PDA

צפה בגרסא המלאה : התוצאות הרשמיות מהתחרות של נאבא וכמה מילים מאלי האנה

ניגרי ענק
02-09-08, 09:00
שימו לב שפסלו את כל מי שהתחרה אצל אשר ביום שבת:

http://www.nabba.co.il/eli2008_e.html

Ido
02-09-08, 09:30
מה הקטע של הפסילות האלה? זה דבר ביזיוני ביותר. המתחרים האלה נותנים את הנשמה שלהם ורוצים להתחרות בשני האיגודים ולא מעניין אותם הריבים בכלל בין 2 האיגודים, וככה הוא פוסל אותם. לא מבין את זה.

Dr. Muscle
02-09-08, 09:31
בהחלט תחרות מדהימה ומקצועית. בערך כמו האתר שלהם. . .

טל יואב
02-09-08, 09:33
בהחלט תחרות מדהימה ומקצועית. בערך כמו האתר שלהם. . .
חהחהחהחהחהח

LOL
:emb1::clap::jockey::king:חולה עלייך אלון אתה המלך אחי

Yoshi-Moto
02-09-08, 10:11
מר ישראל הבוגר ( מישקל 65 + )
מקום ראשון – טרוני גדי – תל אביב
מקום שני – כהן אריק – ק. מוצקין
מקום שלישי – גרשגורן שגיא – ק. מוצקין

שגיא התחרה בשניהם לא? איך הוא דורג בלי שלילה?

ניגרי ענק
02-09-08, 10:12
שגיא לא התחרה באי אף בי בי, בשביל מה לכתוב סתם?

ניגרי ענק
02-09-08, 10:14
הכוונה שהוא לא התחרה השנה, למי ששכח, הייתה חנינה של נאבא למי שהתחרה בשנה שעברה אבל הדגישו שמי שימשיך לדלג בין שני האיגודים לא יוכל להתחרות יותר בנאבא - וכנראה יש רצון לעמוד בזה.

מנטור
02-09-08, 10:24
אני חושב שזאת חוצפה לקשור מישהו לנצח לאיגוד מסויים.
כמו בכדורגל ובענפי ספורט אחרים אתה יכול להיות השנה במכבי שנה הבאה בהפועל ועוד שנתיים בביתר. אבל לא יתכן שספורטאי יתחרה באותה שנה בשני איגודים שונים.
אני מצדיק את פסילת המתחרים בנאבא אבל שולל את הכוונה למנוע מהם להתחרות בנאבא בהמשך.

Yoshi-Moto
02-09-08, 10:44
שגיא לא התחרה באי אף בי בי, בשביל מה לכתוב סתם?

תקרא את ההודעה שלי שוב ותראה שלא קבעתי, אלא שאלתי.

בורכיאן
02-09-08, 10:47
ידעתי שזה יהיה ככה השנה
אפשר לחשוב זה מר אולימפיה שיהיה להם תקציב של שכונה שלמה בקיסריה

Pro_XXL_Universe
02-09-08, 13:22
טוב אני אמרתי קודם ואני אגיד שוב ואני אתעלם מההודעות שלכם:jockey:

אלי האנה-אני רוצה להגיד לך אישית תודה רבה על שבאמת גרמתה לי להרגיש מתחרה אני עליתי לתחרות וקרעתי את התחת ושילמתי על זה בהמון דברים בישביל להגיע כמה שיותר טוב ובשייפ הכי חזק שאני יכול אם הייתה רואה תמונות שלי משנה שעברה אני בטוח שהייתה עד לשינויי שעשיתי;)
אני אמשיך להתחרות בנאבא בעתיד ואמשיך לתמוך באיגוד בכל דרך אפשרית!כל הכבוד ואני מצפה לעדכונים לקראת מר ישראל 2009 כמה שיותר מוקדם אתה איש גדול ועדין אני חושב שנאבא זה האיגוד המנצח וגם אם התחרות הייתה ברמה פחות טובה משנה שעברה זה לא אומר שום דבר התחרות הייתה נהדרת והמשפחה שלי וסבא וסבתא שלי שהגיעו מאמריקה רצו להודות לך אישית אבל לא הספיקו אז אני מודה לך בשמם:cool:

ניגרי ענק-אני חושב שאם תסתכלו על הדיסק של התחרות תיראו רק דבר אחד שלא מצא חן בעניי,אני בחיים לא אזלזל במתחרה אחר אבל שזה פוגע בכבודם של החברים שלי ושל עוד חבר שעבר איתי יום תדיאטה הקשה הזאת ויום יום אני הייתי איתו שהוא רץ באירובי בלילה ואני שומע איך עוד שניה הוא מתעלף אבל אומר לי "שמע הכל בישביל הספורט" ומתאר לי כמה שהוא מתלהב מהורידים שיוצאים לו בכל הגוף אז אני הייתי שמח!
ומה שהפריע לי פה שקראו לחמישה מתחרים לעלות לקדמת הבמה לפוזות חובה 4 מהם ניראו מצוין אבל השופטים בחרו במתחרה שכל הקהל ראה בבירור שחוץ מבייספס פשוט אין לו כלום בן אדם לא אסטתי,אין רגלים,אין מסה בגב,הכל ניראה כאילו רקוב כאילו זה היה איזה באדיבילדר שפרש ולא היתאמן למעלה מ20 שנה ולא אכל ולא התקרב למכון וזה באמת הכעיס אותי שקראו לבן אדם כזה כאילו הולכים לדרג אותו בקידמת הבמה ולא לאביב זה הדבר היחידי בתחרות שלא אהבתי.

יואב טל-אתה חתיכת בן אדם מזויף שזה מדהים כמה שאתה מרשה לעצמך לצחוק ככה ולהעיר ככה לנאבא אל תדאג אני אפילו לא אתיחס אליך ופעם הבאה שאתה רואה אותי אל תגיד לי שלום כי אני ירק לך בפנים ואתה תיראה שאני לא מחשבן לאנשים מבוגרים ואין לי כבוד ואין לי אלוהים ככה שתצפה שזה יקרה הליכלוכים שאתה משריץ פה על נאבא זה מגעיל אותי ועוד אחרי שלא נתנו לך להעמיד תדוכן אם העיתונים שלך?יאלה תפסיק להתבכיין שנים ליכלכתה על אשר וכתבתה מליון פוסטים על אלי ופתאום אתה בא ויורק לו בפרצוף?מי אתה בכלל?לקחתה מקום אחרון בנוער ב1993 קובי עזרא עשה לך בית ספר על הבמה ואתה פגשתה את קטלר לחצתה יד ללי פריסט ולעוד כמה באדיבילדרים אז אתה אלוהים?קורא לליאור מרמלשטיין שרק,אומר לעמית ספיר ב2006 שהלך להתחרות בצ'כיה שהוא ניראה פאדיחה ליד המתחרים מאיפה האומץ הזה לרדת על אנשים?מה אתה מושלם?בנתיים חיטוב שבוע אתה לא מצליח לעמוד ומתבכיין בטלפון שאתה ככה וקשה לך באמת שנימאס לי כבר מימך אני פשוט אתעלם מימך ואשים עלי זין!
ולך תבכה לאלכס ולאביב אחרי זה ותישאל למה אני שונא אותך...תקרא תהודעה הזאת ותבין לבד ושלא תבוא לי ביציאה כזאת אבל עודדתי אותך במר ישראל 2007 העידוד שלך מענין לי תביצה אם אתה בא אחרי זה ויורק על האנשים שאני מעריך ועל הדרך שבה אני חי ושתידע לך השחיפים במכון אצלי אפילו יותר רציניים מימך ומתקדמים בזמן שאתה בוכה ומקטר יא בכיין.

בקשר לתשתיות של התחרות?אני באמת שלא אכנס לזה למה לויכוחים אין טעם להכנס פה כי כל אחד גרזן ואין לי כוח כי זה יוביל למריבות ד"ר מאסל אני מעריך אותך ולא רוצה להגרר איתך למריבה אז כל אחד ישמור תדיעה שלו ויום טוב

תודה לכל מי שהגיע לתחרות!!תמשיכו לבוא ותודה לכל מי שהביא לי תמיכה ענקית
תודה ענקית לחברה שלי ולעדי ואסיד שהיו איתי בכל הדרך ועזרו לי להתקדם למרות הקשיים
תודה ענקית גם לאסף אנגרסט שבגללו בכלל הצלחתי להגיע למוקדמות ולתחרות

וכמובן :sbb4::sbb4:לאיאל חסון התותח:sbb4::sbb4: שאם לא הבן אדם הזה אני הייתי עדין ניראה כמו איזה פח זבל על 35 אחוז שומן ואני ממליץ לכל מי שבאמת רוצה להתקדם מתחרים או סתם חבר'ה שאוהבים את הספורט לגשת לאיאל למה יש לכם עסק אם מישהו מקצועי שיודע לעבוד ויודע מה הוא עושה וזה מלא אנשים יוכלו להגיד לכם לא רק אני.

יום טוב

גדי 21
02-09-08, 13:27

אלי האנה-אני רוצה להגיד לך אישית תודה רבה על שבאמת גרמתה לי להרגיש מתחרה אני עליתי לתחרות וקרעתי את התחת ושילמתי על זה בהמון דברים בישביל להגיע כמה שיותר טוב ובשייפ הכי חזק שאני יכול אם הייתה רואה תמונות שלי משנה שעברה אני בטוח שהייתה עד לשינויי שעשיתי;)
אני אמשיך להתחרות בנאבא בעתיד ואמשיך לתמוך באיגוד בכל דרך אפשרית!כל הכבוד ואני מצפה לעדכונים לקראת מר ישראל 2009 כמה שיותר מוקדם אתה איש גדול ועדין אני חושב שנאבא זה האיגוד המנצח וגם אם התחרות הייתה ברמה פחות טובה משנה שעברה זה לא אומר שום דבר התחרות הייתה נהדרת והמשפחה שלי וסבא וסבתא שלי שהגיעו מאמריקה רצו להודות לך אישית אבל לא הספיקו אז אני מודה לך בשמם:cool:

ניגרי ענק-אני חושב שאם תסתכלו על הדיסק של התחרות תיראו רק דבר אחד שלא מצא חן בעניי,אני בחיים לא אזלזל במתחרה אחר אבל שזה פוגע בכבודם של החברים שלי ושל עוד חבר שעבר איתי יום תדיאטה הקשה הזאת ויום יום אני הייתי איתו שהוא רץ באירובי בלילה ואני שומע איך עוד שניה הוא מתעלף אבל אומר לי "שמע הכל בישביל הספורט" ומתאר לי כמה שהוא מתלהב מהורידים שיוצאים לו בכל הגוף אז אני הייתי שמח!
ומה שהפריע לי פה שקראו לחמישה מתחרים לעלות לקדמת הבמה לפוזות חובה 4 מהם ניראו מצוין אבל השופטים בחרו במתחרה שכל הקהל ראה בבירור שחוץ מבייספס פשוט אין לו כלום בן אדם לא אסטתי,אין רגלים,אין מסה בגב,הכל ניראה כאילו רקוב כאילו זה היה איזה באדיבילדר שפרש ולא היתאמן למעלה מ20 שנה ולא אכל ולא התקרב למכון וזה באמת הכעיס אותי שקראו לבן אדם כזה כאילו הולכים לדרג אותו בקידמת הבמה ולא לאביב זה הדבר היחידי בתחרות שלא אהבתי.

יואב טל-אתה חתיכת בן אדם מזויף שזה מדהים כמה שאתה מרשה לעצמך לצחוק ככה ולהעיר ככה לנאבא אל תדאג אני אפילו לא אתיחס אליך ופעם הבאה שאתה רואה אותי אל תגיד לי שלום כי אני ירק לך בפנים ואתה תיראה שאני לא מחשבן לאנשים מבוגרים ואין לי כבוד ואין לי אלוהים ככה שתצפה שזה יקרה הליכלוכים שאתה משריץ פה על נאבא זה מגעיל אותי ועוד אחרי שלא נתנו לך להעמיד תדוכן אם העיתונים שלך?יאלה תפסיק להתבכיין שנים ליכלכתה על אשר וכתבתה מליון פוסטים על אלי ופתאום אתה בא ויורק לו בפרצוף?מי אתה בכלל?לקחתה מקום אחרון בנוער ב1993 קובי עזרא עשה לך בית ספר על הבמה ואתה פגשתה את קטלר לחצתה יד ללי פריסט ולעוד כמה באדיבילדרים אז אתה אלוהים?קורא לליאור מרמלשטיין שרק,אומר לעמית ספיר ב2006 שהלך להתחרות בצ'כיה שהוא ניראה פאדיחה ליד המתחרים מאיפה האומץ הזה לרדת על אנשים?מה אתה מושלם?בנתיים חיטוב שבוע אתה לא מצליח לעמוד ומתבכיין בטלפון שאתה ככה וקשה לך באמת שנימאס לי כבר מימך אני פשוט אתעלם מימך ואשים עלי זין!
ולך תבכה לאלכס ולאביב אחרי זה ותישאל למה אני שונא אותך...תקרא תהודעה הזאת ותבין לבד ושלא תבוא לי ביציאה כזאת אבל עודדתי אותך במר ישראל 2007 העידוד שלך מענין לי תביצה אם אתה בא אחרי זה ויורק על האנשים שאני מעריך ועל הדרך שבה אני חי ושתידע לך השחיפים במכון אצלי אפילו יותר רציניים מימך ומתקדמים בזמן שאתה בוכה ומקטר יא בכיין.

בקשר לתשתיות של התחרות?אני באמת שלא אכנס לזה למה לויכוחים אין טעם להכנס פה כי כל אחד גרזן ואין לי כוח כי זה יוביל למריבות ד"ר מאסל אני מעריך אותך ולא רוצה להגרר איתך למריבה אז כל אחד ישמור תדיעה שלו ויום טוב

תודה ענקית לחברה שלי ולעדי ואסיד שהיו איתי בכל הדרך ועזרו לי להתקדם למרות הקשיים

וכמובן לאיאל חסון התותח שאם לא הבן אדם הזה אני הייתי עדין ניראה כמו איזה פח זבל על 35 אחוז שומן ואני ממליץ לכל מי שבאמת רוצה להתקדם מתחרים או סתם חבר'ה שאוהבים את הספורט לגשת לאיאל למה יש לכם עסק אם מישהו מקצועי שיודע לעבוד ויודע מה הוא עושה וזה מלא אנשים יוכלו להגיד לכם לא רק אני.

יום טוב

צודק [- - ]
-
___

Pro_XXL_Universe
02-09-08, 13:43

יואב טל-אתה חתיכת בן אדם מזויף שזה מדהים כמה שאתה מרשה לעצמך לצחוק ככה ולהעיר ככה לנאבא אל תדאג אני אפילו לא אתיחס אליך ופעם הבאה שאתה רואה אותי אל תגיד לי שלום כי אני ירק לך בפנים ואתה תיראה שאני לא מחשבן לאנשים מבוגרים ואין לי כבוד ואין לי אלוהים ככה שתצפה שזה יקרה הליכלוכים שאתה משריץ פה על נאבא זה מגעיל אותי ועוד אחרי שלא נתנו לך להעמיד תדוכן אם העיתונים שלך?יאלה תפסיק להתבכיין שנים ליכלכתה על אשר וכתבתה מליון פוסטים על אלי ופתאום אתה בא ויורק לו בפרצוף?מי אתה בכלל?לקחתה מקום אחרון בנוער ב1993 קובי עזרא עשה לך בית ספר על הבמה ואתה פגשתה את קטלר לחצתה יד ללי פריסט ולעוד כמה באדיבילדרים אז אתה אלוהים?קורא לליאור מרמלשטיין שרק,אומר לעמית ספיר ב2006 שהלך להתחרות בצ'כיה שהוא ניראה פאדיחה ליד המתחרים מאיפה האומץ הזה לרדת על אנשים?מה אתה מושלם?בנתיים חיטוב שבוע אתה לא מצליח לעמוד ומתבכיין בטלפון שאתה ככה וקשה לך באמת שנימאס לי כבר מימך אני פשוט אתעלם מימך ואשים עליך זין!

תודה ענקית לחברה שלי ולעדי מנצור ואסיד מטר שהיו איתי בכל הדרך ועזרו לי להתקדם למרות הקשיים

וכמובן :sbb4::sbb4:לאיאל חסון התותח:sbb4::sbb4: שאם לא הבן אדם הזה אני הייתי עדין ניראה כמו איזה פח זבל על 35 אחוז שומן ואני ממליץ לכל מי שבאמת רוצה להתקדם מתחרים או סתם חבר'ה שאוהבים את הספורט לגשת לאיאל למה יש לכם עסק אם מישהו מקצועי שיודע לעבוד ויודע מה הוא עושה וזה מלא אנשים יוכלו להגיד לכם לא רק אני.

יום טוב

אם היה אפשר לערוך הייתי מתקן את שגיאות הכתיב,פשוט אני כלכך עצבני על טל המזויף הזה שעוד שניה אני נוגח במחשב וכפתורים במקלדת כבר צורחים מרוב שאני לוחץ עליהם חזק ובפראות

ניגרי ענק
02-09-08, 13:44
אם היה אפשר לערוך הייתי מתקן את שגיאות הכתיב,פשוט אני כלכך עצבני על טל המזויף הזה שעוד שניה אני נוגח במחשב וכפתורים במקלדת כבר צורחים מרוב שאני לוחץ עליהם חזק ובפראות

:):):):) אחי אתה חייב לאכול משהו...
יש לי הערב חתונה של חבר, כדאי שהאורחים שם יבואו עם לחמניות מהבית.

hell
02-09-08, 13:52
:):):):) אחי אתה חייב לאכול משהו...
יש לי הערב חתונה של חבר, כדאי שהאורחים שם יבואו עם לחמניות מהבית.

ניגרי? כמה אתה כבר שוקל?
אני אתמול כבר ראיתי 100 עגול על המשקל...
הא...וכמובן שגם אתמול כבר התאמנתי שוב.
פשוט לא יכול לוותר על האימונים.

Pro_XXL_Universe
02-09-08, 13:53
ניגרי? כמה אתה כבר שוקל?

חחחחחח גם אני אתמול חזרתי לאימונים איזה פאמפ מכל האוכל שיאללה:yup::yup::yup::yup:

Dr. Muscle
02-09-08, 13:53
גלעד לא יהיו שום מריבות ביננו. גם אם תהיה לנו דיעה שונה. העיקר לדרבן אחד את השני ולהצליח עוד ועוד משנה לשנה. הכבוד הוא הדדי.

Pro_XXL_Universe
02-09-08, 13:57
גלעד לא יהיו שום מריבות ביננו. גם אם תהיה לנו דיעה שונה. העיקר לדרבן אחד את השני ולהצליח עוד ועוד משנה לשנה. הכבוד הוא הדדי.

סבבה אחי אני פשוט לא אוהב להתווכח אם אנשים שאני מעריך:winked:
אני מבין שלך יש מה להגיד על התחרות אוקי מבין את זה...אבל לאחד כמו יואב טל שאתה הייתה נוכח לכמה הוא היה יורד על אשר ועל מתחרים ופתאום התהפכה לו הקופסא בגלל העיתון שלו :):):):) אז שמע אני לא יכול שלא לצאת על בן אדם כזה אבל לא נכנס לנושא אחרת סתם יערכו לי תהודעות כי אני אדבר מאוד לא יפה:p

VIKING
02-09-08, 14:48
ביכיית גלעד איפה יש לך כח לרשום הודעות כאלה ארוכות :clap:
חחח אין עליך.

ניגרי ענק
02-09-08, 15:06
ניגרי? כמה אתה כבר שוקל?

וואלה אחי אתה מאמין לי שלא נשקלתי עדיין?
אני חוזר לאימונים ביום שישי, ככה בהדרגה רק לשחק עם המשקולות להזכיר לגוף מה אני רוצה ממנו.
שבוע הבא גם כן יהיו אימונין מסודרים, ואחזור לארוחות הגיוניות, אחר כך הפארטנר שלי חוזר לתמונה ונתחיל להפציץ אבל ההפתתה האמיתית תהייה רק בינואר, אני אהיה רגוע יחסית עד אז.
תשמע אני חושב שגישה הגיונית היא לתת לגוף איזו תקופה להתאושש ולא ישר לטלטל אותו לגדילה אינטנסיבית.
הגוף שלנו הוא לא מכונה, בגלל זה לטעמי שבוע מנוחה מוחלטת אחרי תחרות זה פשוט חובה.
בעקרון הוורידים שלי באמות בכתפיים ובחזה עדיין מתנוססים, וזה לגמרי בלי פאמפ, הבטן זה כבר סיפור אחר...

zav
03-09-08, 09:46

לדעתי זו הייתה טעות..
מי שזוכר (לא ראיתי דיסק של תחרות אז אם יש לכם תראו) הם קראו בהתחלה ל4 מתחרים, מתוכם אותו מתחרה שעליו אתה מדבר. אני הייתי בשוק שהם לא קראו לעוד מתחרה (שנראה יותר טוב) ואז פתאום הם קראו גם למתחרה ההוא.
ואז שמתי לב, שהמספר של המתחרה שאתה מדבר עליו והמתחרה שהם קראו לו אח"כ, מסתיים באותה סיפרה (אחד היה 36 והשני 26 משהו כזה), אז הסקתי שהם בטח התבלבלו, אבל לא נעים להגיד למתחרה שנראה "פחות טוב" לחזור אחורה.

ניגרי ענק
03-09-08, 09:51
לדעתי זו הייתה טעות..
מי שזוכר (לא ראיתי דיסק של תחרות אז אם יש לכם תראו) הם קראו בהתחלה ל4 מתחרים, מתוכם אותו מתחרה שעליו אתה מדבר. אני הייתי בשוק שהם לא קראו לעוד מתחרה (שנראה יותר טוב) ואז פתאום הם קראו גם למתחרה ההוא.
ואז שמתי לב, שהמספר של המתחרה שאתה מדבר עליו והמתחרה שהם קראו לו אח"כ, מסתיים באותה סיפרה (אחד היה 36 והשני 26 משהו כזה), אז הסקתי שהם בטח התבלבלו, אבל לא נעים להגיד למתחרה שנראה "פחות טוב" לחזור אחורה.

יודע מה, יכול להיות שיש בזה משהו, לא חשבתי על הכיוון הזה, אבל איך שאתה לא תסתכל על זה, לא מסתדר שיקראו לבחור ההוא קדימה, אין לזה פשוט שום הסבר הגיוני.
מבחינתי אדם שלא עובד רגליים, הייתי קורא לו קדימה ומבקש ממנו לרדת מהבמה.
אדם שלא עובד רגליים, הוא משתין ומחרבן על כל מה שהספורט הזה מסמל.
אני אשיג מאמנון את טופס השיפוט ונראה.
תכלס אני חש די מטומטם להתעסק בסוגייה של מקום 5 או 6 אבל אולי בשביל לסגור את הפינה הזאת שווה להתאמץ טיפה.