PDA

צפה בגרסא המלאה : התפריט החדש!!

na0r
29-08-08, 18:57
שלום לכולם.. זה התפריט החדש שלי.. אני חושב שיצא לי מעט פחמימות והרבה חלבונים
תנו את דעתכם ועצות לשיפור
ארוחת בוקר:
• קופסת קוטג' 5% שומן
• 4 פרוסות לחם רגיל
• עגבנייה
• מלפפון
• כף שמן זית
• (ק: 714, ח: 40 גר', פ: 75 גר', ש: 28 גר'.)

ארוחה 2 :
• 3 פרוסות לחם רגיל
• 50 גרם קוטג' 5%
• 1 כדור גבינה עמק ביס 5% (20 גרם)
• 1 פרי – תפוח,אגס
• (ק: 450, ח: 22 גר', פ: 70 גר', ש: 8 גר'.)

ארוחה 3 :
• 2 כוסות אורז לבן מאודה ומבושל.
• 200 גרם עופות דלי שומן
• סלט ירקות– עגבנייה מלפפון בצל...
• פרי
• (ק: 895, ח: 61.5 גר', פ: 94 גר', ש: 16 גר'.)

ארוחה 4 :
• 2 ביצים חלבון בלבד
• חצי קופסת קוטג' 5%
• 3 פרוסות לחם רגיל
• 2 ירקות
• (ק: 538, ח: 31 גר', פ: 83 גר', ש: 8 גר'.)

ארוחה 5 לילה ממש לפני השינה:
• טונה במים 130 גרם
• 2 כוסות חלב
• ירק
• כף שמן זית
• (ק: 524, ח: 47 גר', פ: 23 גר', ש: 27 גר'.)

**סה"כ ===> ק: 3121, ח:201 גר' , פ: 345 גר', ש: 87 גר'.
אני שוקל 70 ק"ג, גובה 1.84, בן 18...

ה bmr שלי הוא 1806 ... הכפלתי אותו ב 1.4 כי אני לקראת צבא ואני מתחיל עכשיו אימוני ריצות וסטים בחוץ ... אז יצא לי 2528. למרות הריצות אני רוצה להשמין ולא לרזות!!
מהתפריט אני מכניס 3121.. ומוציא לפי החישוב כ 2528... ההפרש הוא 593.. האם זה בסדר? והאם לקנות גם גיינר או אבקת חלבון שיעזרו לי להשלים את החסר.. אם חסר חח?

תודה רבה.

amitbensh
29-08-08, 18:59
אני מחכה לתגובות כמוך
מעניין ונראה טוב:)

na0r
29-08-08, 19:16
אוקיי .. תודה רבה
עוד תגובות חברים..

תודה רבה רבה!!

the animal
29-08-08, 19:22
תוריד חלבון ל140+-. תוריד שומן ל70+-. תוסיף במקום מה שהורדת פחמימות. אם אתה יכול לאכול את כמות הקלוריות זהאת אין צורץ בגיינר או באבקת חלבון.

GIL300
29-08-08, 19:39
יא רעבק כמה כסף אתה מוציא על קוטגים??

הלוואי עליי כזה תפריט.
ולפי דעתי מיותר לך לקנות אבקות או גיינרים יש לך מספיק אוכל טבעי וזה טוב חבל על הכסף.

ThE HummeR
29-08-08, 21:20
2 כוסות אורז לבן מאודה ומבושל

לפני הבישול ?!

na0r
30-08-08, 02:48
2 כוסות אורז לבן מאודה ומבושל

לפני הבישול ?!

חחח לא.. רק שתדעו איזה סוג אורז... לא רשמתי את זה נכון חח אבל בקטנה

עוד שאלה .. ממה אני יכול להוסיף עוד פחמימות ולכמה בערך אני צריך להגיע אם כרגע יש לי 345 גר' פחמימות... ואיפה אפשר לצמצם בשומן ובחלבון...??

תודה רבה רבה על העזרה חבריםם !!.. ותנו לי דיעה נוספות לגבי הגיינר או אבקת חלבון..

Dark_Muse
30-08-08, 03:05
כבר אמרו לך הכל. חוץ מזה תנסה לגוון קצת - לא בא לך להקיא קוטג' אחרי יום כזה? :-(

ironman
30-08-08, 11:27
היתי רק מחליף את הקוטג' לחצי אחוז וזהו ונשאר על התפריט לבדיקה בין 2-4 שבועות. אם אתה עולה יפה ולא משמין תשאר איתו. אין צורך בגיינר או חלבון כרגע.

na0r
30-08-08, 15:24
אוקיי הבנתי ... איזה תחליפים יש לקוטג' למשל? ומאיפה עוד אני יכול להוסיף פחמימות?

ויש לי בעיה מבחינת לאכול את כל הקלוריות האלה כל יום בגלל שלרוב אני עובד... עכשיו לעבודה אני יוצא בדרך כלל אחרי צהריים בסביבות 4 וחוזר למחרת בבוקר בסביבות 5. בעבודה יש לנו רק הפסקת אוכל אחת ואין זמן לאכול בין לבין וגם אסור... בהפסקת אוכל הזאת אני אוכל בדרך כלל פירה,2 חתיכות דג, חתיכת פילה בקר, 2 פרוסות לחם ולפעמים איזה סופלה שוקולד.. זה הכל. האם בכל זאת אני צריך גיינר בשביל להשלים את כל הקלוריות שאני מפסיד בגלל העבודה? ואם אני קונה אז להשתמש בו רק בימים שאני עובד?

ironman
30-08-08, 18:19
אוקיי הבנתי ... איזה תחליפים יש לקוטג' למשל? ומאיפה עוד אני יכול להוסיף פחמימות?

ויש לי בעיה מבחינת לאכול את כל הקלוריות האלה כל יום בגלל שלרוב אני עובד... עכשיו לעבודה אני יוצא בדרך כלל אחרי צהריים בסביבות 4 וחוזר למחרת בבוקר בסביבות 5. בעבודה יש לנו רק הפסקת אוכל אחת ואין זמן לאכול בין לבין וגם אסור... בהפסקת אוכל הזאת אני אוכל בדרך כלל פירה,2 חתיכות דג, חתיכת פילה בקר, 2 פרוסות לחם ולפעמים איזה סופלה שוקולד.. זה הכל. האם בכל זאת אני צריך גיינר בשביל להשלים את כל הקלוריות שאני מפסיד בגלל העבודה? ואם אני קונה אז להשתמש בו רק בימים שאני עובד?

תקח את האוכל לעבודה פשוט תחיה לפי הסדר יום של העבודה שלך אתה קם מאוחר אוכל ארוחת בוקר בצהריים ואת הארוחה שלפני השינה לפני שאתה הולך לישון בבוקר ככה זה עובד אין לך ברירה.
איזה מן עבודה זו הפסקה אחת מה אתה רובוט?! אם לא רוצים שתאכל אז תאכל בשירותים!
בעיקרון בעבודות לחוצות בזמן אני היתי לוקח שייק אחד לא יותר כתחליף לארוחה זמינה אבל זה לא פיתרון אתה חייב לאכול תארוחות שלך.

na0r
31-08-08, 16:32
יוצא בעצם שאני לא אוכל מהשעה 7 בערך עד השעה 1-2 בלילה ככה... ואז בין השעות האלה יש בעצם איזה 10 דקות הפסקה שבהם אני אוכל פירה,2 חתיכות דג, חתיכת פילה בקר, 2 פרוסות לחם ולפעמים איזה סופלה שוקולד ואז שוב פעם אני לא אוכל עד שאני חוזר הביתה...

מה אתם ממליצים לי לעשות?

ironman
31-08-08, 18:11
יוצא בעצם שאני לא אוכל מהשעה 7 בערך עד השעה 1-2 בלילה ככה... ואז בין השעות האלה יש בעצם איזה 10 דקות הפסקה שבהם אני אוכל פירה,2 חתיכות דג, חתיכת פילה בקר, 2 פרוסות לחם ולפעמים איזה סופלה שוקולד ואז שוב פעם אני לא אוכל עד שאני חוזר הביתה...

מה אתם ממליצים לי לעשות?

אל תתאמן חבל על הזמן שלך באמת תפרוש כבר עכשיו חבל על כל האנרגיה מאמץ וכסף שאתה סתם תשרוף בקרוב על תוספים מטופשים שלא יתנו כלום. אל תעשה כלום פשוט תעבוד ותלמד אולי תמצא משהו אחר חיים אחרים לא פה, באמת אין צורך כואב לי סתם על אנשים כאילו שאני רואה בחדר כושר ולא יודעים איך חיים נכון בפיתוח גוף. סתם תופסים מקום מיותר בחדר כושר ולפעמים גם מפריעים לי להתאמן אז חבל. אל תראה את זה אישי זה מכוון להרבה אנשים תזונה ואימונים זה יד ביד אין אחרת.

na0r
31-08-08, 19:44
דבר ראשון אל תגיד לי מה לעשות...
דבר שני.. אתה ממש מעודד אתה יודע? חחח
דבר שלישי.. אם היית קורא היית שם לב שאני לקראת צבא ואני רוצה להתחיל לרוץ בחוץ ולעשות סטים בחוץ על מנת להיכנס לכושר.. אני לא במכון כפרה... וסיימתי ללמוד כבר ::))
דבר רביעי.. אני לא אשם שזה הסדר יום שלי.. אני לא מחליט מתי העבודה וכמה שעות לעבוד... ותאמין לי שאני עושה בעבודה הזאת כסף טוב מאודדד... אז אם לא בא לך לעזור ובא לך רק להתבכיין על זה שמפריעים לך במכון כאילו אתה איזה רוני קולמן ג'וניור פשוט אל תגיב !

תודה.

the animal
31-08-08, 20:07
אל תתאמן חבל על הזמן שלך באמת תפרוש כבר עכשיו חבל על כל האנרגיה מאמץ וכסף שאתה סתם תשרוף בקרוב על תוספים מטופשים שלא יתנו כלום. אל תעשה כלום פשוט תעבוד ותלמד אולי תמצא משהו אחר חיים אחרים לא פה, באמת אין צורך כואב לי סתם על אנשים כאילו שאני רואה בחדר כושר ולא יודעים איך חיים נכון בפיתוח גוף. סתם תופסים מקום מיותר בחדר כושר ולפעמים גם מפריעים לי להתאמן אז חבל. אל תראה את זה אישי זה מכוון להרבה אנשים תזונה ואימונים זה יד ביד אין אחרת.

מה יצאת עליו ככה?! אפשר גם לעבוד וגם לפתח את הגוף

ironman
31-08-08, 22:09
מה יצאת עליו ככה?! אפשר גם לעבוד וגם לפתח את הגוף

זה היה בצחוק אבל ברצינות זה לא מתאים לסדר היום שלו כאילו עזוב אתה מתגייס הכל ילך לטימיון תהנה מהחופש שלך לפני הצבא ותעשה כסף אם תסדר ותהיה גו'בניק אז תתחיל אני התחלתי בסוף השירות שעשיתי יומיות.

na0r
31-08-08, 23:19
קודם כל אני לא עובד כל יוםם... אני עובד פעמיים שלוש בשבוע.. אני עכשיו רוצה להיכנס לכושר.. פשוט לרוץ.. והרבה... חשבתי שרק בימים שאני עובד אז להשתמש בגיינר או אבקת חלבון על מנת שישלימו לי את כל מה שאני מחסיר... שוב אני מזכיר אך ורק בימים שאני עובד...

מה אתם חושבים?

ironman
01-09-08, 11:21
אמרתי לכם!