PDA

צפה בגרסא המלאה : החשד:הסבא רצח את רוז וזרק אותה לירקון

imported_NIR_B
26-08-08, 11:43
http://news.walla.co.il/?w=//1333406

תקראו תכתבה תבינו איזה גועל נפש היא עשתה ילדים עם האבא של בעלה הישן וקיצור סיבוך רצח

אני אומר לתפוס תסבא הזה ולקרות לו תאצבעות לאט לאט אחרי זה תכף ידים ורגלים אחרי זה תרגל והיד עצמה עד שישאר לו רק הגוף בלי ה 4 אזרים ושימות ככה לאט לאט

Holy_Templar
26-08-08, 11:44

תקראו תכתבה תבינו איזה גועל נפש היא עשתה ילדים עם האבא של בעלה הישן וקיצור סיבוך רצח

אני אומר לתפוס תסבא הזה ולקרות לו תאצבעות לאט לאט אחרי זה תכף ידים ורגלים אחרי זה תרגל והיד עצמה עד שישאר לו רק הגוף בלי ה 4 אזרים ושימות ככה לאט לאט

כן ... נו מה לעשות .. יש מפלצות בעולם

Powerlifter
26-08-08, 11:57

1+ וכבר שהוא ממש עומד למות לשרוף אותו חי

AkunaMatata
26-08-08, 12:07
העיקר הבית משפט לקח את הילדה מהאבא האמיתי שלה ונתן אותה לאימא שתגדל אותה עם הסבא

Holy_Templar
26-08-08, 12:11
הסבא הוא גם האבא החורג שלה ...

AkunaMatata
26-08-08, 12:15
הסבא הוא גם האבא החורג שלה ...

אחרי שההורים התגרשו הילדה חיה אצל האבא הביולוגי שלה בצרפת
אמא שלה ביקשה להחזיק בילדה והבית משפט כמובן נתן לה.....
אחרי זה אמא של רוז וסבא שלה החלו במערכת יחסים וסבא שלה לא רצה את הילדה אז הוא נתן לסבתה לשמור עליה הסבתה שמרה עליה דיי והותר והחזירה(זה לא התפקיד שלה לשמור עליה בכלל)והחזירה אותה לסבא באותו יום הילדה נרצחה ונקברה ירקון

זה הסיפור למי שאין כוח לקרוא את כל הכתבה

idan1523
26-08-08, 12:24
משהו לא הגיוני לקח לסבתא חודשים שלמים לפנות למשטרה , אם היו משאירים את הילדה הקטנה אצל הסבתא לתקופות של שבועיים עד חודש ופתאום היא לא שמעה ממנה זה לא נראה לכם מוזר? וחוץ מזה איך שבועיים וחצי לא מצאו גופה והסבא של הילדה כול 5 דקות מחליף גירסה

יש פה משהו מוזר בסיפור הזה אבל בכול מקרה עונש מוות היה מתאים למקרה הזה ובגלל שאין פה עונש מוות אז מאסר עולם כפול(אם אני לא טועה 25*2) בלי אפשרות חנינה לשניהם , אבל מה יהיה במציאות? מאסר עולם לכול אחד מהם אחרי ניכוי שליש זה אומר 17 שנה פחות או יותר לכול אחד מהם (לא מספיק)

Holy_Templar
26-08-08, 12:26
משהו לא הגיוני לקח לסבתא חודשים שלמים לפנות למשטרה , אם היו משאירים את הילדה הקטנה אצל הסבתא לתקופות של שבועיים עד חודש ופתאום היא לא שמעה ממנה זה לא נראה לכם מוזר? וחוץ מזה איך שבועיים וחצי לא מצאו גופה והסבא של הילדה כול 5 דקות מחליף גירסה

יש פה משהו מוזר בסיפור הזה אבל בכול מקרה עונש מוות היה מתאים למקרה הזה ובגלל שאין פה עונש מוות אז מאסר עולם כפול(אם אני לא טועה 25*2) בלי אפשרות חנינה לשניהם , אבל מה יהיה במציאות? מאסר עולם לכול אחד מהם אחרי ניכוי שליש זה אומר 17 שנה פחות או יותר לכול אחד מהם (לא מספיק)

מצחיק ... האמא ראתה שמספר חודשים היא לא רואה את הילדה... היא לא שואלת כלום ? לא מדווחת לא כלום ?

טיפשות ...

galrv
26-08-08, 12:32
עונש מוות

Pro_XXL
26-08-08, 12:53
עונש מוות ולהרוג גם את השופט שקבע שהילדה תילך אם הסבא והאמא:mad:

Dino Psaras
26-08-08, 14:19
להנחית לו פטיש 5 קילו בברכיים, במרפקים ובאצבעות של הידיים והרגליים, ואז לחתוך לו את העיניים עם סכין יפני, לפשוט לו את העור, לשים מלח ולשרוף חי..

HardCor3
26-08-08, 14:20
ירד מהפסים כל העולם הזה...

goldBEN
26-08-08, 14:32
לשלוח עליו את המסור

זה כמו הסרט הזה the girl next door....קשה לאללה...

Ori-Silver
26-08-08, 15:54
אני בעד לקרות לו את הידיים,רגליים,להוציא לו את הלשון,האף האוזניים,העיניים והזיין לקשור אותו למיטה ולהזין אותו עם צינור במשך שנים.

צריך להמציא עונשים כאלו,לפעמים עונש מוות לא מספיק,אני מתפלא שאף בית משפט לא שקל את זה.

Bono
26-08-08, 15:55
גם האמא המפגרת הזאת אשמה
עלק היא אומרית שחשבה שהסבא שלח את הילדה לבצפר בצרפת...

talll
27-08-08, 00:32
אני בעד לקרות לו את הידיים,רגליים,להוציא לו את הלשון,האף האוזניים,העיניים והזיין לקשור אותו למיטה ולהזין אותו עם צינור במשך שנים.

צריך להמציא עונשים כאלו,לפעמים עונש מוות לא מספיק,אני מתפלא שאף בית משפט לא שקל את זה.

"זה עונש פרימיטיבי מדי" :mad:
רבאק שישימו אותו בכל אויאנסו אותו שם זה לא מספיק בכלל בן **** מתחנגל ילדה כזאת חמודה ילדה בת חמש כולה צריכים למצוא עונשים נורמליים
אבל העולם דפוק חושבים זה פרימיטיבי מדי בסדרררררררר
אפילו כיסא חשמלי כבר לא בשימוש מזדה השטויות האלה יש מצבים שצריך וחייב כמו זה ולא כיסא חשמלי פה צריך שיסבולללללל!