PDA

צפה בגרסא המלאה : הסיפור שמאחורי הבאדיבילדינג משנת 2006 לשנת 2008 מאת גלעד

Pro_XXL_Universe
03-09-08, 18:43
שלום לכולם:)
מי שלא מכיר אותי או לא יודע מי אני השם שלי זה גלעד בן יעקב
אני בן 20 היום ואני גר בחולון בפשע וברשע:laughing:
ומלא אנשים ניגשו אלי(רובם לא מכירים אותי)ושאלו אותי "גלעד איך התחלתה?שמן או שחיף?"ומלא שאלו אותי גם "מה כלכך טוב באיאל חסון?איך הוא הצליח כלכך לשנות אותך?" או "מדוע עזבתה את גיל גרנות ומדוע אתה לא עובד אם קובי עזרא כמו פעם?" אז אני אסביר לכם פחות או יותר איפה עמדתי ומאיפה התחלתי תחזיקו חזק זאת נסיעה ארוכה ומטולטלת:wiggle::bye1:

אני התחלתי בזה שהייתי ניראה בגיל 15 וחצי כמו איזה הר אדם כל מה שענין אותי זה:לריב מכות והרבה וכמה שיותר,לקלל,לעשן נרגילה,לשתות וודקה,ולשמוע מזרחית בפול ווליום העיקר שבסין גם ישמעו את הבכי של עופר לוי

הינה איאל תיראה אחי פה אני ניראה יותר מסתם פח זבל (התמונה צולמה ב2005)

http://img236.imageshack.us/img236/425/15vs1.jpg

ממשיכים אמא שלי פשוט לא יכלה לסבול את העובדה שהבן שלה ניראה ככה ואבא שלי גם התבייש והיה עצבני ככה שהם התחילו לצעוק עלי שאני אזיז את התחת כי בלימודים גם ככה לא הייתי עושה משהו והייתי עסוק בלהיתפרע עד שיום אחד נכנסתי למכון מסריח בשם "נפשונית מועדון חברים לשחיפים" בחולון ונירשמתי טוב שם פגשתי את עומר לנדאו שתמיד ראיתי שהוא גם היה נורא שמן והוא הרזה וראיתי אותו אם קוביות בבטן ואמרתי אין מצב אני גם רוצה ככה והבנתי שצריך בישביל זה להשקיע שזה אומר "לעשות חיטוב" לא לאכול שטויות,לאכול מסודר,להיתאמן נכון ולהתמיד באימונים ולשלב פעילות אירובית אבל את כל זה הבנתי אחרי שעומר שלח אותי לבן אדם שעשה בו תשינויי הזה קובי עזרא עכשיו שהגעתי לקובי רציתי קצת להרזות להיות חטוב קוביות בבטן קצת חזה מעוצב ולראות קצת יותר "פיק" בבייספס וזה מה שעשה לי אתזה..עד שפגשתי את חברי הטוב אספון אנגרסט שאז הבנתי מזה שינויי עצבני ומאז פעם ראשונה בחיים שלי ראיתי מזה באדיבילדינג...אחרי תקופה ארוכה של חיטוב וגם טיפה עליה במסה(שנורא התלהבתי לעשות אותה בפעם הראשונה זאת הייתה אחת התקופות המאושרות בחיי)החלטתי שאני מנסה גם לעבוד אם גיל וישראלבודי ואז כבר הגיע מר ישראל 2006 תחרות הראשונה שהייתי בה בחיים שלי באתי לעודד שם את אסף ואת עומר שהתחרו

ניראתי שם כך
http://simg.mekusharim.co.il/5791260_ED9E18601400DA02E8F9_files_album.jpg

עדין רואים שאני לא הכי חטוב בעולם אבל לפחות קבלתי איפשהו טיפ טיפ טיפונת צורא ביד חחח מאז התמונה הזוועתית של 2005 והחלטתי שאני ממשיך להיתקדם
בשנים 2006-2007 הראש שלי לא היה במקום וממש ממש לא ידעתי מה אני עושה ולא כלכך הקשבתי למה שאמרו לי והזהירו אותי ולמה שגיל אמר לי וברגע האחרון החלטתי שאני מתחרה בIFBB 2007 אצל פריג' כי אני ידעתי שאם אני אתחרה במר ישראל של נאבא ויראה כמו שניראתי אלי בחיים לא היה מעביר אותי את המוקדמות וככה ניראתי לקראת התחרות של IFBB 2007

Pro_XXL_Universe
03-09-08, 18:43
http://simg.mekusharim.co.il/7082826_C90B5F63860B828970E7_files_album.jpg

http://simg.mekusharim.co.il/7226721_1F237F420C52DEE1AE71_files_album.jpg

http://simg.mekusharim.co.il/7226733_D30EC4896531334355F0_files_album.jpg

ככה רבותיי לא ניראה מתחרה שהגיע מוכן לתחרות ובלי קשר להכנה לתחרות היו חסרים לי המון דברים מעבר לזה שלא באתי חטוב בשיט ולא יבש:mad:היו חסרות לי פרופורציות,הייתה חסרה לי מסה בידיים ובכל הגוף והאיכות שריר שלי הייתה על הפנים אין פיק בייספס אין עובי בגב אין הפרדות ברגלים יש רק כרס בירה וצבע וזורבה:(וככה הייתי ניראה בידיוק כמו אשר אם צבע:confused:

אחרי התחרות הזאת הרגשתי מצד אחד שמח..למה שמח?כי נסיתי משהו חדש בחיים שלי והתנסתי בדבר שכלכך חלמתי לנסות אותו גם אם לא הייתי מוכן טעמתי מהטעם הזה של תחרות באדיבילדינג וכמה שהטעם של דיאטה לתחרות וייבוש ולהיות ימים שלמים על 0 גרם פחמימה הוא מר ומגעיל הטעם של לעמוד על הבמה ולקבל כבוד הוא מתוק יותר מבאקלוואה :D

Pro_XXL_Universe
03-09-08, 18:44
אבל מצד שני הייתי מאוכזב מעצמי שלא השקעתי 100%שהרגשתי חלש ושלא עבדתי מסודר ונכון.
אחרי התחרות ניגשו אלי מלא חברים,מכרים ומתחרים ובניהם ארבל,עומר לנדאו,עדי ואסיד ועוד הרבה וכל היה לו משהו אחר או עיצה לגבי והייתי נורא מבולבל ולא ידעתי אחד אמר תמשיך חיטוב עד הסוף השני אמר לא אתה יותר מדי זמן תהיה במאזן נייטרלי ואז תחזור לחיטוב אחד אמר עזוב חיטוב תרביץ מסה עד שתיתפוצץ משריר ואז תחטב הייתי מבולבל ומה שקרה בסופו של דבר זה שהחלטתי כוס אמא של כולם סליחה על הגסות אני עושה אוף סיזן מלוכלך רצח ועד שאני לא מעלה ימבה שריר אני לא מחטב!נכון טיפשי וזה מה שקרה לי הגעתי ל35 אחוז שומן באוף סיזן הזה והינה כמה תמונות:

http://simg.mekusharim.co.il/11119874_2347C20978B93F8336DB_files_album.jpg

http://simg.mekusharim.co.il/11119866_BE0FF1AB8475794EAC3B_files_album.jpg

http://simg.mekusharim.co.il/11132903_C01EFD831BF54F040B39_files_album.jpg

ניתן לראות כאן שגדלתי קצת האמת...אבל כפי שאתם רואים כל מה שעבדתי עליו במשך האוף סיזן הזה זה רק כוח כוח כוח כוח לא סופר סטים לא דרופ סטים לא ידעתי מזה לא ענין אותי עבדתי רק על כוח כאילו איזה סוג של פאוורליפטר וגם אם הייתי 140 קילו בחזה על משקל של 134 קילו זה ממש ממש עלוב לפאוורליפטר:(ככה שלא השגתי שום דבר..באותה תקופה הכרתי את חברה שלי(נטלי)שהחלטתי שאם אני ממשיך להראות כמו שאני ניראה אז הקשר שלנו די יגמר ושהיא יודעת מזה באדיבילדינג(לא נרחיב על זה)והיא הבינה שהמצב שלי חרא ושאני צריך לעשות משהו ואז אמרתי לעצמי זהו אני חייב למצוא מישהו מקצוען שיעזור לי להגיע סוף סוף לתוצאה שאנשים יסתכלו עלי ויגידו "או ככה ניראה בן אדם רציני שמשקיע ככה ניראה באדיבילדר כל הכבוד גלעד!"

Pro_XXL_Universe
03-09-08, 18:45
הלכתי לאחד האנשים המקצועיים בארץ בתחום לאיאל חסון שכבר בעבר הכין מלא מתחרים שרובם קטפו את המקום הראשון בקטגוריות שלהם והוא בעצמו היה אלוף האלופים

התחלתי אצלו את החיטוב על 134 קילו על 35 אחוז שומן כמו שאתם רואים בתמונות למעלה והיה חסר לי מלא איכות וממסה והייתי מלא בשומן ונוזלים וכולי הייתי מדלדל וניראה כמו פח זבל שמתאמן חזק זה הכל ואחרי זה גם למדתי שאפילו באימונים אני לא משהו ואני לא מתאמן כמו שצריך ואז התחלתי להשתנות...

http://simg.mekusharim.co.il/18249338_547BD5F65AB1C83845CB_files_album.jpg

http://simg.mekusharim.co.il/18249037_A3875E1ACB7F210B8487_files_album.jpg

http://simg.mekusharim.co.il/18249199_1C9B44D83A9E59E08125_files_album.jpg

מזה פתאום רואים צורא?פתאום רואים חיטוב..פתאום רואים יותר איכות החלטתי שאני ממשיךךךךךךךךךךך עד מר ישראל ושאף אחד לא עוצר אותי ולא משנה גם אם אני לא אגיע 100% מוכן אני אוכיח לכולם שאני יודע לעבוד נכון ושאני יודע לקרוע תתחרות להגיע לתוצאות ולהראות כמו בן אדם רציני על הבמה ושאנשים יעריכו אותי וכמובן שלרציניים שבנינו יש מקום מיוחד ולמקום הזה ניקרא
איגוד נ.א.ב.א ישראל!!!ואמרתי שאני לאדון פריג' לא משלם 550 שקל יותר בחיים שלי ואני מתחרה רק איפה שיעריכו אותי וזה אצל אלי האנה באיגוד נאבא!

והינה כמה תמונות להראות לכם מהתחרות שכן עשיתי שינויי ושמי שלא יודע להעריך שילך לישון וינסה לעשות רבע ממה שאני עשיתי ואז ידבר:)

http://redirect.mekusharim.co.il/Redirect.aspx?ImageID=19996467&Section=files_album&FileType=jpg&DisplayCode=C569C3ECB0DF72707961

http://redirect.mekusharim.co.il/Redirect.aspx?ImageID=19996480&Section=files_album&FileType=jpg&DisplayCode=2626B688F7C1A93C4E06

http://redirect.mekusharim.co.il/Redirect.aspx?ImageID=19996495&Section=files_album&FileType=jpg&DisplayCode=9E926A509895E6F9AAD8

Pro_XXL_Universe
03-09-08, 18:46
http://redirect.mekusharim.co.il/Redirect.aspx?ImageID=19664950&Section=files_album&FileType=jpg&DisplayCode=688C2D93969E501C8B36

http://redirect.mekusharim.co.il/Redirect.aspx?ImageID=19908585&Section=files_album&FileType=jpg&DisplayCode=13C0C2336B62BBB15CE9

איך יפה לא?יש התקדמות?חחח אני מודע לכך אני עדין בתחילת דרכי ויש לי עוד דברים לעבוד עליהם ולשפר אותם אבל אני בדרך הנכונה ורציתי לחלוק את זה איתכם חבר'ה

Pro_XXL_Universe
03-09-08, 18:48
http://redirect.mekusharim.co.il/Redirect.aspx?ImageID=19664110&Section=files_album&FileType=jpg&DisplayCode=0840923515C1EE40EDF7

http://redirect.mekusharim.co.il/Redirect.aspx?ImageID=19672819&Section=files_album&FileType=jpg&DisplayCode=40646AA51870DBDAF07D

http://redirect.mekusharim.co.il/Redirect.aspx?ImageID=19664124&Section=files_album&FileType=jpg&DisplayCode=6C2867DF9515A3CA9855

http://redirect.mekusharim.co.il/Redirect.aspx?ImageID=19663516&Section=files_album&FileType=jpg&DisplayCode=65EAACC2022BFE708D17

מקוה שנהנתם ועכשיו אתם מבינים כמה הבאדיבילדינג חשוב לי זה החיים שלי וזה מה שאני עושה ואני לא הולך להפסיק אם זה גם אם יבוא איזה מטורף ויצמיד לי שוטגן לראש יאלה אני צריך לעוף אני ממהר אש לעזאזל גם כן הפוסט הזה עד שלע ביי חבר'ה:jockey:

or16
03-09-08, 18:49
בואנה גלעד כול הכבוד שינוי יפה !!!! ממש כול הכבוד .. הייתי תחרות היתרשמתי מך מהגודל בעיכר הייתה הכי גדול על הבמה ..בהצלחה בהמששששך!

arbel2
03-09-08, 18:50
באמת עשית שינוי מקצה לקצה ,ואמרתי לך את זה גם בפנים :)
עלה והצלח אח שלי

Pro_XXL_Universe
03-09-08, 18:51
לפני שאני הולך אני רק אתן שוב קרדיט למאמן היקר שלא הרים ידיים לאיאל חסון שעזר לי כל הדרך ולא ניכנע לשום דבר ואמר שהוא יעשה הכל כדי שאני אקבל מקום מכובד בתחרות ואני מודה לך על הכל אח שלי!:boxing:

NIRAN
03-09-08, 18:51
damn...
ואללה אהבתי אחי! כל הכבוד

עלוש
03-09-08, 18:53
אתה יודע כמה אני מעריך ואוהב אותך אחי הבודיבלדר הענק ומה אני חושב עליך :)

*DAVID*
03-09-08, 18:55
תשמע אחי אתה גבר שבגברים הוכחתה עכשו לכולם שכל אחד יכול לעשות שינוי הוכחתה לכל הקנאים
שאם אתה באמת רוצה משו אז תשים זין על כולם ובקיצור בהצלחה אחי אתה בחור טוב
בתמונות של התחרות אתה ניראה בן בן בןב ןןןןןןן פרוצה סוס רציני

ZoonD
03-09-08, 18:57
אמרתי כבר
שאתה אחד השינויים שראיתי !
כל הכבוד , נותן הרבה מוטיבציה להרבה חבר'ה פה

Dr. Muscle
03-09-08, 19:00
אחי אני רוצה לאחל לך ששנה הבאה תגיע יותר מוכן, ותזכה במקום הראשון כמו שראוי בהתאם למאמצים שלך! ולעצמי שגם אני אגיע למסה שלך יום אחד! כל הכבוד גלעד.

zuko
03-09-08, 19:09
איך אתה מפרנס את עצמך?
אני מבין שיצאת מצבא?
לדעתי עם כל האהבה את צריך לקחת את הפיתוח גוף בפרספקטיבה הנכונה,זה לא כל החיים שלך,אני מקווה בשבילך שיש לך מקצוע או שאתה לומד מקצוע מעבר לפיתוח גוף.

בהצלחה בהמשך,כשראיתי אותך על הבמה נדהמתי מהרגליים שלך,יחד עם זה אם היית עולה חטוב ויבש,לא היית רואה אף אחד מהילדים שם.

Vodex
03-09-08, 19:15
איך אתה מפרנס את עצמך?
אני מבין שיצאת מצבא?
לדעתי עם כל האהבה את צריך לקחת את הפיתוח גוף בפרספקטיבה הנכונה,זה לא כל החיים שלך,אני מקווה בשבילך שיש לך מקצוע או שאתה לומד מקצוע מעבר לפיתוח גוף.

בהצלחה בהמשך,כשראיתי אותך על הבמה נדהמתי מהרגליים שלך,יחד עם זה אם היית עולה חטוב ויבש,לא היית רואה אף אחד מהילדים שם.

הרשה לי לתקן אותך, כפי הנראה שגלעד עלה על הבמה בסביבות ה10 אחוז אם הוא היה מגיע למצב של 5-6 אחוז זה היה עולם אחר.

שמע גלעד, עשיתי אחד השינוים הכי מטורפים שיש אני מחזיק ממך אחי הרגלים זה אצלך משהו תופעה גנטיקת במיוחד איזה חיתוכים הגעת ברגלים זה מדהים!
בכל מקרה אני בטוח בתחרות הבאה תהיה עוד יותר מפתיע ופה מדברים כבר על המקום הראשון:sweatdrop:
שיהיה בהצלחה בהמשך אחי! תמשיך להפציץ:D

OMRI-TURBO
03-09-08, 19:15
גלעד אני בשוק! אני רואה את התמונות שלך עם כל המתחרים ולא מבין איך לא הגעת מקום ראשון או מינימום מקום שני!
כל הכבוד על השינוי מהתחלה עד עכשיו.

גדי 21
03-09-08, 19:37
אחד הקליברים - בלי ספק..
לא הערכתי אותך נכון עד התחרות האחרונה, אני ממש תופס ממך ואם פעם חשבתי עליך משהו רע אני לוקח את זה בחזרה... אני בטוח ששנה הבאה אתה אחד השמות החמים..
באמת מכל הלב - שרק תצליח..
איך אני קורא לך תמיד?? אלוף... אז זה מה שאתה אחי - אלוף.. (בינתיים בלי מדליית זהב אבל עדיין אלוף).

bode
03-09-08, 19:40
מדהים!

SmaMMiT
03-09-08, 19:44
וואלה אתה תותח אמיתי גילי
כל הכבוד יגבר!

Real
03-09-08, 19:47
תותח, באמת תותח, כל הכבוד גבר תמשיך להפציץ אתה השראה להרבה חבר'ה.

lidorevah
03-09-08, 20:00
פצצה אתה !!! פעם היית מתאמן בקאנטרי בחולון לא??

Rendi Orton
03-09-08, 20:02
כל הכבוד גלעד,עשית שינוי מדהים אחי :)
באמת מביא מוטיבציה!

פאראמדיק
03-09-08, 20:20
אין מילים - כל הכבוד - המשך כך ותגיע רחוק!!!!!!!!!!!!
אני חייב לציין את טוב לבך ואת אופייך הנפלא.
ישראל זקוקה למפתחי גוף כמוך!

נ.ב
תמיד אשמח לעזור בכל אשר תרצה ובכל אשר אוכל.

MagneZium
03-09-08, 20:26
פיייייי מלך אתה איזה יופי כול כך הרבה רעל בבן אדם אחד!!!!!עשית שינוי שבלי התמונות אנשים לא היו מאמינים לך בכלל שזה אפשרי !~~!בהצלחה בהמשך ואת תפסיק להחדיר רעל לאנשים באימונים !!

VIKING
03-09-08, 20:28
וואללה גלעד אין מילים, אומנם היית במר ישראל הצעיר אבל את רוב המיתחרים הבוגרים היית מסתיר עם הגב. זה יקרה שנה הבאה... תותח.

Goblin-Dest
03-09-08, 20:30
תותח... ענקי לא מהעולם הזה.. שינוי מדהים !

sason
03-09-08, 20:52
כל הכבוד גבר..
תגיד מתי התחלת עם הסוכריות? עם את לא רוצה לענות על תענה גבר
אבל מעניין אותי כמה אני עוד יכול לגדול בלי העניין הזה

ניגרי ענק
03-09-08, 21:13
פששש אחי אתה מלך העולם!
את הסיפור אני כמובן מכיר מכל הכיוונים כחבר קרוב, אבל כשרואים בתמונות זה פשוט...פאקקק איזה שינוי, איזו נחישות, איזו הקרבה, מדהים!
חברים, הבחור הזה הוא אחד המטורפים והנחושים שראיתי, זה בנאדם שמסוגל פאקינג לא לשתות שבוע אם צריך, הוא יכול להיות על 0 גרם פחמימה במשך שבועות ולא להתלונן בכלל, הוא היה עושה אירובי 3 פעמים ביום. כשלא התאפשר לו לארגן רכב, היה הולך ברגל למכון כושר שלו בחולות המסריחים של חולון, בחום הנורא של אוגוסט. אנשים לא מבינים בכלל מה זו נחישות עד שהם לא מכירים את גלעד.
רעבאק ואיזה לה יש לו לילד הזה, הלב שלו הוא בגודל של עיר, הבחור הזה ייתן הכל לחברים שלו.
יש לו עתיד גדול ולא רק בבאדיבילדינג!
אוהב אותך אחי, כמו תמיד הצלת אותי גם היום...
אל תשכח מה רציתי לכתוב על החחולצה לגבי מה שדיברנו לצערי אני לא יכול...
אל תשכח למסור לאיאל מה שאמרתי לך לגבי ינואר הגדול...
יאללה אחי בקרוב אימון משותף ואחרי ינואר אני ואתה לא נוכל להיכנס יחד למעלית, אבל לא נורא, נעלה אחד אחד...

The Sun
03-09-08, 21:13
כל המתחרים בבוגרים צריכים להכנס לכוננות, אם תגיע מוכן לתחרות הבאה יהיה להם פייט קשה...
בהצלחה גבר

ניגרי ענק
03-09-08, 21:14
אין מילים - כל הכבוד - המשך כך ותגיע רחוק!!!!!!!!!!!!
אני חייב לציין את טוב לבך ואת אופייך הנפלא.
ישראל זקוקה למפתחי גוף כמוך!

נ.ב
תמיד אשמח לעזור בכל אשר תרצה ובכל אשר אוכל.

מרמלשטיין הכריש חזרת לעניינים?
כבוד שאתה כאן אחינו...

Bodybuilder
03-09-08, 21:16
גלעד אתה בן אדם אחר לגמרי, אין לי מילים !
Respect
שנה הבאה מס 1 - ב"ה !

The Sun
03-09-08, 21:19
בונא ניגרי כל פוסט שלך גורם לי לחייך :)
הפעם זה היה המעלית

shahar-king
03-09-08, 21:34
תותח על!!!

ניגרי ענק
03-09-08, 21:40
בונא ניגרי כל פוסט שלך גורם לי לחייך :)
הפעם זה היה המעלית

כן אני במצב רוח יצירתי בזמן האחרון...אגב לגבי המעלית זה לא היה בצחוק...:d

The Sun
03-09-08, 21:45
כן אני במצב רוח יצירתי בזמן האחרון...אגב לגבי המעלית זה לא היה בצחוק...:d

לא צחקתי, חייכתי :)

ניגרי ענק
03-09-08, 21:54
לא צחקתי, חייכתי :)

אם אתה נהנה אני שמח...

ואן דאם
03-09-08, 22:27
שינוי אדיר אחי.. אתה פשוט מביא מוטיבציה ורצון לאחרים להשקיע ...
כל הכבוד ! ובהצלחה בהמשך אני מאמין שאני עוד יראה אותך עם גביע ביד ...

Jones
03-09-08, 22:29
בואנה אח שלי אתה יודע עד כמה אני מעריץ אותךאבל שוב אגיד לך אתה מלךךךךךךךךךךך!
נראית 100% על הבמה הלוואי עליי..!

eyalamzleg
03-09-08, 22:42
אתה אחד האנשים היותר מפוקסים שאני מכיר, יש לך מטרה ורצון מטורף אתה תגיע רחוק רק תשמור על עצמך

Mr.Olimpia
03-09-08, 22:43
אחד הדברים היותר טובים שקראתי בזמן האחרון. רק כבוד לגלעד ! בן אדם ענק עם לב ענק

talll
03-09-08, 23:02
גלעד פשוט וואוו!
כל הכבוד אחי אתה אחד הגברים השיפור שדפקת הוא פשוט לא מהעולם הזה אין דברים כאלה אי אפשר להאמין עד שרואים!
החדרת בי מוטיבציה רצינית אני גם כן הייתי ילד שמן עברתי חיטוב שלא הושלם בגלל מאסה ועכשיו חזרתי לחיטוב ומילאת לי את מאגרי המוטיבציה להגיע למטרה שלי!
פשוט מלך ואין ספק שאם תגיע מעט יותר מוכן תעשה טרור אבל מה טרור חבל על הזמן שנה הבאה בנאבבא
רק בהצלחה אחי,מגיע לך כל השבחים!

AB6Killer
03-09-08, 23:06
במילה אחת מטורף!!
שינוי כביר! אני זוכר את התמונות שלך לפני כמה שנים,והשינוי ענק!אגב כמה מסת שריר נקייה לפי דעתך עלית בתקופה הזאת ?
רואים שאתה שותה אוכל יושן ומתאמן בודיבילדינג!!
בהצלחה ,הרבה אנשים מחזיקים לך אצבעות אני אחד מהם !קליבר!

Zoska
03-09-08, 23:06
השינוי שעברת מדהים גם בתפיסה הכללית (החשיבה) של הפיתוח גוף וגם בגוף ממש כל הכבוד לך!
עכשיו אני יודע שאתה חושב שאני איזה מניאק או משהו בגלל ההודעה שרשמתי לך
על אלי האנה שאתה כביכול לקקן וצבוע אבל זאת לא הייתה כוונתי בתור אחד שהכיר אותך קצת לפני דרך האינטרנט וגם במציאות
אני יודע שאתה לא כזה ובגלל זה מאוד הופתעתי מתוכן ההודעה אבל לא משנה עבר עבר...
בכל מקרה גלעד אם נפגעת או נעלבת אני ממש מצטער...
ושוב כל הכבוד לך על השינוי האדיר נראה לאן תגיע שנה הבאה :)

Ido
03-09-08, 23:08
גלעד אח שלי אתה פשוט מדהים !!!!!!!! סיפור מרגש אפשר להגיד ועוד יותר אתה פשוט תותח !! כל הכבוד לך !

denous
03-09-08, 23:14
גלעד מדהים אחי באמת מדהים כל הכבוד לך.
דרך אגב רק טיפ אחד... תשפר את הפוזינג שלך אחי אתה עושה אותו בסדר אבל אצל כל אחד ואחד יש כמה טריקים כלומר לגבי הגוף שלו אם הוא עושה את הפוזינג בצורה שונה לב דווקא רגילה כמו כולם הוא יכול להראות יותר או להוציא יותר ואני כבר יכול לראות כמה פוזות שאתה יכול להראות הרבה יותר...
אחת מהם זה סייד צ'סט...!

ושאלה... יש לך קצת עודף עור אחי ?

תחרות הבאה שלך !!

WEST $ SIDE
03-09-08, 23:17
וכך הפכת מגבינה הולנדית למשהו רציני חחח , את דעתי עלייך כבר אמרתי , כל הכבוד על השינוי בהצלחה בהמשך!

פאראמדיק
04-09-08, 00:47
מרמלשטיין הכריש חזרת לעניינים?
כבוד שאתה כאן אחינו...

מה קורה אח יקר?
תמיד הייתי מאחורי הקלעים אתה בטח יודע.
החיים קצת זרקו אותי אבל תמיד עקבתי אחריכם.
אני חייב לציין שהתקדמת יפה וגם לך מחכה עתיד ורוד יותר בתחום - יש לך את זה :-)
בכל אופן, אתה מוזמן תמיד לפנות בכל בעיה/שאלה - תמיד שמח לעזור.

Pro_XXL_Universe
04-09-08, 02:00
תודה רבה לכל המגיבים:)

שמחתי לקרוא את התגובות של כולם ואני נורא שמחתי לראות שיש לאנשים הערכה למה שאני עברתי ועשיתי ועכשיו אני מקוה שעניתי על השאלה של הקהל הרחב ששאל אותי "איך הייתה ומה עשיתה" :D

זוקו-אני לא הולך לפרט לך או לענות לך על השאלה מכמה סיבות:
א.לא הייתי תלמיד שישב על התחת בבית הספר ולמד:whistle:התי תלמיד שמרים את התחת של השולחן בידיים ומעיף אותו לקצה השני של הכיתה.
ב.אני עכשיו אוכל על זה חרא אז אני אוכל את זה טוב טוב ומתקדם בזה בידיוק כמו בחיטוב לתחרות.
ג.מה שלא יהיה כל מקום שאני הולך הבאדיבילדינג הולך איתי ואין אצלי כזה דבר "אם יש מקום שאין באדיבילדינג אני לא אלך אליו" יש אצלי אימרה כזאת אני עושה בבאדיבילדינג ואין סיבה בעולם שאני אפסיק וכל מקום שאני הולך אליו הבאדיבילדינג נכנס איתי לשם אם לא במוח אז בכוח למה?כי אני באדיבילדר ואין ויכוח בנושא!

ששון-אני לא אפרט לך אני רק יגיד לך שפזיזות באה מהשטן..ומי שנותן לפזיזות להשתלט עליו משלם.
כמובן שאני לא נגד סייקלים בכלל אבל אני חושב שצריך לקחת דברים בפרופורציה לקרוא קצת ולתכנן הכל מראש ולהיות מסודר 2000% שזה נוגע לגוף שלך.

ליאור מרמלשטיין-אחי אני נורא שמח לראות את התגובה שלך אני מאוד מעריך אותך ואני בהחלט מודה לך על העזרה שהבאתה לי בעבר בימים שהורידים שלך היו קצת יותר מפחידים :cool:
ואני מאחל לך גם בהצלחה אחי בכל אשר תעסוק.

ניגרי-אני חושב שאתה חייב לאמא שלי חתיכת התנצלות מכינים לזניה ענקית פטריות בלאגנים רטבים 3 סוגים של גבינה ואתה מבריז?חחחחחחחחחח בקטנה אח שלי תמיד תהיה עוד אחת!
מה שלא יהיה אני אוהב אותך אחי ובכייף שמחתי לעזור לך ואמרתי לך אחי אם תצטרך אותי גם באמצע הלילה גם מתחת למים וגם באמצע צ'יט שאתה לוקח שקית מהחבר שלך הזה נו ההוא שהחזיק תשקית שהיה רשום עליה "תודה שקניתם ובתאבון" חחח אני פה בישבילך אח!!!!

גדי ומישל טרוני 2 אחים שלי אני נורא אוהב אותכם וגדי אני מגיב להודעה שלך שתיתיחס גם למישל למה אני יודע כמה הבן אדם הזה מעריך אותי וכמה הוא פירגן לי ביום שבת שניכם אלופים אתם האלופים ואתה האלוף שבאתה לתחרות ואחרי שלקחתה עוד פעם מקום ראשון בפעם השניה ברציפות חביבי!
ומישל טרוני הוא מר ישראל לשנת 2008 של איגוד IFBB של המשקל הכבד ואף אחד לא ישנה את דעתי ושום תמונה לא תוכיח כלום לעומת המראה האמיתי

תודה על הפרגון של כולם ותודה למי שיודע באמת להעריך זה לא היה קל ואני מבטיח לכם בהמשך תיראו תוצאות הרבה הרבה יותר מרשימות ומה שבטוח?עכשיו יש זמן,עכשיו יש תוכנית והכל מטקטק כמו שעון והכל מתוכנן מראש למדתי מהטעויות שלי משנה שעברה ובתחרות הבאה אני מבטיח להגיע 100% מוכן עד הסוף כמו שצריך!ולהוסיף עוד גודל ועוד איכות!

למי ששאל אני עליתי לבמה על 8 אחוז בידיוק אני לא מתכוון להיתווכח אם מי שיגיד אין מצב אין מצב כי זאת הייתה בדיקה ודנוס כן אח שלי יש לי טיפה עור רפויי בבטן אבל היה לי הרבה מאוד לפני חצי שנה הרוב ירד השאר ירד בהמשך(לא עשיתי שום ניתוח הוא ירד בדרך אחרת חחח :whistle: )

אני מצפה לראות עוד תגובות מחר!!
אלי האנה היקר את הפוסט הזה פתחתי גם בישבילך כי אני יודע שאתה קורא כאן וגם אתה בעצמך שאלתה אותי במוקדמות של נאבא 2008 מדוע יש לי כיפול בבטן אז רציתי שתיראה מהיכן זה הגיע ומה עברתי כדי להגיע לתחרות שלך:) ובתחרות הבאה שאני יעלה אצלך אני שוב פעם ירביץ השקעה מעבר למקסימום ומבטיח להציג את עצמי בשייפ הרבה יותר טוב ולהרשים את כולםל שנית ואת השיפוט נשאיר לשופטים:boxing:

לילה טוב לכולם :):):):)

hell
04-09-08, 02:18
גלעד.
עם ההתמדה שלך וכוח הרצון שלך. אני בטוח שתגיע רחוק.
אתה עשוי מחומר של אלופים.
אי אפשר לשבור אותך ואני סומך עליך שבעוד כמה שנים נראה אותך בחו"ל.
המשך כך!

Holy_Templar
04-09-08, 07:19
כל הכבוד אחי!

שינוי מדהים

bigbit
04-09-08, 12:15
התמונות האחרונות שהעלית של השנה מאוד איכותיות ממש שמים לב שם לשינוי הענק ..
כל הכבוד אחי..בהצלחה שיהיה

Pro_XXL_Universe
04-09-08, 12:38
התמונות האחרונות שהעלית של השנה מאוד איכותיות ממש שמים לב שם לשינוי הענק ..
כל הכבוד אחי..בהצלחה שיהיה

תודה רבה אחי טוב לשמוע את זה מימך:cool:

Ferrari F430
04-09-08, 15:14
איזה שינוי.
תותח אמיתי !

VIKING
04-09-08, 15:58
יאללה גלעד עוד כמה שנים תכתוב ביוגרפיה אני ידאג שיהיה רב מכר :idea:

Pro_XXL_Universe
04-09-08, 16:25
הזילזול זה מה שמחזק אותי היום קבלתי זילזול מהבן אדם האחרון ביקום שחשבתי שיזלזל בי אבל זה רק חיזק אותי עוד 30000 רמות למעלה טוב שיש אנשים כאלו :jockey: זה רק נותן מוטיבציה להמשיך להיתקדם:)

ושוב תודה על התגובות חבר'ה

EILAM1993
04-09-08, 16:37
פשש מדהים {ואני עוד חושב כמה זמן לכך לך לכתוב את הכל }
אבל אתה עד כדי כך אוהב את התחום ??

Logout
04-09-08, 16:39
הזילזול זה מה שמחזק אותי היום קבלתי זילזול מהבן אדם האחרון ביקום שחשבתי שיזלזל בי אבל זה רק חיזק אותי עוד 30000 רמות למעלה טוב שיש אנשים כאלו :jockey: זה רק נותן מוטיבציה להמשיך להיתקדם:)

ושוב תודה על התגובות חבר'ה

תאמין לי אתה בנאדם תותח אני סומך עליך שתצליח בספורט הזה עוד טוב טוב..!!
וד"א..מי זילזל בך? :s

שאלה טיפשית :/ מה נראה לך?

Pro_XXL_Universe
04-09-08, 16:41
תאמין לי אתה בנאדם תותח אני סומך עליך שתצליח בספורט הזה עוד טוב טוב..!!
וד"א..מי זילזל בך? :s

שאלה טיפשית :/ מה נראה לך?

מזה משנה מי על טעויות משלמים.
ותודה אחי:)

Pro_XXL_Universe
04-09-08, 16:41

בוא נגיד שאם תשים 10 אנשים שאני שונא ותגיד לי שאני יוכל להמשיך בבאדיבילדינג עוד 20 שנה ויתקעו בכל אחד מהם כדור והם ימותו אז אני אסכים שהם יקבלו כדור ושאני אמשיך להיתקדם:clap::XDemoticon:

Logout
04-09-08, 16:46
בוא נגיד שאם תשים 10 אנשים שאני שונא ותגיד לי שאני יוכל להמשיך בבאדיבילדינג עוד 20 שנה ויתקעו בכל אחד מהם כדור והם ימותו אז אני אסכים שהם יקבלו כדור ושאני אמשיך להיתקדם:clap::XDemoticon:

אני אסכים גם בחינם :S
אני הריי שונא אותם.. :XDemoticon:

Pro_XXL_Universe
04-09-08, 21:25
http://img89.imageshack.us/img89/2861/img2078nh1.jpg

ניגרי ענק ויקר שלי זה בישבילך אחי:clap: תמונה שבוע אחרי התחרות חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחרי שחגגתי קצת במטבח :XDemoticon::clap:כמובן שלא היתפרעתי עד כדי כך עליתי מהתחרות 5 קילו בידיוק:):cool:

eyalamzleg
04-09-08, 21:34
מפחיד^^

ניגרי ענק
04-09-08, 21:37
http://img89.imageshack.us/img89/2861/img2078nh1.jpg

ניגרי ענק ויקר שלי זה בישבילך אחי:clap: תמונה שבוע אחרי התחרות חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחרי שחגגתי קצת במטבח :xdemoticon::clap:כמובן שלא היתפרעתי עד כדי כך עליתי מהתחרות 5 קילו בידיוק:):cool:

אתה טנק מרכבה אחי, צריך לחבר לך רעש כמו של המשאיות שעושות רוורס כדי שאנשים יזהרו שלא תדרוס אותם.
אגב גם אני עליתי ממש מעט למרות הזלילה, כולה 4 קילו.
היום חזרתי להתאמן, עדיין בצורה מתונה והדרגתית, אבל הרגשתי נהדר.
הגוף עדיין חטוב והוורידים בולטים יפה.
חזרתי גם פחות או יותר לתפריט מסודר, כמובן שאני לא בוחל בשטויות פה ושם, אבל ביום ראשון גם זה יורד.
יהיה צ'יט שישי שבת, וזה מספיק לגמרי.
באמצע השבוע אני אוכל נכון ואיכותי, שוב לא בקיצוניות, אם נתקעתי בעיר או משהו אני לא אתחיל לחשוב כמו כוסית מה עושים - אני אלך לקנות משהו טוב לאכול.
אין לי רצון להפוך כעת לפיל אלא לעלות לאט ויפה.
בינואר זה כבר יהיה משהו אחר לגמרי...
אני רוצה לעבור החורף את המאה קילו, בלי להגזים באחוזי שומן - וזה אפשרי.
אגב אחי, אהבתי מאוד את החתימה שלך...

yaronas
04-09-08, 21:42
גלעד אני חולה עלייך,אתה לא מפסיק להתקדם,גודל בקצב מטורף Per שנה...רק תחייך יותר והכל לטובה!

arbel2
04-09-08, 21:44
תמונה מרשימה מאוד ,מסה של מקצוען
הבעיה של גלעד היא לא מסה ,הדגש שלו באוף סיזן הקרוב צריך להיות איכות
המטרה היא להיות באדיבידלר טוב יותר ,ואומנם מסה זה אחד הפרמטרים אבל צריך גם לשמור על סימטריה וזרימה של הגוף ,זה משהו שגלעד עוד צריך לחדד ,ואני משוכנע שהוא יצליח לעשות.

Pro_XXL_Universe
04-09-08, 21:49
אתה טנק מרכבה אחי, צריך לחבר לך רעש כמו של המשאיות שעושות רוורס כדי שאנשים יזהרו שלא תדרוס אותם.
אגב גם אני עליתי ממש מעט למרות הזלילה, כולה 4 קילו.
היום חזרתי להתאמן, עדיין בצורה מתונה והדרגתית, אבל הרגשתי נהדר.
הגוף עדיין חטוב והוורידים בולטים יפה.
חזרתי גם פחות או יותר לתפריט מסודר, כמובן שאני לא בוחל בשטויות פה ושם, אבל ביום ראשון גם זה יורד.
יהיה צ'יט שישי שבת, וזה מספיק לגמרי.
באמצע השבוע אני אוכל נכון ואיכותי, שוב לא בקיצוניות, אם נתקעתי בעיר או משהו אני לא אתחיל לחשוב כמו כוסית מה עושים - אני אלך לקנות משהו טוב לאכול.
אין לי רצון להפוך כעת לפיל אלא לעלות לאט ויפה.
בינואר זה כבר יהיה משהו אחר לגמרי...
אני רוצה לעבור החורף את המאה קילו, בלי להגזים באחוזי שומן - וזה אפשרי.
אגב אחי, אהבתי מאוד את החתימה שלך...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני זוכר אחי פעם שהייתי קטן אבא שלי כזה עושה בליל הסדר שהלכתי להביא אוכל מהמטבח גלעד תילך צעד אחורה והלכתי והוא עשה טי טי טי וכל הדודים שלי נשפכו מצחוק חחחחחח בכל מקרה אחי בהחלט הפעם גם אני לא מתכוון לעלות לאחוז שומן מטורף אחרת אני אקבל מכות מאיאל ומעוד הרבה אנשים שלא ישמחו לדעת שאני שוב עושה את אותה טעות:jockey:עליה איכותית ותאמין לי אחי תפוחי אדמה ואורז ישביעו אותך בידיוק כמו איזה צ'יט מופרע אבל פחות נהנה מהם:)
מה שכן אחד בשבועיים לא תמות אם תעשה איזה צ'יט נחמד אחי ואתה בהחלט תצליח לעבור ת100 קילו בינואר אתה יודע שקר ואתה הולך אם מעילים כל היום וניראה כמו טנק ששמו עליו פרווה חחח
ואחרי זה הדיאטה תהיה הרבה הרבה הרבה יותר קלה אחי!
אם תהיה אחי על 350 גרם פחמימה אחי באוף סיזן למשל תחשוב זה יותר ממה שעשיתה בהעמסה לפני התחרות ובחיאט ראבאק כמה אוכל זה המון!
רק שאם תוסיף איזה תבלין או משהו בלי ערך קלורי זה יהיה יותר טעים למה לא ניראה לי שתחשבן ממש לנתרן באוף סיזן אחי:rolleyes:

בכל מקרה שמח שאהבתה כמה קילו כבר עליתה אחי מהתחרות?

Pro_XXL_Universe
04-09-08, 21:51
תמונה מרשימה מאוד ,מסה של מקצוען
הבעיה של גלעד היא לא מסה ,הדגש שלו באוף סיזן הקרוב צריך להיות איכות
המטרה היא להיות באדיבידלר טוב יותר ,ואומנם מסה זה אחד הפרמטרים אבל צריך גם לשמור על סימטריה וזרימה של הגוף ,זה משהו שגלעד עוד צריך לחדד ,ואני משוכנע שהוא יצליח לעשות.

בהחלט חביבי:cool:
הפעם אין כזה דבר לעלות לאחוז שומן של ההוא שדומה לאריאל שרון אחרי ארוחת אכול כפי יכולתך בפאפאגיו :D

arbel2
04-09-08, 21:52
בהחלט חביבי:cool:
הפעם אין כזה דבר לעלות לאחוז שומן של ההוא שדומה לאריאל שרון אחרי ארוחת אכול כפי יכולתך בפאפאגיו :d

יפה
מסה נקיה זה אומנם מדכא ,אבל משתלם ,ואתה כבר בנית בסיס מספיק גדול של מסה כדי לעשות עליה איכותית

Alon Big Guy
04-09-08, 22:16
חייב לציין שזה שינוי מאוד גדול ומאוד יפה.. אולי היה בינינו אי נעימות כלשהי אבל זה לא מונע ממני להגיב על השינוי היפה שלך ועל המקום המכובד בתחרות.. :)

trx--->sus
04-09-08, 22:20
כל הכבוד לך, מדהים! שנה הבאה בטח תעה שינוי עוד יותר גדול כי עכשיו תעשה מסה כמו שצריך ולא עד 35 אחוז שומן.

אני מציע לך לתת דגש יותר על חיטוב וייבוש שנה הבאה בהצלחה

Pro_XXL_Universe
04-09-08, 22:24
חייב לציין שזה שינוי מאוד גדול ומאוד יפה.. אולי היה בינינו אי נעימות כלשהי אבל זה לא מונע ממני להגיב על השינוי היפה שלך ועל המקום המכובד בתחרות.. :)

תודה אחי!
וכפי שרשמתי לך:)שכח ממה שהיה:clap:

ניגרי ענק
04-09-08, 22:28
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני זוכר אחי פעם שהייתי קטן אבא שלי כזה עושה בליל הסדר שהלכתי להביא אוכל מהמטבח גלעד תילך צעד אחורה והלכתי והוא עשה טי טי טי וכל הדודים שלי נשפכו מצחוק חחחחחח בכל מקרה אחי בהחלט הפעם גם אני לא מתכוון לעלות לאחוז שומן מטורף אחרת אני אקבל מכות מאיאל ומעוד הרבה אנשים שלא ישמחו לדעת שאני שוב עושה את אותה טעות:jockey:עליה איכותית ותאמין לי אחי תפוחי אדמה ואורז ישביעו אותך בידיוק כמו איזה צ'יט מופרע אבל פחות נהנה מהם:)
מה שכן אחד בשבועיים לא תמות אם תעשה איזה צ'יט נחמד אחי ואתה בהחלט תצליח לעבור ת100 קילו בינואר אתה יודע שקר ואתה הולך אם מעילים כל היום וניראה כמו טנק ששמו עליו פרווה חחח
ואחרי זה הדיאטה תהיה הרבה הרבה הרבה יותר קלה אחי!
אם תהיה אחי על 350 גרם פחמימה אחי באוף סיזן למשל תחשוב זה יותר ממה שעשיתה בהעמסה לפני התחרות ובחיאט ראבאק כמה אוכל זה המון!
רק שאם תוסיף איזה תבלין או משהו בלי ערך קלורי זה יהיה יותר טעים למה לא ניראה לי שתחשבן ממש לנתרן באוף סיזן אחי:rolleyes:

בכל מקרה שמח שאהבתה כמה קילו כבר עליתה אחי מהתחרות?

אמרתי לך אחי לא עליתי הרבה וזה די מפתיע לאור ההתפרעות היחסית שלי, עליתי כולה 4 קילו ואני עוד חטוב מעולה יחסית.
צ'יט פעם בשבועיים? למה מה אנסתי תינוקות? מבחינתי צ'יט טוב כל שבת זה בסדר גמור, אין שום סיבה למה לא לעשות את זה, אני אגדיל ואוסיף שגם ביום שישי מותר לשחרר קצת את החגורה ועדיין אתה לא תשמין מזה.
השמנה באה מלאכול שטויות ביום יום, אל תשכח שאנחנו עושים אימונים אינטנסיביים מאוד ומוצאים המון קלוריות, כך שאתה תשמין רק אם תשתולל קבוע בשגרה, ולא מפינוק קטן של פעם בשבוע.

hasman90
04-09-08, 22:42
נהנתי לקרוא באמת יצאת מלך !
איזה שינוי הבאתה ! בתמונות שהיתה עם איאל חסון כיבכול נראת פצצה !! כל הכבוד רואים שאתה אוהב את זה תמשיך ככה..

בהצלחה !

Pro_XXL_Universe
04-09-08, 23:58
אמרתי לך אחי לא עליתי הרבה וזה די מפתיע לאור ההתפרעות היחסית שלי, עליתי כולה 4 קילו ואני עוד חטוב מעולה יחסית.
צ'יט פעם בשבועיים? למה מה אנסתי תינוקות? מבחינתי צ'יט טוב כל שבת זה בסדר גמור, אין שום סיבה למה לא לעשות את זה, אני אגדיל ואוסיף שגם ביום שישי מותר לשחרר קצת את החגורה ועדיין אתה לא תשמין מזה.
השמנה באה מלאכול שטויות ביום יום, אל תשכח שאנחנו עושים אימונים אינטנסיביים מאוד ומוצאים המון קלוריות, כך שאתה תשמין רק אם תשתולל קבוע בשגרה, ולא מפינוק קטן של פעם בשבוע.

טאחלס אחי אני עדין אבל קצת מודאג כי יש לי נטיעה להשמנה ובאוף סיזן האחרון חויתי טראומה שאיאל אמר לי מה האחוז שומן שלי ואני חשבתי שאני הרבה פחות:XDemoticon:

P-a-n-1-c
05-09-08, 00:02
גלעד חשבתי שצחקת בנוגע ל35%, כי זה ממש אבל ממש לא נראה ככה מהתמונות שפירסמת.. אתה יודע מה זה 35% שומן? אין מצב.

בכל אופן בנוגע למאמר הקטן שלך אין מילים, אתה ספורטאי ענק ובנאדם עוד יותר ענק [בכל המובנים :) ]

danino
05-09-08, 00:14
נראה מרשים מאוד רואים שאיאל בנאדם רציני והכין אותך טוב לתחרות,
רואים שיפור עצום משנה שעברה הפעם רואים שיש צורה, מאברוק על המקום המצויין!!

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 02:34
נראה מרשים מאוד רואים שאיאל בנאדם רציני והכין אותך טוב לתחרות,
רואים שיפור עצום משנה שעברה הפעם רואים שיש צורה, מאברוק על המקום המצויין!!

אין על איאל אחי הוא מספר אחת:sbb4::sbb4::sbb4:
וזאת רק ההתחלה חביבי:clap::clap:אני זוכר שאני באתי אליו בפעם הראשונה בלי איכות בלי כלום בלי ורידים סתם גדול ושמן:(

ואז שהתקדמתי אז מה התחיל לקרות:
גם עליתי שריר!!!
גם ירדתי בשומן!!!
גם קבלתי צורא ואיכות!!
וגם יצאו לי מלא ורידים בעיקר ברגלים:clap:
וקבלתי הפרדות ברגלים כמו שצריך משהו חבל על הזמן!

עלוש
05-09-08, 02:46
גילי אני שונא אותך :cry:

Shauder
05-09-08, 07:36
כמו שאמרתי לך שינוי קטלני!,תותח על

Avunari
05-09-08, 07:40
http://redirect.mekusharim.co.il/Redirect.aspx?ImageID=19664950&Section=files_album&FileType=jpg&DisplayCode=688C2D93969E501C8B36

פאק, התמונה מאד מחמיאה לך גלעד.
באוף סיזן :eek: פאק איזה גודל.
כל הכבוד על השינויי הדרסטי, מגיע לך המון ריספקט.

ניגרי ענק
05-09-08, 09:27
טאחלס אחי אני עדין אבל קצת מודאג כי יש לי נטיעה להשמנה ובאוף סיזן האחרון חויתי טראומה שאיאל אמר לי מה האחוז שומן שלי ואני חשבתי שאני הרבה פחות:xdemoticon:

אח שלי יש הבדל בין לאכול שטויות בשגרה, לא לחשבן בכלל ביום יום, להגיד "אני במאסה מלוכלכת", לבין לעשות לעצמך חוקים, להגדיר מטרה שהמאסה תהייה איכותית (אני שונא את המושג נקייה כי מבחינתי נקייה זה אומר לא לעלות בכלל). זה שמיים וארץ הבדל, אני בטוח שצ'יט שבועי יעשה רק טוב. אל תשכח שאתה בפיקוח, אם ראית שהשמנת, מקסימום מוסיפים קצת אירובי מורידים קצת פחמימות והכל בסדר.

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 13:04
פאק, התמונה מאד מחמיאה לך גלעד.
באוף סיזן :eek: פאק איזה גודל.
כל הכבוד על השינויי הדרסטי, מגיע לך המון ריספקט.

תודה רבה אח שלי!
אבל אני לא הבנתי כלכך למה התכוונתה שרשמתה "באוף סיזן?":eek:

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 13:05
אח שלי יש הבדל בין לאכול שטויות בשגרה, לא לחשבן בכלל ביום יום, להגיד "אני במאסה מלוכלכת", לבין לעשות לעצמך חוקים, להגדיר מטרה שהמאסה תהייה איכותית (אני שונא את המושג נקייה כי מבחינתי נקייה זה אומר לא לעלות בכלל). זה שמיים וארץ הבדל, אני בטוח שצ'יט שבועי יעשה רק טוב. אל תשכח שאתה בפיקוח, אם ראית שהשמנת, מקסימום מוסיפים קצת אירובי מורידים קצת פחמימות והכל בסדר.

בידיוק כך אחי:boxing::boxing:
תגיד ניגרי איך הורידים עדין מפלצתיים כמו בתחרות?:cool:

EILAM1993
05-09-08, 13:38
אחי אז כל הכבוד אני רואה שאתה מבין תוכל בבקשה לעזור לי בפרטי אני מתאמן בבית ורוצה לעבור לחדר כושר אבל יש לי שאלות

EILAM1993
05-09-08, 13:49
זה האיסי שלי
453484166

וזה המסנג'ר
eilam_m@hotmail.com

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 13:54
זה האיסי שלי
453484166

וזה המסנג'ר
eilam_m@hotmail.com

שאל את השאלות פה בפורום:)לא בפוסט שלי תפתח פוסט משלך!!!
יש מצב שהדרך שאני אגיד לך להיתאמן בה או התפריט שאני אמליץ לך עליו לא יתאימו לך.

kristine_87
05-09-08, 14:43
איזה יפה בעליי

BodyKilo
05-09-08, 15:22
גלעד כל הכבוד אח שלי אין עלייך עשית שינוי מדהים פשוט לעמוד למחוא כפיים ולהעריץ.

רואים שיש לך את זה, את האהבה לבאדי בילדינג ואתה תגיע עוד רחוק.

בהצלחה בהמשך גבר.

ניגרי ענק
05-09-08, 16:28
בידיוק כך אחי:boxing::boxing:
תגיד ניגרי איך הורידים עדין מפלצתיים כמו בתחרות?:cool:

להגיד שזה כמו בתחרות זו תהייה הגזמה אבל באימון אני בהחלט די מאוהב בעצמי, עושה חשק עז להקפיד ולא להעלות יותר מידי שומן במאסה.
ככה גם החיטוב יהיה הרבה יותר קל, תשמע אני כבר נכנסתי לאיזה סוג של משטר, הרגעתי קצת את ההשתוללות באוכל, ואני מרגיש מעולה.
הספיק לי שבוע של התפרעות.
יהיה צ'יט קבוע בשבת, וקצת פינוקים בשישי.
התפריט הקבוע יהיה נקי יחסית, אני יכול ליהנות יופי גם מפסטה מחיטה מלאה עם טיבול חכם וחזה עוף.
לא חייב שניצל פירורים בפיתה...:d

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 16:42
להגיד שזה כמו בתחרות זו תהייה הגזמה אבל באימון אני בהחלט די מאוהב בעצמי, עושה חשק עז להקפיד ולא להעלות יותר מידי שומן במאסה.
ככה גם החיטוב יהיה הרבה יותר קל, תשמע אני כבר נכנסתי לאיזה סוג של משטר, הרגעתי קצת את ההשתוללות באוכל, ואני מרגיש מעולה.
הספיק לי שבוע של התפרעות.
יהיה צ'יט קבוע בשבת, וקצת פינוקים בשישי.
התפריט הקבוע יהיה נקי יחסית, אני יכול ליהנות יופי גם מפסטה מחיטה מלאה עם טיבול חכם וחזה עוף.
לא חייב שניצל פירורים בפיתה...:d

חחחחח אני בטוח שהם עדין בחוץ אחי ראבאק התמונה הזאת בצד שלך מטורפת!

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 16:43
גלעד כל הכבוד אח שלי אין עלייך עשית שינוי מדהים פשוט לעמוד למחוא כפיים ולהעריץ.

רואים שיש לך את זה, את האהבה לבאדי בילדינג ואתה תגיע עוד רחוק.

בהצלחה בהמשך גבר.

תודה רבה אח שלי גם אני מעריך אותך!

tipakess
05-09-08, 17:04
איש גדול ומסוקס פעם אמר..."מי שלא משקיע בבאדיבילדינג לעולם לא ידע להעריך השקעה של באדיבילדר בתחום"

איזה משפט!!

וזה המשפט הכי נכון שיש כי ככה גם אני חשבתי מכון כושר ואתה גודל ...
עד שגילתי תזונה מנוחה ,כול תזוזה שאתה עושה מחושבת..

BIGROY
05-09-08, 17:08
כתבת פעם גם סיפור כזה רק יותר קצר , אני זוכר את התמונה הראשונה .

אני חייב להגיד לך שבתחרות האחרונה נראת בןזונה , אחד השינויים..
עלה והצלח גבר

האדמור
05-09-08, 17:33
פשששששששששי!!!!!!! כל הכבוד גלעד!

יש לך כוח רצון אדיר ונדיר ואכן השנה הגעת לרמה מטורפת! אני צופה לך הצלחה בתחום ורק התקדמות!

חוץ מגנטיקה וחומרים כוח הרצון להצליח ולהתמיד לא פחות חשוב ואולי הכי חשוב וגם את זה יש לך ידידי היקר!

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 17:59
אופיר בכר לשמוע הערכה כזאת מימך באמת מעלה את המוטיבציה להמשיך להיתקדם אחי!
ובהצלחה גם לך ובקשר להתמדה?מי שעוסק בבאדיבילדינג צריך אופי מפלדה שאף אחד לא יוכל לשבור אותו!ואותי אף אחד לא ישבור וגם אם תהיה מלחמה וגם אם העולם יתהפך 4 פעמים אני עדין יעסוק בבאדיבילדינג בישביל זה אני חיי חבר'ה!

:clap::clap::clap:

Ferrari F430
05-09-08, 18:06
אופיר בכר לשמוע הערכה כזאת מימך באמת מעלה את המוטיבציה להמשיך להיתקדם אחי!
ובהצלחה גם לך ובקשר להתמדה?מי שעוסק בבאדיבילדינג צריך אופי מפלדה שאף אחד לא יוכל לשבור אותו!ואותי אף אחד לא ישבור וגם אם תהיה מלחמה וגם אם העולם יתהפך 4 פעמים אני עדין יעסוק בבאדיבילדינג בישביל זה אני חיי חבר'ה!

:clap::clap::clap:

אשכרה חולה נפש במובן הטוב מאוד..

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 19:12
אשכרה חולה נפש במובן הטוב מאוד..

עד המוות אחי!!!:basketball:

Ferrari F430
05-09-08, 19:34
עד המוות אחי!!!:basketball:

חחח כל הכבוד לך אחי..
תאמת כל פעם אחרי שאני קורא הודעה שאתה כותב נכנס בי רעל
אכזרי ביותר ללכת באותו רגע להפציץ אימון..ההודעות שלך נותנות
מטיבציה מטורפת זה לא ייאמן.

שיהיה לך בהצלחה בהמשך אחי:jockey: :boxing:

טל יואב
06-09-08, 14:02
יפה מאוד ,
נהינתי לקרוא, את רוב הפרטים כבר ידעתי אבל בהחלט מעורר מוטיבצייה והשראה .

אני מאחל לך המון הצלחה בהמשך הדרך , ובטוח שבהמשך תקטוף גם את המקום הראשון ולא רק בנוער .
אחלה פוסט ללא ספק אחד החזקים . ממש לא ניתן לזהות אותך מהשנה שעברה השיפור וההתקדמות שעשיתה הם ממש שמיים וארץ .

גם כאשר אנו חלוקים בדעות בניינו על מספר נושאים , אני מאוד מעריך ומכבד את הדרך שעברת ורק על כך מגיע לך המון קרדיט:king:

vamosh
06-09-08, 17:14
בהצלחה אחי בעתיד
אבל מעניין אותי מה ההבדל הכל כך משמעותי בין גיל לאיאל ?
אני הייתי אצל גיל ואני לא יודע מה עוד אפשר לחדש...

דור דהאן :)
06-09-08, 17:29
אין לי מילים..

ValkYriE
06-09-08, 17:35
באמת עשית שינוי מקצה לקצה

arbel2
06-09-08, 17:47
בהצלחה אחי בעתיד
אבל מעניין אותי מה ההבדל הכל כך משמעותי בין גיל לאיאל ?
אני הייתי אצל גיל ואני לא יודע מה עוד אפשר לחדש...

ההבדל הוא בנושאים שהשיחה עליהם אסורה בפורום :cool:

Pro_XXL_Universe
06-09-08, 17:55
ההבדל הוא כזה:)
לפחות ממה שכן מותר לדבר כאן:
איאל וגיל עובדים בשתי שיטות תזונה ואימונים שונות לגמרי,השיטה של גיל עזרה לי להתקדם בעבר נכון אבל מאז שהגעתי לאיאל קפצתי כלכך הרבה מדרגות קדימה שאני לא חושב שתשינויי שעשיתי אצלו בחצי שנה האחרונה הייתי עושה גם ב4 שנים אצל גיל או אצל כל אחד אחר:)
בלי לזלזל באף אחד חס וחלילה בכל זאת הפורום הזה שייך לגיל!
אני פשוט אומר שעל כל אחד שיטה אחרת עובדת יותר או פחות טוב.
והשיטת אימונים ותזונה של איאל עבדה עלי מעולה ובגלל זה אני מפרגן לו כל הזמן:)שאני מעלה תמונות או שאני כותב על ההתקדמות שלי:)

tomer55
06-09-08, 18:02
כול הכבוד לך בנאדם. איך אומרים אין דבר העומד בפני הרצון...

Pro_XXL_Universe
06-09-08, 18:03
ממש כייף לי ואני מבסוט לראות כמה שאנשים מפרגנים:)
זה באמת כייף לראות שלאנשים יש הערכה למה שאני עשיתי באמת תודה כייף לקרוא את זה רק מעלה מוטיבציה להמשיך קדימה וחזק!

arbel2
06-09-08, 18:03
ההבדל הוא כזה:)
לפחות ממה שכן מותר לדבר כאן:
איאל וגיל עובדים בשתי שיטות תזונה ואימונים שונות לגמרי,השיטה של גיל עזרה לי להתקדם בעבר נכון אבל מאז שהגעתי לאיאל קפצתי כלכך הרבה מדרגות קדימה שאני לא חושב שתשינויי שעשיתי אצלו בחצי שנה האחרונה הייתי עושה גם ב4 שנים אצל גיל או אצל כל אחד אחר:)
בלי לזלזל באף אחד חס וחלילה בכל זאת הפורום הזה שייך לגיל!
אני פשוט אומר שעל כל אחד שיטה אחרת עובדת יותר או פחות טוב.
והשיטת אימונים ותזונה של איאל עבדה עלי מעולה ובגלל זה אני מפרגן לו כל הזמן:)שאני מעלה תמונות או שאני כותב על ההתקדמות שלי:)

אמרת את זה יפה
דברים עובדים קצת אחרת בשביל כל אחד
אפשר לראות את זה גם על מפתחי גוף מקצועיים שקופצים בין מאמנים שונים עד שהם מוצאים מישהו שפוגע בול ביחס לגוף שלהם (לדוגמא ויקטור מרטינז שעבר בין ג'ו מקניל ,כריס אסיטו ,ואז בסוף עבר לצ'אד ניקולס)

vamosh
06-09-08, 18:39
לפי מה שאני מבין מפה זה אומר שכל השיטות של הסופר סטים שגיל ממליץ עליהם כל כך,
גם כן לא טובות/אפקטיביות
האם תוכל לפרט יותר באימייל ??
Pro_XXL_Universe
אני יוכל לדבר איתך דרך האימייל ?

Pro_XXL_Universe
06-09-08, 18:40
לפי מה שאני מבין מפה זה אומר שכל השיטות של הסופר סטים שגיל ממליץ עליהם כל כך,
גם כן לא טובות/אפקטיביות
האם תוכל לפרט יותר באימייל ??
Pro_xxl_universe
אני יוכל לדבר איתך דרך האימייל ?

אני לא ארחיב על זה כאן כי זה יהיה מאוד ארוך.
תביא את שלך אני אשלח לך מייל.

vamosh
06-09-08, 18:44
f6nyaron@gmail.com

אני מחכה לאימייל
ותודה שאתה נחמד
אני גם ישאל אותך כמה שאלות שצצות לי פתאום
לאחר שקראתי את כל הת'רד הזה

או אם יש לך פייסבוק או איי סי קיו זה יהיה יותר טוב

Pro_XXL_Universe
06-09-08, 18:52
f6nyaron@gmail.com

אני מחכה לאימייל
ותודה שאתה נחמד
אני גם ישאל אותך כמה שאלות שצצות לי פתאום
לאחר שקראתי את כל הת'רד הזה

או אם יש לך פייסבוק או איי סי קיו זה יהיה יותר טוב

268350441

בזמנך החופשי גבר.

Avunari
06-09-08, 21:42
תודה רבה אח שלי!
אבל אני לא הבנתי כלכך למה התכוונתה שרשמתה "באוף סיזן?":eek:

התכוונתי לזה שבאוף סיזן המטורף ההוא שעשית למרות העליה הגדולה באחוזי שומן, הפכת לטנק, במשמעות הטובה של המילה טנק. :p

momi_222
07-09-08, 12:53
גלעד שלום,
רציתי להגיד לך שהיה לי ממש כיף לקרוא את הפוסט שלך, נהניתי מכל רגע. אתה עברת דרך ארוכה, קשה ומפותלת והגעת לתוצאות מאוד מרשימות, ועל זה מגיע לך כל הכבוד.
מה שהדהים אותי בך זה המוטיבציה והנכונות לעשות הכל על מנת להתקדם ולהשתפר בספורט התובעני הזה שאנו עוסקים בו "פיתוח גוף".
אמרתי לך את זה בתחרות ואני אומר לך את זה עכשיו, אם תמשיך לעבוד קשה כמו שעבדת בשנה הזאת אתה תגיע בשנה הבאה הרבה יותר איכותי, חטוב ויבש מהתחרות האחרונה. לכן אל תתייאש, תמשיך לתת בראש באימונים ובתזונה ואתה בדרך הנכונה!! (יצא לי חרוז :wub1:)
קבל צל"ש גדול :sbb4:
אוהב אותך אחי..

Pro_XXL_Universe
07-09-08, 15:51
גלעד שלום,
רציתי להגיד לך שהיה לי ממש כיף לקרוא את הפוסט שלך, נהניתי מכל רגע. אתה עברת דרך ארוכה, קשה ומפותלת והגעת לתוצאות מאוד מרשימות, ועל זה מגיע לך כל הכבוד.
מה שהדהים אותי בך זה המוטיבציה והנכונות לעשות הכל על מנת להתקדם ולהשתפר בספורט התובעני הזה שאנו עוסקים בו "פיתוח גוף".
אמרתי לך את זה בתחרות ואני אומר לך את זה עכשיו, אם תמשיך לעבוד קשה כמו שעבדת בשנה הזאת אתה תגיע בשנה הבאה הרבה יותר איכותי, חטוב ויבש מהתחרות האחרונה. לכן אל תתייאש, תמשיך לתת בראש באימונים ובתזונה ואתה בדרך הנכונה!! (יצא לי חרוז :wub1:)
קבל צל"ש גדול :sbb4:
אוהב אותך אחי..

גם אני אוהב אותך אח שלי!
אתה משפחה אחי!
ותבוא קצת יותר בימיי רביעי אני מפציר בך להגיע אחי:basketball:
ותודה על התגובה אחי !!