PDA

צפה בגרסא המלאה : כאב בכתף בגלל משחק פינג פונג

ברי צקלה
16-09-06, 21:33
יש לי בכיתה שלמדתי בא שנה שעברה שולחן פינג פונג. כל הפסקה (40 דקות) כימעט אני הולך לשם. יש שם כמה חברים שלי שאני משחק איתם. בקיצור מתברר שאני מאוד טוב במישחק הזה, משום מה בשבועיים האחרונים ממש, ממש הישתפרתי.
בזמן ששיחקתי הרגשתי פתאום כאב בכתף ימין (אני ימיני). לא כאב חזק במיוחד, כאב. מה שאני חושב זה שזה או קרע ממש קטן בחיבור של שריר הכתף והעצם, בגלל שתנועת החבטה כוללת שימוש בrotator cuff; אז זה או זה, או שקרע קטן מאוד בשריר הכתף, מה שלא ממש ניראה לי, כי אני לא מרגיש שום כאב בזמן לחיצה על המקום, וגם כן את הכאב אני מרגיש רק מדיי פעם.

אני לא בטוח מה זה, מה שעשיתי עד עכשיו זה מרחתי bengay על האזור, ועשיתי חימום ומתיחות לאזור כמה פעמים כבר.

תודה מראש!

בן.

P-a-n-1-c
16-09-06, 22:06
קודם כל תרשה לי להגיד לך שאתה נוב. בתור אחד שמשחק במשחק הזה במסגרת ארצית (ליגות, תחרויות וכו') אני שונא אבל שונא ילדים כמוך שהתחילו לשחק שלשום ואומרים "אני תותח, אני יודע להנחית", את החוקים אתה יודע בכלל? קיצר בחיאת אל תבלבל בביצים כי את ההקדמה שפתחת בה עם הכמה שאתה טוב יכלת למנוע.
עלק "מעולם לא ראיתי מישהו שמשחק ככה" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פרוש קיצר

דבר שני, לך לרופא.בצלחה

Goldberg
16-09-06, 22:54
חחחחחחחח נו באמת אל תצחיק אותי אני לא מאמין שיש לך קרע בחתף או משהו בסגנון ממשחק פינג פונג כאילו כבר כמה כוח אתה מפעיל

jonathan
16-09-06, 23:40
קודם כל תרשה לי להגיד לך שאתה נוב. בתור אחד שמשחק במשחק הזה במסגרת ארצית (ליגות, תחרויות וכו') אני שונא אבל שונא ילדים כמוך שהתחילו לשחק שלשום ואומרים "אני תותח, אני יודע להנחית", את החוקים אתה יודע בכלל? קיצר בחיאת אל תבלבל בביצים כי את ההקדמה שפתחת בה עם הכמה שאתה טוב יכלת למנוע.
עלק "מעולם לא ראיתי מישהו שמשחק ככה" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פרוש קיצר

דבר שני, לך לרופא.בצלחה
:diractor:

rgv
17-09-06, 05:15
חחחחחחח שמע אני מסכים עם פאניק..

יש לי פינג פונג מאז שנולדתי בבית ובחיים לא יצא לי לדבר כמוך.. חחחחחחחחחחחחחח איזה הערכה עצמית מופרזת..

בקיצור תרגיש טוב..

ברי צקלה
17-09-06, 07:03
טוב בעיה שלכם. אין לי כוח לזה, תשרפו, באמת אין לי כוח להיתכווכח איתכם. דרך אגב, אני משחק בערך מגיל 5, פשוט בזמן האחרון הישתפרתי משום מה. אין לי כוח, תעשה לי טובה ותשתקו. לא התכוונתי להשוויץ, רציתי להסביר שזה קרה ממשחק אגרסיבי ולא סתם.

אתם יודעים שמעכשיו אני ירד עליכם בכל אפשרות כן..?

P-a-n-1-c
17-09-06, 09:23
טוב בעיה שלכם. אין לי כוח לזה, תשרפו, באמת אין לי כוח להיתכווכח איתכם. דרך אגב, אני משחק בערך מגיל 5, פשוט בזמן האחרון הישתפרתי משום מה. אין לי כוח, תעשה לי טובה ותשתקו. לא התכוונתי להשוויץ, רציתי להסביר שזה קרה ממשחק אגרסיבי ולא סתם.

אתה יודע שאתה מעניין לי תביצה כן? :)

Gil-G
17-09-06, 13:02

רק לא זה בבקשה (?) :huh:

pohdem
18-09-06, 17:00
:):):):) איך אתם אוהבים להיסתלבט פה על כולם שזה משהו... כל אחד זורק משפט בכל אפשרות.. =]
נו נו..! זרקו גם לי איזה משהו.. נו!
"יהומו!" חה חה.. מצחיק P-: =]]