PDA

צפה בגרסא המלאה : ירקות ושומנים...?

GIL300
03-09-08, 19:50
ערב טוב לכולם אני רואה פה הרבה אנשים שמכלילים ירקות ושומנים כמו שמן זית הייתי רוצה לדעת למה..?

trx--->sus
03-09-08, 20:09
ירקות - ויטמינים

שומנים טובים (הכוונה בעיקר לשומן חד בלתי רווי) - תריץ חיפוש בכתבות בישאל בודי (באתר לא בפורום) על כתבה שקוראים לה משהו עם שומנים וכתוב שם למה צריך שומן ועל הסגולות שלו

maya
03-09-08, 20:37
+ השמן עוזר פספיגת הויטממינים בעיקר adek

Bono
03-09-08, 20:47
רצוי לאכול את הירקות יחד עם שומנים משום שיש ויטמינים( מהירקות)שנספגים בנוכחות שומן ( תקנו אותי אם אני טועה).

GIL300
03-09-08, 20:52
וויטמימנים... אני מקבל מספיק מהם אם לא יותר מדי גם ככה מה מולטי ציריוס +יוגורטים+לחם+אבקה ...

ושומנים- אני מודה אני עצלן אם מישהו יוכל להפנות אותי לכתבה או לרשום בקצרה אני יעריך זאת מאוד.
תודה.:boxing:

Bono
03-09-08, 20:53
וויטמימנים... אני מקבל מספיק מהם אם לא יותר מדי גם ככה מה מולטי ציריוס +יוגורטים+לחם+אבקה ...

ושומנים- אני מודה אני עצלן אם מישהו יוכל להפנות אותי לכתבה או לרשום בקצרה אני יעריך זאת מאוד.

תסתכל באתר הראשי, במאמרים על תזונה יש מאמר שנקרא שומנים .

the animal
03-09-08, 20:57

עצלן גם אני אבל זה ללחוץ על העכבר...

trx--->sus
03-09-08, 20:58

לא אחי אל תתייחס לכל החרא הזה שכתוב על דגנים ובלה בלה

אתה חייב לפחות 5-6 מנות ירק ביום

Bono
03-09-08, 20:59
לא אחי אל תתייחס לכל החרא הזה שכתוב על דגנים ובלה בלה

אתה חייב לפחות 5-6 מנות ירק ביום

למה לא להתייחס?:ohmy: