PDA

צפה בגרסא המלאה : Ud2

joker1
30-08-08, 17:54
יש פה אנשים שהתנסו עם השיטה? איך היא עובדת?
אני רוצה לרדת ל- 12 אחוז שומן ולעלות במשקל ולהתחזק בשקט עד יוני.
לא אכפת לי מריבועים, בכל מקרה ב- 8 חודשים הקרובים אני בתוך מעיל.

בכמה זמן היא בערך תוריד אותי ל- 12 אחוז? אני עכשיו על 14-15 אחוז.

HardCor3
30-08-08, 17:56
אני אישית מאוד התרשמתי מהשיטה ירדתי בזמן מאוד קצר פחות משבועיים 2-3% שומן ועוד 6 ס"מ היקף מותן.

DarkGulis
30-08-08, 17:57
אחי אתה מwinipeg? ידידה שלי עברה לשם לפני כחודש.:]

joker1
30-08-08, 18:17
אני אישית מאוד התרשמתי מהשיטה ירדתי בזמן מאוד קצר פחות משבועיים 2-3% שומן ועוד 6 ס"מ היקף מותן.

מאיזה אחוז שומן לאיזה אחוז שומן?

The Sun
30-08-08, 18:19
תעשה חיטוב רגיל, מספיק להתעסק בקקה.
Ud2 זה לאנשים על אחוז שומן נמוך שרוצים לרדת עוד יותר

HardCor3
30-08-08, 18:19
מאיזה אחוז שומן לאיזה אחוז שומן?

מ-11 ל-8

senate
30-08-08, 18:24
לא התנסתי בה כי לדעתי היא סתם קיצונית ולא בטוח שהקיצוניות הזו היא התשובה לתוצאות

לא הבנתי למה צריך בכלל להרעיב את הגוף ל 1200~ קלוריות שלדעתי אני לא חושב שזה בכלל בריא
ומצד שני לעשות העמסה של חזרזיר פרברים בגלל הגרעון של כל השבוע (12 גרם פחמימה לקילו זה מטורף)

בגלל זה ניראה לי טוב יותר סייקל מתון יותר, פחות רעב, פחות דחיסת אוכל בהעמסה, יותר קל לשלב אימונים באמצע השבוע ולעבור את התקופה יותר איזי עם לא פחות תוצאות.

HardCor3
30-08-08, 18:30
לא התנסתי בה כי לדעתי היא סתם קיצונית ולא בטוח שהקיצוניות הזו היא התשובה לתוצאות

לא הבנתי למה צריך בכלל להרעיב את הגוף ל 1200~ קלוריות שלדעתי אני לא חושב שזה בכלל בריא
ומצד שני לעשות העמסה של חזרזיר פרברים בגלל הגרעון של כל השבוע (12 גרם פחמימה לקילו זה מטורף)

בגלל זה ניראה לי טוב יותר סייקל מתון יותר, פחות רעב, פחות דחיסת אוכל בהעמסה, יותר קל לשלב אימונים באמצע השבוע ולעבור את התקופה יותר איזי עם לא פחות תוצאות.

זה מחולק ל-30 שעות מה מטורף בזה?
ב-carb cycling בסיסי מדובר בין 10-12 ג' פחמימה לקילו של מסת שריר נקייה ,כנ"ל ב-ud2הכוונה למסת שריר נקייה.

אין כל כך הבדל בקטע של התזונה,אמנם ה-ud2 קשה יותר ,אבל לא הבדל כזה קריטי.
הקטע הקשה ב-ud2 זה האימוני דילול שהורגים אותך.

senate
30-08-08, 18:47
ניסיתי פעם אחת את הצורת העמסה הזו (אפילו פתחתי ת'רד לגבי זה)
שאתה מתאמן אחר הצהריים, ואז יש לך 30 שעות...
זה עבד עלי פחות טוב, ממש הרגשתי שזה שונה לרעה.
ואז חזרתי להעמיס בצורה של העמסה מהארוחת בוקר, כלומר כבר את הארוחת בוקר שידרגתי בפחמימות ואחריה האימון ואז אחרי האימון ממשיכים את ההעמסה.

למה הרגשתי טוב יותר:
במקום להגיע לאימון של לפני העמסה ריק מגליקוגן, הגעתי אליו קצת יותר רענן.
פיתאום האימון מרגיש פיגוז ולא כמו אימון אחרון בשבוע דל פחמימות. (הרי זה האימון שבסייקל שנועד לתרום למאסה)
היום שאחרי הוא יום מנוחה טוטאלית אבל גם יום דיאטה רגיל ולא עמוס פחמימות ופשוט הוא יום שמרגישים בו ממש טוב ורעננים כי גם לא עושים כלום וגם לא מתמלאים באוכל וממש מרגישים שההעמסה מהיום לפני תורמת למאסת שריר.

HardCor3
30-08-08, 18:48
ניסיתי פעם אחת את הצורת העמסה הזו (אפילו פתחתי ת'רד לגבי זה)
שאתה מתאמן אחר הצהריים, ואז יש לך 30 שעות...
זה עבד עלי פחות טוב, ממש הרגשתי שזה שונה לרעה.
ואז חזרתי להעמיס בצורה של העמסה מהארוחת בוקר, כלומר כבר את הארוחת בוקר שידרגתי בפחמימות ואחריה האימון ואז אחרי האימון ממשיכים את ההעמסה.

למה הרגשתי טוב יותר:
במקום להגיע לאימון של לפני העמסה ריק מגליקוגן, הגעתי אליו קצת יותר רענן.
פיתאום האימון מרגיש פיגוז ולא כמו אימון אחרון בשבוע דל פחמימות.
היום שאחרי הוא יום מנוחה טוטאלית אבל גם יום דיאטה רגיל ולא עמוס פחמימות ופשוט הוא יום שמרגישים בו ממש טוב ורעננים כי גם לא עושים כלום וגם לא מתמלאים באוכל כאילו בכח בוים שלא מתאמנים בו שאני לא הייתי ממש רעב בו

שוב,כל אחד והעדפה שלו.
אני אישית יותר נוח לי ud2,מאשר העמסה בסיסית.

orel
30-08-08, 20:01
זה מי שאני חושב שזה?
מי שהתחיל בשומרי משקל וכו..?:clap:

P-a-n-1-c
30-08-08, 20:04
אין לך מה לחטב...

HardCor3
30-08-08, 20:25
זה מי שאני חושב שזה?
מי שהתחיל בשומרי משקל וכו..?:clap:

מה?...:confused:

orel
30-08-08, 20:35