PDA

צפה בגרסא המלאה : סיכום נאבבא 2008

rg12
29-08-08, 01:25
איזה רמה, פשוט ישראליות!
עם כל הכבוד לאלי (ויש כבוד) זאת פשוט רמה ירודה שאי אפשר להאמין!

-חצי מהשירים קפצו.
-המקום היה כל כך רחוק (130 שקל דלק מתל אביב שעתיים וחצי נסיעה).
-המקום לא היה נראה משהו (שנה שעברה היה נראה יותר טוב).
-עלה איזה מתחרה אחד על איזה 20 אחוז שומן שפשוט כל הקהל התחיל לצחוק על הבטן שלו.
-השופטים קיבלו גביעים!
-אפילו נותני החסויות קיבלו גביעים! על מה ולמה? מזה השטויות האלה?!
-אנשים רצים על הבמה מצד לצד, כל מיני צלמים ואנשים שעובדים שם מתהלכים בין המתחרים על הבמה.
-אף אחד לא מסביר למתחרים את שלבי התחרות (מתי לצעוד קדימה, מתי אחורה, כל אחד לא יודע מה לעשות).
-היו שם הופעות של רקדניות של איזה נותן חסות, משהו פשוט פתטי.
-אחת מהמתחרות נתנה איזה הצגה שם עם חרב ומגנים (מה אנחנו באנו למופע בידור או פיתוח גוף?!).
-המערכת סאונד מסריחה לגמרי, מחרחרת ושומעים על הפנים.
-לא מקריאים שמות של מתחרים, רק מספרים וחבל.
-השמות של הפוזות בעברית פשוט פתטים! (מזה משולש מלפנים?! תגידו פריסת גב, ומזה פול מאסל?!, אומרים מוסט מסקיולר).

הכל שם רמה ישראלית ונמוכה, עם כל הכבוד לאלי, הם יכלו לארגן את הדברים האלה ממש בקלות אם היו נותנים לזה קצת מחשבה.

המון אנשים בקהל פשוט צחקו על דברים בתחרות, על ההתנהלות, על המון דברים וחבל.

Rendi Orton
29-08-08, 01:29
מי מחברי הפורום היה שם?

maorstyle
29-08-08, 01:32
אני.... והוא צודק שזה באמת חבל.

dethMAN
29-08-08, 01:45
ואוו נשמע נורא=[
מה לא נהנת בסופו של דבר?

goldBEN
29-08-08, 01:45
אבל המתחרים היו על רמה??

אני.... והוא צודק שזה באמת חבל.

אחי החתימה שלך אשכרה גורמת לי לחשוב שכל הודעה שלך לא רצינית

maorstyle
29-08-08, 01:49
אבל המתחרים היו על רמה??

אחי החתימה שלך אשכרה גורמת לי לחשוב שכל הודעה שלך לא רצינית

ושלך גורמת לי לרצות להתאבד...

dethMAN
29-08-08, 01:53
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הוא לא התכוון להרגיז אותך ... באמת עדיף שתוריד את זה כי מבלבלים אבל איך שאתה רוצה=]

Fiberglass
29-08-08, 01:59
כן באמת לא היה משו אבל בסף הכל היה אירוע נחמד לדעתי

goldBEN
29-08-08, 02:02
ושלך גורמת לי לרצות להתאבד...

קראתי את ההודעה וראיתי את הסמיילי ושוב יצאתי מבולבל...

shahar-king
29-08-08, 02:14
כן באמת לא היה משו אבל בסף הכל היה אירוע נחמד לדעתי
זה אתה הייתה עם העיתונים?

monster
29-08-08, 02:19
אשר פרי'ג שולט

Shauder
29-08-08, 02:20
אשר פרי'ג שולט

חחחחח

עלוש
29-08-08, 02:21
אשר פרי'ג שולט

חחח לא יודע אם < :cry: או > :no: או < :laughing:

Fiberglass
29-08-08, 02:53
זה אתה הייתה עם העיתונים?

כן אני ויואב טל חילקנו את הקטלוגים dxl

tipakess
29-08-08, 02:54
כן אני ויואב טל חילקנו את הקטלוגים dxl

איך התלבשתה?

Fiberglass
29-08-08, 02:58
איך התלבשתה?

חולצה שחורה ומכנס ירוק סטייל צבאי כזה
הינה במקרה יש לי תמונה של איך שהייתי לבוש בדיוק חח..
http://i37.tinypic.com/erbpm0.jpg

Bodybuilder
29-08-08, 03:02
סיפרו לי גם שהיה איזה אחד עם כרס על אחוז שומן מטורף - אנשים כאלה אני לא מבין... מעניין מאוד למה נתנו לו להישתתף ?..

tipakess
29-08-08, 03:03
חולצה שחורה ומכנס ירוק סטייל צבאי כזה
הינה במקרה יש לי תמונה של איך שהייתי לבוש בדיוק חח..
http://i37.tinypic.com/erbpm0.jpg

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואלה אני ושחר ההינו ביחד ראיתי אותך אמרתי אתה סוס חחח היה לך שריר חזה וגב אחד היפים אחי
דרך אגב אני ההיתי עם לקוסט חלק לבן ראיתה?

Fiberglass
29-08-08, 03:04
סיפרו לי גם שהיה איזה אחד עם כרס על אחוז שומן מטורף - אנשים כאלה אני לא מבין... מעניין מאוד למה נתנו לו להישתתף ?..

כן הוא היה בדיחת הערב
אני לא מבין איך בן אדם כזה מרשה לעצמו לעלות על במה היה לו משו כמו 15-16 אחוז שומן והוא נירא אחד שמיתאמן לא יותר מחצי שנה
כשהיה לו את הקטע שהוא מציג את עצמו לבד עם השיר שהו בחר הוא המציא פוזות חדשות שמעולם לא ניראו

Bodybuilder
29-08-08, 03:06
אני היתי עם ורוד, קצר, חוטיני, גופייה צמודה ויד 40.... ראיתם אותי ?

זה אני egg

save us y2j - למי שלא מכיר

Fiberglass
29-08-08, 03:07
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואלה אני ושחר ההינו ביחד ראיתי אותך אמרתי אתה סוס חחח היה לך שריר חזה וגב אחד היפים אחי
דרך אגב אני ההיתי עם לקוסט חלק לבן ראיתה?

מממ... אני כמעט בטוח שראיתי את כולם חולצת לקוסט לבנה לא אומרת לי כלום
היה קטע לא נעים שביגללו לא אישרו לנו לחלק את העיתונים בביטן מסודר בפנים כמו שצריך
בגלל זה היינו בכניסה ואת מי שפגשתי ראיתי רק אחרי התחרות
התיכנון היה שניי קטלוגים ב 10 שקלים ה dxl הישן והחדש
בסוף חילקנו את שנייהם חינם

המון תודה ליואב טל
בחור טוב

Bodybuilder
29-08-08, 03:09
כן הוא היה בדיחת הערב
אני לא מבין איך בן אדם כזה מרשה לעצמו לעלות על במה היה לו משו כמו 15-16 אחוז שומן והוא נירא אחד שמיתאמן לא יותר מחצי שנה
כשהיה לו את הקטע שהוא מציג את עצמו לבד עם השיר שהו בחר הוא המציא פוזות חדשות שמעולם לא ניראו

חבל !
אלי האנה הבתיח שאנשים שהרמה שלהם בתחתונים והם נראים עלוב - לא השתתפו !
אמרת ? תקיים !
חבל שאיזה מישהו שהוא על אחוז שומן של לי פריסט ב OFF .. יעלה לבמה עם פוזות חדשות להציג את השומן שלו :eek:

arbel2
29-08-08, 03:10
הסיכום הרשמי של ישראלבודי לתחרות:

אז ככה ,נתחיל ברמת התוצאות וההערות המקצועיות ,ונעבור אחרי זה לחוויות אישיות

בנוער :
מקום ראשון היה מורדכי בוכניק למרות שאני אישית כעסתי על כך ,הבחור כבר בן 22 ,אין שום סיבה שהוא יתחרה בנוער והוא יכול להתחרות יפה מאוד גם בבוגרים ,בושה וחרפה שעושים כזה עוול לספורטאים האחרים בקטגוריה ,הבדל של שנה בגילאים האלו בעיקר ברמה התחרותית הוא משמעותי מאוד ,זה פשוט היה לדפוק את שאר המתחרים

מקום שני היה אוסמא דגש ,בעייני אחד הכשרונות המבטיחים בארץ ,בחור מקסים ושקט ומשתפר מתחרות לתחרות ויש לו את הפול מאסל בין הטובים בארץ מבחינת פרופורציות וזרימה של הגוף ,כוכב עולה ותזכרו מה שאמרתי לכם בנושא

מקום שלישי היה גלעד בן יעקב שלנו ,שהפתיע לטובה ,הגיע עם רגליים בין הטובות בכל התחרות ,לא היה חד כמו שני המקומות הראשונים בקטגורייה ,אבל הרוויח ביושר את המקום השלישי והמכובד ,כי עם המסה שהוא הציג אי אפשר להתווכח.

פיטנס:
מקום ראשון היה איתי בושרי והוא היה רמה אחת מעל כולם ,הוא הפתיע אותי ,כי מתמונות שראיתי זה לא היה נראה כאילו הוא יגיע מוכן ,אבל הוא בא חד מאוד וגדול מאוד ונתן לכולם בראש בקטגורייה ,לא הייתה לו תחרות של ממש
רפי ברוקר שלנו הגיע מקום רביעי מתוך ארבעה ,לא ממש בצדק לדעתי ,אבל השופטים מחליטים מה שהם מחליטים וזה הספורט,רפי אתה תותח ככה או ככה ועשית עם עצמך שינוי מדהים ,תמחא לעצמך כפיים ,אני יודע שאני מוחא לך כפיים עם או בלי תואר

מאסטרים :
סרגיי מישנקו הוא הבן אדם הכי מגניב בארץ !! הוא עלה לפוזינג עם בנדנה על הראש ומשקפיי שמש ונתן רוטינה של ברייקדנס ! הוא תותח עולם ,הגיע מאסיבי גדול וחטוב עם ורידים ברגליים שראו אפילו מהשורה ה11 איפה שאני ישבתי ,כל הכבוד לסרגיי ! לא הייתה לו תחרות של ממש בקטגורייה ,הוא לקח את התואר בהליכת ירח ,ולא אני לא צוחק ,במהלך הענקת הגביעים הבן אדם ביצע הליכת ירח וקרע את הקהל מצחוק ,תותח אמיתי !

עד 75:
גדי טרוני מלך ישראל ,חיי חיי וקיים !!
עכשיו אחרי שאמרנו את זה ,הבחור הזה הוא חבר יקר שלי ,ואני אוהב אותו כמו משפחה ,כל הכבוד לו ,הוא התכונן לתחרות שלושה חודשים ,כולל עליה במסה ! הגנטיקה של הבן אדם הזה זה משהו שצריך ללמוד במכון וויצמן ,מדהים מדהים ושוב פעם מדהים ,היה המתחרה הכי איכותי על הבמה בקטגורייה שלו ,פרופורציות מושלמות ,מותן צרה ,ולא מעט מסה ,קצת פחות חטוב משנה שעברה ,אבל זה הספיק לו כדי לנצח

הזכרה מכובדת מגיעה גם לשגיא גרשגורן שסוף סוף חזר הביתה עם גביע ולקח את המקום השלישי והמכובד .בהצלחה בהמשך אולי עוד תמשיך להתקדם.

עד 82 :
הקטגורייה הגדולה בתחרות ,והקשה בתחרות ,אביב עומר היקר שלנו לא הגיע מספיק מוכן לצערי,אולי פיספס את הפיק קצת אבל היה נראה נוזלי וחבל,להגנתו יאמר שהוא בקלות היה הבחור הכי גדול בקטגורייה שלו.בהצלחה בשנה הבאה אביב ! ,לא מכיר את זהות המנצחים ,אבל הייתה שלישייה איכותית כששני המקומות הראשונים מתבלטים מעל השאר ,אבל אני דירגתי את המקום השני דווקא בראשון ,אבל זה שולי ,השופטים מחליטים מה שהם מחליטים וצריך לכבד את זה

עד 90 קילו :
הקטגורייה הכי מותחת בתחרות ,יהודה בנעים שלנו הגיע שני אחרי אדעל חאג' ,בתחרות שהייתה לא פחות ממלחמת עולם ! לשופטים לקח קרוב לרבע שעה לחלק את הניקוד על הקטגורייה הזאת פשוט כי הם לא הצליחו לקבוע מי המנצח ,יהודה היה קצת יותר חד מאדעל ,אבל אדעל היה קצת יותר מאסיבי ,וזה באמת היה יכול ללכת לכאן או לכאן ,כל הכבוד לאדעל על הניצחון ,הגיע לו הוא היה נראה מעולה !

יהודה יקירי ,אתה חבר יקר ואדם מקסים ומצחיק ,היה תענוג לשבת איתך קצת אחרי התחרות ,ואני מחכה לאימון המשותף שלנו שיבוא עלינו לטובה ! כל הכבוד ,אתה זוכה בתואר "המתחרה המשתפר של השנה " הוא עלה מאז התחרות האחרונה שלו שתי קטגוריות משקל חבר'ה ! והתברג שני מול מתחרה איכותי מאוד כמו אדעל,זה לא הולך ברגל !

אייל hell שלנו לא הגיע מוכן כל כך ,אבל לא נורא ,זאת תחרות ראשונה ומטעויות לומדים .בהצלחה בפעם הבאה !

מעל 90:
Holy shit !!! זה כל מה שהצלחתי להגיד כשראיתי את סאטס עולה על הבמה ,הוא לקח את הקטגורייה שלו ואת אלוף האלופים בהליכה על האף ,מאסיבי ,חטוב ,מ-ו-ש-ל-ם ! אין לי מילה אחת של ביקורת ,אולי היה יכול להגיע טיפונת יותר יבש ,אבל זה באמת לא משנה ,הבן אדם לקח אלוף אלופים בפעם הראשונה שלו על הבמה ,כל מה שאפשר לעשות זה להסתכל ולקנא ,ואחרי שראיתי את סטס מתחרה ? אני רק אומר "צוקרמן ,מי ?!"

חוויות אישיות:
היה ערב נפלא ,מלא פגישות עם חברים שלא יוצא לראות כל יום ,היה תענוג להעביר ערב עם קורן ,אלון "דוקטור שריר" ואורי "mortex" מהפורום ,היה מצחיק לאללה (הנסיעה חזרה זה משהו שיזכר לדורות !! )

עוד תחרות טובה של נאבבא ,עוד זכרונות שיספיקו לשנה שלמה עד השנה הבאה
לגזור ולשמור חבר'ה,פשוט לגזור ולשמור !

tipakess
29-08-08, 03:11
מממ... אני כמעט בטוח שראיתי את כולם חולצת לקוסט לבנה לא אומרת לי כלום
היה קטע לא נעים שביגללו לא אישרו לנו לחלק את העיתונים בביטן מסודר בפנים כמו שצריך
בגלל זה היינו בכניסה ואת מי שפגשתי ראיתי רק אחרי התחרות
התיכנון היה שניי קטלוגים ב 10 שקלים ה dxl הישן והחדש
בסוף חילקנו את שנייהם חינם

המון תודה ליואב טל
בחור טוב
כן עכשיו אני ניזכר אני ושחר קינג שאלנו אם אתה מחלק אמרתה החדש עולה כסף ועדין אסור לחלק תישן

Bodybuilder
29-08-08, 03:15
תודה רבה ארבל, חיקיתי לתגובה כזאת !
עכשיו אני סוף סוך יכול ללכת לישון !

Fiberglass
29-08-08, 03:18
כן עכשיו אני ניזכר אני ושחר קינג שאלנו אם אתה מחלק אמרתה החדש עולה כסף ועדין אסור לחלק תישן

כן בסוף קיבלנו אישור לפתוח כמה חבילות ולחלק גם את החדש

tipakess
29-08-08, 03:23
ארבל בטח מלאה חויות אני קלטתי תנשיקה בסוף....
וכן באמת היה משהו יפה לא יצא לי לדבר עם ארבל אפילו מרוב שהבנאדם כוךל פעם עם מישהו אחר...
אבל הבאתי אותהניראלי ב40כוסות חלבון חח

Holy_Templar
29-08-08, 03:31
לומר את האמת , ראיתי תמונות של מפתחי גוף באדיבותו של עלי בעיקר ושל כמה אחרים כאן . וכמובן ראיתי את הפרקים של מר אולימפיה . שום דבר לא משתווה לראות אותם בלייב על הבמה .

זה עולם אחר , אני כמתאמן חדש , שמתאמן כולה חודשיים . קיבלתי מוטיבציה אדירה וזה היה השפעה מאד רצינית לראות את האנשים של התחום בלייב ועל הבמה וכמובן לשוחח איתם אחרי כן .

יהודה , איזה איש יקר.... איזה נהדר איש חם והגיע לתחרות נראה פצצה ... היה מוכן מכל הבחינות . הפתיע את כולם מר.בחור .

מבחינת התחרות ... במילה אחת

סטאס

וואוו ווואוו ווואוו

הבנאדם איך שהוא עלה על הבמה ... נמחקו על המתחרים האחרים לפניו בכל הקטגוריות . כשהוא עשה פריסה של הכנפיים שלו , וכמובן של גב . אתם לא מאמינים בכלל ! אין דברים כאלה...

כל תנועה של הבנאדם על הבמה גררה שורה ארוכה של ווואווו מהקהל . אין פלא שהוא אלוף האלופים .

סטאס אם אתה קורא את זה אמרתי לך את זה בפנים , כשלחצתי את ידך . מצאת לך עוד מעריץ מושבע! :) אתה פשוט תותח על! מלך אמיתי שבפעם הראשונה מתחרה ופשוט פיצץ את האולם . הרגע שבו הכריזו עלייך כמנצח , היה אחד הרגעים המאושרים בחיי. :)

מי שלא הגיע , הפסיד את התחרות של החיים שלו . קטוגריות של 82 , ושל 90 היו מלחמות חורמה .

נאמר ככה. נבבא היו זבלה , האולם היה לא מאורגן ... הכל היה שוק אחד גדול המערכת סאונד קרסה באמצע פוזינג של מתחרים . אנשים קיבלו שיר אחר מזה שהם עבדו עליו. וזה היה מצגת רשלנויות לא מקצועית מבחינת האירגון . אבל מה

המתחרים. נשמות טהורות שנתנו את הנשמה שלהם לספורט. גלעד , שאחרי התחרות הראה את הרגליים שלו . תקשיבו אין דברים כאלה :) ושום תמונה לא תשקף את המציאות .

המתחרים האלה נתנו את כל כולם ונתנו שואו של החיים .

אחרי התחרות , אני אלון (ד"ר מאסל) ארבל וקורן. הלכנו לאכול במוזס בהרצליה .
בחיים שלי לא צחקתי ככה ... מעולם לא הייתה לי נסיעה כזו איכותית עם 3 אנשים איכותיים רצח!

אז א. חבר'ה

תודה, אתם תותחים!

דבר שני . איך אני אצפצף לך פוסטמה אין לי הגה .

אני וארבל הלכנו לשירותים במוזס והגיע איזה ילד קטן אולי בן 12 . ארבל איים למחוץ את ראשו הקטן כנגד הקיר כאשר הילד ביקש לגעת בשרירי הידיים הענקיים של ארבל .

עכשיו יש פה כמה נושאים בפורום שעולים לחילוקי דעות בקשר לארבל .

דבר ראשון: שום תמונה לא תשקף את הגודל העצום של הבנאדם הזה. 110 קילו + זין :)
היד שלו עצומה.

דבר שני : עצרנו להשתין . אלוהים ישמור ...

יש לו זין עצום .
ניסיתי להבין כל הנסיעה היכן הוא החביא את הזין הזה. זה נראה כאילו שאם הוא היה משקיע ומלביש את הזין שלו , היו חושבים שהוא אבא.

הוא יכול לצבוע קיר עם זה ולהרבות סוסים ... קיבינימט ארבל מה זה הזין הזה!?

כל הזין.

היו כמה קטעים בנסיעה הזו ... שצחקנו כל כך הרבה שחשבתי שהטחול שלי הולך להתפקע . הבטן נדבקה לגב , כמעט חירבנתי במכנסיים איזה 10 פעמים .

במיוחד שקורן אמר

"לא טוב לי"

!

Lmao!

בקיצור אחד הערבים המדהימים . מי שלא בא לתחרות יצא הפראש של החיים ...

תחרות מדהימה , מתחרים מדהימים .

וכמובן החבר'ה ... היה פשוט תענוג !

The Sun
29-08-08, 03:34
לא טוב לי :( .

אני מעלה תמונות חבר'ה

איך אני יצפצף יא **** מטונפת אין לי הגה!!?!??!

Elevation
29-08-08, 03:35
לומר את האמת , ראיתי תמונות של מפתחי גוף באדיבותו של עלי בעיקר ושל כמה אחרים כאן . וכמובן ראיתי את הפרקים של מר אולימפיה . שום דבר לא משתווה לראות אותם בלייב על הבמה .

זה עולם אחר , אני כמתאמן חדש , שמתאמן כולה חודשיים . קיבלתי מוטיבציה אדירה וזה היה השפעה מאד רצינית לראות את האנשים של התחום בלייב ועל הבמה וכמובן לשוחח איתם אחרי כן .

יהודה , איזה איש יקר.... איזה נהדר איש חם והגיע לתחרות נראה פצצה ... היה מוכן מכל הבחינות . הפתיע את כולם מר.בחור .

מבחינת התחרות ... במילה אחת

סטאס

וואוו ווואוו ווואוו

הבנאדם איך שהוא עלה על הבמה ... נמחקו על המתחרים האחרים לפניו בכל הקטגוריות . כשהוא עשה פריסה של הכנפיים שלו , וכמובן של גב . אתם לא מאמינים בכלל ! אין דברים כאלה...

כל תנועה של הבנאדם על הבמה גררה שורה ארוכה של ווואווו מהקהל . אין פלא שהוא אלוף האלופים .

סטאס אם אתה קורא את זה אמרתי לך את זה בפנים , כשלחצתי את ידך . מצאת לך עוד מעריץ מושבע! :) אתה פשוט תותח על! מלך אמיתי שבפעם הראשונה מתחרה ופשוט פיצץ את האולם . הרגע שבו הכריזו עלייך כמנצח , היה אחד הרגעים המאושרים בחיי. :)

מי שלא הגיע , הפסיד את התחרות של החיים שלו . קטוגריות של 82 , ושל 90 היו מלחמות חורמה .

נאמר ככה. נבבא היו זבלה , האולם היה לא מאורגן ... הכל היה שוק אחד גדול המערכת סאונד קרסה באמצע פוזינג של מתחרים . אנשים קיבלו שיר אחר מזה שהם עבדו עליו. וזה היה מצגת רשלנויות לא מקצועית מבחינת האירגון . אבל מה

המתחרים. נשמות טהורות שנתנו את הנשמה שלהם לספורט. גלעד , שאחרי התחרות הראה את הרגליים שלו . תקשיבו אין דברים כאלה :) ושום תמונה לא תשקף את המציאות .

המתחרים האלה נתנו את כל כולם ונתנו שואו של החיים .

אחרי התחרות , אני אלון (ד"ר מאסל) ארבל וקורן. הלכנו לאכול במוזס בהרצליה .
בחיים שלי לא צחקתי ככה ... מעולם לא הייתה לי נסיעה כזו איכותית עם 3 אנשים איכותיים רצח!

אז א. חבר'ה

תודה, אתם תותחים!

דבר שני . איך אני אצפצף לך פוסטמה אין לי הגה .

אני וארבל הלכנו לשירותים במוזס והגיע איזה ילד קטן אולי בן 12 . ארבל איים למחוץ את ראשו הקטן כנגד הקיר כאשר הילד ביקש לגעת בשרירי הידיים הענקיים של ארבל .

עכשיו יש פה כמה נושאים בפורום שעולים לחילוקי דעות בקשר לארבל .

דבר ראשון: שום תמונה לא תשקף את הגודל העצום של הבנאדם הזה. 110 קילו + זין :)
היד שלו עצומה.

דבר שני : עצרנו להשתין . אלוהים ישמור ...

יש לו זין עצום .
ניסיתי להבין כל הנסיעה היכן הוא החביא את הזין הזה. זה נראה כאילו שאם הוא היה משקיע ומלביש את הזין שלו , היו חושבים שהוא אבא.

הוא יכול לצבוע קיר עם זה ולהרבות סוסים ... קיבינימט ארבל מה זה הזין הזה!?

כל הזין.

היו כמה קטעים בנסיעה הזו ... שצחקנו כל כך הרבה שחשבתי שהטחול שלי הולך להתפקע . הבטן נדבקה לגב , כמעט חירבנתי במכנסיים איזה 10 פעמים .

במיוחד שקורן אמר

"לא טוב לי"

!

Lmao!

בקיצור אחד הערבים המדהימים . מי שלא בא לתחרות יצא הפראש של החיים ...

תחרות מדהימה , מתחרים מדהימים .

וכמובן החבר'ה ... היה פשוט תענוג !

אתה בא לifbb?

Holy_Templar
29-08-08, 03:35
אתה בא לifbb?

ברור...

tipakess
29-08-08, 03:41
מתי iffb אני ישמח לבוא
אבל הפעם שחר קינג לא יבוא ואני לא רוצה לבד תעשו לי חברה

Yehuda-Benaim
29-08-08, 03:42

אז ככה ,נתחיל ברמת התוצאות וההערות המקצועיות ,ונעבור אחרי זה לחוויות אישיות

בנוער :
מקום ראשון היה מורדכי בוכניק למרות שאני אישית כעסתי על כך ,הבחור כבר בן 22 ,אין שום סיבה שהוא יתחרה בנוער והוא יכול להתחרות יפה מאוד גם בבוגרים ,בושה וחרפה שעושים כזה עוול לספורטאים האחרים בקטגוריה ,הבדל של שנה בגילאים האלו בעיקר ברמה התחרותית הוא משמעותי מאוד ,זה פשוט היה לדפוק את שאר המתחרים

מקום שני היה אוסמא דגש ,בעייני אחד הכשרונות המבטיחים בארץ ,בחור מקסים ושקט ומשתפר מתחרות לתחרות ויש לו את הפול מאסל בין הטובים בארץ מבחינת פרופורציות וזרימה של הגוף ,כוכב עולה ותזכרו מה שאמרתי לכם בנושא

מקום שלישי היה גלעד בן יעקב שלנו ,שהפתיע לטובה ,הגיע עם רגליים בין הטובות בכל התחרות ,לא היה חד כמו שני המקומות הראשונים בקטגורייה ,אבל הרוויח ביושר את המקום השלישי והמכובד ,כי עם המסה שהוא הציג אי אפשר להתווכח.

פיטנס:
מקום ראשון היה איתי בושרי והוא היה רמה אחת מעל כולם ,הוא הפתיע אותי ,כי מתמונות שראיתי זה לא היה נראה כאילו הוא יגיע מוכן ,אבל הוא בא חד מאוד וגדול מאוד ונתן לכולם בראש בקטגורייה ,לא הייתה לו תחרות של ממש
רפי ברוקר שלנו הגיע מקום רביעי מתוך ארבעה ,לא ממש בצדק לדעתי ,אבל השופטים מחליטים מה שהם מחליטים וזה הספורט,רפי אתה תותח ככה או ככה ועשית עם עצמך שינוי מדהים ,תמחא לעצמך כפיים ,אני יודע שאני מוחא לך כפיים עם או בלי תואר

מאסטרים :
סרגיי מישנקו הוא הבן אדם הכי מגניב בארץ !! הוא עלה לפוזינג עם בנדנה על הראש ומשקפיי שמש ונתן רוטינה של ברייקדנס ! הוא תותח עולם ,הגיע מאסיבי גדול וחטוב עם ורידים ברגליים שראו אפילו מהשורה ה11 איפה שאני ישבתי ,כל הכבוד לסרגיי ! לא הייתה לו תחרות של ממש בקטגורייה ,הוא לקח את התואר בהליכת ירח ,ולא אני לא צוחק ,במהלך הענקת הגביעים הבן אדם ביצע הליכת ירח וקרע את הקהל מצחוק ,תותח אמיתי !

עד 75:
גדי טרוני מלך ישראל ,חיי חיי וקיים !!
עכשיו אחרי שאמרנו את זה ,הבחור הזה הוא חבר יקר שלי ,ואני אוהב אותו כמו משפחה ,כל הכבוד לו ,הוא התכונן לתחרות שלושה חודשים ,כולל עליה במסה ! הגנטיקה של הבן אדם הזה זה משהו שצריך ללמוד במכון וויצמן ,מדהים מדהים ושוב פעם מדהים ,היה המתחרה הכי איכותי על הבמה בקטגורייה שלו ,פרופורציות מושלמות ,מותן צרה ,ולא מעט מסה ,קצת פחות חטוב משנה שעברה ,אבל זה הספיק לו כדי לנצח

הזכרה מכובדת מגיעה גם לשגיא גרשגורן שסוף סוף חזר הביתה עם גביע ולקח את המקום השלישי והמכובד .בהצלחה בהמשך אולי עוד תמשיך להתקדם.

עד 82 :
הקטגורייה הגדולה בתחרות ,והקשה בתחרות ,אביב עומר היקר שלנו לא הגיע מספיק מוכן לצערי,אולי פיספס את הפיק קצת אבל היה נראה נוזלי וחבל,להגנתו יאמר שהוא בקלות היה הבחור הכי גדול בקטגורייה שלו.בהצלחה בשנה הבאה אביב ! ,לא מכיר את זהות המנצחים ,אבל הייתה שלישייה איכותית כששני המקומות הראשונים מתבלטים מעל השאר ,אבל אני דירגתי את המקום השני דווקא בראשון ,אבל זה שולי ,השופטים מחליטים מה שהם מחליטים וצריך לכבד את זה

עד 90 קילו :
הקטגורייה הכי מותחת בתחרות ,יהודה בנעים שלנו הגיע שני אחרי אדעל חאג' ,בתחרות שהייתה לא פחות ממלחמת עולם ! לשופטים לקח קרוב לרבע שעה לחלק את הניקוד על הקטגורייה הזאת פשוט כי הם לא הצליחו לקבוע מי המנצח ,יהודה היה קצת יותר חד מאדעל ,אבל אדעל היה קצת יותר מאסיבי ,וזה באמת היה יכול ללכת לכאן או לכאן ,כל הכבוד לאדעל על הניצחון ,הגיע לו הוא היה נראה מעולה !

יהודה יקירי ,אתה חבר יקר ואדם מקסים ומצחיק ,היה תענוג לשבת איתך קצת אחרי התחרות ,ואני מחכה לאימון המשותף שלנו שיבוא עלינו לטובה ! כל הכבוד ,אתה זוכה בתואר "המתחרה המשתפר של השנה " הוא עלה מאז התחרות האחרונה שלו שתי קטגוריות משקל חבר'ה ! והתברג שני מול מתחרה איכותי מאוד כמו אדעל,זה לא הולך ברגל !

אייל hell שלנו לא הגיע מוכן כל כך ,אבל לא נורא ,זאת תחרות ראשונה ומטעויות לומדים .בהצלחה בפעם הבאה !

מעל 90:
Holy shit !!! זה כל מה שהצלחתי להגיד כשראיתי את סאטס עולה על הבמה ,הוא לקח את הקטגורייה שלו ואת אלוף האלופים בהליכה על האף ,מאסיבי ,חטוב ,מ-ו-ש-ל-ם ! אין לי מילה אחת של ביקורת ,אולי היה יכול להגיע טיפונת יותר יבש ,אבל זה באמת לא משנה ,הבן אדם לקח אלוף אלופים בפעם הראשונה שלו על הבמה ,כל מה שאפשר לעשות זה להסתכל ולקנא ,ואחרי שראיתי את סטס מתחרה ? אני רק אומר "צוקרמן ,מי ?!"

חוויות אישיות:
היה ערב נפלא ,מלא פגישות עם חברים שלא יוצא לראות כל יום ,היה תענוג להעביר ערב עם קורן ,אלון "דוקטור שריר" ואורי "mortex" מהפורום ,היה מצחיק לאללה (הנסיעה חזרה זה משהו שיזכר לדורות !! )

ארבל תודה רבה על הפירגון הרב אתה איש מקסים אני שמח שסוף סוף יצא לנו להיפגש אני מת ללכת איתך כבר לאיכול שווארמה כמו שהפתחתה לי חחח
היה כיף אתה וחבריך נהנתי מאוד מהתחרות .

לא יודע מה עם הסאונד שהיה שם בחוץ אני בחול אופן נתתי מעצי מאה אחוז שם על הבמה היה ממש כיף ליקרוע את התחת והיות שוב על הבמה

מזל טוב לאדעל
אחי איש יקר ומיתחרה ראוי ותודה לליאור גניש שעזר לי בהכנות הקשות ותודה על התמיכה בקהל לכול חברי הפורום סוף סוף רראישתי אותכם באמת במציאות

arbel2
29-08-08, 03:44
ארבל תודה רבה על הפירגון הרב אתה איש מקסים אני שמח שסוף סוף יצא לנו להיפגש אני מת ללכת איתך כבר לאיכול שווארמה כמו שהפתחתה לי חחח

לא יודע מה עם הסאונד שהיה שם בחוץ אני בחול אופן נתתי מעצי מאה אחוז שם על הבמה היה ממש כיף ליקרוע את התחת והיות שוב על הבמה

מזל טוב לאדעל
אחי איש יקר ומיתחרה ראוי ותודה לליאור גניש שעזר לי בהכנות הקשות ותודה על התמיכה בקהל לכול חברי הפורום סוף סוף רראישתי אותכם באמת במציאות

חחח תודה רבה יהודה אח שלי גיבור
אבל איך הרגליים ? :sbb2:

Elevation

מזל טוב לאדעל

יהודה, למה הטלפון שלך כבוי י'מעאפן?

tipakess

מזל טוב לאדעל

ההיתה אחד התותחים~!!!!
ועוד בסוף התמונות שראיתי מול העניים ואו

Yehuda-Benaim
29-08-08, 03:47
חח הבטריה ניגמרה לי סורי חחח הייתי חייב שקט אחי אבל אני ישמח לדבר איתך מחר גברררררררררר

תודה לכולם אבל!!!!!

הרגליים שלך כמו של פרה אחי לא אנושי באמת אחי כול הכבוד גבר :):):):)

Holy_Templar
29-08-08, 03:48
חח הבטריה ניגמרה לי סורי חחח הייתי חייב שקט אחי אבל אני ישמח לדבר איתך מחר גברררררררררר

תודה לכולם אבל!!!!!

יהודה אתה תותח על ... :) באמת ... נתת פייט ושואו רציני ... יצאת תותח של התותחים !

:)

arbel2
29-08-08, 03:48

תודה לכולם אבל!!!!!

כפרה עליך !
מחכה לאימון גב איתך!

tipakess
29-08-08, 03:49

תודה לכולם אבל!!!!!

של ארבל כן... ועוד עשה לי ביפס בסוף שיחק אותה...
אני ההיתי כרגע במצב של פרישה מי שראה ואתי ראה שאני לא מיתאמן החזרתם לי 110%מוטבציה לאיתמן ואני יחזור לאימונים!:sbb2:

עריכה:
מה שכן רציתי ללכת לנחם קצת את גילעד להגיד לו שהוא מספר אחד וכול זה למה היה נירא ממש מבוארס ממקום שלישי...
לדעתי מקום שני היה אמור לקבל בכול זות בא עם אחוז שומן אבל הרגלים הכי הכי גדולות בקטגוריה ובכללי

Rendi Orton
29-08-08, 03:58
לא טוב לי :( .

אני מעלה תמונות חבר'ה

איך אני יצפצף יא **** מטונפת אין לי הגה!!?!??!

העם מחכה :10:

Holy_Templar
29-08-08, 03:59
יצאתם פארשים שלא באתם, אבל יש לכם הזדמנות לעשות חוויה מתקנת ולהגיע בשבת בערב...

כולם קפצו אני אבוא אני אבוא ... באו 5 אנשים ... בלחץ חוץ ממני , ארבל, אלון וקורן .

"איך אני אצפצף יא **** מטונפת אין לי הגה?!?!?!"

zuko
29-08-08, 04:00
היה נחמד ומי שהיה אחראי על הסאונד צריך לשבור לו את הידיים!
סרגי המסטאר וסטס גנבו את ההצגה

tipakess
29-08-08, 04:00
יצאתם פארשים שלא באתם, אבל יש לכם הזדמנות לעשות חוויה מתקנת ולהגיע בשבת בערב...

כולם קפצו אני אבוא אני אבוא ... באו 5 אנשים ... בלחץ חוץ ממני , ארבל, אלון וקורן .

אני ושחר קינג גם הההינו!!
ותגיד איפה וכמה עולה הifbb

Rendi Orton
29-08-08, 04:02
בואנה קורן,שמת לב שבחצי שנה האחרונה יצאת עם ארבל 3פעמים? חחחחח

zuko
29-08-08, 04:06

עד 75:

עד 82 :
אביב עומר היקר שלנו לא הגיע מספיק מוכן לצערי,אולי פיספס את הפיק קצת אבל היה נראה נוזלי וחבל,להגנתו יאמר שהוא בקלות היה הבחור הכי גדול בקטגורייה שלו.בהצלחה בשנה הבאה אביב !את זה

!
אביב ניראה טוב על הבמה,אבל הוא ממש לא ניראה הכי גדול על הבמה.
גילעד פאק הוא פשוט ענק מה זה הרגלים האלה?!?!?!
אבל למרות הניסיון שהוא מקבל על עליה לבמה,הוא לא בא חטוב ומוכן לתחרות.
היה כיף.

בהצלחה במהשך!

shahar-king
29-08-08, 04:08
ממש כואב לי על גילעד רואים שהוא כל כך משקיע לפי דעתי הוא היה אמור לקחת שני בשקט יש לו מאסה מכובדת מאוד ורגליים איכותיות יהודה פשוט תותח איזה הצגה לא יאומן גם
גם ארבל פרה לא קטנה

Ido
29-08-08, 05:20
תגיד לי מורטקס אתה מתחנגל אמיתי אה ?!?!!?!?!? מה זה יש לו זין עצום ?!?! מה זה מעניין אותך איזה בולבול יש לו מה זה כל החרטות האלה????????????? אולי תבקש ממנו שיתן לך איזה שנורקל לתחת וזהו? כוס עמק זאת היתה ההודעה הכי הזויה שהיתה בפורום אי פעם..:(:(:(

Pro_XXL
29-08-08, 05:52
של ארבל כן... ועוד עשה לי ביפס בסוף שיחק אותה...
אני ההיתי כרגע במצב של פרישה מי שראה ואתי ראה שאני לא מיתאמן החזרתם לי 110%מוטבציה לאיתמן ואני יחזור לאימונים!:sbb2:

עריכה:
מה שכן רציתי ללכת לנחם קצת את גילעד להגיד לו שהוא מספר אחד וכול זה למה היה נירא ממש מבוארס ממקום שלישי...
לדעתי מקום שני היה אמור לקבל בכול זות בא עם אחוז שומן אבל הרגלים הכי הכי גדולות בקטגוריה ובכללי

אין צורך לנחם אותי ידידי כי אני ממש לא באבל:1:כבודי האבוד חזר אלי:cool:
בשנה שעברה ההכנה שלי לתחרות מר ישראל 2007 הייתה לא מקצועית,זנוחה,ולא מתוכננת בכלל הגעתי על קרוב ל23 אחוז ממש אחוז שומן של גבינה הולנדית לבמה וזה היה פשוט גועל נפש:(להמון אנשים היו תגובות ממש כואבות כלפי בהתחשב שזאת סה"כ הפעם הראשונה שלי ואני הייתי חייב לנסות ולהשקיע ולקרוע תתחת ולעשות מה שאני יכול והכי חזק כדי לחזור בשייפ חזק הרבה יותר חזק!
וזה מה שעשיתי!

אני נותן כאן את כל הקרדיט על ההתקדמות והשינויי שאני עשיתי ולמקום שאני הגעתי למאמן מספר אחת בארץ איאל חסון התותח מדלית אל כרמל בן אדם שהשקיע ולא הרים ידיים והביא אותי לתוצאה שבחיים לא חלמתי להגיע אליה והסיבה היחידה שלא הייתי ממש מוכן עד הסוף זה כי היה חסר לי עוד איזה שבועיים זה הכל.תחרות או לא אני תשינויי המדהים הזה השגתי בזכות ההדרכה המקצועית שלו ובזכות זה שתפסתי את עצמי בידיים ואמרתי לא מענין אותי כלום השנה אני מתחרה!השנה אני בטופ 3 לפחות!והשנה אני מגיע בשייפ פי 20 משנה שעברה וניראה כמו מפתח גוף ולא כמו פח זבל.
ותחשבו מה שאתם חושבים כל המקצוענים שקוראים פה תשוו תתמונות שלי מ2007 לעכשיו ותיראו שאני יודע על מה אני מדבר.

איאל תודה אח שלי אני אוהב אותך:king:

אני אומר לכם שאישית אני חושב שהתחרות הייתה מאוד מוצלחת הרמה הייתה מאוד גבוהה מבחינת מתחרים!
ראיתי הרבה מפלצות היום גם בקהל וגם על הבמה ואני רוצה להגיד לכם שסטס ועדאל חאג' ניראים מדהים וכל מי שלא הגיע לתחרות לעולם לא יודע איך הם ניראים באמת כי התמונות לא משקפות רבע מהמראה האמיתי.
כמובן שאני לא אשכח את אחת המפלצות שהיו איתי לעורך הדרך הזאת לתחרות זה את הניגרי הענק!שניראה מדהים בתחרות!אח שלי אתה תותח ואני מחזיק מימך ובישבילי אתה תמיד מקום ראשון!

בגדול?מי שלא הגיע פאקינק הפסיד!

אלי האנה 3 פעמים מר עולם אין לך מושג כמה שאני מעריך ומעריץ אותך ואת הדרך שבא אתה מקדם את הספורט בארץ והיום שהתחרתי בנאבא ממש הרגשתי כמו מתחרה ושמתיחסים אלי בכבוד ומעריכים אותי!אני אמשיך להתחרות בנאבא ולהביא תארים גדולים יותר ממקום שלישי:)וב"ה חבר'ה שכולנו נעבור לאיגוד מספר אחת בישראל והספורט שלנו רק ישגשג!
תבואו לראות תחרויות,תיתמכו בספורטאים,אל תזלזלו בספורט ותיתקדמו בעצמכם ותיתאמנו חזק כדי שאנשים יבינו שלספורט הקדוש הזה צריכה להיות מודעות גדולה יותר:yup:

חחח לילה טוב יאלה יום יומיים נאכל קצת ואז מסה והפעם נקיה ואני סומך על המאמן שלי שידאג לזה שאני יעלה תמונות בהמשך שירעידו לכם תמסך.

לילה טוב

noni
29-08-08, 07:20
מי שלא היה הפסיד , למרות שהיארגון היה טיפה פחות טוב משנה שעברה אבל בקטנה,כול הימתחרים (למעט אחד) היו ברמה ממש טובה , ה 82 ו 90 היו הקטגוריות האיכותיות ומצמודות ביותר לדעתי, חבל שהניגרי לא דורג גבוה יותר אבל זאת היתה ממש רמה מטורפת ובהיתחשב בכך שקפץ קטגוריה זה גם הישג מאוד מכובד ,גילעד שיחק אותה והביא שיפור אדיר בהשוואה לשנה שעברה, סטאס המיפלצתי היה ללא ספק האטרקציה ללא ספק המנצח הבילתי מעורער של הערב .סך הכול תחרות ממש מהנה .

Philip1123
29-08-08, 08:39
תגיד לי מורטקס אתה מתחנגל אמיתי אה ?!?!!?!?!? מה זה יש לו זין עצום ?!?! מה זה מעניין אותך איזה בולבול יש לו מה זה כל החרטות האלה????????????? אולי תבקש ממנו שיתן לך איזה שנורקל לתחת וזהו? כוס עמק זאת היתה ההודעה הכי הזויה שהיתה בפורום אי פעם..:(:(:( אני מסכים, זה באמת היה הדבר הכי הומואי שמישהו כאן כתב. נראה כאילו אתה שפוט שלו. טוב שלא כתב לנו שהוא ירד לו גם... פאתטי, וולגרי, לא מובן...

sandrik
29-08-08, 08:54
בכל מקרה,
עם הנסיעה הקשה מב"ש(!!!)
באתי...ממש נהנתי להסתכל על התחרות,
לראות כמה אנשים,
הבחורות היו מדהימות לפי דעתי.
היו רק 2 משתפתפות וחבל...הפיטנס ברמה עוד פחות מפותח מהבאדיבלדינג של הדברים...

היה איזו נערת "ביקיני"
לא הבנתי מה הקטע של.

אירה מעיין נתנה הופעה יפהה!! יצא לי אפילו לדבר עם כל המחתרות.
אלנה פרנקל מדהימ!!!פשוט מדהימה!!!

בכל מקרה,
קבלתי מצב רוח טוב...
נראה אתכם שנה הבאה:)

יש תמונות שאני אעלה מאוחר יותר-חבל שאיכות גרועה בגלל המרחק

arbel2
29-08-08, 09:53
אני מסכים, זה באמת היה הדבר הכי הומואי שמישהו כאן כתב. נראה כאילו אתה שפוט שלו. טוב שלא כתב לנו שהוא ירד לו גם... פאתטי, וולגרי, לא מובן...

לרוב הייתי מסכים איתך ,אפילו שאני זה שזכה לפירגון ,פשוט זה מתקשר לכמה צחוקים שהלכו בנסיעה בחזרה (שבאמת היה אפשר לחשוב שכל האוטו על סמים חוץ מאלון דוקטור שריר שתפקד כמבוגר האחראי בנסיעה חח ) ,לא יודע עד כמה שזה היה במקום לכתוב את זה ,אבל זה מתקשר לצחוקים פנימיים יותר אז לא הייתי רץ ככה עם הביקורת.

BIGROY
29-08-08, 10:00

מעל 90:

חוויות אישיות:

אחרי שקראתי את ההודעה שלך , ועל מה שכתבת על סאטס , רק בשביל זה היה שווה לבוא .

ניגרי ענק
29-08-08, 10:01
תודה לגלעד, נוני, וארבל על הפרגון.
בגדול הייתה לי אתמול חוויה גדולה.
מבחינתי אני עשיתי הישג בכך שעליתי קטגוריה, נשקלתי בהרשמה 82.8 עם בגדים כאשר שנתיים אחורה אני הייתי 71.8 עם בגדים. גם אם הייתי קצת פחות יבש עכשיו, זה שינוי בלתי נתפס מבחינתי.
בקטגוריה החדשה, יש לי צורך להתאקלם ולהתבשל, זה קצת כמו להתחיל מחדש בספורט.
תחרות ראשונה שלי במשקל קל ב 2004, גם כן לקחתי אחרון.
לקח קצת זמן הסתגלות, ואז הבאתי שלישי, מר צפון, ולקחתי שני ב 2006 (זה היה מאוד צמוד עם אופיר).
כיוון שאני הייתי גבולי במשקל, ורק לפרופורציות תבינו שהמקום השני, מתחרה נפלא ובחור סבבה בשם ספי היה 77, אני יודע שמה שחסר היה לי זה בעיקר ייבוש, ואולי עוד טיפה שפצורים פה ושם.
אין לי ספק שאני אוכל לעשות את השפצורים האלה, אני פשוט יודע ביוק מה ואיך צריך לעשות את זה.
אחרי התחרות היה לנו הכבוד לאכול עם אלי האנה באווזי, חברים, מה שהאיש הזה עושה בשביל הספורט אי אפשר לתאר במילים.
אלכס פשוט לא האמין איזה נחמד אלי, איך הוא מדבר בגובה העיניים, לא מתנשא, ויותר מכל: קורע אנשים מצחוק עם ההומור והכריזמה הכובשת שלו.
אלי אמר שבעיניו אני עשיתי קפיצה מטורפת (הוא אמר לי את זה גם בבוקר בשקילה) ועם הכנה קצת יותר טובה הייתי נראה אחרת לגמרי.
אני אעשה את זה, לא ברור עם שנה הבאה או 2010 אבל פעם הבאה אתם תראו אותי הרבה הרבה הרבה יותר טוב (כמו תמיד).
הודעה הבאה אתיחס לשאר המתחרים, חכו כמה דקות...

ניגרי ענק
29-08-08, 10:02
תיקון קטן: לפני שנתיים הייתי 70.8 ולא 71, אם זה משנה למשהו, עליה של 12 קילו.

ניגרי ענק
29-08-08, 10:04
עוד דבר: אני מקבל לגמרי את השיפוט, לדעתי המקום הראשון בקטגוריה שלי היה פשוט עוצר נשימה, מתחרה מדהים שהכין ליאור גייניש, באדיבילדר אדיר בפני עצמו.

TheGift
29-08-08, 10:07
למישהו יש תמונות של המתחרים עד -82. מעניין אותי לראות את הבחור שמדברים עליו...

כואב לי שלא באתי, ישבתי אתמול מול המחשב וחיכיתי לתוצאות עם חום 39.

sandrik
29-08-08, 10:10
למישהו יש תמונות של המתחרים עד -82. מעניין אותי לראות את הבחור שמדברים עליו...

כואב לי שלא באתי, ישבתי אתמול מול המחשב וחיכיתי לתוצאות עם חום 39.

יש כאן גלריה באיכות טובה

http://www.dietme.co.il/gallery/thumbnails.php?album=1

תהנה

ניגרי ענק
29-08-08, 10:53
עוד קצת לפני שאני מתקפל לתל אביב ולא אהיה במחשב יומיים: כמה מתחרים שהרשימו אותי - עאדל וסטאס כמובן, אבל בעיקר יהודה בן נעים.
אי אפשר להתרשם מהתמונות, משום מה הוא תמיד נראה לי יותר דוגמן פיטנס, אבל הבנאדם הזה הוא פאקינג באדיבילדר מדהים.
נראה נפלא, דחוס, חטוב, איכותי.
הוא הלך עם עאדל ראש בראש על המקום הראשון ב 90, וזו כבר מחמאה.
כאמור הראשון בקטגוריה אצלי, מדהים, לא מכיר אותו, אבל מדהים.
ב 75 כל הכבוד לגדי שהגיע לשייפ דומה לשנה שעברה, אולי אפילו טוב יותר, למרות הפגרה שלקח, כנראה שיש לו באמת גנטיקה מטורפת.
לגלעד יש רגליים פסיכיות לגמרי, אי אפשר להאמין עד שרואים בעיניים, אני שמח בשבילו על המקום ה 3, לילד הזה יש עתיד גדול ולב עוד יותר גדול.
אוהב אותך אחי!
עוד דבר: היה פרגון מדהים בין המתחרים, התרשמתי מאוד מהחברות והסולידאריות בחדר החימום, 40 גברים במצב נפשי לא משהו, רעבים, צמאים, מותשים, יחד מאחורי הקלעים, וכולם מפרגנים, עוזרים זה לזה בצביעה (גם כאלה שלא הכירו קודם), מעבירים מאחד לשני גומיות משקולות, מעודדים. היה בזה משהו הרבה מעבר לבאדיבילדינג. זה היה מדהים בעיני, הייתי גאה להיות חלק מזה.

ניגרי ענק
29-08-08, 10:54
שלחתי עכשיו תמונות לגלעד מקווה שיעלה אותן בקרוב...

Pro_XXL
29-08-08, 11:01
שלחתי עכשיו תמונות לגלעד מקווה שיעלה אותן בקרוב...

אני בודק תענין אח שלי:basketball:
חחח תגיד עדין לאכול פרכיות?שגיא אמר לי שהכי טוב זה פרכיות אחרי תחרות וזה אחי :D

hell
29-08-08, 11:24
חחח תגיד עדין לאכול פרכיות?שגיא אמר לי שהכי טוב זה פרכיות אחרי תחרות וזה אחי :D
זה מה שאוכלים...זהו. אין יותר פריכיות לזמן הקרוב.:D
http://i38.tinypic.com/205ques.jpg

ניגרי ענק
29-08-08, 11:26
זה מה שאוכלים...זהו. אין יותר פריכיות לזמן הקרוב.:d

מגניבבבבבבב אחי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ההו דעה הכי איכותית ונבונה מאז שהבופרום הזה קם...

monster
29-08-08, 11:26
אזה מקום לקחת אייל?ספר קצת:bot:

Yoshi-Moto
29-08-08, 11:27
אייל מה היה אתך אתמול?

ניגרי ענק
29-08-08, 11:28
חחח תגיד עדין לאכול פרכיות?שגיא אמר לי שהכי טוב זה פרכיות אחרי תחרות וזה אחי :d

שגיא הולך על שבולת שועל עם חזה עוף כעל האש. הבחור מפרגן לעצמו הבוקר.
איזה קטעים היו בקפיטריה ומאחורי הקלעים, אנשים לא ישכחו את הניגרי המסטול וזה עוד לפני שעאדל נתן לי קוניאק...

Pro_XXL
29-08-08, 11:30

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שיאללה איזה מלך:basketball:

arbel2
29-08-08, 11:35
אני חושב שאפשר להגיד בצורה מוחלטת שהיו על הבמה אתמול כמה מתחרים ברמה של חו"ל

סטאס ברמה של חו"ל וצריך לצאת למר עולם
מישנקו צריך לצאת למאסטרים של מר עולם
עדאל צריך לצאת עוד איזה שנה לחו"ל , או אפילו השנה
וגם יהודה בנעים ברמה של חו"ל ,כל מה שראה את הפריסת גב שלו מאחורה אכל כאפות לגמרי

באמת ובאמת שהייתי מאושר מרמת התחרות אתמול,היה כיף לראות את זה

ולא משנה כמה אני אומר את זה

סטאס היה מטורף !!

hell
29-08-08, 11:42
חוויה.
היו מתחרים קשים מאוד בקטגוריות 82 ו90.
מקומות ראשון ושני היו מובטחים לעאדל ויהודה.
מקום שלישי אני חושב שהיה סוג של קרב ביני ובינו.
לא הצלחתי בכלל להתייבש בשבוע שלפני התחרות
וניסיתי הכל. משהו מוזר עם הגוף.
מבחינת חיטוב הייתי מספיק חטוב רק שלא הצלחתי להוציא גרם אחד של נוזלים

בגדול אפשר לומר שזאת חוויה שכל באדי בילדר צריך לעבור.
מה שאתם קוראים וחושבים שאתם יודעים בתיאוריה.
הכל שטויות. במציאות זה לא עובד כמו במאמרים.
אני מרוצה שניסיתי.
למדתי הרבה מאוד מהתהליך.
מאמין שאנסה את מזלי שוב בעתיד.
http://i36.tinypic.com/npj7yp.jpg
http://i33.tinypic.com/e62c7b.jpg
http://i34.tinypic.com/21njwb9.jpg

arbel2
29-08-08, 11:44
חוויה.
היו מתחרים קשים מאוד בקטגוריות 82 ו90.
מקומות ראשון ושני היו מובטחים לעאדל ויהודה.
מקום שלישי אני חושב שהיה סוג של קרב ביני ובינו.
לא הצלחתי בכלל להתייבש בשבוע שלפני התחרות
וניסיתי הכל. משהו מוזר עם הגוף.
מבחינת חיטוב הייתי מספיק חטוב רק שלא הצלחתי להוציא גרם אחד של נוזלים

בגדול אפשר לומר שזאת חוויה שכל באדי בילדר צריך לעבור.
מה שאתם קוראים וחושבים שאתם יודעים בתיאוריה.
הכל שטויות. במציאות זה לא עובד כמו במאמרים.
אני מרוצה שניסיתי.
למדתי הרבה מאוד מהתהליך.
מאמין שאנסה את מזלי שוב בעתיד.
http://i36.tinypic.com/npj7yp.jpg
http://i33.tinypic.com/e62c7b.jpg
http://i34.tinypic.com/21njwb9.jpg

כל הכבוד על האומץ לעלות על הבמה גם כשאתה לא 100 אחוז מוכן ,זה דורש ביצים
נתת מה שיש לך וחייבים לכבד את זה.

Yoshi-Moto
29-08-08, 11:44
וואלה סבבה לגמרי.
כל הכבוד אייל :] יש את שנה הבאה.

monster
29-08-08, 11:47
כל הכבוד שעלית אייל זאת חוויה לכל החיים ,נראית טוב

Dino Psaras
29-08-08, 12:07

איזו תמונה אגדית... אתה לא מבין מה עשית לבנאדם שנמצא בחיטוב כרגע!!!! :cry:

עלוש
29-08-08, 13:25
אני עדיין עצוב שלא הצלחתי לבוא :(

arbel2
29-08-08, 13:57
דבר אחד חשוב ששכחתי לציין !!

המון כבוד לאדעל חאג' ויהודה בנעים על הרוח הספורטיבית היפה שהם הפגינו על הבמה ,אדעל הניף את ידו של יהודה כמנצח למרות שאדעל לקח את הקטגוריה ,לאחר מכן היה חיבוק על הבמה כהפגנת כבוד

פשוט מרגש לראות את זה ...

Holy_Templar
29-08-08, 14:46
אני לא מתגבר על ההופעה של סטאס... Omfg זה לא יוצא לי מהראש..

איזה חיה הבנאדם הזה, איזה מפלצת ... שהוא עשה מוסט מוסקילר ... רציתי למות ... לא גורע מהתמונות של מתחרים באולימפיה שראיתי..

שהוא עושה פריסה של הכנפיים... ווואי איזה רצח .. חברים הוא מתחרה ברמה בינלאומית.... וזו רק התחרות הראשונה שלו!

עדאל , תקשיבו המתחרה היחיד שעמד ראש בראש עם סטאס היה עדאל ... מטורף לחלוטין הפריסות גב שלו מטורפות .. שלא לדבר על החיטוב המטורף שלו.

ויהודה כמובן , שהגיע מקצועי ברמות עולם .. אמנם עדאל לקח... אבל תדע לך שאתה ווינר אמיתי, הפתעת אותי רצח ...

סטאס עדאל ויהודה הם רמה בינלאומית של מוכנות :)

אבל אין מה לומר כל המתחרים היו תותחי על .. חוץ מאחד :) לא יודע מי זה אבל היה מצחיק לראות אותו....

וכמובן סרגיי , בקטגוריית מאסטרי ... איזו הופעה איך שהוא עלה עם המשקפי שמש והג'ינס הקטנ'ציק ועשה ברייקדאנס אני התחלתי לחייך.. לא היה ספק שהוא לוקח את הקטגוריה ...

Pro xxl אמנם הגעת על אחוז שומן גבוה... אבל אתה מפלצת אחי! מה זה הרגליים האלה... ואיזה יד בנאדם.. אתה מפלצת אמיתית! :)

לגבי אלה שחושבים שהתחנגלתי עם ארבל... מה לעשות לא הייתם שם בשביל לספוג את הבדיחות הפנימיות שהלכו שם .. :) נראה התחנגלות, אבל זה סה"כ בהומור :)

בואנה חברים... זה היה ערב אחד הכי קטלניים בחיים שלי ....

ומי שלא הגיע הפסיד את אחת החוויות המאירות שאפשר לקבל . לראותם אותם על הבמה.

כל המתחרים מפלצות! תודה לכם! לכולכם!

היה כל כך בנ **** הייתי חייב להגיב שוב :)

The Sun
29-08-08, 14:52
תכלס מורטקס צודק, מי שלא היה מעבר לחוויה אדירה בתחום עצמו של הפיתוח גוף הפסיד גם ים של צחוקים שכאבה לי הלסת כל כך שחשבתי שאת ההמבורגר במוזס אני אצטרך לאכול עם קשית או לקבל באינפוזיה.

יא בת בת **** מטונפת איך אני אצפור אם אין לי הגה?!?!?!??!?!?!?!??!?!?!

Holy_Templar
29-08-08, 14:59
תכלס מורטקס צודק, מי שלא היה מעבר לחוויה אדירה בתחום עצמו של הפיתוח גוף הפסיד גם ים של צחוקים שכאבה לי הלסת כל כך שחשבתי שאת ההמבורגר במוזס אני אצטרך לאכול עם קשית או לקבל באינפוזיה.

יא בת בת **** מטונפת איך אני אצפור אם אין לי הגה?!?!?!??!?!?!?!??!?!?!

אנשים פשוט ממורמרים כי הם לא הגיעו לתחרות :) איזה תחרות יייאאאללללההה היה מטורף ...

ZoonD
29-08-08, 15:12
רעיונות לשיפור הבמה ובכלל התצוגה : (למרות שצריך לאמר תודה על מה שיש)

1)כל החסויות והפרסומות , צריכים לפנות את מקומן לצידי הבמה
או בחלקה העליון של הבמה, ולא מאחורי המתחרים.
הרקע מאחרוה צריך להיות כהה שחור או כל צבע שיתן תחושה
שעל המבה נמצא רק המתחרה , זה יוצא לא יפה בצילומים , ולא יפה לעיין הצופה
כל הפרסומות האלה , צריך פשוט למצוא חלופה .

2)התאורה צריכה להיות עדינה ומפוקסת על הבמה
ולא כמו באולם ספורט עם פלורסנטים או באיזה בית חולים
אור בהיר , גוון תכלת או לבן חלש,שיוציא את המקסימום מהתצוגה.

3)הפיכת התחרות להפנינג ענק
לכל נושאי פיתוח הגוף ובריאות נגוף בכלל
יוצר מצב שישנו יותר פרסום, הרבה אנשים אולי לא מעוניינים ספציפית בתחרות
יבואו ויתרשמו , מאירוע רציני ומושקע
האופן שבו זה נעשה בארץ בינתים זה אופן מחתרתי כמעט
רק הקליקה יודעת שזה מתקיים ..

4) אנשים שיושבים רחוק פשוט לא רואים דיטיילס
וזה מציק !
צריך להוסיף מסכי תצוגה גדולים , שפשוט יראו בגדול לאנשים המרוחקים יותר
מה המתחרה שווה .
ונאמר שבעתיד נעבור לבמות גדולות יותר
זה היה הכרחי !

ממה שאני ראיתי .. יש לנו דרך ארוכה עד לרמות בחו''ל
אבל זה לא אומר שזה בלתי אפשרי ..
כל הכבוד לאלי והצוות שלו שלקחו על עצמם את התפקיד הקשה הזה
זה לא קל !
אני חושב שכולנו צריכים להתגייס ביחד
ולעזור בכל דבר שאנו יכולים ..
אולי אלי אפילו יפתח קווי תרומות , או שהיה פתוח לחבר'ה צעירים שרוצים לעזור
ושיעשה את זה באופן גלוי באתר ..

צריך לחשוב על דרך פרסום חדשה, לא רק תחרות מר ישראל
אלה הפנינג ענק , של כל מיני חברות שקושרות את עצמן לעולם פיתוח הגוף
והדובדבן היה תחרות מר ישראל .
ברור שזה המון כספים , ואין את זה !
אבל בכל זאת צריך לשאוף לזה !

השוואה :
http://img244.imageshack.us/img244/3981/img863920copyih1.jpg

http://img297.imageshack.us/img297/6241/image001tv8.jpg

ושוב מה שכתוב למעלה
חס ושלום וחס לא בא לקלקל או להפחית בחשיבותה של העבודה שעשה מר אלי אהנה
והצוות .
אנחנו תמיד צריכים לשאוף למעלה , ולכן חשבתי שהיה לנכון לתת כמה נקודות עיקריות
שישפרו את התצוגה של הספורט שלנו .
אנשים רוצים לבוא לראות שואו !
אותנו אישית מעניין התאכלס , כי אנחנו בספורט הזה
אבל הרבה אנשים שלא מתוך הספורט הזה
כמו למשל בחו''ל באים לראות את השואו , את התצוגה את היופי
וכאן יש לנו חסרון .
הרי אנשים שיראו את התמונות מן התחרות ,אני לא מאמין שהם יגידו וואי בא לי להיות שם
זה נראת לי אחלה תצוגה , אחלה שואו .
כי התמונות לא מחמיאות לרמה .
ולכן חשוב מאד לשפר ולשפר ולשפר .
ולכן אני חושב שכולנו צריכים להתגייס למען מטרה זאת
אפילו אם זה רק לתת רעיונות , זה לא מילה גסה , לא חייבים לזרוק כספים !
לא חייבים לתרום את גופכם לסחיבת ציוד ביום התחרות , אלה פשוט להביע דעה

ובכל זאת כל הכבוד לארגון NABBA דרך צלחה
עד הפעם הבאה

גדי 21
29-08-08, 15:16
רעיונות לשיפור הבמה ובכלל התצוגה : (למרות שצריך לאמר תודה על מה שיש)

1)כל החסויות והפרסומות , צריכים לפנות את מקומן לצידי הבמה
או בחלקה העליון של הבמה, ולא מאחורי המתחרים.
הרקע מאחרוה צריך להיות כהה שחור או כל צבע שיתן תחושה
שעל המבה נמצא רק המתחרה , זה יוצא לא יפה בצילומים , ולא יפה לעיין הצופה
כל הפרסומות האלה , צריך פשוט למצוא חלופה .

2)התאורה צריכה להיות עדינה ומפוקסת על הבמה
ולא כמו באולם ספורט עם פלורסנטים או באיזה בית חולים
אור בהיר , גוון תכלת או לבן חלש,שיוציא את המקסימום מהתצוגה.

3)הפיכת התחרות להפנינג ענק
לכל נושאי פיתוח הגוף ובריאות נגוף בכלל
יוצר מצב שישנו יותר פרסום, הרבה אנשים אולי לא מעוניינים ספציפית בתחרות
יבואו ויתרשמו , מאירוע רציני ומושקע
האופן שבו זה נעשה בארץ בינתים זה אופן מחתרתי כמעט
רק הקליקה יודעת שזה מתקיים ..

4) אנשים שיושבים רחוק פשוט לא רואים דיטיילס
וזה מציק !
צריך להוסיף מסכי תצוגה גדולים , שפשוט יראו בגדול לאנשים המרוחקים יותר
מה המתחרה שווה .
ונאמר שבעתיד נעבור לבמות גדולות יותר
זה היה הכרחי !

ממה שאני ראיתי .. יש לנו דרך ארוכה עד לרמות בחו''ל
אבל זה לא אומר שזה בלתי אפשרי ..
כל הכבוד לאלי והצוות שלו שלקחו על עצמם את התפקיד הקשה הזה
זה לא קל !
אני חושב שכולנו צריכים להתגייס ביחד
ולעזור בכל דבר שאנו יכולים ..
אולי אלי אפילו יפתח קווי תרומות , או שהיה פתוח לחבר'ה צעירים שרוצים לעזור
ושיעשה את זה באופן גלוי באתר ..

צריך לחשוב על דרך פרסום חדשה, לא רק תחרות מר ישראל
אלה הפנינג ענק , של כל מיני חברות שקושרות את עצמן לעולם פיתוח הגוף
והדובדבן היה תחרות מר ישראל .
ברור שזה המון כספים , ואין את זה !
אבל בכל זאת צריך לשאוף לזה !

השוואה :
http://img244.imageshack.us/img244/3981/img863920copyih1.jpg

http://img297.imageshack.us/img297/6241/image001tv8.jpg

ושוב מה שכתוב למעלה
חס ושלום וחס לא בא לקלקל או להפחית בחשיבותה של העבודה שעשה מר אלי אהנה
והצוות .
אנחנו תמיד צריכים לשאוף למעלה , ולכן חשבתי שהיה לנכון לתת כמה נקודות עיקריות
שישפרו את התצוגה של הספורט שלנו .
אנשים רוצים לבוא לראות שואו !
אותנו אישית מעניין התאכלס , כי אנחנו בספורט הזה
אבל הרבה אנשים שלא מתוך הספורט הזה
כמו למשל בחו''ל באים לראות את השואו , את התצוגה את היופי
וכאן יש לנו חסרון .
הרי אנשים שיראו את התמונות מן התחרות ,אני לא מאמין שהם יגידו וואי בא לי להיות שם
זה נראת לי אחלה תצוגה , אחלה שואו .
כי התמונות לא מחמיאות לרמה .
ולכן חשוב מאד לשפר ולשפר ולשפר .
ולכן אני חושב שכולנו צריכים להתגייס למען מטרה זאת
אפילו אם זה רק לתת רעיונות , זה לא מילה גסה , לא חייבים לזרוק כספים !
לא חייבים לתרום את גופכם לסחיבת ציוד ביום התחרות , אלה פשוט להביע דעה

ובכל זאת כל הכבוד לארגון nabba דרך צלחה
עד הפעם הבאה

חזק ואמץ...
מסכים עם כל מילה..

Dr. Muscle
29-08-08, 17:22
אני רוצה לרשום את החוויות שלי מהתחרות בקצרה
קודם כל ח"ח ליהודה שנראה פשוט מעולה , בשניה שראיתי אותו על הבמה אמרתי שזה הפייבוריט שלי. כל כך התלהבתי שזה לא ייאמן. וזה היה כשלא ידעתי שזה יהודה (נפגשנו בפעם הראשונה רק לאחר התחרות, והראיה שלי לא משהו בייחוד לא מקצה האולם). יעידו מי שישיב לידי על ההתלהבות שאחזה בי לראות אדם כל כך מוכן לתחרות בארץ. נכון שעדאל ניצח בסופו של דבר בצדק בקטגורייה אבל יהודה תותח, וגם ספורטאי אמיתי שלוקח הכל באיזי ובחיוך. שמחתי להכיר.
דבר שני, אביב - ליבי נחמץ לראות אותו מגיע לבמה deplated. משהו במשחק הפחמימות מים והנתרן השתבש, אבל צריכים להבין שהבנאדם נראה מצויין בפרופורציות , מתניים צרות וכתפיים רחבות ורגליים גדולות ממש הכל במקום. ראיתי את האכזבה על הפנים שלו כשהוא לא נקרא לעמוד בקדמת הבמה, והזדהיתי כי כולנו יודעים כמה הוא נתן מעצמו. העיקר זה השיפור האדיר. פעם אחרונה שנפגשנו בשנת 2006, אביב היה פחות או יותר בגודל שלי, או אפילו יותר קטן. הפעם הוא הגיע גד-ול. כאילו ממש גדול לקטוגריית משקל הזו!
הוא שמח להציג לי כמה פוזות כשיצא מהאולם ונוכחתי (שוב) לראות כמה זה שונה לראות מישהו מרחוק לעומת קרוב. האיש פשוט נראה מצויין, הכל ורידי, העור דק, השרירים מאיימים לפרוץ החוצה!
לגלעד שגם איתו הזדמן לי לשבת טיפה יש לי רק מילים חמות. הבנאדם פשוט טנק. כולם דיברו על הרגליים אז אין מה להרחיב אבל באמת מדובר בתופעה בלתי מוסברת.
גדי שלא יצא לי כל כך לדבר איתו אבל נראה מאד נחמד ובעיקר נראה טוב. אני עדיין לא מאמין שחשבת אם לשתות את הקולה שארבל נתן לך ! קולה רגיל, כן, זה מה ששותים אחרי תחרות.

לצערי את אייל hell לא זיהיתי, אחרת הייתי ניגש ומציג את עצמי, באמת פספס טיפה בהכנה, אבל מהניסיון לומדים, ואפשר להגיד שהיו לו באמת מתחרים קשים. כל הכבוד גם לאייל.

תודה לחברים ארבל קורן ואורי שליוו אותי בדרך, ועשו צחוקים שמנעו ממני מלהרדם על ההגה.
אני אעלה תמונות של סטס ואז אתן דעתי עליו.

Ido
29-08-08, 17:29

איילוש מה זה הקופסאת מלברו אדום הזאת שמבצבצת שם ליד הקרטון של הדומינוס?? :D:D

איזו הנאה :sleep:

Dr. Muscle
29-08-08, 17:37
אני פותח נושא חדש לגבי מה שהפריע לי בתחרות.

Holy_Templar
29-08-08, 17:38
אני פותח נושא חדש לגבי מה שהפריע לי בתחרות.
אני חושב שכדי שנהפוך את זה לאשכול של אנשים שיוכלו לתת ביקורת על מה שהפריע ..

בשביל שיפור ...

hypertrophy
29-08-08, 17:38
איילוש מה זה הקופסאת מלברו אדום הזאת שמבצבצת שם ליד הקרטון של הדומינוס?? :d:d

איזה עין יש לך תהיה בריא...

hell
29-08-08, 17:42
איילוש מה זה הקופסאת מלברו אדום הזאת שמבצבצת שם ליד הקרטון של הדומינוס?? :d:d

תודה דוקטור שריר.
כן,הסקתי מסקנות לגבי ההכנה שלי,
בסך הכל לא עליתי במצב גרוע כל כך.
עוד שבועיים וייבוש טוב יותר היו עוזרים לי בהחלט.
בפעם הבאה...ובטוח שתהיה.
זאת היתה פעם ראשונה שלי על במה וישר בקטגוריה מכובדת. נשקלתי בבוקר התחרות 88 קילו.

עידו - את הפיצה אכלתי עוד אצל ההורים שלי בחיפה. הקופסא לא שלי.
לא נוגע בחרא הזה. :)

Dr. Muscle
29-08-08, 17:52
תודה דוקטור שריר.
כן,הסקתי מסקנות לגבי ההכנה שלי,
בסך הכל לא עליתי במצב גרוע כל כך.
עוד שבועיים וייבוש טוב יותר היו עוזרים לי בהחלט.
בפעם הבאה...ובטוח שתהיה.
זאת היתה פעם ראשונה שלי על במה וישר בקטגוריה מכובדת. נשקלתי בבוקר התחרות 88 קילו.

עידו - את הפיצה אכלתי עוד אצל ההורים שלי בחיפה. הקופסא לא שלי.
לא נוגע בחרא הזה. :)

אנשים באו לתחרות לעודד גם אותך דרך אגב, וחיפשו בנרות מי אתה... הייתי ממליץ לך לחוות דיעה בנושא שהרגע פתחתי, אלא אם לא מפריע לך השם "מספר 27" או איזה מספר שלא היית.

hell
29-08-08, 17:58
אנשים באו לתחרות לעודד גם אותך דרך אגב, וחיפשו בנרות מי אתה... הייתי ממליץ לך לחוות דיעה בנושא שהרגע פתחתי, אלא אם לא מפריע לך השם "מספר 27" או איזה מספר שלא היית.
הייתי מספר 49 :)
כמובן שאני מודה לכל מי שהגיע ועודד.
אם הייתם ניגשים הייתי שמח מאוד לשוחח איתכם.
כשעליתי לקטע האישי - שמעתי ממש עידוד מהקהל וזה באמת חימם את הלב.
תודה לכל מי שבא.
שמחתי לראות אולם מלא ואנשים שהשקיעו והגיעו מרחוק.
נתראה מחר בifbb
אולי הפעם תזהו אותי

Muscle-Man
29-08-08, 18:16
היתה תחרות סבבה + לא יותר.. עם כל הכבוד לאלי היה מלא בלאגן.. מלא רעש.. אנשים שורקים.. מה זה מסיבה? אנשים עומדים ובגללם אלי צריך באמצע תחרות להפסיק את התחרות ולהגיד להם לשבת.. חחח איזה מפחיד זה היה. מי שהיה מבין על מה אני מדבר :p

ארבל היה נעים להכיר אותך אם אתה לא מזהה מדבר אריה ... באתי עם רן 7

doldol360
29-08-08, 18:48
רק לידע.. יש פוזה כזאת פול מסאל (זה שונה ממוסט מסקיולר)

MagneZium
29-08-08, 18:51
אייל עדיין לא הבנתי בקטגוריה שלך
אהדל מקום ראשון יהודה שני
מי שלישי רביעי וחמישי? ואתה איזה מקום שלישי או רביעי?

Yoshi-Moto
29-08-08, 19:02
שלום לכולם

זהו מחר מגיע היום שלנו(אני ומישל ועוד בחור אמריקאי בשם אפי שההכנתי ואני מצפה שהוא ירש ממני
את הקטגוריה של עד 75קילו-צפו להפתעות ממנו)

אתה השנה עולה קטגוריה נכון?
אני זוכר בראיון המצולם שלך אמרת שאתה בונה להגיע ל84 קילו, כמה אתה כיום אם אפשר לשאול?

arbel2
29-08-08, 19:03
שלום לכולם

קודם כל המון ברכות למיתחרים שהגיעו לקו הסיום אתמול ועמדו על במה
על ההקרבה,על הדיאטה,על האימונים המפרכים,על האירובי עד המוות,על הויתורים

על כל אלה מגיע כל הכבוד לכל מי שהיתכונן ברצינות לתחרות ועבר את זה עד הסוף המתוק
רק מי שחווה את זה על עצמו מבין כמה זה קשה באמת
וגם מבין כמה הסיפוק שהספורט המדהים מחזיר
לנו בחזרה.

את תחושת ה"אם עברתי את זה אני יכול לנצח כל דבר" רק מיתחרים שהיו על במה מבינים

ובנימה אישית יותר:

1)גדי טרוני-שיחקת אותה מלך,הוכחת לעצמך בעיקר ולכולם על הדרך שהכל אפשרי
עשית אותי גאה! אוהב אותך אח שלי!

2)גילעד-שיפור ע-נ-ק משנה שעברה
בן אדם אחר ממש
ושיפור משנה לשנה אצל בדי בילדר זה הדבר הכי חשוב
עכשו מקום שלישי,תעבוד קשה תשפר את מה שצריך בדיאטה ובעזרת השם שנה הבאה מקום אחד(או אולי אפילו שניים
יותר גבוה :)על הכבוד רואים שאתה אוהב את הספורט הזה ומשקיע בו וזה הכי כיף לי לראות
ביקר כשרואים תוצאות!!

3)סטס ועדאל-שניהם ניראו מבחינתי הכי טוב בתחרות,כמה חבל שאנחנו לא יכולים לעמוד על אותה במה
(חזון אחרית הימים של הבדי בילדינג הישראלי)

זהו מחר מגיע היום שלנו(אני ומישל ועוד בחור אמריקאי בשם אפי שההכנתי ואני מצפה שהוא ירש ממני

נ.ב
בקרוב יש לי הפתעה לעולם הבדי בילדינג הישראלי ועם קצת עזרה
מאנשים שאוהבים את הספורט נוכל לקדם אותו ביחד ותוך כדי זה
אני אתן עזרה מיקצועית למיתחרים ואנסה להביא אותם עם הידע
שצברתי הכי גבוה שאפשר...
פרטים בהמשך

תודה לכל האנשים שאוהבים את הספורט הזה,זה כיף לראות שלאט אבל
בטוח מיתפתחת פה קהילת בדי בילדינג קטנה

בברכת תמשיכו להיתאמן חזק
עמית ספיר

בהצלחה מחר יא מקרר :)

Pro_XXL
29-08-08, 19:07
שלום לכולם

קודם כל המון ברכות למיתחרים שהגיעו לקו הסיום אתמול ועמדו על במה
על ההקרבה,על הדיאטה,על האימונים המפרכים,על האירובי עד המוות,על הויתורים

על כל אלה מגיע כל הכבוד לכל מי שהיתכונן ברצינות לתחרות ועבר את זה עד הסוף המתוק
רק מי שחווה את זה על עצמו מבין כמה זה קשה באמת
וגם מבין כמה הסיפוק שהספורט המדהים מחזיר
לנו בחזרה.

את תחושת ה"אם עברתי את זה אני יכול לנצח כל דבר" רק מיתחרים שהיו על במה מבינים

ובנימה אישית יותר:

1)גדי טרוני-שיחקת אותה מלך,הוכחת לעצמך בעיקר ולכולם על הדרך שהכל אפשרי
עשית אותי גאה! אוהב אותך אח שלי!

2)גילעד-שיפור ע-נ-ק משנה שעברה
בן אדם אחר ממש
ושיפור משנה לשנה אצל בדי בילדר זה הדבר הכי חשוב
עכשו מקום שלישי,תעבוד קשה תשפר את מה שצריך בדיאטה ובעזרת השם שנה הבאה מקום אחד(או אולי אפילו שניים
יותר גבוה :)על הכבוד רואים שאתה אוהב את הספורט הזה ומשקיע בו וזה הכי כיף לי לראות
ביקר כשרואים תוצאות!!

3)סטס ועדאל-שניהם ניראו מבחינתי הכי טוב בתחרות,כמה חבל שאנחנו לא יכולים לעמוד על אותה במה
(חזון אחרית הימים של הבדי בילדינג הישראלי)

נ.ב
בקרוב יש לי הפתעה לעולם הבדי בילדינג הישראלי ועם קצת עזרה
מאנשים שאוהבים את הספורט נוכל לקדם אותו ביחד ותוך כדי זה
אני אתן עזרה מיקצועית למיתחרים ואנסה להביא אותם עם הידע
שצברתי הכי גבוה שאפשר...
פרטים בהמשך

תודה לכל האנשים שאוהבים את הספורט הזה,זה כיף לראות שלאט אבל
בטוח מיתפתחת פה קהילת בדי בילדינג קטנה

בברכת תמשיכו להיתאמן חזק
עמית ספיר

מה המצב יא טנק אם ורידים?
אני מחזיק בישבילך ובישביל מישל אצבעות ומאחל לכם שוב ממש בהצלחה ואנחנו ניראה ונעודד אותכם כבר שם:cool:

arbel2
29-08-08, 19:10
מה המצב יא טנק אם ורידים?
אני מחזיק בישבילך ובישביל מישל אצבעות ומאחל לכם שוב ממש בהצלחה ואנחנו ניראה ונעודד אותכם כבר שם:cool:

מחר סשן צילומים עצבני ביציע !

boris92
29-08-08, 19:12
ארבל תצלם את עמית עושה שם דאנק

סטיגאדיש

arbel2
29-08-08, 19:13
ארבל תצלם את עמית עושה שם דאנק

סטיגאדיש

אלא אם כן חזירים יתחילו לעוף ,אני מחר מצלם אותו לוקח אלוף האלופים ...

עלוש
29-08-08, 19:34
מאור מתחרה מחר ?

Dr. Muscle
29-08-08, 19:35
גם באייאףביבי נגיע לעודד.

Dr. Muscle
29-08-08, 19:36
מאור מתחרה מחר ?
לא
איך הוא לא התחרה השנה יובניברוט ! ראיתי אותו ביציע הבנאדם לא טנק אלא בניין! כמה שסטס היה מעולהההההה הוא היה יכול לתת פייט טוב.

arbel2
29-08-08, 19:38
לא
איך הוא לא התחרה השנה יובניברוט ! ראיתי אותו ביציע הבנאדם לא טנק אלא בניין! כמה שסטס היה מעולהההההה הוא היה יכול לתת פייט טוב.

עם כל הכבוד למאור (ואלוהים יודע שאני מכבד את הבן אדם הזה ),נכון לאתמול ? סטאס הציב רף חדש לפיתוח הגוף בארץ,אני לא זוכר מתי פעם אחרונה היה בארץ מתחרה ברמה הזאת,אלא אם כן מאור עשה שינויים מטורפים לגמרי בשנה האחרונה ,אז הוא לא יכול לעמוד ליד סטאס ,השנה סטאס צריך לצאת למר עולם ולא צוקרמן ,הוא פשוט הרבה הרבה יותר טוב ממנו ,וזה לא שצוקרמן לא טוב ,נכון לאתמול צוקרמן מצויין ,פשוט סטאס תופעת טבע ...

עלוש
29-08-08, 19:39
עם כל הכבוד למאור (ואלוהים יודע שאני מכבד את הבן אדם הזה ),נכון לאתמול ? סטאס הציב רף חדש לפיתוח הגוף בארץ,אני לא זוכר מתי פעם אחרונה היה בארץ מתחרה ברמה הזאת,אלא אם כן מאור עשה שינויים מטורפים לגמרי בשנה האחרונה ,אז הוא לא יכול לעמוד ליד סטאס ,השנה סטאס צריך לצאת למר עולם ולא צוקרמן ,הוא פשוט הרבה הרבה יותר טוב ממנו ,וזה לא שצוקרמן לא טוב ,נכון לאתמול צוקרמן מצויין ,פשוט סטאס תופעת טבע ...

אלי האנה :o?

arbel2
29-08-08, 19:42

סטאס יכול לעבוד גם אותו...אתם קולטים שזאת הייתה תחרות ראשונה שלו ? הוא פשוט בא ,לקח אלוף אלופים בהליכה אחורה ,והלך הביתה !
מפלצת..

עלוש
29-08-08, 19:45
אתמול סטס הוכיח שהוא הבודיבלדר מספר אחד בארץ !
מחר אלוף הלופים יהיה קרב בין עמית ספיר ומישל טרוני :)

arbel2
29-08-08, 19:45
אתמול סטס הוכיח שהוא הבודיבלדר מספר אחד בארץ !
מחר אלוף הלופים יהיה קרב בין עמית ספיר ומישל טרוני :)

אלוף אלופים בין מישל ועמית ? בעזרת השם
כל עוד לא יקרה משהו לא צפוי ,החבר'ה הטובים יקחו עוד תואר הביתה

Bodybuilder
29-08-08, 19:50
http://img397.imageshack.us/img397/9681/120638992jl4.jpg

שימו לב ליד ימין, כמה דיטיילס :eek:

Dr. Muscle
29-08-08, 19:52
אתה צוחק נכון?
סטס הוא מתחרה ברמה אחרת לגמרי, כל מי שמבין יודע את ההבדלים. אם תרצה יותר פירוט באופן פרטי.

The Sun
29-08-08, 19:55
אתה צוחק נכון?
סטס הוא מתחרה ברמה אחרת לגמרי, כל מי שמבין יודע את ההבדלים. אם תרצה יותר פירוט באופן פרטי.

אחרי שישבתי אתמול עם אלון לאורך כל התחרות והנסיעה הלוך וחזור ( פאקינג 5 שעות ביחד באוטו, לא כולל התחרות ) אני יכול לומר שהוא אחד האנשים הכי מבינים בתחום בארץ.
אם אלון אומר שסטס ברמה אחרת מאלי, עם כל הכבוד לאלי אחרי ההסבר שקיבלתי מאלון אני מסכים :)

Dr. Muscle
29-08-08, 19:58
אחרי שישבתי אתמול עם אלון לאורך כל התחרות והנסיעה הלוך וחזור ( פאקינג 5 שעות ביחד באוטו, לא כולל התחרות ) אני יכול לומר שהוא אחד האנשים הכי מבינים בתחום בארץ.
אם אלון אומר שסטס ברמה אחרת מאלי, עם כל הכבוד לאלי אחרי ההסבר שקיבלתי מאלון אני מסכים :)
תודה איש אבל לא הייתי מגזים
ואל תשכח שלעלי יש לידו את איאל חסון שהוא באמת אמן בתחום, ואני סתם חובבן בידע לידו.

Elevation
29-08-08, 19:59
ההבדל דיי פשוט, סטס משמן את עצמו לפני תחרות מבחוץ.

Bodybuilder
29-08-08, 20:00
ההבדל דיי פשוט, סטס משמן את עצמו לפני תחרות מבחוץ.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:d
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:d

The Sun
29-08-08, 20:03
תודה איש אבל לא הייתי מגזים
ואל תשכח שלעלי יש לידו את איאל חסון שהוא באמת אמן בתחום, ואני סתם חובבן בידע לידו.

לא שכחתי את עלי התותח, שיודע כמה אני אוהב אותו.
את איאל אני לא מכיר, אבל לפי התגובות של גלעד לגביו אני מאמין שלא חסר לו.

תלמד לקבל מחמאות, תפסיק להצטנע, גם לך מותר לקבל מחמאות אמיתיות ולא רק לשמוע ילדים טיפשים מגיבים על איך ולמה אתה מנהל את הפורום כמו שאתה מנהל אותו.

עלוש
29-08-08, 20:11
איאל חסון לא לידי :)
לא להרבה זמן , כשאני אקח את עצמי בידיים ואתחיל להשקיע 100% לא 50% כמו כעשיו , אני בטוח שאני אעבוד עם איאל :)
הבנאדם פשוט מבין בכל שבכל ועושה עבודת קודש , תראה מה עשה מגלעד בחצי שנה , נאור זיו , אדם פארס , תמיר עבוד ועוד ...

monster
29-08-08, 20:20
אתה צוחק נכון?

הגזמת קצת לדעתי..
סטס יכול לקחת את מר יוניברס נאבא כמו שאלי עשה?:eek:

עלוש
29-08-08, 20:23
אתה צוחק נכון?

אני לא צוחק , אלי האנה 3 פעמים מר עולם וזה לא בא בקלות .

Bodybuilder
29-08-08, 20:26
תקראו את מה ש elevation רשם ותבינו לבד ...
זה ההבדל קודם כול...

The Sun
29-08-08, 20:28
תקראו את מה ש elevation רשם ותבינו לבד ...
זה ההבדל קודם כול...

האמת שלא הבנתי את זה :ohmy:

עלוש
29-08-08, 20:28
אני מדבר על אלי לפני שסינטל את הטרייספס כמובן ..

אליאב קרייסלר
29-08-08, 22:40

דווקא אני ראיתי את מאור לפני 4-5 חודש קשה לי להאמין שהוא וסטס לא באותה רמה (ואפילו מאור יותר) אבל מצד שני את סטס לא ראיתי בתחרות אין לי מושג איך הוא נראה במציאות

דרך אגב אתה צריך לקבל מכות תבוא למסנג'ר

The Sun
29-08-08, 22:44
אליאב תראה באשכול שאני פתחתי תמונות וחוויות מנאבא 2008 , סטס מטורף.

arbel2
29-08-08, 22:45
דווקא אני ראיתי את מאור לפני 4-5 חודש קשה לי להאמין שהוא וסטס לא באותה רמה (ואפילו מאור יותר) אבל מצד שני את סטס לא ראיתי בתחרות אין לי מושג איך הוא נראה במציאות

אני האחרון שיזלזל במאור ,אבל אתמול סטאס הציב רף חדש לפיתוח גוף בארץ

Fiberglass
29-08-08, 22:47

מאור בא לצפות הוא היה בקהל עם חברה שלו
הוא די שמנמן עכשיו אבל לדעתי סטס הרבה יותר טוב

אליאב קרייסלר
29-08-08, 22:52
מאור בא לצפות הוא היה בקהל עם חברה שלו
הוא די שמנמן עכשיו אבל לדעתי סטס הרבה יותר טוב

שמע עדיין סטס באוף סיזון הוא אמר שהוא מתכנן ללכת לחו''ל לא יודע מה הולך עם זה אבל אם אתם אומרים שסטס כלכך טוב אז סבבה כל הכבוד

Holy_Templar
30-08-08, 01:58
סטאס עלה על הבמה ומחק את כל המתמודדים שהיו לפניו בכל הקריטריונים ...

מה שכן היחיד שראיתי שעמד על הבמה עם סטאס והיה נראה בסדר גודל... זה היה אעדל...
הוא היחיד.. וגם , נראה קטן במסה לעומת סטאס ..

סטאס פשוט הימם את כולם

Ido
30-08-08, 06:52
חבר'ה מתי תבינו שפיתוח גוף הולך לפי מאסה+חיטוב וייבוש+פרופורציות. ובמאסה בוא נגיד גם אם סטס קצת אבל קצת יותר ממאור - עדיין חיטוב וייבוש ופרופורציות מאור לא רואה אותו בכלל. בלי לזלזל בסטס שהיה נראה מדהים אתמול !

Yoshi-Moto
30-08-08, 08:00
חבר'ה מתי תבינו שפיתוח גוף הולך לפי מאסה+חיטוב וייבוש+פרופורציות. ובמאסה בוא נגיד גם אם סטס קצת אבל קצת יותר ממאור - עדיין חיטוב וייבוש ופרופורציות מאור לא רואה אותו בכלל. בלי לזלזל בסטס שהיה נראה מדהים אתמול !

אתה שוכח שמדובר שתחרות ראשונה של סטס, פעם ראשונה שהוא מתכונן לתחרות אתה לא יכול לצפות שהוא יגיע עם חיטוב וייבוש מטורפים.
לומדים מטעויות.
אבל למרות החוסר חיטוב שהוא הגיע איתו(ביחס לחיטוב של תחרות כמובן) הוא עשה את זה בהליכה.

תיהיה בטוח ששנה הבאה(אם הוא מתחרה כמובן) הוא יגיע יותר יבש וחטוב.

Pro_XXL
30-08-08, 12:38

אתה יודע מה הסיבה שאתה מגזים?שמע ראיתי את מאור במר ישראל סבבה..שהלכתי להשתין ולא הצלחתי להשתין במשך 5 דקות:confused:הוא ניראה מעולה פשוט מאוד אבל!אתה לא ראיתה את סטס בפנים בכלל אתה לא ראיתה עוד מתחרים אחי ...חחחחחחחח אתה יודע יש מתחרים בכלל ברמה גבוהה שאתה לא שמעתה עליהם כמעט ולא ראיתה אותם כלכך תבוא לתחרויות ותיראה התמונות לא משקפות שמינית מהמציאות!

arbel2
30-08-08, 13:11
אתה שוכח שמדובר שתחרות ראשונה של סטס, פעם ראשונה שהוא מתכונן לתחרות אתה לא יכול לצפות שהוא יגיע עם חיטוב וייבוש מטורפים.
לומדים מטעויות.
אבל למרות החוסר חיטוב שהוא הגיע איתו(ביחס לחיטוב של תחרות כמובן) הוא עשה את זה בהליכה.

תיהיה בטוח ששנה הבאה(אם הוא מתחרה כמובן) הוא יגיע יותר יבש וחטוב.

אחי סטאס היה ממש חטוב ,אולי לא הכי יבש בארץ ,אבל הוא היה חטוב בטירוף
התמונות לא משקפות בשיט, עמדתי לידו וחטפתי הלם קרב

Holy_Templar
30-08-08, 13:23
אחי סטאס היה ממש חטוב ,אולי לא הכי יבש בארץ ,אבל הוא היה חטוב בטירוף
התמונות לא משקפות בשיט, עמדתי לידו וחטפתי הלם קרב

כוסאמק אתה חטפת הלם קרב...

מה אני אגיד ... בואנה הוא עצום :)

שמע הרוויח כמה מעריצים השנה

הוא גם כזה אדיב ונחמד ... בנאדם באמת חם ..

Dr. Muscle
30-08-08, 14:14
אני מדבר על אלי לפני שסינטל את הטרייספס כמובן ..

כבר בזכיה הראשונה שלו, הוא לא עמד בסטנדרטים שיכולים אמממ להתחרות בלי להפסל בתחרות IFBB, סבבה? לא מעריך את גודל ההישג העצום של Mr. universe - וזה היה בשנה שהאיגוד היה עוד יותר חובבני ממה שהוא עכשיו.

עלוש
30-08-08, 14:17
הבנתי אותך:)

Status76
30-08-08, 14:21
שלום לכולם!
חברים יקרים תודה על תמיכתכם ועל העידוד,זה חשוב לי מאוד.שמחתי כל כך על כל היחס החם שנתתם לי.לא ציפיתי
שכ"כ הרבה אנשים מכירים אותי ותומכים בי.
יש לי רק בקשה אליכם, להתעלם משוואה בין ספורטאי זה או אחר.זה לא רלוונטי עד שהם לא יעלו על אותה במה ביחד.
אז השופטים יחליטו מי יותר טוב.ולסיכום כמה תמונות שעוד לא פורסמו פה.

למנהלי האתר:בבקשה תתקנו לי את האופציה להחליף סמל אישי ולערוך חתימה.תודה מראש.

http://newforum.israsport.org/uploads/20080829_130705_PTX_6082-k-13_r.jpg

http://newforum.israsport.org/uploads/20080829_132036_PTX_6110-k-6_re.jpg

http://newforum.israsport.org/uploads/20080829_144824_PTX_6028_resize.JPG

http://newforum.israsport.org/uploads/20080829_145114_PTX_6037_resize.JPG

Holy_Templar
30-08-08, 14:22
[QUOTE=Status76;629105]שלום לכולם!
חברים יקרים תודה על תמיכתכם ועל העידוד,זה חשוב לי מאוד.שמחתי כל כך על כל היחס החם שנתתם לי.לא ציפיתי
שכ"כ הרבה אנשים מכירים אותי ותומכים בי.
יש לי רק בקשה אליכם, להתעלם משוואה בין ספורטאי זה או אחר.זה לא רלוונטי עד שהם לא יעלו על אותה במה ביחד.
אז השופטים יחליטו מי יותר טוב.ולסיכום כמה תמונות שעוד לא פורסמו פה.

למנהלי האתר:בבקשה תתקנו לי את האופציה להחליף סמל אישי ולערוך חתימה.תודה מראש.

סטאס יא מפלצת!

לומר את האמת אני חושב שקראת את הביקורת שלי ...

אתה פשוט מלך! הרווחת מעריץ מושבע :) היה תענוג לראות אותך מנצח ידידי! מי יתן ושנה הבאה שלך גם :)

תודה על שואו מדהים אחי!

Status76
30-08-08, 14:29
http://newforum.israsport.org/uploads/20080829_150809_PTX_5985-k-3_re.jpg

http://newforum.israsport.org/uploads/20080829_150945_PTX_6043-k-1_re.jpg

http://newforum.israsport.org/uploads/20080829_154046_PTX_5992-k-5_re.jpg

http://i52.photobucket.com/albums/g36/bluddi/sorev/StasT3.jpg

http://i52.photobucket.com/albums/g36/bluddi/sorev/StasT2.jpg

monster
30-08-08, 14:32
כבר בזכיה הראשונה שלו, הוא לא עמד בסטנדרטים שיכולים אמממ להתחרות בלי להפסל בתחרות IFBB, סבבה? לא מעריך את גודל ההישג העצום של Mr. universe - וזה היה בשנה שהאיגוד היה עוד יותר חובבני ממה שהוא עכשיו.

אתה מגזים,
אזה סטנדרטים צריכים להיות ב IFBB.?ראית את טילור המסונטל?

כמה שאני שונא את הגוף של סינטול האנה ,אין מה להשוות בן מי שזכה 3 פעמים מר עולם
לבן אדם שלקח מר ישראל,סטס צריך לעבור עוד הרבה כדי שישוו אותו ל האנה:idea:אין מקום להשוואה בכלל כיום

ZoonD
30-08-08, 14:33
כל הכבוד !
באת מוכן והגיע לך התואר
תמשיך ככה ותביא לנו גאווה

אולי גם בחו''ל ?!

arbel2
30-08-08, 14:43
סטאס ניסיתי לסדר לך את החתימה אבל זה משהו שהוא בהגדרות הכלליות של הפורום ,לאף אחד אין תמונות בחתימה.אין לי הרשאות לסדר את זה
בנוגע לסמל האישי ,אני אצטרך שתשלח לי תמונה ואני אוכל לסדר לך אחד חדש. יש לך את האייסי שלי אם אני לא טועה ,דבר איתי שם תעביר לי את מה שאתה צריך :)

תהנה מהסטאטוס החדש וכותרת המשתמש החדשה שלך

Bodybuilder
30-08-08, 14:46
סטאס ניסיתי לסדר לך את החתימה אבל זה משהו שהוא בהגדרות הכלליות של הפורום ,לאף אחד אין תמונות בחתימה.אין לי הרשאות לסדר את זה
בנוגע לסמל האישי ,אני אצטרך שתשלח לי תמונה ואני אוכל לסדר לך אחד חדש. יש לך את האייסי שלי אם אני לא טועה ,דבר איתי שם תעביר לי את מה שאתה צריך :)

תהנה מהסטאטוס החדש וכותרת המשתמש החדשה שלך

ארבל, לך יש חתימה ! לי יש חתימה ! ויש עוד הרבה ;)
על מה אתה מדבר ?

arbel2
30-08-08, 14:50
ארבל, לך יש חתימה ! לי יש חתימה ! ויש עוד הרבה ;)
על מה אתה מדבר ?

ניסיתי לשים לו מחדש את התמונה שהייתה לו שם ,והשתמשתי בלינק מתאים ,אבל זה לא עולה שם כתמונה ,אלא רק כלינק. מוזר לאללה

Bodybuilder
30-08-08, 15:00
סטאס תלחץ על לוח בקרה אישי > ערוך חתימה > ואז תלחץ על הסמל הזה http://img378.imageshack.us/img378/7840/insertimagebo3.gif
ושים בו את הקישור לתמונה !

dethMAN
30-08-08, 16:00
http://newforum.israsport.org/uploads/20080829_150809_ptx_5985-k-3_re.jpg

http://newforum.israsport.org/uploads/20080829_150945_ptx_6043-k-1_re.jpg

http://newforum.israsport.org/uploads/20080829_154046_ptx_5992-k-5_re.jpg

http://i52.photobucket.com/albums/g36/bluddi/sorev/stast3.jpg

http://i52.photobucket.com/albums/g36/bluddi/sorev/stast2.jpg

רוצח!
איזה יד קדמית!
מזל טוב בנאדם אין ספק שהגיע לך.
כל הכבוד.