PDA

צפה בגרסא המלאה : קניתי חלקת אדמה על הירח (4 דונם)

trhetrhe
04-01-07, 10:48
ביצעתי הזמנה, הם צריכים להתקשר אלי!
4 דונם עולה 250 ש"ח......מי שרוצה גם **
עריכה של אור, אני מודיע לך , פעם הבאה אתה מושעה.

oR1515
04-01-07, 11:11
הא?
מזה החרטה הזאת=\
?

aviran_p
04-01-07, 11:47
מה זה ייתן לך אחי? חח

OMRI-TURBO
04-01-07, 11:54
אתה צוחק אני מקווה?

meni32
04-01-07, 11:56
4 דונם ב 250 ש"ח?
לעזאזל הירח הוא מקום זול!
הלכתי לארוז את המזוודות....:1eye:

meni32
04-01-07, 12:00
קלטו את זה בחייאת:

הזדמנות של פעם בחיים!!

בשל דרישה מוגברת לחלקות אדמה ירחיות ברחבי העולם,
מחירי הקרקעות בירח עלו באלפי אחוזים.
שטח עצום של 4 דונמים נמכר כעת ב-250 ש"ח בלבד!

מכירה מוקדמת במחיר 250 במקום 290 והאספקה תהיה מתחילת חודש פברואר.

אנו הזכיינים הבלעדיים בישראל מטעם שגרירות הירח העולמית למכירת שטחים חוץ ארציים.

הרצף הטריטוריאלי: המבצע הפופולרי ביותר! רכוש 4 חלקות אדמה וקבל במתנה חלקה נוספת!

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

OMRI-TURBO
04-01-07, 12:10
אני לא מאמין שיש אנשים שמשלמים להם! לא בגלל שאולי זה בזבוז, אלא מהסיבה שאולי הירח לא שייך לחברה הזאת?!?! כאילו לא חשבת על זה?
למה ניראה לך שהירח בבעולתם שאתה יכול לקנות שם שטח?
אם זה היה אמיתי מילא.

רוני 1
04-01-07, 12:34
ב 250 שח אתה מקבל 4 דונם בשכונה של ערסים.
זהירות אל תתפתו למחיר הנמוך:laugh:

Amit
04-01-07, 12:43
4 דונם עולה 250 ש"ח......מי שרוצה גם www.crazyshop.co.il (http://www.crazyshop.co.il)
יואו אתה כל כך טיפש אפשר לחשוב שהם קנו תירח

Night_Wolf
04-01-07, 12:43
גם אם כן מה אתה כבר מתחנן לעשות אם הדונם הזה?

trhetrhe
04-01-07, 12:45
בעתיד זה יהיה שווה הרבה הרבה הרבה כסף!!!

Night_Wolf
04-01-07, 12:54

:):):):) סבבה אחי תצליח אבל לך תידע מה יקרה עוד שנה :jockey:

OMRI-TURBO
04-01-07, 13:03

אוקיי אבל למה ניראה לך שהירח בבעלות של החברה ההיא? :cry_1: :cry_1:
אני גם הייתי יכול למכור לך אפילו ביותר זול, אני מוכן למכור לך 100 דונם תמורת 100 שקל רוצה?

ran_z
04-01-07, 13:05
זה עובר כל גבול עלק חלקה על הירח ההיתי מתקשר לרפי גינת ואמנון לוי, אם אתה משלם להם אתה פארש,
אם הדבר הזה באמת עובד ואנשים משלמים להם כסף אני פותח אתר ומוכר את השערות שיש לי בתחת 150 ש"ח לשערה.

Krazy-Hawk
04-01-07, 13:20
אתה יודע שאתה טיפש נכון אתה מודע לזה ?
למה נראה לך שהירח יהיה בבעלות של חנות מתנות מפגרת ?

אלוהים, אנשים זוררים כסף על כאלה שטויות אחרי זה לא מבינים איך יש להם מינוס בבנק.

trhetrhe
04-01-07, 13:27
היא לא בבעלות החברה הזאת, היא מזמינה את השטח מאיזה חברה בארה"ב.....
(יש בעיתון מישהו, איש נדל"ן שקנה 400 דונם על הירח ב-2500 ש"ח)

ran_z
04-01-07, 13:37
דראדרא חבל שרק איזה פעם בשנה יוצא לי להיות בירושלים,,נשבע לך ההיתי חייב להושיב אותך חזק לאיזה שיחה. גם האסאמאסים החארטה האלה גם עכשיו אתה קונה משהו שלא קיים על הירח...(הדבר היחיד שזה יכול להועיל זה ביום הגיוס תבקש קב"ן ותראה לו קבלה שקנית חלקה על הירח אני מהמר על 21 נפשי במקום).

בקיצור אחי כך את עצמך ביידים או שיש לך כסף מיותר והרבה או שאתה פתי מאמין לכל דבר.

pohdem
04-01-07, 13:40
זה סתם לצחוק יענו... הסלוגן שלהם זה "קרייזי שופ, החנות למתנות מקוריות" זה סתם דברים חמודים ומצחיקים כאלה לקנות ליומולדת למשל..

ran_z
04-01-07, 13:51
זה סתם לצחוק יענו... הסלוגן שלהם זה "קרייזי שופ, החנות למתנות מקוריות" זה סתם דברים חמודים ומצחיקים כאלה לקנות ליומולדת למשל..

מתנה מקורית? אם חבר שלי היה מביא לי ליומלדת במקום חולצה או ג'ינס או אפילו בושם ב250 שקל היה מביא לי קבלה על חלקת אדמה בירח ההיתי קונה חלקת קבר בפלוטו.

pohdem
04-01-07, 14:08
זה לא חייב להיות ליומולדת... סתם בשביל הצחוק.

slim shady
04-01-07, 14:27
תגידו מה שתגידו אבל חצי מהאנשים פה חושבים שבשלב מסויים אנשי כדור הארץ יעברו לגור על הירח...אם זה נכון ה-4 דונם האלה עוד 100 שנה יעלו מלא כסף.....

בקשר לחברה שמוכרת את זה.....לא יודע...ואני במקום הבחור שקנה הייתי מברר קצת יותר...
בכל מקרה אני שמעתי על חברות רציניות יותר שמוכרות ביותר זול....

oR1515
04-01-07, 14:32
רגע מה אתם רציני באמת קנית את זה יש כזה דבר?

Krazy-Hawk
04-01-07, 14:41
תגידו מה שתגידו אבל חצי מהאנשים פה חושבים שבשלב מסויים אנשי כדור הארץ יעברו לגור על הירח...אם זה נכון ה-4 דונם האלה עוד 100 שנה יעלו מלא כסף.....

בקשר לחברה שמוכרת את זה.....לא יודע...ואני במקום הבחור שקנה הייתי מברר קצת יותר...

למה נראה לך שאם אתה חושב לעשות מזה כסף אז אין מישהו שחשב על זה הרבה לפניך ?
חוץ מזה מה זה השטויות האלה, מי החליט שהירח שלו מה אתם סרוטים ?
אחד הדברים ההזויים ששמעתי

Der Metzgermeister
04-01-07, 14:42

איך יגורו על הירח?
אין שם אטמוספירה בכלל, אין לירח ליבה והוא בכלל לא מתאים למחייה

pohdem
04-01-07, 14:46
איך יגורו על הירח?
אין שם אטמוספירה בכלל, אין לירח ליבה והוא בכלל לא מתאים למחייה
מי אמר שאי אפשר לגור שם? אתה? תזכיר לי מה התחום היתמכות שלך??

slim shady
04-01-07, 14:47
למה נראה לך שאם אתה חושב לעשות מזה כסף אז אין מישהו שחשב על זה הרבה לפניך ?
חוץ מזה מה זה השטויות האלה, מי החליט שהירח שלו מה אתם סרוטים ?
אחד הדברים ההזויים ששמעתי

איזושהי חברה אמריקאית קבעה שהיא מוכרת את החלקות על הירח ואם וכאשר יעברו לגור שם החלקות שנקנו יהיו בבעלות הקונים...מה אכפת להם...הם עושים מזה כסף....

בקשר לזה ש"אי אפשר לגור על הירח" חכמים וטובים מאתנו כבר טענו שיהיה ניתן במידת הצורך ליישב את הירח בדרך זו או אחרת...כמו שלפני 200 שנה אנשים לא חשבו שיוכלו להגיע לירח כך אנשים היום חושבים שלא יהיה ניתן להתיישב בו...

meni32
04-01-07, 15:02
הירח לא מתאים להיות מקום מושבם של בני האדם.
אין אטמוספירה...יש אמנם מים על פני השטח...מים קפואים.
אבל הקור והחוסר אטמוספירה סותם את הגולל על האפשרות הזו.
אנו צריכים כוכב שיש לו את התנאים כמו הכוכב שלנו...עד כה לא מצאנו.

OMRI-TURBO
04-01-07, 15:07
אתם מפספסים את הקטע כאן!
הבעיה היא לא שהוא קנה חלקה בירח, זה יכול להיות באמת גימיק מגניב, העניין הוא שהירח לא שייך לאף אחד שאתה צריך לשלם למישהו בשביל לקבל שם חלק, מזה השטות הזאת? אתה חושב שחברת מתנות קנתה את הירח? הירח לא שייך לאף אחד אפילו אנשים שהלכו עליו לא הבעלים שלו, אז מה עשית בעצם? שילמת 250 שקל בשביל אוויר? אמרתי לך למה שלא תשלם לי רק 100 שקל ואני אתן לך 100000 דונם שם... הירח שלי בדיוק כמו שהוא של החנות מתנות.

~yura~
04-01-07, 15:18
חחחח
קיצר אני משכיר את צדק... 100 שקל לחודש..

Johnny
04-01-07, 15:27
זו חנות מתנות שבעקרון אתה משלם 250 ש"ח על תעודה שאומרת שיש לך חלקה בירח, זה כמו לקנות כוכבים.

סלים שיידי, שמעת על חברות יותר רציניות שמוכרות בזול יותר? פה כבר יצאת טמבל.
באמא שלי כאפת שטות, וואלה כזאת כאפה.

slim shady
04-01-07, 15:28
זו חנות מתנות שבעקרון אתה משלם 250 ש"ח על תעודה שאומרת שיש לך חלקה בירח, זה כמו לקנות כוכבים.

סלים שיידי, שמעת על חברות יותר רציניות שמוכרות בזול יותר? פה כבר יצאת טמבל.
באמא שלי כאפת שטות, וואלה כזאת כאפה.

טוב אחי...

trhetrhe
04-01-07, 15:32
אתם לא קולטים שהאתר הזה הירח לא "בבעלותו".......היא מזמינה את השטח מאיזה חברה בארה"ב שמפתחת את הירח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ועוד לא שילמתי עבור זה. הם צריכים ליצור איתי קשר...
אם אני באמת יקנה את זה הם נותנים לי שטר קניין בעברית ובאנגלית של
החלקה הכולל את פרטי החלקה.
(אם אתם אומרים שזה שטויות, אז האיש נדל"ן שהוא בטוח יותר מבין ממכם קנה שם 400 דונם ואומר שבעתיד הקרוב המחיר של זה יהיה שווה הרבה כסף, אז גם הוא עשה שטות שהוא קנה שם?!?!?!?)

pohdem
04-01-07, 15:34
אתם לא קולטים שהאתר הזה הירח לא "בבעלותו".......היא מזמינה את השטח מאיזה חברה בארה"ב שמפתחת את הירח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ועוד לא שילמתי עבור זה. הם צריכים ליצור איתי קשר...
אם אני באמת יקנה את זה הם נותנים לי שטר קניין בעברית ובאנגלית של
החלקה הכולל את פרטי החלקה.
(אם אתם אומרים שזה שטויות, אז האיש נדל"ן שהוא בטוח יותר מבין ממכם קנה שם 400 דונם ואומר שבעתיד הקרוב המחיר של זה יהיה שווה הרבה כסף, אז גם הוא עשה שטות שהוא קנה שם?!?!?!?)
גם ביל גייטס יכול לעשות טעויות אחי.

G-G
04-01-07, 15:40
תמשיכו לדבר שטויות ולצחוק על דברים שאתם לא מבינים כמו חבורה של נובים

ובכן, חוקיות המכירה מבוססת על פרצה ב"אמנת החלל החיצון" שנחתמה באו"ם בשנת 1967. אמנת החלל אוסרת על ממשלות להכריז בעלות על שטחים חוץ ארציים, אך אינה אוסרת זאת על יחידים או חברות פרטיות.

בשנת 1980 הלך מר דניס הופ (בהברקה של רגע) למשרד הממשלתי לרישום חזקות בסן פרנסיסקו ודרש חזקה על אדמת הירח וכן על שאר שמונת הכוכבים במערכת השמש וירחיהם (פרט לכדה"א ולשמש), בתחילה חשבו כי הוא תמהוני ולכן החליטו לשתף עימו פעולה.

לאחר פעולת הרישום שלח דניס הופ מכתבים לכל ממשלות העולם, לממשלת ארה"ב, לרוסיה ולאו"ם על בעלותו על הירח. אף אחד לא התייחס אליו שכן חשבו כי הוא מטורף. בשנת 1988 קיבל בעצם את האישור הרשמי כי בבעלותו שטח הירח למטרות מסחר! (אגב, כל השטחים החוץ ארציים הינם נחלת כל האנושות למטרות מחקר).

למה לא תיקנו את הפירצה?

בשנת 1984 נוסחה "אמנת הירח" שבאה לבטל את הפירצה ולטעון שגם אנשים פרטיים וחברות לא יוכלו להשתמש בשטחים חוץ ארציים למטרות רווח. אמנה זו לא אושרה!! מתוך 185 מדינות שהשתתפו בהצבעה רק 6 תמכו בה. ממשלת ארה"ב טענה שאם יימצאו אי אילו שהם מחצבים על הירח או מאדים או כל גוף אחר – מדוע לא להשתמש בהם???

להערכתנו ערך הקרקע הולך לעלות בצורה משמעותית בעוד כשנתיים שכן דניס הופ – מנכ"ל השגרירות העולמית הולך להגיש בקשה למושב באו"ם בתור נציג של 3 מיליון בני אדם על כדור הארץ בעלי שטחים על הירח.

קריפטונייט הינה הנציגה הבלעדית של שגרירות הירח העולמית בישראל.

נשמע מטורף, נכון? האם זה באמת מה שקורה ? כן וזה לא הכל!

דוגמא נוספת לניצול שטחים חוץ ארציים למטרות רווח היא יוזמתם של נאס"א, מכון הרובוטים ולונה-קורפ לשלוח לירח משימה פרטית ראשונה: הנחתת רכבי שטח (כמו Buggy) הנשלטים ע"י שלט רחוק על הירח, ובעזרת קסדת Virtual Reality, יוכלו הנהגים לראות את פני הירח!! בפרוייקט זה הושקעו 900 מיליון דולרים! – האם הגיוני הדבר שישקיעו סכום נכבד זה אם אמנת הירח היתה נחתמת??

רשת הילטון העולמית השקיעו מעל 100 אלף ליש"ט בפיתוח המלון הראשון על הירח ואילו היפנים טוענים כי הם יקימו את המלון הראשון על הירח

slim shady
04-01-07, 15:45
תמשיכו לדבר שטויות ולצחוק על דברים שאתם לא מבינים כמו חבורה של נובים

ובכן, חוקיות המכירה מבוססת על פרצה ב"אמנת החלל החיצון" שנחתמה באו"ם בשנת 1967. אמנת החלל אוסרת על ממשלות להכריז בעלות על שטחים חוץ ארציים, אך אינה אוסרת זאת על יחידים או חברות פרטיות.

בשנת 1980 הלך מר דניס הופ (בהברקה של רגע) למשרד הממשלתי לרישום חזקות בסן פרנסיסקו ודרש חזקה על אדמת הירח וכן על שאר שמונת הכוכבים במערכת השמש וירחיהם (פרט לכדה"א ולשמש), בתחילה חשבו כי הוא תמהוני ולכן החליטו לשתף עימו פעולה.

לאחר פעולת הרישום שלח דניס הופ מכתבים לכל ממשלות העולם, לממשלת ארה"ב, לרוסיה ולאו"ם על בעלותו על הירח. אף אחד לא התייחס אליו שכן חשבו כי הוא מטורף. בשנת 1988 קיבל בעצם את האישור הרשמי כי בבעלותו שטח הירח למטרות מסחר! (אגב, כל השטחים החוץ ארציים הינם נחלת כל האנושות למטרות מחקר).

למה לא תיקנו את הפירצה?

בשנת 1984 נוסחה "אמנת הירח" שבאה לבטל את הפירצה ולטעון שגם אנשים פרטיים וחברות לא יוכלו להשתמש בשטחים חוץ ארציים למטרות רווח. אמנה זו לא אושרה!! מתוך 185 מדינות שהשתתפו בהצבעה רק 6 תמכו בה. ממשלת ארה"ב טענה שאם יימצאו אי אילו שהם מחצבים על הירח או מאדים או כל גוף אחר – מדוע לא להשתמש בהם???

להערכתנו ערך הקרקע הולך לעלות בצורה משמעותית בעוד כשנתיים שכן דניס הופ – מנכ"ל השגרירות העולמית הולך להגיש בקשה למושב באו"ם בתור נציג של 3 מיליון בני אדם על כדור הארץ בעלי שטחים על הירח.

קריפטונייט הינה הנציגה הבלעדית של שגרירות הירח העולמית בישראל.

נשמע מטורף, נכון? האם זה באמת מה שקורה ? כן וזה לא הכל!

דוגמא נוספת לניצול שטחים חוץ ארציים למטרות רווח היא יוזמתם של נאס"א, מכון הרובוטים ולונה-קורפ לשלוח לירח משימה פרטית ראשונה: הנחתת רכבי שטח (כמו Buggy) הנשלטים ע"י שלט רחוק על הירח, ובעזרת קסדת Virtual Reality, יוכלו הנהגים לראות את פני הירח!! בפרוייקט זה הושקעו 900 מיליון דולרים! – האם הגיוני הדבר שישקיעו סכום נכבד זה אם אמנת הירח היתה נחתמת??

רשת הילטון העולמית השקיעו מעל 100 אלף ליש"ט בפיתוח המלון הראשון על הירח ואילו היפנים טוענים כי הם יקימו את המלון הראשון על הירח

בקשה.....חלאס לזלזל בכל דבר שאתם לא מכירים ולא שמעתם עליו....תהיו פתוחי מוח....
זה שאתם מזלזלים במישהו אחר לא הופך אותכם ליותר טובים ממנו....:diractor:

trhetrhe
04-01-07, 15:55
תודה על החיזוק, סוף סוף מישהו איתי.....

Arielp
04-01-07, 15:57
גם אם כן מה אתה כבר מתחנן לעשות אם הדונם הזה?

הוא בטח רוצה לפתוח שם Moon Gym...
4 דונם למכון זה הרבה...

Gamerrrrr
04-01-07, 16:01
רגע אתה שילמת להם כבר???? הם כל כך דפוקים בגלל שהדרישה גבוהה הורדנו את המחירים. זה אמור להיות הפוך :):):):).

Nimrod
04-01-07, 16:05
זה לא חייב להיות ליומולדת... סתם בשביל הצחוק.

בשביל צחוקים זורקים לפח עד 10 ש"ח.

trhetrhe
04-01-07, 16:11
לא, עוד לא שילמתי להם!

מתן18
04-01-07, 16:48
4 דונם עולה 250 ש"ח......מי שרוצה גם www.crazyshop.co.il (http://www.crazyshop.co.il)

טוב אחי.

Bullet
04-01-07, 17:44
אתם מפספסים את הקטע כאן!
הבעיה היא לא שהוא קנה חלקה בירח, זה יכול להיות באמת גימיק מגניב, העניין הוא שהירח לא שייך לאף אחד שאתה צריך לשלם למישהו בשביל לקבל שם חלק, מזה השטות הזאת? אתה חושב שחברת מתנות קנתה את הירח? הירח לא שייך לאף אחד אפילו אנשים שהלכו עליו לא הבעלים שלו, אז מה עשית בעצם? שילמת 250 שקל בשביל אוויר? אמרתי לך למה שלא תשלם לי רק 100 שקל ואני אתן לך 100000 דונם שם... הירח שלי בדיוק כמו שהוא של החנות מתנות.
לא, הירח קנוי... איזה איש עסקים קנה אותו.

Antonator1
04-01-07, 17:45
אם אני אקנה את כל הירח אני אהיה בטלויזיה?

Bullet
04-01-07, 17:48
אם אני אקנה את כל הירח אני אהיה בטלויזיה?
אתה לא יכול לקנות גרמי שמים...

Johnny
04-01-07, 17:48
אנטון, השאלה אם תהיה טלוויזיה על הירח בשביל שתראה את עצמך?

Antonator1
04-01-07, 17:49
אנטון, השאלה אם תהיה טלוויזיה על הירח בשביל שתראה את עצמך?
אז אני גר על הירח לדעתך?

ZivX
04-01-07, 19:41
קודם אתה מאמין לכסף מsms עכשיו ירח.. מה הצעד הבא לקנות דברים מערוץ הקניות?
אחי אתה קצת לא מציאות תנסה להתעסק בדברים אמיתיים או לפחות על כדוה"א..

גיא.ש הסלב!
04-01-07, 19:56
שמעתי על זה אתמול וזה נכון ...
אני מניח שאנחנו בתור ישראלים מטומטמים, שכולם עובדים עלינו לא נקנה אדמות
אבל אני בטוח שבסופו של דבר תמצא פירצה והירח יהיה שווה משהו ,
ככה שכרגע אם אנחנו נקנה תאדמה שלנו ב250 ואם נצא מנקודת הנחה ששער השקל יהיה עדיין אותו דבר אז אני מניח שהוא יהיה שווה לפחות 400% יותר.. אולי אנחנו לא נראה משהו מזה, אלא רק מינוס,
אבל אני בטוח שהנכדים/נינים שלנו יראו משהו

jonathan
04-01-07, 20:00
המשפחה שלי קנתה 8 דונם:)