PDA

צפה בגרסא המלאה : האם אפשר להגיע רחוק בלי תוספי מזון?

snoop
30-08-08, 00:14
אני מתאמן כבר 7 חודשים, הכל יפה וטוב ורואים את השרירים וחיטוב יפה.
אבל יש משהו שמעניין אותי... עד כמה רחוק אני אוכל להגיע בלי לאכול חלבון ות'חיידק הזה (שכחתי תשם) ובכלל להשאר טבעי.... ואני אשמח לראות תמונות של אנשים שמתאמנים בלי תוספות...

עלוש
30-08-08, 00:31
תלוי עד כמה אתה רוצה להיות גדול וחטוב.

king l8
30-08-08, 00:31
בטח שאפשר.. ! זה רק תוסף שאם חסר לך חלבון אז זה משלים את החסר

snoop
30-08-08, 00:43
מזאת אומרת? בשביל חיטוב גם צריך תוספות? זה לא יותר נועד לשריר?

בטח שאפשר.. ! זה רק תוסף שאם חסר לך חלבון אז זה משלים את החסר
ז"א שכללל מי שאוכל חלבון, זה רק בגלל שחסר לו חלבון?

idoshaq
30-08-08, 01:11
זה תלוי איך אתה מגדיר רחוק..

אילת? טורקיה? או בכלל איזה אתר נופש באירופה?

נ.ב: ניזכרת מה שם החיידק?

eladddi
30-08-08, 02:02
זה תלוי איך אתה מגדיר רחוק..

אילת? טורקיה? או בכלל איזה אתר נופש באירופה?

נ.ב: ניזכרת מה שם החיידק?

:):):):) הרגתה אותי

ועכשיו ננסה לעזור לילד..
אתה יכול לגדול וליתפתח יפה עם תזונה ובלי אבקה אבל התוצאות והמהירות שזה יבנה (השרירים) יהיו במהירות שונה
כל הקטע באבקה אחרי אימון שיש באבקה תחלבון ובסוכר ענבים את הפחממה שאת צריך ישר אחרי אימון
והאבקה פשוט נספגת לך בגוף יותר טוב יותר מהר = כמה שיותר מהר הגוף שלך יספוג חלבון אחרי אימון הוא יגדל יותר מהר וטוב
עכשיו הכל תלוי בך עם יש לך תכסף לאבקה עם מתאים לך בכלל כל זה אני אישית ממליץ לך להתחיל אבקה ולתת בראש באימונים ותראה תוצאות
לגבי התמונות קשה לי לאמין שיש פה אנשים בלי אבקות .

tipakess
30-08-08, 05:14
תופס תזונה זה לא קסם תוסף תזוונה זה במקוםן לדגומא:
אחרי אימון לאכול תונה קח אבקה זה פשוט מקל אליך שתגיע לתפריט של מליון קלוריות.
חוץ מזה שזה ניכנס מהר יותר לגוף ובלה בלה לדעתי לא חשוב

vava_g
30-08-08, 06:35

ועכשיו ננסה לעזור לילד..
אתה יכול לגדול וליתפתח יפה עם תזונה ובלי אבקה אבל התוצאות והמהירות שזה יבנה (השרירים) יהיו במהירות שונה
כל הקטע באבקה אחרי אימון שיש באבקה תחלבון ובסוכר ענבים את הפחממה שאת צריך ישר אחרי אימון
והאבקה פשוט נספגת לך בגוף יותר טוב יותר מהר = כמה שיותר מהר הגוף שלך יספוג חלבון אחרי אימון הוא יגדל יותר מהר וטוב
עכשיו הכל תלוי בך עם יש לך תכסף לאבקה עם מתאים לך בכלל כל זה אני אישית ממליץ לך להתחיל אבקה ולתת בראש באימונים ותראה תוצאות

אם אני לא טועה הנה לך דוגמה לבן אדם שלא משתמש בתוספי תזונה
http://www.israelbody.com/member.php?u=15831

snoop
30-08-08, 07:11
מה אני מתכוון "רחוק"?
נגיד אלי האנה הגיע עד ל"מר עולם" כשהשתמש בסטרואידים, אבקות וכל כימיה אחרת...
בן אדם "טבעי" עד לאן יכול להגיע?

tipakess
30-08-08, 07:46
איזה חומרים אתה מיתכון?
יש אנשים שחושבים שאבקת חלבון זה תוסף מזון..

superguitar
30-08-08, 08:47

ועכשיו ננסה לעזור לילד..

חחחחח אתה מסביר את זה כאילו זה סטרואידים חחחחח קורע אתה אחי.

ohad1011
30-08-08, 09:53
שאלת שאלה יפה...

בוא נחלק אותה ל -2

תוספי מזון (ואני לא מדבר על תוספים שאתה יכול להשלים מתזונה כמו גיינר או חלבון עצמאית בדיאטה) זאת תעשייה שקרית שתפקידה לגלגל מיליונים על ילדים עם חלומות בגיל שלך.
גם בראנץ ווארן (בילדר מאוד מכובד) עצמו שותף לדעה הזאת והוא אמר אותה לא פעם בכנס שהיה בארץ וגם בשיחה אישית איתי (רציתי להעלות את הנקודה הזאת אבל הוא העלה אותה לבד).

כמה רחוק אתה יכול להגיע בלי סטרואידים ?!

זה משתנה מקצה לקצה מאדם לאדם.
מה שקובע בעיקר את סינטזת החלבון שלך זוהי המערכת ההורמונלית שלך .
כמו שכולנו מאופיינים בצבע גובה משקל וכו' גם המערכות ההורמונלית שלנו שונות, לכן קשה לענות על השאלה הזאת
כי זה בדיוק כמו לשאול באיזה מהירות אני מגיעה מ-0 ל-100 עם הסובארו שלי ? (איזה סובארו? איזה נפח מנוע יש לה? אוטמוטית? ידנית? וכו')

לכן כדי לבדוק את פוטנציאל הגדליה שלך
גש לרופא המשפחה ובקש ממנו בדיקה הורמונלית
1.בלוטת התריס
2.טסט חופשי
3.יחס בין טסט לאסטרוגן וכו'.

עצה שלי?
אל תעסיק את עצמך בזה, ואל תזרוק מיליונים על הבטחות ללא כיסוי.

שבת שלום חברה

nirbin
30-08-08, 10:01
אני מתאמן כבר 7 חודשים, הכל יפה וטוב ורואים את השרירים וחיטוב יפה.
אבל יש משהו שמעניין אותי... עד כמה רחוק אני אוכל להגיע בלי לאכול חלבון ות'חיידק הזה (שכחתי תשם) ובכלל להשאר טבעי.... ואני אשמח לראות תמונות של אנשים שמתאמנים בלי תוספות...

חד משמעית - כן.
מאז ומתמיד, פיתוח גוף היה ועודנו תוצאה של השילוב בין 3 גורמים:

אימון
תזונה
מנוחה

עד לפני כמה שנים, תוספי מזון אף פעם לא היו ממש במרכז הבמה. עד אמצע שנות התשעים, אף אחד בארץ, ובקושי אנשים בארה"ב ידעו מה זה "אבקת חלבון". ולא כל מי שהכיר היה מוכן לשלם על זה אז הון תועפות. מי שהתאמן ידע שהוא צריך לאכול יותר.

אבקת חלבון זה עניין של נוחות. באופן מעשי, זה לא יגרום לך להיות גדול יותר.

DanYak
30-08-08, 15:28
מי שמתאמן עם אבקה לא נחשב טבעי מה השטויות האלה אבקת חלבונים טבעית בדיוק כמו פסטה מה החרטות האלה?!@#
לא טבעי זה סטרואידים הורמנים לגדילה זה לא טבעי כל החרטות של ההתאוששות וחיזוק השריר זה לא טבעי!
אני יכול להגיד לך רק דבר אחד: ~~מכונית לא נוסעת בלי דלק~~.

itaiprz1
30-08-08, 15:42
לכל מי שאומר שחלבונים לא טבעים הוא טועה זה טבעי יותר מפריגת,
אני אישית יש לי בגינה עץ של חלבונים כל חודש מוציא לי קופסא חדשה לא מאמין תיראה צילמתי אותו הוא בחתימה שלי.

snoop
30-08-08, 15:54
לא רציתי להכנס לוויכוח הזה פה... אבל אם כבר אז..

מי שמתאמן עם אבקה לא נחשב טבעי מה השטויות האלה אבקת חלבונים טבעית בדיוק כמו פסטה מה החרטות האלה?!@#
מבחינתי הוא לא נחשב טבעי... כשאני רואה בנאדם עם יד בעובי של הרגל שלי, סלח לי אבל לא אכפת לי על איזה עץ החלבונים שלו גדלו, זה לא נראה טבעי, ככה לא אמור להראות בן אדם.
וד"א טבק וחשיש גדלים על עצים גם.... אז אתם מעשנים?

אז אני יכול להגיד לך משהו נוסף, הדלק הזה יכול להיות בנזין, סולר אפילו דלק מטוסים אבל תתפלא הוא גם יכול להיות מים.

senate
30-08-08, 16:00
itaiprz1 (http://www.israelbody.com/member.php?u=15657) השנה אתה בבעיה

שנת שמיטה :p

snoop (http://www.israelbody.com/member.php?u=19046) אתה מפספס את הגבול בין טבעי לדלק טילים.

אין בעיה להגיע לאותם תוצאות בלי אבקת חלבון, זה הכל עניין של נוחות וזמינות הארוחה.
אם בא לך לשבת במכון לאכול קופסא טונה או על הבוקר לטרוף 6-7 ביצים וגם אין לך בעיה כל לילה לחסל קופסת גבינה ותוסיך לזה עוד 3-2 ארוחות "בשריות" באמצע היום אז אתה תגיע לאותם תוצאות
ממש בידיוק כמו שהיית לוקח אבקת חלבון אחרי האימון או סקופ חלבון בבוקר או לפני השינה במקום מה שרשמתי קודם.
הייתרון באבקה שזה זמין, מהיר להכנה ואפילו זה חלבון זול יותר ממוצרי חלב וביצים וזה יכול לחסוך לך בקלות בהכנת פחות 2 ארוחות ביום.

אז זה טיבעי.

אבל אתה בחיים לא תגיע לתוצאות עם מה שתקבל עם כל מיני חומרים תרופתיים, סטרואידים והורמונים מבלי לצרוך אותם

זה לא טיבעי.

snoop
30-08-08, 16:14
Senate
יופי... בזה חשדתי... וזה מה שרציתי לשמוע... זה לא שאני עכשיו אלך לאכול חלמונים ו3 ארוחות בשר ביום.. פשוט טוב לדעת.

אבל אתה בחיים לא תגיע לתוצאות עם מה שתקבל עם כל מיני חומרים תרופתיים, סטרואידים והורמונים מבלי לצרוך אותם
לא נורא... אני עושה חזה 60 קילו... ואני לא חושב שאני צריך לגדול ולהגיע ל300... האגו שלי גדול מספיק :)

itaiprz1
30-08-08, 16:17
לא טבעי זה סטרואידים הורמנים לגדילה זה לא טבעי כל החרטות של ההתאוששות וחיזוק השריר זה לא טבעי!

אחי לא יודע מה איתך אבל דווקא מכונית נוסעת בלי דלק,
לא מאמין הנהhttp://news.msn.co.il/news/BusinessCommunication/Environment/200706/20070604105728.htm

m0she
30-08-08, 16:25
בקיצור - אפשר אחלה בלי תוספים.

hell
30-08-08, 16:30
על כמה רחוק אתה מדבר?
לא תהיה מר ישראל בלי תוספים וגם עם תוספים.

עם תזונה שמגיעה מהמזון בלבד ולפי תפריט קפדני.
תראה תוצאות יפות גם בלי תוספים.
התוספים יעשו לך חיים קצת יותר קלים מבחינת התזונה היומיומית.