורכבים כמו ה-5x5 הזה רק עם משחק בחזרות או משהו כזה? גירוי של 3 פעמים בשבוע על כל הגוף נשמע ממש אינטנסיבי וגם נשמע קצר להתאמן ככה

denous
26-08-08, 10:06
לא ביקשתי מאף אחד שיגיד לי אם זה מספיק גירוי...
או מספיק פעמים בשבוע או אם זה טוב או רע...
זה לוג התקדמות שלי...
אני יודע מה אני עושה ואם אני טועה אז אני אטעה לבד ואז אני אתקן את זה בעצמי לדעתי אין יותר טוב מלהקשיב לעצמך...
יבואו אנשים כמו דימה ויגידו 'אז אתה מטומטם' ... סבבה מה זה מעניין אתכם ?

דרך אגב deux אפשר בבקשה לקבל הסבר למה האימון רגליים וחזה שלי על הפנים ?

The Sun
26-08-08, 10:23
אני אגיב את דעתי בנוגע לרגליים:
1.תמיד תתחיל בסקוואט, הסיכון לפציעה גדול יותר בסקוואט ולכן אתה רוצה להגיע אליו בתרגיל הראשון ולא אחרי שקרעת את עצמך בדדליפט.
2.יותר מדי סטים
3.תעביר את התאומים לדעתי ליום נפרד מהרגליים, למשל עם הכתפיים באימון d.

denous
26-08-08, 10:29
אני אגיב את דעתי בנוגע לרגליים:
1.תמיד תתחיל בסקוואט, הסיכון לפציעה גדול יותר בסקוואט ולכן אתה רוצה להגיע אליו בתרגיל הראשון ולא אחרי שקרעת את עצמך בדדליפט.
2.יותר מדי סטים
3.תעביר את התאומים לדעתי ליום נפרד מהרגליים, למשל עם הכתפיים באימון d.

1. האמת שזה לא משנה לי אבל אם זה חשוב אז נחליף...
2.הרגליים שריר הכי גדול (וחשוב בשבילי) ומבחינתי הן צריכות הרבה עבודה והרגליים אצלי מקבלות המון סטים וזה מכוון וזה מה שאני צריך כדי לקרוע אותן.... אז לא להסתכל על מספר הסטים ברגליים :) למרות שלדעתי זה ממש לא הרבה יש אנשים שנותנים 30+ סטים אימון רגליים.... (ומדבר על אנשים טבעיים..)
3.אוהב לעבוד תאומים עם הרגליים ולסיים את כל החלק הזה לא אוהב להפריד אותם וגם לא חושב שיש סיבה :)

תודה על הביקורת קורן עדיין יש כאן אנשים נורמלים...

The Sun
26-08-08, 10:31
2. אין פה הרבה סטים... חזה 14 שזה סביר בדרך כלל שריר כמו חזה 16-18 בשבוע...
גב יש עליו דגש אז אם אני לא טועה נתתי 17-18 סטים לגבי הכתפיים לא צריך להוסיף מילה...
הרגליים זה כבר עניין שלי והרגליים אצלי מקבלות המון סטים וזה מכוון וזה מה שאני צריך אז לא להסתכל על מספר הסטים ברגליים :) למרות שלדעתי זה ממש לא הרבה יש אנשים שנותנים 30+ סטים אימון רגליים.... (ומדבר על אנשים טבעיים..)
3.אוהב לעבוד תאומים עם הרגליים ולסיים את כל החלק הזה לא אוהב להפריד אותם וגם לא חושב שיש סיבה :)

אני מניח שלא שמת לב שדיברתי על האימון רגליים בלבד, מכיוון שאני לא מחשיב את עצמי כמבין גדול אז הגבתי את דעתי בלבד בנוגע לאימון רגליים.

אז:
1. לא רלוונטי כיוון שלא הגבתי בנוגע לחזה
2. גם לא רלוונטי לגבי הגב והחזה, אבל הרגליים שלך מגיעות ל20+ סטים באימון, זה יותר מדי לטעמי.
3. התאומים שלך עובדים חזק מאוד בדדליפט, סקוואט ולחיצות רגליים, תן להם גירוי ביום נפרד וככה גם תקצר את זמן האימון וגם תתן להם גירוי פעמיים בשבוע

ובכיף, בשביל זה הנורמלים עדיין כאן

denous
26-08-08, 10:34
אני מניח שלא שמת לב שדיברתי על האימון רגליים בלבד, מכיוון שאני לא מחשיב את עצמי כמבין גדול אז הגבתי את דעתי בלבד בנוגע לאימון רגליים.

אז:
1. לא רלוונטי כיוון שלא הגבתי בנוגע לחזה
2. גם לא רלוונטי לגבי הגב והחזה, אבל הרגליים שלך מגיעות ל20+ סטים באימון, זה יותר מדי לטעמי.
3. התאומים שלך עובדים חזק מאוד בדדליפט, סקוואט ולחיצות רגליים, תן להם גירוי ביום נפרד וככה גם תקצר את זמן האימון וגם תתן להם גירוי פעמיים בשבוע

ובכיף, בשביל זה הנורמלים עדיין כאן

כן שמתי לב וערכתי אחי...

ושוב אחי תאמין לי בקטע של הרגליים אם אני לא מרגיש שאני קורע אותן זה לא נותן לי כלום וזה עניין שלקח לי הרבה זמן להבין אותו...
חלק יגידו שזה טמטום אבל אני מכיר את הגוף שלי ואני יודע מה הוא צריך וכמה ולגבי הרגליים אין מישהו בעולם שיוכל להגיד לי מה הן צריכות כי אני פשוט יודע כבר... :)

דרך אגב מה דעתך על האימון חזה ?

The Sun
26-08-08, 10:41
אם אתה מרגיש טוב לגבי האימון רגליים אז תעשה אותו כמו שתיכננת, רק תעביר את הסקוואט לפני הדדליפט, ובכל אופן הייתי נותן עוד 3 סטים לתאומים ביחד עם הכתפיים אם אתה מתעקש שלא להעביר את כל הסטים של התאומים לאימון D.

a

פרפר במכונה 3x10+ דרופסט

אני זוכר שאמרת שקיים אצלך פיגור בחזה עליון, לכן תוריד את הלחיצה הישרה ל3 סטים ותעלה את החופשי במוט ל4, תעיף את הפרפר במכונה ואת הלחיצה בעליון בדאמבלים ותכניס מקבילים בתוספת משקל 4 סטים ופלייס בשיפוע חיובי ללא דרופסט, תאמין לי שעבודה מורכבת יותר תהיה עדיפה על דרופסט במכונה.

זאת אומרת שהאימון יראה ככה:

לחיצה במוט בשיפוע חיובי 4*6
לחיצה במוט ללא שיפוע 3*8
מקבילים בתוספת משקל 4*8
פלייס בשיפוע עליון 3*10

Deus ex machina
26-08-08, 10:45
לא ביקשתי מאף אחד שיגיד לי אם זה מספיק גירוי...
או מספיק פעמים בשבוע או אם זה טוב או רע...
זה לוג התקדמות שלי...
אני יודע מה אני עושה ואם אני טועה אז אני אטעה לבד ואז אני אתקן את זה בעצמי לדעתי אין יותר טוב מלהקשיב לעצמך...
יבואו אנשים כמו דימה ויגידו 'אז אתה מטומטם' ... סבבה מה זה מעניין אתכם ?

דרך אגב deux אפשר בבקשה לקבל הסבר למה האימון רגליים וחזה שלי על הפנים ?

טוב ככה רגליים :
אין מה לעבוד סקוואט ודדליפט קלאסי אחד אחרי השני השרירים בשניהם מאוד דומים , דבר שני דדליפט קלאסי אינו תרגיל שצריך לעבוד הרבה חזרות.
פשיטת רגליים תרגיל מיותר לחלוטין , כפיפות רגליים הייתי מחליף לתרגיל אחר ( דדליפט רומני גוד מורניג וכו.. ) לחיצת רגליים גם מיותר עם אתה רוצה עוד עבודה על הקאוודס תעשה פרונט סקוואט עם משקל נמוך טווח תנועה מלא עם הרבה חזרות . ובכל מקרה אני לא חושב שצריך לעשות כל כך הרבה סוגי תרגילים , אלא תבחר 3 -4 סוגים ותעבוד עלייהם חזק .
בקשר לתאומים , אני לא עובד עליהם אז אין לי כל כך ידע בנושא .

denous
26-08-08, 10:49
אם אתה מרגיש טוב לגבי האימון רגליים אז תעשה אותו כמו שתיכננת, רק תעביר את הסקוואט לפני הדדליפט, ובכל אופן הייתי נותן עוד 3 סטים לתאומים ביחד עם הכתפיים אם אתה מתעקש שלא להעביר את כל הסטים של התאומים לאימון d.

A

פרפר במכונה 3x10+ דרופסט

אני זוכר שאמרת שקיים אצלך פיגור בחזה עליון, לכן תוריד את הלחיצה הישרה ל3 סטים ותעלה את החופשי במוט ל4, תעיף את הפרפר במכונה ואת הלחיצה בעליון בדאמבלים ותכניס מקבילים בתוספת משקל 4 סטים ופלייס בשיפוע חיובי ללא דרופסט, תאמין לי שעבודה מורכבת יותר תהיה עדיפה על דרופסט במכונה.

זאת אומרת שהאימון יראה ככה:

לחיצה במוט בשיפוע חיובי 4*6
לחיצה במוט ללא שיפוע 3*8
מקבילים בתוספת משקל 4*8
פלייס בשיפוע עליון 3*10

נראה נחמד אבל לגבי מקבילים אין לי אפשרות לעשות את התרגיל בגלל הכתף וגם לא חושב שאפשר לשים תרגיל כזה בחזה זו דעתי יותר ליד אחורית...
לגבי הפיגור כן יש פיגור בעליון אבל לא משהו מטורף בגלל זה שמתי לחיצה עליונה ראשון ואז שטוח ושוב עליונה במקום לעשות שתי עליונות לפני השטוח הסיבה שיש לי 3 לחיצות זה כי אני חושב שהלחיצות חשובות מאוד בתוכנית כמו זאת ואין סיבה להתעסק בשטויות כמו להוסיף הרבה סטים של פלייס בשיפועים או מקבילים או קרוס-אובר במקרה שלי וכו'
אז שמתי רק פרפר במכונה ככה לסיום עם דרופסט וכמובן לגיוון...

The Sun
26-08-08, 10:53
נראה נחמד אבל לגבי מקבילים אין לי אפשרות לעשות את התרגיל בגלל הכתף וגם לא חושב שאפשר לשים תרגיל כזה בחזה זו דעתי יותר ליד אחורית...
לגבי הפיגור כן יש פיגור בעליון אבל לא משהו מטורף בגלל זה שמתי לחיצה עליונה ראשון ואז שטוח ושוב עליונה במקום לעשות שתי עליונות לפני השטוח הסיבה שיש לי 3 לחיצות זה כי אני חושב שהלחיצות חשובות מאוד בתוכנית כמו זאת ואין סיבה להתעסק בשטויות כמו להוסיף הרבה סטים של פלייס בשיפועים או מקבילים או קרוס-אובר במקרה שלי וכו'
אז שמתי רק פרפר במכונה ככה לסיום עם דרופסט וכמובן לגיוון...

אתה מפספס את העיקר, אז תעשה מקבילים הפוך על שני ספסלים עם משקל על הרגליים.. רק תעשה מקבילים כי זה תרגיל מעולה לחזה יותר מאשר שהוא מעולה ליד אחורית.
מה יש לך בכתף? אם היא פגועה איך אתה חושב על לעשות אימון שלם לכתפיים בלבד?

בקשר לחזה עליון - ריבוי עבודה על החזה עליון לאו דווקא יניב תוצאות טובות יותר, הרעיון בתוכנית abcd היא העצימות ולכן באמת כדאי שתמקם את החזה עליון במוט כתרגיל הראשון, תעלה את הסטים ל4 ותתן מקסימום עבודה שם.
מקבילים זה תרגיל לחיצה.
פרפר במכונה זה חרטא - תעשה פלייס בשיפוע עליון אם אתה רוצה השלמה לחזה עליון ותרגיל קצת פחות מורכב לסיום.
זאת דעתי בכל אופן :)

denous
26-08-08, 10:56
טוב ככה רגליים :
אין מה לעבוד סקוואט ודדליפט קלאסי אחד אחרי השני השרירים בשניהם מאוד דומים , דבר שני דדליפט קלאסי אינו תרגיל שצריך לעבוד הרבה חזרות.
פשיטת רגליים תרגיל מיותר לחלוטין , כפיפות רגליים הייתי מחליף לתרגיל אחר ( דדליפט רומני גוד מורניג וכו.. ) לחיצת רגליים גם מיותר עם אתה רוצה עוד עבודה על הקאוודס תעשה פרונט סקוואט עם משקל נמוך טווח תנועה מלא עם הרבה חזרות . ובכל מקרה אני לא חושב שצריך לעשות כל כך הרבה סוגי תרגילים , אלא תבחר 3 -4 סוגים ותעבוד עלייהם חזק .
בקשר לתאומים , אני לא עובד עליהם אז אין לי כל כך ידע בנושא .

אוקיי...
לא חושב ככה בכלל זה לא סיבה ששני השרירים מאוד דומים אחי יש עוד אלף דוגמאות כאלו ואני לא חושב שצריך לפסול את זה אם כבר חשוב מאוד לשים את שניהם אולי לא חובה באותו המון אבל חשוב לדעתי
דבר שני 6-8 נחשב אצלך הרבה חזרות ? :] 6-12 זה הטווח שאני מנסה לעבוד אין לי שום סיבה לעבוד על כוח ולרדת מתחת ל-6 חזרות אחי ובוא נגיד שיש 4 סטים כאשר הראשון הוא חימום ככה שזה משאיר אותי עם 8-6-6 אז זה קצת חזרות...
שוב חולק עליך אחי תרגיל מעולה וחשוב לרגליים אחרי הכל חייב לגוון ושוב לתת לרגליים הרבה סטים אחרי אנשים שוכחים שזה השריר הכי גדול והוא לא יגדל סתם משום מקום מ-4 סטים של סקוואט....
ומה שאתה בעצם אומר פה עם כל ההחלפות לפי דעתך זה לעשות אימון של סקוואט רגיל פרונט סקוואט ודדליפט רומני... שלא נדבר על זה שזה כבר סיכון אדיר לפציעה בלי קשר זה פשוט חסר היגיון לעשות אימון כזה...

ושוב אחי אני לא יודע איך זה הולך בכוח אבל כדי שהרגליים שלי יגדלו אני צריך לתת להם כמה סוגים של תרגילים ולא רק הכבדים ולעבוד כמו מניאק טווח חזרות לפעמים נמוך לפעמים גבוה.

נ.ב
מה לגבי חזה אמרת שהוא גם על הפנים אחי...

denous
26-08-08, 11:01
אתה מפספס את העיקר, אז תעשה מקבילים הפוך על שני ספסלים עם משקל על הרגליים.. רק תעשה מקבילים כי זה תרגיל מעולה לחזה יותר מאשר שהוא מעולה ליד אחורית.
מה יש לך בכתף? אם היא פגועה איך אתה חושב על לעשות אימון שלם לכתפיים בלבד?

בקשר לחזה עליון - ריבוי עבודה על החזה עליון לאו דווקא יניב תוצאות טובות יותר, הרעיון בתוכנית abcd היא העצימות ולכן באמת כדאי שתמקם את החזה עליון במוט כתרגיל הראשון, תעלה את הסטים ל4 ותתן מקסימום עבודה שם.
מקבילים זה תרגיל לחיצה.
פרפר במכונה זה חרטא - תעשה פלייס בשיפוע עליון אם אתה רוצה השלמה לחזה עליון ותרגיל קצת פחות מורכב לסיום.
זאת דעתי בכל אופן :)

עדיין לא סובל מקבילים וגם אם כן אין לי אפשרות לעשות בכל זאת...
והיא לא פצועה בוא נגיד שהיא לא יכולה לעשות מקבילים פשוט יש כאב בכתף שמאל שאני יורד איפה שצריך במקבלים בלחיצות ושאר התרגילים לכתפיים לא מפריע לא מרגיש...
תאמין לי אני יודע טוב מאוד שריבוי עבודה לא יתן לי כלום חח בזה יש לי הרבה ניסיון האמת ובגלל זה לא העמסתי על החזה עליון ולא על החזה בכלל ולא הגזמתי...
ופעם הייתי עובד ככה נותן 4 סטים ונותן מקסימום אבל זה פשוט לא הולך לי אני מעדיף לתת 2 סטים כבדים וזה יותר טוב לי מאשר 4 בגלל זה אני מחלק את זה ונותן כמה לחיצות כדי לתת בכל לחיצה את המקסימום ופחות סטים ככה אני יכול לקרוע את עצמי ולקבל את התוצאות הכי טובות בשבילי :)
אבל זה כבר אני לא יכול לקבוע זה כבר איך שהגוף שלי מגיב אני פשוט יודע שהוא מגיב יותר טוב ל-2 סטים כבדים מאשר ל-4 שכנראה יהיה כשל לבסוף...
לגבי הפלייס בשיפוע אני אחשוב על זה יכול להיות שאתה צודק :)

Deus ex machina
26-08-08, 11:03
אוקיי...
לא חושב ככה בכלל זה לא סיבה ששני השרירים מאוד דומים אחי יש עוד אלף דוגמאות כאלו ואני לא חושב שצריך לפסול את זה אם כבר חשוב מאוד לשים את שניהם אולי לא חובה באותו המון אבל חשוב לדעתי
דבר שני 6-8 נחשב אצלך הרבה חזרות ? :] 6-12 זה הטווח שאני מנסה לעבוד אין לי שום סיבה לעבוד על כוח ולרדת מתחת ל-6 חזרות אחי ובוא נגיד שיש 4 סטים כאשר הראשון הוא חימום ככה שזה משאיר אותי עם 8-6-6 אז זה קצת חזרות...
שוב חולק עליך אחי תרגיל מעולה וחשוב לרגליים אחרי הכל חייב לגוון ושוב לתת לרגליים הרבה סטים אחרי אנשים שוכחים שזה השריר הכי גדול והוא לא יגדל סתם משום מקום מ-4 סטים של סקוואט....
ומה שאתה בעצם אומר פה עם כל ההחלפות לפי דעתך זה לעשות אימון של סקוואט רגיל פרונט סקוואט ודדליפט רומני... שלא נדבר על זה שזה כבר סיכון אדיר לפציעה בלי קשר זה פשוט חסר היגיון לעשות אימון כזה...

ושוב אחי אני לא יודע איך זה הולך בכוח אבל כדי שהרגליים שלי יגדלו אני צריך לתת להם כמה סוגים של תרגילים ולא רק הכבדים ולעבוד כמו מניאק טווח חזרות לפעמים נמוך לפעמים גבוה.

נ.ב
מה לגבי חזה אמרת שהוא גם על הפנים אחי...
שמע אני לא אתכווח , חזה החלטתי לעזוב כי זה חלק חלש אצלי ואין לי זכות לתת עצות

AkunaMatata
26-08-08, 11:04
2.הרגליים שריר הכי גדול (וחשוב בשבילי) ומבחינתי הן צריכות הרבה עבודה והרגליים אצלי מקבלות המון סטים וזה מכוון וזה מה שאני צריך כדי לקרוע אותן.... אז לא להסתכל על מספר הסטים ברגליים :) למרות שלדעתי זה ממש לא הרבה יש אנשים שנותנים 30+ סטים אימון רגליים.... (ומדבר על אנשים טבעיים..)

למה שלא תכיר לנו את ה"אנשים" שנותנים 30+ סטים באימון רגליים
אגב מה הטמטום בלא לאמן ידיים וכן לאמן תאומים?

Deus ex machina
26-08-08, 11:07

שלום אתה יכול לקרוא לי דאוס . ( אני עושה 30 בלי תאומים )

The Sun
26-08-08, 11:08

יש בחור שהגיב מעליך, דאוס, ותאמין לי שהרגליים שלו לא מביישות את עצמן גם ליד בחורים גדולים מאוד.

אופס הוא כבר הגיב :)

denous
26-08-08, 11:09
שמע אני לא אתכווח , חזה החלטתי לעזוב כי זה חלק חלש אצלי ואין לי זכות לתת עצות

אני לא בא להתווכח אחי אני דווקא שמח שאתה מנסה לעזור ולתקן :)
אבל מן הסתם ישבתי על התכנית הרבה זמן והתייחסתי לקשיים אצלי ויתרונות שלי אז אני מאמין שילך לי טוב אבל אם אתה חושב שיש מקוםש אתה יכול לעזור ולתקן זה סבבה ובסדר גמור בכל מקרה תודה....

Akuna 'אנשים' מה חשבתי לעצמי שאמרתי שהם אנשים הם חייזרים.
תפסיק להיות טמבל ולחפש בקטנות במקום להתעסק בתוכנית ולתת ביקורת וזה לא דיון ראשון שאתה עושה את זה גם בלוג שעבר אני זוכר משהו ממך...
ואם כל כך חשוב לך להיות ילד קטן ולבקש שמות אז המאמן שלי במכון עושה 30 סטים אם לא יותר לרגליים ובעזרת השם הלוואי שכולנו נגיע לגודל שלו.
לגבי התאומים הם לא מקבלים אצלי מספיק עבודה מהרגליים לעומת היידים שכן מקבלים מעבודה על השרירים האחרים.

denous
26-08-08, 11:11
שלום אתה יכול לקרוא לי דאוס . ( אני עושה 30 בלי תאומים )

אתה יכול להציג את האימון רגליים ?
ודרך אגב אתה לא עובד 5x5 או תכנית כוח אחרת אחי ?

AkunaMatata
26-08-08, 11:20
אני לא בא להתווכח אחי אני דווקא שמח שאתה מנסה לעזור ולתקן :)
אבל מן הסתם ישבתי על התכנית הרבה זמן והתייחסתי לקשיים אצלי ויתרונות שלי אז אני מאמין שילך לי טוב אבל אם אתה חושב שיש מקוםש אתה יכול לעזור ולתקן זה סבבה ובסדר גמור בכל מקרה תודה....

Akuna 'אנשים' מה חשבתי לעצמי שאמרתי שהם אנשים הם חייזרים.
תפסיק להיות טמבל ולחפש בקטנות במקום להתעסק בתוכנית ולתת ביקורת וזה לא דיון ראשון שאתה עושה את זה גם בלוג שעבר אני זוכר משהו ממך...
ואם כל כך חשוב לך להיות ילד קטן ולבקש שמות אז המאמן שלי במכון עושה 30 סטים אם לא יותר לרגליים ובעזרת השם הלוואי שכולנו נגיע לגודל שלו.
לגבי התאומים הם לא מקבלים אצלי מספיק עבודה מהרגליים לעומת היידים שכן מקבלים מעבודה על השרירים האחרים.

לא מחפש בקטנות ולא כלום
פשוט נראה לי שלעשות 30 סטים לרגליים זה הגזמה מטורפת
אני לא מכיר באנדם אחד רציני שעושה את זה ולפי דעתי זה גם טמטום
גם אני פעם הייתי דופק מיליון סטים לכל שריר אבל זאת הייתה טעות והפסקתי איתה
היום אחרי 14 סטים לרגליים אני נמחק ובקושי יכול לעלות הבייתה במדרגות
30 סטים גם אם הייתי רוצה לעשות פשוט לא הייתי יכול זה מוגזם בטירוף לפי דעתי
אני כל סט נותן את המקסימום ואחרי 4 סטים סקוואטים אני חייב איזה 10 דקות מנוחה לפני שאני ממשיך לתרגיל הבא מעניין אותי לראות באנדם טבעי שנותן 30 סטים שבהם הוא נותן את המקסימום שלו

אה וזה פעם אחרונה שאתה קורא לי "ילד קטן" כן? כי אני לא חבר שלך

Deus ex machina
26-08-08, 11:22
אתה יכול להציג את האימון רגליים ?
ודרך אגב אתה לא עובד 5x5 או תכנית כוח אחרת אחי ?

הנה מה שסיימתי לפני חצי שעה
HIGH BOX SQuat
2X8X60
2X6X90
5X110
5X130
3X150
3X170
3X180
3X190
1X200
1X210
1X220
1X230
lunge
8X60
8X100X4
הכוונה שכל סט זה לרגל אחרת .
גוד מורניג קלים .
4X80
Pull Throughs
10X60X5
הכוונה 5 סטים 10 חזרות 60 זה מה שכתוב במכונה .
בטן סיבולת X2
28 סטים לרגליים .

Deus ex machina
26-08-08, 11:24
לא מחפש בקטנות ולא כלום
אני כל סט נותן את המקסימום ואחרי 4 סטים סקוואטים אני חייב איזה 10 דקות מנוחה לפני שאני ממשיך לתרגיל הבא מעניין אותי לראות באנדם טבעי שנותן 30 סטים שבהם הוא נותן את המקסימום שלו

לא כל סט חייב להיות סט כבד יש באימון עוד אופציות דגש על מהירות והתפרצות הגדלת טווח תנועה לימוד תנועות חדשות ועוד הרבה סיבות שגורמות ל30 סטים להיות דבר נורמלי .

The Sun
דאוס כמה זה high? אגב יפה אני רואה שהגעת ל230 :)! העידכון האחרון בסירטון היה 220 * 2 או 1?

אני עובד עם 2 מדרגות סטנדרטיות של ריבוק לבוקס סקוואט שלי, זה יוצא כמעט a2g

denous
לא מחפש בקטנות ולא כלום

מה שנראה לך לא נראה לכולם.
בטח שלא תכיר בן אדם רציני כי מין הסתם אתה לא אחד כזה אז עוד לא ראית מישהו שעושה יותר מ-14 סטים לשריר הכי גדול בגוף...
ואם זה באמת כל כך מעניין אותך תבוא למכון שלי היום בדיוק י שלי אימון רגליים ותראה איך ילד טבעי נותן 30 סטים לרגליים ונותן בהם את המקסימום שלו ועדיין עומד עליהם כמו שצריך...

אה וגם אני לא ממש חבר שלך אז אל תתנשא מעליי ואל תתנהג אליי כמו שאתה מתנהג לחברים שלך.
ובקשה אחרונה אל תגיב בפוסט הזה או בכל פוסט שלי זה עדיף.

denous
26-08-08, 11:27
הנה מה שסיימתי לפני חצי שעה
high box squat
2x8x60
2x6x90
5x110
5x130
3x150
3x170
3x180
3x190
1x200
1x210
1x220
1x230
lunge
8x60
8x100x4
הכוונה שכל סט זה לרגל אחרת .
גוד מורניג קלים .
4x80
pull throughs
10x60x5
הכוונה 5 סטים 10 חזרות 60 זה מה שכתוב במכונה .
בטן סיבולת x2
28 סטים לרגליים .

יכול להיות שלא הבנתי נכון אבל אתה עושה המון המון סטים של לאנג'ים באימון ?
זה נראה ממש מטורף חח
דרך אגב אני רואה שיש לך גם 10 חזרות אתה לא עובד רק כוח ?
ולמה אתה לא עושה דדליפט ?

Deus ex machina
26-08-08, 11:27
דאוס כמה זה high? אגב יפה אני רואה שהגעת ל230 :)! העידכון האחרון בסירטון היה 220 * 2 או 1?

אני עובד עם 2 מדרגות סטנדרטיות של ריבוק לבוקס סקוואט שלי, זה יוצא כמעט a2g

זה גבוה נגיד 5 ס"מ מעל מקביל , זה אימון שנועד לשיפור כח מתפרץ לאתלטים בעיקר כי זה המצב שהרגליים נמצאות רוב הזמן . וזה אחלה דרך גם להתרגל להרבה משקל על הגב .
מעל 200 קילו לא ירדתי נמוך עד עכשיו .

Deus ex machina
26-08-08, 11:30
יכול להיות שלא הבנתי נכון אבל אתה עושה המון המון סטים של לאנג'ים באימון ?
זה נראה ממש מטורף חח
דרך אגב אני רואה שיש לך גם 10 חזרות אתה לא עובד רק כוח ?
ולמה אתה לא עושה דדליפט ?

הלוונגים זה סך הכל 5 סטים יכול להיות שלא כתבתי נכון .
10 חזרות כי כמו שהסברתי יש תנועות שאין מה לעבוד עליהן רק על כח .
רק בתרגילי me אני יורד לטווח חזרות נמוך .
אני עושה כמעט כל תרגיל חופשי ששמעת עליו אני רק עושה רוטציה ביניהם עם אתה רוצה להבין
יותר טוב אני מציע לך לקרוא את התוכנית ws4sb העלתי תרגום שלה לפני כמה זמן .

AkunaMatata
26-08-08, 11:36
התבלבלתי שניה אני עורך

AkunaMatata
26-08-08, 11:41
מה שנראה לך לא נראה לכולם.
בטח שלא תכיר בן אדם רציני כי מין הסתם אתה לא אחד כזה אז עוד לא ראית מישהו שעושה יותר מ-14 סטים לשריר הכי גדול בגוף...
ואם זה באמת כל כך מעניין אותך תבוא למכון שלי היום בדיוק י שלי אימון רגליים ותראה איך ילד טבעי נותן 30 סטים לרגליים ונותן בהם את המקסימום שלו ועדיין עומד עליהם כמו שצריך...

אה וגם אני לא ממש חבר שלך אז אל תתנשא מעליי ואל תתנהג אליי כמו שאתה מתנהג לחברים שלך.
ובקשה אחרונה אל תגיב בפוסט הזה או בכל פוסט שלי זה עדיף.

קודם כל אני לא שואל אותך איפה להגיב ואיפה לא
וזה שאני מתנשא עליך זה לא קשור לחבר או לא...(על חברים שלי אני לא מתנשא)
ואני לא רציני?
אתה זה שעשיתה מסה ואז חיטוב וחזרתה לאותה לנקודה שבא התחלתה את המסה
ובתכלס אני באמת מעדיף שלא להגיב פה אז אתה יכול להפסיק לזמר על נפלאות ה30 סטים שלך

denous
26-08-08, 11:46
קודם כל אני לא שואל אותך איפה להגיב ואיפה לא
וזה שאני מתנשא עליך זה לא קשור לחבר או לא...(על חברים שלי אני לא מתנשא)
ואני לא רציני?
אתה זה שעשיתה מסה ואז חיטוב וחזרתה לאותה לנקודה שבא התחלתה את המסה

אתה אוהב לחפור הרבה עם אנשים שלא רוצים לדבר איתך אה ?

ותסביר לי איך התחלתי מאותה נקודה אם אני נראה פי שבע יותר טוב מהתקופה שהתחלתי את המאסה ואם התחלתי את המאסה שעברה על אותו אחוז שומן 74 קילו ומאסה הזאת התחלתי מ-76-7 אותו אחוז שומן ונראה יותר טוב ?

חח ואתה חי בסרט אם אתה יכול להגיד לילד בן 16 לא רציני אחרי שהוריד 33 קילו ועשה חיטוב ארוך יותר ממה שתעשה אי פעם בחיים ולא פחד לעלות במשקל אחרי זה...
אשכרה מתנהג כמו ילד קטן.

Deus ex machina
26-08-08, 11:48
אתה אוהב לחפור הרבה עם אנשים שלא רוצים לדבר איתך אה ?

ותסביר לי איך התחלתי מאותה נקודה אם אני נראה פי שבע יותר טוב מהתקופה שהתחלתי את המאסה ואם התחלתי את המאסה שעברה על אותו אחוז שומן 74 קילו ומאסה הזאת התחלתי מ-76-7 אותו אחוז שומן ונראה יותר טוב ?

חח ואתה חי בסרט אם אתה יכול להגיד לילד בן 16 לא רציני אחרי שהוריד 33 קילו ועשה חיטוב ארוך יותר ממה שתעשה אי פעם בחיים ולא פחד לעלות במשקל אחרי זה...
אשכרה מתנהג כמו ילד קטן.

אתה בן 16 ?
ואללה כל הכבוד , חשבתי שאתה בן 20 +-

hypertrophy
26-08-08, 13:03
הדבר היחידי שאני באמת אקשיב לו זה לגבי הפולי הצר כל השאר באמת תקרא את ההודעה שוב...
ואל תזרוק סתם דברים אם אני לא טועה רשמתי שדגש חזק לחזה עליון.

לגבי היידים כולם... אני לא מבקש שתגידו לי אם לאמן אותם או לא אני יודע למה אני מסוגל ואני רוצה לנסות את זה אני כן מאמין שהם יגדלו מהעבודה על השרירים הגדולים יותר... מה לעשות ? ככה אני.
מישהו יכול להוכיח לי שזה לא נכון ?

זה בסדר לתת דגש על שריר מסוים או על חלק בשריר כמו במקרה של החזה אבל אתה נותן את אותו התרגיל שם!...לתת דגש עליו זה לעשות פלייס[פרפר] ואז לעשות לחיצה כלשהיא לא לתת שני סוגי לחיצות כי זה אותו התרגיל....!

וזה אותו הדבר גם בקשר לכתפיים זה שפה זאת מכונה ושם זה דאמבלים לא אומר שאתה לא עושה בדיוק אותו הדבר!!

The Sun
26-08-08, 13:04
זה בסדר לתת דגש על שריר מסוים או על חלק בשריר כמו במקרה של החזה אבל אתה נותן את אותו התרגיל שם!...לתת דגש עליו זה לעשות פלייס[פרפר] ואז לעשות לחיצה כלשהיא לא לתת שני סוגי לחיצות כי זה אותו התרגיל....!

וזה אותו הדבר גם בקשר לכתפיים זה שפה זאת מכונה ושם זה דאמבלים לא אומר שאתה לא עושה בדיוק אותו הדבר!!

זה ממש לא נכון, תפסיק כבר להטעות אנשים עם התגובות שלך.

goldBEN
26-08-08, 13:11
חזה עליון במוט,חזה עליון בדאמבלים=אותה תנועה תנסה לגוון בתנועות.

goldBEN
26-08-08, 13:13

אתה לא מבין כמה שזה נכון,תשאל את גיל כי רק לו אתה מקשיב ותראה מה תיהיה התשובה.

The Sun
26-08-08, 13:15
אתה לא מבין כמה שזה נכון,תשאל את גיל כי רק לו אתה מקשיב ותראה מה תיהיה התשובה.

אני במצב רוח טוב אל תקלקל
זאת בדיוק הסיבה שאני לא מתקן מתאמנים, תחיה עם זה

P-a-n-1-c
26-08-08, 14:31
באמת אין סיבה לעשות לחיצת חזה עם דאמבלים ועם מוט באותה תנועה. מה שכן יהיה טוב זה לעשות לחיצת חזה עם דאמבלים [עליון] ואז לחיצת חזה בסמית לעליון. או לעשות פלייס.

trx--->sus
26-08-08, 20:01
נגיד אתה מחליט לא לעבוד על ידיים אז למה תכנתי כזאת לך כבר 5X5 או fbw חזק התכנית לא לטעמי בכלל

hypertrophy
27-08-08, 15:20

סבבה אחי....
אתה יודע מה...בוא נדבר ככה....אם אתה אומר שמשהו לא נכוןם תסביר מה לא נכון....לפחות שיהיה לך ביסוס הגיוני למה שאתה אומר....אשמח לשמוע את הגאונות שבזה

reshos123
06-09-08, 04:37
תעביר תדד ליפט ליום אחר
היום של הרגליים עצים מדי ביחס לשאר ובעיקר כשהוא בא שני, אם כבר שיבוא ראשון או שלישי ולא שני או רביעי
כי הימים של המנוחה הם הכי חשובים

את הדד ליפט תעביר לגב

מעבר לזה התוכנית מחורטשת מהתחת אחי, תוצאות ממנה אתה לא תשיג, אם העניין שלך הוא לעשות סוג של "ניסוי" ולבדוק מה קורה אם לא מאמנים ידיים אז תפאדל, אבל מעבר לזה התוכנית ממש גרועה גם בחלוקה, גם בסדר, גם בתרגילים

שלא תטעה, אני תמיד בעד ניסוי וטעיה, אבל חח עד גבול מסוים

reshos123
06-09-08, 04:39
כן שמתי לב וערכתי אחי...

ושוב אחי תאמין לי בקטע של הרגליים אם אני לא מרגיש שאני קורע אותן זה לא נותן לי כלום וזה עניין שלקח לי הרבה זמן להבין אותו...
חלק יגידו שזה טמטום אבל אני מכיר את הגוף שלי ואני יודע מה הוא צריך וכמה ולגבי הרגליים אין מישהו בעולם שיוכל להגיד לי מה הן צריכות כי אני פשוט יודע כבר... :)

דרך אגב מה דעתך על האימון חזה ?

נ.ב

זה נשמע מצחיק שאתה כן מאמן תאומים, ביום שאתה עושה 300 סטים של רגליים, אבל ידיים אתה לא מאמן
חח

amir
07-09-08, 09:27
אני גם לא עבוד על ידיים והם גדולות אפילו יותר טוב משעבדתי עלהם. אבל אני משתמש בתוכנית ממש פשוטה (סקווט, דד ליפט, בנץ, מתח, חתירה, ואיזה לחיצה לכתפיים. Fbw כמובן). אני לא חושב שהיידים יקבלו מספיק גירוי פעם בשבוע, אבל זאת דעתי.

reshos123
08-09-08, 19:50
אני גם לא עבוד על ידיים והם גדולות אפילו יותר טוב משעבדתי עלהם. אבל אני משתמש בתוכנית ממש פשוטה (סקווט, דד ליפט, בנץ, מתח, חתירה, ואיזה לחיצה לכתפיים. Fbw כמובן). אני לא חושב שהיידים יקבלו מספיק גירוי פעם בשבוע, אבל זאת דעתי.

כמה זמן בכללי אתה מתאמן?
ומה התדירות של התוכנית?

P-a-n-1-c
08-09-08, 21:29
קיצר איך הולך?

amir
17-09-08, 17:26
כמה זמן בכללי אתה מתאמן?
ומה התדירות של התוכנית?

רציני משהו כמו שנתיים.

עכשיו אני עושה fbw שלוש פעמים בשבוע, בלי ידיים.

reshos123
17-09-08, 20:58
רציני משהו כמו שנתיים.

עכשיו אני עושה fbw שלוש פעמים בשבוע, בלי ידיים.

אה נשמע סבבה
כמה סטים אתה נותן לכל תרגיל?

amir
17-09-08, 21:48
אה נשמע סבבה
כמה סטים אתה נותן לכל תרגיל?

סקוואט 3
דד ליפט 3
בנץ' 3
bor 2
מתח 2
לחיצת כתפיים 2

The Sun
17-09-08, 22:45
סקוואט 3
דד ליפט 3
בנץ' 3
bor 2
מתח 2
לחיצת כתפיים 2
נשמע כואב במיוחד :ok:

amir
20-09-08, 16:31
נשמע כואב במיוחד :ok:

תאמת שזה התוכנית שלי בזמן חיטוב או כמו עכשיו שאני נותן לגוף טיפה מנוחה במשך כמה חודשים.