PDA

צפה בגרסא המלאה : מר ישראל נאבבא 2008 - שידור בערוץ 10

Raffib
03-09-08, 11:54
חברים,
כרגע התקשרו אלי מערוץ 10 ואמרו לי שהכתבה על התחרות תהיה ככל הנראה ביום שישי הזה בתוכנית של עופר שלח ורביב דרוקר.
הכתבה תסקר את תחום פיתוח הגוף בארץ, את ההכנה של המתחרים לתחרות ואת התחרות עצמה. ישנם הרבה מתחרים מנאבבא שמשתתפים בכתבה (כולל אותי ולדעתי גם הניגרי) וכן גם ישראל בודי יופיעו ועוד גופים שקשורים לענף.

לדעתי שווה צפיה.
במידה והיו עידכונים נוספים איידע אתכם.

בהזדמנות זאת אני רוצה לומר מספר מילים על התחרות בנאבבא.

ראשית אני רוצה לפרגן לכל המתחרים, אלו שאני מכיר ואלו שלא.
ניגרי - שפשוט הסתיר את הבמה ברגע שעלה :).
גלעד - שעשה התקדמות מדהימה מהפעם הקודמת שהתחרה והיה הכי גדול על הבמה (ותאמינו לי התחממנו מאחורי הבמה ביחד). גלעד אל תתעצבן מאף אחד כאן לא שווה :).
גדי - שנראה מעולה (לקח את הקטגוריה) עזר לי מאחורי הבמה והתגלה לי כאדם נפלא (תודה על המים ...;))
אייל - שלמרות שזאת התחרות הראשונה שלו (כמו שלי), נראה טוב וגדול.
יהודה - שלא מכיר אותי ובטח לא זוכר אותי, אבל נראה ממש מעולה.

ולכל השאר שאני לא מכיר את שמותיהם אבל התאמצו ועבדו קשה על מנת להגיע לתחרות.

זאת התחרות הראשונה ואם זאת ממש נהניתי והייתה לי חוויה מדהימה. אמנם לא זכיתי באף מקום בקטגוריה בה התחרתי (מר ישראל החטוב), אבל זה רק ספורט והחוויה של התחרות, ולראות מאחורי הבמה את כולם עוזרים לכולם ומפרגנים לכולם (גם מתחרים באותה קטגוריה) למרות הוויכוחים וחילוקי הדעות המקצועיים, זה מה שנשאר לך בסופו של דבר.
אישית עשיתי התקדמות די מדהימה מנקודת ההתחלה שלי כאדם שמן (שקלתי +80 קילו על גובה של 165 ס"מ) וגם לא צעיר כשאר המתחרים (בן 39+) והצלחתי להגיע בתחרות לרמה טובה יותר ממה שצפיתי (57 ק"ג, קצת פחות מ-5% שומן ודי יבש).

אני חייב להודות לישראל-בודי, בייחוד ל-גיל גרונות הענק ולארבל המקצוען ומלך הפוזינג שעזרו לי המון בהכנות לתחרות וברגעים הקשים ביותר שלי. עד התחרות לא הבנתי כמה קשה החלק של החיטוב בהכנה וכמה כוחות נפשים צריך עדי לעבור את זה וכמו שאמרו לפני רק מי שעובר את זה יכול להבין כמה זה קשה פיזית ונפשית.

אני רוצה לפרגן לאמנון ובייחוד לאלי אנה שהתגלה לי כאדם מדהים (גם עזר לי מאחורי הבמה) שלא מתנשא למרות היותו סלב, אלא מדבר איתך בגובה העינים והאיגוד והמתחרים אצלו במקום הראשון.
נכון שהתחרות השנה לא התעלתה לרמות שהבטיחו, אבל אני מאמין שזה רק שלב אחד בדרך ושהתחרות תשתפר משנה לשנה.

Vodex
03-09-08, 12:00
תודה על העידכון, אבל אתה יודע באיזה שעה זה ישודר ביום שישי?

noni
03-09-08, 12:07
חבל ,לדעתי הכתבה הזאת לא אמורה להיות משודרת במסגרת תוכנית חדשות ביום שישי, כבר היינו בסרט הזה , כתבות כאלו מציגות את הענף באור לא טוב כאוסף של משוגעים לדבר שאובססיבים לגבי עצמם 24/7 , היתה כבר כתבה כזאת לפני שנה, בחדשות של ערוץ 2 מראים חצי דקה מהתחרות , כמה משפטים מאחורי הקלעים של כמה מתמודדים ובסוף כמה "פניני חוכמה" מפי שני המגישים באולפן - לא לעניין , תחרות מר ישראל לא אמורה להיות מסוקרת כקוריוז או אייטם במהדורת חדשות אלא כארוע ספורט לגיטימי כזה משודר באחד מערצי הספורט עם פרשנות בדיוק כמו שמשדרים שם תחויות שיט , כדוריד , טניס וכדורגל , זה כבר מצדיק ישיבה מול המסך .

Raffib
03-09-08, 12:07
תודה על העידכון, אבל אתה יודע באיזה שעה זה ישודר ביום שישי?

התוכנית של עופר ושלח משודרת בסביבות 21:30 משהו כזה אם אני לא טועה, מתי בתוכנית זה ישדור בטח יגידו בתחילת התוכנית כשהם מציגים את הנושאים עליהם הם הלוכים לדבר.

The Sun
03-09-08, 12:14
חבל ,לדעתי הכתבה הזאת לא אמורה להיות משודרת במסגרת תוכנית חדשות ביום שישי, כבר היינו בסרט הזה , כתבות כאלו מציגות את הענף באור לא טוב כאוסף של משוגעים לדבר שאובססיבים לגבי עצמם 24/7 , היתה כבר כתבה כזאת לפני שנה, בחדשות של ערוץ 2 מראים חצי דקה מהתחרות , כמה משפטים מאחורי הקלעים של כמה מתמודדים ובסוף כמה "פניני חוכמה" מפי שני המגישים באולפן - לא לעניין , תחרות מר ישראל לא אמורה להיות מסוקרת כקוריוז או אייטם במהדורת חדשות אלא כארוע ספורט לגיטימי כזה משודר באחד מערצי הספורט עם פרשנות בדיוק כמו שמשדרים שם תחויות שיט , כדוריד , טניס וכדורגל , זה כבר מצדיק ישיבה מול המסך .

אני איתך

ניגרי ענק
03-09-08, 12:17
רפי, הוכחת שאתה גבר לעניין שיכול לסבול דיאטה ולעשות שינוי, ולא רק לקשקש במוח כמו רוב האחרים שרובם לא מסוגלים לדיאטה של 3 ימים.
בעיני אתה תותח אמיתי!
תמשיך קדימה, תגדל חזק, עוד שנתיים אתה על הבמה בקטגוריית משקל ולא בפיטנס.
שלומי, התחקירנים של ערוץ 10 ישבו עלי במשך שבועיים, התחננו שאסכים להתראיין ולהיחשף, אני סירבתי, בדיוק בגלל מה שציינת כאן.
הם הפעילו עלי לחצים לא הוגנים, דרך אמנון, דרך אלי האנה, דרך אשתי.
הם רצו לבנות עלי את הכתבה ושאני אוביל אותה, כשהאחרים יהיו "קישוטים".
אני חששתי לצאת קוריוז, אני הרי מכיר את האנשים האלה, אני יודע מה הם מחפשים.
שיקמתי את הקריירה העיתונאית שלי אחרי תקופה לא קלה בחיי, אני פורח כעת.
לא בטוח שחשיפה פתאומית בפריים טיים עם תחתון פוזינג סגול הייתה עושה לי טוב.
אני מודה שזו דילמה, כי מה, האם אני מתבייש שאני באדיבילדר?
בחיים לא.
אני גאה בזה.
אבל רציתי סיקור מקצועי, לגופו של עניין.
שלא ידברו עלינו כמו מטומטמים שאוכלים 12 לבן ביצה בבוקר.
שיהיה ניתוח מקצועי של התחרות, כמו שזה נעשה בסוגי ספורט אחרים.
שיתיחסו לשייפ של מתחרה, ישוו אותו לאחרים, אולי עם פרשן מקצועי, שיתיחסו נטו לספורט ולא רק לכל המסביב.
בנוסף, הם התעקשו להגיע אלי הבייתה יום לפני התחרות.
אני לא הייתי במצב נפשי לקבל פה צוות צילום.
ויתרתי.
שלחתי אותם לרפי שהוא בחור אינטלגנט, שאני בטוח שייצג את הענף בכבוד.
הובטח לי שהכתבה תהייה מכובדת ולא תלעג לספורט.
האמת היא שאני מחכה יותר לראות את הסיקור של ערוץ 5.

Vodex
03-09-08, 12:20
התוכנית של עופר ושלח משודרת בסביבות 21:30 משהו כזה אם אני לא טועה, מתי בתוכנית זה ישדור בטח יגידו בתחילת התוכנית כשהם מציגים את הנושאים עליהם הם הלוכים לדבר.

סבבה תודה רבה:flowers:
בטוח אני אראה

gilman007
03-09-08, 12:23
תודה חבל שאניעובד ביום שישי

Raffib
03-09-08, 12:33

ראשית התוכנית אינה חדשות פרופר אלה סיכום שבועי למאורעות שהתרחשו בשבוע החולף + אייטמים בנושא.
אחד התנאים שלי לפני שראיינו אותי וצילמו אותי היה שהכתבה לא תציג את עולמנו (עולם הבודיבילדניג באור שלילי ושרק הסטוראידים הם בראש מעייננו). הם הבטיחו לי שכך היה.
הכתבה היא על עולם הודיבילדינג וההכנות לתחרות וכגולת הכותרת היא התחרות עצמה ותחושות המתחרים לאחר זכיה/אי זכיה בקטגוריה שלהם.
אני הייתי בקשר עם העורך והתחקרינית והם טוענים שהכתבה באה להציג את עולם הבודיבילדינג וכמה קשה ענף הספורט הזה והלפריח את הסטיגמות שנוצרו עד כה לענף. כל הצילומים והראיונות הם היון מאוד מורשמים מההכנות הקשות וההשקעה שלנו בספורט הזה ואני מקווה שכך זה גם יוצג בתכבה.
אם זה נכון או לא ימים יגידו, אבל הכוונות לפחות הפעם אמורות להיות טובות והכתבה אמורה להיות בעדנו ולא נגדנו.

Raffib
03-09-08, 12:35
רפי, הוכחת שאתה גבר לעניין שיכול לסבול דיאטה ולעשות שינוי, ולא רק לקשקש במוח כמו רוב האחרים שרובם לא מסוגלים לדיאטה של 3 ימים.
בעיני אתה תותח אמיתי!
[

תודה רבה איש :emb1:

noni
03-09-08, 12:36
בעיני אתה תותח אמיתי!
שלומי, התחקירנים של ערוץ 10 ישבו עלי במשך שבועיים, התחננו שאסכים להתראיין ולהיחשף, אני סירבתי, בדיוק בגלל מה שציינת כאן.
הם הפעילו עלי לחצים לא הוגנים, דרך אמנון, דרך אלי האנה, דרך אשתי.
הם רצו לבנות עלי את הכתבה ושאני אוביל אותה, כשהאחרים יהיו "קישוטים".
אני חששתי לצאת קוריוז, אני הרי מכיר את האנשים האלה, אני יודע מה הם מחפשים.
שיקמתי את הקריירה העיתונאית שלי אחרי תקופה לא קלה בחיי, אני פורח כעת.
לא בטוח שחשיפה פתאומית בפריים טיים עם תחתון פוזינג סגול הייתה עושה לי טוב.
אני מודה שזו דילמה, כי מה, האם אני מתבייש שאני באדיבילדר?
בחיים לא.
אני גאה בזה.
אבל רציתי סיקור מקצועי, לגופו של עניין.
שלא ידברו עלינו כמו מטומטמים שאוכלים 12 לבן ביצה בבוקר.
שיהיה ניתוח מקצועי של התחרות, כמו שזה נעשה בסוגי ספורט אחרים.
שיתיחסו לשייפ של מתחרה, ישוו אותו לאחרים, אולי עם פרשן מקצועי, שיתיחסו נטו לספורט ולא רק לכל המסביב.
בנוסף, הם התעקשו להגיע אלי הבייתה יום לפני התחרות.
אני לא הייתי במצב נפשי לקבל פה צוות צילום.
ויתרתי.
שלחתי אותם לרפי שהוא בחור אינטלגנט, שאני בטוח שייצג את הענף בכבוד.
הובטח לי שהכתבה תהייה מכובדת ולא תלעג לספורט.
האמת היא שאני מחכה יותר לראות את הסיקור של ערוץ 5.

החלטת נכון , לא כול חשיפה היא חשיפה טובה , ובתחום הזה די ברור איך הכתבה תיראה אני זוכר שלפני שנה בערך היתה תוכנית תחקירים עם העיתונאים "המהוללת" דנה וייס ששמה את התחום ללעג והציגה את הענף באור שלילי למרות כול האנשים הרהוטים והמבינים שהיתראיינו שם (חדר העריכה זה מקום נהדר) ,ככה שגם הפעם זה לא יהיה שונה אני בכול אופן לא מתכוון בכלל ליצפות , לגבי הסירוב שלך להופיע זאת כבר הבחירה שלך או לא אם להופיע כנציג התחום או לא , באופן אישי לא חושב שזה יכול להזיק או להועיל ,הרי בכול מקרה אדם שעוסק בתחום נראה חיצונית שונה משאר האנשים ביום יום , זה לא שאתה עושה איזה משהו בסתר , אז עכשיו רואים אותך ברגע השיא של ההכנות , אבל זאת בחירה אישית, כול אחד עושה את מה שהוא מרגיש לנכון לעצמו , לא צריך לחשבן למה שאחרים יחשבו, הם יגיעו בערב הביתה בערב ירבצו מול הטלווזיה והזיבליה שמשודרת שם , אנחנו נרים ת'ברזלים .

ניגרי ענק
03-09-08, 12:40
החלטת נכון , לא כול חשיפה היא חשיפה טובה , ובתחום הזה די ברור איך הכתבה תיראה אני זוכר שלפני שנה בערך היתה תוכנית תחקירים עם העיתונאים "המהוללת" דנה וייס ששמה את התחום ללעג והציגה את הענף באור שלילי למרות כול האנשים הרהוטים והמבינים שהיתראיינו שם (חדר העריכה זה מקום נהדר) ,ככה שגם הפעם זה לא יהיה שונה אני בכול אופן לא מתכוון בכלל ליצפות , לגבי הסירוב שלך להופיע זאת כבר הבחירה שלך או לא אם להופיע כנציג התחום או לא , באופן אישי לא חושב שזה יכול להזיק או להועיל ,הרי בכול מקרה אדם שעוסק בתחום נראה חיצונית שונה משאר האנשים ביום יום , זה לא שאתה עושה איזה משהו בסתר , אז עכשיו רואים אותך ברגע השיא של ההכנות , אבל זאת בחירה אישית, כול אחד עושה את מה שהוא מרגיש לנכון לעצמו , לא צריך לחשבן למה שאחרים יחשבו, הם יגיעו בערב הביתה בערב ירבצו מול הטלווזיה והזיבליה שמשודרת שם , אנחנו נרים ת'ברזלים .

אני מאוד חשדן כיוון שאני עוסק בתחום.
אני יודע שמרואיין הוא אובייקט נחשק, עד אחרי הראיון.
שנייה אחרי שהמצלמות נסגרות, הם לא צריכים אותך.
בחדר העריכה הם עושים מה שהם רוצים.
אני לא יכלתי לצאת אידיוט, כיוון שאני לא אידיוט, אבל לך תדע מה היו עושים שם בעריכה.
חוץ מזה, הייתי גמור, מתוח, מותש.
לא היה לי כוח לעוד "תיק".

eyalamzleg
03-09-08, 13:24
מקווה שתיהיה כתבה לעניין

גיל גרנות
04-09-08, 17:13
ברשותו של רפי- קבלו איזה שינוי הבחור שלנו עבר ( מי שלא יודע רפי בן 39)

ThE HummeR
04-09-08, 17:26
ברשותו של רפי- קבלו איזה שינוי הבחור שלנו עבר ( מי שלא יודע רפי בן 39)

כמה שנים ?

*DAVID*
04-09-08, 17:32
אני בטוח שאתה מבין הרבא יותר ממני בנושא אבל מי נקודת המבט שלי הייתה צריך לעשות את זה
היה יכול לתת לך חשיפה עצבנית

Yehuda-Benaim
04-09-08, 18:02
תודה רבה רפי על הפירגון הרב אחי

עלה והצלח גבר !!!!!

Raffib
04-09-08, 18:05
כמה שנים ?

כשנתיים :)

Pro_XXL_Universe
04-09-08, 18:05
רפי עשיתה שינויי רצחני!
באמת כל הכבוד!

Raffib
04-09-08, 18:07
רפי איפה אתה מתאמן?

אני מתאמן בזכרון יעקב במכון יחסית קטן בשם d clube, אבל אחלה מקום, מפרגנים לי שם הרבה ונותנים לי הרגשת בית.

Raffib
04-09-08, 18:09
רפי עשיתה שינויי רצחני!
באמת כל הכבוד!

תודה גבר.

arbel2
04-09-08, 18:30
רפי אחד התותחים ,שלא תתבלבלו לרגע.

dethMAN
04-09-08, 18:42
יהיה מעניין לראות

Raffib
04-09-08, 19:04
אפי אחד התותחים ,שלא תתבלבלו לרגע.

תודה אחי, רק תתקן לרפי, כי זה השם :laughing:

HardCor3
04-09-08, 19:05
מסיר בפנייך את הכובע רפי.

Raffib
04-09-08, 19:18
מסיר בפנייך את הכובע רפי.

תודה רבה לך :).

talll
04-09-08, 19:44
כל הכבוד רפי,שינוי אדיר,בהצלחה בהמשך :)
אתה מתכוון להמשיך להתחרות?

Raffib
04-09-08, 19:50
כל הכבוד רפי,שינוי אדיר,בהצלחה בהמשך :)
אתה מתכוון להמשיך להתחרות?

קודם כל תודה רבה.
שנית, כן אני מתכוון בהחלט.
אני עושה עכשיו אופסיזן של שנתיים כדי לגדול וב-2010 אני רוצה לעלות לקטגוריה של עד 75.

Raffib
04-09-08, 19:50
אין מספיק מכונים טובים בעירנו הקטנטונת?

אתה מנצרת עילית ?

Raffib
04-09-08, 20:06
כפי שרשום

אופס, לא שמתי לב מצטער.
זה לא שאין מכונים טובים בעיר.
אני פשוט עובד בזכרון יעקב והמכון צמוד לחברה בה אני עובד. ויותר קל לי לאחר העבודה להאתמן ןרק ח"כ לעשות את כל הנסיעה לנצרת עילית ולא להפיך, מעבר לכך שאני גם מאמן במכון וכן יש לי כמה מתאמנים אישים בדרך הביתה כך שאני מגיע ממש מאוחר וסחוט.
באיזה מכון אתה מתאמן בעיר ?

Raffib
04-09-08, 20:17
בברקוביץ' אצל סרג'יו.. המאמן הכי איכותי שיש אצלנו.

תבוא באיזה הזדמנות לא יזיק לי לדבר עם בנאדם כמוך..

אחרי הכול, אנחנו אימפריה וצריכים לדבוק אחד בשני!
קודם כל אני מסכים שסרג'יו הוא המאמן הכי אייכותי בעיר וגם הכי אכפתי.
אני התחלתי אצלו בגיל 15 :), כשאביב עוד היה מאמן אצלו (לפי גילי אתה מבין כמה וותיק סרג'יו).
אני אבוא בשמחה איך קוראים לך ? יום שישי אתה מתאמן ?

האדמור
04-09-08, 20:36
קודם כל תודה רבה.
שנית, כן אני מתכוון בהחלט.
אני עושה עכשיו אופסיזן של שנתיים כדי לגדול וב-2010 אני רוצה לעלות לקטגוריה של עד 75.

:whistle: רפי היקר אכן מחשבה ודרך נכונה מאוד! שלא תעיז להתחרות כל שנה!

:ohmy: נתראה על הבמה ב-2010...

Raffib
04-09-08, 20:39
:whistle: רפי היקר אכן מחשבה ודרך נכונה מאוד! שלא תעיז להתחרות כל שנה!

:ohmy: נתראה על הבמה ב-2010...

אתה נשאר ב-75 או עולה ל-82 ?

Raffib
04-09-08, 20:45
אני תומר המתאבק :mushy: מחר בערך מ8:30 אני שם עושה דדליפים :jockey:

אני אשתדל לבוא :)

האדמור
04-09-08, 20:57
אתה נשאר ב-75 או עולה ל-82 ?

לא משתמש בחומרים...אז כן נשאר ב-75 והתוכנית היא להיות 75 ק"ג נקי, אני לא גבוה 1.68 ס"מ.

היה לי נחמד להכיר אותך יותר מקרוב (בתחרות שישבנו בקפיטריה) ואל תתיאש גם הניגרי הגיע אחרון במר צפון 2004 ותראה לאיזה הישגים ומאסה הוא הגיע, הכל תלוי רק בך! אם אתה רוצה אתה תצליח!

נ.ב- כמה שקלת ביום התחרות ומה הגובה שלך?

Raffib
04-09-08, 21:01
לא משתמש בחומרים...אז כן נשאר ב-75 והתוכנית היא להיות 75 ק"ג נקי, אני לא גבוה 1.68 ס"מ.

היה לי נחמד להכיר אותך יותר מקרוב (בתחרות שישבנו בקפיטריה) ואל תתיאש גם הניגרי הגיע אחרון במר צפון 2004 ותראה לאיזה הישגים ומאסה הוא הגיע, הכל תלוי רק בך! אם אתה רוצה אתה תצליח!

אני מקווה שניפגש ב-75 ונתחרה ראש בראש :),
ביום התחרות שקלתי קצת פחות מ-57 ק"ג (בתקופת המאסה הייתי 79 ק"ג !!! :shok1:) גובה 1.65 והייתי על 4.5% שומן.

arbel2
04-09-08, 21:03

אל תיקח זאת בזילזול ,אבל הגיע הזמן להיות יותר רציני ולעלות קטגוריות
אתה בן אדם איכותי אבל אתה דורך במקום וחבל.

Raffib
04-09-08, 21:18

אני מסכים איתך.
תמיד צריך לשאוף להתקדם ולהשתפר.

גיל גרנות
04-09-08, 21:24
כמה מילים על רפי:

אין ספק שהוא עשה שינוי מדהים.
בשנה הראשונה שרק התחלנו "דיאטה", הבן אדם ראה תוצאות מעולות.
לדעתי, אחרי שהוא היה איתי בקהל בתחרות מר ישראל 2007 נכנס לו הג'וק הזה להתחרות.
מאז הוא ניהיה יותר רציני מרציני והתחיל להשקיע אפילו יותר.
הוא עבר את קורס המדריכים ואפילו התחיל לעבוד בתחום ( חבר'ה מדובר באיש הייטק ).
לדעתי, מכל שנותי בתחום, הבחור הזה עשה את אחד השינויים הגדולים ביותר שראיתי עד כה.

עלה והצלח! אנחנו איתך לאורך כל הדרך.

האדמור
04-09-08, 21:37

קודם כל תודה על...אתה יודע...יצא אחלה

עכשיו לגבי הקטגוריות:

כשהתחלתי להתחרות הרמה לא היית כמו היום, היום מתחרים מגיעים יותר גדולים, יותר מוכנים ורובם משתמשים בסטרואידים, ידוע שאני לא משתמש ולא אשתמש בעתיד אז אין לי ממש ברירה אלה להשאר בעד 75 ק"ג.

אם ב-2010 אהיה 75 ק"ג על הבמה בשבילי זו התקדמות רצינית ביותר!

Raffib
04-09-08, 21:44
כמה מילים על רפי:

אין ספק שהוא עשה שינוי מדהים.
בשנה הראשונה שרק התחלנו "דיאטה", הבן אדם ראה תוצאות מעולות.
לדעתי, אחרי שהוא היה איתי בקהל בתחרות מר ישראל 2007 נכנס לו הג'וק הזה להתחרות.
מאז הוא ניהיה יותר רציני מרציני והתחיל להשקיע אפילו יותר.
הוא עבר את קורס המדריכים ואפילו התחיל לעבוד בתחום ( חבר'ה מדובר באיש הייטק ).
לדעתי, מכל שנותי בתחום, הבחור הזה עשה את אחד השינויים הגדולים ביותר שראיתי עד כה.

עלה והצלח! אנחנו איתך לאורך כל הדרך.

תודה רבה על הפירגון והמחמאות.
לא הייתי עושה את ההתקדמות הזאת בלעדיך. תודה רבה על הכל :ok:
אני ממשיך הלאה במטרה להגיע לקטגרויה של ה-75 ק"ג בתחרות הבאה ב-2010

arbel2
04-09-08, 21:46

עכשיו לגבי הקטגוריות:

כשהתחלתי להתחרות הרמה לא היית כמו היום, היום מתחרים מגיעים יותר גדולים, יותר מוכנים ורובם משתמשים בסטרואידים, ידוע שאני לא משתמש ולא אשתמש בעתיד אז אין לי ממש ברירה אלה להשאר בעד 75 ק"ג.

יש לי איזושהי בעיה עם ההסתייגות שלך מחומרים ,אבל זה לדיון פרטי יותר ולא בפורום פומבי שכזה
:cool:

Deus ex machina
04-09-08, 21:47
אני מתאמן בזכרון יעקב במכון יחסית קטן בשם d clube, אבל אחלה מקום, מפרגנים לי שם הרבה ונותנים לי הרגשת בית.

מכון קטן ? שמע זה בערך חדר , אין שם ציוד כמעט דאבלים עד 25 קילו אין כלוב ספה אחת בערך לבנץ' לא בדיוק מכון .

Holy_Templar
04-09-08, 21:47
מצדיע לך אחי!

Raffib
04-09-08, 22:08
מצדיע לך אחי!

תודה רבה.

Raffib
04-09-08, 22:09
מכון קטן ? שמע זה בערך חדר , אין שם ציוד כמעט דאבלים עד 25 קילו אין כלוב ספה אחת בערך לבנץ' לא בדיוק מכון .

כנראה שלא היית שם הרבה זמן.
זה היה נכון ללפני שנה.
עכשיו יש בעלים חדש והוא ממש משקיע הרבה במכון.

נ.ב.
כתוב שתה מבאר שבע ?
אם התאמנת במכון אז אני מכיר אותך 100%.
מי אתה ?

הכריש בקרייסלר
05-09-08, 00:38

עכשיו לגבי הקטגוריות:

אתה לא יודע עד כמה אתה מעלה לי את המוטיבציה להמשיך ולהשקיע ומראה לנו שאפשר להגיע רחוק בתחום גם ללא חומרים וכל הכבוד לך שעוד לא נשברת ושאתה איש שעומד על שלו ורואים שאתה מאוד משקיע ואני מאחל לך את כל ההצלחה בהמשך שנראה אותך יותר גדול.

ולרפי שחקת אותה נכנסת לעולם שאי אפשר לצאת ממנו ועשית שינוי מדהים בהצלחה במטרות שהצבת לעצמך.

The-One
05-09-08, 00:59
כל הכבוד רפי באמת שינוי מדהים.

Deus ex machina
05-09-08, 07:11
כנראה שלא היית שם הרבה זמן.
זה היה נכון ללפני שנה.
עכשיו יש בעלים חדש והוא ממש משקיע הרבה במכון.

נ.ב.
כתוב שתה מבאר שבע ?
אם התאמנת במכון אז אני מכיר אותך 100%.
מי אתה ?

הייתי ביום ראשון במכון , כדי לראות עם אני אוכל להתאמן שם לחודשיים הקרובים .

Raffib
05-09-08, 07:52
ולרפי שחקת אותה נכנסת לעולם שאי אפשר לצאת ממנו ועשית שינוי מדהים בהצלחה במטרות שהצבת לעצמך.

תודה רבה :)

Raffib
05-09-08, 07:52
כל הכבוד רפי באמת שינוי מדהים.

תודה :D

Raffib
05-09-08, 07:53
הייתי ביום ראשון במכון , כדי לראות עם אני אוכל להתאמן שם לחודשיים הקרובים .

נו ו ....?
לא ראית שיש התחלה של השקעה ?
הוא הבטיח לי משקולות ומכשירים חדשים. האמת שהפעם נראה לי שזה יקרה ()
בניגוד לכל ההבטוחת של הבעלים הקודמים)

דרך אגב, מי אתה ?
סיכוי מאוד גבוה שאנחנו מכירים :)

Deus ex machina
05-09-08, 08:04
נו ו ....?
לא ראית שיש התחלה של השקעה ?
הוא הבטיח לי משקולות ומכשירים חדשים. האמת שהפעם נראה לי שזה יקרה ()
בניגוד לכל ההבטוחת של הבעלים הקודמים)

דרך אגב, מי אתה ?
סיכוי מאוד גבוה שאנחנו מכירים :)

המייל שלי idmaor@gmail.com
האמת זה לא נראה משהוא רציני כמו חדר כושר של קיבוץ .
אולי יהיה שיפור העניין שאין מקום לשום דבר זה מאוד צפוף .

האדמור
05-09-08, 16:04
[QUOTE=הכריש בקרייסלר;635617]אתה לא יודע עד כמה אתה מעלה לי את המוטיבציה להמשיך ולהשקיע ומראה לנו שאפשר להגיע רחוק בתחום גם ללא חומרים וכל הכבוד לך שעוד לא נשברת ושאתה איש שעומד על שלו ורואים שאתה מאוד משקיע ואני מאחל לך את כל ההצלחה בהמשך שנראה אותך יותר גדול.

:emb1: בכיף! אם גרמתי למישהו להאמין בעצמו וביכולות הטבעיות של הגוף האנושי אני עשיתי את שלי! לא פעם אני נתקל באנשים שרואים אותי או רואים תמונות שלי בעיתון או בכל מקום אחר וישר משייכים אותי לקטגוריית החומרים ות'אמת אני רק מתחזק :boxing:, לוקח את זה בתור מחמאה!

לא שווה להרוס את הבריאות בשביל שום דבר בעולם!!!

Logout
05-09-08, 18:39
אני רוצה להקליט את זה בyex max...זה יהיה בתוכנית "שישי עם רביב דרוקר......"?

Raffib
05-09-08, 19:39
אני רוצה להקליט את זה בyex max...זה יהיה בתוכנית "שישי עם רביב דרוקר......"?

כן בשעה 20:00 היום.

HardCor3
05-09-08, 19:42
עוד 20 דקות חברייה

Shauder
05-09-08, 19:43
ב 8 ב ערוץ 10?

HardCor3
05-09-08, 19:46
ב 8 ב ערוץ 10?

אכן..

The Sun
05-09-08, 19:59
צפייה מהנה, מקווה שלא ישמרו את זה ל10 דקות אחרונות של התוכנית.

גסrider
05-09-08, 20:03
מתי יהיה תשידור בערוץ 5 ?

ועכשיו יש את זה בערוץ 10

The Sun
05-09-08, 20:03
הופה ראו את הניגרי ואת אלי בתקציר לכתבה :)

גסrider
05-09-08, 20:07
חחחחח אלייי גדולללל
עלק אולי לך זה יראה גורילהה אבל למי שמבין זה יראה שרירי חטוב חחח

ומתי זה ישורד בערוץ 5????

Logout
05-09-08, 20:08
ראו את גלעד גם :]

tipakess
05-09-08, 20:19
גלעד הכי בלט חחח

נירא מה היה

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 20:20
ראו את גלעד גם :]

לההההההההההה מה ראו משהו טוב?

The Sun
05-09-08, 20:21
לההההההההההה מה ראו משהו טוב?

מה אתה מתרגש :XDemoticon:?
הפיצה בסלון קוראת לך "גלעד אני חמה !!!!!"
יאללה מקווה שיהיה מעניין ושיפסיקו לחפור לנו על שאול מופז וכאלה.

חחחחחחחחחחחחחחח כפרה על אלי איזה בוסה הוא נתן לה על הקוביות...

Shauder
05-09-08, 20:22
מה כבר פספסתי את זה =\ :):):):)

yaronas
05-09-08, 20:22
עדיין לא הראו גלעד,רק את ה"בהמשך" ראו את הניגרי למאית שנייה ואת אלי האנה מנשק את השרירי בטן של המתחרת פיטנס הבלונדה

little_friend
05-09-08, 20:24
לפי התקציר נראה כאילו שוב ידפקו בסוף איזה פאנץ' ליין מתחכם ויהרסו את התדמית...

ABS
05-09-08, 20:25
חברה', יש מצב מישהו מקליט את זה ומעלה לפה ?

אין לי אפשרות לצפות בזה כרגע...
תודה ענקית מראש

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 20:32
יאלההההההההההה כוס עמק אם החדשות ואם השמן הזה והחדשות של הילדים מענין לי תתחת תביאו תתחרות!!!!!#@@!#@!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

HardCor3
05-09-08, 20:48
[quote=הכריש בקרייסלר;635617]אתה לא יודע עד כמה אתה מעלה לי את המוטיבציה להמשיך ולהשקיע ומראה לנו שאפשר להגיע רחוק בתחום גם ללא חומרים וכל הכבוד לך שעוד לא נשברת ושאתה איש שעומד על שלו ורואים שאתה מאוד משקיע ואני מאחל לך את כל ההצלחה בהמשך שנראה אותך יותר גדול.

:emb1: בכיף! אם גרמתי למישהו להאמין בעצמו וביכולות הטבעיות של הגוף האנושי אני עשיתי את שלי! לא פעם אני נתקל באנשים שרואים אותי או רואים תמונות שלי בעיתון או בכל מקום אחר וישר משייכים אותי לקטגוריית החומרים ות'אמת אני רק מתחזק :boxing:, לוקח את זה בתור מחמאה!

לא שווה להרוס את הבריאות בשביל שום דבר בעולם!!!

אופיר ,הייתי שמח אם היית מעלה מספר תמונות שלך במצב של תחרות ואוף סיזן.

lidorevah
05-09-08, 20:55
הראו את סטס,אחרי הכתבה תהיה אחרי הכתבה הזאת

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 20:59
יאלה שיראו כבר בנתיים מבזבזים זמן על הטמבל הזה רוזנטל ועל השיטות שלו להכין שקשוקה שידחוף אותה לתחת יאלה בסוף יראו 5 דקות מהתחרות בגלל השקשוקה המסריחה שלו שאף אחד גם ככה לא רוצה לשדר:mad::mad::mad:

toxicity
05-09-08, 21:02
יאלה שיראו כבר בנתיים מבזבזים זמן על הטמבל הזה רוזנטל ועל השיטות שלו להכין שקשוקה שידחוף אותה לתחת יאלה בסוף יראו 5 דקות מהתחרות בגלל השקשוקה המסריחה שלו שאף אחד גם ככה לא רוצה לשדר:mad::mad::mad:

חח למה אני דווקא אוהב ת'בנאדם הזה
מדבר לעיניין

dethMAN
05-09-08, 21:02
כן כוס אמא שלו ... חלאס כבר אני מחכה פה שעה ומראים את השמוק הזה

The Sun
05-09-08, 21:07
אללה מתחיל

afarsek
05-09-08, 21:07
הנה עכשיו צריך להתחיל

P-a-n-1-c
05-09-08, 21:19
קראו לסטס טס :\

RAZ55
05-09-08, 21:22
כרגיל כתבה לא מפרגנת עם נטיה לזלזול ...

כל הכתבה האנשים צריכים לשכנע את הכתב השמן הזה למה הם אוהבים בודיבילדינג ומה המטרה בזה , מוטיב "הכמה ביצים ביום" חוזר על עצמו כל הזמן .

מדהים כמה חוסר פרגון יש בישראל מדהים !

dethMAN
05-09-08, 21:23
ראיתם מה הבן **** אמר על גלעד?
עלק...

The Sun
05-09-08, 21:23
אפילו לאלוף האלופים שלנו סטס לא קראו בשם הנכון: טס? מה הוא בחיל האוויר?

בקיצר, התאכזבתי.
1700000000000 ביצים ביום יא כתב שמן ומכוער.

Logout
05-09-08, 21:24
טס?!
ומה שאמרו על גלעד?!
כוסאמק.. :s

dethMAN
בואנה מה עם סטס? הקטגוריה הכי גבוהה הם לא הראו בכלל....
וגם לא ציינו שמות בכלל....
בכל מקרה אלי יצא מלך.

Dino Psaras
אני מריח פה את העצבים של גלעד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

dethMAN יא חתיכת טמבל הבנאדם קורא פה

toxicity
זאת עוד הייתה כתבה יחסית רחמנית

gilsXM
איזה בושה! קראו לסטס טס...
פשוט בושה... אבל תכלס אין מה לצפות מהמדינה הזאתי

HardCor3
עלק...

אין ספק ששי הגיע יותר חטוב ויבש מגלעד ,אבל המסת שריר של גלעד העפילה על שלו.

zuko
05-09-08, 21:25
איזה מדהים סטס יאווווווו

Mr.Bazooka
עלק...
ראיתי..אידיוט.
לדעתי אם גלעד היה מגיע יותר חטוב..והוא היה יחסית חטוב הוא היה מקבל מקום ראשון..היה הכי גדול בקטגוריה שלו..עלק אין בטן ואין כלום סתם שרירים..
נראה כמו 5 פעמים הטמבל ההוא

P-a-n-1-c
דווקא כתבה בסדר..

Mr.Bazooka
05-09-08, 21:26
סטס באמת נראה טוב

lidorevah
חחחחחח איך הוא ירד על גלעד בטלוויזיה, אבל לפחות הראו אותו הרבה

Mr.Bazooka
מה אמרו על גלעד? זה שהוא אמר "הוא סתם שרירים אין בטן" ? הוא לא נראה לי התכוון לגלעד
כן..גלעדג קיבל מקום שלישי לא?והוא דיבר על גלעד שזכה במקום שלישי כי הוא רצה שהחניך שלו יקבל לפחות מקום שלישי

benwin21
אלי הרים טיפה יותר מדי את החולצה של הבחורה.

לפחות נתנו כתבה

Elevation
דווקא כתבה בסדר..

הוא התכוון לגלעד.

מתחרה מקצועי
חח מקום שלישי אין בטן אין כלום

Mr.Bazooka
05-09-08, 21:27
אלי הרים טיפה יותר מדי את החולצה של הבחורה.

לפחות נתנו כתבה
חחח כן גם אתה קלטת?אבל פאק איזה בטן יש לה

The Sun
05-09-08, 21:27
אני מריח תגובה עצבנית של הניגרי, שתהיה "רגועה" לעומת מה שגלעד ישפוך כאן.

אני חושב שאדרי יצא מטומטם רצח - למה לענות על שאלה שנשאלת במטרה להוציא אותך ייצור? (כמה ביצים אתה אוכל ביום?) תגיד לו שאתה אוכל מה שצריך, ושילך לעשות דיאטה דחוף.

Dino Psaras
05-09-08, 21:28
חחח כן גם אתה קלטת?אבל פאק איזה בטן יש לה

כן כולם ראו את ה"שד" שלה מציץ, אבל פאק.. זאת לא בטן שצריכה להיות לבחורה! :eek:

little_friend
05-09-08, 21:29
חבר'ה הקלטתי איך אני מעלה?

arbel2
05-09-08, 21:30
קודם כל בואו לא נצא בהאשמות כנגד יורי
מה לא הייתם מעודדים מתאמן שלכם ? ,נכון אז הוא העביר ביקורת על גלעד,אז מה ? אלף אנשים העבירו ביקורת על כל אחד מהמתחרים שהיו על הבמה ,וחלק יסכימו עם השופטים וחלק לא ,תנו למתחרים כבוד באשר הם ,כי ראבאק ,אנחנו ספורטאים (בערך) ואין לנו שום דבר חוץ מאחד את השני.

בנוגע לכתבה ? רציתי לשבור את המסך ,אבל מעבר לזה אני רוצה לשבח את אלי האנה שהצליח איכשהו להוציא את הענף באור חיובי בכתבה הזאת ,הוא בערך היחידי שהצליח בכתבה הזאת ,כבר בהקדמה של עופר שלח ידעתי בדיוק איך תראה הכתבה הזאת ,עוד כתבה מלאה סטריאוטיפים ,שבאה מנקודת הסתכלות מזלזלת שמסתכלת על פיתוח הגוף כענף פרימיטיבי של אנשים חסרי השכלה ,יש לי מטר של קללות והשמצות למעורבים בכתבה (מהצד העיתונאי של הנושא כמובן ) אבל תאכלס? להתנהג באגרסיביות לא יעזור בכלום ורק ינציח את הסטריאוטיפ שקיים על התחום הזה בארץ בפרט ובעולם בכלל .

The Sun
05-09-08, 21:31
אני לא מסוגל להרגע מהחוסר טאקט של אדרי: למה לענות על שאלה שנשאלת במטרה להוציא אותך ייצור? (כמה ביצים אתה אוכל ביום?) תגיד לו שאתה אוכל מה שצריך, ושילך לעשות דיאטה דחוף.

הייתי עונה לו שישאל את אמא שלו על אכילת ביצים נראה לי שהיא מבינה בעניין

Rendi Orton
05-09-08, 21:31
אהה הוא אמר את זה על גלעד?
עלק..גלעד עכשיו יאכל אותו חחח

dethMAN
05-09-08, 21:32
אני מריח פה את העצבים של גלעד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

dethman יא חתיכת טמבל הבנאדם קורא פה

יא חתיכת מפגר
דברתי על הזלזול שהוא אמר על הגלעד, היורי הזה...
"תראה את מקום שלישי"
מזה הזלזלול הזה טוב שהוא לא נראה הרבה יותר טוב ממנו.

Goldberg
05-09-08, 21:33
בקיצור ?
זה נראה כאילו בשנים הקרובות התפיסה לפיתוח גוף בארץ לא הולכת להשתנות וכך גם ההתפתחות של הענף בארץ, עם כל הצער שבדבר.

hasman90
05-09-08, 21:34
שמעו אין מה לעשות ! אלה שלא חוו את התחום הזה מעולם בחיים לא יבנו ובשבילם זה מגעיל .
לא תוכלו לשנות את זה אף פעם.

Rendi Orton
05-09-08, 21:34
תביאו קישור עם יש בחיאטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט

tipakess
05-09-08, 21:35
ראו אותי !
מאחוק שורה 9 אבל קלטתי תפנים שלי חהחה

zuko
05-09-08, 21:35
יא חתיכת מפגר
דברתי על הזלזול שהוא אמר על הגלעד, היורי הזה...
"תראה את מקום שלישי"
מזה הזלזלול הזה טוב שהוא לא נראה הרבה יותר טוב ממנו.
אין כול רע להגיד לבן אדם שלא בא חטוב שהוא לא חטוב.

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 21:36
הייתה תוכנית מדהימה:)אני רוצה להודות ולשבח שוב את מר עולם אלי האנה שעמד במילה שלו שהיא שווה לפלדה!!!והביא את ערוץ 10 לסקר את התחרות!

עכשיו אדון יורי הניכבד לפני שאתה אומר שאין לי שרירים ואין לי כלום דבר ראשון שתגיע לרמה שלי ואני לא רוצה לזלזל במתחרה שלך כי הוא אחלה גבר והוא בא לשבח אותי אחרי התחרות אז אין סיבה שאני יעשה את זה!

אבל אם להיות מקצועי?תגיד לי אתה ראיתה תרגלים שלי?ואת הרגלים של המתחרה שלך?דבר ראשון כן עליתי אם קוביות וראו אותן יפה לא עליתי יבש עד הסוף אבל לי היה הפרדות ברגלים והיה לי גב וידיים ופרופורציות ואיכות כמו שיש לי!
ומה שאתה עשיתה אם המתחרה שלך זה לא קרוב לרבע השקעה שאני עשיתי אצל איאל.
ואם אתה רוצה אני מוכן להעלות לפה את כל התמונות מהתחרות רק כדי להוכיח לכולם למה אני הייתי צריך לנצח את המתחרה שלך.

ואתה יודע מה?אני אפילו לא אתווכח או ירד לרמה שלך!יודע למה?כי אתה בן אדם מזויף אתה באתה לנאבא למוקדמות והתחרה אצל אלי בידיעה שהלכתה בתחילת השבוע!!!ונירשמתה למוקדמות של אשר פריג' והלכתה להתחרות אצלו?!מזה משנה איזה מקום קבלתה?!אתה והמתחרה שלך לעולם לא תיתחרו בנאבא יותר כי אלי האנה העיף אותכם כמו שמישהו יורק מוחטה מתוך הגרון סליחה על הגסות!
אז תהנה אצל אשר ושיהיה לך בהצלחה כי בנתיים אתה יודע ללכלך ולקטר אבל אני הלכתי אם גביע הבייתה ואתה לא דורגתה בשום תחרות לא בנאבא ולא בifbb פשוט בושה שאתה ככה פותח עלי תפה עלאק אין לי שרירים אני מוכן לעלות איתך על במה ולהראות לכולם שאני יותר איכותי מימך וגם להשוות תמונות.

יאלה שבת שלום לכולם:)

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 21:37

הוא אמר לי שאין לי שרירים וזה מה שהרגיז אותי.
יש לי פי אלף יותר שריר ממה שהוא או המתחרה שלו החזיקו על עצמם.
ולשניהם אין דבר שיש לי וזה רגלים תשווה תמונות איתם ותיראה.

dethMAN
05-09-08, 21:38

צודק ב100% אבל בכזה זלזול? ועוד מול מצלמת טלוויזיה...
לא מכובד בכלל.

P-a-n-1-c
05-09-08, 21:39
גלעד הוא אמר שיש לך שרירים אבל אין לך חיטוב...
דווקא שרירים הוא כן אמר שיש לך

hasman90
05-09-08, 21:40
בסדר אחי עדיין מתאמן שלו הוא היה מבואס לא הייתי לוקח ללב.. זה רגע של עצבים

zuko
05-09-08, 21:40
הוא אמר לי שאין לי שרירים וזה מה שהרגיז אותי.
יש לי פי אלף יותר שריר ממה שהוא או המתחרה שלו החזיקו על עצמם.
ולשניהם אין דבר שיש לי וזה רגלים תשווה תמונות איתם ותיראה.
גילעד ההפך הוא אמר משהו בסיגנון "יש לו שרירים" אבל הוא לא חטוב

"אין בטן,יש שרירים אז מה..."

Goldberg
05-09-08, 21:41
הייתה תוכנית מדהימה:)אני רוצה להודות ולשבח שוב את מר עולם אלי האנה שעמד במילה שלו שהיא שווה לפלדה!!!והביא את ערוץ 10 לסקר את התחרות!

עכשיו אדון יורי הניכבד לפני שאתה אומר שאין לי שרירים ואין לי כלום דבר ראשון שתגיע לרמה שלי ואני לא רוצה לזלזל במתחרה שלך כי הוא אחלה גבר והוא בא לשבח אותי אחרי התחרות אז אין סיבה שאני יעשה את זה!

אבל אם להיות מקצועי?תגיד לי אתה ראיתה תרגלים שלי?ואת הרגלים של המתחרה שלך?דבר ראשון כן עליתי אם קוביות וראו אותן יפה לא עליתי יבש עד הסוף אבל לי היה הפרדות ברגלים והיה לי גב וידיים ופרופורציות ואיכות כמו שיש לי!
ומה שאתה עשיתה אם המתחרה שלך זה לא קרוב לרבע השקעה שאני עשיתי אצל איאל.
ואם אתה רוצה אני מוכן להעלות לפה את כל התמונות מהתחרות רק כדי להוכיח לכולם למה אני הייתי צריך לנצח את המתחרה שלך.

ואתה יודע מה?אני אפילו לא אתווכח או ירד לרמה שלך!יודע למה?כי אתה בן אדם מזויף אתה באתה לנאבא למוקדמות והתחרה אצל אלי בידיעה שהלכתה בתחילת השבוע!!!ונירשמתה למוקדמות של אשר פריג' והלכתה להתחרות אצלו?!מזה משנה איזה מקום קבלתה?!אתה והמתחרה שלך לעולם לא תיתחרו בנאבא יותר כי אלי האנה העיף אותכם כמו שמישהו יורק מוחטה מתוך הגרון סליחה על הגסות!
אז תהנה אצל אשר ושיהיה לך בהצלחה כי בנתיים אתה יודע ללכלך ולקטר אבל אני הלכתי אם גביע הבייתה ואתה לא דורגתה בשום תחרות לא בנאבא ולא בifbb פשוט בושה שאתה ככה פותח עלי תפה עלאק אין לי שרירים אני מוכן לעלות איתך על במה ולהראות לכולם שאני יותר איכותי מימך וגם להשוות תמונות.

יאלה שבת שלום לכולם:)

גלעד אחי אני לא חושב שאתה צריך לקחת ללב, בסך הכל הוא היה דיי נסער ומאוכזב שהחניך שלו לא דורג, אני מאמין שהדברים נאמרו בלי כוונה לפגוע.

The Sun
05-09-08, 21:42
גלעד לפי דעתי אתה קיבלת הכי הרבה זמן מסך מבין כל המתחרים, אתה צריך להיות מבסוט על זה רצח...
ראו אותך מלא על המסך.

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 21:42
בסדר אחי עדיין מתאמן שלו הוא היה מבואס לא הייתי לוקח ללב.. זה רגע של עצבים

מבין אותו אחי,והמתאמן שלו זה אחלה בן אדם והוא מפרגן ואני לשניה לא ירד עליו ולא ירד לרמות אישיות ואקלל אותו כי זה באמת בן אדם טוב שמגיע לו כבוד והערכה על ההשקעה.
אבל להגיד עלי שאין לי שרירים
וזוקו אחי אני קראתי תתרגום ויש לי יס מקס אני עצרתי את התמונה ואני ראיתי שהיה רשום במפורש "אין לו שרירים אין בטן אין כלום" מצטער אחי אתה צודק במה שאמרתה על החיטוב אבל להגיד שאין לי שרירים?!זאת כבר הגזמה מסריחה.
וסתם ניסיון ללכלך את השם שלי ואת ההשקעה שלי.

ZoonD
05-09-08, 21:43
הוא אמר טס ? במקום סטס ?!!

או שאני בפיגור מתקדם ?

dethMAN
05-09-08, 21:44
הוא אמר טס ? במקום סטס ?!!

או שאני בפיגור מתקדם ?

אתה לא בפיגור ידידי היקר.

zuko
05-09-08, 21:47
מבין אותו אחי,והמתאמן שלו זה אחלה בן אדם והוא מפרגן ואני לשניה לא ירד עליו ולא ירד לרמות אישיות ואקלל אותו כי זה באמת בן אדם טוב שמגיע לו כבוד והערכה על ההשקעה.
אבל להגיד עלי שאין לי שרירים
וזוקו אחי אני קראתי תתרגום ויש לי יס מקס אני עצרתי את התמונה ואני ראיתי שהיה רשום במפורש "אין לו שרירים אין בטן אין כלום" מצטער אחי אתה צודק במה שאמרתה על החיטוב אבל להגיד שאין לי שרירים?!זאת כבר הגזמה מסריחה.
וסתם ניסיון ללכלך את השם שלי ואת ההשקעה שלי.
יכול להיות למרות שאני לא הבנתי ככה,בכל מיקרה לו ולמיתחרה שלו עם כל ההשקעה לא יכולו לשפשף אותך בעתיד הקרוב,אתה פשוט פריק גנטי
בהצלחה!

ABS
05-09-08, 22:05
חבר'ה הקלטתי איך אני מעלה?

תעלה לפה:

http://rapidshare.com

זה אתר שיתוף קבצים מעולה

Master'sApprentices
05-09-08, 23:04
יש את זה באתר של ערוץ 10

Elevation
05-09-08, 23:11
יכול להיות למרות שאני לא הבנתי ככה,בכל מיקרה לו ולמיתחרה שלו עם כל ההשקעה לא יכולו לשפשף אותך בעתיד הקרוב,אתה פשוט פריק גנטי
בהצלחה!

תן מסנג'ר.

idof111
05-09-08, 23:15
יש את זה באתר של ערוץ 10
משום מה אני לא מצליח לראות את הסירטון..

Raffib
05-09-08, 23:21
לדעתי בסה"כ הייתה כתבה טובה. הכתבה לא קטלה ולא הציגה באור שלילי את הענף.
אלי אנה דיבר לעניין, היה סיקור של הקטגוריות, הראו את ההכנות לתחרות ואת התחרות עצמה.

לדעתי היה חסר קצת יותר סיקור מקצועי וחבל, בראיון איתי הם חתכו הרבה מאוד דברים ושאולות עלינם הם קיבלו תשובות מקצועיות. כמו בשיחה עם יוסי, גם אותי שאלו כמה ביצים אתה אוכל ביום, אני עניתי תשובה יותר לעניין שלא משנה כמה ביצים אתה אוכל אלה ממה מורכב כל התפריט שלך ושיחס החלבונים היה נכון בתפריט הזה , אבל הם חתכו את זה בעריכה.
שורה תחתונה צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה ולשמוח שלפחות הם לא קטלו והציגו באור שלילי כמו דנה וייס בכתבה הקודמת שלה. סה"כ הציגו את המאמצים שלנו וכמה קשה אנחנו עובדים כדי להכין את עצמנו.

אני די מרוצה מהתוצאה, ברור שאפשר יותר טוב, נקווה שפעם הבאה הסיקור היה יותר מקצועי.

ZoonD
05-09-08, 23:29
נקווה שתהיה פעם הבאה ...

HardCor3
05-09-08, 23:49
לדעתי בסה"כ הייתה כתבה טובה. הכתבה לא קטלה ולא הציגה באור שלילי את הענף.
אלי אנה דיבר לעניין, היה סיקור של הקטגוריות, הראו את ההכנות לתחרות ואת התחרות עצמה.

לדעתי היה חסר קצת יותר סיקור מקצועי וחבל, בראיון איתי הם חתכו הרבה מאוד דברים ושאולות עלינם הם קיבלו תשובות מקצועיות. כמו בשיחה עם יוסי, גם אותי שאלו כמה ביצים אתה אוכל ביום, אני עניתי תשובה יותר לעניין שלא משנה כמה ביצים אתה אוכל אלה ממה מורכב כל התפריט שלך ושיחס החלבונים היה נכון בתפריט הזה , אבל הם חתכו את זה בעריכה.
שורה תחתונה צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה ולשמוח שלפחות הם לא קטלו והציגו באור שלילי כמו דנה וייס בכתבה הקודמת שלה. סה"כ הציגו את המאמצים שלנו וכמה קשה אנחנו עובדים כדי להכין את עצמנו.

אני די מרוצה מהתוצאה, ברור שאפשר יותר טוב, נקווה שפעם הבאה הסיקור היה יותר מקצועי.

אללה רפי סחתיין עלייך איזו הצגה קיבלת :clap:

Raffib
05-09-08, 23:56
למי שפיספס הנה לינק לצפיה :
http://news.nana10.co.il/Video/?VideoID=49169&TypeID=1&pid=48

SiX PACK
06-09-08, 01:25
גלעד חלאס להתעצבן מכל זבוב, למי אכפת בכלל מה שהוא אמר !
בחיית אחי כמה שאני אוהב אותך קבל טיפ לחיים אל תתרגש מכל זבוב זה סתם מוציא אותך ריגשי.
תראה איזה הודעה הקדשת לו אני לא מבין מה אתה בכלל עונה לדבר כזה........

Pro_XXL_Universe
06-09-08, 01:32
גלעד חלאס להתעצבן מכל זבוב, למי אכפת בכלל מה שהוא אמר !
בחיית אחי כמה שאני אוהב אותך קבל טיפ לחיים אל תתרגש מכל זבוב זה סתם מוציא אותך ריגשי.
תראה איזה הודעה הקדשת לו אני לא מבין מה אתה בכלל עונה לדבר כזה........

מה המצב אחי?
וואלה התעצבנתי רשמתי בתגובה אחרת למה הגבתי ככה אחי ..עכשיו נירגעתי ומצידי שימחקו תהודעה הזאת לא יפריע לי:)
אני קבלתי גביע הוא קיבל זין:)
END OF STORY BRO:jockey:

SiX PACK
06-09-08, 01:36
מה המצב אחי?
וואלה התעצבנתי רשמתי בתגובה אחרת למה הגבתי ככה אחי ..עכשיו נירגעתי ומצידי שימחקו תהודעה הזאת לא יפריע לי:)
אני קבלתי גביע הוא קיבל זין:)
end of story bro:jockey:

נכון מאוד, אבל - מר ישראל הבא אתה באמת עולה יותר חטוב אחי.
תתחיל את הדיאטה שלך יותר מוקדם בנאדם, שבועיים שלוש יותר מוקדם והייתה נראה אחרת לגמריי מה הבעייה..?
אין לך חשש לאבד מאסה כי את זה יש לך מספיק !!!
אתה מבין אותי..?

Pro_XXL_Universe
06-09-08, 01:43
נכון מאוד, אבל - מר ישראל הבא אתה באמת עולה יותר חטוב אחי.
תתחיל את הדיאטה שלך יותר מוקדם בנאדם, שבועיים שלוש יותר מוקדם והייתה נראה אחרת לגמריי מה הבעייה..?
אין לך חשש לאבד מאסה כי את זה יש לך מספיק !!!
אתה מבין אותי..?

כן אחי זה טאחלס מה שהיה חסר לי..שבועיים לא מעבר לזה.
מה שכן בנתיים אני יתעסק בלגדול וכמה שיותר נקי:)
BODYBUILDING אח שלי אפשר להיות שבע מאוכל נקי וטוב הרבה יותר מלטרוף ג'נק כל היום וגם אם ג'נק פעם בשבועיים 10 יום במקרה שלי..לא יקרה שום דבר למרות שקבלתי כזאת משמעת ב8 חודש האחרונים שמצידי גם לא לאכול ג'נק בכלל:XDemoticon:

orel
06-09-08, 01:48
בחיי שלא מפריע לי לאכול גאנק בכלל בכלל. אני כ"כ אוהב תאוכל הבריא והמושקע.. הרבה ממנו.
אבל יש מדי פעם אירועים חברתיים\משפחתיים שחייב..

Mr.Bazooka
06-09-08, 07:49
ראיתי שוב את הכתבה..יפה שהקדישו לפיתוח גוף 10 דקות מסך...זה כבר שיפור.

בורכיאן
06-09-08, 12:54
גלעד עם כל הכבוד אתה לא משתווה בכלל ליורי
ובמיוחד כשהוא היה בשיא שלו,עכשיו הוא נקטן בהרבה

*DAVID*
06-09-08, 13:06
זה שמסדר את האבקות ואומר את המחירים של הכל בחנות זה גיל גרנות?....
שוב פעם אני רוצה להגיד גועל נפש של כתבה

Rendi Orton
06-09-08, 14:10
זה שמסדר את האבקות ואומר את המחירים של הכל בחנות זה גיל גרנות?....
שוב פעם אני רוצה להגיד גועל נפש של כתבה

כן :)