PDA

צפה בגרסא המלאה : מתחיל להתייאש מהמאסה

haas
01-09-08, 14:23
אני מסתובב כל היום עם בטן נפוחה וכבדה ותכלס קשה לי מאוד להתמודד עם זה כבר...אני אוכל כמו שצריך אבל כמו שצריך זה הרבה יותר ממה שהייתי אוכל פעם כשהייתי שחיף שאוכל 1200 קלוריות ביום מקסימום. היום אני אוכל בסביבות ה2500 קלוריות אבל אין זה ממש מבאס אני מרגיש כבד ועייף כל היום בגלל זה. הקיבה שלי לא אמורה לגדול באיזשהו שלב ולהתרגל לאוכל הזה? אני בתפריט של מאסה כבר חודש וחצי ועדיין ההרגשה היא אותה הרגשה כמו שהייתה לי ביום הראשון- עייפות וכבדות. מה עושים?

Bono
01-09-08, 14:34
תעלה תתפריט לכאן ...
יש מצב יש לך כמות גדולה (מידי )של סיבים?

the animal
01-09-08, 14:37
איזה מעצבן זה אלה ששבעים מ2500 קלוריות, אני לא שבע מ3500

nirbin
01-09-08, 14:37
אני מסתובב כל היום עם בטן נפוחה וכבדה ותכלס קשה לי מאוד להתמודד עם זה כבר...אני אוכל כמו שצריך אבל כמו שצריך זה הרבה יותר ממה שהייתי אוכל פעם כשהייתי שחיף שאוכל 1200 קלוריות ביום מקסימום. היום אני אוכל בסביבות ה2500 קלוריות אבל אין זה ממש מבאס אני מרגיש כבד ועייף כל היום בגלל זה. הקיבה שלי לא אמורה לגדול באיזשהו שלב ולהתרגל לאוכל הזה? אני בתפריט של מאסה כבר חודש וחצי ועדיין ההרגשה היא אותה הרגשה כמו שהייתה לי ביום הראשון- עייפות וכבדות. מה עושים?

גם חיטוב וגם העלאת מאסה, שתיהן לא תקופות טבעיות כל כך. באחת אתה כל הזמן חוסך מעצמך אוכל, אתה רעב ושבוז. בשניה אתה אוכל יותר ממה שנוח לך לאכול. כך או כך זה לא ממש כיף.

אצל אנשים מסויימים, הקטע של לאכול הרבה הוא לא בטבע שלהם וקשה להם להתרגל לזה. אין כאן הבטחות, ואף אחד לא מתחייב שיהיה לך נחמד ונוח. אתה עושה את זה כי אתה חושב שזה יגרום לגוף שלך להיראות טוב יותר. אוליאתה צריך לשקול מחדש את כל התוכנית ואת הכדאיות שלה עבורך. יכול להיות שאפשר לעשות את תוכנית המסה שלך אחרת, ויכול להיות שאתה צריך לפתח כוח סבל רב יותר. או לעזוב את זה ולא להכריח את הגוף שלך לחיות נגד הטבע שלו.

mandarine
01-09-08, 14:43
יש לי אותה בעייה, זה כבר ממש מתיש לאכול, אני שבעה מ1300 קל' אז לאכול פתאום 1800-2000 רק מאוכל בריא דורש עבודה ומאמץ סביב השעון, מגורים במקרר
המלצה שלי- לאכול אוכל שיותר מרוכז בקלוריות ופחות בכמויות ובנפחים. ולצמצם בירקות וסיבים, זה תופס נפח ומכביד יותר על הקיבה. ולאכול פחמימות ופירות שיותר רכים-
פחמימות כמו ירקות שורש עמילניים- תפוח אדמה או בטטה לאכול הרבה ולהפוך לפירה.
פירות כמו אבטיח או בננה, מנגו ולא תפוח/אגס קשה.
במקום לחם שיפון מלא עשיר בסיבים או לחם קל שסתם תופס יותר נפח, הרבה פחות בריא ותורם בריאותית סתם מלא בזבל וחומרים משמרים ומתפיחים לאכול פיתה או לחמניה מקמח מלא, או לחם- אבל לא קל. לדאוג שהכל מקמח מלא כי הסיבים בקמח מלא מעודדים ריקון ומניעת עצירות.
לא לאכול מרקים, לחם קל, או דגני בוקר דיאט מועשרי סיבים כמו ברנפלקס ופייבר, סתם משביע וסותם במעט מדיי קל'. גם היוגורטים 0% מועשרים בסיבים אז אם כבר להוסיף להם אגוזים. אפשר להוסיף להם גם דבש טהור או ריבה טבעית
פסטה, כוסמת, קנואה, שיבולת שועל, גרנולה כולם עשירים בקל'.
אבל קינואה, שיבולת שועל (קווקר), כוסמת הם "רכים" וקל לדחוף מהם הרבה בלי תחושת כבדות או שובע מהיר.
ירקות תבשל- כדי שיהפכו לרכים ואז קל לאכול מהם הרבה.

בחלבונים תבחר מה שהכי עשיר בחלבון ביחס לנפח- עופות או דגים, וגבינות קשות כמו צפתית/בולגרית/גבנ"צ/חמד לייט. ובמקום יוגורטים שדלים בקלוריות עדיף גבינה לבנה או קוטג'- גם זה רך אבל יותר עשיר בקל'.
לשתות הרבה חלב, נוזלי אז קל לשתות הרבה..לי לפחות.
תוסיף הרבה שמן, עדיף יותר שמן נוזלי מאשר אגוזים, פחות מורגש בנפח בקיבה ופחות תורם לשובע ומטיב לעיכול כי משמן דרכי עיכול, אבל גם אגוזים הרבה קל' בנפח קטן..

Sugarzaza
01-09-08, 14:50
לא יודע, אני אוכל כמעט 6000 ביום אימון ואני חי יפה. שום כבדות ובלאגנים

haas
01-09-08, 15:01
יש לי אותה בעייה, זה כבר ממש מתיש לאכול, אני שבעה מ1300 קל' אז לאכול פתאום 1800-2000 רק מאוכל בריא דורש עבודה ומאמץ סביב השעון, מגורים במקרר
המלצה שלי- לאכול אוכל שיותר מרוכז בקלוריות ופחות בכמויות ובנפחים. ולצמצם בירקות וסיבים, זה תופס נפח ומכביד יותר על הקיבה. ולאכול פחמימות ופירות שיותר רכים-
במקום לחם שיפון מלא עשיר בסיבים או לחם קל שסתם תופס יותר נפח, הרבה פחות בריא ותורם בריאותית סתם מלא בזבל וחומרים משמרים ומתפיחים לאכול פיתה או לחמניה מקמח מלא, או לחם- אבל לא קל. לדאוג שהכל מקמח מלא כי הסיבים בקמח מלא מעודדים ריקון ומניעת עצירות.
לא לאכול מרקים, לחם קל, או דגני בוקר דיאט מועשרי סיבים כמו ברנפלקס ופייבר, סתם משביע וסותם במעט מדיי קל'. גם היוגורטים 0% מועשרים בסיבים אז אם כבר להוסיף להם אגוזים. אפשר להוסיף להם גם דבש טהור או ריבה טבעית
אבל קינואה, שיבולת שועל (קווקר), כוסמת הם "רכים" וקל לדחוף מהם הרבה בלי תחושת כבדות או שובע מהיר.

בחלבונים תבחר מה שהכי עשיר בחלבון ביחס לנפח- עופות או דגים, וגבינות קשות כמו צפתית/בולגרית/גבנ"צ/חמד לייט. ובמקום יוגורטים שדלים בקלוריות עדיף גבינה לבנה או קוטג'- גם זה רך אבל יותר עשיר בקל'.
תוסיף הרבה שמן, עדיף יותר שמן נוזלי מאשר אגוזים, פחות מורגש בנפח בקיבה ופחות תורם לשובע ומטיב לעיכול כי משמן דרכי עיכול, אבל גם אגוזים הרבה קל' בנפח קטן..

תודה אחי!

orel
01-09-08, 15:42
אחותי*..

the animal
02-09-08, 00:17
לא יודע, אני אוכל כמעט 6000 ביום אימון ואני חי יפה. שום כבדות ובלאגנים

אתה לא רציני, נכון?

toxicity
02-09-08, 00:20
הרוב מגיע אצלו מקינואה וחלב עזים, אז זה מתאזן
בנוסף הוא אוכל רק עשירית ארוחה ביום כי הארדקור זה לכוסיות
אפשר גם בכיוון ההפוך אה שוגרזזה? :)

HardCor3
02-09-08, 00:23

אל תשתי הרבה חלב לא תרגישי נפיחות.
לגבי שמן מה שאמרת זו ממש טעות,שמן תורם רבות לתחושת שובע.

Bono
02-09-08, 07:00
אל תשתי הרבה חלב לא תרגישי נפיחות.
לגבי שמן מה שאמרת זו ממש טעות,שמן תורם רבות לתחושת שובע.

כמה שאתה צודק...

Sugarzaza
02-09-08, 13:31
הרוב מגיע אצלו מקינואה וחלב עזים, אז זה מתאזן
בנוסף הוא אוכל רק עשירית ארוחה ביום כי הארדקור זה לכוסיות
אפשר גם בכיוון ההפוך אה שוגרזזה? :)

3 ארוחות זה בהחלט קונספט מחתרתי וחדשני...

P-a-n-1-c
02-09-08, 16:07
סוקרזהזה כל שבוע אתה מעלה 1000 קלוריות?

ובהמשך לטוקסיסיטי הוא גם לא מאמן ידיים כי כשהוא בא למכון הוא מנשק את המזוזה וזה עובד חזק על הידיים..

Sugarzaza
02-09-08, 16:30
סוקרזהזה כל שבוע אתה מעלה 1000 קלוריות?

ובהמשך לטוקסיסיטי הוא גם לא מאמן ידיים כי כשהוא בא למכון הוא מנשק את המזוזה וזה עובד חזק על הידיים..

לפני שבועיים הייתי אצל גיל והעלנו את הקלוריות..

בקשר לידיים, אני משתדל להמנע מתרגילים שלא יובילו אותי להיות גדול וחזק יותר

Holy_Templar
02-09-08, 16:33

אתה חודש וחצי במסה ונמאס לך ?

תקשיב אני מבין אותך ... כמי שהתחיל להתאמן לפני חודשיים וקצת. אני התחלתי במשקל התחלתי של 53 קילו . ובהחלט בחודש וחצי הראשונים היה קשה לי לאכול , אבל זה לא משנה .

יש לך מטרה ?

תסתכל על המטרה ותתעלם מהקשיים כי אחרת אתה תוותר ...

ותצא הומו :)

אתה הומו ?

Dr. Muscle
02-09-08, 16:35
אני עוד שניה מת כאן על הכסא
מת לאכול
אם אתה בוכה במסה איך תעבור חיטוב?

The Sun
02-09-08, 16:37
לפני שבועיים הייתי אצל גיל והעלנו את הקלוריות..

בקשר לידיים, אני משתדל להמנע מתרגילים שלא יובילו אותי להיות גדול וחזק יותר

תביא תמונה חרטטן שחיף

Benx
02-09-08, 16:50
אני אחד שרגיל לאכול ת 1500 קלוריות גג ביום + שטויות גלידות שוקולדים וכאלה ועכשיו אם התוןכנית של המאסה אני אוכל 2300 וכל הזמן אני רעב בין ארוחה לארוחה חחח

Holy_Templar
02-09-08, 16:52
אני אחד שרגיל לאכול ת 1500 קלוריות גג ביום + שטויות גלידות שוקולדים וכאלה ועכשיו אם התוןכנית של המאסה אני אוכל 2300 וכל הזמן אני רעב בין ארוחה לארוחה חחח

אתה הולך לסבול בחיטוב אם תמשיך כל המאסה ככה :)

כל יום..

HardCor3
02-09-08, 16:52

ככה זה הכל הפוך בעולם,שאתה בחיטוב בלי פחמימה ועם 1000 קלוריות מתחת לתחזוקה אתה לא רעב כמו במסה עם 300-600 ג' פחמימה.

Benx
02-09-08, 16:56
אתה הולך לסבול בחיטוב אם תמשיך כל המאסה ככה :)

כל יום..

לא לא אתמול הלכתי לישראל בודי עשו לי תוכנית ואני דווקא מקפיד הפסקתי אם השוקולדים והשטויות באמת שאני רוצה משו אני לא מוותר

haas
02-09-08, 17:08
אתה חודש וחצי במסה ונמאס לך ?

תקשיב אני מבין אותך ... כמי שהתחיל להתאמן לפני חודשיים וקצת. אני התחלתי במשקל התחלתי של 53 קילו . ובהחלט בחודש וחצי הראשונים היה קשה לי לאכול , אבל זה לא משנה .

יש לך מטרה ?

תסתכל על המטרה ותתעלם מהקשיים כי אחרת אתה תוותר ...

אתה הומו ?

יש מטרה אתה צודק אבל אני מרגיש כל היום עייף ובקושי יכול להזיז תעצמי ...האוכל כבר תקוע לי בגרון למעלה אין מקום יותר בבטן:\

Bono
02-09-08, 17:09
יש מטרה אתה צודק אבל אני מרגיש כל היום עייף ובקושי יכול להזיז תעצמי ...האוכל כבר תקוע לי בגרון למעלה אין מקום יותר בבטן:\

כמה סיבים תזונתיים יש לך בערך בתפריט?

Sugarzaza
02-09-08, 17:29

אתה הומו ?
מצחיק שאתה אומר את זה. תגיד, לא ראיתי פוסט הלל לזרג של ארבל ממך לפני כמה ימים?

haas
02-09-08, 17:42
כמה סיבים תזונתיים יש לך בערך בתפריט?

חוץ מ2 עגבניות ו2 מלפפונים ביום אני לא מכניס לגוף סיבים תזונתיים.

haas
02-09-08, 18:00
בעצם בטח יש גם בש"ש ומזה אני אוכל בסביבות 250 גרם ביום