PDA

צפה בגרסא המלאה : מה הייתם עושים אם היו מרביצים לחברה שלכם?

- Idan -
02-01-07, 23:25
http://www.liveleak.com/view?i=f22f0af1ba

:laugh: :boxing: :laugh:

SmaMMiT
02-01-07, 23:31
חחחחחחחחח פיצץ את דודה שלהם:jockey:

Gamerrrrr
02-01-07, 23:32
חחחחחחח מוכר :)

Takima
02-01-07, 23:32
חחחחחחחחח גדול

gog
02-01-07, 23:34
חחחחחח ענק!
אכל את שניהם...

oR1515
03-01-07, 00:01
חחח יפה כמו שצריך:) יש לו אבל אגרופים של ילד כפות

Hardcore 1
03-01-07, 00:41
חחחחחחחחחחחחחח
למה לך יש יותר טובים??
רואים שהוא איזה מתאגרף או משו קרא את שתיהם
אתה גם היית עושה ככה?
חחח ילד כפות עלק

meni32
03-01-07, 02:22
מכיר...סרטון חזק.
יש לו ביצים של שור.
פירק להם ת'צורה.

Vin diesel
03-01-07, 03:08
:):):):) הם גם קצת בסטלה.... אז זה לטובתו.. אין להם מהירות...

OMRI-TURBO
03-01-07, 03:54
:):):):) הם גם קצת בסטלה.... אז זה לטובתו.. אין להם מהירות...

אתה בחיים?!?!

Nadav19
03-01-07, 08:14
תראה לי בנאדם אחד שככה יילך עם חברה שלו ומישהו יוריד לה כאפה לפנים והוא לא יעשה כלום ...

ככה לראות את החברה שלך תמימה חוטפת אגרוף מבנאדם ברחוב לא יגרום לך להתחרע עליו ?

Dino Psaras
03-01-07, 08:18
חחח יפה כמו שצריך:) יש לו אבל אגרופים של ילד כפות

דחוף את עצמך לאיזו בועה, יא עד מדינה.

Vin diesel
03-01-07, 08:26
אתה בחיים?!?!
כן אחי....מצב לא משהו אבל אני חיי חחח

NeoIsTheOne
03-01-07, 09:57
חחח איזה סוס יא אללה

oR1515
03-01-07, 10:08
דחוף את עצמך לאיזו בועה, יא עד מדינה.
Jחחחחחח רציני מה לא יודע הוא מרביץ כזה מעצבן בעין

משה.ל
03-01-07, 10:41
Jחחחחחחח
פתח אותם חזק!

Avi
03-01-07, 12:07
חחחחחחחחחחחחח אהבתי.
מגיע להם.

Bodybuilder
03-01-07, 12:25
http://www.liveleak.com/view?i=f22f0af1ba

:laugh: :boxing: :laugh:

רוסים ...:blush:

סרטון חזק !

אליאב קרייסלר
03-01-07, 12:47

הבעיה פה בישראל זה שאנשים נלחמים גם עם הזרועות , הרגליים ועם כל חלק שאפשר להכות איתו גם אם זה יהיה החזה או הכתף... אז זה נראה יותר משוגע...בגלל זה המכות שלו
מציקות לכם בעין...

Gamerrrrr
03-01-07, 13:04

אנסו אותך.??? תוך שנייה הם על הרצפה, הזריקות ידיים בהתחלה זה רק כדי להסיח את הדעת ואחרי זה מגיע הפנצ' הסופי.

אני באופן אישי אומר "ילדים, תתחילו ללמוד נעילות מפרקים"

OMRI-TURBO
03-01-07, 13:54
אתם גנובים? זה מבויים!
1-רואים שהמכות לא פוגעות
2-במקרה היתה שם מצלמה באמצע שום מקום?
3-תשימו לב שבמאית שניה שהוא פוגע בחברה שלו ישר הוא מתחיל להרביץ,מה שאומר שזה מבויים,היה צריך לקחת לו 3 שניות בין המכה לבין להבין מה קורה שם בכלל ולהתחיל להרביץ, זה רק מראה שזה היה מבויים.

Bodybuilder
03-01-07, 13:59
אתם גנובים? זה מבויים!
1-רואים שהמכות לא פוגעות
3-תשימו לב שבמאית שניה שהוא פוגע בחברה שלו ישר הוא מתחיל להרביץ,מה שאומר שזה מבויים,היה צריך לקחת לו 3 שניות בין המכה לבין להבין מה קורה שם בכלל ולהתחיל להרביץ, זה רק מראה שזה היה מבויים.

לא ניראה לי ! הם רובחורים רוסים ! ולפי מה שהבנתי הם כבר מקירים טוב אחד את השני ! אז לא צריך לרחת לו זמן להבין ! הוא בתח כבר מקיר אותם טוב !

PcGunMan
03-01-07, 14:04
אם זה היה מציאותי כל הכבוד לו ככה צריך להיות
אבל עומר צודק זה בהחלט מבויים:blush:

OMRI-TURBO
03-01-07, 14:10
לא ניראה לי ! הם רובחורים רוסים ! ולפי מה שהבנתי הם כבר מקירים טוב אחד את השני ! אז לא צריך לרחת לו זמן להבין ! הוא בתח כבר מקיר אותם טוב !

תשמע תחשוב רגע, סתם היתה שם מצלמה למעלה באיזה מקום? ועוד משהו, לא הגיוני שבפחות מרבע שניה,הבן אדם גם ראה שהמכה פגעה בחברה שלו,גם הסתכל מסביב וראה מה קורה, וגם התקיף,היה צריך לקחת 2 שניות לפחות בין המכה לבין זה שהוא קולט מה קרה שם לבין זה שהוא מתחיל ללכת מכות. ועוד משהו רואים שהרבה מכות לא פוגעות והם סתם זזים אחורה או נופלים.

עכשיו אני מסתכל שוב ואני רואה שאף מכה לא פוגעת.

- Idan -
03-01-07, 14:23
אתם גנובים? זה מבויים!
1-רואים שהמכות לא פוגעות
אולי הצלם למעלה זה החבר של אלה שהרביצו לה. חיכו למישהי תמימה שתעבור ורצו להעביר דאחקות על חשבונה.

והקטע שהוא ישר הרביץ בלי לשאול או לנסות להבין מה קרה, זה הקטע הכי מצחיק!! :1eye: אני נשפכתי מצחוק בגלל הקטע הזה, ישר תקף יענו לא מעניין אותו כלום! LOL...

- Idan -
03-01-07, 14:27
תשמע תחשוב רגע, סתם היתה שם מצלמה למעלה באיזה מקום? ועוד משהו, לא הגיוני שבפחות מרבע שניה,הבן אדם גם ראה שהמכה פגעה בחברה שלו,גם הסתכל מסביב וראה מה קורה, וגם התקיף,היה צריך לקחת 2 שניות לפחות בין המכה לבין זה שהוא קולט מה קרה שם לבין זה שהוא מתחיל ללכת מכות. ועוד משהו רואים שהרבה מכות לא פוגעות והם סתם זזים אחורה או נופלים.

עכשיו אני מסתכל שוב ואני רואה שאף מכה לא פוגעת.
מן הסתם הם זזים אחורה כי הם מנסים להתחמק מהמכות. אתה מצפה שהם יעמדו כמו בולי עץ ויספגו? זה או להתחמק (ולאבד שיווי משקל על הדרך, לא יודע למה זה נשמע לך מוזר) או לתקוף בחזרה.
וגם שומעים את המכות בבירור ביחד עם הצעדים שלו על הקרקע.

Yoshi-Moto
03-01-07, 14:45
עומרי צודק.
התגובה הייתה מהירה מידי לא הגיוני שכל כך מהר הוא פעל.
וחוץ מזה מה המצלמה עושה שם?

מה שכן... המכות ניראו ממש טובות ומציאותיות.

אליאב
03-01-07, 14:50
אם זה אמיתי הם הומואים, 1 רואה את החבר שלו מקבל מכות ולא עושה כלום?
אם זה היה חבר טוב שלי והיו מרביצים לו מן הסתם שהייתי מתערב ולא מסתכל מהצד
זה מחזק את מה שעומרי חושב שזה מבויים

נ.ב.
החברה עומדת בצד ולא עושה כלום, זה גם מוזר, צריכה לדאוג לחבר שלה ולהרגיע אותו.
לא חושב שזה אמיתי במיוחד.
אבל סרטון מגניב.

OMRI-TURBO
03-01-07, 14:52
מן הסתם הם זזים אחורה כי הם מנסים להתחמק מהמכות. אתה מצפה שהם יעמדו כמו בולי עץ ויספגו? זה או להתחמק (ולאבד שיווי משקל על הדרך, לא יודע למה זה נשמע לך מוזר) או לתקוף בחזרה.
וגם שומעים את המכות בבירור ביחד עם הצעדים שלו על הקרקע.

מה אתה אומר?
אם כך אז כל המכות שאתה רואה בסרטים הם גם אמיתיים.
רואים בברור שהמכות לא פוגעות, שום מכה לא פוגעת הקרב הוא כמו קרב של פעלולנים מקצועיים בסרטים,המכה נוחתת ממש קרוב אבל לא פוגעת ובאותה שניה הקורבן מתנהג כאילו המכה כן פגעה ומתנהג בהתאם.
כל הקטע בכלל מבויים בצורה גרועה, פתאום שני אנשים מצולמים באקראי מדברים,ואחרי שניה עוברים שם זוג והאשה חוטפת מכה ובאותה רבע שניה שהאשה חטפה מכה ישר המכות מתחילות וניראות מבויימות מאוד.
מצטער אני לא קונה את זה.

Yoshi-Moto
03-01-07, 14:55
חחח ראיתי שוב ועומרי צודק הוא בכלל לא פגע בהם.

jonathan
03-01-07, 14:59
מה אתה אומר?
אם כך אז כל המכות שאתה רואה בסרטים הם גם אמיתיים.
רואים בברור שהמכות לא פוגעות, שום מכה לא פוגעת הקרב הוא כמו קרב של פעלולנים מקצועיים בסרטים,המכה נוחתת ממש קרוב אבל לא פוגעת ובאותה שניה הקורבן מתנהג כאילו המכה כן פגעה ומתנהג בהתאם.
כל הקטע בכלל מבויים בצורה גרועה, פתאום שני אנשים מצולמים באקראי מדברים,ואחרי שניה עוברים שם זוג והאשה חוטפת מכה ובאותה רבע שניה שהאשה חטפה מכה ישר המכות מתחילות וניראות מבויימות מאוד.
מצטער אני לא קונה את זה.
צודק במאה אחוז
במיוחד עם זה שבאותו רגע שהיא חטפה תמכה נשלח כבר אגרוף לבן אדם...
מבוים..אבל נחמד.

VoRteX
03-01-07, 16:39
עומרי צודק שזה מבויים, הם בכלל לא ניסו להחזיר לו.

Avi
04-01-07, 14:55
הם פולנים. והבן אדם שצילם יכול להיות חבר של אלה שהרביצו לבחורה. התגובה המהירה לא מפתיע כי מדובר במתאגרף. והבחורה כן מנסה להרגיע את החבר שלה, היא פשוט לא מצליחה. וגם אם זה מבויים, עדיין כיף לראות את זה. תלמדו לא לעשות שטויות.

OMRI-TURBO
04-01-07, 15:09
הם פולנים. והבן אדם שצילם יכול להיות חבר של אלה שהרביצו לבחורה. התגובה המהירה לא מפתיע כי מדובר במתאגרף. והבחורה כן מנסה להרגיע את החבר שלה, היא פשוט לא מצליחה. וגם אם זה מבויים, עדיין כיף לראות את זה. תלמדו לא לעשות שטויות.

התגובה היא באותה שניה של המכה לכן זה מבויים.
זה מבויים גם מהסיבה שהמכות לא פוגעות.
וזה מבויים גם בגלל שהיתה שם מצלמה.

Avi
04-01-07, 16:45
יש אנשים שאוהבים לעשות שטויות ולצלם את זה. יכול ליהיות פשוט שהשתיים האלה צולמו על ידי חבר שלהם והלכו רחוק מידי. ויכול ליהיות שזה גם מבוים. לא אמרתי לרגע שלא.

Antonator1
04-01-07, 17:13
עכשיו רואים בבירור שזה מבוים! לא רק שהמכות לא פוגעות, הן גם רחוקות איזה רבע מטר מלפגוע!

ruhl
04-01-07, 17:32
גם לדעתי זה לא אמיתי שתי הבחורים עמדו וחיכו למכות ולא עשו כלום גם אחרי שהוא התחיל להכניס להם אגרופים