PDA

צפה בגרסא המלאה : מר ישראל 2008 ifbb

טל יואב
31-08-08, 01:37
היה ממש כיף אני נורא ניהנתי בפעם הראשונה ישבתי למטה השנה שורה ראשונה הכי קרוב לבמה וזה ממש הבדל גדול .

יש לי המון כבוד והערכה למישל אבל השנה לא היה מגיע לו לזכות .
הדבר היחידי שהוא היה טוב יותר מאלכס שזכה במקום הראשון הוא הגב , מלבד זאת בכל הפרמטרים אלכס היה הרבה יותר חטוב עם הרבה יותר מאסת שריר , מה שנכון וייאמר לזכותו של מישל הוא היה הרבה יותר אסטטי מאלכס זוהי האמת . השיפוט היה הוגן ומצויין בכל הקטגוריות ולעמית ספיר היה מגיע ללא שום צל של ספק לקחת את האלוף האלופים הכללי .

צילמתי תמונות ממש מקרוב והיה ממש אחלה .

בלטו בחסורנם הרבה אנשים גם בקהל וגם על הבמה .

נכון יהיה לכתוב וגם ציינו זאת כבר חבר"ה פה לפני כמות המתחרים הייתה נמוכה יותר מאי פעם .

כל קטגורייה 2 מתחרים מקסימום 4.
בסוף הערב השולחן היה עדיין עמוס בגביעים .
קטגוריית הנשים הייתה גרועה מאי פעם 2 בנות שכל קשר שלהן לפיטנס או חיטוב הגוף מקרי לחלוטין .

היו הרבה צחוקים היה סבבה סוף סוף לדבר בכיף עם גלעד וארבל .

אייל היקר ,
איש נחמד שהיה נראה היום פי עשר יותר טוב מיום חמישי . ישבת רחוק לכן קשה לאמוד על דקויות בין המתחרים .

אביב עומר והאדמו"ר לא הגיעו וחבל מאוד .

לדעתי היה קהל מצומצם מאוד מקסימום 250 איש הרוב היה משפחה של מתחרים .

ספורטאים צריכים לקבל ברוח ספורטיבית את החלטת השופטים כמו שאותם שופטים הכריזו עלייך כמנצח קבל גם אם לא הכריזו עלייך ראשון, התנהגות לא נאותה ולא מכובדת כלל מטעם יוסי כהן שלקח שלישי ובצדק , ומישל שלקח מקום שני לא היה במקום בכלל עשו בלאגן צעקו וקיללו וזה ממש הרס את האווירה ונתן תחושה אפורה ומכבידה :mad::confused:.

יוסי היה נראה מצויין רק שאין לו בכלל רגליים יחסית .
מישל היה נראה נהדר אך היה חסר לו מאסה וחיטוב לעומת המקום הראשון .
היו משתתפים התחרו פעמיים כמו סוייקה גם במאסטר וגם במשקל .
המנצח של עד 70 עלה גם בקטגורייה עד 75 לא ברור מדוע רק כי לא היו מתחרים מספיק .

בכללי היה נחמד ורצו צחוקים עם גיל הכרתי גם את קובי חיים הצלם הרשמי בחור מאוד נחמד שמבין עיניין .
הייתה לי גם שיחה יפה עם אלון הלא הוא ד"ר מאסלס מנהל הפורום היה נחמד להתעדכן .
חולקו שייקרים מתנה מישראל בודי כ-400 שייקרים בערך למרות שלדעתי לא הייתה כזאת כמות בקהל .

לא הבנתי מדוע הבת של דודי ששון ילדה בת 6 מקבלת גביע על הבמה .
עדאל חאג" התנדב להרים ולהוריד את הבמה של המקומות הראשונים של ההכרזה .

גדי אורן לקח את המאסטר עד 50 לדעתי לא היה מגיע לו הייתה לו מותן רחבה כמעט כמו הבמה למקום השני היה מגיע לזכות .
יוסי כהן לאחר הבאלגן הסתובב בקהל וצרח לכל הקהל והודיע שזה שזכה במשקל של מעל 90 אלכס שניצח אותו ואת מישל הוא החניך של דודי ששון השופט הראשי. הקהל מחא לו כפיים על כך .

על הספורטאים ללמוד תרבות ודרך ארץ אם הם רוצים שהענף בארץ יתפתח בכללי הענף לא מתפתח כלל וככל ייתרה מכך השנה היא השנה החלשה ביותר שהייתה מזה שבע שנים לפחות גם בכמות גם ברמה וגם בהתנהגות .בשתי האיגודים לצערי הרב .:(

מי שמשלם את המחיר הכבד הוא המעריצים של הספורט שבכל שנה מחפשים ממש סיבה להגיע

ישנו צורך בגוף עם גב כלכלי חזק וגדול שירים אירוע ברמה גבוה ללא שום קשר לאיגוד כזה או אחר , לא לעשות מחנאות , ולא לנסות לגייס "חיילים" אם אתה לא איתי אז אתה האויב שלי .
עצוב אני כועס על עצמי למה אני לא אוהב כדור רגל :confused:

hell
31-08-08, 01:46
אייל היקר ,
איש נחמד שהיה נראה היום פי עשר יותר טוב מיום חמישי . ישבת רחוק לכן קשה לאמוד על דקויות בין המתחרים .

תודה על המחמאות.
אולי אני צריך לאכול יותר שוקולד ושטויות לפני התחרויות...:-)
באמת שחיכיתי לתגובה שלך.
כל תגובה מושקעת ועניינית.
אני באמת ישבתי רחוק ואולי לא ראיתי טוב.
מסכים.
היה תענוג להכיר אותך.

Dr. Muscle
31-08-08, 01:48
איש יקר היה מצויין לדבר איתך. כל הכבוד לכל המתחרים ובייחוד לאור שממש נתן תצוגה יפה.
שמחתי לפגוש את כל המתחרים כולם חבר'ה נחמדים מאד. מישל אחינו היקר - קח את הדברים בקלות. האם היית זכאי למקום ראשון?? מי אני שאשפוט בכלל... העיקר שהגעת במצב מצויין ורוממת את מצב הרוח של הקהל והראית איך אתה משתפר בין תחרות לתחרות.

Pro_XXL_Universe
יואב אפשר להגיד לך משהו בכנות?פעם היה ממש כייף לקרוא תהודעות שלך וממש חכיתי לסיקורים שלך על התחרויות,היום?נישבע לך שאני רק מתעצבן מזה אז אני לא אגיב לך בכל מקרה המגזין החדש של dxl יפה מאוד בהצלחה אם הפרסום שלו.

Dr. Muscle
אייל שוב פספסתי אותך! הייתכן? לא נורא! תחרות הבאה!

hell
31-08-08, 01:50
וואלק אתה.
הייתי. טל זיהה אותי.
אני תכל'ס לא מזהה אותך אז לא ניגשתי להגיד שלום.
בפעם הבאה. :)

מתחרה מקצועי
31-08-08, 01:58
עכשיו ראיתי סרטון של אלכס.
פשוט בעל מסת שריר אדירה קצת לא פרופורציוני ואסטטי ,אבל לקח בצדק,כל הכבוד

טל יואב
31-08-08, 02:01
יואב אפשר להגיד לך משהו בכנות?פעם היה ממש כייף לקרוא תהודעות שלך וממש חכיתי לסיקורים שלך על התחרויות,היום?נישבע לך שאני רק מתעצבן מזה אז אני לא אגיב לך בכל מקרה המגזין החדש של dxl יפה מאוד בהצלחה אם הפרסום שלו.

גלעד היקר ,
צר לי שהדעות שלי לא מזדהות עם הדעות שלך אני יודע שכעת יש לנו דעות חלוקות במספר נושאים שונים . אין לי כל כונה לפגוע ולהעליב כאן איש אני רק מביע את דעתי זה הכל . אני לא יכתוב כאן דברים שימצאו חן בעיני הרוב רק כדי לקבל מחמאות .

אני יודע שאתה קרוב למישל אישית והיה לך קשה לקבל את החלטת השופטים אך כפי שכתבת שמישל השקיע הרבה לקראת תחרות זאת כך גם אותו אלכס שזכה השקיע הרבה ואני לא מכיר אותו כלל לא ראיתי אותו מעולם עד היום בערב .

בסך הכל היה כיף לפגוש אותך ולשוחח עימך יותר הערב .
תודה על האיחולים לגביי המגזין .
מהמעט שלמדתי להכיר אותך אתה איש טוב וחזק ויחד עם זאת מאוד רגיש . אחי אתה :king:

yaronas
31-08-08, 02:02
אני גם הייתי בתחרות ישבתי עם גלעד ווין דיזל ומדי פעם ארבל,חבל שלא יצא לנו לדבר בערך מ---2006 אם אתה זוכר :o

Dr. Muscle
31-08-08, 02:03
סורי אחי! הגעתי באיחור! אני בטוח שגדלת בהמון , גם אז היית חיית משא! דבר איתי במסנג'ר נתעדכן

e_black_curtain
שטרודל
hotmail נקודה
com

דודי התותח
31-08-08, 02:03
השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם האם במשקל הפתוח (+90) צריך לקחת מי שהכי גדול או מי שהכי טוב

אז אולי ניתן לחסוך בשופטים ופשוט לשים משקל

yaronas
31-08-08, 02:04
סורי אחי! הגעתי באיחור! אני בטוח שגדלת בהמון , גם אז היית חיית משא! דבר איתי במסנג'ר נתעדכן

e_black_curtain
שטרודל
hotmail נקודה
com

טעות עצומה בידך בשיא הגעתי ל117,כרגע 90 קילו-צבא בלאט

Dr. Muscle
31-08-08, 02:05
נתעדכן במסנג'ר יא בהמת משא טיבטית. הצבא גם יעבור, אל תדאג.

מתחרה מקצועי
31-08-08, 02:17
איש יקר היה מצויין לדבר איתך. כל הכבוד לכל המתחרים ובייחוד לאור שממש נתן תצוגה יפה.
שמחתי לפגוש את כל המתחרים כולם חבר'ה נחמדים מאד. מישל אחינו היקר - קח את הדברים בקלות. האם היית זכאי למקום ראשון?? מי אני שאשפוט בכלל... העיקר שהגעת במצב מצויין ורוממת את מצב הרוח של הקהל והראית איך אתה משתפר בין תחרות לתחרות.

חבל שאנשים לא רושמים את מה שהם חושבים.:(

אם לא אתה דר אז מי ידע לשפוט?

Dr. Muscle
31-08-08, 02:20
חבל שאנשים לא רושמים את מה שהם חושבים.:(

אם לא אתה דר אז מי ידע לשפוט?

תודה על המחמאה אבל עדיין בפאנל ישבו דודי ששון ומקס שמעיה שיש להם רקורד בערך מהתקופה שהייתי בן 10, אז אני עדיין לא ברמתם.
לא בא לי להכנס לדיעות האישיות שלי בנושא הזה, סה"כ שניהם מתחרים מעולים עם נקודות חזקות יותר וחלשות יותר. :)

arbel2
31-08-08, 02:29
חזירים עוד לא עפים ואני ויואב טל לא מסכימים ,העולם ממשיך כהרגלו

בעייני (ומבחינתי תגידו שאני לא אובייקטיבי וזה לא מעניין אותי בכלל ) ,את מישל שדדו ,אלכס מתחרה מצויין ואני לא אומר זאת כדי לזלזל בו ,אבל בפיתוח גוף מסתכלים קצת יותר מרק על מסה ,ולא ייתכן שמתחרה במשקל כבד יתן פריסת גב והגב שלו יהיה באותו רוחב כמו המותניים שלו ,לאלכס יש גב חלש מאוד ,מה שאוטומטית מעלים אותו בשלוש פוזות מרכזיות ,הפריסות גב מלפנים ומאחור ,והדאבל בייספס מאחור . לאלכס יש הרבה מסה ,והוא הגיע חטוב ובשייפ טוב ,אבל מישל הגיע בשייפ מעולה גם כן ,ויש לו פרופורציות הרבה יותר טובות משל אלכס ,ועל זה נשפטים ,על הפרופרציות והזרימה של הגוף בנוסף למסה והחיטוב ,מישל נשדד לאור יום ,מה שהוסיף לטעם הרע היה העובדה שבגלוי מול כל שאר המתחרים אחד השופטים מדריך את המתחרה שלו מה לעשות ומנהל איתו שיחות נפש מאחורי הקלעים ,לא משנה מה אותו מתחרה יעשה לאחר מכן ,יסתכלו עליו רע ,יכול להיות שאלמלא היחס המועדף מהשופטים במהלך התחרות ,מישל לא היה מתעצבן כל כך על ההפסד.

בכל מקרה ,מישל אתה חבר טוב ואני אוהב אותך מאוד ,ולא מגיע לך העוול שעשו לך ,תתנחם בזה שכל החבר'ה והמשפחה יצאו איתך החוצה עד שנרגעת ,אתה בן אדם זהב ושלא ישברו אותך ! אתה עוד תצא לחו"ל ותעשה דברים גדולים בפיתוח גוף ,ושמישהו ינסה לעצור אותך.

בנימה חיובית יותר ....אור שרעבי היה מעולה !!!!!! פרופוציות מטורפות ,חיטוב מדהים ,ואחלה רוטינה ,לא יכולתי לבקש יותר ,שרפנו את הגרון בשבילו ,והוא הרוויח את זה ,בחור מקסים גם כן ,דיברתי איתו מאחורי הקלעים ,המסכן היה גמור לגמרי

עמית ספיר לקח בהליכה אלוף האלופים, כל הכבוד לו ,עמית גם אתה חבר יקר ואני גאה בך מאוד !

פרט לזה כל התחרות הייתה אצלי בטעם רע ,את אלוף האלופים לא ראיתי כי יצאתי החוצה עם מישל ,אם למישהו יש תמונות אני אשמח.

monster
31-08-08, 02:35
בעייני (ומבחינתי תגידו שאני לא אובייקטיבי וזה לא מעניין אותי בכלל ) ,את מישל שדדו ,אלכס מתחרה מצויין ואני לא אומר זאת כדי לזלזל בו ,אבל בפיתוח גוף מסתכלים קצת יותר מרק על מסה ,ולא ייתכן שמתחרה במשקל כבד יתן פריסת גב והגב שלו יהיה באותו רוחב כמו המותניים שלו ,לאלכס יש גב חלש מאוד ,מה שאוטומטית מעלים אותו בשלוש פוזות מרכזיות ,הפריסות גב מלפנים ומאחור ,והדאבל בייספס מאחור . לאלכס יש הרבה מסה ,והוא הגיע חטוב ובשייפ טוב ,אבל מישל הגיע בשייפ מעולה גם כן ,ויש לו פרופורציות הרבה יותר טובות משל אלכס ,ועל זה נשפטים ,על הפרופרציות והזרימה של הגוף בנוסף למסה והחיטוב ,מישל נשדד לאור יום ,מה שהוסיף לטעם הרע היה העובדה שבגלוי מול כל שאר המתחרים אחד השופטים מדריך את המתחרה שלו מה לעשות ומנהל איתו שיחות נפש מאחורי הקלעים ,לא משנה מה אותו מתחרה יעשה לאחר מכן ,יסתכלו עליו רע ,יכול להיות שאלמלא היחס המועדף מהשופטים במהלך התחרות ,מישל לא היה מתעצבן כל כך על ההפסד.

בכל מקרה ,מישל אתה חבר טוב ואני אוהב אותך מאוד ,ולא מגיע לך העוול שעשו לך ,תתנחם בזה שכל החבר'ה והמשפחה יצאו איתך החוצה עד שנרגעת ,אתה בן אדם זהב ושלא ישברו אותך ! אתה עוד תצא לחו"ל ותעשה דברים גדולים בפיתוח גוף ,ושמישהו ינסה לעצור אותך.

.

אזה הגזמות פראיות חח

arbel2
31-08-08, 02:37
אזה הגזמות פראיות חח

תגיד מה שתגיד,אני אודה מראש ,אני לא אובייקטיבי ,אני אוהב את מישל יותר מדי בשביל להיות אובייקטיבי

monster
31-08-08, 02:39
אם כך אז בסדר:emb1:

arbel2
31-08-08, 02:41
אם כך אז בסדר:emb1:

אני גם אגיד ככה
עדר של מתחרים ,ממאור ועמית ועדאל חאג' שרץ מאחורי הקלעים להרגיע את מישל גם (מעשה מאוד אצילי מצדו ,מאוד מעריך את זה ) ויהודה בנעים שדיבר איתי על זה אחרי זה ,ועוד הרבה חבר'ה ,כולם אומרים שמישל נדפק שם
כולם לא אובייקטיבים ? כולם טועים ורק השופטים בסדר?
אלכס מתחרה מצויין ,והוא עושה הרבה כבוד גם למורשת של אח שלו שהוא גם מתחרה מצויין ,אבל לאלכס לא הגיע לנצח את מישל.

monster
31-08-08, 02:45
לא אמרתי שהשופטים צודקים ..
אבל מהתמונות ששמו כאן לאלכס הזה יש מסה רצינית ביותר(עם קצת חוסר פרופורציה)

arbel2
31-08-08, 02:46
לא אמרתי שהשופטים צודקים ..
אבל מהתמונות ששמו כאן לאלכס הזה יש מסה רצינית ביותר

נכון ,אלכס גדול יותר ממישל,לא הכחשתי את זה לרגע
אלכס היה המתחרה הכי מאסיבי בתחרות ,אבל זה לא המדד היחיד לפיתוח גוף,אחרת מרקוס רול היה מר אולימפיה כבר איזה 9 פעמים

Fiberglass
31-08-08, 02:48
היה נחמד בסך הכל
אני אישית הרבה יותר נהנתי בnabba
אבל היה בסדר :)

arbel2
31-08-08, 02:50
היה נחמד בסך הכל
אני אישית הרבה יותר נהנתי בnabba
אבל היה בסדר :)

צודק
נאבבא היה יותר כיף
אבל כנראה בגלל שלי כל הערב נגמר בטעם רע ,יצאתי בעצבים בגלל הקטע שעשו למישל ,מאחורי הקלעים שם רבתי עם איזה מאבטח שהחליט שזה יהיה רעיון חכם לנסות להוציא את המשפחה של מישל שרצו מאחורי הקלעים להרגיע אותו ,בזמן שהבן אדם בשיא הקריזה ,מאבטח מטומטם כמעט קיבל ממני מכות שמה...

Ido
31-08-08, 02:53
צודק
נאבבא היה יותר כיף
אבל כנראה בגלל שלי כל הערב נגמר בטעם רע ,יצאתי בעצבים בגלל הקטע שעשו למישל ,מאחורי הקלעים שם רבתי עם איזה מאבטח שהחליט שזה יהיה רעיון חכם לנסות להוציא את המשפחה של מישל שרצו מאחורי הקלעים להרגיע אותו ,בזמן שהבן אדם בשיא הקריזה ,מאבטח מטומטם כמעט קיבל ממני מכות שמה...

:):):):) ארבל יפה לך להיות גננת :clap::clap:

monster
31-08-08, 02:58
נכון ,אלכס גדול יותר ממישל,לא הכחשתי את זה לרגע
אלכס היה המתחרה הכי מאסיבי בתחרות ,אבל זה לא המדד היחיד לפיתוח גוף,אחרת מרקוס רול היה מר אולימפיה כבר איזה 9 פעמים

עכשיו ראיתי תמונה של אלכס ,באמת גב חלשלוש...

אבל גם קולמן ניצח את וולף בלי גב;)

אם ד'ר מאסל מתלבט בין אלכס ומישל כנראה באמת היתה החלטה לכאן או לכאן

arbel2
31-08-08, 03:08
עכשיו ראיתי תמונה של אלכס ,באמת גב חלשלוש...

אבל גם קולמן ניצח את וולף בלי גב;)

אם ד'ר מאסל מתלבט בין אלכס ומישל כנראה באמת היתה החלטה לכאן או לכאן

וגם על ההחלטה של קולמן ו-וולף הייתה הרמת גבה (וזה נאמר בעידון מאוד )

LAMPARD
31-08-08, 09:50
מישל אחינו היקר - קח את הדברים בקלות. האם היית זכאי למקום ראשון?? מי אני שאשפוט בכלל... .

הוא היה זכאי.ובגלל זה הוא כעס ואני מבין אותו לגמרי.
אני לא מבין איך אפשר להגיד לקחת את הדברים בקלות???אם היה מגיע לך ראשון ולקחת שני לא היית כועס?!?!?!כשקורה דבר כזה אי אפשר לקחת את הדברים בקלות!

Dr. Muscle
31-08-08, 09:54
הוא היה זכאי.ובגלל זה הוא כעס ואני מבין אותו לגמרי.
אני לא מבין איך אפשר להגיד לקחת את הדברים בקלות???אם היה מגיע לך ראשון ולקחת שני לא היית כועס?!?!?!כשקורה דבר כזה אי אפשר לקחת את הדברים בקלות!

הייתי כועס, אבל נרגע בסופו של דבר. אין צורך להלהיט בנאדם שכבר ככה כועס ופגוע. צריך לעודד אותו ולתת לו מוטיבציה לחזור לאימונים ולהיות שלוו ורגוע. לתת לו הרגשה שהוא לא אכזב אותנו הצופים אלא להיפך נתן הופעה יפה ומכובדת! אין כמו תמיכה כשאתה מרגיש רע!

ניגרי ענק
31-08-08, 10:42
נשמע שהייתה שם חתיכת שכונה.
מישל נשמה, אני מבין לליבך, אנא קח את הדברים בפרופורציות אחי.
השמש זורחת גם היום (אפילו יותר מידי חזק לטעמי), ולך יש אפשרות לאכול כמו שבנאדם גדול צריך לאכול.
לך תבלה, אני קרנפתי עכשיו 4 בורקסים סתם בשביל הקטע.
זה ספורט אחי, בספורט גם מפסידים ומי שיש לו בעיה עם זה יכול לקפוץ לי על רגל אחת, ולהסתכל במראה על הגוף העלוב שלו.
תהנה מהחיים גבר, יהיו עוד הרבה תחרויות ואתה עוד תפציץ!
אגב מישהו מוכן כבר לענות לי, כמה מתחרים בדיוק היו?
זה נשמע כמו שפל שלילי חדש, האם אנחנו מדברים על עשרה מתחרים בתחרות כולה?

Dr. Muscle
31-08-08, 10:46
אביב, מדובר על 2-5 מתחרים לכל קטגורייה. פחות ממחצית ממתחרי הנאבא. והנשים שהיו ב ifbb בכלל לא ראויות להקרא ספורטאיות, זה לא היה פיטנס , משהו כמו שיעור התעמלות לזקנים???
אבל לי לפחות הרגיש יותר מסודר בלי כל ההמולה על הבמה , וסוף סוף באדיבות גיל היה פודיום שגם זה שינוי (צריכים להתייחס לדברים הקטנים לא?).

ניגרי ענק
31-08-08, 10:57
לי זה נשמע כאילו באי אף בי בי מתחיל לקרוס, אנחנו מדברים על כמות מתחרים של תחרות אזורית, כנראה דברים מחלחלים, ובצדק.
פודיום זה שטויות, באולימפיה ראית פודיום?
כבר עבר מהעולם הקטע הזה.
אם היו שם 10 מתחרים, אני שמח שלא החרבתי ערב עם אשתי והילדה כדי לבוא, עם כל הכבוד לעמית המדהים, למישל, לאור שרעבי שאני אוהב אותו, ולאחרים.

הדובר
31-08-08, 11:18
להלן קישור לדף התוצאות באתר הבית של ifbb
http://www.ifbb.co.il/mrisrael2008-results.aspx

שימו לב. יש הרבה מאד תמונות שיועלו בימים הקרובים לאתר. התמונות יופיעו בגלריות המיועדות לצפייה לחברי האיגוד בלבד באמצעות שם משתמש וסיסמה

חבר איגוד שטרם נרשם לאתר מוזמן לשלוח את פרטיו (שם ותעודת זהות) למייל של האתר
ifbb@ifbb.org.il

LAMPARD
31-08-08, 11:23
ככדגד

גדי 21
31-08-08, 11:26
היה ממש כיף אני נורא ניהנתי בפעם הראשונה ישבתי למטה השנה שורה ראשונה הכי קרוב לבמה וזה ממש הבדל גדול .

הדבר היחידי שהוא היה טוב יותר מאלכס שזכה במקום הראשון הוא הגב , מלבד זאת בכל הפרמטרים אלכס היה הרבה יותר חטוב עם הרבה יותר מאסת שריר , מה שנכון וייאמר לזכותו של מישל הוא היה הרבה יותר אסטטי מאלכס זוהי האמת . השיפוט היה הוגן ומצויין בכל הקטגוריות ולעמית ספיר היה מגיע ללא שום צל של ספק לקחת את האלוף האלופים הכללי .

נכון יהיה לכתוב וגם ציינו זאת כבר חבר"ה פה לפני כמות המתחרים הייתה נמוכה יותר מאי פעם .

קטגוריית הנשים הייתה גרועה מאי פעם 2 בנות שכל קשר שלהן לפיטנס או חיטוב הגוף מקרי לחלוטין .

אייל היקר ,

ספורטאים צריכים לקבל ברוח ספורטיבית את החלטת השופטים כמו שאותם שופטים הכריזו עלייך כמנצח קבל גם אם לא הכריזו עלייך ראשון, התנהגות לא נאותה ולא מכובדת כלל מטעם יוסי כהן שלקח שלישי ובצדק , ומישל שלקח מקום שני לא היה במקום בכלל עשו בלאגן צעקו וקיללו וזה ממש הרס את האווירה ונתן תחושה אפורה ומכבידה :mad::confused:.

גדי אורן לקח את המאסטר עד 50 לדעתי לא היה מגיע לו הייתה לו מותן רחבה כמעט כמו הבמה למקום השני היה מגיע לזכות .
יוסי כהן לאחר הבאלגן הסתובב בקהל וצרח לכל הקהל והודיע שזה שזכה במשקל של מעל 90 אלכס שניצח אותו ואת מישל הוא החניך של דודי ששון השופט הראשי. הקהל מחא לו כפיים על כך .

על הספורטאים ללמוד תרבות ודרך ארץ אם הם רוצים שהענף בארץ יתפתח בכללי הענף לא מתפתח כלל וככל ייתרה מכך השנה היא השנה החלשה ביותר שהייתה מזה שבע שנים לפחות גם בכמות גם ברמה וגם בהתנהגות .בשתי האיגודים לצערי הרב .:(

:confused:

מאוד התאכזבתי מהתגובה שלך, חבל שאתם מאבדים פרופורציות ומדברים על דרך ארץ כאילו לדפוק חשבון לאנשים מושחתים, אם זה היה קורה לך לא היית יודע מה זה דרך ארץ אז שלא תעיזו לשפוט את הכעס שלנו על האיגוד החרא הזה. וכל מי שחושב שזה רק ספורט, אז אולי בשבילכם זה רק ספורט, אצל מישל זה כבר מזמן לא ספורט, זו הקריירה וזה החיים שלו.. וכשמישהו בא וגוזל ממך את זה אחרי הכנות קשות וארוכות ואחרי הוצאות כ"כ גדולות בגלל פרוטקציות, מי אתם שתגידו איך להתנהג?
אשר לא מבין בשום דרך, אשר בן אדם חזק וכוחני, החלטתי הפעם לא לשתוק לו, באתי מהביבים ומה שעברתי הוא לא יעבור כל חייו, אני אלך בכל דרך שיבחר עד שאראה את הבן אדם הזה בוכה..

וכל מי שנשאר באולם לאחר העוול שנעשה שם אלה אנשים חסרי אופי שיודעים לבכות פה ולהגיד שאסור לבוא לתחרויות של אשר ושצריך להעיף אותו, באים לתחרויות שלו, מעודדים ומתלהבים ואח"כ כמו זונות
חוזרים ללכלך...
הפעם אני נשבעתי ביקר לי, אשר ישלם על זה חזק, אחרת, שנה הבאה אני מביא 50 נרקומנים מפרדס כץ שיעמדו שם על הבמה וגם 100 מאבטחים לא ימנעו את זה - אני נשבע שאני אמנע ממנו לקיים תחרות.

ניגרי ענק
31-08-08, 11:37
מאוד התאכזבתי מהתגובה שלך, חבל שאתם מאבדים פרופורציות ומדברים על דרך ארץ כאילו לדפוק חשבון לאנשים מושחתים, אם זה היה קורה לך לא היית יודע מה זה דרך ארץ אז שלא תעיזו לשפוט את הכעס שלנו על האיגוד החרא הזה. וכל מי שחושב שזה רק ספורט, אז אולי בשבילכם זה רק ספורט, אצל מישל זה כבר מזמן לא ספורט, זו הקריירה וזה החיים שלו.. וכשמישהו בא וגוזל ממך את זה אחרי הכנות קשות וארוכות ואחרי הוצאות כ"כ גדולות בגלל פרוטקציות, מי אתם שתגידו איך להתנהג?
אשר לא מבין בשום דרך, אשר בן אדם חזק וכוחני, החלטתי הפעם לא לשתוק לו, באתי מהביבים ומה שעברתי הוא לא יעבור כל חייו, אני אלך בכל דרך שיבחר עד שאראה את הבן אדם הזה בוכה..

וכל מי שנשאר באולם לאחר העוול שנעשה שם אלה אנשים חסרי אופי שיודעים לבכות פה ולהגיד שאסור לבוא לתחרויות של אשר ושצריך להעיף אותו, באים לתחרויות שלו, מעודדים ומתלהבים ואח"כ כמו זונות
חוזרים ללכלך...
הפעם אני נשבעתי ביקר לי, אשר ישלם על זה חזק, אחרת, שנה הבאה אני מביא 50 נרקומנים מפרדס כץ שיעמדו שם על הבמה וגם 100 מאבטחים לא ימנעו את זה - אני נשבע שאני אמנע ממנו לקיים תחרות.

גדי יקירי אשר פריג' מפיל את עצמו במו ידיו, אנחנו אפילו לא צריכים להתאמץ.
תחרות ארצית עם פחות מ 15 מתחרים בכללי, זו בושה שטרם נראתה בספורט הזה.
תגיד לאחיך שבנאבא ישמחו לקלוט אותו בזרועות פתוחות.
דרך אגב אתה מוכן להסביר לי מדוע אתה לא אוכל כעת פיצה משפחתית???:d

The Sun
31-08-08, 11:37
ניגרי חאלס

אתה עושה אותי רעב

Pro_XXL_Universe
31-08-08, 11:38

חוזרים ללכלך...

אח שלי היקר!
אני מאחורייך עד הסוף!
אשר הזה חתיכת אפס ואני אמרתי לכולכם 1000 פעם המושחט הזה רק צארות מביא לספורט ורק מוריד את הרמה!
איפה כל הבכיינים יואב טל בכה שלא היה לו תשתיות טובות בתחרות מה רציתה!?שאלי האנה יארגן לך ספה אם נרגילה שתישב ותיצפה בתחרות?בחיאט דינק חלאס להיות אישה תהיה גבר ותתחיל להיתאמן כמו שאביב עומר חברך עומר לך תתחיל לזוז כבר!
אני הייתי בא לצפות בתחרות של נאבא גם אם זה היה לשבת על כסאות מעץ כמו בגן של ילדים בני שלוש!
ואחרי שלכלכתם על אלי ועל נאבא ופתחתם פוסטים בלי בושה והתחלתם לדבר על נאבא ועל כמה שאלי ככה וככה באתם לIFBB צפיתם לתחרות טובה וראיתם כמה האיגוד הזה מושחט!
והחבר'ה שהתחרו אצל אלי האנה וקיבלו מקום מכובד ורצו אחרי זה להתחרות אצל אשר פי 10 יותר מושחטים!גועל נפש ותאמת?טוב שעשו את זה!למה?כי אותם מתחרים קיבלו דירוג יפה בנאבא ובIFBB קבלו מאשר זין!
מישל היה צריך לנצח ואין פה ויכוח בכלל וזאת דעתי וכן אני אומר את זה גם כי אני אוהב אותו וכי הוא אח בישבילי וגם בתור בן אדם שראה מה ההבדל בין בן אדם בעל פרופורציות וחיטובים ומסה ברגלים ובגב לבין בן אדם שבא קצת יבש בידיים וברגלים ובלי גב בכלל:(
אשר אתה חתיכת חזיר שמן ******!ואני אקלל אותך פה כל היום ואני יוציא לך שם רע וכל פעם שאתה תאיים או תנסה לעקוץ אותי איפשהו אני אצחק עליך חזק מאוד:lol::lol::lol::lol:

רק נאבא!ובקשר לתחרויות של IFBB?אפילו לצפות בהן כבר לא שווה!:mad:

Yoshi-Moto
31-08-08, 11:47
תגיד גלעד, מה עם עומר דיבול? עולה שנה הבאה להתחרות?

Pro_XXL_Universe
31-08-08, 11:51
תגיד גלעד, מה עם עומר דיבול? עולה שנה הבאה להתחרות?

לא יודע,לפי מה שהבנתי אין לו זמן כלכך לספורט הזה יותר בגלל הלימודים.
אולי יחזור בעתיד לתחרות זה ג'וק שנעלם והולך אצל מלא אנשים...אבל אצלי אישית?אני מוכן להוריד לעצמי 10 שנים מהחיים בישביל להמשיך בספורט הזה ולא להפסיק!עדיף לי לעשות אותו עד שאני מת מאשר לחינות עוד 10 שנים ולעשות אותו בהפסקות זה יחרפן אותי!

ניגרי ענק
31-08-08, 11:54
ניגרי חאלס

אתה עושה אותי רעב

אין ברירה צריך להשלים חוסרים ויש רק 24 שעות ביממה אז אני מזכיר לאנשים מה חשוב בחיים.
הגוף שלי התחיל לדבר איתי, יש לו קול מסופק וחמוד כזה כל פעם שאני מכניס לו עוד אוכל שהוא שכח איך הוא נראה, אני שומע אותו אומר לי בקול מתפנק: תודה רבה תודה רבה.
איך אני יכול לעמוד בפני דבר כזה?:D:winked:

hell
31-08-08, 12:12
אין ברירה צריך להשלים חוסרים ויש רק 24 שעות ביממה אז אני מזכיר לאנשים מה חשוב בחיים.
הגוף שלי התחיל לדבר איתי, יש לו קול מסופק וחמוד כזה כל פעם שאני מכניס לו עוד אוכל שהוא שכח איך הוא נראה, אני שומע אותו אומר לי בקול מתפנק: תודה רבה תודה רבה.
איך אני יכול לעמוד בפני דבר כזה?:d:winked:
חחח...אחי אתה מצחיק אותי.
גרמת לי לפתוח עוד עוגת הבית עכשיו.
חיסלתי כבר שלוש עוגות ב24 שעות.
כל קפה חצי עוגה...
היום אני אהיה במכון אעלה על המשקל.
בטח אקבל שוק...

The Sun
31-08-08, 12:16
אם אתם מתפנקים מי אני שאתלונן.

עוד שבוע עד לסוף החיטוב הקצרצר שעשיתי כדי לתת במאסה כמו שצריך עד הקיץ :)

ניגרי ענק
31-08-08, 12:18
חחח...אחי אתה מצחיק אותי.
גרמת לי לפתוח עוד עוגת הבית עכשיו.
חיסלתי כבר שלוש עוגות ב24 שעות.
כל קפה חצי עוגה...
היום אני אהיה במכון אעלה על המשקל.
בטח אקבל שוק...

אם גרמתי לך לפתוח עוד עוגה כבר עשיתי משהו טוב.
להישקל היום זה טוב אבל במכון? במכון??? במכון?????!!!!!!!!!!!!!
תזכיר לי בבקשה מה זה?
בנאדם תן לעצמך לנשום קצת, שלשום היית התחרות, הגוף שלך עבר שוק, מדוע לחזור להתאמן כעבור פחות מ 80 שעות?
מתחרים באולימפיה לוקחים לפחות חודש אוף, זה לא פחות חשוב מלהתאמן חזק.
אני הולך לנוח ולהתפנק כל השבוע.
יהיה עוד מספיק זמן להתאמן, עבדתי כמו חולירע חמישה חודשים בלי יום אחד של הפסקה!
יום ראשון הבא חוזר למכון, גם כן בהדרגה.
לאט לאט נחזור לכושר, ובינואר...אוי ואבוי מה שאני הולך לעשות בינואר, אני כבר צריך לדבר עם הבעל בית שיחשוב איך הוא מרחיב שם את הדלתות ומשפר את המעלית כדי שהיא תסחב אותי.

hell
31-08-08, 12:23
אם גרמתי לך לפתוח עוד עוגה כבר עשיתי משהו טוב.
להישקל היום זה טוב אבל במכון? במכון??? במכון?????!!!!!!!!!!!!!
תזכיר לי בבקשה מה זה?
בנאדם תן לעצמך לנשום קצת, שלשום היית התחרות, הגוף שלך עבר שוק, מדוע לחזור להתאמן כעבור פחות מ 80 שעות?
מתחרים באולימפיה לוקחים לפחות חודש אוף, זה לא פחות חשוב מלהתאמן חזק.
אני הולך לנוח ולהתפנק כל השבוע.
יהיה עוד מספיק זמן להתאמן, עבדתי כמו חולירע חמישה חודשים בלי יום אחד של הפסקה!
יום ראשון הבא חוזר למכון, גם כן בהדרגה.
לאט לאט נחזור לכושר, ובינואר...אוי ואבוי מה שאני הולך לעשות בינואר, אני כבר צריך לדבר עם הבעל בית שיחשוב איך הוא מרחיב שם את הדלתות ומשפר את המעלית כדי שהיא תסחב אותי.
אני עובד בתור מאמן אישי...
יש לי כבר אימונים להיום.
אני אעשה גם איזה אימון קצרצר לכל הגוף.
להעיר אותו קצת שיהיה מוכן לקראת מה שמצפה לו.
וגם איזה אירובי קצר לא יזיק. לשרוף קצת קלוריות.
כדי שאוכל להרשות לעצמי להכניס עוד איזו פיצה הלילה.
:)

The Sun
31-08-08, 12:25
Hell רעבק, תעשה ת'עבודה שלך בתור מאמן אישי ותעוף הביתה לחיות קצת מעבר לאימונים, תאכל מה בזין שך אתה עבדת כל כך קשה, תנוח קצת!!!!!!

מה אתה סופר פיצה בנאדם?! תאכל פיצריה שלמה ותרגיש טוב עם עצמך!

הודעה זאת נכתבה ע"י משתמש שנמצא בחיטוב.

Pro_XXL_Universe
31-08-08, 12:26
ניגרי הלזניה עדין במקרר.....היא כבר לא טעימה:(

ניגרי ענק
31-08-08, 12:31
hell רעבק, תעשה ת'עבודה שלך בתור מאמן אישי ותעוף הביתה לחיות קצת מעבר לאימונים, תאכל מה בזין שך אתה עבדת כל כך קשה, תנוח קצת!!!!!!

מה אתה סופר פיצה בנאדם?! תאכל פיצריה שלמה ותרגיש טוב עם עצמך!

הודעה זאת נכתבה ע"י משתמש שנמצא בחיטוב.

כל מילה זהב.
אייל אפשר לתת לגוף תזכורת גם עוד שבוע, וגם זה עדיין מוקדם לטעמי.

דודי התותח
31-08-08, 14:33
שגדי אורן זכה במסטרס הרגשתי שמשהו מסריח
לפי דעתי לא היה מגיע לו אלא לרוני
בכלל הייתי שם אותו שלישי
מי שבא בלי רגליים לתחרות עדיף שלא יבוא בכלל

Raffib
31-08-08, 15:05
מעניין שגם כאן וגם בתחרות של נאבבא, אין הסכמה עם החלטות השופטים (לא אם כולם רק כדי לדייק), שלא נאמר שחלק מההחלטות ממש תמוהות.

אולי הגיע זמן לאירגון שופטים לא תלוי ולא קשור לאף אחד מהאיגודים שישפוט בשני האיגודים בצורה מקצועית ולא פוליטית ותלויית השפעת האיגוד בו הם שופטים ?
מאוד רציתי להגיע גם לתחרות של IFBB (התחרתי בנאבבא בקטגוריית מר ישראל החטוב), אבל היתה לי התחייבות לבת שלי ומבחינתי משפחה זה לפני הכל.

לגבי מישל אני ראיתי אותו יום לפני התחרות של נאבבא אצל גיל והוא היה ממש ענק ולדעתי גם חטוב.
מישל, על תיקח את זה קשה מדי זה רק ספורט ולפי מה שהבנתי לעמית ספיר יש תוכנית לקידום הענף ? הלואי !!!
דרך אגב לפי התמונות עמית נראה מדהים !

נ.ב. (לא קשור לכתוב למעלה)
ארבל/Dr. Muscle מישהו מכם יכול להוסיף לי לשם משתמש "מתחרה מקצועי" בבקשה, לדעתי הרווחתי את זה בכבוד :-).

תודה מראש.

איאל
31-08-08, 15:10

אייל היקר ,

בכללי היה נחמד ורצו צחוקים עם גיל הכרתי גם את קובי חיים הצלם הרשמי בחור מאוד נחמד שמבין עיניין .
חולקו שייקרים מתנה מישראל בודי כ-400 שייקרים בערך למרות שלדעתי לא הייתה כזאת כמות בקהל .

ישנו צורך בגוף עם גב כלכלי חזק וגדול שירים אירוע ברמה גבוה ללא שום קשר לאיגוד כזה או אחר , לא לעשות מחנאות , ולא לנסות לגייס "חיילים" אם אתה לא איתי אז אתה האויב שלי .

מה קרה הכל ורוד ב ifbb אין תלונות כמו לנבבא האולם בסדר מי שישב בסוף ראה הכל כאילו שהוא עם השופטים הבמה מרהיבה ויפה מה היה במה וכיבדו מתחרים ושנבין סך כל הפרסים היה מעל 7000 יורו וכולם הלכו מרוצים וגם מי שלא זכה קיבל פרסים וחילקו לקהל סופר גוס והיה מלצרים והמתחרים לא שילמו 600 שח וכולם טסים לאולימפיה על חשבון האיגוד -רק בעיה אחת השיפוט היה מאד חד ואנשים קצת התרגזו וחוץ מזה הכל לבן ושלא נזכיר יחס חם לכולם והקהל נכנס בחינם ומי שהגיע מהצפון אירגנו לו טיסה על חשבון האיגוד כל הכבוד

Pro_XXL_Universe
31-08-08, 15:13
מה קרה הכל ורוד ב ifbb אין תלונות כמו לנבבא האולם בסדר מי שישב בסוף ראה הכל כאילו שהוא עם השופטים הבמה מרהיבה ויפה מה היה במה וכיבדו מתחרים ושנבין סך כל הפרסים היה מעל 7000 יורו וכולם הלכו מרוצים וגם מי שלא זכה קיבל פרסים וחילקו לקהל סופר גוס והיה מלצרים והמתחרים לא שילמו 600 שח וכולם טסים לאולימפיה על חשבון האיגוד -רק בעיה אחת השיפוט היה מאד חד ואנשים קצת התרגזו וחוץ מזה הכל לבן ושלא נזכיר יחס חם לכולם והקהל נכנס בחינם ומי שהגיע מהצפון אירגנו לו טיסה על חשבון האיגוד כל הכבוד

אהלן איאל מה המצב אחי?:clap:
עזוב יואב טל מלקק לאשר קצת עכשיו חודש הבא הוא יחזור להיות חבר של נאבא:cool:

איאל
31-08-08, 15:16
אהלן איאל מה המצב אחי?:clap:
עזוב יואב טל מלקק לאשר קצת עכשיו חודש הבא הוא יחזור להיות חבר של נאבא:cool:

גלעד?

Pro_XXL_Universe
31-08-08, 15:17
גלעד?

כן אחי,המשתמש הקודם שלי שכחתי תסיסמא:( אז פתחתי אחד אחר:jockey:

Dr. Muscle
31-08-08, 15:22

איאל אני ישבתי שתי שורות מתחתיך ולא ראיתי כלום עם משקפיים!
באתי באמצע התחרות לשבת ליד גלעד שיגיד לי אם זה באמת היה אביב שעלה עכשיו. בנוף הישראלי אין כזה דבר ש"הכל ורוד", אבל אחרי הדיבורים שהבטיחו, ציפינו לתחרות ברמה אחרת בנאבא וקיבלנו משהו שהיה פחות או יותר אותה רמה כמו ifbb. ולא שמעתי שמתחרים טסים לאולימפיה לא מכאן ולא מכאן!
אתה יכול לקרוא את מה שאני רשמתי על תחרות הנבאבא בפורום הזה , באופן אישי התאכזבתי. מה ספורטאי שקרע את התחת ועולה על הבמה לא צריך לזכות למינימום של כבוד - שיקריאו את השם שלו? אנשים צריכים לשאול כל הזמן אחד את השני, מי זה ? מכיר אותו?

אני פשוט חושב שיכול להיות הרבה יותר טוב מזה. כל מה שדרוש זה קצת מאמץ, כי בנאבא היו אלף אנשים שקנו כרטיס, זה הרבה כסף שאפשר להשקיע בתחרות הזו ולעשות את זה ברמה יותר גבוהה.

The Sun
31-08-08, 15:24
באתי באמצע התחרות לשבת ליד גלעד שיגיד לי אם זה באמת היה אביב שעלה עכשיו. בנוף הישראלי אין כזה דבר ש"הכל ורוד", אבל אחרי הדיבורים שהבטיחו, ציפינו לתחרות ברמה אחרת בנאבא וקיבלנו משהו שהיה פחות או יותר אותה רמה כמו ifbb. ולא שמעתי שמתחרים טסים לאולימפיה לא מכאן ולא מכאן!
אתה יכול לקרוא את מה שאני רשמתי על תחרות הנבאבא בפורום הזה , באופן אישי התאכזבתי. מה ספורטאי שקרע את התחת ועולה על הבמה לא צריך לזכות למינימום של כבוד - שיקריאו את השם שלו? אנשים צריכים לשאול כל הזמן אחד את השני, מי זה ? מכיר אותו?

אני פשוט חושב שיכול להיות הרבה יותר טוב מזה. כל מה שדרוש זה קצת מאמץ, כי בנאבא היו אלף אנשים שקנו כרטיס, זה הרבה כסף שאפשר להשקיע בתחרות הזו ולעשות את זה ברמה יותר גבוהה.

מסכים, גם אני ירדתי לשבת עם גלעד כדי שיגיד לי מי זה מי - מהסיבה הפשוטה שפשוט לא ראינו כלום.

עלוש
31-08-08, 15:30
יש שמועות שאיאל גדל בטירוף והוא רחב כמו קיר , גלעד זה נכון :) ?

Pro_XXL_Universe
31-08-08, 15:32
מסכים, גם אני ירדתי לשבת עם גלעד כדי שיגיד לי מי זה מי - מהסיבה הפשוטה שפשוט לא ראינו כלום.

אל תערבו אותי ולא ירדתי ולא עליתי פשוט ישבתי כל פעם אם אנשים אחרים להיות נחמד אל כולם:o
ואני נהנתי מהתחרות ואני פירגנתי לתחרות ואני לא בכיתי וקיטרתי באתי התחרתי ולקחתי מקום מכובד וזה היה אחד הימים הטובים בחיים שלי:boxing:

Pro_XXL_Universe
31-08-08, 15:33
יש שמועות שאיאל גדל בטירוף והוא רחב כמו קיר , גלעד זה נכון :) ?

מי שהיה בא לתחרות היה רואה;)
ולא כמו קיר,קיר יש לו צורא מרובעת לאיאל יש פרופורציות:cool:אבל הוא גדול כמו קיר זה בהחלט נכון:)

The Sun
31-08-08, 15:33
גלעד התכוונתי שבגלל שלא ראינו כלום למעלה היינו צריכים לרדת לשבת למטה על המדרגות, ובמקרה גם אתה ישבת שם אז גם העברנו איתך 2 קטגוריות :)

עלוש
31-08-08, 15:36
מי שהיה בא לתחרות היה רואה;)
ולא כמו קיר,קיר יש לו צורא מרובעת לאיאל יש פרופורציות:cool:אבל הוא גדול כמו קיר זה בהחלט נכון:)

חח אני יודע את זה :p
אבל התכוונתי שהוא כזה רחב כמו קיר :)

Pro_XXL_Universe
31-08-08, 15:38
גלעד התכוונתי שבגלל שלא ראינו כלום למעלה היינו צריכים לרדת לשבת למטה על המדרגות, ובמקרה גם אתה ישבת שם אז גם העברנו איתך 2 קטגוריות :)

גם אחרי זה עליתי לשבת למעלה וגם אחרי זה ישבתי אם חברה שלי לא שינה לי המקום שישבתי ראיתי קטלני ונהנתי אני עדין לא מבין עד עכשיו מה לא היה בסדר בתחרות של נאבא בשיא הרצינות...תעיפו תפרסים בצד סבבה חוץ מזה מה לא היה בסדר בלי לרשום מגילות לרשום משפט קצר מה היה לא טוב?

איאל
31-08-08, 15:38

מצדיק אבל תנו גם ל ifbb הערות ותרדו על הרמה הירודה של התחרות ודרך אגב בנבבא רואים יותר טוב מאולם הכדור סל תסתכל על התמונות שמעלים ולהזכיר שאשר לא נותן לאנשים לצלם מהיציע שלמטה ואין מה להשוות הגיהינום של אלי יותר טוב מהגן עדן של הifbb וכל מתחרה להזכירך משלם 10 כרטיסי כניסה תעשה חישוב ותראה ןאפילו דלי של אבקה לא נותנים

Raffib
31-08-08, 15:40

מסכים איתך לחלוטין, אחרי שסיימתי את חלקי על הבמה, יצאתי לקהל וישבתי עם המשפחה שלי (שלצערי אחרי שקניתי להם כרטיסים מראש בשורה 7 ונתתי לאישתו של אמנון לשמור בקופה, נתנה החכמה את הכרטיסים למישהו אחר מזל שאלי ואמנון התערבו ועזרו לי להכניס אותם, כי היא רצתה שנקנה שוב כרטיסים ואני מדבר על 8 כרטיסים שזה לא זול בכלל) שישבה בשורה אחת לפני הסוף ובקושי הצלחתי לזהות את המשתתפים על הבמה.
נאבבא באמת הבטיחו במהלך כל השנה תחרות ברמה אחרת, בפועל התחרות השנה הייתה ברמה יותר נמוכה מהתחרות בשנה הקודמת, לא נתנו להכניס ספוטר והצביעה נעשתה או מחוץ לאולם או מאחורי הבמה כאשר אחד עוזר לשני בצביעה ובחימום שזה היה דווקה נחמד לראות איך כולם עוזרים לכולם אפילו מתחרים באותה קטגוריה שעזרו אחד לשני :).
אם זאת צריך לציין שלפני התחרות אמנון ריכז את המתחרים והסביר שכתוצאה מכך שהם הביאו את התקשורת, זה בה על חשבון ספונסרים של פרסים כספים מכיוון שהם בתור איגוד לא יכול הוציא כסף למתחרים בתור פרס. אמנון טוען שכתוצאה מכך שהייתה תקשורת שנה הבאה התחרות תעלה לרמות שעוד לא נראו בארץ. אני מקווה שבאמת כך יהיה.

Dr. Muscle
31-08-08, 15:43
מצדיק אבל תנו גם ל ifbb הערות ותרדו על הרמה הירודה של התחרות ודרך אגב בנבבא רואים יותר טוב מאולם הכדור סל תסתכל על התמונות שמעלים ולהזכיר שאשר לא נותן לאנשים לצלם מהיציע שלמטה ואין מה להשוות הגיהינום של אלי יותר טוב מהגן עדן של הifbb וכל מתחרה להזכירך משלם 10 כרטיסי כניסה תעשה חישוב ותראה ןאפילו דלי של אבקה לא נותנים

על ifbb בכלל אין מה לדבר... כל מה שאמרת נכון בהחלט, מצדיק אותך. אין לנו פתרון לא מכאן ולא מכאן. בינתיים נתרכז בחיובי ובחבר'ה שאתה מאמן וכולם נראים מצויין על הבמה. אני למרות כל הטענות והמענות נהניתי בתחרויות ומכל המתחרים. באמת שהמתחרים הבולטים בארץ הם אנשים מאד נחמדים... ספורטאים אדירים.

The Sun
31-08-08, 15:47
גם אחרי זה עליתי לשבת למעלה וגם אחרי זה ישבתי אם חברה שלי לא שינה לי המקום שישבתי ראיתי קטלני ונהנתי אני עדין לא מבין עד עכשיו מה לא היה בסדר בתחרות של נאבא בשיא הרצינות...תעיפו תפרסים בצד סבבה חוץ מזה מה לא היה בסדר בלי לרשום מגילות לרשום משפט קצר מה היה לא טוב?

אני יחזור על דברים שכתבו שהפריעו לי בתור צופה בתחרות:

- אי הקראת שמות המתמודדים, או לפחות שם הזוכה בקטגוריה.

- קטיעות במוזיקה בזמן הרוטינות.

- חוסר תיאום בהעלאת המתמודדים לביצוע רוטינות או פוזות חובה.

- חוסר תיאום בין כמות הצופים באולם לבין הכרטיסים, בלי הקפדה על מקומות ישיבה (נשבר לי הגב רעבק!), בקטע הזה אני חושב שמגיע למתחרה כמוך מקום שמור בקדמת האולם כדי שתרד מותש מהתחרות לפחות שיהיה לך איפה לשבת.

קשה לי לזכור עוד דברים, אבל אני בטוח שבריפרוף על ההודעות אחורה אני אמצא עוד, לא חסר.

איאל וגלעד - שניכם חולים על הספורט, אני מאוד מעריך את זה אבל חבל ששני האירגונים לא מעריכים את זה ברמה שמגיעה לכם בתור אנשים שנושמים את זה, כמו גם שאר המתמודדים הרציניים.

בקשר לIFBB, לצערי (או למזלי?) לא התאפשר לי להגיע לתחרות, לא חושב שהפסדתי יותר מדי בכל אופן. :winked:

hell
31-08-08, 15:59
כל מילה זהב.
אייל אפשר לתת לגוף תזכורת גם עוד שבוע, וגם זה עדיין מוקדם לטעמי.
נשקלתי עכשיו במשקל שבו נשקלתי במשך כל הדיאטה.
לא מזייף.
אני 97 קילו!
הייתי 88 לפני שלושה ימים.
מלחיץ קצת....
אני מוריד קצת קצב.
:eek::eek::eek:

talvolik
31-08-08, 16:06
לא מזייף.
אני 97 קילו!
מלחיץ קצת....
אני מוריד קצת קצב.

ואני מוכן להתערב שאתה נראה עכשיו הרבה יותר טוב !

hell
31-08-08, 16:10
ואני מוכן להתערב שאתה נראה עכשיו הרבה יותר טוב !
בהחלט.
גם כל מי שראה אותי בifbb. יומיים אחרי התחרות של נאבא. אמר לי את זה.
אני מלא בורידים והשריר מלא ומפוצץ.
כמובן שבשלושה ימים האלה לא צברתי שומן יותר מדי.
אבל עוד מעט זה יקרה.
וצריך לעצור לפני כן.

talvolik
31-08-08, 16:13
לא נורא
תתפנק
10% שומן זה יהיה בסדר

Yoshi-Moto
31-08-08, 16:17
לא מזייף.
אני 97 קילו!
מלחיץ קצת....
אני מוריד קצת קצב.

wow
חולני בטירוף חחח

VIKING
31-08-08, 16:44
בהחלט.
אבל עוד מעט זה יקרה.
וצריך לעצור לפני כן.

אתה באמת ניראה טוב יותר, שנה הבאה תפציץ :boxing::boxing::boxing:

VIKING
31-08-08, 16:46
אני גם הייתי בתחרות ישבתי עם גלעד ווין דיזל ומדי פעם ארבל,חבל שלא יצא לנו לדבר בערך מ---2006 אם אתה זוכר :o

אפשר לדעת איך קוראים לך ומאיפה אתה???:confused:

BIGROY
31-08-08, 16:56
לא מזייף.
אני 97 קילו!
מלחיץ קצת....
אני מוריד קצת קצב.

הייתי במצבים יותר גרועים , מאמין שגם אתה
תתחיל להפחית , העיקר שנהנת

LAMPARD
31-08-08, 17:03

אייל היקר ,

אדון יואב טל הנכבד, זה שהיית לפני 20 שנה בתחרות של צעירים זה לא הופך אותך למקצוען ומבקר תחרויות כי אם היה לך טיפה של ידע היית מבין שיש7 פוזות חובה ומתוכם 4 של גב זה אומר שגב זה מכריע ולאלכס אין גב ולמישל יש גב אדיר ובמידה ואתה צודק ההגודל קובע אז למה עמית ניצח אז תפסיק לזיין את השכל ולנסות ללכת נגד הזרם כדי להיות מיוחד.
למה שמישל לא התעצבן הרי הוא הכבשה השחורה של אשר וחבריו, במר דרום אלכס קיבל מקום 5 כשרצו לסדר לגדי אורן ניצחון וכולם אמרו שמישל צריך לנצח ועכשיו מישל בא מוכן והפסיד אתה לא שם לב שהם מסדרים את זה כמו שבזין שלהם.
אצל אנשים כמו מישל אין מקום שני זה או נצחון או הפסד אבל כנראה שכולם מקנאים בו כי הוא בא שמום מקום ניצח את כולם עשה 6 תחרויות רצוף ב13 חודשים והצליח לגדול במסה ולעלות קטגוריה והוא עכשיו רק בן 24 וכולם פותחים עניים וקשה להם לקבל את זה שהוא יותר טוב ממתחרים עם ניסיון פי 2 ממנו.

Pro_XXL_Universe
31-08-08, 17:11
אדון יואב טל הנכבד, זה שהיית לפני 20 שנה בתחרות של צעירים זה לא הופך אותך למקצוען ומבקר תחרויות כי אם היה לך טיפה של ידע היית מבין שיש7 פוזות חובה ומתוכם 4 של גב זה אומר שגב זה מכריע ולאלכס אין גב ולמישל יש גב אדיר ובמידה ואתה צודק ההגודל קובע אז למה עמית ניצח אז תפסיק לזיין את השכל ולנסות ללכת נגד הזרם כדי להיות מיוחד.
למה שמישל לא התעצבן הרי הוא הכבשה השחורה של אשר וחבריו, במר דרום אלכס קיבל מקום 5 כשרצו לסדר לגדי אורן ניצחון וכולם אמרו שמישל צריך לנצח ועכשיו מישל בא מוכן והפסיד אתה לא שם לב שהם מסדרים את זה כמו שבזין שלהם.
אצל אנשים כמו מישל אין מקום שני זה או נצחון או הפסד אבל כנראה שכולם מקנאים בו כי הוא בא שמום מקום ניצח את כולם עשה 6 תחרויות רצוף ב13 חודשים והצליח לגדול במסה ולעלות קטגוריה והוא עכשיו רק בן 24 וכולם פותחים עניים וקשה להם לקבל את זה שהוא יותר טוב ממתחרים עם ניסיון פי 2 ממנו.

:king::king::king::king::king:
אתה מלך אח שלי אוהב אותך!!
מספיק אם הביקורת והליקוקים לאיגוד של אשר מר יואב טלטלטלון הרי אשר שונא גם אותך אל תשכח:)וזה שככה דרכתה על אלי ועל נאבא אחרי שהם כלכך מעריכים אותך,זה לא יפה.

Dr. Muscle
31-08-08, 17:17
:king::king::king::king::king:
אתה מלך אח שלי אוהב אותך!!
מספיק אם הביקורת והליקוקים לאיגוד של אשר מר יואב טלטלטלון הרי אשר שונא גם אותך אל תשכח:)וזה שככה דרכתה על אלי ועל נאבא אחרי שהם כלכך מעריכים אותך,זה לא יפה.

כן ממש מעריכים אותו, העיפו אותו מהאולם אחרי שהוא שילם את הכסף ובנה על דוכן . הערצה עיוורת זה דבר פסול... צריכים להיות מפוכחים ועם שתי עיניים פקוחות, אי אפשר לקבל דברים שלא בסדר, לא משנה מה.
ואדון למפרד, אף אחד מאיתנו איננו שופט מקצוען, תקן אותי אם אני טועה. זה ספורט די סובייקטיבי, אי אפשר לקבוע דברים אבסולוטיים. אי אפשר להשתיק את מי שחושב אחרת מאיתנו... וליואב טל יש די ניסיון, אולי הוא לא מתחרה בעצמו, אבל יש לו קצת ותק - זה לא איזה ילד שהגיע פעם ראשונה לתחרות. תכבד דעות של אחרים כמו שמכבדים את הדיעה שלך.

Pro_XXL_Universe
31-08-08, 17:23
כן ממש מעריכים אותו, העיפו אותו מהאולם אחרי שהוא שילם את הכסף ובנה על דוכן . הערצה עיוורת זה דבר פסול... צריכים להיות מפוכחים ועם שתי עיניים פקוחות, אי אפשר לקבל דברים שלא בסדר, לא משנה מה.
ואדון למפרד, אף אחד מאיתנו איננו שופט מקצוען, תקן אותי אם אני טועה. זה ספורט די סובייקטיבי, אי אפשר לקבוע דברים אבסולוטיים. אי אפשר להשתיק את מי שחושב אחרת מאיתנו... וליואב טל יש די ניסיון, אולי הוא לא מתחרה בעצמו, אבל יש לו קצת ותק - זה לא איזה ילד שהגיע פעם ראשונה לתחרות. תכבד דעות של אחרים כמו שמכבדים את הדיעה שלך.

עזוב...תמחק תמחק לי תהודעות יואב טל הוא רוני קולמן הישראלי והוא הגיע לפיטנס כמו שהוא אמר שהוא יגיע והוא בעל ניסיון עצום סליחה סופר עצום אז מעכשיו ניתן למר טל לנהל את הספורט בארץ והכל יהיה יותר טוב:)

יאלה יום טוב ביייייייי

גם אני הייתי מעיף אותו בלי קשר לדוכן שלו או לא לא יכול לסבול שאנשים שלא עומדים בחיטוב שבוע ועוד חיטוב עלוב ומסכן נותנים ביקורת חריפה על מתחרים כמו ב2006 שהוא קרא לליאור מרמלשטיין שרק וירד עליו על איך שהוא ניראה שהבן אדם בא כולו פסים ברגלים ווריד בכל מקום פסים והפרדות.
ניתן לאנשים כאלו לנהל תספורט שלנו ונגיע רחוק

יאלה אלון ד"ר מאסל אני מכבד אותך גבר אבל נימאס לי להתווכח.

Dr. Muscle
31-08-08, 17:26
עזוב...תמחק תמחק לי תהודעות יואב טל הוא רוני קולמן הישראלי והוא הגיע לפיטנס כמו שהוא אמר שהוא יגיע והוא בעל ניסיון עצום סליחה סופר עצום אז מעכשיו ניתן למר טל לנהל את הספורט בארץ והכל יהיה יותר טוב:)

יאלה יום טוב ביייייייי

גם אני הייתי מעיף אותו בלי קשר לדוכן שלו או לא לא יכול לסבול שאנשים שלא עומדים בחיטוב שבוע ועוד חיטוב עלוב ומסכן נותנים ביקורת חריפה על מתחרים כמו ב2006 שהוא קרא לליאור מרמלשטיין שרק וירד עליו על איך שהוא ניראה שהבן אדם בא כולו פסים ברגלים ווריד בכל מקום פסים והפרדות.
ניתן לאנשים כאלו לנהל תספורט שלנו ונגיע רחוק

יאלה אלון ד"ר מאסל אני מכבד אותך גבר אבל נימאס לי להתווכח.

אחי אין צורך להגזים, לא אמרתי עכשיו להכתיר אותו לראש הממשלה, או אפילו מנהל הספורט בארץ. רק לתת ריספקט. אין צורך להתווכח גם, רק לכבד דיעות של אחרים... והכי חשוב לתמוך בכולם! רק ככה נצליח, לא ככה גלעד?

ran_z
31-08-08, 17:28
צריכים להביא שופט או שתיים מנוסים מעבר לים. זה אירוע של פעם בשנה. אז שישמו בצד קצת כסף למטרה הזאת. העיקר לגבות דמי כניסה יקרים. לא ייתכן שיש שופטים שבעבר אימנו מתחרה כזה או אחר או מקורבים אליהם בדרך כזאת או אחרת.
אני מבין לליבו של מישל. אפשר לקבל סיבוב רציני בגלל דבר כזה. הוא עבד נורא קשה ולא קיבל את המגיע לו.
חבל שאין אפשרות עירעור. ביזיון.

Dr. Muscle
31-08-08, 17:29
צריכים להביא שופט או שתיים מנוסים מעבר לים. זה אירוע של פעם בשנה. אז שישמו בצד קצת כסף למטרה הזאת. העיקר לגבות דמי כניסה יקרים. לא ייתכן שיש שופטים שבעבר אימנו מתחרה כזה או אחר או מקורבים אליהם בדרך כזאת או אחרת.
אני מבין לליבו של מישל. אפשר לקבל סיבוב רציני בגלל דבר כזה. הוא עבד נורא קשה ולא קיבל את המגיע לו.
חבל שאין אפשרות עירעור. ביזיון.

אני בעד. שישחררו את הכסף ואני אקח על עצמי לדבר עם אדון ג'ים מנשן השופט הבכיר ביותר עד כמה שאני יודע, ואיש נחמד שגם פעיל בפורומים באינטרנט.

ZoonD
31-08-08, 17:29
גלעד באמת חבל
שאתה מוציא את האנרגיות שלך פה ...
כולם צריכים לקבל כבוד .

אתה יותר מידי עצבני :boxing:
תפנה את האנרגיות למקומות חשובים יותר !

Pro_XXL_Universe
31-08-08, 17:31
אחי אין צורך להגזים, לא אמרתי עכשיו להכתיר אותו לראש הממשלה, או אפילו מנהל הספורט בארץ. רק לתת ריספקט. אין צורך להתווכח גם, רק לכבד דיעות של אחרים... והכי חשוב לתמוך בכולם! רק ככה נצליח, לא ככה גלעד?

אני לא אתמוך באדון שרק יודע לזרוק ביקורת ולא יודע להזיז את התחת למכון סליחה על הגסות אבל צריך טיפה טאקט בספורט.
ושלא יביא תדוגמאות של אבא לילדים כי חוסאם לקח מר ישראל ואלוף האלופים ואביב עומר עלה לתחרות השנה וסטס עלה לתחרות ולקח אלוף האלופים השנה ושלושתם גם אבות לילדים קטנים.

Pro_XXL_Universe
31-08-08, 17:32
גלעד באמת חבל
שאתה מוציא את האנרגיות שלך פה ...
כולם צריכים לקבל כבוד .

אתה יותר מידי עצבני :boxing:
תפנה את האנרגיות למקומות חשובים יותר !

אני לא עצבני בכלל נשמה:)
אני ריאלי.

ran_z
31-08-08, 17:42
אני בעד. שישחררו את הכסף ואני אקח על עצמי לדבר עם אדון ג'ים מנשן השופט הבכיר ביותר עד כמה שאני יודע, ואיש נחמד שגם פעיל בפורומים באינטרנט.

בדיוק!
אבל שנינו יודעים שזה לא יקרה...
תמיד לפני התחרות אנחנו מקבלים את התמונות והאינפורמציה על המתחרים והקטגוריות.
בקשר לשופטים לא ידוע לי כלום... אני לא רוצה להשמע כמו עיתונאי חוקר, אבל סליחה, אולי אני רוצה לדעת קצת רקע עליהם. מה הרקע שלהם בתחום, מה הידע והניסיון שלהם, מי מינה אותם, מי הסמיך אותם.
בכל תחרות מציגים את שופטי המשחק ויש גם ועדה שבודקת אותם.
שישלחו שופטים מifbb העולמי.
רפובליקת בננות.

VIKING
31-08-08, 18:01
לא משקיעים 5 שקל על הגברה, להביא שופטים מחו"ל זה מדע בידיוני.

Raffib
31-08-08, 18:04

יש משהו בדברים שלך :rolleyes:

ran_z
31-08-08, 18:10

שיבטלו ת'תחרות, אין מה לבוא לראות.
כל תחרות צריך לשמוע על בעיות השיפוט?
זה לא שקולמן דקסטר וקטלר על הבמה וההבדל זניח ויכול להיות לעיתים לכאן ולכאן, וגם כאן השיפוט ראוי.
מישל עלה על הזוכה לפחות ברמה אחת, דגש על הלפחות.
בודיבילדר עובד ומשקיע כ"כ קשה במהלך העונה בשביל ששופט דמיקולו יבוא וישים אותו למטה בסולם איפה שאינו מקומו. :thumbdown:

arbel2
31-08-08, 18:13
הקטע שבאמת מרגיז הוא כזה
מילא להפסיד למישהו שיותר טוב ממך ,אבל מישל כבר ניצח את אלכס במר דרום ,ואלכס היה הרבה יותר מרשים שם מאשר כאן

ניגרי ענק
31-08-08, 18:18
ניגרי הלזניה עדין במקרר.....היא כבר לא טעימה:(

מה לעשות אחי הבריזו לי:(:mad:
מבטיח לך שאנחנו עוד נתראה, נאכל, ונצחק על העולם כולו, אולי אני אביא איתי עד אז קלטת של התחרות, יהיה טוב:jockey:

ניגרי ענק
31-08-08, 18:30
בהחלט.
אבל עוד מעט זה יקרה.
וצריך לעצור לפני כן.

נו אז מה רע בזה?
רק נוזלים להחזיר לגוף זה 5 קילו, ועוד קצת פחמימות מעלות אותך.
אסור לך לחשוב ככה בכלל, ואם תשמין קצת אז מה?
אני מתפלא עליך אייל.
תאכל ותתפנק, הגוף שלך שלח לי מכתב!
וכך הוא כותב: "ניגרי יפה תואר שכמותך אנא עזור לי מפני אדוני ערל הלב אשר עושה בי שפטים ללא רחם (קול של בכי קורע לב). אני שירתתי אותו במשך כל כך הרבה חודשים בהם הוא דרש ממני דברים לא אנושיים כגון להיות רעב יותר מאשר ילד יהודי שזכה להכיר את היטלר ומנגלה מקרוב, ואפילו נתתי לו אפשרות להתגאות בי בפני קהל גדול, והוא בתמורה נותן לי 70 וחצי שעות של כיף ומייד דורש ממני לחזור לתקופה הנוראה ההיא. גם כי אלך בגיא צלמוות לא ארע, וכו וכו אבל מדוע הוא עושה לי את זה? האם אדוני הוא באדיבילדר או דוגמנית? אני מתגעגע לידידי רקמת השומן אשר עזרה לי להתמודד עם משקלים נחמדים ואף לרכך את כניסתה של המחט שגם היא הכרחית (אי אי אי אי...) מדוע הוא עושה לי את זה, אני שוקל להפגין מול משרדי האו"ם על פגיעה באנושות"
בוא'נה המכתב הזה קרע לי את הלב!
מה אני יענה לו עכשיו?
פאק לא אכלתי כבר 5 דקות, עזבו אותי באימא שלכם אני הולך לכרסם משהו, מה נהייה פה.

Dr. Muscle
31-08-08, 18:31
נו אז מה רע בזה?
אני מתפלא עליך אייל.
וכך הוא כותב: "ניגרי יפה תואר שכמותך אנא עזור לי מפני אדוני ערל הלב אשר עושה בי שפטים ללא רחם (קול של בכי קורע לב). אני שירתתי אותו במשך כל כך הרבה חודשים בהם הוא דרש ממני דברים לא אנושיים כגון להיות רעב יותר מאשר ילד יהודי שזכה להכיר את היטלר ומנגלה מקרוב, ואפילו נתתי לו אפשרות להתגאות בי בפני קהל גדול, והוא בתמורה נותן לי 70 וחצי שעות של כיף ומייד דורש ממני לחזור לתקופה הנוראה ההיא. גם כי אלך בגיא צלמוות לא ארע, וכו וכו אבל מדוע הוא עושה לי את זה? האם אדוני הוא באדיבילדר או דוגמנית? אני מתגעגע לידידי רקמת השומן אשר עזרה לי להתמודד עם משקלים נחמדים ואף לרכך את כניסתה של המחט שגם היא הכרחית (אי אי אי אי...) מדוע הוא עושה לי את זה, אני שוקל להפגין מול משרדי האו"ם על פגיעה באנושות"
מה אני יענה לו עכשיו?
:eek::shok1::eek::shok1::eek:

Rendi Orton
31-08-08, 18:33
:):):):) ניגרי אחי הדיאטה הרגה אותך אה?

ZoonD
31-08-08, 18:36
חחחחחחחחחח
ניגרי את צריך לשקול להחליף מקצוע :fellow:

Pro_XXL_Universe
31-08-08, 18:53
מה לעשות אחי הבריזו לי:(:mad:
מבטיח לך שאנחנו עוד נתראה, נאכל, ונצחק על העולם כולו, אולי אני אביא איתי עד אז קלטת של התחרות, יהיה טוב:jockey:

יש לי סוד לספר לך נשמה..
צלצל אלי היום בערב ושאתה מצלצל אני רוצה לשמוע את קולות הקראנצ' האלו ששמעתי בחודשיים האחרונים אבל לדעתי שאתה לועס שם איזה טוסט ולא פרכיות מגעילות:p

arbel2
31-08-08, 18:56
נו אז מה רע בזה?
אני מתפלא עליך אייל.
מה אני יענה לו עכשיו?

אחייייייייייייייי !!!
זה היה חריף ברמות על !!
כל הכבוד על הפוסט הזה ,מוכיח שלא רק עבדכם הנאמן מסוגל לכתיבה יוצרת !
כן ירבו הודעות כאלו...

ניגרי ענק
31-08-08, 18:57
יש לי סוד לספר לך נשמה..
צלצל אלי היום בערב ושאתה מצלצל אני רוצה לשמוע את קולות הקראנצ' האלו ששמעתי בחודשיים האחרונים אבל לדעתי שאתה לועס שם איזה טוסט ולא פרכיות מגעילות:p

מצטער לא הבנתי אחי מה זו המילה הזאת פרכיות?
למה אתה מתכוון? אני לא מבין היום הרבה מילים, מישהו אמר משהו על מכון כושר? מישהו דיבר על זה שהוא לא רוצה להשמין? לא יודע נשמע לי קצת סינית.
אוי ווי זמיר, לא אכלתי כבר 3 דקות, אני מפחד שגם הגוף שלי יכתוב מכתב, אני מייד מטפל בזה.

...אני אדבר איתך כמובן...

Pro_XXL_Universe
31-08-08, 19:13
מצטער לא הבנתי אחי מה זו המילה הזאת פרכיות?
למה אתה מתכוון? אני לא מבין היום הרבה מילים, מישהו אמר משהו על מכון כושר? מישהו דיבר על זה שהוא לא רוצה להשמין? לא יודע נשמע לי קצת סינית.
אוי ווי זמיר, לא אכלתי כבר 3 דקות, אני מפחד שגם הגוף שלי יכתוב מכתב, אני מייד מטפל בזה.

...אני אדבר איתך כמובן...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 3 דקות?יש לי בישבילך 3 מילים
חומוס צ'יפס סלט תכניס את זה לאנשהו תדחוף איזה גוש בשר ואתה מסודר חביבי:)

ניגרי ענק
31-08-08, 19:32
וואלה אני כעת סיימתי היכרות קצרצרה מידי עם לחמנייה ענקית מלאה בחומוס שניצל טחינה ועוד דברים, אני לא מבין לאן היא ברחה הלחמנייה העגולה והחמה הזאת, איפה היא, אין לה זכר, בטוח שהיא באמת הייתה פה?

Holy_Templar
31-08-08, 19:33
וואלה אני כעת סיימתי היכרות קצרצרה מידי עם לחמנייה ענקית מלאה בחומוס שניצל טחינה ועוד דברים, אני לא מבין לאן היא ברחה הלחמנייה העגולה והחמה הזאת, איפה היא, אין לה זכר, בטוח שהיא באמת הייתה פה?

אביב, הפכת להיות פואטי... פואטי בעינייני הגוף והאוכל ..

אתה חייב אולי לכתוב ספר שירי ילדים על באדי בילדינג ולחמניות עם טחינה :)

The Sun
31-08-08, 19:58
טוב אני ישחק אותה כאילו גם אני נהנה מאוכל כרגע...

אממממממממממממ יאמי טונה... פרוסת לחם.. כרוב ומלפפון חמוץ :\ ניגרי אתה תשלם על זה.

VIKING
31-08-08, 20:37
הקטע שבאמת מרגיז הוא כזה
מילא להפסיד למישהו שיותר טוב ממך ,אבל מישל כבר ניצח את אלכס במר דרום ,ואלכס היה הרבה יותר מרשים שם מאשר כאן

גם אלכס היה יותר מרשים, שלא תבין לא נכון, אין לי פה דיעה, היה צמוד מאוד...
אלכס היה יותר יבש ויותר מאסיבי, אבל הגב שלו לא רק מוזר, הוא ממש דפוק:thumbdown:
אם בכל זאת צריך להחליט הייתי אומר מישל צריך לנצח.

hell
31-08-08, 23:21
נו אז מה רע בזה?
אני מתפלא עליך אייל.
וכך הוא כותב: "ניגרי ......."
מה אני יענה לו עכשיו?

אני לא נוהג לרשום את זה אבל הפעם אני חייב -
חחחחחחחחחח
:d:d:d:d
ניגרי. צפה לעוד מכתב מהגוף שלי.
היום היה אימון טוב...הייתי חייב מצטער.

ניגרי ענק
31-08-08, 23:31
אני לא נוהג לרשום את זה אבל הפעם אני חייב -
חחחחחחחחחח
:d:d:d:d
ניגרי. צפה לעוד מכתב מהגוף שלי.
היום היה אימון טוב...הייתי חייב מצטער.

וואי הינה קיבלתי כעת מכתב אני אקריא לך:
"ניגרי יקר וטוב מראה שכמוך אינני רך לבב אך אדוני גורם לי להזיל דמעות תנין. לא רק שהוא חוזר לחסוך ממני מזון הכרחי כאילו לא זעזע את אמות הסיפים שלי רק לא מזמן בסוליות נעליים המתקראות פרכיות נטולות נתרן ובחזה עוף עם ארומה של חילזון שמת מחוסר חמצן, אלא שכעת דרש הוא ממני שאזיז משקלים למעלה ולמטה, וזה כאשר אני עייף, מותש, ושוקל להוציא גימלים ולפרוש לגמלאות בגלל עודף יסורים. אנא ניגריף הנח לשנייה אחת את הבמבה הזו מבין ידיך המסוקסות והבט בי, פעל למעני אני קורס פה, וזה לא נעים לשמוע את אנחות הנחת מגופך שלך אשר מתפנק לו ללא הרף וצובר את רקמות השומן ההכרחיות לקראת החורף הקר".
בוא'נה הלב שלי נקרע מהמכתבים של הגוף שלך אייל, זה לא יפה מה שאתה עושה לו.
טוב, חתכתי להכין חביתה.

hell
31-08-08, 23:47
חביתה?
עם כל הדיבורים שלך ואתה מכין חביתה?
איפה הפיצות? שווארמות? עוגות?
חביתה. בטח גם הוצאת את כל הצהובים...
תתבייש לך.
עכשיו חיסלתי 4 פרוסות לחם עם שוקולד.

ניגרי ענק
31-08-08, 23:51
חביתה?
עם כל הדיבורים שלך ואתה מכין חביתה?
איפה הפיצות? שווארמות? עוגות?
חביתה. בטח גם הוצאת את כל הצהובים...
תתבייש לך.
עכשיו חיסלתי 4 פרוסות לחם עם שוקולד.

צודק...אבל החביתה נכנסת ללחמניה ובלחמיה יש לך טחינה חומוס ודברים טובים נוספים...
פיצות היה אתמול, עוגות אני כבר חיסלתי היום 2 עם כוסות נס אגוזים, שווארמה כנראה מחר, כמובן 2 באגטים לפחות.
הבעיה שהרכב במוסך כשהוא ייצא נעבור בסופר ונשלים פערים...

HITMAN
31-08-08, 23:59
חברי שלום! ;) מאוד שמחתי לראות כמה אנשים מאתר... למשל את ארבל :ok:.
הגיע זמן לשאול...כי מאוד מעניין לדעת! מה אתם חושבים לגבי! אבל אני רוצה לקבל ביקורת אמיתית לטובת שיפורים לתחרויות הבאות.. מחכה

http://img175.imageshack.us/img175/5172/20080831030227img2645nk7.jpg

טל יואב
01-09-08, 00:17

תודה רבה לך אח יקר לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר .

צדיק אחד בסדום . כל מילה שלך בסלע גבר .

11 שנה בתחום המכירות והשיווק יש לי עור של פיל בודדים הם האנשים בעולם שיכולים לפגוע בי .

אלון כבר כתבתי זאת לא פעם אתה החולייה השפוייה כאן .
אם לא חושבים כמוהם אז לא מבינים כלום .

שגיא גרשגורן שלח לי מייל חריף על כך שביקרתי אותו על מקומו השלישי .
באופן אישי אני ממש מעריך ומכבד את העקשנות וההתמדה של הספורטאי הזה ,
באופן מיקצועי לא היה מגיע לו מקום3

הנה המכתב שהוא שלח לי :

אתה הרגזת אותי עכשיו סופית!!!!!!!
תשמע אתה ילד בן 30, אתה והתגובות שלך!!!!!!!!!
מתי פעם אחרונה התחריתי בתקופת נפוליאון???
אין לך ביצים לעלות על במה לעבור דיאטה קשה וייבוש
מי אתה שתדבר על נאבאא שלא לקחו ממני שקל כבר שנתיים???
אלי האנה היה איצנו כל היום, הביא את ערוץ 5
אי הבאתי את ערוץ 10 ואת ידיעות אחרונות
מה אתה תורם לספורט שלנו????
לא נראה לך התחרות אל תבוא לא צריכים דפוק כמוך בספורט שלנו
תלך תקנה כרטיס בהרבה מאוד כסף ותלך תראה את מר אולימפיה.
כל שנה אתה מעצבן הרבה מתחרים ולא רק אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!
אתה לא מתביש לכתוב בפורום שתומך באשר פריג ומביא לו כל שנה מתחרים,
הוא לוקח מכל מתחרה 600 שקל מה אלי האנה לקח ממני 0 שקל?????
אלי האנה היה איתנו מאחורי הקלעים בסלנות כמו גבר אמיתי, מדבר בגובה העינים עוזר תומך.
אם 70 אחוז מהמתחרים מהצפון אז כן זה יהייה בצפון, אם את מלכת היופי של ישראל יכולים לעשות בחיפה אז את מר ישראל בפיתוח גוף יכולים לעשות בחיפה או בקריית חים ששייכת לחיפה או בכל מקום אחר באיזור חיפה.
בצקום לאונן על המקלדת תקח את עצמך הידיים ותתחרה אצל אלי האנה ואצל אשר פריג ואז תבין מה ההבדל האמיתי.
אתה יותר גרוע מילד מתלהב בן 16!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
נמאס לי ממך ומתגובות המתלהבות והמיותרות שלך כל הזמן זורק רק שטויות די נמאס!!!!!!!

סוף המכתב של שגיא .

שגיא היקר ,
אם אתה קורא את זה ברצוני להתנצל לא הייתה לי כל כונה חלילה לפגוע בך בשום צורה שהיא אני חושב שיש לך אופי של אלוף אמיתי ובמישור האישי אני מאוד מחבב אותך אך לא היה מגיע לך בשום אופן לקחת את המקום השלישי אני חוזר וכותב הבחור עם הבגד ים הצהוב הייתה לו הרבה יותר מאסה וחיטוב ממך . בדיסק די וידי שיצא בקרוב תוכל להיווכח בעצמך .

BodyKilo
01-09-08, 00:25
רגע תן לי להבין... שגיא זה אותו אחד שהתלונן שזה לא שווה שכולם על הבמה מוזרקים ורק הוא לא?..

Ido
01-09-08, 00:26
הגיע זמן לשאול...כי מאוד מעניין לדעת! מה אתם חושבים לגבי! אבל אני רוצה לקבל ביקורת אמיתית לטובת שיפורים לתחרויות הבאות.. מחכה

תשמע אחי אתה נראה מעולה לטעמי !! אולי יותר טוב אפילו מהמקום השני ! מה שבטוח היית שם עם המאסה הכי גדולה. רגליים ברמה אחרת לגמרי ! פשוט פצצות אחי !! כל הכבוד על השינוי שלך.

טל יואב
01-09-08, 00:27
רגע תן לי להבין... שגיא זה אותו אחד שהתלונן שזה לא שווה שכולם על הבמה מוזרקים ורק הוא לא?..

כן .;):rolleyes::)

HITMAN
01-09-08, 00:30
חברי אני רוצה לשמוע עוד תגובות ממכם.
תודה ido

Bodybuilder
01-09-08, 00:33
תשמע אחי אתה נראה מעולה לטעמי !! אולי יותר טוב אפילו מהמקום השני ! מה שבטוח היית שם עם המאסה הכי גדולה. רגליים ברמה אחרת לגמרי ! פשוט פצצות אחי !! כל הכבוד על השינוי שלך.

איסי, אם היתה מגיע יבש יותר, התחרות שלך !
למרות שלדעתי, לפי התמונה אתה אמור להיות שני, הרי גם במשקל הכבד אלכס עבר את מישל - בזכות המסה, אז מה קרה בקטגורייה שלך, שפתאום השופטים החליתו להיסכל על פרמטרים אחרים ?!!
אני מצתרף למה שנאמר, רגליים מאוד איכותיות יש לך !

לך תבין את השופטים ב ifbb...:(

HITMAN
01-09-08, 00:37
טוב..הבנתי
ניראה מה יהי ..

Pro_XXL_Universe
01-09-08, 00:40
שגיא גרשגורן לא רק יצאתה מלך אם המכתב שהבאתה ליואב!!!
אתה תותח ואתה אומנם סרצ'יצ'ה אם ריח רע מהפה אבל במכתב הזה אתה יצאתה מלך סחטיין על המקום השלישי חביבי כבוד!!

Sugarzaza
01-09-08, 00:44
איסיי אתה מאסיבי ודחוס כמו שצריך, זה בטוח. לדעת לייבש כמו שצריך זה משהו שבא עם הזמן והתחרויות.. בכל זאת זו התחרות השנייה שלך אם אני לא טועה

VIKING
01-09-08, 01:14
hitman אתה ישי? זה שלקח מקום 3?
הישתפרת לא רע, אבל אני חושב שאתה יכול יותר מזה... ולפי דעתי היה מגיע לך מקום 2.

דודי התותח
01-09-08, 02:15

כן כאילו דוכן זה מה שיקדם את הבודי בילדינג בישראל.
איזה ניסיון יש ליואב טל? חשבתי לרגע שהוא ביגשוט אבל עשיתי שיעורי בית... אחי אתה בסך הכל מעריץ של הענף לא מתחרה ולא בטיח (דיאטה עשית? הגעת פעם לתחרות מוכן? השקעת בספורט הזה "דם יזע ודמעות"?)
אחרי שסגרנו שספורטאי אתה לא אז מי אתה בכלל שתשפוט ספורטאים?
ו-Dr. Muscle זו הדעה שלי אז תכבדו אותה
אחי אין לי שום דבר נגדך אבל בוא נעמיד דברים על דיוקם.

arbel2
01-09-08, 06:40

כמו שאמרתי לך ,נראית טוב
ובעייני היית הרבה יותר שלם ובעל לוק של באדיבילדר מאשר המקום השני,פשוט לא היית חד מספיק ,אבל לא נורא ,לומדים מטעויות !כל הכבוד על עונת תחרויות לא רעה בכלל מבחינתך.

The Sun
01-09-08, 07:35
ארבל אני חושב שמגיע להיטמן סטאטוס של מפתח גוף מקצועי. ותואר :)

Dr. Muscle
01-09-08, 09:52
כמו שאמרתי לך ,נראית טוב
ובעייני היית הרבה יותר שלם ובעל לוק של באדיבילדר מאשר המקום השני,פשוט לא היית חד מספיק ,אבל לא נורא ,לומדים מטעויות !כל הכבוד על עונת תחרויות לא רעה בכלל מבחינתך.

איסיי גם אנחנו דיברנו , כנראה לא ידעת שזה אני. דיברנו בזמן שמישל חטף את הקריזה ואתה שאלת אותי מה קרה. אתה בחור נחמד , צנוע ורגוע שזה הכי חשוב. במישור של באדיבילדינג אתה נראה מצויין יחסית לזמן הקצר יחסית שאתה בעולם הזה. עם הזמן השריר שלך יקבל צורה לגמרי אחרת, תראה איך בכל תחרות אתה מגיע יותר קשה ויודע להכין את עצמך יותר טוב. בגדול אין לך נקודות חלשות בכלל, פשוט המסה והמראה הקשיח יגיעו עם הזמן. הרבה סבלנות והצלחה.

HITMAN
01-09-08, 10:26
אתה בחור נחמד , צנוע ורגוע שזה הכי חשוב

תודה..
אכשב שוב עובדים על מסה...ממשכים!