PDA

צפה בגרסא המלאה : קורס

maya
03-01-07, 15:26
אני רוצה להירשם לקורס פיתוח גוף http://www.sports-center.co.il/?CategoryID=333&ArticleID=221&Page=1 רציתי לדעת מישהו מיכאן היה בו
או לפי מה שכתוב כדי ללכת או שלא נראה שילמדו שם משהו מיוחד

PcGunMan
03-01-07, 15:43
נראה לי סבבה אבל אני חושב שזה לא מספיק את צרכה ממש ללכת לבדוק את זה כי זה לא בא ברגל הקורס תבדקי את זה יותר לעומק!
בקיץ כנראה אני אלך לקורס שמה של מאמני כושר זה עולה איזה 6,000 אבל באסה אי אפשר להדריך לפני גיל 21 אבל אולי יעשה פלאים בצבא מקווה!!:blush:

ניגרי ענק
03-01-07, 16:31
שימו לב שתנאי הסף להתקבל לקורס הם שכבר יש ברשותכם תעודת מדריך חדר כושר.
זה קורס אקסטרה, למי שמעוניין לשדרג את ההשכלה שלו.

maya
03-01-07, 16:39
אני כבר מדריכה

ran_z
03-01-07, 17:47
מאיה נהית פנאטית הא? :)

maya
03-01-07, 19:33
מאיה נהית פנאטית הא? :)
ניראה קורס מענין אני די פנאטית בנושא חחח:book:

Shlomik
03-01-07, 21:16
האמת שזה נראה קורס מאוד מעניין אני גם חשבתי לעשות אותו בשלב מסוים אם אני לא טועה חלק ממנו מעובר על ידי ד"ר איתי זיו שהוא מרצה אצלנו עכשיו בקורס מדריכי חדר כושר ואני גם קורא את הספר שלו, לבן אדם יש הרבה ידע ללא ספק אני בטוח שיש לו הרבה מה ללמד בתחום וגם אני רואה שמקבלים מתנה את הספר שלו לכל נרשם בקיצור אם יש לך תקציב ומעניין אותך להרחיב אופקים הייתי הולך על זה.

OMRI-TURBO
03-01-07, 21:20
ניראה קורס מענין אני די פנאטית בנושא חחח:book: אפילו לא שמת עדיין תמונות שלך כאן, איך את פאנטית?
אנחנו כבר מחכים הרבה זמן לראות מי זאת מאיה.

jonathan
03-01-07, 21:24
אפילו לא שמת עדיין תמונות שלך כאן, איך את פאנטית?
אנחנו כבר מחכים הרבה זמן לראות מי זאת מאיה.
הוצאת לי את המילים מהפה.
:wiggle:

meni32
03-01-07, 22:59
מצוין שם ש:

"למסיימים תוענק תעודת מדריך לעיצוב ופיתוח גוף מטעם המרכז הבינתחומי לספורט, ביה"ס להסמכות במועדון הספורט באוניברסיטת תל-אביב"

מה התעודה הזאת נותנת?
מלבד הרחבת אופקים בנושא פיתוח הגוף לא נראה לי שמקבלים כאן הכשרה לתפקיד מסוים.

OMRI-TURBO
03-01-07, 23:12
מצוין שם ש:

"למסיימים תוענק תעודת מדריך לעיצוב ופיתוח גוף מטעם המרכז הבינתחומי לספורט, ביה"ס להסמכות במועדון הספורט באוניברסיטת תל-אביב"

מה התעודה הזאת נותנת?
מלבד הרחבת אופקים בנושא פיתוח הגוף לא נראה לי שמקבלים כאן הכשרה לתפקיד מסוים.

היא נותנת לך תעודה של מדריך לעיצוב הגוף.
זה אומר שאתה יכול לעסוק בעיצוב גופות.
זה עוזר מנתח פלסטי,אתה בוחר איך לעצב את הגוף של המטופל ולאחר מכן אתה נותן למנתח את התמונה שיעצב את הגוף של המטופל שלך באותה צורה.

סוליקו
04-01-07, 00:29
זה עוזר מנתח פלסטי,אתה בוחר איך לעצב את הגוף של המטופל ולאחר מכן אתה נותן למנתח את התמונה שיעצב את הגוף של המטופל שלך באותה צורה.

איזה מגניבב !!

meni32
04-01-07, 00:35

חחח עם ההודעה הצינית הזאת סיכמת בערך את כל מה ששווה הקורס הזה.